Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 maja 2024

Liga Niemiecka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Bayer Leverkusen349089-2428-6-014-3-014-3-0
2Stuttgart347378-3923-4-713-3-110-1-6
3Bayern Monachium347294-4523-3-814-1-29-2-6
4Lipsk346577-3919-8-711-4-28-4-5
5Borussia Dortmund346368-4318-9-710-3-48-6-3
6Frankfurt 344751-5011-14-97-8-24-6-7
7Hoffenheim344666-6613-7-146-5-67-2-8
8Heidenheim344250-5510-12-127-5-53-7-7
9Werder Brema344248-5411-9-147-4-64-5-8
10Freiburg344245-5811-9-145-7-56-2-9
11Augsburg343950-6010-9-156-6-54-3-10
12Wolfsburg343741-5610-7-176-4-74-3-10
13Mainz343539-517-14-136-5-61-9-7
14Borussia M'gladbach343456-677-13-145-6-62-7-8
15Union Berlin343333-589-6-197-2-82-4-11
16Bochum343342-747-12-155-8-42-4-11
17Koeln342728-605-12-174-4-91-8-8
18Darmstadt341730-863-8-231-3-132-5-10
SO/18/05 15:30
Borussia D.
4-0
Darmstadt
SO/18/05 15:30
Union B.
2-1
Freiburg
SO/18/05 15:30
Bayer L.
2-1
Augsburg
SO/18/05 15:30
Frankfurt
2-2
Lipsk
SO/18/05 15:30
Wolfsburg
1-3
Mainz
SO/18/05 15:30
Hoffenheim
4-2
Bayern M.
SO/18/05 15:30
Werder B.
4-1
Bochum
SO/18/05 15:30
Stuttgart
4-0
Borussia M.
SO/18/05 15:30
Heidenheim
4-1
Koeln
1 kolejka
PT/18/08 20:30

Werder Brema

0-4

Bayern Monachium

SO/19/08 15:30

Bayer Leverkusen

3-2

Lipsk

SO/19/08 15:30

Wolfsburg

2-0

Heidenheim

SO/19/08 15:30

Hoffenheim

1-2

Freiburg

SO/19/08 15:30

Augsburg

4-4

Borussia M'gladbach

SO/19/08 15:30

Stuttgart

5-0

Bochum

SO/19/08 18:30

Borussia Dortmund

1-0

Koeln

ND/20/08 15:30

Union Berlin

4-1

Mainz

ND/20/08 17:30

Frankfurt

1-0

Darmstadt

2 kolejka
PT/25/08 20:30

Lipsk

5-1

Stuttgart

SO/26/08 15:30

Freiburg

1-0

Werder Brema

SO/26/08 15:30

Koeln

1-2

Wolfsburg

SO/26/08 15:30

Bochum

1-1

Borussia Dortmund

SO/26/08 15:30

Heidenheim

2-3

Hoffenheim

SO/26/08 15:30

Darmstadt

1-4

Union Berlin

SO/26/08 18:30

Borussia M'gladbach

0-3

Bayer Leverkusen

ND/27/08 15:30

Mainz

1-1

Frankfurt

ND/27/08 17:30

Bayern Monachium

3-1

Augsburg

3 kolejka
PT/01/09 20:30

Borussia Dortmund

2-2

Heidenheim

SO/02/09 15:30

Bayer Leverkusen

5-1

Darmstadt

SO/02/09 15:30

Hoffenheim

3-1

Wolfsburg

SO/02/09 15:30

Werder Brema

4-0

Mainz

SO/02/09 15:30

Augsburg

2-2

Bochum

SO/02/09 15:30

Stuttgart

5-0

Freiburg

SO/02/09 18:30

Borussia M'gladbach

1-2

Bayern Monachium

ND/03/09 15:30

Frankfurt

1-1

Koeln

ND/03/09 17:30

Union Berlin

0-3

Lipsk

4 kolejka
PT/15/09 20:30

Bayern Monachium

2-2

Bayer Leverkusen

SO/16/09 15:30

Lipsk

3-0

Augsburg

SO/16/09 15:30

Freiburg

2-4

Borussia Dortmund

SO/16/09 15:30

Wolfsburg

2-1

Union Berlin

SO/16/09 15:30

Mainz

1-3

Stuttgart

SO/16/09 15:30

Koeln

1-3

Hoffenheim

SO/16/09 18:30

Bochum

1-1

Frankfurt

ND/17/09 15:30

Heidenheim

4-2

Werder Brema

ND/17/09 17:30

Darmstadt

3-3

Borussia M'gladbach

5 kolejka
PT/22/09 20:30

Stuttgart

3-1

Darmstadt

SO/23/09 15:30

Borussia M'gladbach

0-1

Lipsk

SO/23/09 15:30

Augsburg

2-1

Mainz

SO/23/09 15:30

Bayern Monachium

7-0

Bochum

SO/23/09 15:30

Borussia Dortmund

1-0

Wolfsburg

SO/23/09 15:30

Union Berlin

0-2

Hoffenheim

SO/23/09 18:30

Werder Brema

2-1

Koeln

ND/24/09 15:30

Bayer Leverkusen

4-1

Heidenheim

ND/24/09 17:30

Frankfurt

0-0

Freiburg

6 kolejka
PT/29/09 20:30

Hoffenheim

1-3

Borussia Dortmund

SO/30/09 15:30

Wolfsburg

2-0

Frankfurt

SO/30/09 15:30

Mainz

0-3

Bayer Leverkusen

SO/30/09 15:30

Koeln

0-2

Stuttgart

SO/30/09 15:30

Bochum

1-3

Borussia M'gladbach

SO/30/09 15:30

Heidenheim

1-0

Union Berlin

SO/30/09 18:30

Lipsk

2-2

Bayern Monachium

ND/01/10 15:30

Darmstadt

4-2

Werder Brema

ND/01/10 17:30

Freiburg

2-0

Augsburg

7 kolejka
PT/06/10 20:30

Borussia M'gladbach

2-2

Mainz

SO/07/10 15:30

Borussia Dortmund

4-2

Union Berlin

SO/07/10 15:30

Lipsk

0-0

Bochum

SO/07/10 15:30

Augsburg

1-2

Darmstadt

SO/07/10 15:30

Stuttgart

3-1

Wolfsburg

SO/07/10 18:30

Werder Brema

2-3

Hoffenheim

ND/08/10 15:30

Bayer Leverkusen

3-0

Koeln

ND/08/10 17:30

Bayern Monachium

3-0

Freiburg

ND/08/10 19:30

Frankfurt

2-0

Heidenheim

8 kolejka
PT/20/10 20:30

Borussia Dortmund

1-0

Werder Brema

SO/21/10 15:30

Union Berlin

0-3

Stuttgart

SO/21/10 15:30

Freiburg

2-1

Bochum

SO/21/10 15:30

Wolfsburg

1-2

Bayer Leverkusen

SO/21/10 15:30

Hoffenheim

1-3

Frankfurt

SO/21/10 15:30

Darmstadt

1-3

Lipsk

SO/21/10 18:30

Mainz

1-3

Bayern Monachium

ND/22/10 15:30

Koeln

3-1

Borussia M'gladbach

ND/22/10 17:30

Heidenheim

2-5

Augsburg

9 kolejka
PT/27/10 20:30

Bochum

2-2

Mainz

SO/28/10 15:30

Bayern Monachium

8-0

Darmstadt

SO/28/10 15:30

Borussia M'gladbach

2-1

Heidenheim

SO/28/10 15:30

Werder Brema

2-0

Union Berlin

SO/28/10 15:30

Augsburg

3-2

Wolfsburg

SO/28/10 15:30

Stuttgart

2-3

Hoffenheim

SO/28/10 18:30

Lipsk

6-0

Koeln

ND/29/10 15:30

Frankfurt

3-3

Borussia Dortmund

ND/29/10 17:30

Bayer Leverkusen

2-1

Freiburg

10 kolejka
PT/03/11 20:30

Darmstadt

1-2

Bochum

SO/04/11 15:30

Union Berlin

0-3

Frankfurt

SO/04/11 15:30

Freiburg

3-3

Borussia M'gladbach

SO/04/11 15:30

Mainz

2-0

Lipsk

SO/04/11 15:30

Koeln

1-1

Augsburg

SO/04/11 15:30

Hoffenheim

2-3

Bayer Leverkusen

SO/04/11 18:30

Borussia Dortmund

0-4

Bayern Monachium

ND/05/11 15:30

Wolfsburg

2-2

Werder Brema

ND/05/11 17:30

Heidenheim

2-0

Stuttgart

11 kolejka
PT/10/11 20:30

Borussia M'gladbach

4-0

Wolfsburg

SO/11/11 15:30

Augsburg

1-1

Hoffenheim

SO/11/11 15:30

Stuttgart

2-1

Borussia Dortmund

SO/11/11 15:30

Darmstadt

0-0

Mainz

SO/11/11 15:30

Bayern Monachium

4-2

Heidenheim

SO/11/11 18:30

Bochum

1-1

Koeln

ND/12/11 15:30

Bayer Leverkusen

4-0

Union Berlin

ND/12/11 17:30

Werder Brema

2-2

Frankfurt

ND/12/11 19:30

Lipsk

3-1

Freiburg

12 kolejka
PT/24/11 20:30

Koeln

0-1

Bayern Monachium

SO/25/11 15:30

Borussia Dortmund

4-2

Borussia M'gladbach

SO/25/11 15:30

Union Berlin

1-1

Augsburg

SO/25/11 15:30

Freiburg

1-1

Darmstadt

SO/25/11 15:30

Wolfsburg

2-1

Lipsk

SO/25/11 15:30

Werder Brema

0-3

Bayer Leverkusen

SO/25/11 18:30

Frankfurt

1-2

Stuttgart

ND/26/11 15:30

Heidenheim

0-0

Bochum

ND/26/11 17:30

Hoffenheim

1-1

Mainz

13 kolejka
PT/01/12 20:30

Darmstadt

0-1

Koeln

SO/02/12 15:30

Lipsk

2-1

Heidenheim

SO/02/12 15:30

Borussia M'gladbach

2-1

Hoffenheim

SO/02/12 15:30

Bochum

3-1

Wolfsburg

SO/02/12 18:30

Stuttgart

2-0

Werder Brema

ND/03/12 15:30

Mainz

0-1

Freiburg

ND/03/12 17:30

Bayer Leverkusen

1-1

Borussia Dortmund

ND/03/12 19:30

Augsburg

2-1

Frankfurt

ŚR/24/01 20:30

Bayern Monachium

1-0

Union Berlin

14 kolejka
PT/08/12 20:30

Hoffenheim

3-1

Bochum

SO/09/12 15:30

Union Berlin

3-1

Borussia M'gladbach

SO/09/12 15:30

Frankfurt

5-1

Bayern Monachium

SO/09/12 15:30

Wolfsburg

0-1

Freiburg

SO/09/12 15:30

Werder Brema

2-0

Augsburg

SO/09/12 15:30

Heidenheim

3-2

Darmstadt

SO/09/12 18:30

Borussia Dortmund

2-3

Lipsk

ND/10/12 15:30

Stuttgart

1-1

Bayer Leverkusen

ND/10/12 17:30

Koeln

0-0

Mainz

15 kolejka
PT/15/12 20:30

Borussia M'gladbach

2-2

Werder Brema

SO/16/12 15:30

Mainz

0-1

Heidenheim

SO/16/12 15:30

Bochum

3-0

Union Berlin

SO/16/12 15:30

Augsburg

1-1

Borussia Dortmund

SO/16/12 15:30

Darmstadt

0-1

Wolfsburg

SO/16/12 18:30

Lipsk

3-1

Hoffenheim

ND/17/12 15:30

Freiburg

2-0

Koeln

ND/17/12 17:30

Bayer Leverkusen

3-0

Frankfurt

ND/17/12 19:30

Bayern Monachium

3-0

Stuttgart

16 kolejka
WT/19/12 18:30

Werder Brema

1-1

Lipsk

WT/19/12 20:30

Borussia Dortmund

1-1

Mainz

WT/19/12 20:30

Hoffenheim

3-3

Darmstadt

ŚR/20/12 18:30

Union Berlin

2-0

Koeln

ŚR/20/12 20:30

Bayer Leverkusen

4-0

Bochum

ŚR/20/12 20:30

Frankfurt

2-1

Borussia M'gladbach

ŚR/20/12 20:30

Wolfsburg

1-2

Bayern Monachium

ŚR/20/12 20:30

Stuttgart

3-0

Augsburg

ŚR/20/12 20:30

Heidenheim

3-2

Freiburg

17 kolejka
PT/12/01 20:30

Bayern Monachium

3-0

Hoffenheim

SO/13/01 15:30

Koeln

1-1

Heidenheim

SO/13/01 15:30

Augsburg

0-1

Bayer Leverkusen

SO/13/01 15:30

Lipsk

0-1

Frankfurt

SO/13/01 15:30

Freiburg

0-0

Union Berlin

SO/13/01 15:30

Mainz

1-1

Wolfsburg

SO/13/01 18:30

Darmstadt

0-3

Borussia Dortmund

ND/14/01 15:30

Bochum

1-1

Werder Brema

ND/14/01 17:30

Borussia M'gladbach

3-1

Stuttgart

18 kolejka
SO/20/01 15:30

Freiburg

3-2

Hoffenheim

SO/20/01 15:30

Koeln

0-4

Borussia Dortmund

SO/20/01 15:30

Bochum

1-0

Stuttgart

SO/20/01 15:30

Heidenheim

1-1

Wolfsburg

SO/20/01 15:30

Darmstadt

2-2

Frankfurt

SO/20/01 18:30

Lipsk

2-3

Bayer Leverkusen

ND/21/01 15:30

Bayern Monachium

0-1

Werder Brema

ND/21/01 17:30

Borussia M'gladbach

1-2

Augsburg

ŚR/07/02 18:30

Mainz

1-1

Union Berlin

19 kolejka
PT/26/01 20:30

Frankfurt

1-0

Mainz

SO/27/01 15:30

Wolfsburg

1-1

Koeln

SO/27/01 15:30

Hoffenheim

1-1

Heidenheim

SO/27/01 15:30

Werder Brema

3-1

Freiburg

SO/27/01 15:30

Augsburg

2-3

Bayern Monachium

SO/27/01 15:30

Stuttgart

5-2

Lipsk

SO/27/01 18:30

Bayer Leverkusen

0-0

Borussia M'gladbach

ND/28/01 15:30

Union Berlin

1-0

Darmstadt

ND/28/01 17:30

Borussia Dortmund

3-1

Bochum

20 kolejka
PT/02/02 20:30

Heidenheim

0-0

Borussia Dortmund

SO/03/02 15:30

Bayern Monachium

3-1

Borussia M'gladbach

SO/03/02 15:30

Freiburg

1-3

Stuttgart

SO/03/02 15:30

Mainz

0-1

Werder Brema

SO/03/02 15:30

Bochum

1-1

Augsburg

SO/03/02 15:30

Darmstadt

0-2

Bayer Leverkusen

SO/03/02 18:30

Koeln

2-0

Frankfurt

ND/04/02 15:30

Wolfsburg

2-2

Hoffenheim

ND/04/02 17:30

Lipsk

2-0

Union Berlin

21 kolejka
PT/09/02 20:30

Borussia Dortmund

3-0

Freiburg

SO/10/02 15:30

Union Berlin

1-0

Wolfsburg

SO/10/02 15:30

Frankfurt

1-1

Bochum

SO/10/02 15:30

Borussia M'gladbach

0-0

Darmstadt

SO/10/02 15:30

Werder Brema

1-2

Heidenheim

SO/10/02 15:30

Augsburg

2-2

Lipsk

SO/10/02 18:30

Bayer Leverkusen

3-0

Bayern Monachium

ND/11/02 15:30

Stuttgart

3-1

Mainz

ND/11/02 17:30

Hoffenheim

1-1

Koeln

22 kolejka
PT/16/02 20:30

Koeln

0-1

Werder Brema

SO/17/02 15:30

Wolfsburg

1-1

Borussia Dortmund

SO/17/02 15:30

Mainz

1-0

Augsburg

SO/17/02 15:30

Hoffenheim

0-1

Union Berlin

SO/17/02 15:30

Heidenheim

1-2

Bayer Leverkusen

SO/17/02 15:30

Darmstadt

1-2

Stuttgart

SO/17/02 18:30

Lipsk

2-0

Borussia M'gladbach

ND/18/02 15:30

Freiburg

3-3

Frankfurt

ND/18/02 17:30

Bochum

3-2

Bayern Monachium

23 kolejka
PT/23/02 20:30

Bayer Leverkusen

2-1

Mainz

SO/24/02 15:30

Union Berlin

2-2

Heidenheim

SO/24/02 15:30

Borussia M'gladbach

5-2

Bochum

SO/24/02 15:30

Werder Brema

1-1

Darmstadt

SO/24/02 15:30

Stuttgart

1-1

Koeln

SO/24/02 18:30

Bayern Monachium

2-1

Lipsk

ND/25/02 15:30

Frankfurt

2-2

Wolfsburg

ND/25/02 17:30

Borussia Dortmund

2-3

Hoffenheim

ND/25/02 19:30

Augsburg

2-1

Freiburg

24 kolejka
PT/01/03 20:30

Freiburg

2-2

Bayern Monachium

SO/02/03 15:30

Union Berlin

0-2

Borussia Dortmund

SO/02/03 15:30

Mainz

1-1

Borussia M'gladbach

SO/02/03 15:30

Bochum

1-4

Lipsk

SO/02/03 15:30

Heidenheim

1-2

Frankfurt

SO/02/03 15:30

Darmstadt

0-6

Augsburg

SO/02/03 18:30

Wolfsburg

2-3

Stuttgart

ND/03/03 15:30

Koeln

0-2

Bayer Leverkusen

ND/03/03 17:30

Hoffenheim

2-1

Werder Brema

25 kolejka
PT/08/03 20:30

Stuttgart

2-0

Union Berlin

SO/09/03 15:30

Bayern Monachium

8-1

Mainz

SO/09/03 15:30

Lipsk

2-0

Darmstadt

SO/09/03 15:30

Borussia M'gladbach

3-3

Koeln

SO/09/03 15:30

Augsburg

1-0

Heidenheim

SO/09/03 18:30

Werder Brema

1-2

Borussia Dortmund

ND/10/03 15:30

Bochum

1-2

Freiburg

ND/10/03 17:30

Frankfurt

3-1

Hoffenheim

ND/10/03 19:30

Bayer Leverkusen

2-0

Wolfsburg

26 kolejka
PT/15/03 20:30

Koeln

1-5

Lipsk

SO/16/03 15:30

Heidenheim

1-1

Borussia M'gladbach

SO/16/03 15:30

Darmstadt

2-5

Bayern Monachium

SO/16/03 15:30

Union Berlin

2-1

Werder Brema

SO/16/03 15:30

Wolfsburg

1-3

Augsburg

SO/16/03 15:30

Mainz

2-0

Bochum

SO/16/03 18:30

Hoffenheim

0-3

Stuttgart

ND/17/03 15:30

Freiburg

2-3

Bayer Leverkusen

ND/17/03 17:30

Borussia Dortmund

3-1

Frankfurt

27 kolejka
SO/30/03 15:30

Lipsk

0-0

Mainz

SO/30/03 15:30

Bayer Leverkusen

2-1

Hoffenheim

SO/30/03 15:30

Frankfurt

0-0

Union Berlin

SO/30/03 15:30

Borussia M'gladbach

0-3

Freiburg

SO/30/03 15:30

Werder Brema

0-2

Wolfsburg

SO/30/03 18:30

Bayern Monachium

0-2

Borussia Dortmund

ND/31/03 15:30

Augsburg

1-1

Koeln

ND/31/03 17:30

Stuttgart

3-3

Heidenheim

ND/31/03 19:30

Bochum

2-2

Darmstadt

28 kolejka
PT/05/04 20:30

Frankfurt

1-1

Werder Brema

SO/06/04 15:30

Union Berlin

0-1

Bayer Leverkusen

SO/06/04 15:30

Freiburg

1-4

Lipsk

SO/06/04 15:30

Mainz

4-0

Darmstadt

SO/06/04 15:30

Heidenheim

3-2

Bayern Monachium

SO/06/04 15:30

Koeln

2-1

Bochum

SO/06/04 18:30

Borussia Dortmund

0-1

Stuttgart

ND/07/04 15:30

Hoffenheim

3-1

Augsburg

ND/07/04 17:30

Wolfsburg

1-3

Borussia M'gladbach

29 kolejka
PT/12/04 20:30

Augsburg

2-0

Union Berlin

SO/13/04 15:30

Bayern Monachium

2-0

Koeln

SO/13/04 15:30

Lipsk

3-0

Wolfsburg

SO/13/04 15:30

Mainz

4-1

Hoffenheim

SO/13/04 15:30

Borussia M'gladbach

1-2

Borussia Dortmund

SO/13/04 15:30

Bochum

1-1

Heidenheim

SO/13/04 18:30

Stuttgart

3-0

Frankfurt

ND/14/04 15:30

Darmstadt

0-1

Freiburg

ND/14/04 17:30

Bayer Leverkusen

5-0

Werder Brema

30 kolejka
PT/19/04 20:30

Frankfurt

3-1

Augsburg

SO/20/04 15:30

Wolfsburg

1-0

Bochum

SO/20/04 15:30

Koeln

0-2

Darmstadt

SO/20/04 15:30

Hoffenheim

4-3

Borussia M'gladbach

SO/20/04 15:30

Heidenheim

1-2

Lipsk

SO/20/04 18:30

Union Berlin

1-5

Bayern Monachium

ND/21/04 15:30

Werder Brema

2-1

Stuttgart

ND/21/04 17:30

Borussia Dortmund

1-1

Bayer Leverkusen

ND/21/04 19:30

Freiburg

1-1

Mainz

31 kolejka
PT/26/04 20:30

Bochum

3-2

Hoffenheim

SO/27/04 15:30

Bayern Monachium

2-1

Frankfurt

SO/27/04 15:30

Lipsk

4-1

Borussia Dortmund

SO/27/04 15:30

Freiburg

1-2

Wolfsburg

SO/27/04 15:30

Augsburg

0-3

Werder Brema

SO/27/04 18:30

Bayer Leverkusen

2-2

Stuttgart

ND/28/04 15:30

Borussia M'gladbach

0-0

Union Berlin

ND/28/04 17:30

Mainz

1-1

Koeln

ND/28/04 19:30

Darmstadt

0-1

Heidenheim

32 kolejka
PT/03/05 20:30

Hoffenheim

1-1

Lipsk

SO/04/05 15:30

Borussia Dortmund

5-1

Augsburg

SO/04/05 15:30

Wolfsburg

3-0

Darmstadt

SO/04/05 15:30

Werder Brema

2-2

Borussia M'gladbach

SO/04/05 15:30

Stuttgart

3-1

Bayern Monachium

SO/04/05 18:30

Koeln

0-0

Freiburg

ND/05/05 15:30

Union Berlin

3-4

Bochum

ND/05/05 17:30

Frankfurt

1-5

Bayer Leverkusen

ND/05/05 19:30

Heidenheim

1-1

Mainz

33 kolejka
PT/10/05 20:30

Augsburg

0-1

Stuttgart

SO/11/05 15:30

Lipsk

1-1

Werder Brema

SO/11/05 15:30

Freiburg

1-1

Heidenheim

SO/11/05 15:30

Borussia M'gladbach

1-1

Frankfurt

SO/11/05 15:30

Koeln

3-2

Union Berlin

SO/11/05 18:30

Mainz

3-0

Borussia Dortmund

ND/12/05 15:30

Darmstadt

0-6

Hoffenheim

ND/12/05 17:30

Bayern Monachium

2-0

Wolfsburg

ND/12/05 19:30

Bochum

0-5

Bayer Leverkusen

34 kolejka
SO/18/05 15:30

Borussia Dortmund

4-0

Darmstadt

SO/18/05 15:30

Union Berlin

2-1

Freiburg

SO/18/05 15:30

Bayer Leverkusen

2-1

Augsburg

SO/18/05 15:30

Frankfurt

2-2

Lipsk

SO/18/05 15:30

Wolfsburg

1-3

Mainz

SO/18/05 15:30

Hoffenheim

4-2

Bayern Monachium

SO/18/05 15:30

Werder Brema

4-1

Bochum

SO/18/05 15:30

Stuttgart

4-0

Borussia M'gladbach

SO/18/05 15:30

Heidenheim

4-1

Koeln

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

17:00 TVP Sport ME U-17: Portugalia - Polska (na żywo)
17:30 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (na żywo)
20:30 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (na żywo)
15:00 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (powt.)
17:00 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (powt.)