Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 25 sierpnia 2019

Aktualności

Poniedziałek, 01 lipca 2019, 15:03

Terminarz 3. ligi, gr. 3 2019/2020

Śląski ZPN ogłosił terminarz 3. ligi, grupy 3 na sezon 2019/2020. Runda jesienna rozpocznie się 3-4 sierpnia i potrwa do 23-24 listopada.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Gwarek Tarnowskie Góry - Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica - Piast Żmigród
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice - Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik - Ślęza Wrocław
Polonia Bytom - Foto-Higiena Gać
Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - Zagłębie II Lubin
LZS Starowice - Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Śląsk II Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin - LZS Starowice
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
Foto-Higiena Gać - Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Polonia Bytom
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród - Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród
ROW 1964 Rybnik - Górnik II Zabrze
Polonia Bytom - Rozwój Katowice
Falubaz Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów - Foto-Higiena Gać
LZS Starowice - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie - Zagłębie II Lubin

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
Foto-Higiena Gać - LZS Starowice
Ślęza Wrocław - Ruch Chorzów
Rozwój Katowice - Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze - Polonia Bytom
Piast Żmigród - ROW 1964 Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica - Stal Brzeg

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław
Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom - Piast Żmigród
Falubaz Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice
LZS Starowice - Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 6 - 7-8 września

Śląsk II Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
Rozwój Katowice - LZS Starowice
Górnik II Zabrze - Ruch Chorzów
Piast Żmigród - Falubaz Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom
Miedź II Legnica - ROW 1964 Rybnik
Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice

Kolejka 7 - 14-15 września

Ruch Zdzieszowice - Śląsk II Wrocław
ROW 1964 Rybnik - Stal Brzeg
Polonia Bytom - Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Chorzów - Piast Żmigród
LZS Starowice - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie - Rozwój Katowice
Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - Foto-Higiena Gać

Kolejka 8 - 21-22 września

Śląsk II Wrocław - Foto-Higiena Gać
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Rozwój Katowice - Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród - LZS Starowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Chorzów
Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg - Polonia Bytom
Ruch Zdzieszowice - ROW 1964 Rybnik

Kolejka 9 - 28-29 września

ROW 1964 Rybnik - Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice
Falubaz Zielona Góra - Stal Brzeg
Ruch Chorzów - Miedź II Legnica
LZS Starowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice
Foto-Higiena Gać - Ślęza Wrocław

Kolejka 10 - 5-6 października

Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław
Rozwój Katowice - Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica - LZS Starowice
Stal Brzeg - Ruch Chorzów
Ruch Zdzieszowice - Falubaz Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom

Kolejka 11 - 12-13 października

Polonia Bytom - Śląsk II Wrocław
Falubaz Zielona Góra - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów - Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Rozwój Katowice

Kolejka 12 - 19-20 października

Śląsk II Wrocław - Rozwój Katowice
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 13 - 26-27 października

Falubaz Zielona Góra - Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
LZS Starowice - ROW 1964 Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
Rozwój Katowice - Górnik II Zabrze

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze
Piast Żmigród - Rozwój Katowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnik - Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom - LZS Starowice
Falubaz Zielona Góra - Ruch Chorzów

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław
LZS Starowice - Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin - ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
Rozwój Katowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Śląsk II Wrocław - Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica - Rozwój Katowice
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice - Foto-Higiena Gać
ROW 1964 Rybnik - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
Falubaz Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Chorzów - LZS Starowice

Kolejka 17 - 23-24 listopada

LZS Starowice - Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin - Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Foto-Higiena Gać - ROW 1964 Rybnik
Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice
Rozwój Katowice - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry

Źródło: własne/90 minut

Komentarze:

    Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

    Piłka na żywo

    PT/23/08 20:30
    Jagiellonia B.
    3-2
    Wisła K.
    SO/24/08 15:00
    Cracovia
    3-1
    Arka G.
    SO/24/08 17:30
    Lechia G.
    1-1
    Śląsk W.
    SO/24/08 20:00
    Raków C.
    2-3
    Lech P.
    ND/25/08 15:00
    Górnik Z.
    -
    Korona K.
    ND/25/08 17:30
    ŁKS Ł.
    -
    Legia W.
    ND/25/08 17:30
    Zagłębie L.
    -
    Piast G.
    PN/26/08 18:00
    Pogoń S.
    -
    Wisła P.
    PT/30/08 18:00
    Arka G.
    -
    Górnik Z.
    PT/30/08 20:30
    Korona K.
    -
    Jagiellonia B.
    SO/31/08 15:00
    Wisła P.
    -
    ŁKS Ł.
    SO/31/08 17:30
    Piast G.
    -
    Lechia G.
    SO/31/08 20:00
    Wisła K.
    -
    Zagłębie L.
    ND/01/09 15:00
    Śląsk W.
    -
    Pogoń S.
    ND/01/09 17:30
    Lech P.
    -
    Cracovia
    ND/01/09 20:00
    Legia W.
    -
    Raków C.
    1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

    Piłka w telewizji

    14:30 Polsat S. 1. liga: Podbesk. - Olimpia (na żywo)
    15:00 nSport+ Cracovia - Arka (na żywo)
    17:30 TVP Sport Lechia - Śląsk (na żywo)
    20:00 Canal+Sport Raków - Lech (na żywo)
    13:05 TVP 3 2. liga: Górnik - Katowice (na żywo)
    14:45 Pol. Sp. E. 1. liga: Zagłębie - Tychy (na żywo)
    15:00 Canal+Sport Górnik - Korona (na żywo)
    17:30 Canal+ ŁKS - Legia (na żywo)
    17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)