Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 22 lipca 2024

Aktualności

Wtorek, 18 czerwca 2024, 18:04

Terminarz 2. ligi na sezon 2024/2025

PZPN ustalił terminarz 2. ligi na sezon 2024/2025. Rozgrywki potrwają od 20 lipca do 8 czerwca.

Wyniki i tabelę 2. ligi TUTAJ

Wyniki i tabele 3. ligi TUTAJ

 

Kolejka 1 - 20-21 lipca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Bytom
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Elbląg
GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków
Świt Szczecin - KKS Kalisz
Radunia Stężyca - ŁKS II Łódź
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin
Wieczysta Kraków - Resovia
Chojniczanka Chojnice - Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz

Kolejka 2 - 27-28 lipca

Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
Resovia - Chojniczanka Chojnice
Zagłębie II Lubin - Wieczysta Kraków
ŁKS II Łódź - Wisła Puławy
KKS Kalisz - Radunia Stężyca
Hutnik Kraków - Świt Szczecin
Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 3 - 3-4 sierpnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom
GKS Jastrzębie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Szczecin - Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca - Hutnik Kraków
Wisła Puławy - KKS Kalisz
Wieczysta Kraków - ŁKS II Łódź
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie II Lubin
Zagłębie Sosnowiec - Resovia
Olimpia Grudziądz - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 4 - 10-11 sierpnia

Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała
Resovia - Olimpia Grudziądz
Zagłębie II Lubin - Zagłębie Sosnowiec
ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
KKS Kalisz - Wieczysta Kraków
Hutnik Kraków - Wisła Puławy
Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie

Kolejka 5 - 17-18 sierpnia

GKS Jastrzębie - Polonia Bytom
Świt Skolwin Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Radunia Stężyca - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
Wieczysta Kraków - Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS II Łódź
Olimpia Grudziądz - Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała - Resovia

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia

Polonia Bytom - Resovia
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała
ŁKS II Łódź - Olimpia Grudziądz
KKS Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - Wieczysta Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wisła Puławy
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radunia Stężyca
GKS Jastrzębie - Świt Szczecin

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Świt Szczecin - Polonia Bytom
Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie
Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wieczysta Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Zagłębie Sosnowiec - Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz
Rekord Bielsko-Biała - ŁKS II Łódź
Resovia - Zagłębie II Lubin

Kolejka 8 - 7-8 września

Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
ŁKS II Łódź - Resovia
KKS Kalisz - Rekord Bielsko-Biała
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wieczysta Kraków
GKS Jastrzębie - Wisła Puławy
Świt Szczecin - Radunia Stężyca

Kolejka 9 - 14-15 września

Radunia Stężyca - Polonia Bytom
Wisła Puławy - Świt Szczecin
Wieczysta Kraków - GKS Jastrzębie
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Rekord Bielsko-Biała - Hutnik Kraków
Resovia - KKS Kalisz
Zagłębie II Lubin - ŁKS II Łódź

Kolejka 10 - 21-22 września

Polonia Bytom - ŁKS II Łódź
KKS Kalisz - Zagłębie II Lubin
Hutnik Kraków - Resovia
Olimpia Elbląg - Rekord Bielsko-Biała
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice
Świt Szczecin - Wieczysta Kraków
Radunia Stężyca - Wisła Puławy

Kolejka 11 - 28-29 września

Wisła Puławy - Polonia Bytom
Wieczysta Kraków - Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice - Świt Szczeci
Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Resovia - Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków
ŁKS II Łódź - KKS Kalisz

Kolejka 12 - 5-6 października

Polonia Bytom - KKS Kalisz
Hutnik Kraków - ŁKS II Łódź
Olimpia Elbląg - Zagłębie II Lubin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Resovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała
GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
Świt Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy - Wieczysta Kraków

Kolejka 13 - 12-13 października

Wieczysta Kraków - Polonia Bytom
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec - Radunia Stężyca
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin
Rekord Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie
Resovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS II Łódź - Olimpia Elbląg
KKS Kalisz - Hutnik Kraków

Kolejka 14 - 19-20 października

Polonia Bytom - Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - ŁKS II Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin
GKS Jastrzębie - Resovia
Świt Szczecin - Rekord Bielsko-Biała
Radunia Stężyca - Olimpia Grudziądz
Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
Wieczysta Kraków - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 15 - 26-27 października

Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec - Wieczysta Kraków
Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy
Rekord Bielsko-Biała - Radunia Stężyca
Resovia - Świt Szczecin
Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie
ŁKS II Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
KKS Kalisz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Polonia Bytom - Olimpia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Hutnik Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - KKS Kalisz
GKS Jastrzębie - ŁKS II Łódź
Świt Szczecin - Zagłębie II Lubin
Radunia Stężyca - Resovia
Wisła Puławy - Rekord Bielsko-Biała
Wieczysta Kraków - Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Rekord Bielsko-Biała - Wieczysta Kraków
Resovia - Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca
ŁKS II Łódź - Świt Szczecin
KKS Kalisz - GKS Jastrzębie
Hutnik Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 18 - 16-17 listopada

Polonia Bytom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Elbląg - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie
KKS Kalisz - Świt Szczecin
ŁKS II Łódź - Radunia Stężyca
Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy
Resovia - Wieczysta Kraków
Rekord Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 19 - 23-24 listopada

Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice - Resovia
Wieczysta Kraków - Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy - ŁKS II Łódź
Radunia Stężyca - KKS Kalisz
Świt Szczecin - Hutnik Kraków
GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 20 - 1-2 marca

Polonia Bytom - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg - Świt Szczecin
Hutnik Kraków - Radunia Stężyca
KKS Kalisz - Wisła Puławy
ŁKS II Łódź - Wieczysta Kraków
Zagłębie II Lubin - Chojniczanka Chojnice
Resovia - Zagłębie Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz

Kolejka 21 - 8-9 marca

Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz - Resovia
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie II Lubin
Chojniczanka Chojnice - ŁKS II Łódź
Wieczysta Kraków - KKS Kalisz
Wisła Puławy - Hutnik Kraków
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg
Świt Szczecin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 22 - 15-16 marca

Polonia Bytom - GKS Jastrzębie
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Świt Szczecin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
Hutnik Kraków - Wieczysta Kraków
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice
ŁKS II Łódź - Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie II Lubin - Olimpia Grudziądz
Resovia - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 23 - 22-23 marca

Resovia - Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin
Olimpia Grudziądz - ŁKS II Łódź
Zagłębie Sosnowiec - KKS Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
Wieczysta Kraków - Olimpia Elbląg
Wisła Puławy - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Świt Szczecin - GKS Jastrzębie

Kolejka 24 - 29-30 marca

Polonia Bytom - Świt Szczecin
GKS Jastrzębie - Radunia Stężyca
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wieczysta Kraków
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków - Zagłębie Sosnowiec
KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz
ŁKS II Łódź - Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin - Resovia

Kolejka 25 - 5-6 kwietnia

Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom
Resovia - ŁKS II Łódź
Rekord Bielsko-Biała - KKS Kalisz
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wieczysta Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Puławy - GKS Jastrzębie
Radunia Stężyca - Świt Szczecin

Kolejka 26 - 12-13 kwietnia

Polonia Bytom - Radunia Stężyca
Świt Szczecin - Wisła Puławy
GKS Jastrzębie - Wieczysta Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków - Rekord Bielsko-Biała
KKS Kalisz - Resovia
ŁKS II Łódź - Zagłębie II Lubin

Kolejka 27 - 19 kwietnia

ŁKS II Łódź - Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin - KKS Kalisz
Resovia - Hutnik Kraków
Rekord Bielsko-Biała - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie
Wieczysta Kraków - Świt Szczecin
Wisła Puławy - Radunia Stężyca

Kolejka 28 - 26-27 kwietnia

Polonia Bytom - Wisła Puławy
Radunia Stężyca - Wieczysta Kraków
Świt Szczecin - Chojniczanka Chojnice
GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Rekord Bielsko-Biała
Olimpia Elbląg - Resovia
Hutnik Kraków - Zagłębie II Lubin
KKS Kalisz - ŁKS II Łódź

Kolejka 29 - 3-4 maja

KKS Kalisz - Polonia Bytom
ŁKS II Łódź - Hutnik Kraków
Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg
Resovia - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec - Świt Szczecin
Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca
Wieczysta Kraków - Wisła Puławy

Kolejka 30 - 10-11 maja

Polonia Bytom - Wieczysta Kraków
Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca - Zagłębie Sosnowiec
Świt Szczecin - Olimpia Grudziądz
GKS Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg - ŁKS II Łódź
Hutnik Kraków - KKS Kalisz

Kolejka 31 - 17-18 maja

Hutnik Kraków - Polonia Bytom
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg
ŁKS II Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Zagłębie II Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Resovia - GKS Jastrzębie
Rekord Bielsko-Biała - Świt Szczecin
Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice - Wieczysta Kraków

Kolejka 32 - 24-25 maja

Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice
Wieczysta Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz
Radunia Stężyca - Rekord Bielsko-Biała
Świt Szczecin - Resovia
GKS Jastrzębie - Zagłębie II Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS II Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KKS Kalisz
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków

Kolejka 33 - 31 maja-1 czerwca

Olimpia Elbląg - Polonia Bytom
Hutnik Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KKS Kalisz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie
Zagłębie II Lubin - Świt Szczecin
Resovia - Radunia Stężyca
Rekord Bielsko-Biała - Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz - Wieczysta Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 34 - 7-8 czerwca

Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Wieczysta Kraków - Rekord Bielsko-Biała
Wisła Puławy - Resovia
Radunia Stężyca - Zagłębie II Lubin
Świt Szczecin - ŁKS II Łódź
GKS Jastrzębie - KKS Kalisz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Hutnik Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Elblą

 

Lubisz piłkę nożnąPolub nas na Facebooku!

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Jagiellonia B.
2-0
Puszcza N.
PT/19/07 20:30
Śląsk W.
1-1
Lechia G.
SO/20/07 14:45
GKS K.
1-2
Radomiak R.
SO/20/07 17:30
Pogoń S.
3-0
Korona K.
SO/20/07 20:15
Legia W.
2-0
Zagłębie L.
ND/21/07 14:45
Cracovia
1-1
Piast G.
ND/21/07 17:30
Lech P.
2-0
Górnik Z.
ND/21/07 20:15
Motor L.
0-2
Raków C.
PN/22/07 19:00
Stal M.
-
Widzew Ł.
PT/26/07 18:00
Puszcza N.
-
Górnik Z.
PT/26/07 20:30
Lechia G.
-
Motor L.
SO/27/07 14:45
Stal M.
-
GKS K.
SO/27/07 17:30
Radomiak R.
-
Jagiellonia B.
SO/27/07 20:15
Widzew Ł.
-
Lech P.
ND/28/07 14:45
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
ND/28/07 17:30
Piast G.
-
Śląsk W.
ND/28/07 20:15
Korona K.
-
Legia W.
PN/29/07 19:00
Raków C.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:30 TVP Sport 1. liga: Tychy - Miedź (na żywo)
14:45 Canal+Sport Cracovia - Piast (na żywo)
17:30 Canal+Sport Lech - Górnik (na żywo)
20:15 Canal+Sport Motor - Raków (na żywo)
19:00 Canal+Sport Stal - Widzew (na żywo)
19:00 TVP Sport 1. liga: Stal - Arka (na żywo)