Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 maja 2024

Liga Hiszpańska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Real Madryt389587-2629-8-116-3-013-5-1
2Barcelona388579-4426-7-515-1-311-6-2
3Girona388185-4625-6-715-2-210-4-5
4Atletico Madryt387670-4324-4-1016-1-28-3-8
5Athletic Bilbao386862-3719-11-812-6-17-5-7
6Real Sociedad386051-3916-12-108-6-58-6-5
7Betis Sevilla385748-4614-15-99-7-35-8-6
8Villarreal 385365-6514-11-137-5-77-6-6
9Valencia 384940-4513-10-158-6-55-4-10
10Alaves384636-4612-10-169-4-63-6-10
11Osasuna 384545-5612-9-176-5-86-4-9
12Getafe 384342-5410-13-158-5-62-8-9
13Sevilla 384148-5410-11-176-5-84-6-9
14Celta Vigo384146-5710-11-176-6-74-5-10
15Mallorca384033-448-16-146-8-52-8-9
16Las Palmas384033-4710-10-186-6-74-4-11
17Vallecano383829-488-14-164-8-74-6-9
18Cadiz383326-556-15-175-9-51-6-12
19Almeria382143-753-12-231-8-102-4-13
20Granada 382138-794-9-254-6-90-3-16
PT/24/05 21:00
Girona
7-0
Granada
SO/25/05 14:00
Osasuna
1-1
Villarreal
SO/25/05 16:15
Real S.
0-2
Atletico M.
SO/25/05 18:30
Almeria
6-1
Cadiz
SO/25/05 18:30
Vallecano
0-1
Athletic B.
SO/25/05 21:00
Real M.
0-0
Betis S.
ND/26/05 14:00
Getafe
1-2
Mallorca
ND/26/05 16:15
Celta V.
2-2
Valencia
ND/26/05 16:15
Las P.
1-1
Alaves
ND/26/05 21:00
Sevilla
1-2
Barcelona
1 kolejka
PT/11/08 19:30

Almeria

0-2

Vallecano

PT/11/08 21:30

Sevilla

1-2

Valencia

SO/12/08 17:00

Real Sociedad

1-1

Girona

SO/12/08 19:30

Las Palmas

1-1

Mallorca

SO/12/08 21:30

Athletic Bilbao

0-2

Real Madryt

ND/13/08 17:00

Celta Vigo

0-2

Osasuna

ND/13/08 19:30

Villarreal

1-2

Betis Sevilla

ND/13/08 21:30

Getafe

0-0

Barcelona

PN/14/08 19:30

Cadiz

1-0

Alaves

PN/14/08 21:30

Atletico Madryt

3-1

Granada

2 kolejka
PT/18/08 19:30

Mallorca

0-1

Villarreal

PT/18/08 21:30

Valencia

1-0

Las Palmas

SO/19/08 17:00

Real Sociedad

1-1

Celta Vigo

SO/19/08 19:30

Almeria

1-3

Real Madryt

SO/19/08 21:30

Osasuna

0-2

Athletic Bilbao

ND/20/08 17:30

Girona

3-0

Getafe

ND/20/08 19:30

Barcelona

2-0

Cadiz

ND/20/08 21:30

Betis Sevilla

0-0

Atletico Madryt

PN/21/08 19:00

Alaves

4-3

Sevilla

PN/21/08 21:30

Granada

0-2

Vallecano

3 kolejka
PT/25/08 19:30

Las Palmas

0-0

Real Sociedad

PT/25/08 21:30

Celta Vigo

0-1

Real Madryt

SO/26/08 17:30

Cadiz

1-1

Almeria

SO/26/08 19:30

Granada

3-2

Mallorca

SO/26/08 21:30

Sevilla

1-2

Girona

ND/27/08 17:30

Villarreal

Foyth 26, Soerloth 40, Baena 50
3-4

Barcelona

Gavi 12, de Jong 15, Torres 68, Lewandowski 71
ND/27/08 19:30

Valencia

1-2

Osasuna

ND/27/08 21:30

Athletic Bilbao

4-2

Betis Sevilla

PN/28/08 19:30

Getafe

1-0

Alaves

PN/28/08 21:30

Vallecano

0-7

Atletico Madryt

4 kolejka
PT/01/09 19:30

Cadiz

3-1

Villarreal

PT/01/09 22:00

Almeria

2-3

Celta Vigo

SO/02/09 14:00

Real Sociedad

5-3

Granada

SO/02/09 16:15

Real Madryt

2-1

Getafe

SO/02/09 18:30

Alaves

1-0

Valencia

SO/02/09 21:00

Betis Sevilla

1-0

Vallecano

ND/03/09 14:00

Girona

1-0

Las Palmas

ND/03/09 16:15

Mallorca

0-0

Athletic Bilbao

ND/03/09 21:00

Osasuna

Avila 76
1-2

Barcelona

Kounde 45, Lewandowski 86 (k)
SO/23/12 16:15

Atletico Madryt

1-0

Sevilla

5 kolejka
PT/15/09 21:00

Vallecano

2-0

Alaves

SO/16/09 14:00

Athletic Bilbao

3-0

Cadiz

SO/16/09 16:15

Valencia

3-0

Atletico Madryt

SO/16/09 18:30

Celta Vigo

0-1

Mallorca

SO/16/09 21:00

Barcelona

Felix 25, Lewandowski 32, Torres 62, Raphinha 66, Cancelo 81
5-0

Betis Sevilla

ND/17/09 14:00

Getafe

3-2

Osasuna

ND/17/09 16:15

Villarreal

2-1

Almeria

ND/17/09 18:30

Sevilla

1-0

Las Palmas

ND/17/09 21:00

Real Madryt

2-1

Real Sociedad

PN/18/09 21:00

Granada

2-4

Girona

6 kolejka
PT/22/09 21:00

Alaves

0-2

Athletic Bilbao

SO/23/09 14:00

Girona

5-3

Mallorca

SO/23/09 16:15

Osasuna

0-0

Sevilla

SO/23/09 18:30

Barcelona

3-2

Celta Vigo

SO/23/09 21:00

Almeria

2-2

Valencia

ND/24/09 14:00

Real Sociedad

4-3

Getafe

ND/24/09 16:15

Vallecano

1-1

Villarreal

ND/24/09 18:30

Betis Sevilla

1-1

Cadiz

ND/24/09 18:30

Las Palmas

1-0

Granada

ND/24/09 21:00

Atletico Madryt

3-1

Real Madryt

7 kolejka
WT/26/09 19:00

Sevilla

5-1

Almeria

WT/26/09 21:30

Mallorca

2-2

Barcelona

ŚR/27/09 19:00

Athletic Bilbao

2-2

Getafe

ŚR/27/09 19:00

Villarreal

1-2

Girona

ŚR/27/09 19:00

Real Madryt

2-0

Las Palmas

ŚR/27/09 21:30

Cadiz

0-0

Vallecano

ŚR/27/09 21:30

Valencia

0-1

Real Sociedad

CZ/28/09 19:00

Granada

1-1

Betis Sevilla

CZ/28/09 19:00

Celta Vigo

1-1

Alaves

CZ/28/09 21:30

Osasuna

0-2

Atletico Madryt

8 kolejka
PT/29/09 21:00

Barcelona

1-0

Sevilla

SO/30/09 14:00

Getafe

0-0

Villarreal

SO/30/09 16:15

Vallecano

2-2

Mallorca

SO/30/09 18:30

Girona

0-3

Real Madryt

SO/30/09 21:00

Real Sociedad

3-0

Athletic Bilbao

ND/01/10 14:00

Almeria

3-3

Granada

ND/01/10 16:15

Alaves

0-2

Osasuna

ND/01/10 18:30

Betis Sevilla

3-0

Valencia

ND/01/10 21:00

Atletico Madryt

3-2

Cadiz

PN/02/10 21:00

Las Palmas

2-1

Celta Vigo

9 kolejka
PT/06/10 21:00

Athletic Bilbao

3-0

Almeria

SO/07/10 14:00

Cadiz

0-1

Girona

SO/07/10 16:15

Real Madryt

4-0

Osasuna

SO/07/10 18:30

Mallorca

1-1

Valencia

SO/07/10 21:00

Sevilla

2-2

Vallecano

ND/08/10 14:00

Villarreal

1-2

Las Palmas

ND/08/10 16:15

Atletico Madryt

2-1

Real Sociedad

ND/08/10 18:30

Celta Vigo

2-2

Getafe

ND/08/10 18:30

Alaves

1-1

Betis Sevilla

ND/08/10 21:00

Granada

2-2

Barcelona

10 kolejka
PT/20/10 21:00

Osasuna

2-0

Granada

SO/21/10 14:00

Real Sociedad

1-0

Mallorca

SO/21/10 16:15

Getafe

1-1

Betis Sevilla

SO/21/10 18:30

Sevilla

1-1

Real Madryt

SO/21/10 21:00

Celta Vigo

0-3

Atletico Madryt

ND/22/10 14:00

Las Palmas

0-1

Vallecano

ND/22/10 16:15

Girona

5-2

Almeria

ND/22/10 18:30

Villarreal

1-1

Alaves

ND/22/10 21:00

Barcelona

1-0

Athletic Bilbao

PN/23/10 21:00

Valencia

2-0

Cadiz

11 kolejka
PT/27/10 21:00

Girona

1-0

Celta Vigo

SO/28/10 14:00

Almeria

1-2

Las Palmas

SO/28/10 16:15

Barcelona

1-2

Real Madryt

SO/28/10 18:30

Mallorca

0-0

Getafe

SO/28/10 21:00

Cadiz

2-2

Sevilla

ND/29/10 14:00

Betis Sevilla

2-1

Osasuna

ND/29/10 16:15

Vallecano

2-2

Real Sociedad

ND/29/10 18:30

Athletic Bilbao

2-2

Valencia

ND/29/10 21:00

Atletico Madryt

2-1

Alaves

PN/30/10 21:00

Granada

2-3

Villarreal

12 kolejka
PT/03/11 21:00

Las Palmas

2-1

Atletico Madryt

SO/04/11 14:00

Osasuna

2-4

Girona

SO/04/11 16:15

Betis Sevilla

2-0

Mallorca

SO/04/11 18:30

Celta Vigo

1-1

Sevilla

SO/04/11 21:00

Real Sociedad

0-1

Barcelona

ND/05/11 14:00

Alaves

1-0

Almeria

ND/05/11 16:15

Valencia

1-0

Granada

ND/05/11 18:30

Villarreal

2-3

Athletic Bilbao

ND/05/11 21:00

Real Madryt

0-0

Vallecano

PN/06/11 21:00

Getafe

1-0

Cadiz

13 kolejka
PT/10/11 21:00

Athletic Bilbao

4-3

Celta Vigo

SO/11/11 14:00

Vallecano

1-2

Girona

SO/11/11 16:15

Almeria

1-3

Real Sociedad

SO/11/11 18:30

Granada

1-1

Getafe

SO/11/11 18:30

Osasuna

1-1

Las Palmas

SO/11/11 21:00

Real Madryt

5-1

Valencia

ND/12/11 16:15

Barcelona

Lewandowski 53, 78 (k)
2-1

Alaves

Omorodion 1
ND/12/11 18:30

Sevilla

1-1

Betis Sevilla

ND/12/11 21:00

Atletico Madryt

3-1

Villarreal

ŚR/29/11 21:00

Mallorca

1-1

Cadiz

14 kolejka
PT/24/11 21:00

Alaves

3-1

Granada

SO/25/11 14:00

Vallecano

1-1

Barcelona

SO/25/11 16:15

Valencia

0-0

Celta Vigo

SO/25/11 18:30

Getafe

2-1

Almeria

SO/25/11 21:00

Atletico Madryt

1-0

Mallorca

ND/26/11 14:00

Villarreal

3-1

Osasuna

ND/26/11 16:15

Real Sociedad

2-1

Sevilla

ND/26/11 18:30

Cadiz

0-3

Real Madryt

ND/26/11 21:00

Betis Sevilla

1-0

Las Palmas

PN/27/11 21:00

Girona

1-1

Athletic Bilbao

15 kolejka
PT/01/12 21:00

Las Palmas

2-0

Getafe

SO/02/12 14:00

Girona

2-1

Valencia

SO/02/12 16:15

Athletic Bilbao

4-0

Vallecano

SO/02/12 18:30

Real Madryt

2-0

Granada

SO/02/12 21:00

Osasuna

1-1

Real Sociedad

ND/03/12 14:00

Mallorca

0-0

Alaves

ND/03/12 16:15

Almeria

0-0

Betis Sevilla

ND/03/12 18:30

Sevilla

1-1

Villarreal

ND/03/12 21:00

Barcelona

1-0

Atletico Madryt

PN/04/12 21:00

Celta Vigo

1-1

Cadiz

16 kolejka
PT/08/12 21:00

Getafe

1-0

Valencia

SO/09/12 14:00

Alaves

0-1

Las Palmas

SO/09/12 16:15

Betis Sevilla

1-1

Real Madryt

SO/09/12 18:30

Villarreal

0-3

Real Sociedad

SO/09/12 21:00

Mallorca

1-0

Sevilla

ND/10/12 14:00

Atletico Madryt

2-1

Almeria

ND/10/12 18:30

Cadiz

1-1

Osasuna

ND/10/12 21:00

Barcelona

Lewandowski 19, Gundogan 90
2-4

Girona

Dowbyk 12, Gutierrez 41, Fernandez 81, Stuani 90
PN/11/12 21:00

Granada

1-1

Athletic Bilbao

PN/11/12 21:00

Vallecano

0-0

Celta Vigo

17 kolejka
PT/15/12 21:00

Osasuna

1-0

Vallecano

SO/16/12 14:00

Celta Vigo

1-0

Granada

SO/16/12 16:15

Athletic Bilbao

2-0

Atletico Madryt

SO/16/12 18:30

Sevilla

0-3

Getafe

SO/16/12 21:00

Valencia

1-1

Barcelona

ND/17/12 14:00

Almeria

0-0

Mallorca

ND/17/12 16:15

Real Sociedad

0-0

Betis Sevilla

ND/17/12 18:30

Las Palmas

1-1

Cadiz

ND/17/12 21:00

Real Madryt

4-1

Villarreal

PN/18/12 21:00

Girona

3-0

Alaves

18 kolejka
WT/19/12 19:00

Vallecano

0-1

Valencia

WT/19/12 21:30

Atletico Madryt

3-3

Getafe

WT/19/12 21:30

Granada

0-3

Sevilla

ŚR/20/12 19:00

Barcelona

3-2

Almeria

ŚR/20/12 21:30

Athletic Bilbao

1-0

Las Palmas

ŚR/20/12 21:30

Villarreal

3-2

Celta Vigo

CZ/21/12 19:00

Betis Sevilla

1-1

Girona

CZ/21/12 19:00

Cadiz

0-0

Real Sociedad

CZ/21/12 21:30

Mallorca

3-2

Osasuna

CZ/21/12 21:30

Alaves

0-1

Real Madryt

19 kolejka
WT/02/01 17:00

Getafe

0-2

Vallecano

WT/02/01 19:15

Real Sociedad

1-1

Alaves

WT/02/01 21:30

Valencia

3-1

Villarreal

ŚR/03/01 17:00

Granada

2-0

Cadiz

ŚR/03/01 19:15

Celta Vigo

2-1

Betis Sevilla

ŚR/03/01 19:15

Real Madryt

1-0

Mallorca

ŚR/03/01 21:30

Girona

4-3

Atletico Madryt

CZ/04/01 17:00

Osasuna

1-0

Almeria

CZ/04/01 19:15

Sevilla

0-2

Athletic Bilbao

CZ/04/01 21:30

Las Palmas

1-2

Barcelona

20 kolejka
PT/12/01 21:00

Sevilla

2-3

Alaves

SO/13/01 14:00

Las Palmas

3-0

Villarreal

SO/13/01 16:15

Mallorca

1-1

Celta Vigo

SO/13/01 18:30

Athletic Bilbao

2-1

Real Sociedad

SO/13/01 21:00

Betis Sevilla

1-0

Granada

ND/14/01 14:00

Almeria

0-0

Girona

ND/14/01 16:15

Cadiz

1-4

Valencia

ŚR/31/01 19:00

Barcelona

1-0

Osasuna

ŚR/31/01 21:00

Atletico Madryt

2-1

Vallecano

CZ/01/02 21:00

Getafe

0-2

Real Madryt

21 kolejka
PT/19/01 21:00

Alaves

1-0

Cadiz

SO/20/01 14:00

Vallecano

0-2

Las Palmas

SO/20/01 16:15

Villarreal

1-1

Mallorca

SO/20/01 18:30

Valencia

1-0

Athletic Bilbao

SO/20/01 21:00

Celta Vigo

0-1

Real Sociedad

ND/21/01 14:00

Osasuna

3-2

Getafe

ND/21/01 16:15

Real Madryt

3-2

Almeria

ND/21/01 18:30

Betis Sevilla

2-4

Barcelona

ND/21/01 21:00

Girona

5-1

Sevilla

PN/22/01 21:00

Granada

0-1

Atletico Madryt

22 kolejka
PT/26/01 21:00

Almeria

0-3

Alaves

SO/27/01 14:00

Real Sociedad

0-0

Vallecano

SO/27/01 16:15

Las Palmas

1-2

Real Madryt

SO/27/01 18:30

Barcelona

3-5

Villarreal

SO/27/01 21:00

Mallorca

0-1

Betis Sevilla

ND/28/01 14:00

Celta Vigo

0-1

Girona

ND/28/01 16:15

Cadiz

0-0

Athletic Bilbao

ND/28/01 18:30

Sevilla

1-1

Osasuna

ND/28/01 21:00

Atletico Madryt

2-0

Valencia

PN/29/01 21:00

Getafe

2-0

Granada

23 kolejka
PT/02/02 21:00

Athletic Bilbao

4-0

Mallorca

SO/03/02 14:00

Valencia

2-1

Almeria

SO/03/02 16:15

Granada

1-1

Las Palmas

SO/03/02 18:30

Alaves

Omorodion 51
1-3

Barcelona

Lewandowski 22, Gundogan 49, Roque 63
SO/03/02 21:00

Girona

0-0

Real Sociedad

ND/04/02 14:00

Villarreal

0-0

Cadiz

ND/04/02 16:15

Osasuna

0-3

Celta Vigo

ND/04/02 18:30

Betis Sevilla

1-1

Getafe

ND/04/02 21:00

Real Madryt

1-1

Atletico Madryt

PN/05/02 21:00

Vallecano

1-2

Sevilla

24 kolejka
PT/09/02 21:00

Cadiz

0-2

Betis Sevilla

SO/10/02 14:00

Alaves

1-1

Villarreal

SO/10/02 16:15

Real Sociedad

0-1

Osasuna

SO/10/02 18:30

Real Madryt

4-0

Girona

SO/10/02 21:00

Las Palmas

2-0

Valencia

ND/11/02 14:00

Getafe

3-2

Celta Vigo

ND/11/02 16:15

Mallorca

2-1

Vallecano

ND/11/02 18:30

Sevilla

1-0

Atletico Madryt

ND/11/02 21:00

Barcelona

Nasraoui 14, 81, Lewandowski 63
3-3

Granada

Sanchez 43, Pellistri 61, ter Stegen 66 (s)
PN/12/02 21:00

Almeria

0-0

Athletic Bilbao

25 kolejka
PT/16/02 21:00

Villarreal

1-1

Getafe

SO/17/02 14:00

Atletico Madryt

5-0

Las Palmas

SO/17/02 16:15

Osasuna

2-0

Cadiz

SO/17/02 18:30

Celta Vigo

Aspas 47
1-2

Barcelona

Lewandowski 45, 90 (k)
SO/17/02 21:00

Valencia

0-0

Sevilla

ND/18/02 14:00

Vallecano

1-1

Real Madryt

ND/18/02 16:15

Granada

1-1

Almeria

ND/18/02 18:30

Mallorca

1-2

Real Sociedad

ND/18/02 21:00

Betis Sevilla

0-0

Alaves

PN/19/02 21:00

Athletic Bilbao

3-2

Girona

26 kolejka
PT/23/02 21:00

Real Sociedad

1-3

Villarreal

SO/24/02 16:15

Barcelona

4-0

Getafe

SO/24/02 18:30

Alaves

1-1

Mallorca

SO/24/02 21:00

Almeria

2-2

Atletico Madryt

ND/25/02 14:00

Cadiz

2-2

Celta Vigo

ND/25/02 16:15

Betis Sevilla

3-2

Athletic Bilbao

ND/25/02 18:30

Las Palmas

1-1

Osasuna

ND/25/02 21:00

Real Madryt

1-0

Sevilla

PN/26/02 21:00

Girona

3-0

Vallecano

CZ/04/04 20:00

Granada

0-1

Valencia

27 kolejka
PT/01/03 21:00

Celta Vigo

1-0

Almeria

SO/02/03 14:00

Sevilla

3-2

Real Sociedad

SO/02/03 16:15

Vallecano

1-1

Cadiz

SO/02/03 18:30

Getafe

3-3

Las Palmas

SO/02/03 21:00

Valencia

2-2

Real Madryt

ND/03/03 14:00

Villarreal

5-1

Granada

ND/03/03 16:15

Atletico Madryt

2-1

Betis Sevilla

ND/03/03 18:30

Mallorca

1-0

Girona

ND/03/03 21:00

Athletic Bilbao

0-0

Barcelona

PN/04/03 21:00

Osasuna

1-0

Alaves

28 kolejka
PT/08/03 21:00

Barcelona

1-0

Mallorca

SO/09/03 14:00

Valencia

1-0

Getafe

SO/09/03 16:15

Cadiz

2-0

Atletico Madryt

SO/09/03 18:30

Granada

2-3

Real Sociedad

SO/09/03 21:00

Girona

2-0

Osasuna

ND/10/03 14:00

Alaves

1-0

Vallecano

ND/10/03 16:15

Las Palmas

0-2

Athletic Bilbao

ND/10/03 18:30

Real Madryt

4-0

Celta Vigo

ND/10/03 21:00

Betis Sevilla

2-3

Villarreal

PN/11/03 21:00

Almeria

2-2

Sevilla

29 kolejka
PT/15/03 21:00

Real Sociedad

2-0

Cadiz

SO/16/03 14:00

Mallorca

1-0

Granada

SO/16/03 16:15

Osasuna

2-4

Real Madryt

SO/16/03 18:30

Getafe

1-0

Girona

SO/16/03 21:00

Athletic Bilbao

2-0

Alaves

ND/17/03 14:00

Sevilla

1-2

Celta Vigo

ND/17/03 16:15

Las Palmas

0-1

Almeria

ND/17/03 16:15

Villarreal

1-0

Valencia

ND/17/03 18:30

Vallecano

2-0

Betis Sevilla

ND/17/03 21:00

Atletico Madryt

0-3

Barcelona

Felix 38, Lewandowski 47, Lopez 65
30 kolejka
PT/29/03 21:00

Cadiz

1-0

Granada

SO/30/03 14:00

Getafe

0-1

Sevilla

SO/30/03 16:15

Almeria

0-3

Osasuna

SO/30/03 18:30

Valencia

0-0

Mallorca

SO/30/03 21:00

Barcelona

1-0

Las Palmas

ND/31/03 14:00

Celta Vigo

0-0

Vallecano

ND/31/03 16:15

Girona

3-2

Betis Sevilla

ND/31/03 18:30

Alaves

0-1

Real Sociedad

ND/31/03 21:00

Real Madryt

2-0

Athletic Bilbao

PN/01/04 21:00

Villarreal

1-2

Atletico Madryt

31 kolejka
PT/12/04 21:00

Betis Sevilla

2-1

Celta Vigo

SO/13/04 14:00

Atletico Madryt

3-1

Girona

SO/13/04 16:15

Vallecano

0-0

Getafe

SO/13/04 18:30

Mallorca

0-1

Real Madryt

SO/13/04 21:00

Cadiz

0-1

Barcelona

ND/14/04 14:00

Las Palmas

0-2

Sevilla

ND/14/04 16:15

Granada

2-0

Alaves

ND/14/04 18:30

Athletic Bilbao

1-1

Villarreal

ND/14/04 21:00

Real Sociedad

2-2

Almeria

PN/15/04 21:00

Osasuna

0-1

Valencia

32 kolejka
PT/19/04 21:00

Athletic Bilbao

1-1

Granada

SO/20/04 14:00

Celta Vigo

4-1

Las Palmas

SO/20/04 16:15

Vallecano

2-1

Osasuna

SO/20/04 18:30

Valencia

1-2

Betis Sevilla

SO/20/04 21:00

Girona

4-1

Cadiz

ND/21/04 14:00

Getafe

1-1

Real Sociedad

ND/21/04 16:15

Almeria

1-2

Villarreal

ND/21/04 18:30

Alaves

2-0

Atletico Madryt

ND/21/04 21:00

Real Madryt

3-2

Barcelona

PN/22/04 21:00

Sevilla

2-1

Mallorca

33 kolejka
PT/26/04 21:00

Real Sociedad

0-1

Real Madryt

SO/27/04 14:00

Las Palmas

0-2

Girona

SO/27/04 16:15

Almeria

1-3

Getafe

SO/27/04 18:30

Alaves

3-0

Celta Vigo

SO/27/04 21:00

Atletico Madryt

3-1

Athletic Bilbao

ND/28/04 14:00

Cadiz

1-1

Mallorca

ND/28/04 16:15

Granada

3-0

Osasuna

ND/28/04 18:30

Villarreal

3-0

Vallecano

ND/28/04 21:00

Betis Sevilla

1-1

Sevilla

PN/29/04 21:00

Barcelona

Lopez 22, Lewandowski 49, 82, 90
4-2

Valencia

Duro 27, Pepelu 38 (k)
34 kolejka
PT/03/05 21:00

Getafe

0-2

Athletic Bilbao

SO/04/05 14:00

Real Sociedad

2-0

Las Palmas

SO/04/05 16:15

Real Madryt

3-0

Cadiz

SO/04/05 18:30

Girona

Dowbyk 4, Portu 65, 75, Gutierrez 67
4-2

Barcelona

Christensen 3, Lewandowski 45 (k)
SO/04/05 21:00

Mallorca

0-1

Atletico Madryt

ND/05/05 14:00

Osasuna

0-2

Betis Sevilla

ND/05/05 16:15

Celta Vigo

3-2

Villarreal

ND/05/05 18:30

Valencia

0-1

Alaves

ND/05/05 21:00

Vallecano

0-1

Almeria

ND/05/05 21:00

Sevilla

3-0

Granada

35 kolejka
PT/10/05 21:00

Alaves

2-2

Girona

SO/11/05 14:00

Mallorca

1-0

Las Palmas

SO/11/05 16:15

Villarreal

3-2

Sevilla

SO/11/05 18:30

Granada

0-4

Real Madryt

SO/11/05 21:00

Athletic Bilbao

2-2

Osasuna

ND/12/05 14:00

Cadiz

1-0

Getafe

ND/12/05 16:15

Atletico Madryt

1-0

Celta Vigo

ND/12/05 18:30

Valencia

0-0

Vallecano

ND/12/05 21:00

Betis Sevilla

3-2

Almeria

PN/13/05 21:00

Barcelona

2-0

Real Sociedad

36 kolejka
WT/14/05 19:30

Osasuna

1-1

Mallorca

WT/14/05 21:30

Real Madryt

5-0

Alaves

WT/14/05 22:00

Girona

0-1

Villarreal

ŚR/15/05 19:30

Sevilla

0-1

Cadiz

ŚR/15/05 19:30

Vallecano

2-1

Granada

ŚR/15/05 22:00

Celta Vigo

2-1

Athletic Bilbao

ŚR/15/05 22:00

Getafe

0-3

Atletico Madryt

CZ/16/05 19:30

Las Palmas

2-2

Betis Sevilla

CZ/16/05 21:30

Almeria

0-2

Barcelona

CZ/16/05 22:00

Real Sociedad

1-0

Valencia

37 kolejka
SO/18/05 21:00

Alaves

1-0

Getafe

ND/19/05 19:00

Athletic Bilbao

2-0

Sevilla

ND/19/05 19:00

Atletico Madryt

1-4

Osasuna

ND/19/05 19:00

Barcelona

Lewandowski 3, Pedri 72, 75
3-0

Vallecano

ND/19/05 19:00

Betis Sevilla

0-2

Real Sociedad

ND/19/05 19:00

Cadiz

0-0

Las Palmas

ND/19/05 19:00

Mallorca

2-2

Almeria

ND/19/05 19:00

Granada

1-2

Celta Vigo

ND/19/05 19:00

Valencia

1-3

Girona

ND/19/05 19:00

Villarreal

4-4

Real Madryt

38 kolejka
PT/24/05 21:00

Girona

7-0

Granada

SO/25/05 14:00

Osasuna

1-1

Villarreal

SO/25/05 16:15

Real Sociedad

0-2

Atletico Madryt

SO/25/05 18:30

Almeria

6-1

Cadiz

SO/25/05 18:30

Vallecano

0-1

Athletic Bilbao

SO/25/05 21:00

Real Madryt

0-0

Betis Sevilla

ND/26/05 14:00

Getafe

1-2

Mallorca

ND/26/05 16:15

Celta Vigo

2-2

Valencia

ND/26/05 16:15

Las Palmas

1-1

Alaves

ND/26/05 21:00

Sevilla

En-Nesyri 31
1-2

Barcelona

Lewandowski 15, Lopez 59

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

17:00 TVP Sport ME U-17: Portugalia - Polska (na żywo)
17:30 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (na żywo)
20:30 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (na żywo)
15:00 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (powt.)
17:00 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (powt.)