Pi?ka za granic?
Aktualności
Siemieniec po przegranej Jagi z Bodo/Glimt
Po wczorajszym meczu rewanżowym 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów Bodo/Glimt - Jagiellonia Białystok (4-1) głos zabrał trener Jagi, Adrian Siemieniec. Oto co powiedział:Wyniki i tabelę Ekstraklasy zobaczcie TUTAJ
Więcej o Jagiellonii Białystok zobacz TUTAJ
- To dla nas duża nauka i bezcenne doświadczenie. Chcemy szukać tego, co było dobre, a wiele fragmentów mieliśmy obiecujących. Na tych fragmentach będziemy budować to, co dalej. Ja jestem dumny z tej drużyny i nie zmienię swojego nastawienia.
- Zdobyliśmy mistrzostwo Polski i nie będziemy przepraszać za to, że mamy możliwość mierzenia się z takimi rywalami. W eliminacjach Ligi Europy będzie to Ajax Amsterdam lub Panathinaikos Ateny, wielkie firmy, ze świetnymi piłkarzami i olbrzymim doświadczeniem.
- Będziemy walczyć o każdą piłkę. Dzisiaj tacy byliśmy, za taką drużyną kibice będą jeździć. Mimo niekorzystnego wyniku, ciągle dążyliśmy do strzelenia bramki. Wierzę, że jeszcze wrócimy do takich spotkań i takie mecze będą nas wzbogacać. Ważne, by prowadzić to wszystko w dobrą stronę. Mimo wszystko jestem dumny z drużyny.
- Ciężko jest stwierdzić, czy Bodo to dla nas wzór. To, jak jest ta drużyna budowana i jak gra, jest jednak imponujące. To fantastyczne, że możemy grać takie mecze. Choćby w kategoriach rozwoju. Mimo porażki myślę, że jako zespół zrobiliśmy dziś krok do przodu.
Lubisz piłkę nożną? Polub nas na Facebooku!
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Wisła Płock | 3 | 9 | 6-1 |
2 | Cracovia | 2 | 6 | 6-1 |
3 | Widzew Łódź | 3 | 6 | 6-3 |
4 | Górnik Zabrze | 3 | 6 | 4-3 |
5 | Lech Poznań | 3 | 6 | 7-8 |
6 | Radomiak Radom | 2 | 4 | 6-2 |
7 | Termalica Nieciecza | 3 | 4 | 5-3 |
8 | Pogoń Szczecin | 3 | 4 | 6-7 |
9 | Legia Warszawa | 1 | 3 | 2-0 |
10 | Raków Częstochowa | 2 | 3 | 2-2 |
11 | Motor Lublin | 2 | 3 | 2-4 |
12 | Jagiellonia Białystok | 2 | 3 | 3-6 |
13 | Zagłębie Lubin | 3 | 2 | 3-4 |
14 | Arka Gdynia | 2 | 1 | 1-2 |
15 | GKS Katowice | 3 | 1 | 2-6 |
16 | Korona Kielce | 3 | 1 | 1-5 |
17 | Piast Gliwice | 2 | 0 | 0-3 |
18 | Lechia Gdańsk | 2 | -5 | 4-6 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.