Piłka za granicą
Kalendarium
- 30 M. Bajdur
- 18 W. Banasik
- 29 B. Bartkowski
- 41 J. Biskup
- 31 M. Blazić
- 33 R. Figiel
- 53 R. Gilewicz
- 24 J. Jurczak
- 24 B. Lederman
- 26 J. Małucki
- 25 B. Moltenis
- 29 D. Nagy
- 21 T. Neugebauer
- 23 M. Oczkowski
- 29 M. Pawlik
- 35 M. Peroński
- 18 M. Piekutowski
- 23 K. Rybacki
- 21 S. Soiński
- 21 B. Szafer
- 41 P. Trafarski
- 30 W. Żytek
Reprezentacja
e.ME U-19: Kadra Polski na najbliższe mecze
Trener reprezentacji Polski do lat 19 Mariusz Rumak podał kadrę na mecze eliminacji mistrzostw Europy, w których Polacy zagrają z Finlandią (6 października, godz. 18:00, Grodzisk Wielkopolski), Maltą (9 października, godz. 15:30, Swarzędz) i Ukrainą (12 października, godz. 13:00, Grodzisk Wielkopolski).Wyniki i tabela "polskiej" grupy el.MŚ TUTAJ
Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Kadra Polski:
Kacper Urbański (Bologna, Włochy), Olivier Sukiennicki (Bradford, Anglia), Jakub Ojrzyński (Caernarfon, Walia), Mateusz Lipp (Schalke 04, Niemcy), Aleksander Buksa (Genoa, Włochy), Daniel Hoyo-Kowalski (Hutnik Kraków), Filip Borowski (Lech Poznań), Krystian Palacz (Lech Poznań), Jakub Kisiel (Legia Warszawa), Szymon Włodarczyk (Legia Warszawa), Ariel Mosór (Piast Gliwice), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Daniel Krasucki (Lipsk, Niemcy), Tomasz Neugebauer (Ruch Chorzów), Nikodem Sujecki (Skra Częstochowa), Dominik Marczuk (Stal Rzeszów), Krzysztof Bąkowski (Stomil Olsztyn), Adrian Bukowski (Śląsk Wrocław), Piotr Starzyński (Wisła Kraków), Marcel Błachewicz (Wisła Płock).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 31 | 56 | 70-44 |
2 | Śląsk Wrocław | 31 | 54 | 42-30 |
3 | Lech Poznań | 31 | 52 | 44-36 |
4 | Pogoń Szczecin | 31 | 51 | 57-36 |
5 | Górnik Zabrze | 31 | 51 | 43-38 |
6 | Legia Warszawa | 31 | 50 | 46-37 |
7 | Raków Częstochowa | 31 | 49 | 51-34 |
8 | Widzew Łódź | 31 | 42 | 40-41 |
9 | Stal Mielec | 31 | 41 | 39-44 |
10 | Zagłębie Lubin | 31 | 41 | 37-46 |
11 | Piast Gliwice | 31 | 39 | 33-33 |
12 | Radomiak Radom | 31 | 38 | 40-51 |
13 | Warta Poznań | 31 | 37 | 33-38 |
14 | Cracovia | 31 | 36 | 43-40 |
15 | Puszcza Niepołomice | 31 | 33 | 36-48 |
16 | Korona Kielce | 31 | 32 | 36-40 |
17 | Ruch Chorzów | 31 | 26 | 36-53 |
18 | ŁKS Łódź | 31 | 21 | 30-67 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.