Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 22 lipca 2024

Betclic 1 Liga

1 2 3   ...   1695 1696 1697 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Termalica Nieciecza 133-01-0-01-0-00-0-0
2Ruch Chorzów132-01-0-00-0-01-0-0
3Chrobry Głogów132-11-0-00-0-01-0-0
4Górnik Łęczna131-01-0-00-0-01-0-0
5Znicz Pruszków131-01-0-00-0-01-0-0
6GKS Tychy112-20-1-00-1-00-0-0
7Miedź Legnica112-20-1-00-0-00-1-0
8Kotwica Kołobrzeg111-10-1-00-0-00-1-0
9Wisła Płock111-10-1-00-1-00-0-0
10Arka Gdynia000-00-0-00-0-00-0-0
11ŁKS Łódź000-00-0-00-0-00-0-0
12Stal Rzeszów000-00-0-00-0-00-0-0
13Wisła Kraków000-00-0-00-0-00-0-0
14Pogoń Siedlce101-20-0-10-0-10-0-0
15Polonia Warszawa100-10-0-10-0-10-0-0
16Stal Stalowa Wola100-10-0-10-0-10-0-0
17Odra Opole100-20-0-10-0-10-0-0
18Warta Poznań100-30-0-10-0-00-0-1
- -
ŁKS Ł.
-
Wisła K.
PT/19/07 18:00
Polonia W.
0-1
Znicz P.
PT/19/07 20:30
Odra O.
0-2
Ruch C.
SO/20/07 14:30
Termalica N.
3-0
Warta P.
SO/20/07 17:00
Pogoń S.
1-2
Chrobry G.
SO/20/07 19:35
Stal S.
0-1
Górnik Ł.
ND/21/07 12:00
Wisła P.
1-1
Kotwica K.
ND/21/07 14:30
GKS T.
2-2
Miedź L.
PN/22/07 19:00
Stal R.
-
Arka G.
- -
Wisła K.
-
Polonia W.
- -
Arka G.
-
ŁKS Ł.
- -
Górnik Ł.
-
Stal R.
- -
Miedź L.
-
Stal S.
- -
Kotwica K.
-
GKS T.
- -
Warta P.
-
Wisła P.
- -
Chrobry G.
-
Termalica N.
- -
Odra O.
-
Pogoń S.
ND/28/07 17:00
Ruch C.
-
Znicz P.
1 kolejka
- -

ŁKS Łódź

-

Wisła Kraków

PT/19/07 18:00

Polonia Warszawa

0-1

Znicz Pruszków

Wiech 88
PT/19/07 20:30

Odra Opole

0-2

Ruch Chorzów

Novothny 13, Szczepan 88 (k)
SO/20/07 14:30

Termalica Nieciecza

Trubeha 54, 66, Putiwcew 90
3-0

Warta Poznań

SO/20/07 17:00

Pogoń Siedlce

Hrnciar 90
1-2

Chrobry Głogów

Bonecki 15, Bartlewicz 45
SO/20/07 19:35

Stal Stalowa Wola

0-1

Górnik Łęczna

Warchoł 90
ND/21/07 12:00

Wisła Płock

Famulak 48
1-1

Kotwica Kołobrzeg

Cywiński 13
ND/21/07 14:30

GKS Tychy

Makowski 57, Śpiączka 89
2-2

Miedź Legnica

Mioć 35, Hartherz 85
PN/22/07 19:00

Stal Rzeszów

-

Arka Gdynia

2 kolejka
- -

Wisła Kraków

-

Polonia Warszawa

- -

Arka Gdynia

-

ŁKS Łódź

- -

Górnik Łęczna

-

Stal Rzeszów

- -

Miedź Legnica

-

Stal Stalowa Wola

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

GKS Tychy

- -

Warta Poznań

-

Wisła Płock

- -

Chrobry Głogów

-

Termalica Nieciecza

- -

Odra Opole

-

Pogoń Siedlce

ND/28/07 17:00

Ruch Chorzów

-

Znicz Pruszków

3 kolejka
- -

Wisła Płock

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Tychy

-

Warta Poznań

- -

Stal Stalowa Wola

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Stal Rzeszów

-

Miedź Legnica

- -

ŁKS Łódź

-

Górnik Łęczna

- -

Polonia Warszawa

-

Arka Gdynia

- -

Znicz Pruszków

-

Wisła Kraków

- -

Ruch Chorzów

-

Pogoń Siedlce

ND/04/08 00:00

Termalica Nieciecza

-

Odra Opole

4 kolejka
- -

Górnik Łęczna

-

Polonia Warszawa

- -

Miedź Legnica

-

ŁKS Łódź

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Stal Rzeszów

- -

Warta Poznań

-

Stal Stalowa Wola

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Tychy

- -

Odra Opole

-

Wisła Płock

- -

Pogoń Siedlce

-

Termalica Nieciecza

- -

Wisła Kraków

-

Ruch Chorzów

PT/09/08 00:00

Arka Gdynia

-

Znicz Pruszków

5 kolejka
- -

Wisła Płock

-

Pogoń Siedlce

- -

GKS Tychy

-

Odra Opole

- -

Stal Stalowa Wola

-

Chrobry Głogów

- -

Stal Rzeszów

-

Warta Poznań

- -

ŁKS Łódź

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Polonia Warszawa

-

Miedź Legnica

- -

Znicz Pruszków

-

Górnik Łęczna

- -

Wisła Kraków

-

Arka Gdynia

SO/17/08 00:00

Termalica Nieciecza

-

Ruch Chorzów

6 kolejka
- -

Miedź Legnica

-

Znicz Pruszków

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Polonia Warszawa

- -

Warta Poznań

-

ŁKS Łódź

- -

Chrobry Głogów

-

Stal Rzeszów

- -

Odra Opole

-

Stal Stalowa Wola

- -

Pogoń Siedlce

-

GKS Tychy

- -

Termalica Nieciecza

-

Wisła Płock

- -

Arka Gdynia

-

Ruch Chorzów

ŚR/21/08 00:00

Górnik Łęczna

-

Wisła Kraków

7 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Termalica Nieciecza

- -

Stal Stalowa Wola

-

Pogoń Siedlce

- -

Stal Rzeszów

-

Odra Opole

- -

ŁKS Łódź

-

Chrobry Głogów

- -

Polonia Warszawa

-

Warta Poznań

- -

Znicz Pruszków

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Wisła Kraków

-

Miedź Legnica

- -

Arka Gdynia

-

Górnik Łęczna

SO/24/08 00:00

Wisła Płock

-

Ruch Chorzów

8 kolejka
- -

Miedź Legnica

-

Arka Gdynia

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Wisła Kraków

- -

Warta Poznań

-

Znicz Pruszków

- -

Chrobry Głogów

-

Polonia Warszawa

- -

Odra Opole

-

ŁKS Łódź

- -

Pogoń Siedlce

-

Stal Rzeszów

- -

Termalica Nieciecza

-

Stal Stalowa Wola

- -

Wisła Płock

-

GKS Tychy

SO/31/08 00:00

Ruch Chorzów

-

Górnik Łęczna

9 kolejka
- -

Stal Stalowa Wola

-

Wisła Płock

- -

Stal Rzeszów

-

Termalica Nieciecza

- -

ŁKS Łódź

-

Pogoń Siedlce

- -

Polonia Warszawa

-

Odra Opole

- -

Znicz Pruszków

-

Chrobry Głogów

- -

Wisła Kraków

-

Warta Poznań

- -

Arka Gdynia

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Górnik Łęczna

-

Miedź Legnica

SO/14/09 00:00

GKS Tychy

-

Ruch Chorzów

10 kolejka
- -

Warta Poznań

-

Arka Gdynia

- -

Chrobry Głogów

-

Wisła Kraków

- -

Odra Opole

-

Znicz Pruszków

- -

Pogoń Siedlce

-

Polonia Warszawa

- -

Termalica Nieciecza

-

ŁKS Łódź

- -

Wisła Płock

-

Stal Rzeszów

- -

GKS Tychy

-

Stal Stalowa Wola

- -

Miedź Legnica

-

Ruch Chorzów

SO/21/09 00:00

Kotwica Kołobrzeg

-

Górnik Łęczna

11 kolejka
- -

Stal Rzeszów

-

GKS Tychy

- -

ŁKS Łódź

-

Wisła Płock

- -

Polonia Warszawa

-

Termalica Nieciecza

- -

Znicz Pruszków

-

Pogoń Siedlce

- -

Wisła Kraków

-

Odra Opole

- -

Arka Gdynia

-

Chrobry Głogów

- -

Górnik Łęczna

-

Warta Poznań

- -

Miedź Legnica

-

Kotwica Kołobrzeg

SO/28/09 00:00

Stal Stalowa Wola

-

Ruch Chorzów

12 kolejka
- -

Warta Poznań

-

Miedź Legnica

- -

Chrobry Głogów

-

Górnik Łęczna

- -

Odra Opole

-

Arka Gdynia

- -

Pogoń Siedlce

-

Wisła Kraków

- -

Termalica Nieciecza

-

Znicz Pruszków

- -

Wisła Płock

-

Polonia Warszawa

- -

GKS Tychy

-

ŁKS Łódź

- -

Stal Stalowa Wola

-

Stal Rzeszów

SO/05/10 00:00

Ruch Chorzów

-

Kotwica Kołobrzeg

13 kolejka
- -

ŁKS Łódź

-

Stal Stalowa Wola

- -

Polonia Warszawa

-

GKS Tychy

- -

Znicz Pruszków

-

Wisła Płock

- -

Wisła Kraków

-

Termalica Nieciecza

- -

Arka Gdynia

-

Pogoń Siedlce

- -

Górnik Łęczna

-

Odra Opole

- -

Miedź Legnica

-

Chrobry Głogów

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Warta Poznań

SO/19/10 00:00

Stal Rzeszów

-

Ruch Chorzów

14 kolejka
- -

Chrobry Głogów

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Odra Opole

-

Miedź Legnica

- -

Pogoń Siedlce

-

Górnik Łęczna

- -

Termalica Nieciecza

-

Arka Gdynia

- -

Wisła Płock

-

Wisła Kraków

- -

GKS Tychy

-

Znicz Pruszków

- -

Stal Stalowa Wola

-

Polonia Warszawa

- -

Stal Rzeszów

-

ŁKS Łódź

SO/26/10 00:00

Ruch Chorzów

-

Warta Poznań

15 kolejka
- -

Polonia Warszawa

-

Stal Rzeszów

- -

Znicz Pruszków

-

Stal Stalowa Wola

- -

Wisła Kraków

-

GKS Tychy

- -

Arka Gdynia

-

Wisła Płock

- -

Górnik Łęczna

-

Termalica Nieciecza

- -

Miedź Legnica

-

Pogoń Siedlce

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Odra Opole

- -

Warta Poznań

-

Chrobry Głogów

SO/02/11 00:00

ŁKS Łódź

-

Ruch Chorzów

16 kolejka
- -

Odra Opole

-

Warta Poznań

- -

Pogoń Siedlce

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Termalica Nieciecza

-

Miedź Legnica

- -

Wisła Płock

-

Górnik Łęczna

- -

GKS Tychy

-

Arka Gdynia

- -

Stal Stalowa Wola

-

Wisła Kraków

- -

Stal Rzeszów

-

Znicz Pruszków

- -

ŁKS Łódź

-

Polonia Warszawa

SO/09/11 00:00

Ruch Chorzów

-

Chrobry Głogów

17 kolejka
- -

Znicz Pruszków

-

ŁKS Łódź

- -

Wisła Kraków

-

Stal Rzeszów

- -

Arka Gdynia

-

Stal Stalowa Wola

- -

Górnik Łęczna

-

GKS Tychy

- -

Miedź Legnica

-

Wisła Płock

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Termalica Nieciecza

- -

Warta Poznań

-

Pogoń Siedlce

- -

Chrobry Głogów

-

Odra Opole

SO/23/11 00:00

Polonia Warszawa

-

Ruch Chorzów

18 kolejka
- -

Chrobry Głogów

-

Pogoń Siedlce

- -

Warta Poznań

-

Termalica Nieciecza

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Wisła Płock

- -

Miedź Legnica

-

GKS Tychy

- -

Górnik Łęczna

-

Stal Stalowa Wola

- -

Arka Gdynia

-

Stal Rzeszów

- -

Wisła Kraków

-

ŁKS Łódź

- -

Znicz Pruszków

-

Polonia Warszawa

SO/30/11 00:00

Ruch Chorzów

-

Odra Opole

19 kolejka
- -

Polonia Warszawa

-

Wisła Kraków

- -

ŁKS Łódź

-

Arka Gdynia

- -

Stal Rzeszów

-

Górnik Łęczna

- -

Stal Stalowa Wola

-

Miedź Legnica

- -

GKS Tychy

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Warta Poznań

-

Warta Poznań

- -

Termalica Nieciecza

-

Chrobry Głogów

- -

Pogoń Siedlce

-

Odra Opole

SO/07/12 00:00

Znicz Pruszków

-

Ruch Chorzów

20 kolejka
- -

Odra Opole

-

Termalica Nieciecza

- -

Chrobry Głogów

-

Wisła Płock

- -

Warta Poznań

-

GKS Tychy

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Stal Stalowa Wola

- -

Miedź Legnica

-

Stal Rzeszów

- -

Górnik Łęczna

-

ŁKS Łódź

- -

Arka Gdynia

-

Polonia Warszawa

- -

Wisła Kraków

-

Znicz Pruszków

SO/15/02 00:00

Pogoń Siedlce

-

Ruch Chorzów

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Jagiellonia B.
2-0
Puszcza N.
PT/19/07 20:30
Śląsk W.
1-1
Lechia G.
SO/20/07 14:45
GKS K.
1-2
Radomiak R.
SO/20/07 17:30
Pogoń S.
3-0
Korona K.
SO/20/07 20:15
Legia W.
2-0
Zagłębie L.
ND/21/07 14:45
Cracovia
1-1
Piast G.
ND/21/07 17:30
Lech P.
2-0
Górnik Z.
ND/21/07 20:15
Motor L.
0-2
Raków C.
PN/22/07 19:00
Stal M.
-
Widzew Ł.
PT/26/07 18:00
Puszcza N.
-
Górnik Z.
PT/26/07 20:30
Lechia G.
-
Motor L.
SO/27/07 14:45
Stal M.
-
GKS K.
SO/27/07 17:30
Radomiak R.
-
Jagiellonia B.
SO/27/07 20:15
Widzew Ł.
-
Lech P.
ND/28/07 14:45
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
ND/28/07 17:30
Piast G.
-
Śląsk W.
ND/28/07 20:15
Korona K.
-
Legia W.
PN/29/07 19:00
Raków C.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:30 TVP Sport 1. liga: Tychy - Miedź (na żywo)
14:45 Canal+Sport Cracovia - Piast (na żywo)
17:30 Canal+Sport Lech - Górnik (na żywo)
20:15 Canal+Sport Motor - Raków (na żywo)
19:00 Canal+Sport Stal - Widzew (na żywo)
19:00 TVP Sport 1. liga: Stal - Arka (na żywo)