Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 19 lutego 2017

Liga Mistrzów

Grupa A
MPktBrZRP
1 Arsenal 6 14 18-6 4 2 0
2 PSG 6 12 13-7 3 3 0
3 Łudogorec Razgrad 6 3 6-15 0 3 3
4 FC Basel 6 2 3-12 0 2 4
WT/13/09 20:45

PSG

1-1

Arsenal

WT/13/09 20:45

FC Basel

1-1

Łudogorec Razgrad

ŚR/28/09 20:45

Łudogorec Razgrad

1-3

PSG

ŚR/28/09 20:45

Arsenal

2-0

FC Basel

ŚR/19/10 20:45

PSG

3-0

FC Basel

ŚR/19/10 20:45

Arsenal

6-0

Łudogorec Razgrad

WT/01/11 20:45

Łudogorec Razgrad

2-3

Arsenal

WT/01/11 20:45

FC Basel

1-2

PSG

ŚR/23/11 20:45

Arsenal

2-2

PSG

ŚR/23/11 20:45

Łudogorec Razgrad

0-0

FC Basel

WT/06/12 20:45

PSG

2-2

Łudogorec Razgrad

WT/06/12 20:45

FC Basel

1-4

Arsenal

Grupa B
MPktBrZRP
1Napoli61111-8321
2Benfica Lizbona6810-10222
3Besiktas Stambuł679-14141
4Dynamo Kijów658-6123
WT/13/09 20:45

Dynamo Kijów

Harmasz 26
1-2

Napoli

Milik 36, 45
WT/13/09 20:45

Benfica Lizbona

1-1

Besiktas Stambuł

ŚR/28/09 20:45

Besiktas Stambuł

1-1

Dynamo Kijów

ŚR/28/09 20:45

Napoli

Hamsik 20, Mertens 51, 58, Milik 54 (k)
4-2

Benfica Lizbona

Guedes 70, Salvio 86
ŚR/19/10 20:45

Napoli

2-3

Besiktas Stambuł

ŚR/19/10 20:45

Dynamo Kijów

0-2

Benfica Lizbona

WT/01/11 20:45

Besiktas Stambuł

1-1

Napoli

WT/01/11 20:45

Benfica Lizbona

1-0

Dynamo Kijów

ŚR/23/11 20:45

Napoli

0-0

Dynamo Kijów

ŚR/23/11 20:45

Besiktas Stambuł

3-3

Benfica Lizbona

WT/06/12 20:45

Benfica Lizbona

1-2

Napoli

WT/06/12 20:45

Dynamo Kijów

6-0

Besiktas Stambuł

Grupa C
MPktBrZRP
1Barcelona61520-4501
2Manchester City6912-10231
3Borussia M'gladbach655-12123
4Celtic635-16033
WT/13/09 20:45

Barcelona

7-0

Celtic

WT/13/09 20:45

Manchester City

4-0

Borussia M'gladbach

ŚR/28/09 20:45

Borussia M'gladbach

1-2

Barcelona

ŚR/28/09 20:45

Celtic

3-3

Manchester City

ŚR/19/10 20:45

Barcelona

4-0

Manchester City

ŚR/19/10 20:45

Celtic

0-2

Borussia M'gladbach

WT/01/11 20:45

Borussia M'gladbach

1-1

Celtic

WT/01/11 20:45

Manchester City

3-1

Barcelona

ŚR/23/11 20:45

Celtic

0-2

Barcelona

ŚR/23/11 20:45

Borussia M'gladbach

1-1

Manchester City

WT/06/12 20:45

Barcelona

4-0

Borussia M'gladbach

WT/06/12 20:45

Manchester City

1-1

Celtic

Grupa D
MPktBrZRP
1Atletico Madryt6157-2501
2Bayern Monachium61214-6402
3FK Rostów656-12123
4PSV Eindhoven624-11024
WT/13/09 20:45

PSV Eindhoven

0-1

Atletico Madryt

WT/13/09 20:45

Bayern Monachium

Lewandowski 28 (k), Muller 45, Kimmich 53, 60, Bernat 90
5-0

FK Rostów

ŚR/28/09 18:00

FK Rostów

2-2

PSV Eindhoven

ŚR/28/09 20:45

Atletico Madryt

1-0

Bayern Monachium

ŚR/19/10 18:00

FK Rostów

0-1

Atletico Madryt

ŚR/19/10 20:45

Bayern Monachium

Muller 13, Kimmich 21, Lewandowski 59, Robben 84
4-1

PSV Eindhoven

Narsingh 41
WT/01/11 20:45

Atletico Madryt

2-1

FK Rostów

WT/01/11 20:45

PSV Eindhoven

Arias 14
1-2

Bayern Monachium

Lewandowski 34 (k), 73
ŚR/23/11 18:00

FK Rostów

3-2

Bayern Monachium

ŚR/23/11 20:45

Atletico Madryt

2-0

PSV Eindhoven

WT/06/12 20:45

Bayern Monachium

Lewandowski 28
1-0

Atletico Madryt

WT/06/12 20:45

PSV Eindhoven

0-0

FK Rostów

Grupa E
MPktBrZRP
1Monako6119-7321
2Bayer Leverkusen6108-4240
3Tottenham676-6213
4CSKA Moskwa635-11033
ŚR/14/09 20:45

Bayer Leverkusen

2-2

CSKA Moskwa

ŚR/14/09 20:45

Tottenham

1-2

Monako

WT/27/09 18:00

CSKA Moskwa

0-1

Tottenham

WT/27/09 20:45

Monako

Glik 90
1-1

Bayer Leverkusen

Hernandez 73
WT/18/10 18:00

CSKA Moskwa

1-1

Monako

WT/18/10 20:45

Bayer Leverkusen

0-0

Tottenham

ŚR/02/11 20:45

Monako

3-0

CSKA Moskwa

ŚR/02/11 20:45

Tottenham

0-1

Bayer Leverkusen

WT/22/11 20:45

CSKA Moskwa

1-1

Bayer Leverkusen

WT/22/11 20:45

Monako

2-1

Tottenham

ŚR/07/12 20:45

Bayer Leverkusen

3-0

Monako

ŚR/07/12 20:45

Tottenham

3-1

CSKA Moskwa

Grupa F
MPktBrZRP
1Borussia Dortmund61421-9420
2Real Madryt61216-10330
3Legia Warszawa649-24114
4Sporting Lizbona635-8105
ŚR/14/09 20:45

Real Madryt

Ronaldo 89, Morata 90
2-1

Sporting Lizbona

Casar 47
ŚR/14/09 20:45

Legia Warszawa

0-6

Borussia Dortmund

Goetze 7, Papastathopoulos 15, Bartra 17, Guerreiro 51, Castro 76, Aubameyang 87
WT/27/09 20:45

Borussia Dortmund

Aubameyang 43, SchUrrle 87
2-2

Real Madryt

Ronaldo 17, Varane 68
WT/27/09 20:45

Sporting Lizbona

Ruiz 28, Dost 37
2-0

Legia Warszawa

WT/18/10 20:45

Sporting Lizbona

César 67
1-2

Borussia Dortmund

Aubameyang 9, Weigl 43
WT/18/10 20:45

Real Madryt

Bale 16, Jodłowiec 19 (s), Asensio 37, Vazquez 68, Morata 84
5-1

Legia Warszawa

Radović 22 (k)
ŚR/02/11 20:45

Borussia Dortmund

Ramos 12
1-0

Sporting Lizbona

ŚR/02/11 20:45

Legia Warszawa

Odjidja-Ofoe 40, Radović 58, Moulin 83
3-3

Real Madryt

Bale 1, Benzema 35, Kovacić 85
WT/22/11 20:45

Sporting Lizbona

Silva 80 (k)
1-2

Real Madryt

Varane 29, Benzema 87
WT/22/11 20:45

Borussia Dortmund

Kagawa 17, 18, Şahin 20, Dembele 29, Reus 32, 52, 90, Passlack 81
8-4

Legia Warszawa

Prijović 10, 24, Kucharczyk 57, Nikolić 83
ŚR/07/12 20:45

Real Madryt

Benzema 28, 53
2-2

Borussia Dortmund

Aubameyang 61, Reus 88
ŚR/07/12 20:45

Legia Warszawa

Guilherme 30
1-0

Sporting Lizbona

Grupa G
MPktBrZRP
1Leicester6137-6411
2FC Porto6119-3321
3FC Kopenhaga697-2231
4Club Brugge602-14006
ŚR/14/09 20:45

Club Brugge

0-3

Leicester

ŚR/14/09 20:45

FC Porto

1-1

FC Kopenhaga

WT/27/09 20:45

FC Kopenhaga

4-0

Club Brugge

WT/27/09 20:45

Leicester

1-0

FC Porto

WT/18/10 20:45

Leicester

1-0

FC Kopenhaga

WT/18/10 20:45

Club Brugge

1-2

FC Porto

ŚR/02/11 20:45

FC Kopenhaga

0-0

Leicester

ŚR/02/11 20:45

FC Porto

1-0

Club Brugge

WT/22/11 20:45

Leicester

2-1

Club Brugge

WT/22/11 20:45

FC Kopenhaga

0-0

FC Porto

ŚR/07/12 20:45

Club Brugge

0-2

FC Kopenhaga

ŚR/07/12 20:45

FC Porto

5-0

Leicester

Grupa H
MPktBrZRP
1Juventus61411-2420
2Sevilla 6117-3321
3Lyon685-3222
4Dinamo Zagrzeb600-15006
ŚR/14/09 20:45

Lyon

3-0

Dinamo Zagrzeb

ŚR/14/09 20:45

Juventus

0-0

Sevilla

WT/27/09 20:45

Sevilla

1-0

Lyon

WT/27/09 20:45

Dinamo Zagrzeb

0-4

Juventus

WT/18/10 20:45

Dinamo Zagrzeb

0-1

Sevilla

WT/18/10 20:45

Lyon

0-1

Juventus

ŚR/02/11 20:45

Sevilla

4-0

Dinamo Zagrzeb

ŚR/02/11 20:45

Juventus

1-1

Lyon

WT/22/11 20:45

Dinamo Zagrzeb

0-1

Lyon

WT/22/11 20:45

Sevilla

1-3

Juventus

ŚR/07/12 20:45

Lyon

0-0

Sevilla

ŚR/07/12 20:45

Juventus

2-0

Dinamo Zagrzeb

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lechia Gdańsk224335-25
2Jagiellonia Białystok224241-23
3Legia Warszawa223845-25
4Lech Poznań223835-19
5Termalica Nieciecza 223425-30
6Zagłębie Lubin203128-22
7Pogoń Szczecin223034-29
8Korona Kielce222931-42
9Wisła Kraków222832-36
10Arka Gdynia212624-28
11Śląsk Wrocław222622-30
12Cracovia222531-28
13Wisła Płock222528-32
14Piast Gliwice222222-38
15Ruch Chorzów221931-39
16Górnik Łęczna211821-39
PT/17/02 18:00
Jagiellonia B.
5-0
Górnik Ł.
PT/17/02 20:30
Termalica N.
1-1
Lechia G.
SO/18/02 15:30
Korona K.
4-2
Wisła P.
SO/18/02 18:00
Śląsk W.
1-0
Wisła K.
SO/18/02 20:30
Piast G.
0-3
Lech P.
ND/19/02 15:30
Cracovia
1-1
Pogoń S.
ND/19/02 18:00
Legia W.
1-3
Ruch C.
PN/20/02 18:00
Zagłębie L.
-
Arka G.
PT/24/02 18:00
Arka G.
-
Korona K.
PT/24/02 20:30
Pogoń S.
-
Lech P.
SO/25/02 15:30
Wisła P.
-
Zagłębie L.
SO/25/02 18:00
Lechia G.
-
Cracovia
SO/25/02 20:30
Wisła K.
-
Jagiellonia B.
ND/26/02 15:30
Górnik Ł.
-
Piast G.
ND/26/02 18:00
Legia W.
-
Termalica N.
PN/27/02 18:00
Ruch C.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Cracovia - Pogoń (na żywo)
18:00 Canal+ Legia - Ruch (na żywo)
11:20 Polsat Sport Cafe Futbol (powt.)
18:00 Eurosport 1 Zagłębie - Arka (na żywo)