Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 17 czerwca 2024

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Pogoń Siedlce 34 58 57-45 16- 10- 8 7- 6- 4 9- 4- 4
2 Kotwica Kołobrzeg 34 56 61-45 16- 8- 10 9- 2- 6 7- 6- 4
3 KKS Kalisz 34 55 48-32 15- 10- 9 8- 4- 5 7- 6- 4
4 Stal Stalowa Wola 34 54 44-38 15- 9- 10 11- 3- 3 4- 6- 7
5 Chojniczanka Chojnice 34 54 49-44 15- 9- 10 8- 6- 3 7- 3- 7
6 Polonia Bytom 34 53 57-48 14- 11- 9 9- 7- 1 5- 4- 8
7 Radunia Stężyca 34 50 48-45 13- 11- 10 6- 6- 5 7- 5- 5
8 Hutnik Kraków 34 49 47-43 13- 10- 11 8- 5- 4 5- 5- 7
9 Zagłębie II Lubin 34 46 48-47 13- 7- 14 9- 4- 4 4- 3- 10
10 ŁKS II Łódź 34 45 46-49 12- 9- 13 7- 5- 5 5- 4- 8
11 GKS Jastrzębie 34 43 43-48 11- 10- 13 8- 5- 4 3- 5- 9
12 Wisła Puławy 34 41 48-50 9- 14- 11 6- 6- 5 3- 8- 6
13 Olimpia Elbląg 34 40 35-46 10- 10- 14 7- 5- 5 3- 5- 9
14 Olimpia Grudziądz 34 40 35-42 10- 10- 14 6- 4- 7 4- 6- 7
15 Skra Częstochowa 34 40 40-43 10- 10- 14 7- 5- 5 3- 5- 9
16 Lech II Poznań 34 39 34-50 10- 9- 15 6- 4- 7 4- 5- 8
17 Sandecja Nowy Sącz 34 35 35-48 9- 8- 17 5- 6- 6 4- 2- 11
18 Stomil Olsztyn 34 34 30-42 9- 7- 18 7- 3- 7 2- 4- 11
SO/25/05 14:00
Chojniczanka C.
3-1
Olimpia E.
SO/25/05 14:00
Polonia B.
3-0
Lech I.
SO/25/05 14:00
Sandecja N.
3-1
Kotwica K.
SO/25/05 14:00
Hutnik K.
1-2
Olimpia G.
SO/25/05 14:00
KKS K.
4-1
Skra C.
SO/25/05 14:00
Stomil O.
2-3
Radunia S.
SO/25/05 14:00
Stal S.
2-1
Zagłębie I.
SO/25/05 14:00
ŁKS I.
0-3
GKS J.
SO/25/05 14:00
Wisła P.
0-3
Pogoń S.
Strzelcy
23 Jonathan (Kotwica)
21 Sobol (KKS Kalisz)
17 Demianiuk (Pogoń)
16 Kuzimski (Radunia)
12 Bednarski (GKS Jastrzębie)
11 Rakels (Hutnik)
10 Wolny (Polonia)
9 Gajda (Polonia)
9 Retlewski (Stomil)
1 kolejka
PT/21/07 17:00

Pogoń Siedlce

Miś 60
1-1

ŁKS II Łódź

Łabędzki 59
SO/22/07 14:15

Kotwica Kołobrzeg

0-1

Polonia Bytom

Wolny 51
SO/22/07 16:00

Olimpia Elbląg

Żak 70 (k), Bartoś 87
2-2

Lech II Poznań

Wolski 47, Pawłowski 90
SO/22/07 17:00

Hutnik Kraków

Kubowicz 13, Rakels 49, Kieliś 85
3-0

Skra Częstochowa

SO/22/07 18:00

Wisła Puławy

Puton 57
1-0

Chojniczanka Chojnice

SO/22/07 18:00

GKS Jastrzębie

0-0

Stal Stalowa Wola

SO/22/07 18:00

Olimpia Grudziądz

Czernij 18 (k), 33, Gutowski 78
3-1

Sandecja Nowy Sącz

Gołębiowski 13
SO/22/07 19:25

KKS Kalisz

0-1

Radunia Stężyca

Nowicki 10
ND/23/07 16:00

Stomil Olsztyn

Żwir 67
1-2

Zagłębie II Lubin

Kruszelnicki 35, 52
2 kolejka
PT/28/07 18:00

Wisła Puławy

Kargulewicz 52, Skałecki 68, Przywara 90
3-1

ŁKS II Łódź

Lipień 14
PT/28/07 19:00

Skra Częstochowa

Kucharczyk 90
1-0

Sandecja Nowy Sącz

PT/28/07 19:30

Chojniczanka Chojnice

Giel 43
1-0

Lech II Poznań

SO/29/07 17:00

Pogoń Siedlce

Demianiuk 65, 78 (k)
2-0

Stal Stalowa Wola

SO/29/07 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Cywiński 38 (k), 52
2-0

Olimpia Elbląg

SO/29/07 18:00

Olimpia Grudziądz

Sikorski 80
1-0

Polonia Bytom

ND/30/07 17:00

Radunia Stężyca

Kasprzak 56
1-1

Hutnik Kraków

Wróbel 10
ND/30/07 17:00

Zagłębie II Lubin

0-0

KKS Kalisz

PN/31/07 18:00

GKS Jastrzębie

Ali 11
1-2

Stomil Olsztyn

Kurbiel 20, Florek 75
3 kolejka
PT/04/08 17:30

KKS Kalisz

Gordillo 26, Cierpka 61 (k), Wysokiński 77
3-1

GKS Jastrzębie

Gołuch 40
PT/04/08 19:00

Skra Częstochowa

Kubik 83
1-0

Polonia Bytom

SO/05/08 12:00

Lech II Poznań

Pawłowski 41
1-5

Kotwica Kołobrzeg

Murawski 2, Madembo 4, Kozłowski 29, 45, Nowak 83
SO/05/08 15:00

ŁKS II Łódź

Glapka 17, Koprowski 80, Zając 90
3-2

Chojniczanka Chojnice

Golak 47, Banach 51
SO/05/08 17:00

Stomil Olsztyn

0-0

Pogoń Siedlce

SO/05/08 18:00

Olimpia Elbląg

Famulak 29
1-0

Olimpia Grudziądz

ND/06/08 17:00

Hutnik Kraków

Wróbel 71
1-1

Zagłębie II Lubin

Jach 78
ND/06/08 17:00

Radunia Stężyca

Spataru 13
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Mas 89
ND/06/08 19:30

Wisła Puławy

Skałecki 35
1-1

Stal Stalowa Wola

Rogala 54
4 kolejka
PT/11/08 19:00

Skra Częstochowa

Sarnowski 8 (s)
1-2

Olimpia Elbląg

Kuczałek 61, 90
SO/12/08 17:00

Zagłębie II Lubin

Gaprindaszwili 20, Jach 24
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Nawotka 69
SO/12/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-2

KKS Kalisz

Sobol 58, Gordillo 90 (k)
SO/12/08 18:30

Chojniczanka Chojnice

Nowacki 7
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Cywiński 66 (k)
ND/13/08 12:00

ŁKS II Łódź

Ochronczuk 69, Koprowski 85 (k), Kościuk 90
3-0

Stal Stalowa Wola

ND/13/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Sikorski 45
1-2

Lech II Poznań

Nadolski 40, Pawłowski 77 (k)
ND/13/08 17:00

Radunia Stężyca

Kuzimski 75 (k)
1-1

Polonia Bytom

Gajda 56
ND/13/08 17:00

GKS Jastrzębie

Kiebzak 63
1-0

Hutnik Kraków

ND/13/08 17:00

Wisła Puławy

Pawłas 25, Przywara 90+2
2-1

Stomil Olsztyn

Sadowski 90+4
5 kolejka
SO/19/08 16:30

KKS Kalisz

Koczy 45
1-0

Wisła Puławy

SO/19/08 17:00

Hutnik Kraków

Kieliś 84
1-1

Pogoń Siedlce

Babor 90
SO/19/08 17:00

Zagłębie II Lubin

Gaprindaszwili 15, Munoz 70, 72
3-0

Polonia Bytom

SO/19/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/19/08 18:00

Olimpia Elbląg

0-1

Radunia Stężyca

Kuzimski 67
SO/19/08 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Cywiński 72 (k)
1-2

Olimpia Grudziądz

Czernij 27, Pałaszewski 59
SO/19/08 19:00

Stal Stalowa Wola

Imiela 20, Kowalski 43 (k), 90 (k), Rogala 47, Klisiewicz 83
5-2

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 74, 88 (k)
ND/20/08 12:00

Lech II Poznań

Lisman 72
1-1

Skra Częstochowa

Nocoń 82
ND/20/08 16:00

Stomil Olsztyn

0-1

ŁKS II Łódź

Lipień 64
6 kolejka
PT/25/08 16:00

Radunia Stężyca

Kuzimski 88
1-0

Lech II Poznań

PT/25/08 19:00

Skra Częstochowa

Ciućka 82
1-0

Kotwica Kołobrzeg

SO/26/08 16:30

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 57
1-1

Olimpia Grudziądz

Vu Thanh 9
SO/26/08 17:00

Zagłębie II Lubin

Szafranek 30, Gruszecki 85
2-1

Olimpia Elbląg

Kozera 37
SO/26/08 17:00

GKS Jastrzębie

Guilherme 44, Kiebzak 71, Gołuch 79, 86
4-2

Polonia Bytom

Gajda 12, Wolny 63 (k)
SO/26/08 17:00

Pogoń Siedlce

Misiak 41, Demianiuk 84 (k), Miś 90
3-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/26/08 17:00

Wisła Puławy

0-1

Hutnik Kraków

Zawadzki 65
SO/26/08 19:30

Stal Stalowa Wola

0-1

Stomil Olsztyn

Karlikowski 59
ND/27/08 15:00

ŁKS II Łódź

Ibe-Torti 14, Ślęzak 45 (k), Koprowski 78
3-0

KKS Kalisz

7 kolejka
SO/02/09 14:00

Olimpia Grudziądz

0-0

Skra Częstochowa

SO/02/09 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Gołębiowski 29
1-2

Wisła Puławy

Retlewski 70, Skałecki 75
SO/02/09 16:00

Olimpia Elbląg

Kozera 21, Jacenko 57
2-1

GKS Jastrzębie

Guilherme 41
SO/02/09 17:45

Polonia Bytom

Wolny 64 (k)
1-1

Pogoń Siedlce

Hrnciar 90
SO/02/09 20:00

KKS Kalisz

Sobol 76
1-0

Stal Stalowa Wola

ND/03/09 12:00

Lech II Poznań

Pawłowski 18 (k), Sobiech 57
2-1

Zagłębie II Lubin

Karasiński 69
ND/03/09 15:00

Hutnik Kraków

Zawadzki 7, Drąg 23, Rakels 24, Głogowski 78
4-1

ŁKS II Łódź

Zając 90
ND/03/09 17:00

Stomil Olsztyn

Wójcik 14, Bezpalec 45
2-1

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 76 (k)
PN/04/09 18:15

Kotwica Kołobrzeg

Stasiak 79
1-1

Radunia Stężyca

Łuczak 30
8 kolejka
PT/08/09 17:00

GKS Jastrzębie

0-2

Lech II Poznań

Pacławski 87, 90
PT/08/09 19:30

Chojniczanka Chojnice

0-0

Skra Częstochowa

SO/09/09 15:45

Radunia Stężyca

Sikorski 5 (s), Kuzimski 39, Biskup 61, 90, 90
5-1

Olimpia Grudziądz

Sikorski 2
ND/10/09 14:00

ŁKS II Łódź

Koprowski 89
1-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/10/09 16:15

Stal Stalowa Wola

Imiela 34, Klisiewicz 75
2-1

Hutnik Kraków

Lelek 32
PN/11/09 18:30

Stomil Olsztyn

0-3

KKS Kalisz

Sobol 31, 44, Arai 90
PN/11/09 20:30

Wisła Puławy

0-0

Polonia Bytom

ŚR/20/09 15:00

Zagłębie II Lubin

Mróz 15, Karasiński 67
2-3

Kotwica Kołobrzeg

Nowak 21, Stasiak 23, Cywiński 90
ŚR/20/09 18:00

Olimpia Elbląg

Kozera 36
1-0

Pogoń Siedlce

9 kolejka
PT/15/09 19:00

Skra Częstochowa

Sajdak 45
1-1

Radunia Stężyca

Kuzimski 16
PT/15/09 20:00

Olimpia Elbląg

Sienkiewicz 54, Bartoś 90, Kuczałek 90
3-2

Wisła Puławy

Kaczorowski 89, Retlewski 90 (k)
SO/16/09 14:50

Olimpia Grudziądz

0-2

Zagłębie II Lubin

Terlecki 29, Gruszecki 66
SO/16/09 15:00

Sandecja Nowy Sącz

Szufryn 52, Gołębiowski 90
2-0

Stal Stalowa Wola

SO/16/09 17:30

Kotwica Kołobrzeg

Kosakiewicz 41, Stasiak 58
2-0

GKS Jastrzębie

ND/17/09 12:00

KKS Kalisz

0-1

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 73 (k)
ND/17/09 12:00

Lech II Poznań

0-4

Pogoń Siedlce

Szuprytowski 32, Pyrdoł 46, Demianiuk 48, Hrnciar 61 (k)
ND/17/09 13:00

Hutnik Kraków

Drąg 21, Wróbel 82
2-1

Stomil Olsztyn

Bała 49
ND/17/09 15:00

Polonia Bytom

Ropski 23, Ślęzak 73 (s)
2-1

ŁKS II Łódź

Balongo 78
10 kolejka
PT/22/09 17:00

Wisła Puławy

Noiszewski 40, Retlewski 44
2-2

Lech II Poznań

Dziuba 43, 48
PT/22/09 19:30

Chojniczanka Chojnice

Szumilas 3, Paprzycki 19, Mikołajczak 66, 85, Kolesar 76
5-1

Radunia Stężyca

Biskup 64
PT/22/09 20:00

KKS Kalisz

Putno 2, Sobol 4, 26
3-0

Hutnik Kraków

SO/23/09 15:00

Zagłębie II Lubin

0-2

Skra Częstochowa

Wypart 6, Ciućka 63
SO/23/09 16:00

Pogoń Siedlce

Demianiuk 69 (k), Nowak 88, Majewski 90
3-3

Kotwica Kołobrzeg

Polak 34, Oliveira 40, Jonathan 70
SO/23/09 18:00

Stomil Olsztyn

Wójcik 50
1-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/24/09 15:00

Stal Stalowa Wola

Klisiewicz 59 (k)
1-0

Polonia Bytom

ND/24/09 17:45

ŁKS II Łódź

Radziński 90
1-1

Olimpia Elbląg

Sienkiewicz 62
PN/25/09 20:15

GKS Jastrzębie

Guilherme 67, Boruń 74, Vaz 79 (k)
3-2

Olimpia Grudziądz

Kurowski 2, Czernij 33 (k)
11 kolejka
SO/30/09 15:00

Hutnik Kraków

0-2

Chojniczanka Chojnice

Szczepanek 46, Szumilas 84
SO/30/09 15:00

Sandecja Nowy Sącz

0-2

KKS Kalisz

Gordillo 12, Putno 39
SO/30/09 15:00

Lech II Poznań

0-3

ŁKS II Łódź

Glapka 39, Jurić 58, Lipień 84
SO/30/09 17:30

Olimpia Elbląg

0-0

Stal Stalowa Wola

SO/30/09 18:00

Skra Częstochowa

0-0

GKS Jastrzębie

ND/01/10 15:00

Radunia Stężyca

Kuzimski 36, 73, 90 (k)
3-0

Zagłębie II Lubin

ND/01/10 15:30

Kotwica Kołobrzeg

Cywiński 63, Kozłowski 68, Oliveira 90
3-2

Wisła Puławy

Klichowicz 37 (k), Retlewski 83
ND/01/10 19:23

Olimpia Grudziądz

Czernij 56, Kobryń 85
2-3

Pogoń Siedlce

Misiak 21, Nowak 64, Demianiuk 68 (k)
PN/02/10 18:15

Polonia Bytom

Gajda 23, Wolny 46, Ropski 82, Andrzejczak 85
4-3

Stomil Olsztyn

Laskowski 45, Karlikowski 49, 77
12 kolejka
PT/06/10 18:00

ŁKS II Łódź

Zając 16, Kuźma 52
2-3

Kotwica Kołobrzeg

Witasik 32, Nowak 38, Polak 58
PT/06/10 18:00

Stal Stalowa Wola

Imiela 1, 15, 40
3-1

Lech II Poznań

Maza 12
PT/06/10 20:30

GKS Jastrzębie

Bednarski 29
1-1

Radunia Stężyca

Kuzimski 35
SO/07/10 12:30

Hutnik Kraków

Rakels 44
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Kwietniewski 56, Potoma 89
SO/07/10 15:00

Pogoń Siedlce

Sinior 54, Nowak 87
2-1

Skra Częstochowa

Wypart 48
SO/07/10 15:00

Wisła Puławy

Tkocz 40, Klichowicz 45, 90
3-1

Olimpia Grudziądz

Sikorski 31
SO/07/10 17:00

Chojniczanka Chojnice

Prałat 4, Szymusik 54
2-1

Zagłębie II Lubin

Kusztal 23 (k)
ND/08/10 16:15

Stomil Olsztyn

Kurbiel 33
1-1

Olimpia Elbląg

Famulak 90
ND/08/10 18:45

KKS Kalisz

0-0

Polonia Bytom

13 kolejka
PT/13/10 18:00

Olimpia Elbląg

0-0

KKS Kalisz

PT/13/10 19:00

Skra Częstochowa

Nocoń 37, Sajdak 39, 74, Wypart 45 (k)
4-1

Wisła Puławy

Retlewski 88
SO/14/10 18:00

Polonia Bytom

0-1

Hutnik Kraków

Rakels 76
ND/15/10 14:00

Radunia Stężyca

Baszłaj 1
1-2

Pogoń Siedlce

Sinior 9, Pyrdoł 89
PN/16/10 18:15

Olimpia Grudziądz

Frelek 43
1-1

ŁKS II Łódź

Kuźma 11
ŚR/18/10 14:00

Sandecja Nowy Sącz

Słaby 78
1-1

Chojniczanka Chojnice

Szymusik 85
ŚR/18/10 19:10

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 61
1-0

Stal Stalowa Wola

CZ/26/10 14:00

Zagłębie II Lubin

Terlecki 24
1-1

GKS Jastrzębie

Bednarski 90 (k)
ŚR/08/11 13:00

Lech II Poznań

Pacławski 74
1-0

Stomil Olsztyn

14 kolejka
PT/20/10 18:00

KKS Kalisz

Sobol 14 (k), 45 (k)
2-1

Lech II Poznań

Dziuba 6
PT/20/10 20:30

Wisła Puławy

0-1

Radunia Stężyca

Bogusławski 7
SO/21/10 12:00

Hutnik Kraków

Mruk 9 (s)
1-0

Olimpia Elbląg

SO/21/10 13:00

Stomil Olsztyn

Żwir 62, Wójcik 77
2-1

Kotwica Kołobrzeg

Stasiak 79
SO/21/10 14:00

Sandecja Nowy Sącz

Wróbel 37 (k), Vaclavik 55, Sobczak 67
3-2

Polonia Bytom

Zieliński 24, Wolny 76 (k)
ND/22/10 14:15

ŁKS II Łódź

Koprowski 27 (k)
1-3

Skra Częstochowa

Wojtyra 63 (k), 90, Nocoń 78
ND/22/10 15:00

Chojniczanka Chojnice

Szymusik 42
1-0

GKS Jastrzębie

ND/22/10 15:30

Stal Stalowa Wola

Warcholak 23 (s), Górski 33
2-0

Olimpia Grudziądz

PN/23/10 18:15

Pogoń Siedlce

Lewandowski 61, Nowak 70
2-1

Zagłębie II Lubin

Kusztal 11
15 kolejka
PT/27/10 20:30

Skra Częstochowa

Nocoń 67 (k)
1-2

Stal Stalowa Wola

Chełmecki 18, Rogala 59
SO/28/10 14:00

Olimpia Elbląg

Żak 4, 43 (k), Kuczałek 64, Famulak 75
4-1

Sandecja Nowy Sącz

Kołbon 21
SO/28/10 14:45

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 67, 81 (k)
2-1

KKS Kalisz

Sobol 11 (k)
SO/28/10 17:00

Polonia Bytom

Bedronka 45
1-1

Chojniczanka Chojnice

Prałat 36
SO/28/10 19:23

Olimpia Grudziądz

Kostkowski 38, Sikorski 72, Czernij 75
3-0

Stomil Olsztyn

ND/29/10 11:30

GKS Jastrzębie

Jadach 14, Guilherme 23
2-1

Pogoń Siedlce

Demianiuk 89 (k)
ND/29/10 13:00

Lech II Poznań

Pawłowski 69 (k), Wichtowski 76, Lisman 77, Kornobis 81
4-3

Hutnik Kraków

Lelek 9, Budziński 49, 52
ND/29/10 13:25

Radunia Stężyca

0-0

ŁKS II Łódź

ND/29/10 15:45

Wisła Puławy

Retlewski 29, 90, Klichowicz 44 (k)
3-3

Zagłębie II Lubin

Dudziński 34, Kusztal 60 (k), Adamski 71
16 kolejka
PT/03/11 18:00

Wisła Puławy

Janicki 41, Noiszewski 64
2-2

GKS Jastrzębie

Rogala 20, Bednarski 36
PT/03/11 18:00

Polonia Bytom

Wolny 45 (k), Zieliński 90
2-1

Olimpia Elbląg

Kuczałek 16
SO/04/11 13:30

KKS Kalisz

Żebrowski 17, Sobol 41
2-2

Olimpia Grudziądz

Papikjan 13, Gutowski 31
SO/04/11 13:30

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Lech II Poznań

SO/04/11 16:45

Chojniczanka Chojnice

Szumilas 39 (k)
1-2

Pogoń Siedlce

Demianiuk 45, Majewski 90
SO/04/11 19:15

Stomil Olsztyn

Wójcik 5, Kurbiel 72
2-1

Skra Częstochowa

Ciućka 70
ND/05/11 12:30

Hutnik Kraków

Rakels 8 (k), Zawadzki 41, Lelek 48
3-5

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 60, 64 (k), Polak 75, Oliveira 81, 90
ND/05/11 15:00

Stal Stalowa Wola

Ziarko 88
1-2

Radunia Stężyca

Kuzimski 69 (k), Mularczyk 74
PN/06/11 18:15

ŁKS II Łódź

Sławiński 8, Kuźma 61
2-1

Zagłębie II Lubin

Popielec 50
17 kolejka
PT/10/11 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Bartków 22 (s), Cywiński 62
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Kwietniewski 86 (k)
SO/11/11 13:00

Olimpia Grudziądz

0-2

Hutnik Kraków

Górski 42 (s), Wróbel 76
SO/11/11 16:15

Olimpia Elbląg

Sangowski 23, Kozera 62
2-1

Chojniczanka Chojnice

Szymusik 76 (k)
ND/12/11 12:30

GKS Jastrzębie

Bednarski 13 (k), Rogala 18, Zych 83
3-2

ŁKS II Łódź

Ślęzak 21, 54 (k)
ND/12/11 13:00

Lech II Poznań

Juszczyk 29
1-0

Polonia Bytom

ND/12/11 13:00

Radunia Stężyca

Słomka 60
1-0

Stomil Olsztyn

ND/12/11 13:00

Zagłębie II Lubin

Adamski 3, 46, 61, Kusztal 57
4-0

Stal Stalowa Wola

ND/12/11 20:00

Pogoń Siedlce

Majewski 21, Pyrdoł 67
2-2

Wisła Puławy

Klichowicz 48 (k), Kołtański 49
PN/13/11 18:15

Skra Częstochowa

Ciućka 21, 44, Sajdak 25, Kubik 52
4-1

KKS Kalisz

Gordillo 89
18 kolejka
SO/18/11 13:00

Sandecja Nowy Sącz

Potoma 23
1-0

Olimpia Grudziądz

SO/18/11 13:00

Zagłębie II Lubin

Kusztal 57 (k), Karasiński 68
2-1

Stomil Olsztyn

Pietraszkiewicz 90
SO/18/11 15:00

Polonia Bytom

Wolny 13 (k), Zieliński 28, Ściślak 90
3-3

Kotwica Kołobrzeg

Nowak 78, Kozłowski 86, Jonathan 90
SO/18/11 17:30

Stal Stalowa Wola

Ziarko 6, Pioterczak 34, Wojtak 90
3-1

GKS Jastrzębie

Bednarski 60
SO/18/11 20:00

Chojniczanka Chojnice

Firmino 90
1-1

Wisła Puławy

Retlewski 13
ND/19/11 12:00

Radunia Stężyca

Kuzimski 61
1-4

KKS Kalisz

Sobol 12 (k), 83, Wysokiński 23, Gordillo 45
PN/20/11 16:00

ŁKS II Łódź

Zając 54
1-2

Pogoń Siedlce

Sinior 51, Demianiuk 65
ŚR/29/11 17:00

Skra Częstochowa

Nocoń 89
1-2

Hutnik Kraków

Marcinkowski 35, Wróbel 70
ŚR/28/02 12:00

Lech II Poznań

Stankiewicz 34, Kalata 60
2-1

Olimpia Elbląg

Mruk 45
19 kolejka
PT/24/11 19:45

Olimpia Elbląg

Sangowski 2, 44
2-3

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 42, 84 (k), 90 (k)
SO/25/11 12:00

Lech II Poznań

Olejnik 15
1-2

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 72, Golak 89
SO/25/11 12:30

Hutnik Kraków

Rakels 4, Świątek 25 (k), 78 (k)
3-1

Radunia Stężyca

Biskup 41
SO/25/11 13:00

Sandecja Nowy Sącz

Kwietniewski 11 (k), 32 (k)
2-2

Skra Częstochowa

Ciućka 20, Wypart 25
SO/25/11 13:00

Stomil Olsztyn

Pietraszkiewicz 47, Karlikowski 90
2-0

GKS Jastrzębie

SO/25/11 16:00

KKS Kalisz

Żebrowski 40, Gordillo 70, Sobol 77
3-1

Zagłębie II Lubin

Popielec 35
SO/25/11 17:00

Polonia Bytom

Piekarski 24, Wolny 71
2-1

Olimpia Grudziądz

Kostkowski 17
ND/26/11 17:30

ŁKS II Łódź

Koprowski 64 (k), 90 (k)
2-1

Wisła Puławy

Kargulewicz 84
PN/27/11 16:15

Stal Stalowa Wola

Pioterczak 66, Imiela 90 (k)
2-1

Pogoń Siedlce

Sinior 35
20 kolejka
SO/02/12 13:00

Zagłębie II Lubin

Adamski 38 (k), Kruszelnicki 90
2-0

Hutnik Kraków

SO/02/12 14:30

Chojniczanka Chojnice

Prałat 49, 53, Szumilas 77
3-2

ŁKS II Łódź

Sławiński 18, Koprowski 81
ND/03/12 17:30

Kotwica Kołobrzeg

Żubrowski 54
1-2

Lech II Poznań

Lisman 19, Dziuba 63
SO/17/02 15:00

Polonia Bytom

Gajda 24, Andrzejczak 64
2-2

Skra Częstochowa

Mas 42, 90
WT/05/03 13:00

Sandecja Nowy Sącz

Gołębiowski 75, Rutkowski 90
2-1

Radunia Stężyca

Dejewski 55
ŚR/06/03 18:00

Olimpia Grudziądz

Krocz 5, Cichoń 25, Rychert 73
3-0

Olimpia Elbląg

ŚR/13/03 18:00

Pogoń Siedlce

Demianiuk 54
1-0

Stomil Olsztyn

ŚR/13/03 20:15

GKS Jastrzębie

Guilherme 61
1-1

KKS Kalisz

Koczy 18
ŚR/20/03 18:00

Stal Stalowa Wola

Imiela 45 (k), Banach 86
2-2

Wisła Puławy

Bortniczuk 27, Giel 40
21 kolejka
PT/23/02 17:00

Stal Stalowa Wola

Klisiewicz 15
1-0

ŁKS II Łódź

PT/23/02 18:30

Polonia Bytom

Wojtyra 7 (k), Gajda 50
2-1

Radunia Stężyca

Kuzimski 70 (k)
SO/24/02 11:00

Olimpia Elbląg

Famulak 15, Jacenko 75
2-1

Skra Częstochowa

Mas 29
SO/24/02 12:00

Lech II Poznań

0-0

Olimpia Grudziądz

SO/24/02 12:45

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 39 (k), 44 (k), 61
3-0

Chojniczanka Chojnice

SO/24/02 13:00

Hutnik Kraków

Głogowski 90
1-1

GKS Jastrzębie

Chmarek 28
SO/24/02 18:00

KKS Kalisz

Putno 28, Sobol 35, 44, Gordillo 49, Karwot 86 (s)
5-1

Pogoń Siedlce

Szuprytowski 21
SO/24/02 19:30

Sandecja Nowy Sącz

Wolsztyński 89
1-1

Zagłębie II Lubin

Adamski 58
ND/25/02 12:00

Stomil Olsztyn

Kurbiel 4
1-1

Wisła Puławy

Puton 47
22 kolejka
PT/01/03 17:45

Pogoń Siedlce

Walczak 48
1-1

Hutnik Kraków

Rakels 76 (k)
SO/02/03 12:00

Sandecja Nowy Sącz

Wilczyński 80
1-3

GKS Jastrzębie

Bednarski 5, Ali 11, Guilherme 88
SO/02/03 12:00

Radunia Stężyca

Biskup 78
1-1

Olimpia Elbląg

Sarnowski 28
SO/02/03 16:30

Skra Częstochowa

0-2

Lech II Poznań

Kukułka 22, Dziuba 61
SO/02/03 17:00

Polonia Bytom

Gajda 2, Lepczyński 12 (s), Wolny 83
3-1

Zagłębie II Lubin

Dorożko 85
SO/02/03 17:00

Olimpia Grudziądz

0-0

Kotwica Kołobrzeg

ND/03/03 15:30

Chojniczanka Chojnice

Szymusik 4
1-1

Stal Stalowa Wola

Oko 88
PN/04/03 16:30

ŁKS II Łódź

Rostami 62, Fase 90
2-0

Stomil Olsztyn

PN/04/03 18:15

Wisła Puławy

Giel 13
1-1

KKS Kalisz

Szewczyk 90
23 kolejka
PT/08/03 18:00

Polonia Bytom

0-0

GKS Jastrzębie

PT/08/03 18:00

KKS Kalisz

2-2

ŁKS II Łódź

SO/09/03 12:00

Sandecja Nowy Sącz

Sobczak 44, Wolsztyński 49
2-3

Pogoń Siedlce

Demianiuk 40 (k), 85 (k), Walczak 43
SO/09/03 14:00

Hutnik Kraków

Wróbel 57
1-1

Wisła Puławy

Garcia 2
SO/09/03 16:00

Stomil Olsztyn

0-1

Stal Stalowa Wola

Banach 83
ND/10/03 13:00

Lech II Poznań

Pawłowski 90+4 (k)
1-2

Radunia Stężyca

Kuzimski 23, Biskup 90+5
ND/10/03 14:00

Olimpia Elbląg

Żak 51 (k)
1-2

Zagłębie II Lubin

Popielec 45, Kizyma 90
ND/10/03 14:15

Kotwica Kołobrzeg

0-1

Skra Częstochowa

Polak 35 (s)
ND/10/03 20:00

Olimpia Grudziądz

0-1

Chojniczanka Chojnice

Kozina 29
24 kolejka
PT/15/03 19:00

Skra Częstochowa

0-0

Olimpia Grudziądz

PT/15/03 20:00

Wisła Puławy

Giel 50
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Wolsztyński 21 (k), 53, Bartków 58
SO/16/03 13:00

Zagłębie II Lubin

Woźniak 53
1-1

Lech II Poznań

Pacławski 42 (k)
ND/17/03 12:00

Pogoń Siedlce

Demianiuk 61 (k), Nowak 71, 78
3-3

Polonia Bytom

Ściślak 6, Wojtyra 26, 31
ND/17/03 14:00

GKS Jastrzębie

Bednarski 53 (k)
1-2

Olimpia Elbląg

Żak 22 (k), Sangowski 58
ND/17/03 14:00

Radunia Stężyca

Łuczak 50 (k)
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 42
ND/17/03 17:00

Chojniczanka Chojnice

Vitalucci 87
1-0

Stomil Olsztyn

ND/17/03 19:30

Stal Stalowa Wola

0-1

KKS Kalisz

Smoliński 8
PN/18/03 18:15

ŁKS II Łódź

0-0

Hutnik Kraków

25 kolejka
PT/22/03 19:00

Skra Częstochowa

0-0

Chojniczanka Chojnice

PT/22/03 20:00

Pogoń Siedlce

Walczak 87
1-0

Olimpia Elbląg

SO/23/03 13:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

ŁKS II Łódź

Bartków 7 (s)
SO/23/03 14:30

KKS Kalisz

0-0

Stomil Olsztyn

SO/23/03 18:00

Olimpia Grudziądz

Sikorski 46
1-1

Radunia Stężyca

Słomka 9
ND/24/03 12:00

Hutnik Kraków

Rakels 46
1-1

Stal Stalowa Wola

Górski 25
ND/24/03 19:10

Polonia Bytom

Zieliński 48, Wojtyra 85 (k)
2-2

Wisła Puławy

Wiech 30, Cichocki 82 (s)
WT/09/04 20:30

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 38
1-2

Zagłębie II Lubin

Karasiński 7, Kruszelnicki 74
ŚR/10/04 12:00

Lech II Poznań

Dziuba 30, Wichtowski 83
2-0

GKS Jastrzębie

26 kolejka
CZ/28/03 17:00

Wisła Puławy

Giel 27, Puton 52, Kumoch 62, Janicki 78
4-0

Olimpia Elbląg

CZ/28/03 19:00

GKS Jastrzębie

Bednarski 32 (k), 44 (k) Ali 90
3-1

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 53 (k)
CZ/28/03 19:30

Stal Stalowa Wola

Górski 66, Ziarko 86
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Gołębiowski 76
SO/30/03 12:00

Stomil Olsztyn

Laskowski 8, Żwir 41, Florek 83
3-0

Hutnik Kraków

SO/30/03 12:00

Radunia Stężyca

Kurtović 7, Spataru 20, Czajkowski 88
3-2

Skra Częstochowa

Sajdak 38, 90
SO/30/03 13:00

Zagłębie II Lubin

Reguła 89
1-2

Olimpia Grudziądz

Cichoń 10, Rychert 68
SO/30/03 14:30

Chojniczanka Chojnice

0-1

KKS Kalisz

Bednarski 26
SO/30/03 15:00

Pogoń Siedlce

Pyrdoł 3, Hrnciar 90
2-0

Lech II Poznań

SO/30/03 17:00

ŁKS II Łódź

0-2

Polonia Bytom

Piekarski 52, Stefański 77
27 kolejka
PT/05/04 18:00

Olimpia Elbląg

Stefaniak 82
1-3

ŁKS II Łódź

Ślęzak 36 (k), 80 (k), Lipień 87
PT/05/04 19:00

Skra Częstochowa

Kucharczyk 18, Sajdak 90
2-1

Zagłębie II Lubin

Szafranek 58 (k)
PT/05/04 20:45

Kotwica Kołobrzeg

Kozajda 39, Madembo 61
2-2

Pogoń Siedlce

Dzięcioł 4, Demianiuk 65
SO/06/04 12:30

Lech II Poznań

0-1

Wisła Puławy

Klichowicz 57
SO/06/04 15:30

Hutnik Kraków

Kieliba 9 (s), Kieliś 52
2-1

KKS Kalisz

Kalenik 11
SO/06/04 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Stomil Olsztyn

SO/06/04 19:00

Olimpia Grudziądz

Ciupa 64, Rabet 82
2-1

GKS Jastrzębie

Boruń 34
ND/07/04 12:15

Radunia Stężyca

Zwoźny 25
1-2

Chojniczanka Chojnice

Kurtović 55 (s), Firmino 64
ND/07/04 17:30

Polonia Bytom

Zieliński 12, Wojtyra 21, 48, 52
4-3

Stal Stalowa Wola

Urban 3, Oko 41, Strózik 85
28 kolejka
PT/12/04 16:30

Pogoń Siedlce

0-0

Olimpia Grudziądz

PT/12/04 20:00

Stomil Olsztyn

0-1

Polonia Bytom

Wojtyra 6
SO/13/04 15:30

Stal Stalowa Wola

0-0

Olimpia Elbląg

SO/13/04 17:00

KKS Kalisz

Sobol 29 (k)
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Buchta 24, Wilczyński 66
SO/13/04 19:00

Chojniczanka Chojnice

Sabala 22, Szymusik 88 (k)
2-2

Hutnik Kraków

Rakels 3, Świątek 58
ND/14/04 12:00

Wisła Puławy

Seweryś 14
1-3

Kotwica Kołobrzeg

Kozłowski 69, Polak 71, Jonathan 76 (k)
ND/14/04 16:00

Zagłębie II Lubin

Kruszelnicki 34, Terlecki 66
2-0

Radunia Stężyca

ND/14/04 17:00

GKS Jastrzębie

Bednarski 53 (k), 71
2-0

Skra Częstochowa

PN/15/04 18:15

ŁKS II Łódź

Młynarczyk 8, Dynel 65
2-2

Lech II Poznań

Pawłowski 72, 88
29 kolejka
PT/19/04 19:00

Skra Częstochowa

0-1

Pogoń Siedlce

Karwot 62
PT/19/04 20:30

Polonia Bytom

Piekarski 85
1-1

KKS Kalisz

Żebrowski 90
SO/20/04 12:30

Olimpia Grudziądz

Krocz 67
1-0

Wisła Puławy

SO/20/04 17:30

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Hutnik Kraków

Wróbel 37
ND/21/04 12:00

Lech II Poznań

0-0

Stal Stalowa Wola

ND/21/04 13:00

Radunia Stężyca

Słomka 47, Łuczak 57 (k), Mrsić 62
3-0

GKS Jastrzębie

ND/21/04 14:00

Zagłębie II Lubin

Adamski 68 (k), Kruszelnicki 90
2-1

Chojniczanka Chojnice

Vitalucci 90
ND/21/04 14:00

Kotwica Kołobrzeg

0-1

ŁKS II Łódź

Śliwa 30
PN/22/04 18:15

Olimpia Elbląg

Gabrych 88
1-1

Stomil Olsztyn

Florek 46
30 kolejka
PT/26/04 19:30

Chojniczanka Chojnice

Sabala 57
1-0

Sandecja Nowy Sącz

PT/26/04 20:00

Pogoń Siedlce

0-3

Radunia Stężyca

Łuczak 27, Mrsić 50, Kuzimski 75
SO/27/04 14:00

Hutnik Kraków

Lelek 19, Zawadzki 45, Budziński 45, Rakels 58
4-1

Polonia Bytom

Pochcioł 85
SO/27/04 17:00

KKS Kalisz

0-1

Olimpia Elbląg

Kuczałek 6
SO/27/04 17:00

Wisła Puławy

Bortniczuk 83
1-0

Skra Częstochowa

SO/27/04 17:00

GKS Jastrzębie

Guilherme 55
1-0

Zagłębie II Lubin

SO/27/04 19:45

Stal Stalowa Wola

Strózik 90
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 81
PN/29/04 18:00

ŁKS II Łódź

Koprowski 90 (k)
1-1

Olimpia Grudziądz

Krocz 89
PN/29/04 18:15

Stomil Olsztyn

Kurbiel 79
1-0

Lech II Poznań

31 kolejka
PT/03/05 16:00

Polonia Bytom

Konieczny 48, Andrzejczak 49, Piekarski 54, 82
4-2

Sandecja Nowy Sącz

Gołębiowski 37, Vaclavik 41
PT/03/05 19:00

Skra Częstochowa

Wypart 1, Mas 4, Grzelka 16
3-0

ŁKS II Łódź

PT/03/05 19:00

Kotwica Kołobrzeg

Kozłowski 76, Nowak 90
2-0

Stomil Olsztyn

SO/04/05 12:00

Radunia Stężyca

Mrsić 65
1-3

Wisła Puławy

Kumoch 38, 42, Flak 74
SO/04/05 13:30

Lech II Poznań

Wichtowski 81 (k)
1-1

KKS Kalisz

Sobol 1
SO/04/05 17:00

Olimpia Elbląg

0-0

Hutnik Kraków

SO/04/05 17:30

Olimpia Grudziądz

Ciupa 81
1-3

Stal Stalowa Wola

Zbiciak 20 (s), Ziarko 64, Sukiennicki 90
ND/05/05 16:00

Zagłębie II Lubin

0-2

Pogoń Siedlce

Hrnciar 15, Demianiuk 37
PN/06/05 18:15

GKS Jastrzębie

Guilherme 17, Iskra 70
2-4

Chojniczanka Chojnice

Szumilas 24, Sabala 31, Szymusik 58, Vitalucci 68
32 kolejka
PT/10/05 20:30

Stal Stalowa Wola

Urban 14, Chełmecki 64, Zaucha 67
3-1

Skra Częstochowa

Mas 41
SO/11/05 14:00

Chojniczanka Chojnice

Vitalucci 85
1-4

Polonia Bytom

Gajda 42, Andrzejczak 57, Zieliński 61, Żagiel 78
SO/11/05 16:00

Hutnik Kraków

Drąg 44, Rakels 47, Hoyo-Kowalski 78
3-0

Lech II Poznań

SO/11/05 16:00

Zagłębie II Lubin

Terlecki 54, Kruszelnicki 55
2-2

Wisła Puławy

Klichowicz 62, 79
SO/11/05 16:15

KKS Kalisz

0-2

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 14, 90
SO/11/05 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

Olimpia Elbląg

ND/12/05 12:00

ŁKS II Łódź

Bąkowicz 21 (k), Kamon 86
2-2

Radunia Stężyca

Kuzimski 58, Kurtović 84
ND/12/05 14:30

Stomil Olsztyn

0-1

Olimpia Grudziądz

Krocz 90
PN/13/05 18:15

Pogoń Siedlce

Szuprytowski 24, Miś 53, Pyrdoł 74
3-4

GKS Jastrzębie

Chmarek 71, 76, Bednarski 90, Walczak 90 (s)
33 kolejka
PT/17/05 16:00

Radunia Stężyca

0-2

Stal Stalowa Wola

Górski 24, 61 (k)
PT/17/05 20:30

GKS Jastrzębie

0-0

Wisła Puławy

SO/18/05 12:00

Lech II Poznań

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Gołębiowski 50
SO/18/05 12:45

Pogoń Siedlce

Demianiuk 53, 79
2-3

Chojniczanka Chojnice

Szczytniewski 39, Vitalucci 44, Korczyc 54
SO/18/05 15:00

Olimpia Grudziądz

0-1

KKS Kalisz

Sobol 70
SO/18/05 17:30

Olimpia Elbląg

Jóźwicki 84
1-3

Polonia Bytom

Pochcioł 23, Gajda 29, Wolny 76
ND/19/05 16:00

Zagłębie II Lubin

Dudziński 55
1-0

ŁKS II Łódź

ND/19/05 17:30

Skra Częstochowa

Sajdak 8, Kubik 9
2-2

Stomil Olsztyn

Krawczun 54, Florek 86
ND/19/05 20:15

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 1, 53
2-0

Hutnik Kraków

34 kolejka
SO/25/05 14:00

Chojniczanka Chojnice

Sabala 44, Boczek 51, Szumilas 66
3-1

Olimpia Elbląg

Wierzba 55
SO/25/05 14:00

Polonia Bytom

Gajda 8, Romanowski 50, Wojtyra 64
3-0

Lech II Poznań

SO/25/05 14:00

Sandecja Nowy Sącz

Maślanka 40, Wilczyński 78, Wolsztyński 90
3-1

Kotwica Kołobrzeg

Jonathan 62
SO/25/05 14:00

Hutnik Kraków

Kobryń 56 (s)
1-2

Olimpia Grudziądz

Cichoń 21, Krocz 69
SO/25/05 14:00

KKS Kalisz

Gordillo 13, Bednarski 37, Sobol 68 (k), Maroszek 90
4-1

Skra Częstochowa

Sajdak 64
SO/25/05 14:00

Stomil Olsztyn

Kurbiel 35, Retlewski 90 (k)
2-3

Radunia Stężyca

Łuczak 19, Reclaw 36, Kuzimski 42 (k)
SO/25/05 14:00

Stal Stalowa Wola

Strózik 46, Furtak 90
2-1

Zagłębie II Lubin

Kizyma 49
SO/25/05 14:00

ŁKS II Łódź

0-3

GKS Jastrzębie

Matuszek 22, 72, Chmarek 69
SO/25/05 14:00

Wisła Puławy

0-3

Pogoń Siedlce

Hrnciar 21, Misiak 54, Majewski 78

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

15:00 TVP 1 ME: Polska - Holandia (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Słowenia - Dania (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Serbia - Anglia (na żywo)
15:00 TVP 1 ME: Rumunia - Ukraina (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Belgia - Słowacja (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Austria - Francja (na żywo)