Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 30 lipca 2014

2 Liga zachód

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Chrobry Głogów346855-2719-11-410-6-19-5-3
2Bytovia Bytów346255-3017-11-612-4-15-7-5
3Zagłębie Sosnowiec345941-2816-11-79-5-37-6-4
4Błękitni Stargard Sz.345558-4016-7-117-6-49-1-7
5MKS Kluczbork345257-4614-10-107-4-67-6-4
6Górnik Wałbrzych345240-3615-7-1210-3-45-4-8
7Rozwój Katowice345240-3614-10-109-4-45-6-6
8Warta Poznań345152-5014-9-116-7-48-2-7
9Polonia Bytom344945-3414-9-1112-2-32-7-8
10Raków Częstochowa344844-4013-9-127-7-36-2-9
11Gryf Wejherowo344552-4913-6-158-3-65-3-9
12Odra Opole344336-4010-13-117-6-43-7-7
13Ruch Zdzieszowice344150-5210-11-135-8-45-3-9
14Ostrovia Ostrów Wlkp.343832-439-11-147-6-42-5-10
15Calisia Kalisz343639-579-9-163-6-86-3-8
16UKP Zielona Góra343437-519-7-186-2-93-5-9
17Jarota Jarocin343231-569-5-205-1-114-4-9
18KS Polkowice341715-743-8-233-2-120-6-11
- -
KS P.
0-3
Chrobry G.
ND/08/06 17:00
Gryf W.
1-2
Błękitni S.
ND/08/06 17:00
Warta P.
0-1
Górnik W.
ND/08/06 17:00
Odra O.
0-1
Zagłębie S.
ND/08/06 17:00
Ostrovia O.
0-0
Jarota J.
ND/08/06 17:00
Raków C.
0-0
Bytovia B.
ND/08/06 17:00
UKP Z.
2-3
Calisia K.
ND/08/06 17:00
MKS K.
4-2
Ruch Z.
ND/08/06 17:00
Polonia B.
4-0
Rozwój K.
1 kolejka
PT/26/07 20:30

Odra Opole

Krysian 51 (k), Copik 51, Tomanek 78 (k)
3-0

Jarota Jarocin

SO/27/07 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Gutowski 9, Gajda 60 (k)
2-0

Górnik Wałbrzych

SO/27/07 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Szepeta 49 (k)
1-1

Bytovia Bytów

Wróbel 28
SO/27/07 17:00

MKS Kluczbork

Bzdęga 7, Niziołek 15, Hober 29, Wolkiewicz 34, 64
5-0

Rozwój Katowice

SO/27/07 17:00

Raków Częstochowa

Napora 15, Świerk 33
2-1

Calisia Kalisz

Wandzel 85
SO/27/07 18:00

UKP Zielona Góra

Kononowicz 51, Okińczyc 59, 64, 70
4-2

Ruch Zdzieszowice

Pajączkowski 66, Rozmus 85
SO/27/07 18:00

Warta Poznań

Marciniak 5, Scherfchen 9, Ciarkowski 68
3-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/27/07 19:00

KS Polkowice

0-0

Gryf Wejherowo

ND/28/07 17:00

Polonia Bytom

0-2

Chrobry Głogów

Szczepaniak 8, Ciechański 56
2 kolejka
SO/03/08 17:00

Gryf Wejherowo

0-1

Górnik Wałbrzych

Michalak 19
SO/03/08 17:00

Calisia Kalisz

Józefiak 3 (k)
1-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Kempiński 16, 72
SO/03/08 17:00

Ruch Zdzieszowice

0-1

Raków Częstochowa

Retlewski 12
SO/03/08 17:00

Rozwój Katowice

0-0

UKP Zielona Góra

SO/03/08 18:00

Bytovia Bytów

Hirsz 16, Surdykowski 29
2-1

Odra Opole

Glanowski 86
SO/03/08 19:00

Zagłębie Sosnowiec

Grube 78
1-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/03/08 19:00

Chrobry Głogów

0-0

MKS Kluczbork

SO/03/08 19:00

KS Polkowice

0-2

Polonia Bytom

Setlak 59, Nowak 65
ND/04/08 15:00

Jarota Jarocin

Bartoszak 34 (k)
1-3

Warta Poznań

Ciarkowski 54, 60, Rasiak 64
3 kolejka
PT/09/08 18:00

Polonia Bytom

Białkowski 45, Jarka 74
2-1

Gryf Wejherowo

Osłowski 57
PT/09/08 20:30

Odra Opole

Kocur 55
1-0

Calisia Kalisz

SO/10/08 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Gajda 7, Wojtasiak 19
2-3

Jarota Jarocin

Skokowski 8 (k), Czabański 69, Danielak 90
SO/10/08 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-1

Ruch Zdzieszowice

Anioła 42
SO/10/08 17:00

MKS Kluczbork

Niziołek 44, Wolkiewicz 61, Orłowicz 90
3-3

KS Polkowice

Bancewicz 10, 62, Sołtyński 27
SO/10/08 17:00

Górnik Wałbrzych

Bartkowiak 23
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/10/08 18:00

UKP Zielona Góra

Barski 42, Okińczyc 88
2-4

Chrobry Głogów

Machaj 57, 62, Ilków-Gołąb 90
SO/10/08 18:00

Warta Poznań

Bartkowiak 9
1-1

Bytovia Bytów

Michalski 48
ND/11/08 17:00

Raków Częstochowa

0-3

Rozwój Katowice

Mandrysz 6, Gielza 62, Tkocz 90
4 kolejka
PT/16/08 18:00

Polonia Bytom

Broniewicz 65
1-1

MKS Kluczbork

Niziołek 17
PT/16/08 20:30

Odra Opole

Deja 90 (k)
1-1

Ruch Zdzieszowice

Lachowski 89
SO/17/08 17:00

Bytovia Bytów

Hirsz 63
1-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/17/08 17:00

Calisia Kalisz

0-3

Warta Poznań

Rasiak 14, 84, Ciarkowski 67
SO/17/08 19:00

Chrobry Głogów

Szczepaniak 69
1-0

Raków Częstochowa

SO/17/08 19:00

KS Polkowice

Garyga 55
1-0

UKP Zielona Góra

ND/18/08 15:00

Jarota Jarocin

0-0

Górnik Wałbrzych

ŚR/21/08 17:00

Rozwój Katowice

Gielza 90
1-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

WT/03/09 17:00

Gryf Wejherowo

Kołc 11, Siemaszko 83
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Jankowski 7 (k), Grube 28
5 kolejka
PT/23/08 19:00

Zagłębie Sosnowiec

Jankowski 7, Marek 61
2-1

Jarota Jarocin

Pawlak 72
SO/24/08 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Magnuski 30, Pustelnik 32, Gajda 50, Fadecki 73
4-0

Calisia Kalisz

SO/24/08 17:00

MKS Kluczbork

Legierski 55, 90
2-2

Gryf Wejherowo

Siemaszko 34, Bejuk 41
SO/24/08 17:00

UKP Zielona Góra

Okińczyc 21 (k), Sucharek 65
2-0

Polonia Bytom

SO/24/08 17:00

Raków Częstochowa

Soczyński 45
1-1

KS Polkowice

Garyga 42
SO/24/08 17:00

Warta Poznań

Rasiak 11, Piceluk 60
2-2

Ruch Zdzieszowice

Bachor 21, Bella 64
SO/24/08 17:00

Górnik Wałbrzych

Michalak 13, 72, Moszyk 58 (k)
3-1

Bytovia Bytów

Surdykowski 90 (k)
SO/24/08 20:30

Odra Opole

0-4

Rozwój Katowice

Winiarczyk 31, Żak 55, 78, Tkocz 63
ND/25/08 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-2

Chrobry Głogów

Machaj 40, 90
6 kolejka
PT/30/08 19:00

Chrobry Głogów

Sędziak 2, Ilków-Gołąb 6, Janeczko 58, Machaj 62
4-1

Odra Opole

Łoziński 88
SO/31/08 15:00

MKS Kluczbork

Kojder 41
1-2

UKP Zielona Góra

Okińczyc 4, Olejniczak 22
SO/31/08 17:00

Gryf Wejherowo

Siemaszko 23, Bejuk 26, Kostuch 81
3-0

Jarota Jarocin

SO/31/08 17:00

Bytovia Bytów

Surdykowski 5
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Tumicz 29
SO/31/08 17:00

Calisia Kalisz

0-4

Górnik Wałbrzych

Michalak 8, Zinke 16, Moszyk 39 (k), Folc 79
SO/31/08 17:00

Ruch Zdzieszowice

Baraniak 14, Hanzel 26, 83
3-4

Błękitni Stargard Sz.

Magnuski 45, Gajda 59 (k), Wojtasiak 65, Liśkiewicz 76
SO/31/08 17:00

Rozwój Katowice

Wolny 90
1-0

Warta Poznań

SO/31/08 17:00

Polonia Bytom

Jarka 22, 30, Walesa 90
3-0

Raków Częstochowa

SO/31/08 19:00

KS Polkowice

Famulski 53
1-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Kowalski-Haberek 67
7 kolejka
ŚR/04/09 17:00

Górnik Wałbrzych

Zinke 82, Orzech 90
2-1

Ruch Zdzieszowice

Baraniak 66
SO/07/09 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Kazimierowicz 72
1-0

Rozwój Katowice

SO/07/09 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Czech 15
1-1

Polonia Bytom

Jarka 52
SO/07/09 16:00

Warta Poznań

0-0

Chrobry Głogów

SO/07/09 16:30

Raków Częstochowa

Lenkiewicz 2, Retlewski 36, Czerwiński 70
3-0

MKS Kluczbork

SO/07/09 17:00

UKP Zielona Góra

?
1-3

Gryf Wejherowo

Siemaszko ?, Bejuk ?, Łuczak ?
SO/07/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Kursa 45
1-1

Calisia Kalisz

Sobczak 24
SO/07/09 20:30

Odra Opole

Kocur 43
1-0

KS Polkowice

ND/08/09 15:00

Jarota Jarocin

Wojciechowski 71 (k)
1-4

Bytovia Bytów

Surdykowski 11 (k), 35, 82, Michalski 55
8 kolejka
PT/13/09 19:00

Calisia Kalisz

Sobczak 42, Ciesielski 90 (k)
2-0

Jarota Jarocin

SO/14/09 15:00

Rozwój Katowice

0-0

Górnik Wałbrzych

SO/14/09 16:00

Ruch Zdzieszowice

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/14/09 16:00

Polonia Bytom

Jarka 16, Nowak 29, 38, Białkowski 54
4-0

Odra Opole

SO/14/09 16:00

MKS Kluczbork

Mikulski 22, Niziołek 45 (k), Wolkiewicz 83
3-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Czech 64
SO/14/09 17:00

Gryf Wejherowo

Kostuch 88
1-0

Bytovia Bytów

SO/14/09 19:00

Chrobry Głogów

Hałambiec 21, Janeczko 64
2-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/14/09 19:00

KS Polkowice

Bryła 22, Bartków 33
2-3

Warta Poznań

Goliński 74, Bartkowiak 76, Rasiak 86
ŚR/18/09 17:00

UKP Zielona Góra

0-1

Raków Częstochowa

Kowalczyk 75
9 kolejka
PT/20/09 19:00

Odra Opole

0-0

MKS Kluczbork

SO/21/09 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Kazimierowicz 17
1-1

KS Polkowice

Kamiński 33
SO/21/09 16:00

Raków Częstochowa

Napora 18, Soczyński 65, 73
3-1

Gryf Wejherowo

Kołc 59
SO/21/09 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Michalski 31, Wrzesiński 45
2-0

UKP Zielona Góra

SO/21/09 16:00

Warta Poznań

Nowak 1, Bartkowiak 29
2-1

Polonia Bytom

Broniewicz 14 (k)
SO/21/09 16:00

Górnik Wałbrzych

0-2

Chrobry Głogów

Hałambiec 61, Gancarczyk 76
SO/21/09 16:00

Bytovia Bytów

Hirsz 10, 51 (k), Stefanowicz 21, Wróbel 54, Surdykowski 56, Kowalski 83
6-0

Calisia Kalisz

SO/21/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Jankowski 47
1-1

Rozwój Katowice

Gielza 86
ND/22/09 15:00

Jarota Jarocin

Wojciechowski 67 (k)
1-5

Ruch Zdzieszowice

Lachowski 51 (k), Bella 57, Baraniak 63, Sobik 78, Garbarek 90 (s)
10 kolejka
PT/27/09 16:00

Gryf Wejherowo

Dettlaff 38
1-2

Calisia Kalisz

Gawlik 67, Kimura 86
PT/27/09 19:00

Chrobry Głogów

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/28/09 15:00

Rozwój Katowice

Gielza 19, 87
2-0

Jarota Jarocin

SO/28/09 15:45

Raków Częstochowa

Retlewski 11, 72, Lenkiewicz 43, Kmieć 90
4-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Gościniak 7
SO/28/09 16:00

Ruch Zdzieszowice

Bella 25, Sochacki 90
2-2

Bytovia Bytów

Pięta 53, Hirsz 67
SO/28/09 16:00

MKS Kluczbork

0-3

Warta Poznań

Jasiński 18, Nowak 73, Ciarkowski 83
SO/28/09 16:00

UKP Zielona Góra

Olejniczak 11, Okińczyc 63
2-2

Odra Opole

Kocur 8, Wawrzyniak 73
SO/28/09 17:00

Polonia Bytom

Nowak 20, 45, Laskowski 24
3-1

Błękitni Stargard Sz.

Magnuski 1
SO/28/09 19:00

KS Polkowice

Bancewicz 80
1-0

Górnik Wałbrzych

11 kolejka
PT/04/10 19:00

Odra Opole

Wawrzyniak 13, Deja 64, Wolny 88, Tomanek 90
4-1

Raków Częstochowa

Retlewski 36
PT/04/10 19:00

Calisia Kalisz

0-1

Ruch Zdzieszowice

Gawlik 8 (s)
SO/05/10 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Pustelnik 32, Gajda 62, Magnuski 66, Wojtasiak 86
4-0

MKS Kluczbork

SO/05/10 15:00

Warta Poznań

Rasiak 16 (k), Piceluk 86
2-1

UKP Zielona Góra

Okińczyc 25
SO/05/10 15:00

Górnik Wałbrzych

Michalak 64
1-0

Polonia Bytom

SO/05/10 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Szymanowski 55
1-0

Gryf Wejherowo

SO/05/10 16:00

Bytovia Bytów

0-0

Rozwój Katowice

SO/05/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-0

KS Polkowice

ND/06/10 15:00

Jarota Jarocin

Oczkowski 4
1-0

Chrobry Głogów

12 kolejka
SO/12/10 15:00

Rozwój Katowice

Kapias 58 (k), Szkatuła 84
2-1

Calisia Kalisz

Cieślak 86
SO/12/10 15:00

Polonia Bytom

0-1

Zagłębie Sosnowiec

Matusiak 10
SO/12/10 15:00

MKS Kluczbork

Arian 59 (k)
1-2

Górnik Wałbrzych

Orzech 36, Michalak 54
SO/12/10 15:00

UKP Zielona Góra

2-1

Błękitni Stargard Sz.

SO/12/10 15:00

Raków Częstochowa

0-1

Warta Poznań

Rasiak 4
SO/12/10 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-0

Odra Opole

SO/12/10 16:00

Gryf Wejherowo

Osłowski 16, Siemaszko 30, 90, Warcholak 53 (k)
4-3

Ruch Zdzieszowice

Dyczek 77, Damrat 82, Bachor 88
SO/12/10 18:00

Chrobry Głogów

0-1

Bytovia Bytów

Marczak 88
SO/12/10 18:00

KS Polkowice

0-2

Jarota Jarocin

Garbarek 21, Darda 88
13 kolejka
PT/18/10 18:00

Odra Opole

0-0

Gryf Wejherowo

SO/19/10 13:00

Błękitni Stargard Sz.

0-1

Raków Częstochowa

Retlewski 29
SO/19/10 15:00

Warta Poznań

Rasiak 71 (k)
1-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Kempiński 51
SO/19/10 15:00

Górnik Wałbrzych

Folc 34, 72, 84, Radziemski 39
4-0

UKP Zielona Góra

SO/19/10 15:00

Ruch Zdzieszowice

0-0

Rozwój Katowice

SO/19/10 16:00

Bytovia Bytów

Pięta 66, Kryszak 86
2-0

KS Polkowice

SO/19/10 17:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

MKS Kluczbork

Legierski 84
SO/19/10 17:00

Calisia Kalisz

Kuciński 69
1-1

Chrobry Głogów

Ziemniak 90
ND/20/10 15:00

Jarota Jarocin

0-1

Polonia Bytom

Laskowski 90
14 kolejka
PT/25/10 18:00

Odra Opole

Kocur 23
1-1

Warta Poznań

Marciniak 81 (k)
SO/26/10 14:00

UKP Zielona Góra

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Tumicz 73, 90
SO/26/10 14:00

Raków Częstochowa

Napora 10
1-1

Górnik Wałbrzych

Folc 86
SO/26/10 15:00

MKS Kluczbork

Orłowicz 44, Bzdęga 74
2-1

Jarota Jarocin

Bartoszak 13
SO/26/10 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Kowalski-Haberek 12 (k), 15 (k)
2-1

Błękitni Stargard Sz.

Magnuski 86 (k)
SO/26/10 16:00

Polonia Bytom

Radkiewicz 45, Jarka 51
2-0

Bytovia Bytów

SO/26/10 18:00

Chrobry Głogów

Szczepaniak 30, Ilków-Gołąb 44, Anioła 61 (s), Machaj 66, Kuczer 81
5-2

Ruch Zdzieszowice

Hałambiec 5 (s), Sendecki 90
SO/26/10 18:00

KS Polkowice

Wacławczyk 72
1-0

Calisia Kalisz

ND/27/10 13:00

Gryf Wejherowo

0-1

Rozwój Katowice

Gielza 18
15 kolejka
CZ/31/10 17:00

Calisia Kalisz

Sobczak 33, Józefiak 90
2-2

Polonia Bytom

Setlak 57, Broniewicz 68 (k)
SO/02/11 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Jasitczak 85
1-1

Odra Opole

Copik 83
SO/02/11 13:00

Ruch Zdzieszowice

Sobik 43, Hanzel 50
2-2

KS Polkowice

Nowak 17 (s), Kaczmarek 81
SO/02/11 13:00

Rozwój Katowice

0-2

Chrobry Głogów

Szałek 21, Ilków-Gołąb 90
SO/02/11 14:00

Warta Poznań

Piceluk 14, Rasiak 74, Gregorek 90
3-2

Gryf Wejherowo

Kostuch 30, 87
SO/02/11 14:00

Górnik Wałbrzych

0-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/02/11 14:00

Bytovia Bytów

Kowalski 53, Wilczyński 74
2-2

MKS Kluczbork

Legierski 21, Arian 51 (k)
ND/03/11 14:00

Jarota Jarocin

Oczkowski 63, Bartoszak 69, Wojciechowski 83 (k)
3-1

UKP Zielona Góra

Okińczyc 42
ND/03/11 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Tylec 47, Szatan 76
2-0

Raków Częstochowa

16 kolejka
PT/08/11 18:00

Odra Opole

0-1

Górnik Wałbrzych

Bartkowiak 81
SO/09/11 13:00

MKS Kluczbork

Niziołek 5
1-2

Calisia Kalisz

Sobczak 2, Kotwica 36
SO/09/11 13:00

UKP Zielona Góra

0-1

Bytovia Bytów

Surdykowski 90
SO/09/11 14:00

Raków Częstochowa

Brzęczek 30, Czerwiński 60, Garbarek 81 (s)
3-1

Jarota Jarocin

Wojciechowski 90
SO/09/11 14:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Wrzesiński 60, Michalski 88
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Tylec 61
SO/09/11 14:00

Warta Poznań

0-2

Błękitni Stargard Sz.

Magnuski 50 (k), 52
SO/09/11 16:00

Polonia Bytom

Jarka 49
1-0

Ruch Zdzieszowice

SO/09/11 17:00

KS Polkowice

Kaczmarek 90
1-2

Rozwój Katowice

Król 22, Winiarczyk 45
ND/10/11 13:00

Gryf Wejherowo

0-0

Chrobry Głogów

17 kolejka
PT/15/11 18:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 4, 90, Machaj 28, Samiec 38, Sędziak 78
5-0

KS Polkowice

SO/16/11 13:00

Błękitni Stargard Sz.

Pustelnik 45
1-2

Gryf Wejherowo

Siemiaszko 11, Dettlaff 21
SO/16/11 13:00

Górnik Wałbrzych

Michalak 48, 89, Orzech 82
3-1

Warta Poznań

Marciniak 45
SO/16/11 13:00

Zagłębie Sosnowiec

Tumicz 36
1-0

Odra Opole

SO/16/11 13:00

Ruch Zdzieszowice

Lachowski 28, Bachor 90
2-2

MKS Kluczbork

Gierak 71, 76
SO/16/11 13:00

Rozwój Katowice

Tkocz 58
1-1

Polonia Bytom

Nowak 51
SO/16/11 14:00

Bytovia Bytów

Surdykowski 22, 72, Hirsz 86
3-0

Raków Częstochowa

SO/16/11 16:00

Calisia Kalisz

0-0

UKP Zielona Góra

ND/17/11 13:00

Jarota Jarocin

0-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Kowalski-Haberek 30 (k), Gościniak 70
18 kolejka
PT/22/11 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Tumicz 4, Kursa 46
2-1

Warta Poznań

Jasiński 86
SO/23/11 13:00

Rozwój Katowice

Król 30, Żak 77 (k)
2-2

MKS Kluczbork

Wolkiewicz 35, Legierski 65
SO/23/11 13:00

Ruch Zdzieszowice

0-2

UKP Zielona Góra

Wierzbicki 78, Skrzyński 81
SO/23/11 13:00

Bytovia Bytów

Michalski 12, Surdykowski 29, 90, Hirsz 83
4-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Gościniak 56
SO/23/11 13:00

Górnik Wałbrzych

1-4

Błękitni Stargard Sz.

SO/23/11 16:00

Chrobry Głogów

Samiec 74 (k)
1-0

Polonia Bytom

SO/23/11 16:00

Calisia Kalisz

Sobczak 36, 63 (k)
2-1

Raków Częstochowa

Retlewski 90
ND/24/11 13:00

Gryf Wejherowo

Warcholak 90
1-1

KS Polkowice

Kaczmarek 21
ND/24/11 13:00

Jarota Jarocin

Oczkowski 8, Kieliba 30, Bartoszak 61 (k)
3-1

Odra Opole

Wolny 48
19 kolejka
- -

Polonia Bytom

3-0
(wo)

KS Polkowice

SO/08/03 13:00

Górnik Wałbrzych

Zinke 70, Bartkowiak 82
2-0

Gryf Wejherowo

SO/08/03 13:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/08/03 14:00

Warta Poznań

0-0

Jarota Jarocin

SO/08/03 14:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Wrzesiński 36
1-3

Calisia Kalisz

Kimura 24, Kostow 47, Nnamani 76
SO/08/03 14:00

Raków Częstochowa

Retlewski 6
1-2

Ruch Zdzieszowice

Sotor 8, Bodzioch 42
SO/08/03 14:00

UKP Zielona Góra

Okińczyc 2
1-0

Rozwój Katowice

SO/08/03 15:00

Odra Opole

Pawlak 90
1-1

Bytovia Bytów

Pięta 90
SO/08/03 15:00

MKS Kluczbork

0-0

Chrobry Głogów

20 kolejka
- -

KS Polkowice

0-3
(wo)

MKS Kluczbork

PT/14/03 15:00

Rozwój Katowice

Żak 11, Tkocz 65
2-1

Raków Częstochowa

Napora 29
SO/15/03 14:00

Ruch Zdzieszowice

Bella 5 (k)
1-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/15/03 14:00

Bytovia Bytów

Hirsz 68, Pięta 70, Michalski 87
3-1

Warta Poznań

Jasiński 15
SO/15/03 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Wrzesień 46,Tumicz 65, Wojcieszyński 77
3-1

Górnik Wałbrzych

Michalak 33
SO/15/03 16:00

Calisia Kalisz

Kostow 77 (k)
1-1

Odra Opole

Nakrosius 32
SO/15/03 18:00

Chrobry Głogów

0-0

UKP Zielona Góra

ND/16/03 14:00

Gryf Wejherowo

Siemaszko 44, Kusiak 52, Brzuzy 90
3-1

Polonia Bytom

Lachowski 20
ND/16/03 15:00

Jarota Jarocin

0-2

Błękitni Stargard Sz.

Gajda 1, Magnuski 84
21 kolejka
- -

UKP Zielona Góra

3-0
(wo)

KS Polkowice

SO/22/03 13:00

Błękitni Stargard Sz.

0-0

Bytovia Bytów

SO/22/03 14:00

Warta Poznań

Rasiak 8
1-3

Calisia Kalisz

Kuciński 78, Stojczew 90, Kostow 90 (k)
SO/22/03 14:00

Górnik Wałbrzych

Moszyk 48
1-0

Jarota Jarocin

SO/22/03 14:00

Ruch Zdzieszowice

Dudek 42, Bachor 68
2-0

Odra Opole

SO/22/03 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-0

Rozwój Katowice

SO/22/03 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Tumicz 54, Grube 81, Sadowski 87
3-2

Gryf Wejherowo

Twardowski 9, Siemaszko 90
SO/22/03 15:00

Raków Częstochowa

Retlewski 5, 18
2-2

Chrobry Głogów

Szczepaniak 66, Sędziak 74
SO/22/03 15:00

MKS Kluczbork

Reinhard 22, Giel 23, Hober 37
3-1

Polonia Bytom

Lachowski 89
22 kolejka
- -

KS Polkowice

0-3
(wo)

Raków Częstochowa

PT/28/03 19:00

Calisia Kalisz

Nnamani 27, Sobas 90
2-3

Błękitni Stargard Sz.

Fadecki 31, Gutowski 42, Magnuski 90
SO/29/03 14:00

Bytovia Bytów

Kryszak 73, Surdykowski 76
2-1

Górnik Wałbrzych

Michalak 60 (k)
SO/29/03 15:00

Ruch Zdzieszowice

Bella 6, Kierdal 27, Dudek 84
3-1

Warta Poznań

Piceluk 22
SO/29/03 15:00

Rozwój Katowice

0-1

Odra Opole

Giel 66
SO/29/03 16:00

Gryf Wejherowo

Siemaszko 33, Pietroń 80
2-0

MKS Kluczbork

SO/29/03 17:00

Polonia Bytom

Białkowski 11, Trznadel 28
2-1

UKP Zielona Góra

Okińczyc 55 (k)
SO/29/03 18:00

Chrobry Głogów

Ciechański 23, Szczepaniak 57
2-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ND/30/03 15:00

Jarota Jarocin

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Kaliciak 28 (k), Grube 90
23 kolejka
- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

3-0
(wo)

KS Polkowice

SO/05/04 14:00

Warta Poznań

Nowak 26, Rasiak 32, Ciarkowski 90
3-2

Rozwój Katowice

Żak 5,Tkocz 74
SO/05/04 15:00

Błękitni Stargard Sz.

Fadecki 15, Magnuski 70
2-2

Ruch Zdzieszowice

Nowak 57, Kiliński 86
SO/05/04 15:00

UKP Zielona Góra

0-1

MKS Kluczbork

Kojder 62
SO/05/04 15:00

Górnik Wałbrzych

0-3

Calisia Kalisz

Bedronka 29, Kostow 63 (k), Kimura 77
SO/05/04 16:00

Odra Opole

Wawrzyniak 78
1-0

Chrobry Głogów

SO/05/04 16:00

Raków Częstochowa

0-0

Polonia Bytom

SO/05/04 16:00

Zagłębie Sosnowiec

Grube 68
1-1

Bytovia Bytów

Kryszak 15
ND/06/04 15:00

Jarota Jarocin

0-3

Gryf Wejherowo

Dąbrowski 3, 84, Pietroń 57
24 kolejka
- -

KS Polkowice

0-3
(wo)

Odra Opole

SO/12/04 14:00

Bytovia Bytów

0-1

Jarota Jarocin

Bartoszak 48 (k)
SO/12/04 15:00

Rozwój Katowice

Żak 54, Król 56
2-0

Błękitni Stargard Sz.

SO/12/04 16:00

Ruch Zdzieszowice

Bella 24, 90, Bodzioch 27
3-0

Górnik Wałbrzych

SO/12/04 16:00

MKS Kluczbork

Gierak 52
1-1

Raków Częstochowa

Świerk 81
SO/12/04 16:00

Gryf Wejherowo

Pietroń 32 (k), 42, Siemaszko 63, 90
4-1

UKP Zielona Góra

Okińczyc 81
SO/12/04 17:00

Polonia Bytom

Cempa 74
1-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Kaczmarek 15
SO/12/04 18:00

Calisia Kalisz

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/12/04 19:00

Chrobry Głogów

0-0

Warta Poznań

25 kolejka
- -

Warta Poznań

3-0
(wo)

KS Polkowice

SO/19/04 13:00

Błękitni Stargard Sz.

0-2

Chrobry Głogów

Szczepaniak 62, 73
SO/19/04 13:00

Jarota Jarocin

Antkowiak 41, Pawlak 63, 90
3-1

Calisia Kalisz

Nnamani 30
SO/19/04 13:00

Zagłębie Sosnowiec

Tumicz 31, 42, 66, Jankowski 90
4-2

Ruch Zdzieszowice

Damrat 11, Bella 16
SO/19/04 14:00

Bytovia Bytów

Michalski 14, 70, Kryszak 28
3-1

Gryf Wejherowo

Pietroń 85 (k)
SO/19/04 16:00

Górnik Wałbrzych

0-0

Rozwój Katowice

SO/19/04 16:00

Odra Opole

Kocur 44
1-1

Polonia Bytom

Cempa 67
SO/19/04 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Wrzesiński 8, Stawiński 45, 71
3-2

MKS Kluczbork

Nowosielski 45, Legierski 90
SO/19/04 16:00

Raków Częstochowa

Pląskowski 11, 77, Kmieć 90
3-1

UKP Zielona Góra

Tyktor 62
26 kolejka
- -

KS Polkowice

0-3
(wo)

Błękitni Stargard Sz.

ŚR/23/04 16:00

Ruch Zdzieszowice

Bodzioch 10
1-1

Jarota Jarocin

Bartoszak 20
ŚR/23/04 16:00

UKP Zielona Góra

0-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ŚR/23/04 17:00

Rozwój Katowice

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Szatan 14, Tumicz 47
ŚR/23/04 17:00

MKS Kluczbork

Orłowicz 26
1-0

Odra Opole

ŚR/23/04 17:00

Gryf Wejherowo

0-3

Raków Częstochowa

Kmieć 33, Soczyński 59, 83
ŚR/23/04 19:00

Chrobry Głogów

Pieczara 90 (k)
1-0

Górnik Wałbrzych

ŚR/23/04 19:00

Polonia Bytom

Cempa 47
1-3

Warta Poznań

Goliński 13, Rasiak 31, Pogonowski 90
ŚR/23/04 19:45

Calisia Kalisz

Nnamani 38, Kostow 51 (k)
2-3

Bytovia Bytów

Pietroń 62, Hirsz 68 (k), Surdykowski 71
27 kolejka
- -

Górnik Wałbrzych

3-0
(wo)

KS Polkowice

SO/26/04 15:00

Błękitni Stargard Sz.

Gutowski 4, Magnuski 41, Gajda 47
3-1

Polonia Bytom

Radkiewicz 13
SO/26/04 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Kowalski-Haberek 24 (k)
1-0

Raków Częstochowa

SO/26/04 16:00

Odra Opole

Krysian 43, Jarka 55 (k)
2-1

UKP Zielona Góra

Okińczyc 77
SO/26/04 16:00

Warta Poznań

0-1

MKS Kluczbork

Giel 67
SO/26/04 16:00

Bytovia Bytów

Pietroń 18, 88, Kazimierowicz 33
3-0

Ruch Zdzieszowice

SO/26/04 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Wrzesień 2
1-2

Chrobry Głogów

Hałambiec 6, Sędziak 57
SO/26/04 18:00

Calisia Kalisz

0-1

Gryf Wejherowo

Rzepa 89
ND/27/04 15:00

Jarota Jarocin

Ślifirczyk 85
1-2

Rozwój Katowice

Mandrysz 2, Żak 78
28 kolejka
- -

KS Polkowice

0-3
(wo)

Zagłębie Sosnowiec

SO/03/05 16:00

UKP Zielona Góra

Okińczyc 15
1-2

Warta Poznań

Jasiński 40, Piceluk 60
SO/03/05 17:00

MKS Kluczbork

Giel 43
1-2

Błękitni Stargard Sz.

Kosakiewicz 11, 39
SO/03/05 17:00

Raków Częstochowa

Świerk 65 (k)
1-1

Odra Opole

Cieluch 47
SO/03/05 17:00

Gryf Wejherowo

Siemaszko 9, Czech 78 (s), 80 (s)
3-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Szepeta 34
SO/03/05 17:00

Ruch Zdzieszowice

0-0

Calisia Kalisz

SO/03/05 17:00

Rozwój Katowice

Szkatuła 2, Mandrysz 57, Tkocz 82
3-0

Bytovia Bytów

SO/03/05 19:00

Chrobry Głogów

Sędziak 29
1-1

Jarota Jarocin

Bartoszak 74 (k)
ND/04/05 18:00

Polonia Bytom

Broniewicz 18 (k), Cempa 71
2-1

Górnik Wałbrzych

Folc 54 (k)
29 kolejka
- -

Jarota Jarocin

3-0
(wo)

KS Polkowice

SO/10/05 15:00

Błękitni Stargard Sz.

Magnuski 46, Inczewski 83, Pustelnik 86
3-3

UKP Zielona Góra

Górski 23, Okińczyc 30, 33
SO/10/05 15:00

Górnik Wałbrzych

Folc 11, 65
2-5

MKS Kluczbork

Giel 1, Hober 20, Wolkiewicz 38, 52, Niziołek 87
SO/10/05 15:30

Odra Opole

2-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/10/05 16:00

Warta Poznań

Marciniak 64 (k)
1-1

Raków Częstochowa

Brzęczek 38
SO/10/05 16:00

Bytovia Bytów

Hirsz 20, 89
2-1

Chrobry Głogów

Pieczara 90 (k)
SO/10/05 17:00

Ruch Zdzieszowice

Gładkowski 79
1-0

Gryf Wejherowo

SO/10/05 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-0

Polonia Bytom

SO/10/05 18:00

Calisia Kalisz

Bedronka 33, Wandzel 88
2-2

Rozwój Katowice

Szymiński 27, Mielnik 80
30 kolejka
- -

KS Polkowice

0-3
(wo)

Bytovia Bytów

PT/16/05 19:00

Polonia Bytom

Lachowski 45, Barcik 52
2-1

Jarota Jarocin

Menzel 90
SO/17/05 16:00

UKP Zielona Góra

Okińczyc 78
1-0

Górnik Wałbrzych

SO/17/05 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Wrzesiński 28, Wiącek 88
2-3

Warta Poznań

Ciarkowski 31, 73, Ngamayama 40
SO/17/05 17:00

MKS Kluczbork

Giel 87
1-2

Zagłębie Sosnowiec

Szatan 34, Wrzesień 65
SO/17/05 17:00

Raków Częstochowa

Brzęczek 71
1-1

Błękitni Stargard Sz.

Pustelnik 4
SO/17/05 17:00

Gryf Wejherowo

Kusiak 33
1-2

Odra Opole

Jarka 76, Michniewicz 87
SO/17/05 17:00

Rozwój Katowice

Gielza 5, Bodzioch 58 (s)
2-1

Ruch Zdzieszowice

Bachor 12
SO/17/05 19:00

Chrobry Głogów

Janeczko 6
1-1

Calisia Kalisz

Kostow 88
31 kolejka
- -

Calisia Kalisz

3-0
(wo)

KS Polkowice

ŚR/21/05 16:00

Bytovia Bytów

Pietroń 71
1-0

Polonia Bytom

ŚR/21/05 17:00

Rozwój Katowice

Wawrzyńczok 79
1-2

Gryf Wejherowo

Osłowski 15, Rzepa 41
ŚR/21/05 17:00

Ruch Zdzieszowice

0-1

Chrobry Głogów

Hałambiec 27
ŚR/21/05 17:00

Jarota Jarocin

0-2

MKS Kluczbork

Giel 7, Burski 90
ŚR/21/05 17:00

Górnik Wałbrzych

Folc 36, Śmiałowski 90
2-0

Raków Częstochowa

ŚR/21/05 17:30

Błękitni Stargard Sz.

Magnuski 48, Inczewski 90
2-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Sołtyński 40
ŚR/21/05 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-2

UKP Zielona Góra

Wierzbicki 59, Okińczyc 69
ŚR/21/05 18:00

Warta Poznań

Piceluk 74, 76
2-2

Odra Opole

Giel 72, Zapotoczny 82
32 kolejka
- -

KS Polkowice

0-3
(wo)

Ruch Zdzieszowice

SO/24/05 17:00

Gryf Wejherowo

Kostuch 22, 65, Kusiak 48, 62, Pietroń 90, Twardowski 90
6-2

Warta Poznań

Goliński 71, 78
SO/24/05 17:00

Odra Opole

Jarka 62
1-2

Błękitni Stargard Sz.

Gutowski 24, Inczewski 87
SO/24/05 17:00

Raków Częstochowa

Byrtek 1, Retlewski 50, Lenkiewicz 75
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Tylec 23
SO/24/05 17:00

UKP Zielona Góra

Cipior 90
1-2

Jarota Jarocin

Grobelny 12, Pawlak 16
SO/24/05 17:00

MKS Kluczbork

Giel 3, Burski 80
2-1

Bytovia Bytów

Hirsz 32 (k)
SO/24/05 19:00

Chrobry Głogów

Danielak 2, 58, Szczepaniak 72, Hałambiec 90
4-1

Rozwój Katowice

Król 81
ND/25/05 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

Wrzesiński 46
1-1

Górnik Wałbrzych

Moszyk 89
ND/25/05 18:00

Polonia Bytom

Lachowski 63, Broniewicz 80 (k)
2-0

Calisia Kalisz

33 kolejka
- -

Rozwój Katowice

3-0
(wo)

KS Polkowice

ND/01/06 17:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 27, Danielak 41, Pieczara 62, Szczepaniak 66
4-0

Gryf Wejherowo

ND/01/06 17:00

Ruch Zdzieszowice

0-0

Polonia Bytom

ND/01/06 17:00

Calisia Kalisz

0-4

MKS Kluczbork

Giel 31, 47, 53, Wolkiewicz 71
ND/01/06 17:00

Bytovia Bytów

0-0

UKP Zielona Góra

ND/01/06 17:00

Jarota Jarocin

0-2

Raków Częstochowa

Pełka 77, Mońka 90
ND/01/06 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Matusiak 27
1-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ND/01/06 17:00

Górnik Wałbrzych

Michalak 89 (k)
1-1

Odra Opole

Jarka 76 (k)
ND/01/06 17:00

Błękitni Stargard Sz.

Fadecki 12, Gajda 22, Magnuski 40, Wojtasiak 62
4-0

Warta Poznań

34 kolejka
- -

KS Polkowice

0-3
(wo)

Chrobry Głogów

ND/08/06 17:00

Gryf Wejherowo

Siemaszko 86
1-2

Błękitni Stargard Sz.

Inczewski 9, Piskorz 12
ND/08/06 17:00

Warta Poznań

0-1

Górnik Wałbrzych

Śmiałowski 56
ND/08/06 17:00

Odra Opole

0-1

Zagłębie Sosnowiec

Mizgała 36
ND/08/06 17:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-0

Jarota Jarocin

ND/08/06 17:00

Raków Częstochowa

0-0

Bytovia Bytów

ND/08/06 17:00

UKP Zielona Góra

Górski 45, Cipior 87
2-3

Calisia Kalisz

Kostow 31 (k), Kuciński 39, Nnamani 51
ND/08/06 17:00

MKS Kluczbork

Giel 29, Arian 47, Niziołek 80, Burski 90
4-2

Ruch Zdzieszowice

Kapłon 68, Gładkowski 75
ND/08/06 17:00

Polonia Bytom

Ondras 11, 17, Lachowski 29, 85
4-0

Rozwój Katowice

Piłka na żywo

PT/25/07 18:00
GKS B.
2-0
Korona K.
PT/25/07 20:30
Lechia G.
1-0
Podbeskidzie
SO/26/07 18:00
Pogoń S.
4-1
Śląsk W.
SO/26/07 20:30
Cracovia
1-3
Legia W.
ND/27/07 15:30
Ruch C.
1-2
Górnik Ł.
ND/27/07 15:30
Zawisza B.
1-3
Jagiellonia B.
ND/27/07 18:00
Górnik Z.
1-1
Lech P.
PN/28/07 18:00
Wisła K.
1-1
Piast G.
PT/01/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Cracovia
PT/01/08 20:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/02/08 18:00
Korona K.
-
Pogoń S.
SO/02/08 20:30
Legia W.
-
Górnik Z.
ND/03/08 15:30
Podbeskidzie
-
Ruch C.
ND/03/08 15:30
Śląsk W.
-
Zawisza B.
ND/03/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/04/08 18:00
Górnik Ł.
-
GKS B.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Canal+Sport Wisła - Piast (powt.)
16:30 Canal+Sport Lechia - Podbeskidzie (powt.)
20:04 TVP 1 GOL - T-M Ekstraklasa
15:00 Canal+Sport Pogoń - Śląsk (powt.)
17:30 Canal+Sport Cracovia - Legia (powt.)
20:45 TVP 1 LM: Legia - Celtic (na żywo)