Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 01 sierpnia 2014

3 Liga opolsko/śląska płn.

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Skra Częstochowa225450-1316-6-09-2-07-4-0
2Górnik Wesoła224442-1913-5-46-3-27-2-2
3Ruch II Chorzów224049-2812-4-67-1-35-3-3
4Piast II Gliwice224038-3012-4-67-2-25-2-4
5Polonia Łaziska Górne223943-2812-3-77-2-25-1-5
6Swornica Czarnowąsy223337-279-6-74-3-45-3-3
7Szombierki Bytom222940-349-2-116-1-43-1-7
8Ruch Radzionków222825-338-4-105-3-33-1-7
9LZS Piotrówka222625-247-5-105-2-42-3-6
10Start Namysłów221616-575-1-164-0-71-1-9
11Piast Strzelce Opolskie221423-624-2-162-1-82-1-8
12Szczakowianka Jaworzno221017-512-4-161-3-71-1-9
SO/26/04 16:00
Swornica C.
1-2
Szombierki B.
SO/26/04 16:00
Skra C.
1-0
Górnik W.
SO/26/04 16:00
Piast I.
4-2
Szczakowianka J.
SO/26/04 16:00
Ruch R.
0-1
LZS P.
SO/26/04 16:00
Piast S.
4-0
Start N.
SO/26/04 16:00
Polonia Ł.
3-1
Ruch I.
1 kolejka
SO/10/08 15:00

Piast Strzelce Opolskie

Jakubczak 36
1-3

Ruch II Chorzów

Kwiatkowski 40, Rychlewicz 53 (s), Kotus 90
SO/10/08 17:00

Polonia Łaziska Górne

Suda 49, Majsner 78
2-2

Swornica Czarnowąsy

Scisło 45, Bednarski 58
SO/10/08 17:00

Ruch Radzionków

Urbainczyk 23
1-1

Start Namysłów

Samborski 64
SO/10/08 17:00

Piast II Gliwice

Kacprzyk 43
1-0

LZS Piotrówka

SO/10/08 17:00

Szombierki Bytom

Ryś 5
1-2

Górnik Wesoła

Haftkowski 35, Adrian Lesik 4
SO/10/08 18:00

Skra Częstochowa

Chmiest 10 (k), Woldan 90 (k)
2-0

Szczakowianka Jaworzno

2 kolejka
ŚR/14/08 18:00

Ruch II Chorzów

Włodarczyk 11, Zdanowski 61 (s), Trojak 90
3-1

Ruch Radzionków

Urbainczyk 53
ŚR/14/08 18:00

Swornica Czarnowąsy

?
1-4

Górnik Wesoła

Hendel 7, 35, Thiam 56, 68
ŚR/14/08 18:00

Szczakowianka Jaworzno

Przebindowski 66
1-0

Szombierki Bytom

ŚR/14/08 18:00

LZS Piotrówka

0-2

Skra Częstochowa

Skwarczyński 24, Piwiński 74
ŚR/14/08 18:00

Start Namysłów

0-1

Piast II Gliwice

Szeliga 78
ŚR/14/08 18:00

Polonia Łaziska Górne

Majsner 41, 52, Króliczek 45, Suda 56
4-1

Piast Strzelce Opolskie

Jakubczak 90 (k)
3 kolejka
SO/17/08 17:00

Piast Strzelce Opolskie

0-3

Swornica Czarnowąsy

SO/17/08 17:00

Ruch Radzionków

Sadowski 49 (k), Cziba 65, Sobas 90
3-0

Polonia Łaziska Górne

SO/17/08 17:00

Piast II Gliwice

Hałgas 15, Groborz 43, Lisowski 45
3-2

Ruch II Chorzów

Kwiatkowski 4, 6
SO/17/08 17:00

Szombierki Bytom

0-0

LZS Piotrówka

SO/17/08 17:00

Górnik Wesoła

Haftkowski 48, Siwek 65, Hendel 83
3-0

Szczakowianka Jaworzno

SO/17/08 18:00

Skra Częstochowa

Sobala 24, 80, Woldan 67 (k), 90 (k)
4-0

Start Namysłów

4 kolejka
SO/24/08 17:00

Swornica Czarnowąsy

Słonecki 66
1-1

Szczakowianka Jaworzno

Biskup 57
SO/24/08 17:00

LZS Piotrówka

Gwaze 10
1-1

Górnik Wesoła

Hendel 45
SO/24/08 17:00

Start Namysłów

Pabiniak 13, Samborski 59 (k)
2-1

Szombierki Bytom

Ciołek 45
SO/24/08 17:00

Ruch II Chorzów

Starzyński 52 (k), Kwiatkowski 53
2-3

Skra Częstochowa

Drzymont 9, Sobala 21, Woldan 68
SO/24/08 17:00

Polonia Łaziska Górne

Mazurek 25, Króliczek 35
2-0

Piast II Gliwice

SO/24/08 17:00

Piast Strzelce Opolskie

0-3

Ruch Radzionków

Cziba 38, Urbainczyk 57, Cepek 9
5 kolejka
SO/31/08 17:00

Ruch Radzionków

0-1

Swornica Czarnowąsy

Jaworski 90
SO/31/08 17:00

Piast II Gliwice

Jędrzejczyk 15, 87, 90, Krzycki 20, Groborz 23
5-1

Piast Strzelce Opolskie

Korchut 69
SO/31/08 17:00

Skra Częstochowa

Wołdan 72, 82, 90
3-2

Polonia Łaziska Górne

Króliczek 58, Suda 87
SO/31/08 17:00

Szombierki Bytom

Makowski 1, Jaromin 12, Ciołek 55
3-1

Ruch II Chorzów

Kwiatkowski 61
SO/31/08 17:00

Górnik Wesoła

Lesik 22 (k), Stokłosa 25, Thiam 29
3-0

Start Namysłów

SO/31/08 17:00

Szczakowianka Jaworzno

0-0

LZS Piotrówka

6 kolejka
SO/07/09 16:00

Piast Strzelce Opolskie

Dłutowski 47
1-7

Skra Częstochowa

Kowalski 17, 78, Zawadzki 55, Chmiest 65, 81, Woldan 75, Semeniuk 76
SO/07/09 17:00

Swornica Czarnowąsy

Scisło 39 (k), 83
2-0

LZS Piotrówka

SO/07/09 17:00

Start Namysłów

Bonar 43, Samborski 45 (k), Żołnowski 81, Smolarczyk 82
4-2

Szczakowianka Jaworzno

Przebindowski 2, Mużyłowski 52 (k)
SO/07/09 17:00

Ruch II Chorzów

0-1

Górnik Wesoła

Czapla 63
SO/07/09 17:00

Polonia Łaziska Górne

Króliczek 36
1-3

Szombierki Bytom

Stefaniak 45, Szeja 59, Mróz 72
SO/07/09 17:00

Ruch Radzionków

Cziba 9, 12
2-0

Piast II Gliwice

7 kolejka
SO/14/09 16:30

Piast II Gliwice

John 17 (k), Docekal 31, 52, 60, Hałgas 78
5-2

Swornica Czarnowąsy

Luptak 18, Scisło 78 (k)
SO/14/09 16:30

Szombierki Bytom

Jaromin 25, 50, Ciołek 56, Pączko 85, Malicki 90
5-0

Piast Strzelce Opolskie

SO/14/09 16:30

Górnik Wesoła

Thiam 10, Sarzała 18
2-1

Polonia Łaziska Górne

Mieszczak 35
SO/14/09 16:30

Szczakowianka Jaworzno

0-2

Ruch II Chorzów

Lipski 52, Otręba 65
SO/14/09 16:30

LZS Piotrówka

Iwan 49, Gwaze 86
2-0

Start Namysłów

SO/14/09 18:00

Skra Częstochowa

Woldan 9 (k), Kowalski 15, Chmiest 83
3-0

Ruch Radzionków

8 kolejka
SO/21/09 14:00

LZS Piotrówka

Gwaze 53
1-1

Ruch II Chorzów

Stanisławski 87
SO/21/09 16:30

Swornica Czarnowąsy

Jaworski 31, 39, Scisło 45 (k), 70 (k), Benedyk 61, Brzozowski 85
6-0

Start Namysłów

SO/21/09 16:30

Polonia Łaziska Górne

Mieszczak 9, 23, 39, Mazurek 11, Majsner 33, Suchecki 67
6-1

Szczakowianka Jaworzno

Molenda 20
SO/21/09 16:30

Piast Strzelce Opolskie

0-2

Górnik Wesoła

Lesik 3, Smarzyński 87
SO/21/09 16:30

Ruch Radzionków

Cziba 6, Sobas 60
2-3

Szombierki Bytom

Thiel 16, Jaromin 54, Urbaniak 82
SO/21/09 16:30

Piast II Gliwice

Łuszcz 71
1-1

Skra Częstochowa

Woldan 26 (k)
9 kolejka
SO/28/09 16:00

Szombierki Bytom

Ciołek 40, 90
2-1

Piast II Gliwice

Docekal 46
SO/28/09 16:00

Szczakowianka Jaworzno

0-1

Piast Strzelce Opolskie

Rychlewicz 6
SO/28/09 16:00

LZS Piotrówka

Gwaze 48, Galdino 90
2-3

Polonia Łaziska Górne

Majsner 27, 53, Mieszczak 89
SO/28/09 16:00

Start Namysłów

Zalwert 77
1-3

Ruch II Chorzów

Szymański 23, Kotus 60, Stanisławski 90
SO/28/09 16:00

Ruch Radzionków

Cziba 47
1-0

Górnik Wesoła

SO/28/09 18:00

Skra Częstochowa

Polak 55, Bik 75
2-1

Swornica Czarnowąsy

Scisło 13
10 kolejka
SO/05/10 15:30

Swornica Czarnowąsy

Jaworski 54, 88
2-4

Ruch II Chorzów

Brodziński 3, Lipski 14, Korczyński 49, Komor 58
SO/05/10 15:30

Polonia Łaziska Górne

Mieszczak 6, Mazurek 77
2-0

Start Namysłów

SO/05/10 15:30

Piast Strzelce Opolskie

Dłutowski 33
1-6

LZS Piotrówka

Guilherme 10, Iwan 25, Bulaji 29, 35, Gwaze 60, 90
SO/05/10 15:30

Ruch Radzionków

Sobas 41, Sroka 90
2-1

Szczakowianka Jaworzno

Grzywa 86
SO/05/10 15:30

Piast II Gliwice

Hałgas 35
1-6

Górnik Wesoła

Haftkowski 24, 71, Lesik 42, Hendel 77, 89, Paskuda 85 (s)
SO/05/10 17:00

Skra Częstochowa

Chmiest 2 (k), 67, Niedbała 75, Gerega 82
4-0

Szombierki Bytom

11 kolejka
ŚR/28/08 18:00

Start Namysłów

Lizak 34, Zalwert 81
2-0

Piast Strzelce Opolskie

SO/12/10 13:00

Ruch II Chorzów

Szymański 82
1-0

Polonia Łaziska Górne

SO/12/10 15:30

Szombierki Bytom

0-1

Swornica Czarnowąsy

Słonecki 9
SO/12/10 15:30

Górnik Wesoła

Lesik 6
1-1

Skra Częstochowa

Piwiński 36
SO/12/10 15:30

Szczakowianka Jaworzno

Sermak 66
1-3

Piast II Gliwice

Docekal 36, 81, Hałgas 78
SO/12/10 15:30

LZS Piotrówka

Gwaze 31, Bulaji 83
2-1

Ruch Radzionków

Urbainczyk 20
12 kolejka
SO/19/10 15:00

Swornica Czarnowąsy

0-0

Polonia Łaziska Górne

SO/19/10 15:00

Start Namysłów

0-1

Ruch Radzionków

Farkas 90
SO/19/10 15:00

LZS Piotrówka

Filipe 76
1-2

Piast II Gliwice

Hałgas 5, Szeliga 11
SO/19/10 15:00

Szczakowianka Jaworzno

0-4

Skra Częstochowa

Woldan 19, Chmiest 36, Semeniuk 49, Gerega 60
SO/19/10 15:00

Górnik Wesoła

Haftkowski 18, Siwek 35, A. Lesik 55, P. Lesik 65, Hendel 73
5-3

Szombierki Bytom

Jaromin 71, Makowski 75, Szeja 87
ŚR/23/10 19:00

Ruch II Chorzów

Otręba 4, Stanisławski 14, 68, 82, Szymański 45, Kreft 56, Brodziński 65
7-1

Piast Strzelce Opolskie

Wolny 67
13 kolejka
SO/26/10 15:00

Górnik Wesoła

Syldorf 15
1-1

Swornica Czarnowąsy

Haftkowski 17
SO/26/10 15:00

Szombierki Bytom

Jaromin 23 (k)
1-2

Szczakowianka Jaworzno

Kędroń 12, Sermak 57 (k)
SO/26/10 15:00

Ruch Radzionków

Farkas 44, Toszek 82
2-2

Ruch II Chorzów

Kuświk 34, Smektała 63
SO/26/10 15:00

Piast Strzelce Opolskie

Wolny 39
1-2

Polonia Łaziska Górne

Króliczek 9, Kaczmarczyk 49
SO/26/10 17:00

Skra Częstochowa

Chmiest 23, 33
2-1

LZS Piotrówka

Gwaze 30
ND/27/10 13:00

Piast II Gliwice

Groborz 80, Hałgas 82, Kwaśniewski 89
3-1

Start Namysłów

Szpak 8
14 kolejka
SO/02/11 13:00

Swornica Czarnowąsy

Brzozowski 14, Michoń 29
2-1

Piast Strzelce Opolskie

Job 49
SO/02/11 13:00

Start Namysłów

0-4

Skra Częstochowa

Kowalski 6, 31, Semeniuk 23, Sobala 80
SO/02/11 13:00

LZS Piotrówka

Barć 25, Gwaze 64
2-0

Szombierki Bytom

SO/02/11 13:00

Szczakowianka Jaworzno

0-0

Górnik Wesoła

ND/03/11 13:00

Polonia Łaziska Górne

Gersok 12, Króliczek 39, Mieszczak 41, 79, 90, Staszowski 48
6-1

Ruch Radzionków

Farkas 9
ŚR/06/11 12:00

Ruch II Chorzów

Jankowski 60, Lipski 90
2-0

Piast II Gliwice

15 kolejka
SO/09/11 13:00

Szczakowianka Jaworzno

Kędroń 4
1-1

Swornica Czarnowąsy

Jaworski 42 (k)
SO/09/11 13:00

Górnik Wesoła

Stokłosa 46, Smarzyński 68, Wujec 86
3-2

LZS Piotrówka

Bulaji 48, Barć 5
SO/09/11 13:00

Piast II Gliwice

0-1

Polonia Łaziska Górne

Mieszczak 90
SO/09/11 13:00

Ruch Radzionków

Toszek 11, 33, Popiel 57
3-1

Piast Strzelce Opolskie

Jakubczak 60 (k)
SO/09/11 17:00

Skra Częstochowa

Piwiński 63
1-1

Ruch II Chorzów

Stanisławski 59
ND/10/11 13:00

Szombierki Bytom

Ciołek 20, 48, 90, Pączko 24, 67, Jaromin 72
6-1

Start Namysłów

Zajączkowski 6
16 kolejka
SO/16/11 11:00

Ruch II Chorzów

Sadlok 25, Lipski 45
2-1

Szombierki Bytom

Dymowski 18
SO/16/11 13:00

Swornica Czarnowąsy

Jaworski 5, 9, Scisło 16 (k), 89 (k)
4-0

Ruch Radzionków

SO/16/11 13:00

Piast Strzelce Opolskie

Wolny 2, 80 - Piewko 20, Zganiacz 29 (k), Hałgas 75, Docekal 90
2-4

Piast II Gliwice

Piewko 20, Zganiacz 29 (k), Hałgas 75, Docekal 90
SO/16/11 13:00

Polonia Łaziska Górne

Mieszczak 8, Króliczek 63
2-2

Skra Częstochowa

Kowalczyk 22, Chmiest 69
SO/16/11 13:00

Start Namysłów

0-5

Górnik Wesoła

Smarzyński 11, 44, Lesik 70 (k), Siwek 85, Stokłosa 89
SO/16/11 13:00

LZS Piotrówka

Dziliński 36 (k), Gwaze 57
2-0

Szczakowianka Jaworzno

17 kolejka
SO/22/03 13:00

Skra Częstochowa

Skwarczyński 76
1-0

Piast Strzelce Opolskie

SO/22/03 15:00

LZS Piotrówka

Barć 68
1-0

Swornica Czarnowąsy

SO/22/03 15:00

Szczakowianka Jaworzno

Mrożek 12, Kalka 54
2-3

Start Namysłów

Żołnowski 22, Błach 32, Samborski 72 (k)
SO/22/03 15:00

Górnik Wesoła

0-3

Ruch II Chorzów

Lipski 64 (k), Brodziński 84 (k), Stanisławski 89
SO/22/03 15:00

Szombierki Bytom

Suchecki 19 (s), Pach 60, 90, Makowski 73
4-2

Polonia Łaziska Górne

Mieszczak 30, Króliczek 50
SO/22/03 15:00

Piast II Gliwice

0-0

Ruch Radzionków

18 kolejka
SO/29/03 15:00

Swornica Czarnowąsy

Jaworski 5
1-1

Piast II Gliwice

Hałgas 57
SO/29/03 15:00

Ruch Radzionków

0-0

Skra Częstochowa

SO/29/03 15:00

Piast Strzelce Opolskie

Wolny 30
1-1

Szombierki Bytom

Pach 52
SO/29/03 15:00

Polonia Łaziska Górne

0-1

Górnik Wesoła

Thiam 86
SO/29/03 15:00

Start Namysłów

Zajączkowski 67
1-0

LZS Piotrówka

SO/29/03 15:30

Ruch II Chorzów

Mularczyk 29, 67, Korczyński 60, Gigołajew 81, Stanisławski 89
5-1

Szczakowianka Jaworzno

Sieniawski 37
19 kolejka
SO/05/04 16:00

Start Namysłów

0-2

Swornica Czarnowąsy

Jaworski 38, 55
SO/05/04 16:00

Szczakowianka Jaworzno

0-1

Polonia Łaziska Górne

Mieszczak 55
SO/05/04 16:00

Górnik Wesoła

Smarzyński 61
1-1

Piast Strzelce Opolskie

Wujec 31 (s)
SO/05/04 16:00

Skra Częstochowa

0-0

Piast II Gliwice

SO/05/04 17:00

Ruch II Chorzów

Brodziński 33
1-1

LZS Piotrówka

Iwan 90
ND/06/04 11:00

Szombierki Bytom

Urbaniak 11, Makowski 59, 73
3-0

Ruch Radzionków

20 kolejka
SO/12/04 11:00

Piast II Gliwice

Cymański 36 (s), Cicman 41
2-1

Szombierki Bytom

Pach 86 (k)
SO/12/04 16:00

Górnik Wesoła

Haftkowski 12
1-0

Ruch Radzionków

SO/12/04 16:00

Swornica Czarnowąsy

Jaworski 23
1-2

Skra Częstochowa

Surowiak 29 (s), Tomczyk 44
SO/12/04 16:00

Piast Strzelce Opolskie

Jakubczak 64 (k), Wolny 74, Korchut 89, 90
4-1

Szczakowianka Jaworzno

Sermak 17 (k)
SO/12/04 16:00

Polonia Łaziska Górne

Mazur 25
1-0

LZS Piotrówka

ND/13/04 16:00

Ruch II Chorzów

Kwiatkowski 17, Urbańczyk 54, Mularczyk 81
3-0

Start Namysłów

21 kolejka
SO/19/04 13:00

Ruch II Chorzów

0-2

Swornica Czarnowąsy

Luptak 10, Bednarski 53
SO/19/04 13:00

Start Namysłów

0-2

Polonia Łaziska Górne

Majsner 50, 60
SO/19/04 13:00

LZS Piotrówka

0-1

Piast Strzelce Opolskie

Wolny 38
SO/19/04 13:00

Szczakowianka Jaworzno

Sermak 63
1-2

Ruch Radzionków

Sadowski 9 (k), 47
SO/19/04 13:00

Górnik Wesoła

0-1

Piast II Gliwice

Hałgas 61
SO/19/04 13:00

Szombierki Bytom

0-1

Skra Częstochowa

Chmiest 85
22 kolejka
SO/26/04 16:00

Swornica Czarnowąsy

Scisło 52
1-2

Szombierki Bytom

Makowski 30, Pączko 64
SO/26/04 16:00

Skra Częstochowa

Chmiest 88
1-0

Górnik Wesoła

SO/26/04 16:00

Piast II Gliwice

Paskuda 14, Dytko 38, Kwaśniewski 59, Hałgas 72
4-2

Szczakowianka Jaworzno

Mrożek 1, Sermak 66 (k)
SO/26/04 16:00

Ruch Radzionków

0-1

LZS Piotrówka

Dziliński 84
SO/26/04 16:00

Piast Strzelce Opolskie

Wawrzyniak 4, Dawid Wolny 22, Daniel Wolny 28, Łoziński 35
4-0

Start Namysłów

SO/26/04 16:00

Polonia Łaziska Górne

Kaczmarczyk 45, Majsner 72, Mieszczak 87
3-1

Ruch II Chorzów

Mularczyk 68

Piłka na żywo

PT/25/07 18:00
GKS B.
2-0
Korona K.
PT/25/07 20:30
Lechia G.
1-0
Podbeskidzie
SO/26/07 18:00
Pogoń S.
4-1
Śląsk W.
SO/26/07 20:30
Cracovia
1-3
Legia W.
ND/27/07 15:30
Ruch C.
1-2
Górnik Ł.
ND/27/07 15:30
Zawisza B.
1-3
Jagiellonia B.
ND/27/07 18:00
Górnik Z.
1-1
Lech P.
PN/28/07 18:00
Wisła K.
1-1
Piast G.
PT/01/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Cracovia
PT/01/08 20:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/02/08 18:00
Korona K.
-
Pogoń S.
SO/02/08 20:30
Legia W.
-
Górnik Z.
ND/03/08 15:30
Podbeskidzie
-
Ruch C.
ND/03/08 15:30
Śląsk W.
-
Zawisza B.
ND/03/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/04/08 18:00
Górnik Ł.
-
GKS B.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:15 TVP Sport LM: Legia - Celtic (powt.)
16:00 Canal+Sport Górnik Z. - Lech (powt.)
18:00 nSport Jagiellonia - Cracovia (na żywo)
18:00 Canal+Family Jagiellonia - Cracovia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Piast - Lechia (na żywo)