Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 18 czerwca 2024

Liga Angielska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Manchester City389196-3428-7-314-5-014-2-3
2Arsenal 388991-2928-5-515-2-213-3-3
3Liverpool388286-4224-10-415-3-19-7-3
4Aston Villa386876-6120-8-1012-4-38-4-7
5Tottenham386674-6120-6-1213-0-67-6-6
6Chelsea386377-6318-9-1111-4-47-5-7
7Newcastle386085-6218-6-1412-4-36-2-11
8Manchester United386057-5818-6-1410-3-68-3-8
9West Ham United385260-7414-10-147-8-47-2-10
10Crystal Palace384957-5813-10-158-4-75-6-8
11Brighton384855-6212-12-148-6-54-6-9
12Bournemouth384854-6713-9-167-6-66-3-10
13Fulham384755-6113-8-179-2-84-6-9
14Wolverhampton384650-6513-7-188-3-85-4-10
15Everton384041-5113-9-168-4-75-5-9
16Brentford383956-6510-9-195-7-75-2-12
17Nottingham383249-679-9-205-5-94-4-11
18Luton382652-856-8-244-4-112-4-13
19Burnley382441-785-9-242-4-133-5-11
20Sheffield United381635-1043-7-282-4-131-3-15
ND/19/05 17:00
Sheffield U.
0-3
Tottenham
ND/19/05 17:00
Manchester C.
3-1
West H.
ND/19/05 17:00
Luton
2-4
Fulham
ND/19/05 17:00
Liverpool
2-0
Wolverhampton
ND/19/05 17:00
Crystal P.
5-0
Aston V.
ND/19/05 17:00
Chelsea
2-1
Bournemouth
ND/19/05 17:00
Burnley
1-2
Nottingham
ND/19/05 17:00
Brighton
0-2
Manchester U.
ND/19/05 17:00
Brentford
2-4
Newcastle
ND/19/05 17:00
Arsenal
2-1
Everton
1 kolejka
PT/11/08 21:00

Burnley

0-3

Manchester City

SO/12/08 13:30

Arsenal

2-1

Nottingham

SO/12/08 16:00

Sheffield United

0-1

Crystal Palace

SO/12/08 16:00

Everton

0-1

Fulham

SO/12/08 16:00

Brighton

4-1

Luton

SO/12/08 16:00

Bournemouth

1-1

West Ham United

SO/12/08 18:30

Newcastle

5-1

Aston Villa

ND/13/08 15:00

Brentford

2-2

Tottenham

ND/13/08 17:30

Chelsea

1-1

Liverpool

PN/14/08 21:00

Manchester United

1-0

Wolverhampton

2 kolejka
PT/18/08 20:45

Nottingham

2-1

Sheffield United

SO/19/08 16:00

Wolverhampton

1-4

Brighton

SO/19/08 16:00

Liverpool

3-1

Bournemouth

SO/19/08 16:00

Fulham

0-3

Brentford

SO/19/08 18:30

Tottenham

2-0

Manchester United

SO/19/08 21:00

Manchester City

1-0

Newcastle

ND/20/08 15:00

Aston Villa

4-0

Everton

ND/20/08 17:30

West Ham United

3-1

Chelsea

PN/21/08 21:00

Crystal Palace

0-1

Arsenal

WT/03/10 20:30

Luton

1-2

Burnley

3 kolejka
PT/25/08 21:00

Chelsea

3-0

Luton

SO/26/08 13:30

Bournemouth

0-2

Tottenham

SO/26/08 16:00

Manchester United

3-2

Nottingham

SO/26/08 16:00

Everton

0-1

Wolverhampton

SO/26/08 16:00

Brentford

1-1

Crystal Palace

SO/26/08 16:00

Arsenal

2-2

Fulham

SO/26/08 18:30

Brighton

1-3

West Ham United

ND/27/08 15:00

Sheffield United

1-2

Manchester City

ND/27/08 15:00

Burnley

Foster 47
1-3

Aston Villa

Cash 8, 20, Diaby 61
ND/27/08 17:30

Newcastle

1-2

Liverpool

4 kolejka
PT/01/09 21:00

Luton

1-2

West Ham United

SO/02/09 13:30

Sheffield United

2-2

Everton

SO/02/09 16:00

Manchester City

5-1

Fulham

SO/02/09 16:00

Chelsea

0-1

Nottingham

SO/02/09 16:00

Burnley

2-5

Tottenham

SO/02/09 16:00

Brentford

2-2

Bournemouth

SO/02/09 18:30

Brighton

3-1

Newcastle

ND/03/09 15:00

Liverpool

3-0

Aston Villa

ND/03/09 15:00

Crystal Palace

3-2

Wolverhampton

ND/03/09 17:30

Arsenal

3-1

Manchester United

5 kolejka
SO/16/09 13:30

Wolverhampton

1-3

Liverpool

SO/16/09 16:00

West Ham United

1-3

Manchester City

SO/16/09 16:00

Tottenham

2-1

Sheffield United

SO/16/09 16:00

Manchester United

1-3

Brighton

SO/16/09 16:00

Fulham

1-0

Luton

SO/16/09 16:00

Aston Villa

3-1

Crystal Palace

SO/16/09 18:30

Newcastle

1-0

Brentford

ND/17/09 15:00

Bournemouth

0-0

Chelsea

ND/17/09 17:30

Everton

0-1

Arsenal

PN/18/09 20:45

Nottingham

1-1

Burnley

6 kolejka
SO/23/09 16:00

Manchester City

2-0

Nottingham

SO/23/09 16:00

Luton

1-1

Wolverhampton

SO/23/09 16:00

Crystal Palace

0-0

Fulham

SO/23/09 18:30

Brentford

1-3

Everton

SO/23/09 21:00

Burnley

0-1

Manchester United

ND/24/09 15:00

Chelsea

0-1

Aston Villa

ND/24/09 15:00

Liverpool

3-1

West Ham United

ND/24/09 15:00

Brighton

3-1

Bournemouth

ND/24/09 15:00

Arsenal

2-2

Tottenham

ND/24/09 17:30

Sheffield United

0-8

Newcastle

7 kolejka
SO/30/09 13:30

Aston Villa

6-1

Brighton

SO/30/09 16:00

Wolverhampton

2-1

Manchester City

SO/30/09 16:00

West Ham United

2-0

Sheffield United

SO/30/09 16:00

Newcastle

2-0

Burnley

SO/30/09 16:00

Manchester United

0-1

Crystal Palace

SO/30/09 16:00

Everton

1-2

Luton

SO/30/09 16:00

Bournemouth

0-4

Arsenal

SO/30/09 18:30

Tottenham

2-1

Liverpool

ND/01/10 15:00

Nottingham

1-1

Brentford

PN/02/10 21:00

Fulham

0-2

Chelsea

8 kolejka
SO/07/10 13:30

Luton

0-1

Tottenham

SO/07/10 16:00

Fulham

3-1

Sheffield United

SO/07/10 16:00

Everton

3-0

Bournemouth

SO/07/10 16:00

Burnley

1-4

Chelsea

SO/07/10 16:00

Manchester United

2-1

Brentford

SO/07/10 18:30

Crystal Palace

0-0

Nottingham

ND/08/10 15:00

Brighton

2-2

Liverpool

ND/08/10 15:00

Wolverhampton

1-1

Aston Villa

ND/08/10 15:00

West Ham United

2-2

Newcastle

ND/08/10 17:30

Arsenal

1-0

Manchester City

9 kolejka
SO/21/10 13:30

Liverpool

2-1

Everton

SO/21/10 16:00

Nottingham

2-2

Luton

SO/21/10 16:00

Newcastle

4-0

Crystal Palace

SO/21/10 16:00

Manchester City

2-1

Brighton

SO/21/10 16:00

Brentford

3-0

Burnley

SO/21/10 16:00

Bournemouth

1-2

Wolverhampton

SO/21/10 18:30

Chelsea

2-2

Arsenal

SO/21/10 21:00

Sheffield United

1-2

Manchester United

ND/22/10 17:30

Aston Villa

4-1

West Ham United

PN/23/10 21:00

Tottenham

2-0

Fulham

10 kolejka
PT/27/10 21:00

Crystal Palace

1-2

Tottenham

SO/28/10 13:30

Chelsea

0-2

Brentford

SO/28/10 16:00

Arsenal

5-0

Sheffield United

SO/28/10 16:00

Bournemouth

2-1

Burnley

SO/28/10 18:30

Wolverhampton

2-2

Newcastle

ND/29/10 14:00

West Ham United

0-1

Everton

ND/29/10 15:00

Liverpool

3-0

Nottingham

ND/29/10 15:00

Brighton

1-1

Fulham

ND/29/10 15:00

Aston Villa

3-1

Luton

ND/29/10 16:30

Manchester United

0-3

Manchester City

11 kolejka
SO/04/11 13:30

Fulham

0-1

Manchester United

SO/04/11 16:00

Sheffield United

2-1

Wolverhampton

SO/04/11 16:00

Manchester City

6-1

Bournemouth

SO/04/11 16:00

Everton

1-1

Brighton

SO/04/11 16:00

Burnley

0-2

Crystal Palace

SO/04/11 16:00

Brentford

3-2

West Ham United

SO/04/11 18:30

Newcastle

1-0

Arsenal

ND/05/11 15:00

Nottingham

2-0

Aston Villa

ND/05/11 17:30

Luton

1-1

Liverpool

PN/06/11 21:00

Tottenham

1-4

Chelsea

12 kolejka
SO/11/11 13:30

Wolverhampton

2-1

Tottenham

SO/11/11 16:00

Manchester United

1-0

Luton

SO/11/11 16:00

Crystal Palace

2-3

Everton

SO/11/11 16:00

Arsenal

3-1

Burnley

SO/11/11 18:30

Bournemouth

2-0

Newcastle

ND/12/11 15:00

West Ham United

3-2

Nottingham

ND/12/11 15:00

Liverpool

3-0

Brentford

ND/12/11 15:00

Brighton

1-1

Sheffield United

ND/12/11 15:00

Aston Villa

3-1

Fulham

ND/12/11 17:30

Chelsea

4-4

Manchester City

13 kolejka
SO/25/11 13:30

Manchester City

1-1

Liverpool

SO/25/11 16:00

Sheffield United

1-3

Bournemouth

SO/25/11 16:00

Nottingham

2-3

Brighton

SO/25/11 16:00

Newcastle

4-1

Chelsea

SO/25/11 16:00

Luton

2-1

Crystal Palace

SO/25/11 16:00

Burnley

1-2

West Ham United

SO/25/11 18:30

Brentford

0-1

Arsenal

ND/26/11 15:00

Tottenham

1-2

Aston Villa

ND/26/11 17:30

Everton

0-3

Manchester United

PN/27/11 21:00

Fulham

3-2

Wolverhampton

14 kolejka
SO/02/12 16:00

Brentford

3-1

Luton

SO/02/12 16:00

Arsenal

2-1

Wolverhampton

SO/02/12 16:00

Burnley

5-0

Sheffield United

SO/02/12 18:30

Nottingham

0-1

Everton

SO/02/12 21:00

Newcastle

1-0

Manchester United

ND/03/12 15:00

Bournemouth

2-2

Aston Villa

ND/03/12 15:00

West Ham United

1-1

Crystal Palace

ND/03/12 15:00

Liverpool

4-3

Fulham

ND/03/12 15:00

Chelsea

3-2

Brighton

ND/03/12 17:30

Manchester City

3-3

Tottenham

15 kolejka
WT/05/12 20:30

Wolverhampton

1-0

Burnley

WT/05/12 21:15

Luton

3-4

Arsenal

ŚR/06/12 20:30

Sheffield United

0-2

Liverpool

ŚR/06/12 20:30

Fulham

5-0

Nottingham

ŚR/06/12 20:30

Brighton

2-1

Brentford

ŚR/06/12 20:30

Crystal Palace

0-2

Bournemouth

ŚR/06/12 21:15

Aston Villa

1-0

Manchester City

ŚR/06/12 21:15

Manchester United

2-1

Chelsea

CZ/07/12 20:30

Everton

3-0

Newcastle

CZ/07/12 21:15

Tottenham

1-2

West Ham United

16 kolejka
SO/09/12 13:30

Crystal Palace

1-2

Liverpool

SO/09/12 16:00

Wolverhampton

1-1

Nottingham

SO/09/12 16:00

Sheffield United

1-0

Brentford

SO/09/12 16:00

Manchester United

0-3

Bournemouth

SO/09/12 16:00

Brighton

1-1

Burnley

SO/09/12 18:30

Aston Villa

1-0

Arsenal

ND/10/12 15:00

Luton

1-2

Manchester City

ND/10/12 15:00

Fulham

5-0

West Ham United

ND/10/12 15:00

Everton

2-0

Chelsea

ND/10/12 17:30

Tottenham

4-1

Newcastle

17 kolejka
PT/15/12 21:00

Nottingham

0-2

Tottenham

SO/16/12 16:00

Newcastle

3-0

Fulham

SO/16/12 16:00

Manchester City

2-2

Crystal Palace

SO/16/12 16:00

Chelsea

2-0

Sheffield United

SO/16/12 18:30

Burnley

0-2

Everton

ND/17/12 15:00

West Ham United

3-0

Wolverhampton

ND/17/12 15:00

Brentford

1-2

Aston Villa

ND/17/12 15:00

Arsenal

2-0

Brighton

ND/17/12 17:30

Liverpool

0-0

Manchester United

ŚR/13/03 20:30

Bournemouth

4-3

Luton

18 kolejka
CZ/21/12 21:00

Crystal Palace

1-1

Brighton

PT/22/12 21:00

Aston Villa

1-1

Sheffield United

SO/23/12 13:30

West Ham United

2-0

Manchester United

SO/23/12 16:00

Tottenham

2-1

Everton

SO/23/12 16:00

Nottingham

2-3

Bournemouth

SO/23/12 16:00

Luton

1-0

Newcastle

SO/23/12 16:00

Fulham

0-2

Burnley

SO/23/12 18:30

Liverpool

1-1

Arsenal

ND/24/12 14:00

Wolverhampton

2-1

Chelsea

WT/20/02 20:30

Manchester City

1-0

Brentford

19 kolejka
WT/26/12 13:30

Newcastle

1-3

Nottingham

WT/26/12 16:00

Sheffield United

2-3

Luton

WT/26/12 16:00

Bournemouth

3-0

Fulham

WT/26/12 18:30

Burnley

0-2

Liverpool

WT/26/12 21:00

Manchester United

3-2

Aston Villa

ŚR/27/12 20:30

Chelsea

2-1

Crystal Palace

ŚR/27/12 20:30

Brentford

1-4

Wolverhampton

ŚR/27/12 21:15

Everton

1-3

Manchester City

CZ/28/12 20:30

Brighton

4-2

Tottenham

CZ/28/12 21:15

Arsenal

0-2

West Ham United

20 kolejka
SO/30/12 13:30

Luton

2-3

Chelsea

SO/30/12 16:00

Manchester City

2-0

Sheffield United

SO/30/12 16:00

Crystal Palace

3-1

Brentford

SO/30/12 16:00

Aston Villa

3-2

Burnley

SO/30/12 16:00

Wolverhampton

3-0

Everton

SO/30/12 18:30

Nottingham

2-1

Manchester United

ND/31/12 15:00

Fulham

2-1

Arsenal

ND/31/12 15:00

Tottenham

3-1

Bournemouth

PN/01/01 21:00

Liverpool

4-2

Newcastle

WT/02/01 20:30

West Ham United

0-0

Brighton

21 kolejka
PT/12/01 20:45

Burnley

1-1

Luton

SO/13/01 13:30

Chelsea

1-0

Fulham

SO/13/01 18:30

Newcastle

2-3

Manchester City

ND/14/01 15:00

Everton

0-0

Aston Villa

ND/14/01 17:30

Manchester United

2-2

Tottenham

SO/20/01 13:30

Arsenal

5-0

Crystal Palace

SO/20/01 18:30

Brentford

3-2

Nottingham

ND/21/01 15:00

Sheffield United

2-2

West Ham United

ND/21/01 17:30

Bournemouth

0-4

Liverpool

PN/22/01 20:45

Brighton

0-0

Wolverhampton

22 kolejka
WT/30/01 20:30

Nottingham

1-2

Arsenal

WT/30/01 20:45

Luton

4-0

Brighton

WT/30/01 20:45

Fulham

0-0

Everton

WT/30/01 21:00

Crystal Palace

3-2

Sheffield United

WT/30/01 21:15

Aston Villa

1-3

Newcastle

ŚR/31/01 20:30

Tottenham

3-2

Brentford

ŚR/31/01 20:30

Manchester City

3-1

Burnley

ŚR/31/01 21:15

Liverpool

4-1

Chelsea

CZ/01/02 20:30

West Ham United

1-1

Bournemouth

CZ/01/02 21:15

Wolverhampton

3-4

Manchester United

23 kolejka
SO/03/02 13:30

Everton

2-2

Tottenham

SO/03/02 16:00

Newcastle

4-4

Luton

SO/03/02 16:00

Burnley

2-2

Fulham

SO/03/02 16:00

Brighton

4-1

Crystal Palace

SO/03/02 18:30

Sheffield United

0-5

Aston Villa

ND/04/02 15:00

Manchester United

3-0

West Ham United

ND/04/02 15:00

Chelsea

2-4

Wolverhampton

ND/04/02 15:00

Bournemouth

1-1

Nottingham

ND/04/02 17:30

Arsenal

3-1

Liverpool

PN/05/02 21:00

Brentford

1-3

Manchester City

24 kolejka
SO/10/02 13:30

Manchester City

2-0

Everton

SO/10/02 16:00

Wolverhampton

0-2

Brentford

SO/10/02 16:00

Tottenham

2-1

Brighton

SO/10/02 16:00

Luton

1-3

Sheffield United

SO/10/02 16:00

Liverpool

3-1

Burnley

SO/10/02 16:00

Fulham

3-1

Bournemouth

SO/10/02 18:30

Nottingham

2-3

Newcastle

ND/11/02 15:00

West Ham United

0-6

Arsenal

ND/11/02 17:30

Aston Villa

1-2

Manchester United

PN/12/02 21:00

Crystal Palace

1-3

Chelsea

25 kolejka
SO/17/02 13:30

Brentford

1-4

Liverpool

SO/17/02 16:00

Tottenham

1-2

Wolverhampton

SO/17/02 16:00

Nottingham

2-0

West Ham United

SO/17/02 16:00

Newcastle

2-2

Bournemouth

SO/17/02 16:00

Fulham

1-2

Aston Villa

SO/17/02 16:00

Burnley

0-5

Arsenal

SO/17/02 18:30

Manchester City

1-1

Chelsea

ND/18/02 15:00

Sheffield United

0-5

Brighton

ND/18/02 17:30

Luton

1-2

Manchester United

PN/19/02 21:00

Everton

1-1

Crystal Palace

26 kolejka
ŚR/21/02 20:30

Liverpool

4-1

Luton

SO/24/02 16:00

Manchester United

1-2

Fulham

SO/24/02 16:00

Crystal Palace

3-0

Burnley

SO/24/02 16:00

Brighton

1-1

Everton

SO/24/02 16:00

Aston Villa

4-2

Nottingham

SO/24/02 18:30

Bournemouth

0-1

Manchester City

SO/24/02 21:00

Arsenal

Botman 18 (s), Havertz 24, Saka 65, Kiwior 69
4-1

Newcastle

Willock 84
ND/25/02 14:30

Wolverhampton

1-0

Sheffield United

PN/26/02 21:00

West Ham United

4-2

Brentford

CZ/02/05 20:30

Chelsea

2-0

Tottenham

27 kolejka
SO/02/03 16:00

Tottenham

3-1

Crystal Palace

SO/02/03 16:00

Nottingham

0-1

Liverpool

SO/02/03 16:00

Newcastle

3-0

Wolverhampton

SO/02/03 16:00

Fulham

3-0

Brighton

SO/02/03 16:00

Everton

1-3

West Ham United

SO/02/03 16:00

Brentford

2-2

Chelsea

SO/02/03 18:30

Luton

2-3

Aston Villa

ND/03/03 14:00

Burnley

0-2

Bournemouth

ND/03/03 16:30

Manchester City

3-1

Manchester United

PN/04/03 21:00

Sheffield United

0-6

Arsenal

28 kolejka
SO/09/03 13:30

Manchester United

2-0

Everton

SO/09/03 16:00

Wolverhampton

2-1

Fulham

SO/09/03 16:00

Crystal Palace

1-1

Luton

SO/09/03 16:00

Bournemouth

2-2

Sheffield United

SO/09/03 18:30

Arsenal

2-1

Brentford

ND/10/03 14:00

Aston Villa

0-4

Tottenham

ND/10/03 15:00

West Ham United

2-2

Burnley

ND/10/03 15:00

Brighton

1-0

Nottingham

ND/10/03 16:45

Liverpool

1-1

Manchester City

PN/11/03 21:00

Chelsea

3-2

Newcastle

29 kolejka
SO/16/03 16:00

Luton

1-1

Nottingham

SO/16/03 16:00

Burnley

2-1

Brentford

SO/16/03 18:30

Fulham

3-0

Tottenham

ND/17/03 15:00

West Ham United

1-1

Aston Villa

WT/23/04 21:00

Arsenal

5-0

Chelsea

ŚR/24/04 20:45

Wolverhampton

0-1

Bournemouth

ŚR/24/04 21:00

Manchester United

4-2

Sheffield United

ŚR/24/04 21:00

Everton

2-0

Liverpool

ŚR/24/04 21:00

Crystal Palace

2-0

Newcastle

CZ/25/04 21:00

Brighton

0-4

Manchester City

30 kolejka
SO/30/03 13:30

Newcastle

4-3

West Ham United

SO/30/03 16:00

Tottenham

2-1

Luton

SO/30/03 16:00

Sheffield United

3-3

Fulham

SO/30/03 16:00

Nottingham

1-1

Crystal Palace

SO/30/03 16:00

Chelsea

2-2

Burnley

SO/30/03 16:00

Bournemouth

2-1

Everton

SO/30/03 18:30

Aston Villa

2-0

Wolverhampton

SO/30/03 21:00

Brentford

1-1

Manchester United

ND/31/03 15:00

Liverpool

2-1

Brighton

ND/31/03 17:30

Manchester City

0-0

Arsenal

31 kolejka
WT/02/04 20:30

Nottingham

3-1

Fulham

WT/02/04 20:30

Newcastle

1-1

Everton

WT/02/04 20:45

Burnley

1-1

Wolverhampton

WT/02/04 20:45

Bournemouth

1-0

Crystal Palace

WT/02/04 21:15

West Ham United

1-1

Tottenham

ŚR/03/04 20:30

Brentford

0-0

Brighton

ŚR/03/04 20:30

Arsenal

2-0

Luton

ŚR/03/04 21:15

Manchester City

4-1

Aston Villa

CZ/04/04 20:30

Liverpool

3-1

Sheffield United

CZ/04/04 21:15

Chelsea

4-3

Manchester United

32 kolejka
SO/06/04 13:30

Crystal Palace

2-4

Manchester City

SO/06/04 16:00

Wolverhampton

1-2

West Ham United

SO/06/04 16:00

Luton

2-1

Bournemouth

SO/06/04 16:00

Fulham

0-1

Newcastle

SO/06/04 16:00

Everton

1-0

Burnley

SO/06/04 16:00

Aston Villa

3-3

Brentford

SO/06/04 18:30

Brighton

0-3

Arsenal

ND/07/04 16:30

Manchester United

2-2

Liverpool

ND/07/04 18:30

Sheffield United

2-2

Chelsea

ND/07/04 19:00

Tottenham

3-1

Nottingham

33 kolejka
SO/13/04 13:30

Newcastle

4-0

Tottenham

SO/13/04 16:00

Burnley

1-1

Brighton

SO/13/04 16:00

Brentford

2-0

Sheffield United

SO/13/04 16:00

Nottingham

2-2

Wolverhampton

SO/13/04 16:00

Manchester City

5-1

Luton

SO/13/04 18:30

Bournemouth

2-2

Manchester United

ND/14/04 15:00

West Ham United

0-2

Fulham

ND/14/04 15:00

Liverpool

0-1

Crystal Palace

ND/14/04 17:30

Arsenal

0-2

Aston Villa

PN/15/04 21:00

Chelsea

6-0

Everton

34 kolejka
SO/20/04 16:00

Sheffield United

1-4

Burnley

SO/20/04 16:00

Luton

1-5

Brentford

SO/20/04 20:30

Wolverhampton

0-2

Arsenal

ND/21/04 14:30

Everton

2-0

Nottingham

ND/21/04 16:00

Crystal Palace

5-2

West Ham United

ND/21/04 16:00

Aston Villa

3-1

Bournemouth

ND/21/04 17:30

Fulham

1-3

Liverpool

WT/14/05 21:00

Tottenham

0-2

Manchester City

ŚR/15/05 20:45

Brighton

1-2

Chelsea

ŚR/15/05 21:00

Manchester United

3-2

Newcastle

35 kolejka
SO/27/04 13:30

West Ham United

2-2

Liverpool

SO/27/04 16:00

Wolverhampton

2-1

Luton

SO/27/04 16:00

Newcastle

5-1

Sheffield United

SO/27/04 16:00

Manchester United

1-1

Burnley

SO/27/04 16:00

Fulham

1-1

Crystal Palace

SO/27/04 18:30

Everton

1-0

Brentford

SO/27/04 21:00

Aston Villa

2-2

Chelsea

ND/28/04 15:00

Tottenham

2-3

Arsenal

ND/28/04 15:00

Bournemouth

3-0

Brighton

ND/28/04 17:30

Nottingham

0-2

Manchester City

36 kolejka
PT/03/05 21:00

Luton

1-1

Everton

SO/04/05 13:30

Arsenal

3-0

Bournemouth

SO/04/05 16:00

Sheffield United

1-3

Nottingham

SO/04/05 16:00

Burnley

1-4

Newcastle

SO/04/05 16:00

Brentford

0-0

Fulham

SO/04/05 18:30

Manchester City

5-1

Wolverhampton

ND/05/05 15:00

Chelsea

5-0

West Ham United

ND/05/05 15:00

Brighton

1-0

Aston Villa

ND/05/05 17:30

Liverpool

4-2

Tottenham

PN/06/05 21:00

Crystal Palace

4-0

Manchester United

37 kolejka
SO/11/05 13:30

Fulham

0-4

Manchester City

SO/11/05 16:00

Wolverhampton

1-3

Crystal Palace

SO/11/05 16:00

West Ham United

3-1

Luton

SO/11/05 16:00

Tottenham

2-1

Burnley

SO/11/05 16:00

Newcastle

1-1

Brighton

SO/11/05 16:00

Everton

1-0

Sheffield United

SO/11/05 16:00

Bournemouth

1-2

Brentford

SO/11/05 18:30

Nottingham

2-3

Chelsea

ND/12/05 17:30

Manchester United

0-1

Arsenal

PN/13/05 21:00

Aston Villa

3-3

Liverpool

38 kolejka
ND/19/05 17:00

Sheffield United

0-3

Tottenham

ND/19/05 17:00

Manchester City

3-1

West Ham United

ND/19/05 17:00

Luton

2-4

Fulham

ND/19/05 17:00

Liverpool

2-0

Wolverhampton

ND/19/05 17:00

Crystal Palace

5-0

Aston Villa

ND/19/05 17:00

Chelsea

2-1

Bournemouth

ND/19/05 17:00

Burnley

1-2

Nottingham

ND/19/05 17:00

Brighton

0-2

Manchester United

ND/19/05 17:00

Brentford

2-4

Newcastle

ND/19/05 17:00

Arsenal

2-1

Everton

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

15:00 TVP 1 ME: Rumunia - Ukraina (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Belgia - Słowacja (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Austria - Francja (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Turcja - Gruzja (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Portugalia - Czechy (na żywo)