Piłka za granicą
Kalendarium
- 30 M. Bajdur
- 18 W. Banasik
- 29 B. Bartkowski
- 41 J. Biskup
- 31 M. Blazić
- 33 R. Figiel
- 53 R. Gilewicz
- 24 J. Jurczak
- 24 B. Lederman
- 26 J. Małucki
- 25 B. Moltenis
- 29 D. Nagy
- 21 T. Neugebauer
- 23 M. Oczkowski
- 29 M. Pawlik
- 35 M. Peroński
- 18 M. Piekutowski
- 23 K. Rybacki
- 21 S. Soiński
- 21 B. Szafer
- 41 P. Trafarski
- 30 W. Żytek
Ekstraklasa
4. runda e.LE: Podział na grupy przed losowaniem
UEFA podzieliła drużyny na grupy przed poniedziałkowym losowaniem 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy.Więcej o Legii Warszawa zobacz TUTAJ
Wyniki i tabelę Ekstraklasy zobacz TUTAJ
4. runda eliminacyjna - 23 i 30 sierpnia
Grupa 1 (część mistrzowska)
Drużyny rozstawione
FC Salzburg / Skendija Tetovo (przegrany)
FK Astana / Dinamo Zagrzeb (przegrany)
Crvena zvezda Belgrad / Spartak Trnava (przegrany)
Drużyny nierozstawione
Legia Warszawa / Dudelange
CFR Cluj / Alaszkert Erewan
HJK Helsinki / Olimpija Lublana
Rosenborg BK / Cork City FC
Hapoel Beer Szewa / APOEL Nikozja
W trzech z czterech par zmierzą się drużyna rozstawiona z nierozstawioną, w jednej zagrają ze sobą dwa nierozstawione zespoły.
Grupa 3 (część niemistrzowska)
Drużyny rozstawione
Maccabi Tel Awiw / Pjunik Erewan
Besiktas Stambuł / Linzer ASK
KAA Gent / Jagiellonia Białystok
Sevilla FC / Żalgiris Wilno
Drużyny nierozstawione
HNK Rijeka / Sarpsborg 08 FF
Partizan Belgrad / FC Nordsjaelland
Bordeaux / FK Mariupol
Sigma Ołomuniec / Kajrat Ałmaty
Grupa 5 (część niemistrzowska)
Drużyny rozstawione
Zienit Sankt Petersburg / Dinamo Mińsk
Olympiakos Pireus / FC Luzern
KRC Genk / Lech Poznań
SC Braga / Zoria Ługańsk
Feyenoord Rotterdam / AS Trencin
Drużyny nierozstawione
RB Leipzig / Universitatea Craiova
Brøndby / Spartak Subotica
Molde FK / Hibernian FC
SK Sturm Graz / AEK Larnaka
Burnley FC / Istanbul Basaksehir
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 31 | 56 | 70-44 |
2 | Śląsk Wrocław | 31 | 54 | 42-30 |
3 | Lech Poznań | 31 | 52 | 44-36 |
4 | Pogoń Szczecin | 31 | 51 | 57-36 |
5 | Górnik Zabrze | 31 | 51 | 43-38 |
6 | Legia Warszawa | 31 | 50 | 46-37 |
7 | Raków Częstochowa | 31 | 49 | 51-34 |
8 | Widzew Łódź | 31 | 42 | 40-41 |
9 | Stal Mielec | 31 | 41 | 39-44 |
10 | Zagłębie Lubin | 31 | 41 | 37-46 |
11 | Piast Gliwice | 31 | 39 | 33-33 |
12 | Radomiak Radom | 31 | 38 | 40-51 |
13 | Warta Poznań | 31 | 37 | 33-38 |
14 | Cracovia | 31 | 36 | 43-40 |
15 | Puszcza Niepołomice | 31 | 33 | 36-48 |
16 | Korona Kielce | 31 | 32 | 36-40 |
17 | Ruch Chorzów | 31 | 26 | 36-53 |
18 | ŁKS Łódź | 31 | 21 | 30-67 |
Komentarze:
O.T. - Niedziela, 05 sierpnia 2018, 23:16
Jaki jest klucz podziału dużyn na grupy przed losowanie 4. rundy? Nie wygląda to na rejonizację ani na zbliżony do rankingu poziom tych drużyn...