Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 28 maja 2024

Liga Francuska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 PSG 34 76 81-33 22- 10- 2 9- 6- 2 13- 4- 0
2 Monako 34 67 68-42 20- 7- 7 10- 3- 4 10- 4- 3
3 Brest 34 61 53-34 17- 10- 7 8- 7- 2 9- 3- 5
4 Lille 34 59 52-34 16- 11- 7 11- 4- 2 5- 7- 5
5 Nice 34 55 40-29 15- 10- 9 9- 4- 4 6- 6- 5
6 Lyon 34 53 49-55 16- 5- 13 7- 4- 6 9- 1- 7
7 Lens 34 51 45-37 14- 9- 11 9- 4- 4 5- 5- 7
8 Marsylia 34 50 52-41 13- 11- 10 10- 6- 1 3- 5- 9
9 Reims 34 47 42-47 13- 8- 13 8- 3- 6 5- 5- 7
10 Rennes 34 46 53-46 12- 10- 12 7- 4- 6 5- 6- 6
11 Tuluza 34 43 42-46 11- 10- 13 3- 7- 7 8- 3- 6
12 Montpellier 34 41 43-48 10- 12- 12 3- 9- 5 7- 3- 7
13 Strasburg 34 39 38-50 10- 9- 15 7- 3- 7 3- 6- 8
14 Nantes 34 33 30-55 9- 6- 19 3- 3- 11 6- 3- 8
15 Havre 34 32 34-45 7- 11- 16 6- 2- 9 1- 9- 7
16 Metz 34 29 35-58 8- 5- 21 3- 3- 11 5- 2- 10
17 Lorient 34 29 43-66 7- 8- 19 4- 4- 9 3- 4- 10
18 Clermont 34 25 26-60 5- 10- 19 3- 5- 9 2- 5- 10
ND/19/05 21:00
Tuluza
0-3
Brest
ND/19/05 21:00
Lorient
5-0
Clermont
ND/19/05 21:00
Monako
4-0
Nantes
ND/19/05 21:00
Lille
2-2
Nice
ND/19/05 21:00
Lyon
2-1
Strasburg
ND/19/05 21:00
Reims
2-1
Rennes
ND/19/05 21:00
Lens
2-2
Montpellier
ND/19/05 21:00
Havre
1-2
Marsylia
ND/19/05 21:00
Metz
0-2
PSG
1 kolejka
PT/11/08 21:00

Nice

1-1

Lille

SO/12/08 17:00

Marsylia

2-1

Reims

SO/12/08 21:00

PSG

0-0

Lorient

ND/13/08 13:00

Brest

3-2

Lens

ND/13/08 15:00

Clermont

Wieteska 7, Cham 53
2-4

Monako

Vanderson 26, Yedder 43, 70, Akliouche 90
ND/13/08 15:00

Nantes

1-2

Tuluza

ND/13/08 15:00

Montpellier

2-2

Havre

ND/13/08 17:05

Rennes

5-1

Metz

ND/13/08 20:45

Strasburg

2-1

Lyon

2 kolejka
PT/18/08 21:00

Metz

2-2

Marsylia

SO/19/08 17:00

Lyon

1-4

Montpellier

SO/19/08 21:00

Tuluza

1-1

PSG

ND/20/08 13:00

Lille

2-0

Nantes

ND/20/08 15:00

Lorient

1-1

Nice

ND/20/08 15:00

Reims

2-0

Clermont

ND/20/08 15:00

Havre

1-2

Brest

ND/20/08 17:05

Monako

3-0

Strasburg

ND/20/08 20:45

Lens

1-1

Rennes

3 kolejka
PT/25/08 21:00

Nantes

3-3

Monako

SO/26/08 17:00

Marsylia

2-0

Brest

SO/26/08 21:00

PSG

3-1

Lens

ND/27/08 13:00

Rennes

2-2

Havre

ND/27/08 15:00

Strasburg

2-0

Tuluza

ND/27/08 15:00

Clermont

0-1

Metz

ND/27/08 15:00

Montpellier

1-3

Reims

ND/27/08 17:05

Lorient

4-1

Lille

ND/27/08 20:45

Nice

0-0

Lyon

4 kolejka
PT/01/09 21:00

Nantes

1-1

Marsylia

SO/02/09 17:00

Brest

0-0

Rennes

SO/02/09 21:00

Monako

3-0

Lens

ND/03/09 13:00

Tuluza

2-2

Clermont

ND/03/09 15:00

Lille

1-0

Montpellier

ND/03/09 15:00

Havre

3-0

Lorient

ND/03/09 15:00

Metz

2-2

Reims

ND/03/09 17:05

Nice

2-0

Strasburg

ND/03/09 20:45

Lyon

1-4

PSG

5 kolejka
PT/15/09 21:00

PSG

2-3

Nice

SO/16/09 17:00

Rennes

2-2

Lille

SO/16/09 21:00

Lens

0-1

Metz

ND/17/09 13:00

Lorient

2-2

Monako

ND/17/09 15:00

Strasburg

2-2

Montpellier

ND/17/09 15:00

Clermont

0-1

Nantes

ND/17/09 15:00

Reims

1-2

Brest

ND/17/09 17:05

Marsylia

0-0

Tuluza

ND/17/09 20:45

Lyon

0-0

Havre

6 kolejka
PT/22/09 21:00

Monako

0-1

Nice

SO/23/09 17:00

Nantes

5-3

Lorient

SO/23/09 21:00

Brest

1-0

Lyon

ND/24/09 13:00

Metz

0-1

Strasburg

ND/24/09 15:00

Lens

2-1

Tuluza

ND/24/09 15:00

Havre

2-1

Clermont

ND/24/09 17:05

Montpellier

0-0

Rennes

ND/24/09 20:45

PSG

4-0

Marsylia

WT/26/09 21:00

Lille

1-2

Reims

7 kolejka
PT/29/09 21:00

Strasburg

0-1

Lens

SO/30/09 17:00

Clermont

0-0

PSG

SO/30/09 21:00

Monako

3-2

Marsylia

ND/01/10 13:00

Reims

2-0

Lyon

ND/01/10 15:00

Tuluza

3-0

Metz

ND/01/10 15:00

Nice

0-0

Brest

ND/01/10 15:00

Havre

0-2

Lille

ND/01/10 17:05

Lorient

0-3

Montpellier

ND/01/10 20:45

Rennes

3-1

Nantes

8 kolejka
PT/06/10 21:00

Strasburg

1-2

Nantes

SO/07/10 17:00

Metz

0-1

Nice

SO/07/10 21:00

Reims

1-3

Monako

ND/08/10 13:00

Marsylia

3-0

Havre

ND/08/10 15:00

Lyon

3-3

Lorient

ND/08/10 15:00

Brest

1-1

Tuluza

ND/08/10 17:05

Lens

1-1

Lille

ND/08/10 20:45

Rennes

1-3

PSG

ŚR/29/11 19:00

Montpellier

1-1

Clermont

9 kolejka
PT/20/10 21:00

Havre

0-0

Lens

SO/21/10 17:00

PSG

3-0

Strasburg

SO/21/10 21:00

Nice

1-0

Marsylia

ND/22/10 13:00

Lorient

2-1

Rennes

ND/22/10 15:00

Tuluza

1-1

Reims

ND/22/10 15:00

Lille

1-0

Brest

ND/22/10 15:00

Nantes

2-0

Montpellier

ND/22/10 17:05

Monako

2-1

Metz

ND/22/10 20:45

Lyon

1-2

Clermont

10 kolejka
PT/27/10 21:00

Clermont

0-1

Nice

SO/28/10 17:00

Reims

1-0

Lorient

SO/28/10 21:00

Lens

4-0

Nantes

ND/29/10 13:00

Brest

2-3

PSG

ND/29/10 15:00

Lille

2-0

Monako

ND/29/10 15:00

Metz

0-0

Havre

ND/29/10 15:00

Montpellier

3-0

Tuluza

ND/29/10 17:05

Rennes

1-1

Strasburg

ŚR/06/12 21:00

Marsylia

3-0

Lyon

11 kolejka
PT/03/11 21:00

PSG

3-0

Montpellier

SO/04/11 17:00

Lorient

0-0

Lens

SO/04/11 21:00

Marsylia

0-0

Lille

ND/05/11 13:00

Lyon

1-1

Metz

ND/05/11 15:00

Strasburg

0-0

Clermont

ND/05/11 15:00

Tuluza

1-2

Havre

ND/05/11 15:00

Nantes

0-1

Reims

ND/05/11 17:05

Monako

2-0

Brest

ND/05/11 20:45

Nice

2-0

Rennes

12 kolejka
PT/10/11 21:00

Montpellier

0-0

Nice

SO/11/11 17:00

Reims

0-3

PSG

SO/11/11 21:00

Havre

0-0

Monako

ND/12/11 15:00

Lille

1-1

Tuluza

ND/12/11 15:00

Clermont

1-0

Lorient

ND/12/11 15:00

Metz

3-1

Nantes

ND/12/11 17:05

Rennes

0-1

Lyon

ND/12/11 20:45

Lens

1-0

Marsylia

CZ/07/12 20:30

Brest

1-1

Strasburg

13 kolejka
PT/24/11 21:00

PSG

5-2

Monako

SO/25/11 17:00

Clermont

0-3

Lens

SO/25/11 21:00

Strasburg

1-1

Marsylia

ND/26/11 13:00

Nice

1-0

Tuluza

ND/26/11 15:00

Lorient

2-3

Metz

ND/26/11 15:00

Nantes

0-0

Havre

ND/26/11 15:00

Montpellier

1-3

Brest

ND/26/11 17:05

Rennes

3-1

Reims

ND/26/11 20:45

Lyon

0-2

Lille

14 kolejka
PT/01/12 21:00

Reims

2-1

Strasburg

SO/02/12 17:00

Lens

Said 26, Frankowski 52 (k), 74
3-2

Lyon

O'Brien 15, 72
SO/02/12 21:00

Nantes

1-0

Nice

ND/03/12 13:00

Havre

0-2

PSG

ND/03/12 15:00

Tuluza

1-1

Lorient

ND/03/12 15:00

Monako

2-0

Montpellier

ND/03/12 15:00

Brest

3-0

Clermont

ND/03/12 17:05

Lille

2-0

Metz

ND/03/12 20:45

Marsylia

2-0

Rennes

15 kolejka
PT/08/12 21:00

Montpellier

0-0

Lens

SO/09/12 17:00

Rennes

1-2

Monako

SO/09/12 21:00

PSG

2-1

Nantes

ND/10/12 13:00

Nice

2-1

Reims

ND/10/12 15:00

Strasburg

2-1

Havre

ND/10/12 15:00

Clermont

0-0

Lille

ND/10/12 15:00

Metz

0-1

Brest

ND/10/12 17:05

Lyon

3-0

Tuluza

ND/10/12 20:45

Lorient

2-4

Marsylia

16 kolejka
PT/15/12 21:00

Monako

0-1

Lyon

SO/16/12 17:00

Havre

3-1

Nice

SO/16/12 21:00

Lens

2-0

Reims

ND/17/12 13:00

Nantes

0-2

Brest

ND/17/12 15:00

Lorient

1-2

Strasburg

ND/17/12 15:00

Metz

0-1

Montpellier

ND/17/12 15:00

Tuluza

0-0

Rennes

ND/17/12 17:05

Marsylia

2-1

Clermont

ND/17/12 20:45

Lille

1-1

PSG

17 kolejka
ŚR/20/12 21:00

PSG

3-1

Metz

ŚR/20/12 21:00

Strasburg

2-1

Lille

ŚR/20/12 21:00

Tuluza

1-2

Monako

ŚR/20/12 21:00

Lyon

1-0

Nantes

ŚR/20/12 21:00

Nice

2-0

Lens

ŚR/20/12 21:00

Clermont

1-3

Rennes

ŚR/20/12 21:00

Reims

1-0

Havre

ŚR/20/12 21:00

Montpellier

1-1

Marsylia

ŚR/20/12 21:00

Brest

4-0

Lorient

18 kolejka
PT/12/01 21:00

Marsylia

1-1

Strasburg

SO/13/01 17:00

Monako

1-3

Reims

SO/13/01 21:00

Rennes

2-0

Nice

ND/14/01 13:00

Lille

3-0

Lorient

ND/14/01 15:00

Nantes

1-2

Clermont

ND/14/01 15:00

Metz

0-1

Tuluza

ND/14/01 15:00

Brest

2-0

Montpellier

ND/14/01 17:05

Havre

3-1

Lyon

ND/14/01 20:45

Lens

0-2

PSG

19 kolejka
PT/26/01 21:00

Lyon

2-3

Rennes

SO/27/01 17:00

Nice

1-0

Metz

SO/27/01 21:00

Marsylia

2-2

Monako

ND/28/01 13:00

Montpellier

0-0

Lille

ND/28/01 15:00

Lorient

3-3

Havre

ND/28/01 15:00

Clermont

1-1

Strasburg

ND/28/01 15:00

Reims

0-0

Nantes

ND/28/01 17:05

Tuluza

0-2

Lens

ND/28/01 20:45

PSG

2-2

Brest

20 kolejka
PT/02/02 21:00

Strasburg

1-2

PSG

SO/03/02 17:00

Rennes

2-1

Montpellier

SO/03/02 21:00

Nantes

0-1

Lens

ND/04/02 13:00

Monako

1-1

Havre

ND/04/02 15:00

Lille

4-0

Clermont

ND/04/02 15:00

Reims

2-3

Tuluza

ND/04/02 15:00

Metz

1-2

Lorient

ND/04/02 17:05

Brest

0-0

Nice

ND/04/02 20:45

Lyon

1-0

Marsylia

21 kolejka
PT/09/02 21:00

Marsylia

1-1

Metz

SO/10/02 17:00

Lens

3-1

Strasburg

SO/10/02 21:00

PSG

3-1

Lille

ND/11/02 13:00

Havre

0-1

Rennes

ND/11/02 15:00

Tuluza

1-2

Nantes

ND/11/02 15:00

Lorient

2-0

Reims

ND/11/02 15:00

Clermont

1-1

Brest

ND/11/02 17:05

Montpellier

1-2

Lyon

ND/11/02 20:45

Nice

2-3

Monako

22 kolejka
PT/16/02 21:00

Lyon

1-0

Nice

SO/17/02 17:00

Lille

3-0

Havre

SO/17/02 21:00

Nantes

0-2

PSG

ND/18/02 13:00

Strasburg

1-3

Lorient

ND/18/02 15:00

Rennes

3-1

Clermont

ND/18/02 15:00

Monako

1-2

Tuluza

ND/18/02 15:00

Montpellier

3-0

Metz

ND/18/02 17:05

Reims

1-1

Lens

ND/18/02 20:45

Brest

1-0

Marsylia

23 kolejka
PT/23/02 21:00

Metz

1-2

Lyon

SO/24/02 17:00

Lorient

0-1

Nantes

SO/24/02 21:00

Strasburg

0-3

Brest

ND/25/02 13:00

Lens

2-3

Monako

ND/25/02 15:00

Tuluza

3-1

Lille

ND/25/02 15:00

Nice

0-0

Clermont

ND/25/02 15:00

Havre

1-2

Reims

ND/25/02 17:05

PSG

1-1

Rennes

ND/25/02 20:45

Marsylia

4-1

Montpellier

24 kolejka
PT/01/03 21:00

Monako

0-0

PSG

SO/02/03 17:00

Reims

0-1

Lille

SO/02/03 21:00

Clermont

1-5

Marsylia

ND/03/03 13:00

Tuluza

2-1

Nice

ND/03/03 15:00

Nantes

0-2

Metz

ND/03/03 15:00

Montpellier

2-2

Strasburg

ND/03/03 15:00

Brest

1-0

Havre

ND/03/03 17:05

Rennes

1-2

Lorient

ND/03/03 20:45

Lyon

0-3

Lens

25 kolejka
PT/08/03 21:00

Nice

1-2

Montpellier

SO/09/03 17:00

Lorient

0-2

Lyon

SO/09/03 21:00

Lens

1-0

Brest

ND/10/03 13:00

PSG

2-2

Reims

ND/10/03 15:00

Strasburg

0-1

Monako

ND/10/03 15:00

Havre

1-0

Tuluza

ND/10/03 15:00

Metz

1-0

Clermont

ND/10/03 17:05

Lille

2-2

Rennes

ND/10/03 20:45

Marsylia

2-0

Nantes

26 kolejka
PT/15/03 21:00

Tuluza

2-3

Lyon

SO/16/03 17:00

Nantes

1-3

Strasburg

SO/16/03 21:00

Lens

1-3

Nice

ND/17/03 13:00

Brest

1-1

Lille

ND/17/03 15:00

Monako

2-2

Lorient

ND/17/03 15:00

Clermont

2-1

Havre

ND/17/03 15:00

Reims

2-1

Metz

ND/17/03 17:05

Rennes

2-0

Marsylia

ND/17/03 20:45

Montpellier

2-6

PSG

27 kolejka
PT/29/03 21:00

Lille

2-1

Lens

SO/30/03 17:00

Metz

2-5

Monako

SO/30/03 21:00

Lyon

1-1

Reims

ND/31/03 13:00

Lorient

0-1

Brest

ND/31/03 15:00

Nice

1-2

Nantes

ND/31/03 15:00

Clermont

0-3

Tuluza

ND/31/03 15:00

Havre

0-2

Montpellier

ND/31/03 17:05

Strasburg

2-0

Rennes

ND/31/03 20:45

Marsylia

0-2

PSG

28 kolejka
PT/05/04 21:00

Lille

3-1

Marsylia

SO/06/04 17:00

Lens

Frankowski 58
1-1

Havre

Sabbi 78 (k)
SO/06/04 21:00

PSG

1-1

Clermont

ND/07/04 13:00

Brest

4-3

Metz

ND/07/04 15:00

Tuluza

0-0

Strasburg

ND/07/04 15:00

Reims

0-0

Nice

ND/07/04 15:00

Montpellier

2-0

Lorient

ND/07/04 17:05

Monako

1-0

Rennes

ND/07/04 20:45

Nantes

1-3

Lyon

29 kolejka
PT/12/04 21:00

Metz

2-1

Lens

SO/13/04 17:00

Strasburg

3-1

Reims

SO/13/04 21:00

Rennes

1-2

Tuluza

ND/14/04 13:00

Havre

0-1

Nantes

ND/14/04 15:00

Clermont

1-1

Montpellier

ND/14/04 20:45

Lyon

4-3

Brest

ŚR/24/04 19:00

Lorient

1-4

PSG

ŚR/24/04 21:00

Marsylia

2-2

Nice

ŚR/24/04 21:00

Monako

1-0

Lille

30 kolejka
PT/19/04 21:00

Nice

3-0

Lorient

SO/20/04 17:00

Nantes

0-3

Rennes

SO/20/04 21:00

Lens

1-0

Clermont

ND/21/04 15:00

Lille

1-0

Strasburg

ND/21/04 15:00

Reims

1-2

Montpellier

ND/21/04 15:00

Havre

0-1

Metz

ND/21/04 17:05

Brest

0-2

Monako

ND/21/04 19:00

Tuluza

2-2

Marsylia

ND/21/04 21:00

PSG

4-1

Lyon

31 kolejka
PT/26/04 21:00

Montpellier

1-1

Nantes

SO/27/04 21:00

PSG

3-3

Havre

ND/28/04 13:00

Metz

1-2

Lille

ND/28/04 15:00

Strasburg

1-3

Nice

ND/28/04 15:00

Lorient

1-2

Tuluza

ND/28/04 15:00

Clermont

4-1

Reims

ND/28/04 17:05

Rennes

4-5

Brest

ND/28/04 19:00

Lyon

3-2

Monako

ND/28/04 21:00

Marsylia

2-1

Lens

32 kolejka
PT/03/05 19:00

Tuluza

1-2

Montpellier

PT/03/05 21:00

Lens

2-0

Lorient

SO/04/05 15:00

Havre

3-1

Strasburg

SO/04/05 17:00

Monako

4-1

Clermont

SO/04/05 19:00

Metz

2-3

Rennes

SO/04/05 21:00

Brest

0-0

Nantes

PN/06/05 21:00

Lille

3-4

Lyon

ŚR/15/05 21:00

Nice

1-2

PSG

ŚR/15/05 21:00

Reims

1-0

Marsylia

33 kolejka
PT/10/05 21:00

Nice

1-0

Havre

PT/10/05 21:00

Brest

1-1

Reims

ND/12/05 21:00

PSG

1-3

Tuluza

ND/12/05 21:00

Strasburg

2-1

Metz

ND/12/05 21:00

Rennes

1-1

Lens

ND/12/05 21:00

Marsylia

3-1

Lorient

ND/12/05 21:00

Clermont

0-1

Lyon

ND/12/05 21:00

Nantes

1-2

Lille

ND/12/05 21:00

Montpellier

0-2

Monako

34 kolejka
ND/19/05 21:00

Tuluza

0-3

Brest

ND/19/05 21:00

Lorient

5-0

Clermont

ND/19/05 21:00

Monako

4-0

Nantes

ND/19/05 21:00

Lille

2-2

Nice

ND/19/05 21:00

Lyon

2-1

Strasburg

ND/19/05 21:00

Reims

2-1

Rennes

ND/19/05 21:00

Lens

2-2

Montpellier

ND/19/05 21:00

Havre

1-2

Marsylia

ND/19/05 21:00

Metz

0-2

PSG

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

15:00 TVP Sport Gol - magazyn Ekstraklasy
17:00 TVP Sport U-17: Polska - Słowacja (na żywo)
21:30 Polsat Sp.2 Magazyn 1. ligi (premiera)
13:10 TVP Sport Gol (powt.)
13:30 Polsat Sp.3 Cafe Futbol (powt.)