Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 20 grudnia 2014

Reprezentacja

Wtorek, 01 stycznia 2013, 22:05

Premier League: Boruc kontra Szczęsny

Emocjonującym dla polskich kibiców był mecz 21. kolejki angielskiej Premier League, w którym Southampton zmierzyło się z Arsenalem. W pojedynku, w którym w bramkach obydwu drużyn stanęli Artur Boruc i Wojciech Szczęsny padł jednobramkowy remis.

Jesteś kibicem polskiej piłki? Polub nas na Facebooku!

Nieoczekiwanie, po dwóch miesiącach nieobecności, do pierwszego składu Southampton powrócił Artur Boruc i to jego drużyna była bliższa wygranej w niedzielnym spotkaniu z Kanonierami. Więcej pracy podczas spotkania rozegranego na St Mary's Stadium miał Wojciech Szczęsny, jednak to Boruc wydawał się bardziej stremowanym - być może był to dla niego mecz o wszystko, ponieważ w Angli mówi się, że Święci znowu szukają bramkarza.

Jako pierwszy piłkę z własnej siatki wyciągał Szczęsny, który skapitulował w 35. minucie po błędzie obrony Arsenalu i mocnym strzale Gastona Ramireza. Reprezentant Polski nie miał w tej sytuacji żadnych szans.

Sześć minut później był już remis 1-1, bo po rzucie wolnym pechowo interweniował Guly do Prado, kierując piłkę do własnej bramki. Chwilę później wyciągnął ją z siatki kompletnie zaskoczony Artur Boruc..

Premier League, 1 stycznia 2013, 18:30 - Southampton
Southampton 1-1 Arsenal