Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 28 maja 2024

Liga Włoska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Inter389489-2229-7-214-4-115-3-1
2Milan387576-4922-9-712-4-310-5-4
3Juventus387154-3119-14-511-7-18-7-4
4Atalanta376970-3921-6-1013-2-38-4-7
5Bologna386854-3218-14-612-5-26-9-4
6Roma386365-4618-9-1112-4-36-5-8
7Lazio386149-3918-7-1310-4-58-3-8
8Fiorentina375758-4416-9-1210-5-46-4-8
9Napoli385355-4813-14-116-7-67-7-5
10Torino385336-3613-14-118-9-25-5-9
11Genua384945-4512-13-138-6-54-7-8
12Monza384539-5111-12-156-6-75-6-8
13Verona383838-519-11-186-6-73-5-11
14Lecce383832-548-14-166-6-72-8-9
15Udinese383737-536-19-131-11-75-8-6
16Empoli383629-549-9-205-5-94-4-11
17Cagliari383642-688-12-186-7-62-5-12
18Frosinone383544-698-11-197-4-81-7-11
19Sassuolo383043-757-9-225-5-92-4-13
20Salernitana381732-812-11-251-5-131-6-12
CZ/23/05 20:45
Cagliari
2-3
Fiorentina
PT/24/05 20:45
Genua
2-0
Bologna
SO/25/05 18:00
Juventus
2-0
Monza
SO/25/05 20:45
Milan
3-3
Salernitana
ND/26/05 18:00
Atalanta
3-0
Torino
ND/26/05 18:00
Napoli
0-0
Lecce
ND/26/05 20:45
Empoli
2-1
Roma
ND/26/05 20:45
Frosinone
0-1
Udinese
ND/26/05 20:45
Verona
2-2
Inter
ND/26/05 20:45
Lazio
1-1
Sassuolo
1 kolejka
SO/19/08 18:30

Empoli

0-1

Verona

SO/19/08 18:30

Frosinone

1-3

Napoli

SO/19/08 20:45

Inter

2-0

Monza

SO/19/08 20:45

Genua

1-4

Fiorentina

ND/20/08 18:30

Roma

2-2

Salernitana

ND/20/08 18:30

Sassuolo

0-2

Atalanta

ND/20/08 20:45

Udinese

0-3

Juventus

ND/20/08 20:45

Lecce

2-1

Lazio

PN/21/08 18:30

Torino

0-0

Cagliari

PN/21/08 20:45

Bologna

0-2

Milan

2 kolejka
SO/26/08 18:30

Frosinone

2-1

Atalanta

SO/26/08 18:30

Monza

2-0

Empoli

SO/26/08 20:45

Verona

2-1

Roma

SO/26/08 20:45

Milan

4-1

Torino

ND/27/08 18:30

Fiorentina

2-2

Lecce

ND/27/08 18:30

Juventus

1-1

Bologna

ND/27/08 20:45

Napoli

2-0

Sassuolo

ND/27/08 20:45

Lazio

0-1

Genua

PN/28/08 18:30

Salernitana

1-1

Udinese

PN/28/08 20:45

Cagliari

0-2

Inter

3 kolejka
PT/01/09 18:30

Sassuolo

3-1

Verona

PT/01/09 20:45

Roma

1-2

Milan

SO/02/09 18:30

Bologna

2-1

Cagliari

SO/02/09 18:30

Udinese

0-0

Frosinone

SO/02/09 20:45

Atalanta

3-0

Monza

SO/02/09 20:45

Napoli

Zieliński 32
1-2

Lazio

Romero 30, Kamada 52
ND/03/09 18:30

Inter

4-0

Fiorentina

ND/03/09 18:30

Torino

1-0

Genua

ND/03/09 20:45

Empoli

0-2

Juventus

ND/03/09 20:45

Lecce

2-0

Salernitana

4 kolejka
SO/16/09 15:00

Juventus

3-1

Lazio

SO/16/09 18:00

Inter

5-1

Milan

SO/16/09 20:45

Genua

2-2

Napoli

ND/17/09 12:30

Cagliari

0-0

Udinese

ND/17/09 15:00

Frosinone

4-2

Sassuolo

ND/17/09 15:00

Monza

1-1

Lecce

ND/17/09 18:00

Fiorentina

3-2

Atalanta

ND/17/09 20:45

Roma

7-0

Empoli

PN/18/09 18:30

Salernitana

0-3

Torino

PN/18/09 20:45

Verona

0-0

Bologna

5 kolejka
PT/22/09 18:30

Salernitana

1-1

Frosinone

PT/22/09 20:45

Lecce

1-0

Genua

SO/23/09 15:00

Milan

1-0

Verona

SO/23/09 18:00

Sassuolo

4-2

Juventus

SO/23/09 20:45

Lazio

1-1

Monza

ND/24/09 12:30

Empoli

0-1

Inter

ND/24/09 15:00

Atalanta

2-0

Cagliari

ND/24/09 15:00

Udinese

0-2

Fiorentina

ND/24/09 18:00

Bologna

0-0

Napoli

ND/24/09 20:45

Torino

1-1

Roma

6 kolejka
WT/26/09 20:45

Juventus

Milik 57
1-0

Lecce

ŚR/27/09 18:30

Cagliari

1-3

Milan

ŚR/27/09 18:30

Empoli

1-0

Salernitana

ŚR/27/09 18:30

Verona

0-1

Atalanta

ŚR/27/09 20:45

Inter

1-2

Sassuolo

ŚR/27/09 20:45

Lazio

2-0

Torino

ŚR/27/09 20:45

Napoli

Zieliński 19 (k), Osimhen 39, Kwaracchelia 74, Simeone 81
4-1

Udinese

Samardzić 80
CZ/28/09 18:30

Monza

0-0

Bologna

CZ/28/09 18:30

Frosinone

1-1

Fiorentina

CZ/28/09 20:45

Genua

4-1

Roma

7 kolejka
SO/30/09 15:00

Lecce

0-4

Napoli

SO/30/09 18:00

Milan

2-0

Lazio

SO/30/09 20:45

Salernitana

0-4

Inter

ND/01/10 12:30

Bologna

3-0

Empoli

ND/01/10 15:00

Udinese

2-2

Genua

ND/01/10 18:00

Atalanta

0-0

Juventus

ND/01/10 20:45

Roma

2-0

Frosinone

PN/02/10 18:30

Torino

0-0

Verona

PN/02/10 18:30

Sassuolo

0-1

Monza

PN/02/10 20:45

Fiorentina

3-0

Cagliari

8 kolejka
PT/06/10 18:30

Empoli

0-0

Udinese

PT/06/10 20:45

Lecce

1-1

Sassuolo

SO/07/10 15:00

Inter

2-2

Bologna

SO/07/10 18:00

Juventus

2-0

Torino

SO/07/10 20:45

Genua

0-1

Milan

ND/08/10 12:30

Monza

3-0

Salernitana

ND/08/10 15:00

Frosinone

2-1

Verona

ND/08/10 15:00

Lazio

3-2

Atalanta

ND/08/10 18:00

Cagliari

1-4

Roma

ND/08/10 20:45

Napoli

1-3

Fiorentina

9 kolejka
SO/21/10 15:00

Verona

1-3

Napoli

SO/21/10 18:00

Torino

0-3

Inter

SO/21/10 20:45

Sassuolo

0-2

Lazio

ND/22/10 12:30

Roma

1-0

Monza

ND/22/10 15:00

Bologna

2-1

Frosinone

ND/22/10 15:00

Salernitana

2-2

Cagliari

ND/22/10 18:00

Atalanta

2-0

Genua

ND/22/10 20:45

Milan

0-1

Juventus

PN/23/10 18:30

Udinese

1-1

Lecce

PN/23/10 20:45

Fiorentina

0-2

Empoli

10 kolejka
PT/27/10 20:45

Genua

1-0

Salernitana

SO/28/10 15:00

Sassuolo

1-1

Bologna

SO/28/10 18:00

Lecce

0-1

Torino

SO/28/10 20:45

Juventus

1-0

Verona

ND/29/10 12:30

Cagliari

4-3

Frosinone

ND/29/10 15:00

Monza

1-1

Udinese

ND/29/10 18:00

Inter

1-0

Roma

ND/29/10 20:45

Napoli

2-2

Milan

PN/30/10 18:30

Empoli

0-3

Atalanta

PN/30/10 20:45

Lazio

1-0

Fiorentina

11 kolejka
PT/03/11 20:45

Bologna

1-0

Lazio

SO/04/11 15:00

Salernitana

0-2

Napoli

SO/04/11 18:00

Atalanta

1-2

Inter

SO/04/11 20:45

Milan

0-1

Udinese

ND/05/11 12:30

Verona

1-3

Monza

ND/05/11 15:00

Cagliari

2-1

Genua

ND/05/11 18:00

Roma

2-1

Lecce

ND/05/11 20:45

Fiorentina

0-1

Juventus

PN/06/11 18:30

Frosinone

2-1

Empoli

PN/06/11 20:45

Torino

2-1

Sassuolo

12 kolejka
PT/10/11 18:30

Sassuolo

2-2

Salernitana

PT/10/11 20:45

Genua

1-0

Verona

SO/11/11 15:00

Lecce

2-2

Milan

SO/11/11 18:00

Juventus

2-1

Cagliari

SO/11/11 20:45

Monza

1-1

Torino

ND/12/11 12:30

Napoli

0-1

Empoli

ND/12/11 15:00

Udinese

1-1

Atalanta

ND/12/11 15:00

Fiorentina

2-1

Bologna

ND/12/11 18:00

Lazio

0-0

Roma

ND/12/11 20:45

Inter

2-0

Frosinone

13 kolejka
SO/25/11 15:00

Salernitana

2-1

Lazio

SO/25/11 18:00

Atalanta

1-2

Napoli

SO/25/11 20:45

Milan

1-0

Fiorentina

ND/26/11 12:30

Cagliari

1-1

Monza

ND/26/11 15:00

Empoli

3-4

Sassuolo

ND/26/11 15:00

Frosinone

2-1

Genua

ND/26/11 18:00

Roma

3-1

Udinese

ND/26/11 20:45

Juventus

1-1

Inter

PN/27/11 18:30

Verona

2-2

Lecce

PN/27/11 20:45

Bologna

2-0

Torino

14 kolejka
PT/01/12 20:45

Monza

1-2

Juventus

SO/02/12 15:00

Genua

1-1

Empoli

SO/02/12 18:00

Lazio

1-0

Cagliari

SO/02/12 20:45

Milan

3-1

Frosinone

ND/03/12 12:30

Lecce

1-1

Bologna

ND/03/12 15:00

Fiorentina

3-0

Salernitana

ND/03/12 15:00

Udinese

3-3

Verona

ND/03/12 18:00

Sassuolo

1-2

Roma

ND/03/12 20:45

Napoli

0-3

Inter

PN/04/12 20:45

Torino

3-0

Atalanta

15 kolejka
PT/08/12 20:45

Juventus

1-0

Napoli

SO/09/12 15:00

Verona

1-1

Lazio

SO/09/12 18:00

Atalanta

3-2

Milan

SO/09/12 20:45

Inter

4-0

Udinese

ND/10/12 12:30

Frosinone

0-0

Torino

ND/10/12 15:00

Monza

1-0

Genua

ND/10/12 18:00

Salernitana

1-2

Bologna

ND/10/12 20:45

Roma

1-1

Fiorentina

PN/11/12 18:30

Empoli

1-1

Lecce

PN/11/12 20:45

Cagliari

2-1

Sassuolo

16 kolejka
PT/15/12 20:45

Genua

1-1

Juventus

SO/16/12 15:00

Lecce

2-1

Frosinone

SO/16/12 18:00

Napoli

2-1

Cagliari

SO/16/12 20:45

Torino

1-0

Empoli

ND/17/12 12:30

Milan

3-0

Monza

ND/17/12 15:00

Fiorentina

1-0

Verona

ND/17/12 15:00

Udinese

2-2

Sassuolo

ND/17/12 18:00

Bologna

2-0

Roma

ND/17/12 20:45

Lazio

0-2

Inter

PN/18/12 20:45

Atalanta

4-1

Salernitana

17 kolejka
PT/22/12 18:30

Empoli

0-2

Lazio

PT/22/12 18:30

Sassuolo

1-2

Genua

PT/22/12 20:45

Monza

0-1

Fiorentina

PT/22/12 20:45

Salernitana

2-2

Milan

SO/23/12 12:30

Frosinone

1-2

Juventus

SO/23/12 15:00

Torino

1-1

Udinese

SO/23/12 15:00

Bologna

1-0

Atalanta

SO/23/12 18:00

Inter

2-0

Lecce

SO/23/12 18:00

Verona

2-0

Cagliari

SO/23/12 20:45

Roma

2-0

Napoli

18 kolejka
PT/29/12 18:30

Fiorentina

1-0

Torino

PT/29/12 18:30

Napoli

0-0

Monza

PT/29/12 20:45

Genua

1-1

Inter

PT/29/12 20:45

Lazio

3-1

Frosinone

SO/30/12 12:30

Atalanta

1-0

Lecce

SO/30/12 15:00

Cagliari

0-0

Empoli

SO/30/12 15:00

Udinese

3-0

Bologna

SO/30/12 18:00

Verona

0-1

Salernitana

SO/30/12 18:00

Milan

1-0

Sassuolo

SO/30/12 20:45

Juventus

1-0

Roma

19 kolejka
PT/05/01 20:45

Bologna

1-1

Genua

SO/06/01 12:30

Inter

2-1

Verona

SO/06/01 15:00

Frosinone

2-3

Monza

SO/06/01 18:00

Lecce

1-1

Cagliari

SO/06/01 20:45

Sassuolo

1-0

Fiorentina

ND/07/01 12:30

Empoli

0-3

Milan

ND/07/01 15:00

Udinese

1-2

Lazio

ND/07/01 15:00

Torino

3-0

Napoli

ND/07/01 18:00

Salernitana

1-2

Juventus

ND/07/01 20:24

Roma

1-1

Atalanta

20 kolejka
SO/13/01 15:00

Genua

0-0

Torino

SO/13/01 15:00

Napoli

2-1

Salernitana

SO/13/01 18:00

Verona

Durić 3, Ngonge 56
2-1

Empoli

Żurkowski 64
SO/13/01 20:45

Monza

1-5

Inter

ND/14/01 12:30

Lazio

1-0

Lecce

ND/14/01 15:00

Cagliari

2-1

Bologna

ND/14/01 18:00

Fiorentina

2-2

Udinese

ND/14/01 20:45

Milan

3-1

Roma

PN/15/01 20:45

Atalanta

5-0

Frosinone

WT/16/01 20:45

Juventus

3-0

Sassuolo

21 kolejka
SO/20/01 18:00

Roma

2-1

Verona

SO/20/01 20:45

Udinese

2-3

Milan

ND/21/01 12:30

Frosinone

3-1

Cagliari

ND/21/01 15:00

Empoli

Żurkowski 13, 38, 73
3-0

Monza

ND/21/01 18:00

Salernitana

1-2

Genua

ND/21/01 20:45

Lecce

0-3

Juventus

ŚR/14/02 19:00

Bologna

2-0

Fiorentina

CZ/22/02 20:45

Torino

0-2

Lazio

ŚR/28/02 18:00

Sassuolo

1-6

Napoli

ŚR/28/02 20:45

Inter

4-0

Atalanta

22 kolejka
PT/26/01 20:45

Cagliari

1-2

Torino

SO/27/01 15:00

Atalanta

2-0

Udinese

SO/27/01 18:00

Juventus

1-1

Empoli

SO/27/01 20:45

Milan

2-2

Bologna

ND/28/01 12:30

Genua

2-1

Lecce

ND/28/01 15:00

Monza

1-0

Sassuolo

ND/28/01 15:00

Verona

1-1

Frosinone

ND/28/01 18:00

Lazio

0-0

Napoli

ND/28/01 20:45

Fiorentina

0-1

Inter

PN/29/01 20:45

Salernitana

1-2

Roma

23 kolejka
PT/02/02 20:45

Lecce

3-2

Fiorentina

SO/03/02 15:00

Empoli

0-0

Genua

SO/03/02 15:00

Udinese

0-0

Monza

SO/03/02 18:00

Frosinone

2-3

Milan

SO/03/02 20:45

Bologna

4-2

Sassuolo

ND/04/02 12:30

Torino

0-0

Salernitana

ND/04/02 15:00

Napoli

2-1

Verona

ND/04/02 18:00

Atalanta

3-1

Lazio

ND/04/02 20:45

Inter

1-0

Juventus

PN/05/02 20:45

Roma

4-0

Cagliari

24 kolejka
PT/09/02 20:45

Salernitana

1-3

Empoli

SO/10/02 15:00

Cagliari

1-3

Lazio

SO/10/02 18:00

Roma

2-4

Inter

SO/10/02 20:45

Sassuolo

1-1

Torino

ND/11/02 12:30

Fiorentina

5-1

Frosinone

ND/11/02 15:00

Bologna

4-0

Lecce

ND/11/02 15:00

Monza

0-0

Verona

ND/11/02 18:00

Genua

1-4

Atalanta

ND/11/02 20:45

Milan

1-0

Napoli

PN/12/02 20:45

Juventus

0-1

Udinese

25 kolejka
PT/16/02 19:00

Torino

2-0

Lecce

PT/16/02 21:00

Inter

4-0

Salernitana

SO/17/02 15:00

Napoli

1-1

Genua

SO/17/02 18:00

Verona

2-2

Juventus

SO/17/02 20:45

Atalanta

3-0

Sassuolo

ND/18/02 12:30

Lazio

1-2

Bologna

ND/18/02 15:00

Empoli

1-1

Fiorentina

ND/18/02 15:00

Udinese

1-1

Cagliari

ND/18/02 18:00

Frosinone

0-3

Roma

ND/18/02 20:45

Monza

4-2

Milan

26 kolejka
PT/23/02 20:45

Bologna

2-0

Verona

SO/24/02 15:00

Sassuolo

2-3

Empoli

SO/24/02 18:00

Salernitana

0-2

Monza

SO/24/02 20:45

Genua

2-0

Udinese

ND/25/02 12:30

Juventus

3-2

Frosinone

ND/25/02 15:00

Cagliari

1-1

Napoli

ND/25/02 18:00

Lecce

0-4

Inter

ND/25/02 20:45

Milan

1-1

Atalanta

PN/26/02 18:30

Roma

3-2

Torino

PN/26/02 20:45

Fiorentina

2-1

Lazio

27 kolejka
PT/01/03 20:45

Lazio

0-1

Milan

SO/02/03 15:00

Udinese

1-1

Salernitana

SO/02/03 18:00

Monza

1-4

Roma

SO/02/03 20:45

Torino

0-0

Fiorentina

ND/03/03 12:30

Verona

Świderski 79
1-0

Sassuolo

ND/03/03 15:00

Frosinone

1-1

Lecce

ND/03/03 15:00

Empoli

0-1

Cagliari

ND/03/03 18:00

Atalanta

1-2

Bologna

ND/03/03 20:45

Napoli

2-1

Juventus

PN/04/03 20:45

Inter

2-1

Genua

28 kolejka
PT/08/03 20:45

Napoli

1-1

Torino

SO/09/03 15:00

Cagliari

4-2

Salernitana

SO/09/03 15:00

Sassuolo

1-0

Frosinone

SO/09/03 18:00

Bologna

0-1

Inter

SO/09/03 20:45

Genua

2-3

Monza

ND/10/03 12:30

Lecce

0-1

Verona

ND/10/03 15:00

Milan

1-0

Empoli

ND/10/03 18:00

Juventus

Cambiaso 66, Milik 70
2-2

Atalanta

Koopmeiners 35, 75
ND/10/03 20:45

Fiorentina

2-2

Roma

PN/11/03 20:45

Lazio

1-2

Udinese

29 kolejka
PT/15/03 20:45

Empoli

0-1

Bologna

SO/16/03 15:00

Monza

1-0

Cagliari

SO/16/03 15:00

Udinese

0-2

Torino

SO/16/03 18:00

Salernitana

0-1

Lecce

SO/16/03 20:45

Frosinone

2-3

Lazio

ND/17/03 12:30

Juventus

0-0

Genua

ND/17/03 15:00

Verona

1-3

Milan

ND/17/03 18:00

Atalanta

-
Odwołany

Fiorentina

ND/17/03 18:00

Roma

1-0

Sassuolo

ND/17/03 20:45

Inter

1-1

Napoli

30 kolejka
SO/30/03 12:30

Napoli

0-3

Atalanta

SO/30/03 15:00

Genua

1-1

Frosinone

SO/30/03 15:00

Torino

1-0

Monza

SO/30/03 18:00

Lazio

1-0

Juventus

SO/30/03 20:45

Fiorentina

1-2

Milan

PN/01/04 12:30

Bologna

3-0

Salernitana

PN/01/04 15:00

Cagliari

1-1

Verona

PN/01/04 15:00

Sassuolo

1-1

Udinese

PN/01/04 18:00

Lecce

0-0

Roma

PN/01/04 20:45

Inter

2-0

Empoli

31 kolejka
PT/05/04 20:45

Salernitana

2-2

Sassuolo

SO/06/04 15:00

Milan

3-0

Lecce

SO/06/04 18:00

Roma

1-0

Lazio

SO/06/04 20:45

Empoli

3-2

Torino

ND/07/04 12:30

Frosinone

0-0

Bologna

ND/07/04 15:00

Monza

Durić 9, Colpani 62
2-4

Napoli

Osimhen 55, Politano 57, Zieliński 61, Raspadori 69
ND/07/04 18:00

Cagliari

2-1

Atalanta

ND/07/04 18:00

Verona

1-2

Genua

ND/07/04 20:45

Juventus

1-0

Fiorentina

PN/08/04 20:45

Udinese

1-2

Inter

32 kolejka
PT/12/04 20:45

Lazio

4-1

Salernitana

SO/13/04 15:00

Lecce

1-0

Empoli

SO/13/04 18:00

Torino

0-0

Juventus

SO/13/04 20:45

Bologna

0-0

Monza

ND/14/04 12:30

Napoli

2-2

Frosinone

ND/14/04 15:00

Sassuolo

3-3

Milan

ND/14/04 20:45

Inter

2-2

Cagliari

PN/15/04 18:30

Fiorentina

1-1

Genua

PN/15/04 20:45

Atalanta

2-2

Verona

CZ/25/04 20:00

Udinese

1-2

Roma

33 kolejka
PT/19/04 18:30

Genua

0-1

Lazio

PT/19/04 20:45

Cagliari

2-2

Juventus

SO/20/04 18:00

Empoli

1-0

Napoli

SO/20/04 20:45

Verona

1-0

Udinese

ND/21/04 12:30

Sassuolo

0-3

Lecce

ND/21/04 15:00

Torino

0-0

Frosinone

ND/21/04 18:00

Salernitana

0-2

Fiorentina

ND/21/04 20:45

Monza

1-2

Atalanta

PN/22/04 18:30

Roma

1-3

Bologna

PN/22/04 20:45

Milan

1-2

Inter

34 kolejka
PT/26/04 20:45

Frosinone

3-0

Salernitana

SO/27/04 15:00

Lecce

1-1

Monza

SO/27/04 18:00

Juventus

0-0

Milan

SO/27/04 20:45

Lazio

1-0

Verona

ND/28/04 12:30

Inter

2-0

Torino

ND/28/04 15:00

Bologna

1-1

Udinese

ND/28/04 18:00

Atalanta

2-0

Empoli

ND/28/04 18:00

Napoli

2-2

Roma

ND/28/04 20:45

Fiorentina

5-1

Sassuolo

PN/29/04 20:45

Genua

3-0

Cagliari

35 kolejka
PT/03/05 20:45

Torino

0-0

Bologna

SO/04/05 18:00

Monza

2-2

Lazio

SO/04/05 20:45

Sassuolo

1-0

Inter

ND/05/05 12:30

Cagliari

1-1

Lecce

ND/05/05 15:00

Empoli

0-0

Frosinone

ND/05/05 15:00

Verona

2-1

Fiorentina

ND/05/05 18:00

Milan

3-3

Genua

ND/05/05 20:45

Roma

1-1

Juventus

PN/06/05 18:00

Salernitana

1-2

Atalanta

PN/06/05 20:45

Udinese

1-1

Napoli

36 kolejka
PT/10/05 20:45

Frosinone

0-5

Inter

SO/11/05 18:00

Napoli

0-2

Bologna

SO/11/05 20:45

Milan

5-1

Cagliari

ND/12/05 12:30

Lazio

2-0

Empoli

ND/12/05 15:00

Genua

2-1

Sassuolo

ND/12/05 15:00

Verona

Świderski 67
1-2

Torino

Savva 77, Pellegri 83
ND/12/05 18:00

Juventus

1-1

Salernitana

ND/12/05 20:45

Atalanta

2-1

Roma

PN/13/05 18:30

Lecce

0-2

Udinese

PN/13/05 20:45

Fiorentina

2-1

Monza

37 kolejka
PT/17/05 20:45

Fiorentina

2-2

Napoli

SO/18/05 18:00

Lecce

0-2

Atalanta

SO/18/05 20:45

Torino

3-1

Milan

ND/19/05 12:30

Sassuolo

0-2

Cagliari

ND/19/05 15:00

Udinese

1-1

Empoli

ND/19/05 15:00

Monza

0-1

Frosinone

ND/19/05 18:00

Inter

1-1

Lazio

ND/19/05 20:45

Roma

1-0

Genua

PN/20/05 18:30

Salernitana

1-2

Verona

PN/20/05 20:45

Bologna

Calafiori 2, 53, Castro 11
3-3

Juventus

Chiesa 76, Milik 83, Yildiz 84
38 kolejka
CZ/23/05 20:45

Cagliari

2-3

Fiorentina

PT/24/05 20:45

Genua

2-0

Bologna

SO/25/05 18:00

Juventus

2-0

Monza

SO/25/05 20:45

Milan

3-3

Salernitana

ND/26/05 18:00

Atalanta

3-0

Torino

ND/26/05 18:00

Napoli

0-0

Lecce

ND/26/05 20:45

Empoli

2-1

Roma

ND/26/05 20:45

Frosinone

0-1

Udinese

ND/26/05 20:45

Verona

2-2

Inter

ND/26/05 20:45

Lazio

1-1

Sassuolo

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

15:00 TVP Sport Gol - magazyn Ekstraklasy
17:00 TVP Sport U-17: Polska - Słowacja (na żywo)
21:30 Polsat Sp.2 Magazyn 1. ligi (premiera)
13:10 TVP Sport Gol (powt.)
13:30 Polsat Sp.3 Cafe Futbol (powt.)