Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 30 kwietnia 2024

Ekstraklasa

Poniedziałek, 07 października 2013, 08:49

Trenerzy po meczu Widzew - Lechia

Po wczorajszym meczu T-M Ekstraklasy Widzew Łódź - Lechia Gdańsk (4-1) głos zabrali szkoleniowcy obu zespołów. Oto co powiedzieli:

Rafał Pawlak (trener Widzewa Łódź): Graliśmy z dobrą drużyną i takie zwycięstwo bardzo cieszy. Daliśmy dużo powodów do radości naszym kibicom, którzy dzisiaj licznie przyszli na stadion. Cieszę się również ze skuteczności, bo nieczęsto strzela się cztery bramki.

W poprzednich meczach na własnym boisku graliśmy dobrą piłkę, ale czegoś nam brakowało - szczęścia, umiejętności. Teraz się udało. Mam nadzieję, że ten wynik będzie początkiem marszu w górę tabeli. Jeżeli chodzi o moją osobę, to nie myślę o tym, czy dzięki temu zwycięstwu na dłużej zostanę trenerem Widzewa.

Michał Probierz (trener Lechii Gdańsk): Taka jest właśnie piłka. Jak była poprzednia przerwa w rozgrywkach, to rozpoczynaliśmy ją jak bohaterzy. Nie przegraliśmy meczu i graliśmy ciekawy futbol. Teraz przed kolejną przerwą widać, że nie wszystko jest tak, jak powinno. Jak się bardzo wysoko podrzuca, to ten spadek jest bolesny.

Dzisiaj mecz ułożył nam się bardzo dobrze. Prowadziliśmy i stwarzaliśmy sytuacje. Niestety, Widzew wykorzystał dwa stałe fragmenty gry, a trzecia bramka tuż po przerwie przesądziła losy spotkania. Przegraliśmy zasłużenie, bo jak się stwarza sytuacje i nie dobije rywala, to nie można myśleć o dobrym wyniku. Pewne decyzje personalne dzisiaj nam nie wyszły, ale biorę je na siebie. Wiem, w jakim składzie gramy i na co stać tych zawodników.

Źródło: własne/Widzew Łódź/Lechia Gdańsk