Piłka za granicą
Aktualności
1/16 finału Pucharu Polski / obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/16 finału Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 16-18 sierpnia.16 sierpnia (piątek):
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, godz. 18:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
GKS Katowice - Podbeskidzie B-B, godz. 18:30, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
17 sierpnia (sobota):
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze, godz. 14:30, sędzia: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra).
Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław, godz. 15:30, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Siarka Tarnobrzeg - Lechia Gdańsk, godz. 15:30, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Rozwój Katowice - Legia Warszawa, godz. 16:30, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Gryf Wejherowo - GKS Tychy, godz. 18:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica, godz. 18:00, sędzia: Dawid Piasecki (Słupsk).
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz, godz. 19:30, sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
18 sierpnia (niedziela):
Termalica Nieciecza - Lech Poznań, godz. 13:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok, godz. 15:30, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Ursus Warszawa - Widzew Łódź, godz. 17:30, sędzia: Paweł Dreschel (Gdańsk).
Arka Gdynia - Ruch Chorzów, godz. 18:30, sędzia: Tomasz Garbowski (Kluczbork).
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, godz. 20:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Teminarz i wyniki Pucharu Polski zobacz Tutaj
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 29 | 55 | 66-39 |
2 | Śląsk Wrocław | 29 | 51 | 38-26 |
3 | Lech Poznań | 29 | 51 | 43-34 |
4 | Górnik Zabrze | 29 | 48 | 39-32 |
5 | Pogoń Szczecin | 29 | 47 | 54-34 |
6 | Legia Warszawa | 29 | 47 | 43-33 |
7 | Raków Częstochowa | 29 | 46 | 50-32 |
8 | Widzew Łódź | 29 | 42 | 39-38 |
9 | Stal Mielec | 29 | 38 | 35-39 |
10 | Piast Gliwice | 29 | 35 | 30-32 |
11 | Zagłębie Lubin | 29 | 35 | 31-43 |
12 | Radomiak Radom | 29 | 35 | 34-47 |
13 | Warta Poznań | 29 | 34 | 31-35 |
14 | Cracovia | 29 | 32 | 38-40 |
15 | Puszcza Niepołomice | 29 | 32 | 35-46 |
16 | Korona Kielce | 29 | 30 | 34-38 |
17 | ŁKS Łódź | 29 | 21 | 28-61 |
18 | Ruch Chorzów | 29 | 20 | 31-50 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.