Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 26 kwietnia 2024

Ekstraklasa

Niedziela, 07 sierpnia 2022, 09:28

Piłkarze Widzewa po remisie ze Śląskiem

Po wczorajszym meczu 4. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Widzew Łódź (0-0) głos zabrali piłkarze Widzewa. Oto co powiedzieli:

Wyniki i tabelę Ekstraklasy TUTAJ

Więcej o Śląsku Wrocław  TUTAJ

Mateusz Żyro: - Jak to się mówi, punkt jest punkt, mimo wszystko trzeba go docenić, bo to był wyjazd i trudny teren. Śląsk jest mocną drużyną, ma klasowych zawodników, ale niedosyt jest, patrząc na okoliczności i niewykorzystany rzut karny. Wracamy stąd jednak z podniesionymi głowami i skupiamy się na piątku. Cieszy czyste konto, bo jak zagrasz na zero, to jakiś punkt zdobędziesz. Musimy to kontynuować, trzymać dyscyplinę gry w tyłach. Dzisiaj organizacja gry była na wysokim poziomie, a z każdym kolejnym meczem będziemy się jeszcze zgrywać.

Patryk Stępiński: - To jest cenny punkt, udało nam się zagrać na zero z tyłu. Jak się to zrobi, to ten minimum punkt uda się wywieźć. Mieliśmy swoje sytuacje, Śląsk też swoje stworzył, wydaje mi się, że to jest wynik sprawiedliwy. Obojętnie, kto na jakiej pozycji występuje, mamy określone zadania. Jeżeli ktoś wchodzi z ławki, musi to kontynuować. W pierwszej połowie Śląsk podchodził do nas wysoko, wychodziliśmy z ich prób pressingu. Po przerwie gospodarze zmienili kilka rzeczy, już tak łatwo nie ruszaliśmy z akcjami. Pierwsza część kosztowała nas sporo sił, więc w drugiej połowie pokazaliśmy trochę wyrachowania. Gdyby jedna z sytuacji skończyła się bramką, wyjeżdżalibyśmy stąd ze zwycięstwem.

Juljan Shehu: - Dla mnie to był ważny mecz, pierwszy raz wyszedłem w podstawowym składzie. Myślę, że to był mój niezły występ, zespołu również. Zasłużyliśmy chyba na nieco więcej, ale na koniec zdobyliśmy jeden punkt, na który ciężko zapracowaliśmy i go wywalczyliśmy. Gdy schodziłem z boiska, czułem się dobrze, to była decyzja trenera, którą w pełni akceptuję. Na każdym treningu pracuję bardzo ciężko, cieszę się, że wyszedłem na murawę w jedenastce.

Źródło: własne/widzewtomy.net