Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 05 maja 2024

Ekstraklasa

Poniedziałek, 07 października 2013, 08:26

Trenerzy po meczu Wisła - Legia

Po wczorajszym meczu T-M Ekstraklasy Wisła Kraków - Legia Warszawa (1-0) głos zabrali szkoleniowcy obu zespołów. Oto co powiedzieli:

Franciszek Smuda (trener Wisły Kraków): W pierwszych słowach chciałem podziękować naszych kibicom za liczne przybycie i świetny doping przez 90 minut.

Powtórzę po raz kolejny, Legia to dobry zespół, bez względu na skład, w jakim gra. Nie przez przypadek zajmuje ona pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Niedzielny pojedynek był takim meczem walki. Mieliśmy więcej szczęścia, zdobyliśmy gola i trzy punkty, z czego musimy się bardzo cieszyć.

Wisła to nie jest zespół jak za Kasperczaka, który gdziekolwiek pojechał, mógł walczyć o zwycięstwo. Ten zespół dopiero zaczyna kumać założenia taktyczne, ale z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

Jan Urban (trener Legii Warszawa): W pierwszej połowie wszystkie sytuacje, jakie stworzyła sobie Wisła, były konsekwencją naszych błędów. Wydaje mi się, że po przerwie także mieliśmy inicjatywę.

Bramki nie widziałem, gdyż byłem zajęty przeprowadzaniem podwójnej zmiany. Po stracie gola jeszcze mieliśmy okazję, aby chociaż zremisować.

Ostatecznie przegraliśmy kolejne spotkanie, którego nie mieliśmy prawda przegrać. Kibice mogą być zadowoleni z poziomu spotkania. Co prawda padła tylko jedna bramka, ale było ono ciekawe. Moim zdaniem Legia zagrała w Krakowie dobry mecz. Nie mogę być zadowolony z wyniku.

Źródło: własne/Wisła Kraków/LegiaWarszawa