Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 03 marca 2024

Fortuna 1 Liga

1 2 3   ...   1633 1634 1635 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Arka Gdynia224337-2113-4-57-2-16-2-4
2GKS Tychy224028-2313-1-88-1-25-0-6
3Lechia Gdańsk213831-1811-5-57-2-14-3-4
4Motor Lublin213829-2512-2-76-2-36-0-4
5Wisła Kraków223742-2510-7-56-4-24-3-3
6Miedź Legnica223533-239-8-55-4-24-4-3
7Odra Opole223425-2210-4-86-3-34-1-5
8Górnik Łęczna213421-188-10-34-6-04-4-3
9Wisła Płock223432-309-7-68-1-21-6-4
10GKS Katowice223334-259-6-77-2-22-4-5
11Termalica Nieciecza 222936-307-8-74-4-33-4-4
12Znicz Pruszków222617-278-2-124-1-54-1-7
13Stal Rzeszów222329-396-5-113-2-63-3-5
14Resovia212222-366-4-114-3-42-1-7
15Chrobry Głogów212220-346-4-114-1-62-3-5
16Polonia Warszawa211925-335-4-121-2-74-2-5
17Podbeskidzie Bielsko-Biała211717-313-8-102-6-31-2-7
18Zagłębie Sosnowiec211114-322-5-141-1-81-4-6
PT/01/03 18:00
Stal R.
1-3
Miedź L.
PT/01/03 20:30
GKS T.
0-1
Arka G.
SO/02/03 12:40
GKS K.
3-1
Znicz P.
SO/02/03 15:00
Termalica N.
2-2
Wisła P.
SO/02/03 17:30
Odra O.
1-2
Wisła K.
ND/03/03 12:40
Górnik Ł.
-
Motor L.
ND/03/03 15:00
Polonia W.
-
Chrobry G.
ND/03/03 18:00
Zagłębie S.
-
Podbeskidzie B.
PN/04/03 18:00
Lechia G.
-
Resovia
- -
Podbeskidzie B.
-
Lechia G.
- -
Resovia
-
GKS K.
- -
Znicz P.
-
Termalica N.
- -
Wisła P.
-
Górnik Ł.
- -
Motor L.
-
Polonia W.
- -
Chrobry G.
-
Stal R.
- -
Miedź L.
-
GKS T.
- -
Arka G.
-
Wisła K.
SO/09/03 00:00
Zagłębie S.
-
Odra O.
Strzelcy
12 Rodado (Wisła K.)
12 Sekulski (Wisła P.)
11 Czubak (Arka)
10 Kobacki (Arka)
9 Drygas (Miedź)
9 Lebedyński (Chrobry)
9 Roman (Wisła K.)
8 Bergier (GKS Katowice)
7 Ceglarz (Motor)
1 kolejka
PT/21/07 18:00

Arka Gdynia

Skóra 1, Kobacki 80
2-2

Termalica Nieciecza

Ambrosiewicz 10, Wacławek 33
PT/21/07 20:30

Motor Lublin

Ceglarz 74 (k), Rybicki 78, R. Król 90 (k)
3-2

Zagłębie Sosnowiec

Bykow 34, Bonecki 87
SO/22/07 15:00

Chrobry Głogów

Bougaidis 12, Machaj 90 (k)
2-4

Lechia Gdańsk

Biegański 32, Fernandez 45, 53 (k), 66 (k)
SO/22/07 17:30

Górnik Łęczna

Kozak 28, Deja 86
2-2

Wisła Kraków

Roman 39, Villar 50
SO/22/07 20:00

Polonia Warszawa

Bajdur 7, Grudniewski 10
2-3

GKS Tychy

Błachewicz 45, Śpiączka 49, Niewiarowski 88
ND/23/07 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bida 18
1-1

Wisła Płock

Sekulski 81
ND/23/07 15:00

Znicz Pruszków

Pomorski 51, Nagamatsu 75
2-0

Resovia

ND/23/07 18:00

Miedź Legnica

Drygas 66
1-0

GKS Katowice

PN/24/07 18:00

Stal Rzeszów

Łyczko 72, Garcia 87
2-5

Odra Opole

Galan 7, 90, Niziołek 45, Kamiński 56, Makuszewski 64 (k)
2 kolejka
PT/28/07 18:00

Górnik Łęczna

0-0

Arka Gdynia

PT/28/07 20:30

Lechia Gdańsk

0-1

Motor Lublin

Wolski 90
SO/29/07 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Misztal 31
1-1

Znicz Pruszków

Moskwik 42
SO/29/07 17:30

Zagłębie Sosnowiec

Bykow 61
1-1

Wisła Płock

Szwoch 29 (k)
SO/29/07 20:00

Termalica Nieciecza

Poznar 52
1-4

Miedź Legnica

Antonik 8, Michalik 32, 57, Kostka 90
ND/30/07 12:40

Polonia Warszawa

Michalski 64, Grudniewski 90
2-3

Wisła Kraków

Villar 44, Rodado 53, Sobczak 90
ND/30/07 15:00

Odra Opole

Czapliński 53, Makuszewski 80, Galan 90
3-0

Resovia

ND/30/07 18:00

Stal Rzeszów

Kościelny 90
1-2

GKS Tychy

Pena 1 (s), Niewiarowski 89
PN/31/07 18:00

GKS Katowice

Błąd 20, Mak 68, 72
3-1

Chrobry Głogów

Wolsztyński 22
3 kolejka
PT/04/08 18:00

Znicz Pruszków

Moskwik 39
1-0

Zagłębie Sosnowiec

PT/04/08 20:30

Wisła Płock

Janus 46
1-1

Lechia Gdańsk

Fernandez 36
SO/05/08 15:00

Miedź Legnica

0-0

Górnik Łęczna

SO/05/08 17:30

Wisła Kraków

0-0

Stal Rzeszów

SO/05/08 20:00

Chrobry Głogów

0-5

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 18 (k), Zawijśkyj 63, Branecki 71, 86, Fassbender 73
ND/06/08 15:00

Motor Lublin

M. Król 58
1-1

GKS Katowice

Bergier 7
ND/06/08 18:00

Odra Opole

0-2

GKS Tychy

Niewiarowski 79, Rumin 90
PN/07/08 18:00

Arka Gdynia

Czubak 28, Marcjanik 85
2-3

Polonia Warszawa

Fadecki 25, Bajdur 45, Kołodziejski 74
PN/07/08 20:00

Resovia

Górski 56
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Etoundi 80
4 kolejka
PT/11/08 18:00

Górnik Łęczna

Żyra 35, Kryeziu 54, Roginić 56
3-1

Chrobry Głogów

Wolsztyński 74
PT/11/08 20:30

GKS Katowice

Wasielewski 28, Jędrych 32, Rogala 47, Danek 78
4-1

Wisła Płock

Sekulski 50
SO/12/08 15:00

Odra Opole

Żemło 75
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/12/08 17:30

GKS Tychy

Błachewicz 41
1-0

Wisła Kraków

SO/12/08 20:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Resovia

Górski 61
ND/13/08 12:40

Lechia Gdańsk

Olsson 28
1-0

Znicz Pruszków

ND/13/08 15:00

Stal Rzeszów

Poczobut 31 (k), 45 (k)
2-3

Arka Gdynia

Adamczyk 9, Czubak 39, Kobacki 45
ND/13/08 18:00

Termalica Nieciecza

0-2

Motor Lublin

Wolski 50, Śpiewak 77 (k)
PN/14/08 18:00

Polonia Warszawa

Kobusiński 11, 82 (k), Michalski 69 (k)
3-4

Miedź Legnica

Drygas 17, Michalik 54, Drzazga 66, Mansfeld 84
5 kolejka
PT/18/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sitek 5, Mikołajewski 61
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 90 (k)
PT/18/08 20:30

Wisła Kraków

Kamiński 45 (s)
1-3

Odra Opole

Żemło 80, Sula 84, 90
SO/19/08 15:00

Wisła Płock

Biernat 59, 62, Janus 80
3-1

Termalica Nieciecza

Branecki 36
SO/19/08 17:30

Motor Lublin

0-1

Górnik Łęczna

Kryeziu 90
SO/19/08 20:00

Chrobry Głogów

0-3

Polonia Warszawa

Michalski 45 (k), Kobusiński 57, Tomczyk 90
ND/20/08 12:40

Arka Gdynia

Kobacki 52, Czubak 83
2-0

GKS Tychy

ND/20/08 15:00

Miedź Legnica

Antonik 4, Hoogenhout 41
2-1

Stal Rzeszów

Wachowiak 72
ND/20/08 18:00

Resovia

Kanach 23, Górski 26
2-0

Lechia Gdańsk

PN/21/08 18:00

Znicz Pruszków

0-2

GKS Katowice

Mak 41, Błąd 58
6 kolejka
PT/25/08 18:00

GKS Tychy

0-0

Miedź Legnica

PT/25/08 20:30

Lechia Gdańsk

Piła 42, Mena 82, Zjawiński 90
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/26/08 15:00

GKS Katowice

Jędrych 9, Rogala 45, Marzec 90
3-0

Resovia

SO/26/08 17:30

Polonia Warszawa

0-1

Motor Lublin

Wolski 77
SO/26/08 20:00

Górnik Łęczna

Roginić 6
1-0

Wisła Płock

ND/27/08 12:40

Wisła Kraków

Rodado 5, 37, 83, Roman 73, Olejarka 90
5-1

Arka Gdynia

Czubak 10
ND/27/08 15:00

Stal Rzeszów

Łyczko 34, Kądziołka 90
2-1

Chrobry Głogów

Lebedyński 56
ND/27/08 18:00

Termalica Nieciecza

Polarus 23
1-0

Znicz Pruszków

PN/28/08 18:00

Odra Opole

0-0

Zagłębie Sosnowiec

7 kolejka
PT/01/09 18:00

Resovia

0-4

Termalica Nieciecza

Hilbrycht 43, Fassbender 51, 84, Polarus 56
PT/01/09 20:30

Miedź Legnica

Mansfeld 80
1-1

Wisła Kraków

Alfaro 46
SO/02/09 15:00

Odra Opole

Sula 50
1-0

Arka Gdynia

SO/02/09 17:30

Wisła Płock

Biernat 16, Sekulski 33, 53 (k)
3-0

Polonia Warszawa

SO/02/09 20:00

Znicz Pruszków

0-1

Górnik Łęczna

Kryeziu 43
ND/03/09 12:40

Zagłębie Sosnowiec

Valencia 17, Karwot 45, Biliński 49, Troć 88, Fabry 90
5-2

Lechia Gdańsk

Żelizko 76, Machała 79 (s)
ND/03/09 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ziółkowski 68
1-1

GKS Katowice

Bergier 80
ND/03/09 18:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 55, 61 (k)
2-1

GKS Tychy

Rumin 12
ND/03/09 18:00

Motor Lublin

Wolski 17, Ceglarz 63, M. Król 90
3-2

Stal Rzeszów

Garcia 34, Danielewicz 76
8 kolejka
PT/15/09 18:00

Stal Rzeszów

0-1

Wisła Płock

Sekulski 48
PT/15/09 20:30

GKS Katowice

0-1

Zagłębie Sosnowiec

Biliński 32
SO/16/09 15:00

Polonia Warszawa

0-1

Znicz Pruszków

Pomorski 10
SO/16/09 17:30

Wisła Kraków

Roman 40
1-1

Chrobry Głogów

Lebedyński 7
SO/16/09 20:00

Odra Opole

0-0

Lechia Gdańsk

ND/17/09 12:40

GKS Tychy

Machowski 14, Żytek 28
2-0

Motor Lublin

ND/17/09 16:00

Termalica Nieciecza

Polarus 45, Radwański 47
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bida 16, Ziółkowski 45
ND/17/09 18:00

Arka Gdynia

Czubak 64, Kobacki 84
2-1

Miedź Legnica

Michalik 90
PN/18/09 18:00

Górnik Łęczna

Podliński 33, Deja 38, Kryeziu 44 (k)
3-1

Resovia

Bondarenko 90
9 kolejka
PT/22/09 18:00

Miedź Legnica

Mijusković 72 (k)
1-2

Odra Opole

Galan 27, Niziołek 50
PT/22/09 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Janota 43
1-1

Górnik Łęczna

Starzyński 52
PT/22/09 20:30

Lechia Gdańsk

Fernandez 9, 55, Bobcek 65, 84, Olsson 77
5-1

GKS Katowice

Bergier 13
SO/23/09 15:00

Resovia

Mikulec 45 (k)
1-1

Polonia Warszawa

Kluska 19
SO/23/09 17:30

Motor Lublin

Najemski 74
1-4

Wisła Kraków

Najemski 22 (s), Rodado 29, 63 (k), Roman 90
SO/23/09 20:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 40
1-0

Arka Gdynia

ND/24/09 12:40

Wisła Płock

Sekulski 45 (k), 46, Chrzanowski 61, Grić 87
4-1

GKS Tychy

Budnicki 90
ND/24/09 15:00

Znicz Pruszków

Nagamatsu 65
1-2

Stal Rzeszów

Łyczko 44, 57
ND/24/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Biliński 15
1-3

Termalica Nieciecza

Karasek 7, Ambrosiewicz 62, Branecki 83
10 kolejka
PT/29/09 18:00

Polonia Warszawa

Michalski 51 (k), Kobusiński 88 (k)
2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PT/29/09 20:30

Arka Gdynia

Czubak 45, Marcjanik 71 (k)
2-0

Motor Lublin

SO/30/09 15:00

Miedź Legnica

Mansfeld 55
1-1

Chrobry Głogów

Lebedyński 4
SO/30/09 17:30

Odra Opole

Sula 75
1-0

GKS Katowice

SO/30/09 20:00

Stal Rzeszów

Da Silva 41, Prokić 88
2-1

Resovia

Kanach 56
ND/01/10 12:40

Wisła Kraków

0-0

Wisła Płock

ND/01/10 15:00

Termalica Nieciecza

0-0

Lechia Gdańsk

ND/01/10 18:00

GKS Tychy

Budnicki 51, Rumin 80
2-1

Znicz Pruszków

Nagamatsu 27
PN/02/10 18:00

Górnik Łęczna

Żyra 52
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Bębenek 88
11 kolejka
PT/06/10 18:00

Chrobry Głogów

0-0

Odra Opole

PT/06/10 20:30

Lechia Gdańsk

Neugebauer 90
1-1

Górnik Łęczna

Podliński 34
SO/07/10 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Stal Rzeszów

Da Silva 90
SO/07/10 17:30

Wisła Kraków

Roman 37, 90, Rodado 45, 45, Baena 60, Villar 84
6-2

Znicz Pruszków

Nagamatsu 22, 82
SO/07/10 20:00

Wisła Płock

0-3

Arka Gdynia

Skóra 48, Gol 77, Kobacki 82
ND/08/10 12:40

Motor Lublin

Ceglarz 74
1-3

Miedź Legnica

Drygas 1, 59, Mansfeld 71
ND/08/10 15:00

Resovia

Mikulec 10 (k), 78
2-0

GKS Tychy

ND/08/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Polonia Warszawa

Michalski 60, Bajdur 86
ND/08/10 18:00

GKS Katowice

0-0

Termalica Nieciecza

12 kolejka
PT/20/10 18:00

Chrobry Głogów

0-1

Motor Lublin

Rybicki 20
PT/20/10 20:30

Wisła Kraków

Jaroch 19, Rodado 55, Sobczak 85, Villar 89
4-1

Resovia

Mazek 81
SO/21/10 15:00

Stal Rzeszów

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/21/10 17:30

GKS Tychy

Śpiączka 12, Błachewicz 36, Machowski 49
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/21/10 20:00

Miedź Legnica

Mijusković 15, 51 (k), Mansfeld 31, Guzdek 88
4-0

Wisła Płock

ND/22/10 15:00

Odra Opole

Zawijskyj 35 (s), Galan 74
2-1

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 23 (k)
ND/22/10 18:00

Górnik Łęczna

de Amo 37
1-1

GKS Katowice

de Amo 84 (s)
PN/23/10 18:00

Arka Gdynia

Gol 41, Stolc 70
2-0

Znicz Pruszków

WT/31/10 18:00

Polonia Warszawa

0-1

Lechia Gdańsk

Bobcek 8
13 kolejka
PT/27/10 18:00

Wisła Płock

Sekulski 54 (k), 67
2-1

Chrobry Głogów

Estigarribia 5
PT/27/10 18:00

GKS Katowice

0-2

Polonia Warszawa

Zawistowski 21, Tomczyk 55
PT/27/10 20:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Banaszewski 23, Bida 45
2-1

Wisła Kraków

Villar 21
SO/28/10 15:00

Lechia Gdańsk

Chłań 35, Neugebauer 85
2-1

Stal Rzeszów

Da Silva 78
SO/28/10 17:30

Zagłębie Sosnowiec

0-1

GKS Tychy

Budnicki 45
SO/28/10 20:00

Termalica Nieciecza

Karasek 48, Ambrosiewicz 75, Biedrzycki 79 (k)
3-0

Górnik Łęczna

ND/29/10 12:40

Motor Lublin

Najemski 67, Wełniak 90
2-0

Odra Opole

ND/29/10 15:00

Resovia

Ciepiela 26
1-2

Arka Gdynia

Milewski 18, Kobacki 50
PN/30/10 18:00

Znicz Pruszków

Nowak 10
1-1

Miedź Legnica

Drygas 58
14 kolejka
PT/03/11 18:00

Miedź Legnica

Michalik 62
1-2

Resovia

Urynowicz 43, Wasiluk 90
PT/03/11 20:30

Wisła Kraków

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/04/11 15:00

Arka Gdynia

Adamczyk 84 (k)
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/04/11 17:30

Odra Opole

0-3

Górnik Łęczna

Starzyński 12, Mikinić 37 (s), Kryeziu 40
SO/04/11 20:00

Polonia Warszawa

Biedrzycki 59
1-1

Termalica Nieciecza

Poznar 82
ND/05/11 12:40

GKS Tychy

Śpiączka 52
1-3

Lechia Gdańsk

Chłań 24, Kapić 54, Bobcek 61
ND/05/11 15:00

Stal Rzeszów

Da Silva 75, 87
2-2

GKS Katowice

Bergier 25, Brzozowski 55
ND/05/11 18:00

Motor Lublin

Ceglarz 2, Szarek 63
2-2

Wisła Płock

Sekulski 17 (k), Janus 90
PN/06/11 18:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 82
1-0

Znicz Pruszków

15 kolejka
PT/10/11 18:00

Znicz Pruszków

Tabara 90
1-0

Motor Lublin

PT/10/11 20:30

Lechia Gdańsk

0-0

Wisła Kraków

SO/11/11 15:00

Górnik Łęczna

0-0

Polonia Warszawa

SO/11/11 17:30

Wisła Płock

Kocyła 36, Chrupałła 78
2-0

Odra Opole

SO/11/11 20:00

Termalica Nieciecza

Karasek 40
1-2

Stal Rzeszów

Diaz 79, Da Silva 90
ND/12/11 12:40

GKS Katowice

Bergier 73
1-0

GKS Tychy

ND/12/11 15:00

Resovia

0-1

Chrobry Głogów

Ozimek 51
ND/12/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Miedź Legnica

ND/12/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Ziemann 2
1-3

Arka Gdynia

Czubak 25, 89, Marcjanik 90 (k)
16 kolejka
PT/24/11 18:00

Chrobry Głogów

Zarówny 5, Lebedyński 52, Biel 74
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PT/24/11 20:30

Arka Gdynia

Marcjanik 54 (k)
1-0

Lechia Gdańsk

SO/25/11 15:00

Stal Rzeszów

Gostomski 49 (s), Łysiak 69, Da Silva 90 (k)
3-0

Górnik Łęczna

SO/25/11 17:30

Wisła Kraków

Román 3, Gogół 90, Baena 90
3-2

GKS Katowice

Bergier 57, Mak 63
SO/25/11 19:15

Motor Lublin

Ceglarz 26, 72 (k), Rudol 41
3-2

Resovia

Łyszczarz 7, Ibe-Torti 62
ND/26/11 12:40

Odra Opole

Niziołek 48 (k), Sula 74, Antczak 90
3-0

Polonia Warszawa

ND/26/11 15:00

Wisła Płock

0-1

Znicz Pruszków

Nagamatsu 63
ND/26/11 18:00

Miedź Legnica

Drygas 8, 68
2-0

Zagłębie Sosnowiec

PN/27/11 18:00

GKS Tychy

Rumin 62, Żytek 90 (k), Śpiączka 90
3-2

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 25 (k), 45 (k)
17 kolejka
PT/01/12 18:00

Polonia Warszawa

Bajdur 3, 12
2-2

Stal Rzeszów

Oleksy 32, Wachowiak 63
PT/01/12 20:30

Termalica Nieciecza

Spendlhofer 35, Purece 44
2-1

Wisła Kraków

Sobczak 28 (k)
SO/02/12 15:00

GKS Katowice

Jędrych 73 (k)
1-1

Arka Gdynia

Kobacki 19
ND/03/12 12:40

Lechia Gdańsk

Neugebauer 41, Piła 90
2-0

Miedź Legnica

ND/03/12 18:00

Znicz Pruszków

Nowak 2
1-0

Odra Opole

WT/19/12 17:30

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 86
1-2

Chrobry Głogów

Ozimek 50, Hanc 53
SO/10/02 15:00

Resovia

Urynowicz 21, Wasiluk 86
2-2

Wisła Płock

Gerbowski 55, Sekulski 57
WT/20/02 18:00

Górnik Łęczna

Łukasiak 10, Durmus 61
2-0

GKS Tychy

ŚR/28/02 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mikołajewski 45
1-2

Motor Lublin

Wolski 37, Palacz 42
18 kolejka
PT/08/12 18:00

GKS Tychy

Radecki 37
1-0

Polonia Warszawa

PT/08/12 20:30

Zagłębie Sosnowiec

0-4

Motor Lublin

Ceglarz 11 (k), Śpiewak 49, Scalet 63, Rudol 90
SO/09/12 15:00

Wisła Płock

Hiszpański 45, Sekulski 54
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Etoundi 58
SO/09/12 17:30

Lechia Gdańsk

Bobcek 34
1-0

Chrobry Głogów

SO/09/12 20:00

Resovia

Urynowicz 59
1-2

Znicz Pruszków

Tabara 54, Proczek 90
ND/10/12 12:40

Wisła Kraków

Roman 26, 90, Sobczak 67, 74 (k)
4-0

Górnik Łęczna

ND/10/12 12:40

Odra Opole

Galan 90 (k)
1-1

Stal Rzeszów

Kądziołka 51
PN/11/12 18:00

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 9 (k), Radwański 58
2-1

Arka Gdynia

Kobacki 25 (k)
WT/27/02 18:00

GKS Katowice

Bergier 33, Jędrych 36
2-0

Miedź Legnica

19 kolejka
PT/15/12 18:00

Resovia

Urynowicz 78
1-0

Odra Opole

PT/15/12 20:30

Wisła Płock

Laskowski 68, Hiszpański 90
2-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/16/12 15:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 43 (k)
1-4

GKS Katowice

Kozubal 15, 53, Repka 45, Jędrych 49
SO/16/12 17:30

Arka Gdynia

0-0

Górnik Łęczna

SO/16/12 20:00

Motor Lublin

M. Król 68
1-0

Lechia Gdańsk

ND/17/12 12:40

Wisła Kraków

Rodado 18, 90
2-1

Polonia Warszawa

Kobusiński 77 (k)
ND/17/12 15:00

Znicz Pruszków

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mikołajewski 90 (k)
ND/17/12 18:00

GKS Tychy

Rumin 2, Dijakovic 86
2-0

Stal Rzeszów

PN/18/12 18:00

Miedź Legnica

Drygas 27, 55
2-2

Termalica Nieciecza

Jakubik 83, Radwański 90
20 kolejka
PT/16/02 18:00

Górnik Łęczna

0-0

Miedź Legnica

PT/16/02 20:30

GKS Tychy

Dijaković 32, Rumin 33
2-0

Odra Opole

SO/17/02 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Etoundi 7, Sitek 73
2-2

Resovia

Kanach 53, Muratović 57
SO/17/02 17:30

Polonia Warszawa

0-3

Arka Gdynia

Czubak 3, Kobacki 12, 28
SO/17/02 20:00

Lechia Gdańsk

Bobcek 15, Sarnawskyj 30 (s), Mena 60
3-1

Wisła Płock

Hiszpański 87 (k)
ND/18/02 12:40

Stal Rzeszów

Bukowski 28
1-2

Wisła Kraków

Rodado 43, Satrustegui 90
ND/18/02 15:00

Termalica Nieciecza

Karasek 46
1-1

Chrobry Głogów

Bartlewicz 45 (k)
ND/18/02 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Znicz Pruszków

Tabara 21
PN/19/02 18:00

GKS Katowice

Jędrych 42 (k), Bergier 84
2-0

Motor Lublin

21 kolejka
PT/23/02 18:00

Miedź Legnica

Antonik 61, 68
2-1

Polonia Warszawa

Kobusiński 31
PT/23/02 20:30

Wisła Kraków

0-1

GKS Tychy

Ertlthaler 20
SO/24/02 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kisiel 69
1-2

Odra Opole

Niziołek 10 (k), Purzycki 71
SO/24/02 15:00

Wisła Płock

Westermark 42, Haglind-Sangre 90
2-1

GKS Katowice

Jędrych 14 (k)
SO/24/02 17:30

Motor Lublin

Kamiński 90
1-0

Termalica Nieciecza

ND/25/02 12:40

Arka Gdynia

Dobrotka 36, Czubak 45, 64, Sidibe 78, Turski 88
5-1

Stal Rzeszów

Thill 18 (k)
ND/25/02 15:00

Znicz Pruszków

0-2

Lechia Gdańsk

Chłań 35, 51
ND/25/02 18:00

Resovia

Muratović 16
1-0

Zagłębie Sosnowiec

PN/26/02 18:00

Chrobry Głogów

0-1

Górnik Łęczna

Młyński 15
22 kolejka
PT/01/03 18:00

Stal Rzeszów

Oleksy 66
1-3

Miedź Legnica

Oleksy 34 (s), Kaczmarski 74, Mijusković 89 (k)
PT/01/03 20:30

GKS Tychy

0-1

Arka Gdynia

Czubak 51
SO/02/03 12:40

GKS Katowice

Komor 27, Jędrych 37, Bergier 51
3-1

Znicz Pruszków

Grudziński 77 (k)
SO/02/03 15:00

Termalica Nieciecza

Karasek 10, Nowakowski 26
2-2

Wisła Płock

Sekulski 6, Kocyła 73
SO/02/03 17:30

Odra Opole

Niziołek 90 (k)
1-2

Wisła Kraków

Roman 50, Bregu 54
ND/03/03 12:40

Górnik Łęczna

-

Motor Lublin

ND/03/03 15:00

Polonia Warszawa

-

Chrobry Głogów

ND/03/03 18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PN/04/03 18:00

Lechia Gdańsk

-

Resovia

23 kolejka
- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Lechia Gdańsk

- -

Resovia

-

GKS Katowice

- -

Znicz Pruszków

-

Termalica Nieciecza

- -

Wisła Płock

-

Górnik Łęczna

- -

Motor Lublin

-

Polonia Warszawa

- -

Chrobry Głogów

-

Stal Rzeszów

- -

Miedź Legnica

-

GKS Tychy

- -

Arka Gdynia

-

Wisła Kraków

SO/09/03 00:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Odra Opole

24 kolejka
- -

Wisła Kraków

-

Miedź Legnica

- -

GKS Tychy

-

Chrobry Głogów

- -

Stal Rzeszów

-

Motor Lublin

- -

Polonia Warszawa

-

Wisła Płock

- -

Górnik Łęczna

-

Znicz Pruszków

- -

Termalica Nieciecza

-

Resovia

- -

GKS Katowice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Lechia Gdańsk

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/16/03 00:00

Arka Gdynia

-

Odra Opole

25 kolejka
- -

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Katowice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Termalica Nieciecza

- -

Resovia

-

Górnik Łęczna

- -

Znicz Pruszków

-

Polonia Warszawa

- -

Wisła Płock

-

Stal Rzeszów

- -

Motor Lublin

-

GKS Tychy

- -

Chrobry Głogów

-

Wisła Kraków

- -

Miedź Legnica

-

Arka Gdynia

SO/30/03 00:00

Lechia Gdańsk

-

Odra Opole

26 kolejka
- -

Arka Gdynia

-

Chrobry Głogów

- -

Wisła Kraków

-

Motor Lublin

- -

GKS Tychy

-

Wisła Płock

- -

Stal Rzeszów

-

Znicz Pruszków

- -

Polonia Warszawa

-

Resovia

- -

Górnik Łęczna

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Termalica Nieciecza

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

GKS Katowice

-

Lechia Gdańsk

SO/06/04 00:00

Odra Opole

-

Miedź Legnica

27 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Termalica Nieciecza

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Górnik Łęczna

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Polonia Warszawa

- -

Resovia

-

Stal Rzeszów

- -

Znicz Pruszków

-

GKS Tychy

- -

Wisła Płock

-

Wisła Kraków

- -

Motor Lublin

-

Arka Gdynia

- -

Chrobry Głogów

-

Miedź Legnica

SO/13/04 00:00

GKS Katowice

-

Odra Opole

28 kolejka
- -

Odra Opole

-

Chrobry Głogów

- -

Miedź Legnica

-

Motor Lublin

- -

Arka Gdynia

-

Wisła Płock

- -

GKS Tychy

-

Resovia

- -

Stal Rzeszów

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Polonia Warszawa

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Górnik Łęczna

-

Lechia Gdańsk

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Katowice

SO/20/04 00:00

Znicz Pruszków

-

Wisła Kraków

29 kolejka
- -

GKS Katowice

-

Górnik Łęczna

- -

Lechia Gdańsk

-

Polonia Warszawa

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Stal Rzeszów

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Tychy

- -

Resovia

-

Wisła Kraków

- -

Znicz Pruszków

-

Arka Gdynia

- -

Wisła Płock

-

Miedź Legnica

- -

Motor Lublin

-

Chrobry Głogów

ŚR/24/04 00:00

Termalica Nieciecza

-

Odra Opole

30 kolejka
- -

Chrobry Głogów

-

Wisła Płock

- -

Miedź Legnica

-

Znicz Pruszków

- -

Arka Gdynia

-

Resovia

- -

Wisła Kraków

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Tychy

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Stal Rzeszów

-

Lechia Gdańsk

- -

Polonia Warszawa

-

GKS Katowice

- -

Górnik Łęczna

-

Termalica Nieciecza

SO/27/04 00:00

Odra Opole

-

Motor Lublin

31 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Polonia Warszawa

- -

GKS Katowice

-

Stal Rzeszów

- -

Lechia Gdańsk

-

GKS Tychy

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Wisła Kraków

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Arka Gdynia

- -

Resovia

-

Miedź Legnica

- -

Znicz Pruszków

-

Chrobry Głogów

- -

Wisła Płock

-

Motor Lublin

SO/04/05 00:00

Górnik Łęczna

-

Odra Opole

32 kolejka
- -

Motor Lublin

-

Znicz Pruszków

- -

Chrobry Głogów

-

Resovia

- -

Miedź Legnica

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Arka Gdynia

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Wisła Kraków

-

Lechia Gdańsk

- -

GKS Tychy

-

GKS Katowice

- -

Stal Rzeszów

-

Termalica Nieciecza

- -

Polonia Warszawa

-

Górnik Łęczna

SO/11/05 00:00

Odra Opole

-

Wisła Płock

33 kolejka
- -

Górnik Łęczna

-

Stal Rzeszów

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Tychy

- -

GKS Katowice

-

Wisła Kraków

- -

Lechia Gdańsk

-

Arka Gdynia

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Miedź Legnica

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chrobry Głogów

- -

Resovia

-

Motor Lublin

- -

Znicz Pruszków

-

Wisła Płock

SO/18/05 00:00

Polonia Warszawa

-

Odra Opole

34 kolejka
- -

Wisła Płock

-

Resovia

- -

Motor Lublin

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Chrobry Głogów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Miedź Legnica

-

Lechia Gdańsk

- -

Arka Gdynia

-

GKS Katowice

- -

Wisła Kraków

-

Termalica Nieciecza

- -

GKS Tychy

-

Górnik Łęczna

- -

Stal Rzeszów

-

Polonia Warszawa

SO/25/05 00:00

Odra Opole

-

Znicz Pruszków

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Śląsk Wrocław234533-18
2Jagiellonia Białystok234251-33
3Pogoń Szczecin234044-26
4Lech Poznań224036-26
5Legia Warszawa233835-28
6Raków Częstochowa213639-25
7Górnik Zabrze233531-27
8Stal Mielec223229-30
9Widzew Łódź232829-33
10Warta Poznań232723-27
11Zagłębie Lubin222725-36
12Cracovia232629-30
13Piast Gliwice222520-23
14Radomiak Radom222524-33
15Korona Kielce212225-28
16Puszcza Niepołomice212228-39
17Ruch Chorzów231826-36
18ŁKS Łódź221016-45
PT/01/03 18:00
Cracovia
0-1
Warta P.
PT/01/03 20:30
Ruch C.
3-0
Piast G.
SO/02/03 15:00
Górnik Z.
2-1
Jagiellonia B.
SO/02/03 17:30
Śląsk W.
2-1
Widzew Ł.
SO/02/03 20:00
Legia W.
1-1
Pogoń S.
ND/03/03 12:30
ŁKS Ł.
-
Puszcza N.
ND/03/03 15:00
Zagłębie L.
-
Korona K.
ND/03/03 17:30
Raków C.
-
Lech P.
PN/04/03 19:00
Radomiak R.
-
Stal M.
PT/08/03 18:00
Piast G.
-
Radomiak R.
PT/08/03 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
SO/09/03 15:00
Korona K.
-
Cracovia
SO/09/03 17:30
Puszcza N.
-
Raków C.
SO/09/03 20:00
Górnik Z.
-
Lech P.
ND/10/03 12:30
Stal M.
-
Ruch C.
ND/10/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
ND/10/03 17:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
PN/11/03 19:00
Warta P.
-
ŁKS Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:00 Canal+Sport Górnik - Jagiellonia (na żywo)
17:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Odra - Wisła K. (na żywo)
17:30 Canal+Sport Śląsk - Widzew (na żywo)
20:00 Canal+Sport Legia - Pogoń (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport ŁKS - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Górnik - Motor (na żywo)
15:00 Canal+Sport Zagłębie - Korona (na żywo)
17:30 TVP Sport Raków - Lech (na żywo)
21:00 Eleven 1 Bilbao - Barcelona (na żywo)