Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 18 kwietnia 2014

2 Liga wschód

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pogoń Siedlce244643-3114-4-69-2-15-2-5
2Siarka Tarnobrzeg244438-2213-5-69-2-14-3-5
3Wigry Suwałki243932-2710-9-58-3-22-6-3
4Stal Stalowa Wola243731-2310-7-78-3-12-4-6
5Limanovia Limanowa243724-2810-7-77-4-13-3-6
6Znicz Pruszków243635-279-9-67-2-32-7-3
7Stal Mielec243629-2710-6-85-4-35-2-5
8Legionovia Legionowo243536-289-8-75-3-44-5-3
9Wisła Puławy243532-309-8-74-4-45-4-3
10Stal Rzeszów243425-228-10-64-5-34-5-3
11Pelikan Łowicz243333-269-6-96-2-43-4-5
12Olimpia Elbląg243320-219-6-95-5-24-1-7
13Olimpia Zambrów242630-367-5-123-1-74-4-5
14Garbarnia Kraków242620-408-2-142-2-86-0-6
15Motor Lublin242439-496-6-123-6-33-0-9
16Świt Nowy Dwór M.242315-286-5-134-2-62-3-7
17Concordia Elbląg242319-335-8-113-4-52-4-6
18Radomiak Radom242231-345-7-124-5-31-2-9
PT/18/04 14:30
Concordia E.
-
Wisła P.
PT/18/04 18:00
Garbarnia K.
-
Legionovia L.
PT/18/04 18:00
Wigry S.
-
Znicz P.
SO/19/04 13:00
Siarka T.
-
Olimpia E.
SO/19/04 14:00
Świt N.
-
Limanovia L.
SO/19/04 15:00
Pogoń S.
-
Stal M.
SO/19/04 16:00
Stal S.
-
Olimpia Z.
SO/19/04 16:00
Radomiak R.
-
Pelikan Ł.
SO/19/04 17:00
Stal R.
-
Motor L.
- -
Znicz P.
-
Siarka T.
- -
Legionovia L.
-
Wigry S.
- -
Olimpia Z.
-
Garbarnia K.
- -
Limanovia L.
-
Radomiak R.
- -
Motor L.
-
Świt N.
- -
Wisła P.
-
Stal R.
- -
Stal M.
-
Concordia E.
- -
Olimpia E.
-
Pogoń S.
ŚR/23/04 00:00
Pelikan Ł.
-
Stal S.
1 kolejka
SO/27/07 17:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 16
1-1

Pelikan Łowicz

Ekwueme 68
SO/27/07 17:00

Stal Stalowa Wola

3-0
(wo)

Limanovia Limanowa

SO/27/07 17:00

Siarka Tarnobrzeg

0-3

Stal Rzeszów

Szela 45, Bednarczyk 58, Prędota 69
SO/27/07 17:00

Pogoń Siedlce

Rodak 45, Tarachulski 78
2-1

Concordia Elbląg

Martynowicz 9
SO/27/07 17:00

Motor Lublin

Mihałewśkyj 22
1-1

Olimpia Zambrów

Ciach 25
SO/27/07 17:30

Legionovia Legionowo

Tomczyk 56 (k)
1-2

Wisła Puławy

Nowak 68 (k), Niezgoda 90
SO/27/07 19:00

Wigry Suwałki

Bogusz 7, Jeriomenko 47, Widejko 53, Tuttas 90 (k)
4-1

Świt Nowy Dwór M.

Kiwała 36
ND/28/07 18:00

Garbarnia Kraków

0-3

Radomiak Radom

Kornacki 6, Derbich 29, Czoska 88
ND/28/07 19:00

Znicz Pruszków

Kościelny 11 (s), Kopciński 66, Banaszewski 88
3-1

Stal Mielec

Buczyński 54
2 kolejka
SO/03/08 17:00

Stal Rzeszów

Prędota 90
1-0

Pogoń Siedlce

SO/03/08 17:00

Radomiak Radom

Białożyt 17
1-1

Wigry Suwałki

Atanacković 51
SO/03/08 17:00

Motor Lublin

Wróblewski 6, Kądzior 29, Wrzesiński 81, 90
4-0

Stal Stalowa Wola

SO/03/08 17:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 17
1-0

Znicz Pruszków

SO/03/08 17:30

Legionovia Legionowo

Romanczuk 56
1-2

Stal Mielec

Skiba 13, Łętocha 81
SO/03/08 18:00

Wisła Puławy

0-3

Olimpia Zambrów

Zapolnik 14, Grzybowski 34 (k), Hryszko 63 (k)
SO/03/08 18:00

Garbarnia Kraków

0-3

Limanovia Limanowa

Skiba 6, 58, Arkadiusz Serafin 45
ND/04/08 11:15

Pelikan Łowicz

Świątek 31, Ekwueme 36, 51, Solecki 90
4-0

Concordia Elbląg

ND/04/08 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Melon 52
1-0

Siarka Tarnobrzeg

3 kolejka
PT/09/08 17:00

Wigry Suwałki

Widejko 90
1-1

Limanovia Limanowa

Sane 82
PT/09/08 19:30

Znicz Pruszków

Paluchowski 32, 52, 57
3-1

Pelikan Łowicz

Koman 74
SO/10/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Reiman (k) 38
1-1

Wisła Puławy

Nowak (k) 69
SO/10/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Koczon 13, Frankiewicz 78
2-1

Radomiak Radom

Leandro 20
SO/10/08 17:00

Pogoń Siedlce

Czerkas 4,Tarachulski 86
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Melon 58
SO/10/08 17:00

Concordia Elbląg

0-0

Stal Rzeszów

SO/10/08 17:30

Legionovia Legionowo

Złotkowski 48
1-2

Olimpia Elbląg

Kołosow 38, 40
SO/10/08 18:00

Garbarnia Kraków

Górecki 64
1-2

Motor Lublin

Falisiewicz 51 (k), Jaroń 53
ŚR/18/09 16:00

Olimpia Zambrów

0-1

Stal Mielec

Skiba 76
4 kolejka
PT/16/08 19:30

Znicz Pruszków

0-1

Legionovia Legionowo

Janusiński 12
SO/17/08 17:00

Radomiak Radom

Cieciura 7, 45 (k), Ciach 42, Radecki 49, Leandro 58
5-3

Pogoń Siedlce

Wójcik 12, Czerkas 30 (k), Dybiec 45
SO/17/08 17:00

Motor Lublin

Ptaszyński 11
1-3

Wigry Suwałki

Tuttas 73 (k), 83, Pomian 7
SO/17/08 17:00

Wisła Puławy

Nowak 4, 63
2-1

Garbarnia Kraków

Górecki 85
SO/17/08 17:15

Olimpia Elbląg

0-0

Olimpia Zambrów

ND/18/08 11:15

Pelikan Łowicz

Świątek 86
1-2

Stal Rzeszów

Szczoczarz 53, Prędota 87
ND/18/08 17:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Concordia Elbląg

Nadolny 85
ŚR/21/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Ciećko 13, Tunkiewicz 52, Wróbel 90
3-0

Limanovia Limanowa

ŚR/21/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Płonka 24, 69
2-1

Stal Mielec

Kościelny 90
5 kolejka
SO/24/08 17:00

Legionovia Legionowo

Łukasik 3, Janusiński 16, 79
3-2

Pelikan Łowicz

Brodecki 38, Bojańczyk 89
SO/24/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Reiman 84
1-0

Olimpia Elbląg

SO/24/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Ciećko 24, Truszkowski 84
2-0

Motor Lublin

SO/24/08 17:00

Pogoń Siedlce

Wójcik 33, 89, Stromecki 65
3-0

Limanovia Limanowa

SO/24/08 17:00

Concordia Elbląg

Szuprytowski 45
1-0

Radomiak Radom

SO/24/08 17:00

Stal Rzeszów

0-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/24/08 18:00

Garbarnia Kraków

Ogar 39
1-2

Stal Mielec

Kościelny 54, Łętocha 81
SO/24/08 18:30

Wigry Suwałki

0-4

Wisła Puławy

Jabkowski 27, Nowak 30, 51, Pożak 84
SO/24/08 19:00

Olimpia Zambrów

Zapolnik 36
1-3

Znicz Pruszków

Paluchowski 2, 68, Jędrych 79
6 kolejka
SO/31/08 16:00

Motor Lublin

Tataj 78
1-2

Pogoń Siedlce

Guzek 33, Odunka 37
SO/31/08 17:00

Radomiak Radom

Stanisławski 50
1-1

Stal Rzeszów

Szczoczarz 43
SO/31/08 17:00

Wisła Puławy

0-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/31/08 17:00

Legionovia Legionowo

Bojas 25, Lewicki 37, Wolski 90
3-0

Olimpia Zambrów

SO/31/08 18:00

Znicz Pruszków

Kopciński 62, Pieczara 82
2-2

Stal Stalowa Wola

Bogacz 72, Czarny 86
SO/31/08 19:00

Stal Mielec

Głaz 61
1-1

Wigry Suwałki

Wenger 27
ND/01/09 11:15

Pelikan Łowicz

Koman 56, Bojańczyk 62
2-0

Świt Nowy Dwór M.

ND/01/09 16:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 8 (k), 78
2-0

Garbarnia Kraków

ND/01/09 17:00

Limanovia Limanowa

0-0

Concordia Elbląg

7 kolejka
PT/06/09 17:00

Pogoń Siedlce

Wójcik 51, Zaniewski 53, Dziubiński 88
3-0

Wisła Puławy

SO/07/09 16:00

Stal Stalowa Wola

Fabianowski 32, 49
2-0

Legionovia Legionowo

SO/07/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Wróbel 5
1-1

Stal Mielec

Getinger 57
SO/07/09 16:00

Concordia Elbląg

Martynowicz 5, Galeniewski 50
2-4

Motor Lublin

Tataj 27, 35, Kądzior 30, Sedlewski 37
SO/07/09 17:00

Stal Rzeszów

Więcek 83
1-3

Limanovia Limanowa

Dziadzio 16 (k), 70, Komorek 56
SO/07/09 18:00

Garbarnia Kraków

0-0

Znicz Pruszków

SO/07/09 18:00

Wigry Suwałki

Czerniewski 17 (s), Makaradze 73, Ichim 88 (s)
3-0

Olimpia Elbląg

ND/08/09 16:00

Olimpia Zambrów

Grzybowski 30, 60 (k)
2-0

Pelikan Łowicz

ND/08/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Zawiska 72
1-0

Radomiak Radom

8 kolejka
PT/13/09 19:30

Znicz Pruszków

Paluchowski 45
1-2

Wigry Suwałki

Karłowicz 32, Tuttas 61
SO/14/09 15:00

Motor Lublin

Tataj 81
1-1

Stal Rzeszów

Prędota 25
SO/14/09 16:00

Wisła Puławy

Kłusek 23, Nowak 49
2-0

Concordia Elbląg

SO/14/09 16:00

Olimpia Elbląg

Ichim 28, Graczyk 66
2-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/14/09 16:00

Olimpia Zambrów

Jastrzębski 37
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/14/09 16:30

Legionovia Legionowo

Lewicki 4
1-2

Garbarnia Kraków

Górecki 38, Piszczek 58
SO/14/09 18:00

Stal Mielec

Domański 8, 10, Kościelny 80
3-3

Pogoń Siedlce

Dybiec 36, Zaniewski 45, Wójcik 62
ND/15/09 11:15

Pelikan Łowicz

Solecki 19, Dremluk 79
2-1

Radomiak Radom

Leandro 77 (k)
ND/15/09 17:00

Limanovia Limanowa

Dziadzio 51 (k)
1-0

Świt Nowy Dwór M.

9 kolejka
PT/20/09 18:00

Wigry Suwałki

Tarnowski 15
1-1

Legionovia Legionowo

Tlaga 27
PT/20/09 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Zawiska 7, Kiwała 33
2-3

Motor Lublin

Jaroń 4, Wrzesiński 26, Tataj 45
SO/21/09 15:00

Garbarnia Kraków

Nowak 35
1-0

Olimpia Zambrów

SO/21/09 16:00

Stal Stalowa Wola

Reiman 87
1-1

Pelikan Łowicz

Ekwueme 8
SO/21/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Ciećko 58, Kowalski 90
2-0

Znicz Pruszków

SO/21/09 16:00

Pogoń Siedlce

Zaniewski 77
1-3

Olimpia Elbląg

Ichim 19, Kopycki 28, Wójcik 90 (s)
SO/21/09 16:00

Concordia Elbląg

Lepczak 60 (k)
1-0

Stal Mielec

SO/21/09 16:00

Stal Rzeszów

0-0

Wisła Puławy

SO/21/09 16:00

Radomiak Radom

Leandro 51, Kornacki 58, Derbich 90
3-0

Limanovia Limanowa

10 kolejka
PT/27/09 19:30

Znicz Pruszków

Paluchowski 70 (k)
1-0

Pogoń Siedlce

SO/28/09 15:00

Motor Lublin

Kądzior 25, Tataj 46
2-2

Radomiak Radom

Leandro 48, 63 (k)
SO/28/09 15:00

Stal Stalowa Wola

Tur 5, Reiman 38
2-0

Garbarnia Kraków

SO/28/09 15:45

Olimpia Elbląg

Kołosow 29
1-1

Concordia Elbląg

Zejglic 12
SO/28/09 16:00

Wisła Puławy

Budzyński 5
1-3

Świt Nowy Dwór M.

Sosnowski 43, Melao 55, Szabat 88
SO/28/09 16:00

Legionovia Legionowo

Wolski 24, Lewicki 63, 69
3-2

Siarka Tarnobrzeg

Truszkowski 5, 65
ND/29/09 11:15

Pelikan Łowicz

Koman 80
1-0

Limanovia Limanowa

ND/29/09 17:30

Wigry Suwałki

Karłowicz 24, Makaradze 26, 32
3-1

Olimpia Zambrów

Zapolnik 83
ND/29/09 18:00

Stal Mielec

Łętocha 35, 54 (k), Getinger 45, Skiba 90
4-1

Stal Rzeszów

Szela 57
11 kolejka
SO/05/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

Truszkowski 54
1-0

Olimpia Zambrów

SO/05/10 15:00

Concordia Elbląg

Kiełtyka 48
1-1

Znicz Pruszków

Kucharski 70
SO/05/10 15:00

Stal Rzeszów

Prędota 88
1-0

Olimpia Elbląg

SO/05/10 15:30

Radomiak Radom

Cichos 37, Cieciura 67 (k)
2-3

Wisła Puławy

Nowak 16, 88, Wiącek 62
SO/05/10 16:00

Pogoń Siedlce

Czerkas 17 (k), 39, Dziubiński 36, Tarachulski 67
4-2

Legionovia Legionowo

Bojas 14, 19
SO/05/10 17:00

Wigry Suwałki

0-2

Stal Stalowa Wola

Reiman 18, Łanucha 23
SO/05/10 18:00

Garbarnia Kraków

0-5

Pelikan Łowicz

Koman 57, Solecki 69, 73, Kowalczyk 84, Kosiorek 90
ND/06/10 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Zawiska 79, 90
2-1

Stal Mielec

Głaz 17
ND/06/10 16:00

Limanovia Limanowa

Dziadzio 58 (k), Pyciak 65, Mężyk 90
3-2

Motor Lublin

Tataj 87, 90 (k)
12 kolejka
PT/11/10 17:00

Wisła Puławy

Budzyński 44
1-1

Limanovia Limanowa

Kwiatkowski 79 (s)
SO/12/10 15:00

Olimpia Elbląg

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Szczepański 74
SO/12/10 15:00

Olimpia Zambrów

Zapalnik 38
1-2

Pogoń Siedlce

Czerkas 36, Zaniewski 82
SO/12/10 15:00

Stal Stalowa Wola

0-1

Siarka Tarnobrzeg

Truszkowski 75
SO/12/10 15:30

Legionovia Legionowo

Karaszewski 6, Tomczyk 16, 73, Janusiński 85
4-0

Concordia Elbląg

SO/12/10 18:00

Znicz Pruszków

Paluchowski 52 (k), 81
2-1

Stal Rzeszów

Prędota 19
SO/12/10 18:00

Garbarnia Kraków

Leszczak 28
1-0

Wigry Suwałki

ND/13/10 11:30

Pelikan Łowicz

Świątek 34, Koman 39, Pomianowski 61, Solecki 64
4-1

Motor Lublin

Mihałewśkyj 2
ND/13/10 14:00

Stal Mielec

Łętocha 44
1-0

Radomiak Radom

13 kolejka
PT/18/10 17:00

Wigry Suwałki

Karłowicz 86
1-0

Pelikan Łowicz

SO/19/10 14:00

Siarka Tarnobrzeg

Truszkowski 3, Stępień 6, Popiela 84, Tunkiewicz 90
4-1

Garbarnia Kraków

Ogar 44
SO/19/10 14:00

Concordia Elbląg

0-1

Olimpia Zambrów

Grzybowski 17
SO/19/10 14:00

Stal Rzeszów

Romanczuk 26 (s)
1-1

Legionovia Legionowo

Bojas 74 (k)
SO/19/10 15:00

Pogoń Siedlce

Dziubiński 24, Wójcik 29
2-0

Stal Stalowa Wola

SO/19/10 15:00

Radomiak Radom

Leandro 43, Cichos 58, Derbich 74
3-0

Olimpia Elbląg

SO/19/10 15:00

Motor Lublin

Tataj 28, 52, Ptaszyński 44
3-3

Wisła Puławy

Nowak 7, Budzyński 48, Wiącek 74
ND/20/10 15:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Znicz Pruszków

ND/20/10 15:00

Limanovia Limanowa

Dziadzio 73 (k)
1-0

Stal Mielec

14 kolejka
PT/25/10 17:00

Wigry Suwałki

Karankiewicz 26, Drągowski 37
2-0

Siarka Tarnobrzeg

PT/25/10 19:00

Znicz Pruszków

Rackiewicz 24, Machalski 50, Paluchowski 74
3-2

Radomiak Radom

Cichos 6, Wichtowski 21
SO/26/10 13:00

Stal Stalowa Wola

Mikołajczak 4, Fabianowski 7, Płonka 75
3-0

Concordia Elbląg

SO/26/10 14:00

Olimpia Elbląg

0-1

Limanovia Limanowa

Dziadzio 87
SO/26/10 14:00

Legionovia Legionowo

0-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/26/10 14:00

Olimpia Zambrów

0-1

Stal Rzeszów

Kolesnikovs 82
SO/26/10 14:00

Garbarnia Kraków

Nowak 61, Ogar 66
2-3

Pogoń Siedlce

Stromecki 25, Kostrubała 36 (s), Zaniewski 90
ND/27/10 11:15

Pelikan Łowicz

0-0

Wisła Puławy

ND/27/10 17:00

Stal Mielec

Buczyński 29, 57, Kardyś 89
3-1

Motor Lublin

Karwan 90
15 kolejka
CZ/31/10 16:00

Wisła Puławy

0-1

Stal Mielec

Skiba 81
SO/02/11 13:00

Stal Rzeszów

Prędota 6
1-1

Stal Stalowa Wola

Czarny 90
SO/02/11 13:00

Radomiak Radom

Leandro 33, Wolski 74
2-2

Legionovia Legionowo

Tomczyk 78, 85
ND/03/11 13:00

Concordia Elbląg

Szuprytowski 70
1-2

Garbarnia Kraków

Nowak 54, Pluta 85
ND/03/11 13:00

Limanovia Limanowa

Dziadzio 53
1-1

Znicz Pruszków

Banaszewski 46
ND/03/11 13:00

Motor Lublin

Tataj 2, Wrzesiński 53
2-0

Olimpia Elbląg

ND/03/11 13:30

Siarka Tarnobrzeg

Chrabąszcz 50
1-1

Pelikan Łowicz

Ekwueme 72
ND/03/11 14:00

Pogoń Siedlce

Lauryn 33 (s)
1-1

Wigry Suwałki

Karankiewicz 84
ND/03/11 15:00

Świt Nowy Dwór M.

Szabat 34
1-2

Olimpia Zambrów

Poduch 77, Gogol 90
16 kolejka
PT/08/11 19:00

Znicz Pruszków

Rackiewicz 33, 67, Kucharski 48, Paluchowski 87
4-1

Motor Lublin

Karwan 73
SO/09/11 13:00

Olimpia Elbląg

Graczyk 42, Leśniewski 61
2-1

Wisła Puławy

Nowosielski 28
SO/09/11 13:00

Olimpia Zambrów

Jakuszewski 40
1-1

Radomiak Radom

Białożyt 52
SO/09/11 13:00

Stal Stalowa Wola

Argasiński 49, Reiman 71, 88, Juda 90
4-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/09/11 13:00

Garbarnia Kraków

Leszczak 5, Kalemba 45
2-2

Stal Rzeszów

Prędota 84, 90
SO/09/11 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Wróbel 24, 73, Popiela 58 (k), Truszkowski 81
4-1

Pogoń Siedlce

Zaniewski 23
SO/09/11 13:30

Legionovia Legionowo

0-0

Limanovia Limanowa

SO/09/11 15:00

Wigry Suwałki

Makaradze 9, Radzio 65
2-1

Concordia Elbląg

Korzeniewski 89
ND/10/11 11:15

Pelikan Łowicz

0-1

Stal Mielec

Duda 79
17 kolejka
SO/16/11 12:00

Motor Lublin

0-0

Legionovia Legionowo

SO/16/11 13:00

Stal Rzeszów

Prędota 13, Kolesnikovs 43, Drelich 59
3-0

Wigry Suwałki

SO/16/11 13:00

Radomiak Radom

Wolski 5
1-1

Stal Stalowa Wola

Reiman 67
SO/16/11 16:00

Wisła Puławy

Martuś 77
1-1

Znicz Pruszków

Paluchowski 23
ND/17/11 13:00

Pogoń Siedlce

Dybiec 41, Ratajczak 58
2-0

Pelikan Łowicz

ND/17/11 13:00

Concordia Elbląg

Stępień 37
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Persona 29, 87
ND/17/11 13:00

Limanovia Limanowa

Serafin 4, Dziadzio 84
2-1

Olimpia Zambrów

Hryszko 78
ND/17/11 15:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Garbarnia Kraków

Pluta 40
ND/17/11 17:00

Stal Mielec

0-0

Olimpia Elbląg

18 kolejka
SO/23/11 13:00

Radomiak Radom

Białożyt 89
1-2

Garbarnia Kraków

Nowak 44, Pluta 52
SO/23/11 13:00

Stal Rzeszów

Jędryas 83
1-1

Siarka Tarnobrzeg

Wróbel 33
SO/23/11 13:00

Concordia Elbląg

Szuprytowski 66
1-3

Pogoń Siedlce

Wójcik 17, Dziubiński 49, Dybiec 56
SO/23/11 16:00

Wisła Puławy

Nowak 89 (k)
1-0

Legionovia Legionowo

ND/24/11 11:15

Pelikan Łowicz

Bojańczyk 39
1-0

Olimpia Elbląg

ND/24/11 13:00

Olimpia Zambrów

Grzybowski 65, Zapolnik 70, Poduch 78, Jastrzębski 90
4-1

Motor Lublin

Tataj 5
ND/24/11 13:00

Limanovia Limanowa

Dziadzio 15
1-1

Stal Stalowa Wola

Sikorski 45
ND/24/11 15:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Wigry Suwałki

ND/24/11 17:00

Stal Mielec

Łętocha 5
1-0

Znicz Pruszków

19 kolejka
SO/08/03 14:00

Siarka Tarnobrzeg

Stępień 44
1-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/08/03 14:00

Stal Stalowa Wola

Mikołajczak 51, Bogacz 75, Płonka 90
3-2

Motor Lublin

Jonczyk 43, 73
SO/08/03 14:00

Olimpia Zambrów

Grzybowski 55, Zapolnik 63 (k), 66
3-5

Wisła Puławy

Nowak 8 (k), Paluch 14, Komar 51, Martuś 81, Łytwyniuk 90
SO/08/03 15:00

Limanovia Limanowa

0-1

Garbarnia Kraków

Górecki 22
ND/09/03 12:00

Concordia Elbląg

Fujikawa 90
1-1

Pelikan Łowicz

Świątek 42
ND/09/03 12:00

Znicz Pruszków

Rackiewicz 26, Paluchowski 90
2-1

Olimpia Elbląg

Kołosow 38
ND/09/03 15:00

Pogoń Siedlce

Odunka 6
1-1

Stal Rzeszów

Maślany 28
ND/09/03 15:00

Wigry Suwałki

Tuttas 13 (k), Mackiewicz 88
2-1

Radomiak Radom

Cieciura 31 (k)
ND/09/03 17:00

Stal Mielec

Radulj 33 (k)
1-3

Legionovia Legionowo

Stańczyk 57 (k), Gurzęda 61, 67
20 kolejka
SO/15/03 14:30

Motor Lublin

Kądzior 55, 80, Jonczyk 64
3-1

Garbarnia Kraków

Ogar 68
SO/15/03 15:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 29
1-1

Legionovia Legionowo

Ryndak 61
SO/15/03 15:00

Radomiak Radom

0-4

Siarka Tarnobrzeg

Truszkowski 10, Wróbel 30, Koczon 61, Chrabąszcz 73
SO/15/03 15:00

Świt Nowy Dwór M.

Zawiska 21, Szuprytowski 63
2-1

Pogoń Siedlce

Wocial 47
SO/15/03 15:00

Stal Rzeszów

0-1

Concordia Elbląg

Zapata 85
SO/15/03 16:00

Wisła Puławy

Wiącek 62, Szczotka 90
2-0

Stal Stalowa Wola

ND/16/03 11:15

Pelikan Łowicz

0-2

Znicz Pruszków

Machalski 47, Brodecki 50 (s)
ND/16/03 15:00

Limanovia Limanowa

Pyciak 59, Kmiecik 88
2-0

Wigry Suwałki

ND/16/03 17:00

Stal Mielec

Kościelny 86
1-3

Olimpia Zambrów

Hryszko 48, Zapolnik 51, Poduch 76
21 kolejka
SO/22/03 14:00

Olimpia Zambrów

0-1

Olimpia Elbląg

Sedlewski 3
SO/22/03 15:00

Legionovia Legionowo

Stańczyk 32, Czerkas 39
2-2

Znicz Pruszków

Banaszewski 47, Januszewski 85
SO/22/03 15:00

Garbarnia Kraków

0-1

Wisła Puławy

Paluch 30
SO/22/03 15:00

Stal Rzeszów

0-1

Pelikan Łowicz

Koman 78
ND/23/03 12:00

Concordia Elbląg

0-0

Świt Nowy Dwór M.

ND/23/03 15:00

Wigry Suwałki

Tuttas 84, Karłowicz 90
2-1

Motor Lublin

Broź 65 (k)
ND/23/03 15:00

Pogoń Siedlce

Wójcik 90 (k)
1-0

Radomiak Radom

ND/23/03 16:00

Limanovia Limanowa

Pietras 34, Pietrzak 50
2-1

Siarka Tarnobrzeg

Tunkiewicz 64
ND/23/03 18:00

Stal Mielec

0-1

Stal Stalowa Wola

Płonka 82
22 kolejka
SO/29/03 15:00

Radomiak Radom

0-0

Concordia Elbląg

SO/29/03 15:00

Świt Nowy Dwór M.

0-1

Stal Rzeszów

Kaźmierowski 77
SO/29/03 15:00

Motor Lublin

Jaroń 70 (k)
1-3

Siarka Tarnobrzeg

Nadolski 20, Truszkowski 36 (k), 65
SO/29/03 16:00

Wisła Puławy

Nowak 16, Łytwyniuk 68
2-2

Wigry Suwałki

Luksys 74, Tuttas 88 (k)
SO/29/03 16:00

Olimpia Elbląg

Kołosow 14
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/29/03 18:00

Znicz Pruszków

Bochenek 9, 47, Paluchowski 86 (k)
3-3

Olimpia Zambrów

Steć 54, Zapolnik 59, Jastrzębski 68
ND/30/03 11:15

Pelikan Łowicz

Ekwueme 9
1-2

Legionovia Legionowo

Stańczyk 58, Ryndak 60
ND/30/03 16:00

Limanovia Limanowa

0-0

Pogoń Siedlce

ND/30/03 18:00

Stal Mielec

Duda 43
1-0

Garbarnia Kraków

23 kolejka
CZ/03/04 16:30

Pogoń Siedlce

Wójcik 29, Rodak 4
2-1

Motor Lublin

Kądzior 58
PT/04/04 16:00

Stal Stalowa Wola

Czarny 90
1-1

Znicz Pruszków

Jędrych 43
PT/04/04 18:00

Świt Nowy Dwór M.

0-2

Pelikan Łowicz

Koman 20, Brodecki 34
SO/05/04 15:00

Olimpia Zambrów

0-3

Legionovia Legionowo

Czerkas 30 (k), 38, Pielak 87
SO/05/04 15:00

Garbarnia Kraków

0-2

Olimpia Elbląg

Kołosow 42, Sedlewski 79
SO/05/04 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Frankiewicz 5, Truszkowski 57
2-0

Wisła Puławy

SO/05/04 16:00

Stal Rzeszów

Lisiecki 85
1-0

Radomiak Radom

SO/05/04 16:30

Wigry Suwałki

Atanacković 53
1-1

Stal Mielec

Łętocha 75
ND/06/04 12:00

Concordia Elbląg

Zapata 48, 68 (k), Faura 56, Fernandez 85 (k)
4-0

Limanovia Limanowa

24 kolejka
PT/11/04 18:00

Znicz Pruszków

0-1

Garbarnia Kraków

Nowak 38
SO/12/04 15:30

Radomiak Radom

Leandro 90
1-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/12/04 16:00

Motor Lublin

Tataj 76
1-1

Concordia Elbląg

Okada 44
SO/12/04 16:00

Legionovia Legionowo

Lendzion 45
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/12/04 17:00

Wisła Puławy

0-1

Pogoń Siedlce

Demianiuk 43
SO/12/04 17:00

Olimpia Elbląg

0-0

Wigry Suwałki

ND/13/04 11:15

Pelikan Łowicz

Świątek 47, Bojańczyk 78
2-2

Olimpia Zambrów

Hryszko 60, Steć 87 (k)
ND/13/04 15:00

Limanovia Limanowa

Majcher 2, Serafin 47
2-1

Stal Rzeszów

Jamróz 65
ND/13/04 19:00

Stal Mielec

Nadolski 15 (s)
1-1

Siarka Tarnobrzeg

Buras 32
25 kolejka
PT/18/04 14:30

Concordia Elbląg

-

Wisła Puławy

PT/18/04 18:00

Garbarnia Kraków

-

Legionovia Legionowo

PT/18/04 18:00

Wigry Suwałki

-

Znicz Pruszków

SO/19/04 13:00

Siarka Tarnobrzeg

-

Olimpia Elbląg

SO/19/04 14:00

Świt Nowy Dwór M.

-

Limanovia Limanowa

SO/19/04 15:00

Pogoń Siedlce

-

Stal Mielec

SO/19/04 16:00

Stal Stalowa Wola

-

Olimpia Zambrów

SO/19/04 16:00

Radomiak Radom

-

Pelikan Łowicz

SO/19/04 17:00

Stal Rzeszów

-

Motor Lublin

26 kolejka
- -

Znicz Pruszków

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Legionovia Legionowo

-

Wigry Suwałki

- -

Olimpia Zambrów

-

Garbarnia Kraków

- -

Limanovia Limanowa

-

Radomiak Radom

- -

Motor Lublin

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Wisła Puławy

-

Stal Rzeszów

- -

Stal Mielec

-

Concordia Elbląg

- -

Olimpia Elbląg

-

Pogoń Siedlce

ŚR/23/04 00:00

Pelikan Łowicz

-

Stal Stalowa Wola

27 kolejka
- -

Garbarnia Kraków

-

Stal Stalowa Wola

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Legionovia Legionowo

- -

Pogoń Siedlce

-

Znicz Pruszków

- -

Concordia Elbląg

-

Olimpia Elbląg

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Wisła Puławy

- -

Stal Rzeszów

-

Stal Mielec

- -

Radomiak Radom

-

Motor Lublin

- -

Limanovia Limanowa

-

Pelikan Łowicz

SO/26/04 00:00

Olimpia Zambrów

-

Wigry Suwałki

28 kolejka
- -

Motor Lublin

-

Limanovia Limanowa

- -

Wisła Puławy

-

Radomiak Radom

- -

Stal Mielec

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Olimpia Elbląg

-

Stal Rzeszów

- -

Znicz Pruszków

-

Concordia Elbląg

- -

Legionovia Legionowo

-

Pogoń Siedlce

- -

Olimpia Zambrów

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Stal Stalowa Wola

-

Wigry Suwałki

SO/03/05 00:00

Pelikan Łowicz

-

Garbarnia Kraków

29 kolejka
- -

Limanovia Limanowa

-

Wisła Puławy

- -

Stal Rzeszów

-

Znicz Pruszków

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Olimpia Elbląg

- -

Radomiak Radom

-

Stal Mielec

- -

Wigry Suwałki

-

Garbarnia Kraków

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Stal Stalowa Wola

- -

Pogoń Siedlce

-

Olimpia Zambrów

- -

Concordia Elbląg

-

Legionovia Legionowo

SO/10/05 00:00

Motor Lublin

-

Pelikan Łowicz

30 kolejka
- -

Wisła Puławy

-

Motor Lublin

- -

Stal Mielec

-

Limanovia Limanowa

- -

Olimpia Elbląg

-

Radomiak Radom

- -

Znicz Pruszków

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Legionovia Legionowo

-

Stal Rzeszów

- -

Stal Stalowa Wola

-

Pogoń Siedlce

- -

Olimpia Zambrów

-

Concordia Elbląg

- -

Garbarnia Kraków

-

Siarka Tarnobrzeg

SO/17/05 00:00

Pelikan Łowicz

-

Wigry Suwałki

31 kolejka
- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Wigry Suwałki

- -

Pogoń Siedlce

-

Garbarnia Kraków

- -

Concordia Elbląg

-

Stal Stalowa Wola

- -

Stal Rzeszów

-

Olimpia Zambrów

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Legionovia Legionowo

- -

Radomiak Radom

-

Znicz Pruszków

- -

Limanovia Limanowa

-

Olimpia Elbląg

- -

Motor Lublin

-

Stal Mielec

ŚR/21/05 00:00

Wisła Puławy

-

Pelikan Łowicz

32 kolejka
- -

Stal Stalowa Wola

-

Stal Rzeszów

- -

Garbarnia Kraków

-

Concordia Elbląg

- -

Wigry Suwałki

-

Pogoń Siedlce

- -

Olimpia Zambrów

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Legionovia Legionowo

-

Radomiak Radom

- -

Znicz Pruszków

-

Limanovia Limanowa

- -

Stal Mielec

-

Wisła Puławy

- -

Olimpia Elbląg

-

Motor Lublin

SO/24/05 00:00

Pelikan Łowicz

-

Siarka Tarnobrzeg

33 kolejka
- -

Pogoń Siedlce

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Concordia Elbląg

-

Wigry Suwałki

- -

Stal Rzeszów

-

Garbarnia Kraków

- -

Świt Nowy Dwór M.

-

Stal Stalowa Wola

- -

Radomiak Radom

-

Olimpia Zambrów

- -

Limanovia Limanowa

-

Legionovia Legionowo

- -

Motor Lublin

-

Znicz Pruszków

- -

Wisła Puławy

-

Olimpia Elbląg

PN/02/06 00:00

Stal Mielec

-

Pelikan Łowicz

34 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

Stal Mielec

- -

Znicz Pruszków

-

Wisła Puławy

- -

Legionovia Legionowo

-

Motor Lublin

- -

Olimpia Zambrów

-

Limanovia Limanowa

- -

Stal Stalowa Wola

-

Radomiak Radom

- -

Garbarnia Kraków

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

Wigry Suwałki

-

Stal Rzeszów

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Concordia Elbląg

SO/07/06 00:00

Pelikan Łowicz

-

Pogoń Siedlce

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Legia Warszawa 30 63 60-30
2 Lech Poznań 30 53 56-34
3 Ruch Chorzów 30 50 39-38
4 Pogoń Szczecin 30 47 47-38
5 Wisła Kraków 30 45 38-30
6 Zawisza Bydgoszcz 30 42 43-36
7 Górnik Zabrze 30 42 42-46
8 Lechia Gdańsk 30 40 38-37
9 Cracovia 30 39 37-43
10 Jagiellonia Białystok 30 39 46-43
11 Korona Kielce 30 37 36-41
12 Śląsk Wrocław 30 34 38-40
13 Piast Gliwice 30 34 29-47
14 Podbeskidzie 30 31 27-39
15 Zagłębie Lubin 30 29 31-40
16 Widzew Łódź 30 22 26-51

Piłka w telewizji

11:20 Pols.Sp.Ex. Śląsk - Lechia (powt.)
16:00 Canal+Sport Arsenal - WHU (powt.)
14:00 nSport Wisła - Podbeskidzie (powt.)
16:15 TVP Sport Real M. - Barcelona (powt.)
20:30 Canal+Sport Atletico - Elche (na żywo)