Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 24 lipca 2024

Fortuna 1 Liga

1 2 3   ...   1695 1696 1697 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lechia Gdańsk346860-3421-5-814-2-17-3-7
2GKS Katowice346268-3518-8-811-3-37-5-5
3Arka Gdynia346252-3418-8-811-4-27-4-6
4Motor Lublin345649-4216-8-107-7-39-1-7
5Górnik Łęczna345535-2914-13-76-8-38-5-4
6Odra Opole345342-3215-8-119-4-46-4-7
7Miedź Legnica345152-3613-12-98-5-45-7-5
8Wisła Płock345146-4614-9-1111-2-43-7-7
9GKS Tychy345143-4716-3-159-1-77-2-8
10Wisła Kraków345062-5013-11-108-4-55-7-5
11Stal Rzeszów344853-6014-6-147-3-77-3-7
12Znicz Pruszków344234-4412-6-167-3-75-3-9
13Chrobry Głogów344235-4911-9-147-3-74-6-7
14Termalica Nieciecza 344156-5210-11-135-7-55-4-8
15Polonia Warszawa343541-508-11-152-6-96-5-6
16Resovia343439-609-7-184-5-85-2-10
17Podbeskidzie Bielsko-Biała342326-594-11-193-7-71-4-12
18Zagłębie Sosnowiec341621-552-10-221-4-121-6-10
ND/26/05 15:00
Odra O.
2-0
Znicz P.
ND/26/05 15:00
Wisła P.
1-2
Resovia
ND/26/05 15:00
Motor L.
2-1
Podbeskidzie B.
ND/26/05 15:00
Chrobry G.
2-0
Zagłębie S.
ND/26/05 15:00
Miedź L.
4-1
Lechia G.
ND/26/05 15:00
Arka G.
0-1
GKS K.
ND/26/05 15:00
Wisła K.
0-3
Termalica N.
ND/26/05 15:00
GKS T.
0-1
Górnik Ł.
ND/26/05 15:00
Stal R.
1-2
Polonia W.
Strzelcy
22 Rodado (Wisła K.)
15 Czubak (Arka)
15 Sekulski (Wisła P.)
13 Bergier (GKS Katowice)
13 Kobacki (Arka)
12 Ceglarz (Motor)
12 Jędrych (GKS Katowice)
11 Lebedyński (Chrobry)
11 Roman (Wisła K.)
1 kolejka
PT/21/07 18:00

Arka Gdynia

Skóra 1, Kobacki 80
2-2

Termalica Nieciecza

Ambrosiewicz 10, Wacławek 33
PT/21/07 20:30

Motor Lublin

Ceglarz 74 (k), Rybicki 78, R. Król 90 (k)
3-2

Zagłębie Sosnowiec

Bykow 34, Bonecki 87
SO/22/07 15:00

Chrobry Głogów

Bougaidis 12, Machaj 90 (k)
2-4

Lechia Gdańsk

Biegański 32, Fernandez 45, 53 (k), 66 (k)
SO/22/07 17:30

Górnik Łęczna

Kozak 28, Deja 86
2-2

Wisła Kraków

Roman 39, Villar 50
SO/22/07 20:00

Polonia Warszawa

Bajdur 7, Grudniewski 10
2-3

GKS Tychy

Błachewicz 45, Śpiączka 49, Niewiarowski 88
ND/23/07 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bida 18
1-1

Wisła Płock

Sekulski 81
ND/23/07 15:00

Znicz Pruszków

Pomorski 51, Nagamatsu 75
2-0

Resovia

ND/23/07 18:00

Miedź Legnica

Drygas 66
1-0

GKS Katowice

PN/24/07 18:00

Stal Rzeszów

Łyczko 72, Garcia 87
2-5

Odra Opole

Galan 7, 90, Niziołek 45, Kamiński 56, Makuszewski 64 (k)
2 kolejka
PT/28/07 18:00

Górnik Łęczna

0-0

Arka Gdynia

PT/28/07 20:30

Lechia Gdańsk

0-1

Motor Lublin

Wolski 90
SO/29/07 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Misztal 31
1-1

Znicz Pruszków

Moskwik 42
SO/29/07 17:30

Zagłębie Sosnowiec

Bykow 61
1-1

Wisła Płock

Szwoch 29 (k)
SO/29/07 20:00

Termalica Nieciecza

Poznar 52
1-4

Miedź Legnica

Antonik 8, Michalik 32, 57, Kostka 90
ND/30/07 12:40

Polonia Warszawa

Michalski 64, Grudniewski 90
2-3

Wisła Kraków

Villar 44, Rodado 53, Sobczak 90
ND/30/07 15:00

Odra Opole

Czapliński 53, Makuszewski 80, Galan 90
3-0

Resovia

ND/30/07 18:00

Stal Rzeszów

Kościelny 90
1-2

GKS Tychy

Pena 1 (s), Niewiarowski 89
PN/31/07 18:00

GKS Katowice

Błąd 20, Mak 68, 72
3-1

Chrobry Głogów

Wolsztyński 22
3 kolejka
PT/04/08 18:00

Znicz Pruszków

Moskwik 39
1-0

Zagłębie Sosnowiec

PT/04/08 20:30

Wisła Płock

Janus 46
1-1

Lechia Gdańsk

Fernandez 36
SO/05/08 15:00

Miedź Legnica

0-0

Górnik Łęczna

SO/05/08 17:30

Wisła Kraków

0-0

Stal Rzeszów

SO/05/08 20:00

Chrobry Głogów

0-5

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 18 (k), Zawijśkyj 63, Branecki 71, 86, Fassbender 73
ND/06/08 15:00

Motor Lublin

M. Król 58
1-1

GKS Katowice

Bergier 7
ND/06/08 18:00

Odra Opole

0-2

GKS Tychy

Niewiarowski 79, Rumin 90
PN/07/08 18:00

Arka Gdynia

Czubak 28, Marcjanik 85
2-3

Polonia Warszawa

Fadecki 25, Bajdur 45, Kołodziejski 74
PN/07/08 20:00

Resovia

Górski 56
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Etoundi 80
4 kolejka
PT/11/08 18:00

Górnik Łęczna

Żyra 35, Kryeziu 54, Roginić 56
3-1

Chrobry Głogów

Wolsztyński 74
PT/11/08 20:30

GKS Katowice

Wasielewski 28, Jędrych 32, Rogala 47, Danek 78
4-1

Wisła Płock

Sekulski 50
SO/12/08 15:00

Odra Opole

Żemło 75
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/12/08 17:30

GKS Tychy

Błachewicz 41
1-0

Wisła Kraków

SO/12/08 20:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Resovia

Górski 61
ND/13/08 12:40

Lechia Gdańsk

Olsson 28
1-0

Znicz Pruszków

ND/13/08 15:00

Stal Rzeszów

Poczobut 31 (k), 45 (k)
2-3

Arka Gdynia

Adamczyk 9, Czubak 39, Kobacki 45
ND/13/08 18:00

Termalica Nieciecza

0-2

Motor Lublin

Wolski 50, Śpiewak 77 (k)
PN/14/08 18:00

Polonia Warszawa

Kobusiński 11, 82 (k), Michalski 69 (k)
3-4

Miedź Legnica

Drygas 17, Michalik 54, Drzazga 66, Mansfeld 84
5 kolejka
PT/18/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sitek 5, Mikołajewski 61
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 90 (k)
PT/18/08 20:30

Wisła Kraków

Kamiński 45 (s)
1-3

Odra Opole

Żemło 80, Sula 84, 90
SO/19/08 15:00

Wisła Płock

Biernat 59, 62, Janus 80
3-1

Termalica Nieciecza

Branecki 36
SO/19/08 17:30

Motor Lublin

0-1

Górnik Łęczna

Kryeziu 90
SO/19/08 20:00

Chrobry Głogów

0-3

Polonia Warszawa

Michalski 45 (k), Kobusiński 57, Tomczyk 90
ND/20/08 12:40

Arka Gdynia

Kobacki 52, Czubak 83
2-0

GKS Tychy

ND/20/08 15:00

Miedź Legnica

Antonik 4, Hoogenhout 41
2-1

Stal Rzeszów

Wachowiak 72
ND/20/08 18:00

Resovia

Kanach 23, Górski 26
2-0

Lechia Gdańsk

PN/21/08 18:00

Znicz Pruszków

0-2

GKS Katowice

Mak 41, Błąd 58
6 kolejka
PT/25/08 18:00

GKS Tychy

0-0

Miedź Legnica

PT/25/08 20:30

Lechia Gdańsk

Piła 42, Mena 82, Zjawiński 90
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/26/08 15:00

GKS Katowice

Jędrych 9, Rogala 45, Marzec 90
3-0

Resovia

SO/26/08 17:30

Polonia Warszawa

0-1

Motor Lublin

Wolski 77
SO/26/08 20:00

Górnik Łęczna

Roginić 6
1-0

Wisła Płock

ND/27/08 12:40

Wisła Kraków

Rodado 5, 37, 83, Roman 73, Olejarka 90
5-1

Arka Gdynia

Czubak 10
ND/27/08 15:00

Stal Rzeszów

Łyczko 34, Kądziołka 90
2-1

Chrobry Głogów

Lebedyński 56
ND/27/08 18:00

Termalica Nieciecza

Polarus 23
1-0

Znicz Pruszków

PN/28/08 18:00

Odra Opole

0-0

Zagłębie Sosnowiec

7 kolejka
PT/01/09 18:00

Resovia

0-4

Termalica Nieciecza

Hilbrycht 43, Fassbender 51, 84, Polarus 56
PT/01/09 20:30

Miedź Legnica

Mansfeld 80
1-1

Wisła Kraków

Alfaro 46
SO/02/09 15:00

Odra Opole

Sula 50
1-0

Arka Gdynia

SO/02/09 17:30

Wisła Płock

Biernat 16, Sekulski 33, 53 (k)
3-0

Polonia Warszawa

SO/02/09 20:00

Znicz Pruszków

0-1

Górnik Łęczna

Kryeziu 43
ND/03/09 12:40

Zagłębie Sosnowiec

Valencia 17, Karwot 45, Biliński 49, Troć 88, Fabry 90
5-2

Lechia Gdańsk

Żelizko 76, Machała 79 (s)
ND/03/09 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ziółkowski 68
1-1

GKS Katowice

Bergier 80
ND/03/09 18:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 55, 61 (k)
2-1

GKS Tychy

Rumin 12
ND/03/09 18:00

Motor Lublin

Wolski 17, Ceglarz 63, M. Król 90
3-2

Stal Rzeszów

Garcia 34, Danielewicz 76
8 kolejka
PT/15/09 18:00

Stal Rzeszów

0-1

Wisła Płock

Sekulski 48
PT/15/09 20:30

GKS Katowice

0-1

Zagłębie Sosnowiec

Biliński 32
SO/16/09 15:00

Polonia Warszawa

0-1

Znicz Pruszków

Pomorski 10
SO/16/09 17:30

Wisła Kraków

Roman 40
1-1

Chrobry Głogów

Lebedyński 7
SO/16/09 20:00

Odra Opole

0-0

Lechia Gdańsk

ND/17/09 12:40

GKS Tychy

Machowski 14, Żytek 28
2-0

Motor Lublin

ND/17/09 16:00

Termalica Nieciecza

Polarus 45, Radwański 47
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bida 16, Ziółkowski 45
ND/17/09 18:00

Arka Gdynia

Czubak 64, Kobacki 84
2-1

Miedź Legnica

Michalik 90
PN/18/09 18:00

Górnik Łęczna

Podliński 33, Deja 38, Kryeziu 44 (k)
3-1

Resovia

Bondarenko 90
9 kolejka
PT/22/09 18:00

Miedź Legnica

Mijusković 72 (k)
1-2

Odra Opole

Galan 27, Niziołek 50
PT/22/09 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Janota 43
1-1

Górnik Łęczna

Starzyński 52
PT/22/09 20:30

Lechia Gdańsk

Fernandez 9, 55, Bobcek 65, 84, Olsson 77
5-1

GKS Katowice

Bergier 13
SO/23/09 15:00

Resovia

Mikulec 45 (k)
1-1

Polonia Warszawa

Kluska 19
SO/23/09 17:30

Motor Lublin

Najemski 74
1-4

Wisła Kraków

Najemski 22 (s), Rodado 29, 63 (k), Roman 90
SO/23/09 20:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 40
1-0

Arka Gdynia

ND/24/09 12:40

Wisła Płock

Sekulski 45 (k), 46, Chrzanowski 61, Grić 87
4-1

GKS Tychy

Budnicki 90
ND/24/09 15:00

Znicz Pruszków

Nagamatsu 65
1-2

Stal Rzeszów

Łyczko 44, 57
ND/24/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Biliński 15
1-3

Termalica Nieciecza

Karasek 7, Ambrosiewicz 62, Branecki 83
10 kolejka
PT/29/09 18:00

Polonia Warszawa

Michalski 51 (k), Kobusiński 88 (k)
2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PT/29/09 20:30

Arka Gdynia

Czubak 45, Marcjanik 71 (k)
2-0

Motor Lublin

SO/30/09 15:00

Miedź Legnica

Mansfeld 55
1-1

Chrobry Głogów

Lebedyński 4
SO/30/09 17:30

Odra Opole

Sula 75
1-0

GKS Katowice

SO/30/09 20:00

Stal Rzeszów

Da Silva 41, Prokić 88
2-1

Resovia

Kanach 56
ND/01/10 12:40

Wisła Kraków

0-0

Wisła Płock

ND/01/10 15:00

Termalica Nieciecza

0-0

Lechia Gdańsk

ND/01/10 18:00

GKS Tychy

Budnicki 51, Rumin 80
2-1

Znicz Pruszków

Nagamatsu 27
PN/02/10 18:00

Górnik Łęczna

Żyra 52
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Bębenek 88
11 kolejka
PT/06/10 18:00

Chrobry Głogów

0-0

Odra Opole

PT/06/10 20:30

Lechia Gdańsk

Neugebauer 90
1-1

Górnik Łęczna

Podliński 34
SO/07/10 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Stal Rzeszów

Da Silva 90
SO/07/10 17:30

Wisła Kraków

Roman 37, 90, Rodado 45, 45, Baena 60, Villar 84
6-2

Znicz Pruszków

Nagamatsu 22, 82
SO/07/10 20:00

Wisła Płock

0-3

Arka Gdynia

Skóra 48, Gol 77, Kobacki 82
ND/08/10 12:40

Motor Lublin

Ceglarz 74
1-3

Miedź Legnica

Drygas 1, 59, Mansfeld 71
ND/08/10 15:00

Resovia

Mikulec 10 (k), 78
2-0

GKS Tychy

ND/08/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Polonia Warszawa

Michalski 60, Bajdur 86
ND/08/10 18:00

GKS Katowice

0-0

Termalica Nieciecza

12 kolejka
PT/20/10 18:00

Chrobry Głogów

0-1

Motor Lublin

Rybicki 20
PT/20/10 20:30

Wisła Kraków

Jaroch 19, Rodado 55, Sobczak 85, Villar 89
4-1

Resovia

Mazek 81
SO/21/10 15:00

Stal Rzeszów

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/21/10 17:30

GKS Tychy

Śpiączka 12, Błachewicz 36, Machowski 49
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/21/10 20:00

Miedź Legnica

Mijusković 15, 51 (k), Mansfeld 31, Guzdek 88
4-0

Wisła Płock

ND/22/10 15:00

Odra Opole

Zawijskyj 35 (s), Galan 74
2-1

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 23 (k)
ND/22/10 18:00

Górnik Łęczna

de Amo 37
1-1

GKS Katowice

de Amo 84 (s)
PN/23/10 18:00

Arka Gdynia

Gol 41, Stolc 70
2-0

Znicz Pruszków

WT/31/10 18:00

Polonia Warszawa

0-1

Lechia Gdańsk

Bobcek 8
13 kolejka
PT/27/10 18:00

Wisła Płock

Sekulski 54 (k), 67
2-1

Chrobry Głogów

Estigarribia 5
PT/27/10 18:00

GKS Katowice

0-2

Polonia Warszawa

Zawistowski 21, Tomczyk 55
PT/27/10 20:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Banaszewski 23, Bida 45
2-1

Wisła Kraków

Villar 21
SO/28/10 15:00

Lechia Gdańsk

Chłań 35, Neugebauer 85
2-1

Stal Rzeszów

Da Silva 78
SO/28/10 17:30

Zagłębie Sosnowiec

0-1

GKS Tychy

Budnicki 45
SO/28/10 20:00

Termalica Nieciecza

Karasek 48, Ambrosiewicz 75, Biedrzycki 79 (k)
3-0

Górnik Łęczna

ND/29/10 12:40

Motor Lublin

Najemski 67, Wełniak 90
2-0

Odra Opole

ND/29/10 15:00

Resovia

Ciepiela 26
1-2

Arka Gdynia

Milewski 18, Kobacki 50
PN/30/10 18:00

Znicz Pruszków

Nowak 10
1-1

Miedź Legnica

Drygas 58
14 kolejka
PT/03/11 18:00

Miedź Legnica

Michalik 62
1-2

Resovia

Urynowicz 43, Wasiluk 90
PT/03/11 20:30

Wisła Kraków

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/04/11 15:00

Arka Gdynia

Adamczyk 84 (k)
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/04/11 17:30

Odra Opole

0-3

Górnik Łęczna

Starzyński 12, Mikinić 37 (s), Kryeziu 40
SO/04/11 20:00

Polonia Warszawa

Biedrzycki 59
1-1

Termalica Nieciecza

Poznar 82
ND/05/11 12:40

GKS Tychy

Śpiączka 52
1-3

Lechia Gdańsk

Chłań 24, Kapić 54, Bobcek 61
ND/05/11 15:00

Stal Rzeszów

Da Silva 75, 87
2-2

GKS Katowice

Bergier 25, Brzozowski 55
ND/05/11 18:00

Motor Lublin

Ceglarz 2, Szarek 63
2-2

Wisła Płock

Sekulski 17 (k), Janus 90
PN/06/11 18:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 82
1-0

Znicz Pruszków

15 kolejka
PT/10/11 18:00

Znicz Pruszków

Tabara 90
1-0

Motor Lublin

PT/10/11 20:30

Lechia Gdańsk

0-0

Wisła Kraków

SO/11/11 15:00

Górnik Łęczna

0-0

Polonia Warszawa

SO/11/11 17:30

Wisła Płock

Kocyła 36, Chrupałła 78
2-0

Odra Opole

SO/11/11 20:00

Termalica Nieciecza

Karasek 40
1-2

Stal Rzeszów

Diaz 79, Da Silva 90
ND/12/11 12:40

GKS Katowice

Bergier 73
1-0

GKS Tychy

ND/12/11 15:00

Resovia

0-1

Chrobry Głogów

Ozimek 51
ND/12/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Miedź Legnica

ND/12/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Ziemann 2
1-3

Arka Gdynia

Czubak 25, 89, Marcjanik 90 (k)
16 kolejka
PT/24/11 18:00

Chrobry Głogów

Zarówny 5, Lebedyński 52, Biel 74
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PT/24/11 20:30

Arka Gdynia

Marcjanik 54 (k)
1-0

Lechia Gdańsk

SO/25/11 15:00

Stal Rzeszów

Gostomski 49 (s), Łysiak 69, Da Silva 90 (k)
3-0

Górnik Łęczna

SO/25/11 17:30

Wisła Kraków

Román 3, Gogół 90, Baena 90
3-2

GKS Katowice

Bergier 57, Mak 63
SO/25/11 19:15

Motor Lublin

Ceglarz 26, 72 (k), Rudol 41
3-2

Resovia

Łyszczarz 7, Ibe-Torti 62
ND/26/11 12:40

Odra Opole

Niziołek 48 (k), Sula 74, Antczak 90
3-0

Polonia Warszawa

ND/26/11 15:00

Wisła Płock

0-1

Znicz Pruszków

Nagamatsu 63
ND/26/11 18:00

Miedź Legnica

Drygas 8, 68
2-0

Zagłębie Sosnowiec

PN/27/11 18:00

GKS Tychy

Rumin 62, Żytek 90 (k), Śpiączka 90
3-2

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 25 (k), 45 (k)
17 kolejka
PT/01/12 18:00

Polonia Warszawa

Bajdur 3, 12
2-2

Stal Rzeszów

Oleksy 32, Wachowiak 63
PT/01/12 20:30

Termalica Nieciecza

Spendlhofer 35, Purece 44
2-1

Wisła Kraków

Sobczak 28 (k)
SO/02/12 15:00

GKS Katowice

Jędrych 73 (k)
1-1

Arka Gdynia

Kobacki 19
ND/03/12 12:40

Lechia Gdańsk

Neugebauer 41, Piła 90
2-0

Miedź Legnica

ND/03/12 18:00

Znicz Pruszków

Nowak 2
1-0

Odra Opole

WT/19/12 17:30

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 86
1-2

Chrobry Głogów

Ozimek 50, Hanc 53
SO/10/02 15:00

Resovia

Urynowicz 21, Wasiluk 86
2-2

Wisła Płock

Gerbowski 55, Sekulski 57
WT/20/02 18:00

Górnik Łęczna

Łukasiak 10, Durmus 61
2-0

GKS Tychy

ŚR/28/02 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mikołajewski 45
1-2

Motor Lublin

Wolski 37, Palacz 42
18 kolejka
PT/08/12 18:00

GKS Tychy

Radecki 37
1-0

Polonia Warszawa

PT/08/12 20:30

Zagłębie Sosnowiec

0-4

Motor Lublin

Ceglarz 11 (k), Śpiewak 49, Scalet 63, Rudol 90
SO/09/12 15:00

Wisła Płock

Hiszpański 45, Sekulski 54
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Etoundi 58
SO/09/12 17:30

Lechia Gdańsk

Bobcek 34
1-0

Chrobry Głogów

SO/09/12 20:00

Resovia

Urynowicz 59
1-2

Znicz Pruszków

Tabara 54, Proczek 90
ND/10/12 12:40

Wisła Kraków

Roman 26, 90, Sobczak 67, 74 (k)
4-0

Górnik Łęczna

ND/10/12 12:40

Odra Opole

Galan 90 (k)
1-1

Stal Rzeszów

Kądziołka 51
PN/11/12 18:00

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 9 (k), Radwański 58
2-1

Arka Gdynia

Kobacki 25 (k)
WT/27/02 18:00

GKS Katowice

Bergier 33, Jędrych 36
2-0

Miedź Legnica

19 kolejka
PT/15/12 18:00

Resovia

Urynowicz 78
1-0

Odra Opole

PT/15/12 20:30

Wisła Płock

Laskowski 68, Hiszpański 90
2-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/16/12 15:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 43 (k)
1-4

GKS Katowice

Kozubal 15, 53, Repka 45, Jędrych 49
SO/16/12 17:30

Arka Gdynia

0-0

Górnik Łęczna

SO/16/12 20:00

Motor Lublin

M. Król 68
1-0

Lechia Gdańsk

ND/17/12 12:40

Wisła Kraków

Rodado 18, 90
2-1

Polonia Warszawa

Kobusiński 77 (k)
ND/17/12 15:00

Znicz Pruszków

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mikołajewski 90 (k)
ND/17/12 18:00

GKS Tychy

Rumin 2, Dijakovic 86
2-0

Stal Rzeszów

PN/18/12 18:00

Miedź Legnica

Drygas 27, 55
2-2

Termalica Nieciecza

Jakubik 83, Radwański 90
20 kolejka
PT/16/02 18:00

Górnik Łęczna

0-0

Miedź Legnica

PT/16/02 20:30

GKS Tychy

Dijaković 32, Rumin 33
2-0

Odra Opole

SO/17/02 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Etoundi 7, Sitek 73
2-2

Resovia

Kanach 53, Muratović 57
SO/17/02 17:30

Polonia Warszawa

0-3

Arka Gdynia

Czubak 3, Kobacki 12, 28
SO/17/02 20:00

Lechia Gdańsk

Bobcek 15, Sarnawskyj 30 (s), Mena 60
3-1

Wisła Płock

Hiszpański 87 (k)
ND/18/02 12:40

Stal Rzeszów

Bukowski 28
1-2

Wisła Kraków

Rodado 43, Satrustegui 90
ND/18/02 15:00

Termalica Nieciecza

Karasek 46
1-1

Chrobry Głogów

Bartlewicz 45 (k)
ND/18/02 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Znicz Pruszków

Tabara 21
PN/19/02 18:00

GKS Katowice

Jędrych 42 (k), Bergier 84
2-0

Motor Lublin

21 kolejka
PT/23/02 18:00

Miedź Legnica

Antonik 61, 68
2-1

Polonia Warszawa

Kobusiński 31
PT/23/02 20:30

Wisła Kraków

0-1

GKS Tychy

Ertlthaler 20
SO/24/02 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kisiel 69
1-2

Odra Opole

Niziołek 10 (k), Purzycki 71
SO/24/02 15:00

Wisła Płock

Westermark 42, Haglind-Sangre 90
2-1

GKS Katowice

Jędrych 14 (k)
SO/24/02 17:30

Motor Lublin

Kamiński 90
1-0

Termalica Nieciecza

ND/25/02 12:40

Arka Gdynia

Dobrotka 36, Czubak 45, 64, Sidibe 78, Turski 88
5-1

Stal Rzeszów

Thill 18 (k)
ND/25/02 15:00

Znicz Pruszków

0-2

Lechia Gdańsk

Chłań 35, 51
ND/25/02 18:00

Resovia

Muratović 16
1-0

Zagłębie Sosnowiec

PN/26/02 18:00

Chrobry Głogów

0-1

Górnik Łęczna

Młyński 15
22 kolejka
PT/01/03 18:00

Stal Rzeszów

Oleksy 66
1-3

Miedź Legnica

Oleksy 34 (s), Kaczmarski 74, Mijusković 89 (k)
PT/01/03 20:30

GKS Tychy

0-1

Arka Gdynia

Czubak 51
SO/02/03 12:40

GKS Katowice

Komor 27, Jędrych 37, Bergier 51
3-1

Znicz Pruszków

Grudziński 77 (k)
SO/02/03 15:00

Termalica Nieciecza

Karasek 10, Nowakowski 26
2-2

Wisła Płock

Sekulski 6, Kocyła 73
SO/02/03 17:30

Odra Opole

Niziołek 90 (k)
1-2

Wisła Kraków

Roman 50, Bregu 54
ND/03/03 12:40

Górnik Łęczna

Łukasiak 58
1-1

Motor Lublin

Wolski 32
ND/03/03 15:00

Polonia Warszawa

Auzmendi 9
1-1

Chrobry Głogów

Zarówny 28
ND/03/03 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PN/04/03 18:00

Lechia Gdańsk

Chłań 5, Neugebauer 20, Mikulec 25 (s), Mena 45
4-0

Resovia

23 kolejka
PT/08/03 18:00

Znicz Pruszków

Jakubik 42 (s), Krajewski 80
2-0

Termalica Nieciecza

PT/08/03 20:30

Arka Gdynia

Kobacki 13
1-1

Wisła Kraków

Sobczak 75
SO/09/03 15:00

Motor Lublin

Mraz 23
1-1

Polonia Warszawa

Kobusiński 77 (k)
SO/09/03 15:00

Chrobry Głogów

Tabiś 89, Hanc 90
2-1

Stal Rzeszów

Thill 90
SO/09/03 17:30

Miedź Legnica

Michalik 10, Lehaire 30
2-2

GKS Tychy

Śpiączka 12, Żytek 53 (k)
ND/10/03 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bida 14
1-2

Lechia Gdańsk

Żelizko 52, Sezonienko 79
ND/10/03 15:00

Resovia

0-2

GKS Katowice

Bergier 50, Kozubal 76
ND/10/03 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Matynia 73
1-1

Odra Opole

Rozwandowicz 31 (s)
PN/11/03 18:00

Wisła Płock

Grić 27, Biernat 90
2-1

Górnik Łęczna

Roginić 69
24 kolejka
PT/15/03 18:00

Polonia Warszawa

Piątek 34, Majsterek 62
2-2

Wisła Płock

Sekulski 8 (k), Szwoch 79
PT/15/03 18:00

Lechia Gdańsk

Neugebauer 27 (k), Mena 50, Remy 59 (s), Zjawiński 90
4-0

Zagłębie Sosnowiec

PT/15/03 20:30

Wisła Kraków

Rodado 79, 90
2-0

Miedź Legnica

SO/16/03 12:40

Termalica Nieciecza

Zawijśkyj 42
1-4

Resovia

Muratović 56 (k), Wasiluk 61, Łyszczarz 65, Mikulec 90
SO/16/03 15:00

GKS Tychy

Rumin 84 (k)
1-2

Chrobry Głogów

Bartlewicz 27, Mandrysz 78
SO/16/03 17:30

Stal Rzeszów

Da Silva 51, Bukowski 70
2-1

Motor Lublin

Ceglarz 66 (k)
ND/17/03 12:40

Arka Gdynia

Marcjanik 43 (k), Stolc 82
2-2

Odra Opole

Piroch 8, Niziołek 74 (k)
ND/17/03 15:00

Górnik Łęczna

Klemenz 10
1-1

Znicz Pruszków

Nagamatsu 90
ND/17/03 15:00

GKS Katowice

Jędrych 28 (k), Marzec 37, 45, Bergier 55, Błąd 62 (k)
5-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

25 kolejka
SO/30/03 12:40

Resovia

Łyszczarz 67, Kanach 72
2-3

Górnik Łęczna

Roginić 1, Tomal 11 (s), Łukasiak 43
SO/30/03 15:00

Miedź Legnica

0-1

Arka Gdynia

Czubak 42
SO/30/03 17:30

Chrobry Głogów

Bartlewicz 48, Lebedyński 56 (k), Zarówny 74
3-2

Wisła Kraków

Sobczak 45, Uryga 90
SO/30/03 20:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bida 72, Mikołajewski 90 (k)
2-1

Termalica Nieciecza

Zawijśkyj 11
PN/01/04 12:40

Znicz Pruszków

0-0

Polonia Warszawa

PN/01/04 15:00

Zagłębie Sosnowiec

0-4

GKS Katowice

Kozubal 14, Rogala 49, Marzec 55, Aleman 74
PN/01/04 17:30

Motor Lublin

Rudol 32
1-1

GKS Tychy

Radecki 56
WT/02/04 18:00

Wisła Płock

Sekulski 77
1-2

Stal Rzeszów

Łysiak 27, Kościelny 87
WT/02/04 20:30

Lechia Gdańsk

Kapić 45, Bobcek 53
2-1

Odra Opole

Niziołek 26 (k)
26 kolejka
PT/05/04 18:00

Górnik Łęczna

Zbozień 25, Roginić 40
2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PT/05/04 20:30

Arka Gdynia

Sidibe 34, Stolc 64
2-1

Chrobry Głogów

Mandrysz 78
SO/06/04 15:00

Termalica Nieciecza

Jakubik 88
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Biliński 49
SO/06/04 17:30

GKS Tychy

0-1

Wisła Płock

Hiszpański 42
SO/06/04 20:00

Odra Opole

0-0

Miedź Legnica

ND/07/04 12:40

Wisła Kraków

Roman 26
1-3

Motor Lublin

Mraz 16, 58, Ceglarz 49
ND/07/04 15:00

GKS Katowice

Jędrych 90
1-0

Lechia Gdańsk

ND/07/04 18:00

Stal Rzeszów

Diaz 37, Bukowski 43
2-0

Znicz Pruszków

PN/08/04 18:00

Polonia Warszawa

Biedrzycki 80
1-0

Resovia

27 kolejka
PT/12/04 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Górnik Łęczna

Durmus 90 (k)
PT/12/04 20:30

Resovia

0-2

Stal Rzeszów

Prokić 23, Warczak 52
PT/12/04 20:30

Motor Lublin

Wolski 7, Ceglarz 31 (k)
2-2

Arka Gdynia

Czubak 14, Adamczyk 62
SO/13/04 15:00

GKS Katowice

Jaroszek 56
1-3

Odra Opole

Piroch 26, Continella 74, Sarmiento 76
SO/13/04 17:30

Wisła Płock

Gerbowski 58
1-1

Wisła Kraków

Sapała 90
SO/13/04 20:00

Chrobry Głogów

0-0

Miedź Legnica

ND/14/04 12:40

Lechia Gdańsk

Bobcek 41, 53, Zjawiński 90
3-1

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 90 (k)
ND/14/04 15:00

Znicz Pruszków

Grudziński 28, Błachewicz 82 (s)
2-3

GKS Tychy

Radecki 31, Tecław 55, Żytek 68
ND/14/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Senić 49
1-2

Polonia Warszawa

Grudniewski 18, Kobusiński 61
28 kolejka
PT/19/04 18:00

Stal Rzeszów

Bukowski 6 (k), Oleksy 15
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mikołajewski 56, Bida 68
PT/19/04 18:00

Polonia Warszawa

Zawistowski 35, Bajdur 70 (k), Grudniewski 85
3-3

Zagłębie Sosnowiec

Biliński 6, 32, 58
PT/19/04 20:30

Znicz Pruszków

Tabara 5, Moskwik 22
2-3

Wisła Kraków

Żyro 53, Uryga 70, Rodado 78 (k)
SO/20/04 15:00

GKS Tychy

Żytek 35 (k)
1-3

Resovia

Eizenchart 12, Wasiluk 55 (k), Łyszczarz 87
SO/20/04 17:30

Górnik Łęczna

0-1

Lechia Gdańsk

Kapić 84
SO/20/04 20:00

Odra Opole

Sarmiento 36, 60, Galan 71 (k)
3-0

Chrobry Głogów

ND/21/04 12:40

Arka Gdynia

Kobacki 26, Skóra 68
2-0

Wisła Płock

ND/21/04 15:00

Miedź Legnica

Hoogenhout 3, Mijusković 66 (k)
2-0

Motor Lublin

ND/21/04 18:00

Termalica Nieciecza

Nowakowski 63, Radwański 90
2-2

GKS Katowice

Janiszewski 8, Bergier 21
29 kolejka
WT/23/04 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Stal Rzeszów

Hrosu 4
WT/23/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

GKS Tychy

Śpiączka 14, Bieroński 52
WT/23/04 20:30

Resovia

Górski 90
1-1

Wisła Kraków

Rodado 90
ŚR/24/04 18:00

Znicz Pruszków

Nagamatsu 55, 68
2-0

Arka Gdynia

ŚR/24/04 18:00

Wisła Płock

Haglind-Sangre 47, Thiakane 59
2-1

Miedź Legnica

Bogacz 45
ŚR/24/04 20:30

Lechia Gdańsk

Chłań 11
1-0

Polonia Warszawa

CZ/25/04 18:00

Termalica Nieciecza

0-1

Odra Opole

Szrek 16
CZ/25/04 18:00

Motor Lublin

Mraz 3
1-1

Chrobry Głogów

Tupaj 63
CZ/25/04 20:30

GKS Katowice

0-0

Górnik Łęczna

30 kolejka
PT/26/04 20:30

Wisła Kraków

Alfaro 16, Rodado 32, Gogół 90
3-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ilicić 26
SO/27/04 17:30

Stal Rzeszów

Prokić 36, Diaz 55, Łysiak 63, 82 (k)
4-2

Lechia Gdańsk

Zjawiński 66 (k), 90 (k)
SO/27/04 20:00

GKS Tychy

Śpiączka 11, Nedić 85
2-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/28/04 12:40

Arka Gdynia

Czubak 34, Skóra 36, 56
3-2

Resovia

Górski 27, 68
ND/28/04 15:00

Miedź Legnica

Mansfeld 90
1-2

Znicz Pruszków

Nagamatsu 48, Moskwik 54
ND/28/04 15:00

Polonia Warszawa

Michalski 7
1-2

GKS Katowice

Jędrych 90 (k), Arak 90
ND/28/04 18:00

Górnik Łęczna

0-1

Termalica Nieciecza

Radwański 76
PN/29/04 18:00

Odra Opole

0-2

Motor Lublin

Ceglarz 26 (k), Wojtkowski 27
PN/29/04 18:00

Chrobry Głogów

0-2

Wisła Płock

Haglind-Sangre 33, Kocyła 67
31 kolejka
PT/03/05 18:00

Górnik Łęczna

Warchoł 45
1-0

Odra Opole

PT/03/05 20:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Arka Gdynia

SO/04/05 15:00

Resovia

Wasiluk 86 (k)
1-1

Miedź Legnica

Mansfeld 65
SO/04/05 17:30

Lechia Gdańsk

Sezonienko 13, Żelizko 45, Chłań 86
3-0

GKS Tychy

SO/04/05 20:00

GKS Katowice

Kozubal 1, Bergier 12, Mak 14, 24, 27, Repka 63, Marzec 75, Arak 87
8-0

Stal Rzeszów

ND/05/05 12:40

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 7, Ambrosiewicz 64
2-2

Polonia Warszawa

Bajdur 45 (k), Koton 47
ND/05/05 15:00

Wisła Płock

Grić 82
1-0

Motor Lublin

ND/05/05 18:00

Znicz Pruszków

Stanclik 72
1-1

Chrobry Głogów

Bartlewicz 37
PN/06/05 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Rozwandowicz 26
1-1

Wisła Kraków

Rodado 90
32 kolejka
PT/10/05 18:00

Motor Lublin

Ceglarz 45 (k), Scalet 59, N'Diaye 80
3-3

Znicz Pruszków

Majewski 12, Tabara 25, Stanclik 74
PT/10/05 20:30

GKS Tychy

Połap 33, Mikita 45
2-3

GKS Katowice

Jaroszek 18, Repka 61, Arak 90
SO/11/05 15:00

Chrobry Głogów

Bartlewicz 36
1-1

Resovia

Eizenchart 66
SO/11/05 17:30

Wisła Kraków

Rodado 19, 89 (k), Jaroch 43
3-4

Lechia Gdańsk

Chłań 32, 71, Neugebauer 45 (k), 58 (k)
SO/11/05 20:00

Stal Rzeszów

Prokić 21, Bukowski 44, Pena 82, Kasperkiewicz 84 (s)
4-2

Termalica Nieciecza

Karasek 41, Biedrzycki 77
ND/12/05 12:40

Arka Gdynia

Kobacki 13 (k)
1-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/12/05 15:00

Odra Opole

Sarmiento 28, 40, Galan 45 (k)
3-0

Wisła Płock

ND/12/05 18:00

Polonia Warszawa

0-2

Górnik Łęczna

Młyński 39, Warchoł 56
PN/13/05 18:00

Miedź Legnica

Michalik 2, Bogacz 12, 45, Salvador 22, Senić 50 (s), Mansfeld 74
6-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Misztal 14
33 kolejka
PT/17/05 18:00

Znicz Pruszków

Nowak 20, Stanclik 62
2-1

Wisła Płock

Szwoch 66
PT/17/05 20:30

Resovia

Urynowicz 15
1-3

Motor Lublin

Najemski 5, Mraz 11, 39
SO/18/05 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Biliński 75 (k)
1-2

Miedź Legnica

Antonik 51, Mansfeld 83
SO/18/05 17:30

GKS Katowice

Jędrych 22, Błąd 33, Rogala 47, Carbo 63 (s), Marzec 90
5-2

Wisła Kraków

Rodado 19, 82
SO/18/05 20:00

Górnik Łęczna

Warchoł 63
1-3

Stal Rzeszów

Prokić 45, Diaz 69, Łyczko 83
ND/19/05 15:00

Polonia Warszawa

Grudniewski 90
1-1

Odra Opole

M. Kamiński 2
ND/19/05 18:00

Termalica Nieciecza

Trubeha 10, Putiwcew 36, Radwański 45, Biedrzycki 60 (k), Jakubik 82, Dombrowśkyj 89
6-1

GKS Tychy

Błachewicz 38
ND/19/05 20:30

Lechia Gdańsk

Sezonienko 14, Mena 84
2-1

Arka Gdynia

Sidibe 37
PN/20/05 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Chrobry Głogów

Lebedyński 69
34 kolejka
ND/26/05 15:00

Odra Opole

Kamiński 34, Hebel 81
2-0

Znicz Pruszków

ND/26/05 15:00

Wisła Płock

Westermark 75
1-2

Resovia

Urynowicz 11, Mikrut 89
ND/26/05 15:00

Motor Lublin

Liszka 16 (s), R. Król 36
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ilicić 49
ND/26/05 15:00

Chrobry Głogów

Malczuk 43, Machaj 55
2-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/26/05 15:00

Miedź Legnica

Drzazga 30, Mijusković 56 (k), Bogacz 60, 64
4-1

Lechia Gdańsk

Sypek 2
ND/26/05 15:00

Arka Gdynia

0-1

GKS Katowice

Błąd 26
ND/26/05 15:00

Wisła Kraków

0-3

Termalica Nieciecza

Wolski 53, 72, Wróbel 89
ND/26/05 15:00

GKS Tychy

0-1

Górnik Łęczna

Starzyński 77
ND/26/05 15:00

Stal Rzeszów

Kądziołka 29
1-2

Polonia Warszawa

Koton 6, Biedrzycki 71

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Jagiellonia B.
2-0
Puszcza N.
PT/19/07 20:30
Śląsk W.
1-1
Lechia G.
SO/20/07 14:45
GKS K.
1-2
Radomiak R.
SO/20/07 17:30
Pogoń S.
3-0
Korona K.
SO/20/07 20:15
Legia W.
2-0
Zagłębie L.
ND/21/07 14:45
Cracovia
1-1
Piast G.
ND/21/07 17:30
Lech P.
2-0
Górnik Z.
ND/21/07 20:15
Motor L.
0-2
Raków C.
PN/22/07 19:00
Stal M.
1-1
Widzew Ł.
PT/26/07 18:00
Puszcza N.
-
Górnik Z.
PT/26/07 20:30
Lechia G.
-
Motor L.
SO/27/07 14:45
Stal M.
-
GKS K.
SO/27/07 17:30
Radomiak R.
-
Jagiellonia B.
SO/27/07 20:15
Widzew Ł.
-
Lech P.
ND/28/07 14:45
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
ND/28/07 17:30
Piast G.
-
Śląsk W.
ND/28/07 20:15
Korona K.
-
Legia W.
PN/29/07 19:00
Raków C.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 TVP Sport LM: Poniewież - Jagiellonia (na żywo)
18:00 Polsat Sp.1 LK: Ryga - Śląsk (na żywo)