Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 03 marca 2024

PKO Ekstraklasa

1 2 3   ...   5126 5127 5128 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Śląsk Wrocław234533-1813-6-46-3-37-3-1
2Jagiellonia Białystok234251-3312-6-58-2-14-4-4
3Pogoń Szczecin234044-2612-4-75-2-47-2-3
4Lech Poznań224036-2611-7-47-3-24-4-2
5Legia Warszawa233835-2810-8-56-4-24-4-3
6Raków Częstochowa213639-2510-6-58-3-02-3-5
7Górnik Zabrze233531-2710-5-87-2-23-3-6
8Stal Mielec223229-309-5-86-3-23-2-6
9Widzew Łódź232829-338-4-116-0-52-4-6
10Warta Poznań232723-276-9-82-4-54-5-3
11Zagłębie Lubin222725-367-6-94-4-33-2-6
12Cracovia232629-305-11-73-5-42-6-3
13Piast Gliwice222520-234-13-53-5-21-8-3
14Radomiak Radom222524-336-7-92-5-44-2-5
15Korona Kielce212225-284-10-73-5-21-5-5
16Puszcza Niepołomice212228-395-7-94-5-21-2-7
17Ruch Chorzów231826-362-12-92-6-40-6-5
18ŁKS Łódź221016-452-4-162-4-50-0-11
PT/01/03 18:00
Cracovia
0-1
Warta P.
PT/01/03 20:30
Ruch C.
3-0
Piast G.
SO/02/03 15:00
Górnik Z.
2-1
Jagiellonia B.
SO/02/03 17:30
Śląsk W.
2-1
Widzew Ł.
SO/02/03 20:00
Legia W.
1-1
Pogoń S.
ND/03/03 12:30
ŁKS Ł.
-
Puszcza N.
ND/03/03 15:00
Zagłębie L.
-
Korona K.
ND/03/03 17:30
Raków C.
-
Lech P.
PN/04/03 19:00
Radomiak R.
-
Stal M.
PT/08/03 18:00
Piast G.
-
Radomiak R.
PT/08/03 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
SO/09/03 15:00
Korona K.
-
Cracovia
SO/09/03 17:30
Puszcza N.
-
Raków C.
SO/09/03 20:00
Górnik Z.
-
Lech P.
ND/10/03 12:30
Stal M.
-
Ruch C.
ND/10/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
ND/10/03 17:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
PN/11/03 19:00
Warta P.
-
ŁKS Ł.
Strzelcy
14 Exposito (Śląsk)
10 Grosicki (Pogoń)
10 Szkurin (Stal)
9 Wdowik (Jagiellonia)
8 Koulouris (Pogoń)
8 Henrique (Radomiak)
8 Szczepan (Ruch)
7 Gorgon (Pogoń)
7 Imaz (Jagiellonia)
1 kolejka
PT/21/07 18:00

Warta Poznań

0-1

Pogoń Szczecin

Koulouris 36
PT/21/07 20:30

Legia Warszawa

Pekhart 25, 56, 68
3-0

ŁKS Łódź

SO/22/07 15:00

Stal Mielec

Szkurin 24, Domański 36
2-2

Cracovia

Jaroszyński 54, Rakoczy 61
SO/22/07 17:30

Raków Częstochowa

Zwoliński 45, 63 (k), Nowak 65
3-0

Jagiellonia Białystok

SO/22/07 20:00

Piast Gliwice

Dziczek 43 (k)
1-2

Lech Poznań

Marchwiński 46, 54
ND/23/07 15:00

Górnik Zabrze

0-2

Radomiak Radom

Henrique 60, Wolski 65
ND/23/07 17:30

Zagłębie Lubin

Makowski 71, Kłudka 81
2-1

Ruch Chorzów

Ławniczak 28 (s)
ND/23/07 20:00

Widzew Łódź

Alvarez 35, Stępiński 55, Ciganiks 90
3-2

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 8, Kidrić 90
PN/24/07 19:00

Korona Kielce

Dalmau 83
1-1

Śląsk Wrocław

Konczkowski 48
2 kolejka
PT/28/07 20:30

Ruch Chorzów

Michalski 14, Swędrowski 75
2-0

ŁKS Łódź

SO/29/07 15:00

Warta Poznań

Szmyt 35 (k), Kupczak 87
2-0

Górnik Zabrze

SO/29/07 17:30

Jagiellonia Białystok

Łaski 45, Nene 66, Pululu 81, Lewicki 88
4-1

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 76
SO/29/07 20:00

Śląsk Wrocław

Exposito 24 (k)
1-2

Zagłębie Lubin

Kurminowski 53, Bohar 57
ND/30/07 15:00

Stal Mielec

0-0

Piast Gliwice

ND/30/07 17:30

Lech Poznań

Ishak 40, Szymczak 83
2-0

Radomiak Radom

ND/30/07 20:00

Pogoń Szczecin

Zahović 46, Koulouris 64
2-1

Widzew Łódź

Pawłowski 4
ŚR/20/12 19:00

Cracovia

Kallman 25, 57
2-0

Legia Warszawa

ŚR/13/03 18:30

Korona Kielce

-

Raków Częstochowa

3 kolejka
PT/04/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Pululu 79 (k), Wdowik 86
2-1

Widzew Łódź

Terpiłowski 36
PT/04/08 20:30

ŁKS Łódź

Ramirez 28 (k), Tutyskinas 90
2-1

Korona Kielce

Dalmau 88 (k)
SO/05/08 15:00

Raków Częstochowa

Zwoliński 50 (k), Carlos 83
2-2

Warta Poznań

Luis 5, Żurawski 57
SO/05/08 17:30

Górnik Zabrze

0-0

Piast Gliwice

SO/05/08 20:00

Radomiak Radom

0-1

Cracovia

Kallman 24
ND/06/08 17:30

Zagłębie Lubin

Kurminowski 41
1-1

Lech Poznań

Blazić 76
ND/06/08 20:00

Legia Warszawa

Gual 19, Pekhart 43, Josue 68
3-0

Ruch Chorzów

PN/07/08 19:00

Puszcza Niepołomice

Walski 65
1-0

Stal Mielec

ŚR/30/08 18:00

Pogoń Szczecin

0-2

Śląsk Wrocław

Schwarz 21, Samiec-Talar 85
4 kolejka
PT/11/08 18:00

Cracovia

Makuch 10, 35
2-1

Zagłębie Lubin

Chodyna 90 (k)
PT/11/08 20:30

Piast Gliwice

Dziczek 72 (k), Arsenić 90 (s)
2-1

Raków Częstochowa

Koczerhin 81
SO/12/08 15:00

Stal Mielec

Hinokio 45, 53, Trąbka 55
3-1

Śląsk Wrocław

Exposito 90 (k)
SO/12/08 17:30

Korona Kielce

0-1

Górnik Zabrze

Janicki 90
SO/12/08 20:00

Widzew Łódź

Sanchez 45
1-0

ŁKS Łódź

ND/13/08 15:00

Pogoń Szczecin

0-2

Radomiak Radom

L. Semedo 20, Cichocki 27
ND/13/08 17:30

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 26
1-1

Legia Warszawa

Josue 34
PN/14/08 19:00

Warta Poznań

Żurawski 16, Szmyt 45 (k)
2-2

Ruch Chorzów

Swędrowski 21, Feliks 86
WT/24/10 18:00

Lech Poznań

Ba Loua 3, 51, Ishak 43
3-3

Jagiellonia Białystok

Hansen 54, Skrzypczak 66, Wdowik 90 (k)
5 kolejka
PT/18/08 18:00

Zagłębie Lubin

Chodyna 50
1-0

Puszcza Niepołomice

PT/18/08 20:30

Górnik Zabrze

Kapralik 24
1-1

Widzew Łódź

Sanchez 90
SO/19/08 15:00

Radomiak Radom

Donis 4, Henrique 22, Rocha 90
3-2

Warta Poznań

Szmyt 20 (k), Vizinger 48
SO/19/08 17:30

Raków Częstochowa

Papanikolaou 45, Nowak 63
2-0

Stal Mielec

SO/19/08 20:00

Ruch Chorzów

0-1

Jagiellonia Białystok

Nene 84
ND/20/08 15:00

ŁKS Łódź

Hoti 90
1-0

Pogoń Szczecin

ND/20/08 17:30

Śląsk Wrocław

Exposito 37, 73, Szwedzik 90
3-1

Lech Poznań

Velde 51 (k)
ND/20/08 20:00

Legia Warszawa

Baku 26
1-0

Korona Kielce

PN/21/08 19:00

Cracovia

Kallman 44
1-1

Piast Gliwice

Dziczek 90 (k)
6 kolejka
PT/25/08 18:00

Stal Mielec

Esselink 22, Gerstenstein 45
2-0

Radomiak Radom

PT/25/08 20:30

Widzew Łódź

0-2

Śląsk Wrocław

Leiva 12, Paluszek 80
SO/26/08 15:00

Warta Poznań

0-0

Cracovia

SO/26/08 17:30

Puszcza Niepołomice

Craciun 25 (k), Cholewiak 73
2-1

ŁKS Łódź

Tejan 46
SO/26/08 20:00

Piast Gliwice

0-0

Ruch Chorzów

ND/27/08 15:00

Korona Kielce

Nono 15, Dalmau 22
2-0

Zagłębie Lubin

ND/27/08 17:30

Jagiellonia Białystok

Naranjo 7, Imaz 17, Wdowik 45, Marczuk 64
4-1

Górnik Zabrze

Musiolik 38
ŚR/27/09 20:00

Pogoń Szczecin

Grosicki 29, Koulouris 51, Biczachczjan 71
3-4

Legia Warszawa

Pekhart 33, Wszołek 69, Elitim 78, Kapuadi 84
CZ/28/09 20:00

Lech Poznań

Gurgul 7, Marchwiński 25, Velde 72, Ba Loua 90
4-1

Raków Częstochowa

Sorescu 2
7 kolejka
PT/01/09 18:00

ŁKS Łódź

0-2

Warta Poznań

Savić 10, Szmyt 62 (k)
PT/01/09 20:30

Ruch Chorzów

Szczepan 18
1-1

Stal Mielec

Szkurin 45
SO/02/09 15:00

Radomiak Radom

Henrique 54
1-1

Piast Gliwice

Chrapek 73 (k)
SO/02/09 17:30

Cracovia

0-0

Korona Kielce

SO/02/09 20:00

Lech Poznań

Czerwiński 70
1-1

Górnik Zabrze

Yokota 45 (k)
ND/03/09 12:30

Śląsk Wrocław

Exposito 47, 81 (k)
2-1

Jagiellonia Białystok

Wdowik 61 (k)
ND/03/09 15:00

Zagłębie Lubin

Kopacz 78
1-0

Pogoń Szczecin

ND/03/09 17:30

Legia Warszawa

Muci 5, 75, Josue 90 (k)
3-1

Widzew Łódź

Sanchez 44
ND/03/09 20:00

Raków Częstochowa

Kittel 19, Nowak 26
2-0

Puszcza Niepołomice

8 kolejka
PT/15/09 18:00

Puszcza Niepołomice

Craciun 20 (k)
1-3

Śląsk Wrocław

Exposito 82 (k), 90 (k), Ince 89
PT/15/09 20:30

Górnik Zabrze

Podolski 51
1-0

Ruch Chorzów

SO/16/09 15:00

Pogoń Szczecin

Biczachczjan 45, Gorgon 66, Loncar 81
3-1

Korona Kielce

Nono 36 (k)
SO/16/09 17:30

Raków Częstochowa

Papanikolaou 8
1-0

ŁKS Łódź

SO/16/09 20:00

Piast Gliwice

Krykun 45
1-1

Legia Warszawa

Muci 69
ND/17/09 12:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 27, Naranjo 45, Pululu 46
3-2

Radomiak Radom

Henrique 3, 12
ND/17/09 15:00

Widzew Łódź

Pawłowski 36, Jugas 71 (s)
2-0

Cracovia

ND/17/09 17:30

Warta Poznań

0-2

Lech Poznań

Marchwiński 28, Dagerstal 81
PN/18/09 19:00

Stal Mielec

Szkurin 21, Domański 45, Meriluoto 69, Getinger 71
4-2

Zagłębie Lubin

Munoz 26, Wdowiak 90
9 kolejka
PT/22/09 18:00

Korona Kielce

Czyżycki 2
1-1

Widzew Łódź

Pawłowski 42 (k)
PT/22/09 20:30

ŁKS Łódź

Tejan 23, Ramirez 90 (k)
2-2

Jagiellonia Białystok

Pululu 40 (k), 77
SO/23/09 12:30

Radomiak Radom

Henrique 50
1-1

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 49
SO/23/09 15:00

Śląsk Wrocław

Leiva 41
1-0

Piast Gliwice

SO/23/09 17:30

Cracovia

Rakoczy 90
1-5

Pogoń Szczecin

Grosicki 8 (k), Gorgon 21, 50, Koulouris 64, Smoliński 87
SO/23/09 20:00

Lech Poznań

Velde 37, Marchwiński 40
2-1

Stal Mielec

Domański 23
ND/24/09 12:30

Zagłębie Lubin

Makowski 56
1-0

Warta Poznań

ND/24/09 15:00

Ruch Chorzów

Wójtowicz 7, Podstawski 71, Szczepan 80 (k)
3-5

Raków Częstochowa

Drachal 20, 28, 42, Plavsić 68, Koczerhin 87
ND/24/09 17:30

Legia Warszawa

Pekhart 8, Strzałek 90
2-1

Górnik Zabrze

Musiolik 12
10 kolejka
PT/29/09 18:00

Stal Mielec

Getinger 33 (k), Esselink 90
2-3

Korona Kielce

Szykawka 20, Remacle 22, Konstantyn 74
PT/29/09 20:30

Piast Gliwice

Krykun 24, 38, Dziczek 68 (k)
3-2

Widzew Łódź

Plach 47 (s), Rondić 90
SO/30/09 15:00

ŁKS Łódź

0-2

Cracovia

Ghita 14, Atanasov 21
SO/30/09 17:30

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 35, 45 (k)
2-2

Ruch Chorzów

Swędrowski 66, Feliks 90
SO/30/09 20:00

Warta Poznań

0-1

Śląsk Wrocław

Ince 18
ND/01/10 15:00

Raków Częstochowa

Racovitan 3, 61, Yeboah 82
3-0

Radomiak Radom

ND/01/10 17:30

Pogoń Szczecin

Ulvestad 17, Gorgon 33, Biczachczjan 39, Grosicki 47, Fornalczyk 90
5-0

Lech Poznań

ND/01/10 20:00

Jagiellonia Białystok

Naranjo 13, Imaz 29
2-0

Legia Warszawa

PN/02/10 19:00

Górnik Zabrze

0-2

Zagłębie Lubin

Bułeca 36, Wdowiak 90
11 kolejka
PT/06/10 18:00

Korona Kielce

Remacle 90
1-1

Warta Poznań

Kupczak 50
PT/06/10 20:30

Lech Poznań

Ba Loua 2, Karlstrom 43, Ishak 51, Milić 90
4-1

Puszcza Niepołomice

Zapolnik 4
SO/07/10 12:30

Radomiak Radom

Henrique 20, Flis 36 (s), E. Semedo 69
3-0

ŁKS Łódź

SO/07/10 15:00

Widzew Łódź

Ciganiks 73
1-0

Stal Mielec

SO/07/10 17:30

Zagłębie Lubin

Ławniczak 45
1-1

Piast Gliwice

Tomasiewicz 73
SO/07/10 20:00

Ruch Chorzów

0-3

Pogoń Szczecin

Ulvestad 28, Grosicki 57 (k), Sadlok 63 (s)
ND/08/10 12:30

Śląsk Wrocław

Exposito 33
1-1

Górnik Zabrze

Czyż 90
ND/08/10 15:00

Cracovia

Ghita 57, Glik 60
2-4

Jagiellonia Białystok

Wdowik 7, Hansen 9, 49, Marczuk 55
ND/08/10 17:30

Legia Warszawa

Wszołek 45
1-2

Raków Częstochowa

Koczerhin 26, Augustyniak 73 (s)
12 kolejka
PT/20/10 18:00

Piast Gliwice

0-0

Pogoń Szczecin

PT/20/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Skrzypczak 28, Pululu 44 (k), Wdowik 66
3-0

Zagłębie Lubin

SO/21/10 15:00

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 41
1-1

Cracovia

Knap 85
SO/21/10 17:30

Śląsk Wrocław

Schwarz 46, Exposito 71, 77, Samiec-Talar 73
4-0

Legia Warszawa

SO/21/10 20:00

Lech Poznań

Ishak 18, 44, Velde 81
3-1

ŁKS Łódź

Jurić 64
ND/22/10 12:30

Radomiak Radom

Castaneda 63
1-1

Korona Kielce

Deaconu 71
ND/22/10 17:30

Górnik Zabrze

Yokota 10, 22
2-1

Raków Częstochowa

Crnac 82
PN/23/10 19:00

Stal Mielec

0-1

Warta Poznań

Luis 75
SO/18/11 17:30

Widzew Łódź

Nunes 47, Sanchez 87
2-1

Ruch Chorzów

Bartolewski 16
13 kolejka
PT/27/10 18:00

Korona Kielce

Szykawka 6, Remacle 18, Craciun 32 (s), Deaconu 88, 90
5-3

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 63, Poczobut 65, Cholewiak 90
PT/27/10 20:30

ŁKS Łódź

0-5

Górnik Zabrze

Siplak 42, Yokota 65 (k), 82, Szcześniak 75, Rasak 80
SO/28/10 12:30

Warta Poznań

Szmyt 3
1-1

Piast Gliwice

Ameyaw 23
SO/28/10 15:00

Pogoń Szczecin

Koulouris 44, Grosicki 48 (k)
2-1

Jagiellonia Białystok

Malec 35 (s)
SO/28/10 17:30

Cracovia

Ghita 80
1-1

Lech Poznań

Velde 45
SO/28/10 20:00

Ruch Chorzów

Szczepan 19 (k), 81 (k)
2-2

Śląsk Wrocław

Bejger 4, Leiva 45
ND/29/10 12:30

Zagłębie Lubin

Dąbrowski 72, Wdowiak 77
2-3

Radomiak Radom

E. Semedo 1, 78, Henrique 15
ND/29/10 15:00

Legia Warszawa

Kramer 89
1-3

Stal Mielec

Szkurin 38, Wołkowicz 50, Hinokio 82
ND/29/10 17:30

Raków Częstochowa

Silva 66
1-1

Widzew Łódź

Żyro 3
14 kolejka
PT/03/11 18:00

Piast Gliwice

0-0

Korona Kielce

PT/03/11 20:30

Jagiellonia Białystok

Hansen 19, Wdowik 23 (k), 83, Imaz 79
4-0

Stal Mielec

SO/04/11 15:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Pogoń Szczecin

Grosicki 61, Koulouris 79
SO/04/11 17:30

Widzew Łódź

0-1

Warta Poznań

Eppel 20
SO/04/11 20:00

Lech Poznań

Ishak 36, Velde 53
2-0

Ruch Chorzów

ND/05/11 12:30

Śląsk Wrocław

Exposito 12, Samiec-Talar 90
2-1

ŁKS Łódź

Jurić 78
ND/05/11 15:00

Raków Częstochowa

Racovitan 4, Yeboah 39, 51, Crnac 54, Kittel 66
5-0

Zagłębie Lubin

ND/05/11 17:30

Radomiak Radom

0-1

Legia Warszawa

Josue 28 (k)
PN/06/11 19:00

Górnik Zabrze

Olkowski 82
1-0

Cracovia

15 kolejka
PT/10/11 18:00

Warta Poznań

0-2

Puszcza Niepołomice

Jakuba 14, Craciun 24
PT/10/11 20:30

Cracovia

0-1

Śląsk Wrocław

Leiva 15
SO/11/11 15:00

ŁKS Łódź

Ramirez 45 (k), Tejan 48, Janczukowicz 67
3-3

Piast Gliwice

Kądzior 10, Mosór 20, Ameyaw 38
SO/11/11 17:30

Zagłębie Lubin

1-1

Widzew Łódź

SO/11/11 20:00

Korona Kielce

Nono 45 (k), Remacle 68
2-2

Jagiellonia Białystok

Imaz 56, Lewicki 81
ND/12/11 12:30

Stal Mielec

Matras 15, Szkurin 51
2-1

Górnik Zabrze

Czyż 9
ND/12/11 15:00

Pogoń Szczecin

Gorgon 67
1-1

Raków Częstochowa

Nowak 54
ND/12/11 17:30

Legia Warszawa

0-0

Lech Poznań

PN/13/11 19:00

Ruch Chorzów

0-0

Radomiak Radom

16 kolejka
PT/24/11 18:00

ŁKS Łódź

0-2

Zagłębie Lubin

Kopacz 9, Ławniczak 49
PT/24/11 20:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Piast Gliwice

SO/25/11 15:00

Raków Częstochowa

Nowak 88 (k)
1-1

Cracovia

Ghita 25
SO/25/11 17:30

Pogoń Szczecin

Biczachczjan 21, Koulouris 27
2-3

Stal Mielec

Szkurin 6, 55, 84
SO/25/11 20:00

Legia Warszawa

Josue 45 (k), Muci 63
2-2

Warta Poznań

Prikryl 7, Eppel 40 (k)
ND/26/11 12:30

Puszcza Niepołomice

Mroziński 54, Siemaszko 71
2-1

Górnik Zabrze

Yokota 45 (k)
ND/26/11 15:00

Ruch Chorzów

Szczepan 49
1-1

Korona Kielce

Trojak 90
ND/26/11 17:30

Lech Poznań

Karlstrom 88
1-3

Widzew Łódź

Alvarez 16, Klimek 90, Pawłowski 90
PN/27/11 19:00

Radomiak Radom

0-1

Śląsk Wrocław

Exposito 55
17 kolejka
PT/01/12 18:00

Warta Poznań

Żurawski 32
1-2

Jagiellonia Białystok

Hansen 1, Naranjo 66
PT/01/12 20:30

Górnik Zabrze

Ennali 5
1-0

Pogoń Szczecin

SO/02/12 17:30

Widzew Łódź

0-3

Radomiak Radom

L. Semedo 38, E. Semedo 45, Wolski 74
SO/02/12 20:00

Korona Kielce

0-1

Lech Poznań

Velde 86
ND/03/12 12:30

Cracovia

Rakoczy 18, Knap 60, 89 (k), Makuch 77
4-4

Ruch Chorzów

Szczepan 32 (k), 64, Bartolewski 45, Swędrowski 81
ND/03/12 15:00

Zagłębie Lubin

0-3

Legia Warszawa

Augustyniak 2, Pankov 4, Josue 64 (k)
ND/03/12 17:30

Śląsk Wrocław

Samiec-Talar 67
1-1

Raków Częstochowa

Kittel 24
ŚR/28/02 18:30

Stal Mielec

Szkurin 27
1-0

ŁKS Łódź

WT/12/03 18:30

Piast Gliwice

-
Przerwany 0-0

Puszcza Niepołomice

18 kolejka
PT/08/12 18:00

Ruch Chorzów

Feliks 78, Letniowski 82
2-2

Zagłębie Lubin

Kurminowski 9, Chodyna 50
PT/08/12 20:30

Pogoń Szczecin

Fornalczyk 50, Bartkowski 61 (s), Grosicki 78
3-3

Warta Poznań

Żurawski 9, Stavropoulos 82, Szmyt 90
SO/09/12 15:00

Radomiak Radom

Rossi 44
1-1

Górnik Zabrze

Ennali 19
SO/09/12 17:30

Cracovia

Kallman 69, Knap 80 (k)
2-2

Stal Mielec

Meriluoto 86, Getinger 87
SO/09/12 20:00

Śląsk Wrocław

0-0

Korona Kielce

ND/10/12 12:30

Lech Poznań

0-1

Piast Gliwice

Dziczek 86 (k)
ND/10/12 15:00

ŁKS Łódź

Zając 45
1-1

Legia Warszawa

Wszołek 51
ND/10/12 17:30

Jagiellonia Białystok

Naranjo 12, 33, Nene 46, 63
4-2

Raków Częstochowa

Svarnas 22, Zwoliński 86
PN/11/12 19:00

Puszcza Niepołomice

Craciun 61 (k)
1-0

Widzew Łódź

19 kolejka
PT/15/12 18:00

Górnik Zabrze

Yokota 28, Kapalik 47, Podolski 90
3-0

Warta Poznań

PT/15/12 20:30

Zagłębie Lubin

Munoz 84
1-2

Śląsk Wrocław

Rzuchowski 46, Exposito 75
SO/16/12 15:00

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 50, Craciun 63 (k), 83 (k)
3-3

Jagiellonia Białystok

Wdowik 9, Nene 17, Imaz 28
SO/16/12 17:30

Widzew Łódź

Alvarez 43
1-2

Pogoń Szczecin

Grosicki 45, Koulouris 52
SO/16/12 20:00

Radomiak Radom

Abramowicz 79, Rocha 90
2-2

Lech Poznań

Kwekweskiri 30, Pereira 50
ND/17/12 12:30

ŁKS Łódź

Hoti 32
1-1

Ruch Chorzów

Szur 90
ND/17/12 15:00

Raków Częstochowa

Malarczyk 87 (s)
1-0

Korona Kielce

ND/17/12 17:30

Legia Warszawa

Kun 46, Kramer 86 (k)
2-0

Cracovia

PN/18/12 19:00

Piast Gliwice

Huk 51, Felix 62, Kądzior 73
3-0

Stal Mielec

20 kolejka
PT/09/02 18:00

Stal Mielec

Szkurin 83, Wlazło 90
2-1

Puszcza Niepołomice

Cholewiak 23
PT/09/02 20:30

Ruch Chorzów

0-1

Legia Warszawa

Gual 56
SO/10/02 15:00

Cracovia

Jaroszyński 8, 90, Kallman 18, Abramowicz 32 (s), Cestor 62 (s), Atanasov 65
6-0

Radomiak Radom

SO/10/02 17:30

Piast Gliwice

Felix 83
1-3

Górnik Zabrze

Kapralik 15, 60, Podolski 65
SO/10/02 20:00

Lech Poznań

Szymczak 3, Murawski 72
2-0

Zagłębie Lubin

ND/11/02 12:30

Warta Poznań

Szmyt 3, Savić 20
2-1

Raków Częstochowa

Nowak 45 (k)
ND/11/02 15:00

Widzew Łódź

Pawłowski 11
1-3

Jagiellonia Białystok

Pululu 9, Marczuk 33, Imaz 50
ND/11/02 17:30

Śląsk Wrocław

0-1

Pogoń Szczecin

Ulvestad 72
PN/12/02 19:00

Korona Kielce

Hofmeister 36, Trejo 90
2-1

ŁKS Łódź

Balić 45
21 kolejka
PT/16/02 18:00

Radomiak Radom

0-4

Pogoń Szczecin

Ulvestad 27, 43, Grosicki 35 (k), Paryzek 90
PT/16/02 20:30

Śląsk Wrocław

0-1

Stal Mielec

Szkurin 45
SO/17/02 15:00

Ruch Chorzów

0-0

Warta Poznań

SO/17/02 17:30

Jagiellonia Białystok

Hansen 82
1-2

Lech Poznań

Marchwiński 18, Szymczak 30 (k)
SO/17/02 20:00

Raków Częstochowa

Crnac 79, Zwoliński 90 (k), Cebula 90
3-1

Piast Gliwice

Dziczek 56 (k)
ND/18/02 12:30

Zagłębie Lubin

Chodyna 45
1-1

Cracovia

Atanasov 73 (k)
ND/18/02 15:00

Legia Warszawa

Rosołek 86
1-1

Puszcza Niepołomice

Koj 42
ND/18/02 17:30

ŁKS Łódź

0-2

Widzew Łódź

Sanchez 54, Nunes 90
PN/19/02 19:00

Górnik Zabrze

Zator 35 (s), Musiolik 39, Kapralik 76
3-1

Korona Kielce

Szykawka 68
22 kolejka
PT/23/02 18:00

Piast Gliwice

0-0

Cracovia

PT/23/02 20:30

Pogoń Szczecin

Kurzawa 13, Gorgon 63, 70, Grosicki 82
4-2

ŁKS Łódź

Ramirez 47, Młynarczyk 85
SO/24/02 15:00

Jagiellonia Białystok

Imaz 90
1-1

Ruch Chorzów

Szczepan 41
SO/24/02 17:30

Lech Poznań

0-0

Śląsk Wrocław

SO/24/02 20:00

Stal Mielec

0-0

Raków Częstochowa

ND/25/02 12:30

Puszcza Niepołomice

Jakuba 8, Zapolnik 63
2-2

Zagłębie Lubin

Ławniczak 31, Kurminowski 40
ND/25/02 15:00

Widzew Łódź

Klimek 30, Ibiza 34, Diliberto 90
3-1

Górnik Zabrze

Janicki 51
ND/25/02 17:30

Korona Kielce

Remacle 45, Szykawka 69, Dalmau 90
3-3

Legia Warszawa

Kramer 6, 30, Gual 60
PN/26/02 19:00

Warta Poznań

0-0

Radomiak Radom

23 kolejka
PT/01/03 18:00

Cracovia

0-1

Warta Poznań

Prikryl 79
PT/01/03 20:30

Ruch Chorzów

Dadok 34, Szczepan 56 (k), Sikora 66
3-0

Piast Gliwice

SO/02/03 15:00

Górnik Zabrze

Rasak 24, Ennali 68
2-1

Jagiellonia Białystok

Caliskaner 70
SO/02/03 17:30

Śląsk Wrocław

Leiva 53 (k), 78
2-1

Widzew Łódź

Rondić 90
SO/02/03 20:00

Legia Warszawa

Wszołek 49
1-1

Pogoń Szczecin

Koulouris 60
ND/03/03 12:30

ŁKS Łódź

-

Puszcza Niepołomice

ND/03/03 15:00

Zagłębie Lubin

-

Korona Kielce

ND/03/03 17:30

Raków Częstochowa

-

Lech Poznań

PN/04/03 19:00

Radomiak Radom

-

Stal Mielec

24 kolejka
PT/08/03 18:00

Piast Gliwice

-

Radomiak Radom

PT/08/03 20:30

Jagiellonia Białystok

-

Śląsk Wrocław

SO/09/03 15:00

Korona Kielce

-

Cracovia

SO/09/03 17:30

Puszcza Niepołomice

-

Raków Częstochowa

SO/09/03 20:00

Górnik Zabrze

-

Lech Poznań

ND/10/03 12:30

Stal Mielec

-

Ruch Chorzów

ND/10/03 15:00

Pogoń Szczecin

-

Zagłębie Lubin

ND/10/03 17:30

Widzew Łódź

-

Legia Warszawa

PN/11/03 19:00

Warta Poznań

-

ŁKS Łódź

25 kolejka
PT/15/03 18:00

Zagłębie Lubin

-

Stal Mielec

PT/15/03 20:30

Lech Poznań

-

Warta Poznań

SO/16/03 12:30

Cracovia

-

Widzew Łódź

SO/16/03 15:00

Radomiak Radom

-

Jagiellonia Białystok

SO/16/03 17:30

Ruch Chorzów

-

Górnik Zabrze

SO/16/03 20:00

Śląsk Wrocław

-

Puszcza Niepołomice

ND/17/03 12:30

Korona Kielce

-

Pogoń Szczecin

ND/17/03 15:00

ŁKS Łódź

-

Raków Częstochowa

ND/17/03 17:30

Legia Warszawa

-

Piast Gliwice

26 kolejka
SO/30/03 12:30

Raków Częstochowa

-

Ruch Chorzów

SO/30/03 15:00

Jagiellonia Białystok

-

ŁKS Łódź

SO/30/03 17:30

Piast Gliwice

-

Śląsk Wrocław

SO/30/03 20:00

Pogoń Szczecin

-

Cracovia

PN/01/04 12:30

Puszcza Niepołomice

-

Radomiak Radom

PN/01/04 15:00

Stal Mielec

-

Lech Poznań

PN/01/04 17:30

Widzew Łódź

-

Korona Kielce

PN/01/04 20:00

Górnik Zabrze

-

Legia Warszawa

WT/02/04 19:00

Warta Poznań

-

Zagłębie Lubin

27 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Stal Mielec

- -

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

- -

Legia Warszawa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Radomiak Radom

-

Raków Częstochowa

- -

Ruch Chorzów

-

Puszcza Niepołomice

- -

Śląsk Wrocław

-

Warta Poznań

- -

Widzew Łódź

-

Piast Gliwice

- -

Zagłębie Lubin

-

Górnik Zabrze

SO/06/04 00:00

Cracovia

-

ŁKS Łódź

28 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Cracovia

- -

ŁKS Łódź

-

Radomiak Radom

- -

Piast Gliwice

-

Zagłębie Lubin

- -

Pogoń Szczecin

-

Ruch Chorzów

- -

Puszcza Niepołomice

-

Lech Poznań

- -

Raków Częstochowa

-

Legia Warszawa

- -

Stal Mielec

-

Widzew Łódź

- -

Warta Poznań

-

Korona Kielce

SO/13/04 00:00

Górnik Zabrze

-

Śląsk Wrocław

29 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Radomiak Radom

- -

Legia Warszawa

-

Śląsk Wrocław

- -

ŁKS Łódź

-

Lech Poznań

- -

Pogoń Szczecin

-

Piast Gliwice

- -

Raków Częstochowa

-

Górnik Zabrze

- -

Ruch Chorzów

-

Widzew Łódź

- -

Warta Poznań

-

Stal Mielec

- -

Zagłębie Lubin

-

Jagiellonia Białystok

SO/20/04 00:00

Cracovia

-

Puszcza Niepołomice

30 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Pogoń Szczecin

- -

Lech Poznań

-

Cracovia

- -

Piast Gliwice

-

Warta Poznań

- -

Puszcza Niepołomice

-

Korona Kielce

- -

Radomiak Radom

-

Zagłębie Lubin

- -

Stal Mielec

-

Legia Warszawa

- -

Śląsk Wrocław

-

Ruch Chorzów

- -

Widzew Łódź

-

Raków Częstochowa

SO/27/04 00:00

Górnik Zabrze

-

ŁKS Łódź

31 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Piast Gliwice

- -

Legia Warszawa

-

Radomiak Radom

- -

ŁKS Łódź

-

Śląsk Wrocław

- -

Pogoń Szczecin

-

Puszcza Niepołomice

- -

Ruch Chorzów

-

Lech Poznań

- -

Stal Mielec

-

Jagiellonia Białystok

- -

Warta Poznań

-

Widzew Łódź

- -

Zagłębie Lubin

-

Raków Częstochowa

SO/04/05 00:00

Cracovia

-

Górnik Zabrze

32 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Korona Kielce

- -

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

- -

Piast Gliwice

-

ŁKS Łódź

- -

Puszcza Niepołomice

-

Warta Poznań

- -

Radomiak Radom

-

Ruch Chorzów

- -

Raków Częstochowa

-

Pogoń Szczecin

- -

Śląsk Wrocław

-

Cracovia

- -

Widzew Łódź

-

Zagłębie Lubin

SO/11/05 00:00

Górnik Zabrze

-

Stal Mielec

33 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Puszcza Niepołomice

- -

Korona Kielce

-

Ruch Chorzów

- -

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

- -

Stal Mielec

-

Pogoń Szczecin

- -

Śląsk Wrocław

-

Radomiak Radom

- -

Warta Poznań

-

Legia Warszawa

- -

Widzew Łódź

-

Lech Poznań

- -

Zagłębie Lubin

-

ŁKS Łódź

SO/18/05 00:00

Cracovia

-

Raków Częstochowa

34 kolejka
- -

Lech Poznań

-

Korona Kielce

- -

Legia Warszawa

-

Zagłębie Lubin

- -

ŁKS Łódź

-

Stal Mielec

- -

Pogoń Szczecin

-

Górnik Zabrze

- -

Puszcza Niepołomice

-

Piast Gliwice

- -

Radomiak Radom

-

Widzew Łódź

- -

Raków Częstochowa

-

Śląsk Wrocław

- -

Ruch Chorzów

-

Cracovia

SO/25/05 00:00

Jagiellonia Białystok

-

Warta Poznań

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Arka Gdynia224337-21
2GKS Tychy224028-23
3Lechia Gdańsk213831-18
4Motor Lublin213829-25
5Wisła Kraków223742-25
6Miedź Legnica223533-23
7Odra Opole223425-22
8Górnik Łęczna213421-18
9Wisła Płock223432-30
10GKS Katowice223334-25
11Termalica Nieciecza 222936-30
12Znicz Pruszków222617-27
13Stal Rzeszów222329-39
14Resovia212222-36
15Chrobry Głogów212220-34
16Polonia Warszawa211925-33
17Podbeskidzie Bielsko-Biała211717-31
18Zagłębie Sosnowiec211114-32
PT/01/03 18:00
Stal R.
1-3
Miedź L.
PT/01/03 20:30
GKS T.
0-1
Arka G.
SO/02/03 12:40
GKS K.
3-1
Znicz P.
SO/02/03 15:00
Termalica N.
2-2
Wisła P.
SO/02/03 17:30
Odra O.
1-2
Wisła K.
ND/03/03 12:40
Górnik Ł.
-
Motor L.
ND/03/03 15:00
Polonia W.
-
Chrobry G.
ND/03/03 18:00
Zagłębie S.
-
Podbeskidzie B.
PN/04/03 18:00
Lechia G.
-
Resovia
- -
Podbeskidzie B.
-
Lechia G.
- -
Resovia
-
GKS K.
- -
Znicz P.
-
Termalica N.
- -
Wisła P.
-
Górnik Ł.
- -
Motor L.
-
Polonia W.
- -
Chrobry G.
-
Stal R.
- -
Miedź L.
-
GKS T.
- -
Arka G.
-
Wisła K.
SO/09/03 00:00
Zagłębie S.
-
Odra O.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:00 Canal+Sport Górnik - Jagiellonia (na żywo)
17:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Odra - Wisła K. (na żywo)
17:30 Canal+Sport Śląsk - Widzew (na żywo)
20:00 Canal+Sport Legia - Pogoń (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport ŁKS - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Górnik - Motor (na żywo)
15:00 Canal+Sport Zagłębie - Korona (na żywo)
17:30 TVP Sport Raków - Lech (na żywo)
21:00 Eleven 1 Bilbao - Barcelona (na żywo)