Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 03 maja 2024

Ekstraklasa

Sobota, 18 maja 2013, 10:16

Trenerzy po meczu Śląsk - Wisła

Po wczorajszym meczu T-M Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (3-0) głos zabrali szkoleniowcy obu zespołów. Oto co powiedzieli:

Stanislav Levy (trener Śląska): Myślę, że szybko strzelona bramka dała mojej drużynie dużo pewności siebie i bardzo ważne, że jeszcze przed przerwą udało nam się zdobyć drugiego gola. Dzięki temu po zmianie stron mogliśmy grać już spokojniej i kontrolowaliśmy przebieg meczu. W drugiej połowie nie byłem zadowolony jedynie z faktu, że mieliśmy sporo strat, po których Wisła mogła zdobyć bramkę. Nad tym musimy popracować, ale dzisiaj zagraliśmy dobry mecz.

Tomasz Kulawik (trener Wisły): Przegraliśmy dzisiaj na własne życzenie, bo popełniliśmy za dużo indywidualnych błędów przy wyprowadzaniu piłki. Śląsk kontrolował grę, stwarzał sytuacje i strzelił trzy bramki. Tą pierwszą straciliśmy za szybko i ustawiła ona naszym rywalom grę. Mam nadzieję, że młodzież, która dzisiaj zagrała, wyciągnie z tego spotkania wnioski i będzie z meczu na mecz coraz lepiej wyglądać. Tomasz Kulawik (trener Wisły Kraków): Przegraliśmy dzisiaj na własne życzenie, bo popełniliśmy za dużo indywidualnych błędów przy wyprowadzaniu piłki. Śląsk kontrolował grę, stwarzał sytuacje i strzelił trzy bramki. Tą pierwszą straciliśmy za szybko i ustawiła ona naszym rywalom grę. Mam nadzieję, że młodzież, która dzisiaj zagrała, wyciągnie z tego spotkania wnioski i będzie z meczu na mecz coraz lepiej wyglądać.

Źródło: własne/wp.pl/Śląsk Wrocław