Piłka za granicą
2 Liga
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Stal Mielec | 34 | 69 | 56-27 | 20-9-5 | 13-3-1 | 7-6-4 |
2 | Znicz Pruszków | 34 | 64 | 53-33 | 18-10-6 | 10-3-4 | 8-7-2 |
3 | GKS Tychy | 34 | 59 | 46-27 | 17-8-9 | 10-3-4 | 7-5-5 |
4 | Wisła Puławy | 34 | 57 | 47-30 | 16-9-9 | 8-5-4 | 8-4-5 |
5 | Raków Częstochowa | 34 | 53 | 59-48 | 15-8-11 | 9-4-4 | 6-4-7 |
6 | Siarka Tarnobrzeg | 34 | 53 | 47-43 | 16-5-13 | 11-2-4 | 5-3-9 |
7 | Puszcza Niepołomice | 34 | 50 | 40-29 | 12-14-8 | 8-7-2 | 4-7-6 |
8 | Radomiak Radom | 34 | 50 | 44-34 | 14-8-12 | 8-4-5 | 6-4-7 |
9 | Kotwica Kołobrzeg | 34 | 48 | 33-33 | 12-12-10 | 7-8-2 | 5-4-8 |
10 | Legionovia Legionowo | 34 | 47 | 41-35 | 13-8-13 | 8-5-4 | 5-3-9 |
11 | Polonia Bytom | 34 | 44 | 42-44 | 13-6-15 | 8-5-4 | 5-1-11 |
12 | Błękitni Stargard Sz. | 34 | 42 | 37-36 | 11-9-14 | 6-6-5 | 5-3-9 |
13 | ROW Rybnik | 34 | 38 | 37-47 | 9-11-14 | 7-4-6 | 2-7-8 |
14 | Stal Stalowa Wola | 34 | 37 | 36-48 | 9-10-15 | 6-5-6 | 3-5-9 |
15 | Olimpia Zambrów | 34 | 37 | 37-54 | 9-10-15 | 3-6-8 | 6-4-7 |
16 | Nadwiślan Góra | 34 | 34 | 38-61 | 10-4-20 | 7-2-8 | 3-2-12 |
17 | Gryf Wejherowo | 34 | 33 | 35-51 | 8-9-17 | 5-4-8 | 3-5-9 |
18 | Okocimski Brzesko | 34 | 25 | 23-71 | 7-4-23 | 5-1-11 | 2-3-12 |
Strzelcy | |
14 | Leandro (Radomiak) |
13 | Grzeszczyk (GKS Tychy) |
10 | Łętocha (Stal Mielec) |
10 | Okińczyc (Raków) |
10 | Prokić (Stal Mielec) |
10 | Warchoł (Raków) |
9 | Niezgoda (Wisła) |
8 | Broź (Puszcza) |
8 | Łanucha (Stal Stalowa Wola) |
1 kolejka | ||
SO/01/08 | 17:00 |
Olimpia Zambrów Lemanek 801-1
ROW Rybnik Muszalik 55 |
SO/01/08 | 17:00 |
Puszcza Niepołomice 0-3
Siarka Tarnobrzeg Martuś 3, Stępień 28, Mandzelowski 40 |
SO/01/08 | 17:00 |
Raków Częstochowa Malinowski 521-1
Okocimski Brzesko Hłuszko 16 |
SO/01/08 | 17:00 |
Gryf Wejherowo Kuzimski 661-0
Legionovia Legionowo |
SO/01/08 | 18:00 |
Polonia Bytom Broniewicz 50 (k)1-1
Stal Mielec Nowak 72 |
SO/01/08 | 18:00 |
Stal Stalowa Wola Płonka 18, Jabłoński 412-1
Nadwiślan Góra Pląskowski 45 |
SO/01/08 | 19:30 |
GKS Tychy 0-2
Wisła Puławy Sedlewski 24, Nowak 39 |
ND/02/08 | 17:00 |
Błękitni Stargard Wiśniewski 7, Gutowski 552-0
Kotwica Kołobrzeg |
ND/02/08 | 17:00 |
Radomiak Radom 0-0
Znicz Pruszków |
2 kolejka | ||
PT/07/08 | 19:00 |
ROW Rybnik Mandrysz 6, Muszalik 19, Gładkowski 503-2
Legionovia Legionowo Monterde 79, Jankowski 86 |
SO/08/08 | 17:00 |
Okocimski Brzesko Wojcieszyński 53 (k), 702-1
Błękitni Stargard Gajda 36 (k) |
SO/08/08 | 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg Martuś 721-1
Znicz Pruszków Mysiak 76 |
SO/08/08 | 17:00 |
Olimpia Zambrów Grzybowski 81 (k)1-2
GKS Tychy Grzeszczyk 72 (k), Boczek 79 |
SO/08/08 | 17:00 |
Radomiak Radom Leandro 61, 702-0
Stal Stalowa Wola |
SO/08/08 | 18:00 |
Kotwica Kołobrzeg Księżniakiewicz 29, Wrzesień 792-2
Gryf Wejherowo Skwiercz 54, 90 |
SO/08/08 | 19:30 |
Wisła Puławy Niezgoda 3, Pielach 542-1
Polonia Bytom Lachowski 34 |
ND/09/08 | 17:00 |
Nadwiślan Góra 0-2
Raków Częstochowa Okińczyc 82, Łazaj 90 |
ND/09/08 | 19:00 |
Stal Mielec Łętocha 59 (k), Prokić 782-1
Puszcza Niepołomice Stepankow 81 |
3 kolejka | ||
SO/15/08 | 17:00 |
Puszcza Niepołomice Broź 171-1
Wisła Puławy Niezgoda 51 |
SO/15/08 | 17:00 |
Błękitni Stargard Gajda 571-1
Nadwiślan Góra Musiolik 81 |
SO/15/08 | 17:00 |
Gryf Wejherowo Gicewicz 701-1
Okocimski Brzesko Hłuszko 90 |
SO/15/08 | 18:00 |
Polonia Bytom Grube 22, Zieliński 902-0
Olimpia Zambrów |
SO/15/08 | 18:00 |
Znicz Pruszków Niewulis 881-2
Stal Mielec Łętocha 49 (k), Prejs 90 |
SO/15/08 | 19:30 |
GKS Tychy Grzeszczyk 4, 49, 653-1
ROW Rybnik Siwek 82 |
ND/16/08 | 17:00 |
Stal Stalowa Wola Płonka 471-1
Siarka Tarnobrzeg Stefanik 81 |
ND/16/08 | 17:00 |
Raków Częstochowa Okińczyc 1, Kowal 17, Pawlusiński 783-2
Radomiak Radom Leandro 23, 57 (k) |
ND/16/08 | 17:00 |
Legionovia Legionowo Jankowski 16 (k)1-1
Kotwica Kołobrzeg Poznański 33 |
4 kolejka | ||
PT/21/08 | 17:00 |
Radomiak Radom Wolski 17, Ropski 582-0
Błękitni Stargard |
SO/22/08 | 17:00 |
Okocimski Brzesko 0-1
Legionovia Legionowo Jankowski 59 |
SO/22/08 | 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg 0-3
Raków Częstochowa Okińczyc 8 (k), Kamiński 27, Hoferica 53 |
SO/22/08 | 17:00 |
Olimpia Zambrów 0-0
Puszcza Niepołomice |
SO/22/08 | 18:00 |
Wisła Puławy Wiejak 891-3
Znicz Pruszków Pielach 14 (s), Machalski 60, Kita 86 |
SO/22/08 | 18:00 |
Kotwica Kołobrzeg Azikiewicz 14, Bejuk 65, Nowak 883-1
ROW Rybnik Mandrysz 79 |
SO/22/08 | 19:00 |
Stal Mielec Nowak 61, Prokić 73, Duda 903-0
Stal Stalowa Wola |
SO/22/08 | 19:30 |
GKS Tychy Grzeszczyk 24, Radzewicz 512-1
Polonia Bytom Cempa 87 |
ND/23/08 | 17:00 |
Nadwiślan Góra Musiolik 28, Matysek 452-3
Gryf Wejherowo Sosnowski 9, Osłowski 71, Kuzimski 84 |
5 kolejka | ||
ŚR/26/08 | 16:00 |
Stal Stalowa Wola Łanucha 87 (k)1-0
Wisła Puławy |
ŚR/26/08 | 17:00 |
Puszcza Niepołomice 0-0
GKS Tychy |
ŚR/26/08 | 17:00 |
Raków Częstochowa Okińczyc 121-2
Stal Mielec Łętocha 27, Zalepa 37 |
ŚR/26/08 | 17:00 |
Błękitni Stargard Kazimierowicz 531-2
Siarka Tarnobrzeg Mandzelowski 2, Martuś 78 |
ŚR/26/08 | 17:00 |
Legionovia Legionowo Kopka 20, Monterde 61, Kozłowski 883-2
Nadwiślan Góra Pląskowski 54 (k), Ogrocki 90 |
ŚR/26/08 | 18:00 |
Gryf Wejherowo 0-1
Radomiak Radom Leandro 88 |
ŚR/26/08 | 19:00 |
Polonia Bytom Zieliński 751-1
ROW Rybnik Nowak 76 |
ŚR/26/08 | 19:00 |
Znicz Pruszków 0-2
Olimpia Zambrów Szymański 35, Lemanek 86 (k) |
ŚR/26/08 | 19:00 |
Kotwica Kołobrzeg Bejuk 4, 852-0
Okocimski Brzesko |
6 kolejka | ||
SO/29/08 | 16:00 |
Olimpia Zambrów 0-0
Stal Stalowa Wola |
SO/29/08 | 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg Koczon 38, Buczek 822-1
Gryf Wejherowo Kostuch 55 |
SO/29/08 | 18:00 |
Wisła Puławy Głaz 571-0
Raków Częstochowa |
SO/29/08 | 18:00 |
Polonia Bytom Lachowski 20, 75, Lepiarz 27 (s), Broniewicz 53 (k)4-5
Puszcza Niepołomice Broź 13, 62, 85 (k), Broniewicz 33 (s), Gębalski 89 |
SO/29/08 | 19:00 |
ROW Rybnik 0-1
Okocimski Brzesko Hłuszko 78 |
SO/29/08 | 19:30 |
GKS Tychy Radzewicz 731-1
Znicz Pruszków Banaszewski 39 |
ND/30/08 | 16:00 |
Radomiak Radom Leandro 231-2
Legionovia Legionowo Jankowski 45, Zawodziński 83 |
ND/30/08 | 17:00 |
Nadwiślan Góra Kowalczyk 901-0
Kotwica Kołobrzeg |
PN/31/08 | 19:00 |
Stal Mielec Żegleń 45, Zalepa 70, Bierzało 863-2
Błękitni Stargard Magnuski 20, Kazimierowicz 44 |
7 kolejka | ||
SO/05/09 | 15:00 |
Błękitni Stargard 0-0
Wisła Puławy |
SO/05/09 | 16:00 |
Stal Stalowa Wola Łanucha 31-1
GKS Tychy Tanżyna 18 |
SO/05/09 | 17:00 |
Raków Częstochowa Malinowski 16, 32, Łazaj 64, Kowal 81, Figiel 88 (k)5-2
Olimpia Zambrów Lemanek 26, Twardowski 74 |
SO/05/09 | 17:00 |
Gryf Wejherowo Kostuch 331-2
Stal Mielec Łętocha 10, Prejs 57 |
SO/05/09 | 17:00 |
Okocimski Brzesko 0-2
Nadwiślan Góra Matysek 61, Kowalczyk 67 |
SO/05/09 | 18:00 |
Kotwica Kołobrzeg 0-0
Radomiak Radom |
SO/05/09 | 19:00 |
Znicz Pruszków Jędrych 29 (k), Banaszewski 35, Machalski 683-0
Polonia Bytom |
ND/06/09 | 16:00 |
Puszcza Niepołomice Broź 19, Gębalski 37, Kotwica 553-0
ROW Rybnik |
ND/06/09 | 17:00 |
Legionovia Legionowo 0-1
Siarka Tarnobrzeg Tlaga 18 (s) |
8 kolejka | ||
PT/11/09 | 19:00 |
ROW Rybnik Dudziński 821-0
Nadwiślan Góra |
SO/12/09 | 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg Koczon 31, 602-1
Kotwica Kołobrzeg Świechowski 77 |
SO/12/09 | 16:00 |
Olimpia Zambrów Hryszko 71, Zapolnik 80, Twardowski 833-3
Błękitni Stargard Okuszko 34, Wiśniewski 50, Kazimierowicz 69 |
SO/12/09 | 16:00 |
Puszcza Niepołomice 0-1
Znicz Pruszków Mysiak 45 |
SO/12/09 | 17:00 |
Wisła Puławy Niezgoda 29, Nowak 632-0
Gryf Wejherowo |
SO/12/09 | 18:00 |
GKS Tychy Zganiacz 26 (k)1-2
Raków Częstochowa Warchoł 52, 57 |
SO/12/09 | 18:00 |
Polonia Bytom Lachowski 561-1
Stal Stalowa Wola Bogacz 58 |
ND/13/09 | 16:00 |
Radomiak Radom Leandro 221-0
Okocimski Brzesko |
ND/13/09 | 18:00 |
Stal Mielec Żubrowski 71-1
Legionovia Legionowo Monterde 17 |
9 kolejka | ||
SO/19/09 | 15:00 |
Błękitni Stargard 0-1
GKS Tychy Grzeszczyk 74 |
SO/19/09 | 16:00 |
Stal Stalowa Wola Frączczak 661-0
Puszcza Niepołomice |
SO/19/09 | 16:00 |
Raków Częstochowa 0-2
Polonia Bytom Michalik 10, Lika 67 |
SO/19/09 | 16:00 |
Legionovia Legionowo Szczotka 66 (s)1-2
Wisła Puławy Niezgoda 42, 72 |
SO/19/09 | 16:00 |
Okocimski Brzesko Jacek 26, 51, Lewiński 75, Pyciak 874-0
Siarka Tarnobrzeg |
SO/19/09 | 17:00 |
Gryf Wejherowo Wicki 64, 762-2
Olimpia Zambrów Zapolnik 11, Mroczkowski 90 |
SO/19/09 | 18:00 |
Znicz Pruszków Niewulis 11, Jędrych 79, Kubicki 903-0
ROW Rybnik |
SO/19/09 | 18:00 |
Kotwica Kołobrzeg Kołodziejski 691-0
Stal Mielec |
ND/20/09 | 16:00 |
Nadwiślan Góra Ogrocki 17, Bętkowski 892-1
Radomiak Radom Leandro 32 |
10 kolejka | ||
SO/26/09 | 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg Martuś 21, 81, Kościelny 643-1
Nadwiślan Góra Pląskowski 65 |
SO/26/09 | 16:00 |
Stal Mielec Prokić 16, Łętocha 31, 64, 664-1
Okocimski Brzesko Bryła 63 |
SO/26/09 | 16:00 |
Wisła Puławy Olszak 2, Głaz 43 (k)2-2
Kotwica Kołobrzeg Poznański 7, 62 (k) |
SO/26/09 | 16:00 |
Olimpia Zambrów Lemanek 37, Zapolnik 672-0
Legionovia Legionowo |
SO/26/09 | 16:00 |
Puszcza Niepołomice Broź 721-1
Raków Częstochowa Góra 36 |
SO/26/09 | 17:00 |
ROW Rybnik 0-3
Radomiak Radom Sylwestrzak 29, Świdzikowski 73, Radecki 90 |
SO/26/09 | 18:00 |
GKS Tychy Grunt 651-0
Gryf Wejherowo |
SO/26/09 | 18:00 |
Polonia Bytom Michalik 441-0
Błękitni Stargard |
SO/26/09 | 19:00 |
Znicz Pruszków Kaczmarek 451-4
Stal Stalowa Wola Oziębała 11, 63, Jabłoński 90, 90 |
11 kolejka | ||
SO/03/10 | 15:00 |
Stal Stalowa Wola 0-0
ROW Rybnik |
SO/03/10 | 15:00 |
Raków Częstochowa Góra 881-1
Znicz Pruszków Rackiewicz 74 |
SO/03/10 | 15:00 |
Błękitni Stargard Wojtasiak 66, Liśkiewicz 68 (k)2-1
Puszcza Niepołomice Broź 34 |
SO/03/10 | 15:00 |
Legionovia Legionowo Zawodziński 90 (k)1-0
GKS Tychy |
SO/03/10 | 16:00 |
Okocimski Brzesko 0-1
Wisła Puławy Olszak 77 |
SO/03/10 | 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg 0-0
Olimpia Zambrów |
ND/04/10 | 14:00 |
Gryf Wejherowo 0-4
Polonia Bytom Skrzypiński 42, Stefański 60, 68, Michalik 74 |
ND/04/10 | 15:00 |
Nadwiślan Góra Ogrocki 451-3
Stal Mielec Żegleń 67, Łętocha 71, Prokić 85 |
ND/04/10 | 15:00 |
Radomiak Radom Leandro 62, Brągiel 69, Śliwiński 84, Chrabąszcz 904-0
Siarka Tarnobrzeg |
12 kolejka | ||
PT/09/10 | 18:00 |
ROW Rybnik Nowak 35, Muszalik 43 (k), Dzierbicki 813-2
Siarka Tarnobrzeg Martuś 4, Buczek 87 |
SO/10/10 | 15:00 |
Olimpia Zambrów Twardowski 2, 6, Szymański 67 (k)3-5
Okocimski Brzesko Janik 5, Wojcieszyński 25 (k), 73, Hryszko 47 (s), Hłuszko 61 |
SO/10/10 | 15:00 |
Puszcza Niepołomice Broź 22, Czarny 82, Gawęcki 85, Gębalski 864-0
Gryf Wejherowo |
SO/10/10 | 15:00 |
Stal Stalowa Wola Łanucha 38 (k)1-1
Raków Częstochowa Figiel 32 |
SO/10/10 | 16:00 |
Stal Mielec Prokić 781-1
Radomiak Radom Kwiek 63 |
SO/10/10 | 16:00 |
Wisła Puławy Niezgoda 4, 57, Pielach 813-2
Nadwiślan Góra Kaszok 68, Kowalczyk 86 |
SO/10/10 | 18:00 |
GKS Tychy Błanik 681-1
Kotwica Kołobrzeg Szubert 46 |
SO/10/10 | 18:00 |
Polonia Bytom Malec 90, Setlak 902-2
Legionovia Legionowo Kwiatkowski 17, Monterde 51 |
SO/10/10 | 18:00 |
Znicz Pruszków 0-0
Błękitni Stargard |
13 kolejka | ||
SO/17/10 | 12:00 |
Siarka Tarnobrzeg Domański 611-1
Stal Mielec Getinger 57 |
SO/17/10 | 15:00 |
Błękitni Stargard Wrona 44 (s)1-2
Stal Stalowa Wola Płonka 8, 25 |
SO/17/10 | 15:00 |
Legionovia Legionowo Monterde 301-2
Puszcza Niepołomice Maluga 68, Gębalski 90 |
SO/17/10 | 15:00 |
Okocimski Brzesko Hłuszko 671-1
GKS Tychy Wodecki 12 |
SO/17/10 | 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg Szubert 281-0
Polonia Bytom |
ND/18/10 | 12:00 |
Raków Częstochowa Okińczyc 10, Hoferica 872-0
ROW Rybnik |
ND/18/10 | 13:00 |
Gryf Wejherowo 0-2
Znicz Pruszków Mysiak 72, Kubicki 77 |
ND/18/10 | 14:00 |
Radomiak Radom Sulkowski 411-2
Wisła Puławy Olszak 63, Niezgoda 80 |
ND/18/10 | 15:00 |
Nadwiślan Góra 0-2
Olimpia Zambrów Lemanek 65, Pomorski 90 |
14 kolejka | ||
PT/23/10 | 18:00 |
ROW Rybnik Muszalik 22 (k), Grolik 422-0
Stal Mielec |
SO/24/10 | 14:00 |
Olimpia Zambrów Gogol 39, Lemanek 52, Grzybowski 79 (k)3-1
Radomiak Radom Leandro 90 (k) |
SO/24/10 | 14:00 |
Puszcza Niepołomice 0-0
Kotwica Kołobrzeg |
SO/24/10 | 14:00 |
Stal Stalowa Wola Płonka 32, Mikołajczak 81, 843-0
Gryf Wejherowo |
SO/24/10 | 16:00 |
Wisła Puławy Budzyński 76, Pożak 79, Olszak 903-1
Siarka Tarnobrzeg Stefanik 36 (k) |
SO/24/10 | 16:30 |
GKS Tychy Grzeszczyk 15, 84 (k)2-0
Nadwiślan Góra |
SO/24/10 | 18:00 |
Polonia Bytom Trznadel 261-1
Okocimski Brzesko Setlak 54 (s) |
SO/24/10 | 19:00 |
Znicz Pruszków Kopciński 19, Jędrych 332-1
Legionovia Legionowo Kwiatkowski 68 |
ND/25/10 | 12:00 |
Raków Częstochowa Okińczyc 26, 30 (k), 553-1
Błękitni Stargard Więcek 45 |
15 kolejka | ||
PT/30/10 | 18:00 |
Kotwica Kołobrzeg Poznański 34 (k)1-1
Znicz Pruszków Banaszewski 45 |
SO/31/10 | 12:00 |
Błękitni Stargard 0-0
ROW Rybnik |
SO/31/10 | 13:00 |
Gryf Wejherowo Wicki 28 (k)1-3
Raków Częstochowa Okińczyc 8 (k), Warchoł 50, Malinowski 90 |
SO/31/10 | 13:00 |
Radomiak Radom Leandro 391-0
GKS Tychy |
SO/31/10 | 13:00 |
Siarka Tarnobrzeg Kościelny 42, Martuś 50, Koczon 673-0
Olimpia Zambrów |
SO/31/10 | 14:00 |
Legionovia Legionowo Tlaga 64, Kwiatkowski 902-0
Stal Stalowa Wola |
SO/31/10 | 14:00 |
Okocimski Brzesko Wojcieszyński 44 (k), Kasprzyk 702-0
Puszcza Niepołomice |
SO/31/10 | 14:00 |
Nadwiślan Góra Ogrocki 16, Kowalczyk 502-1
Polonia Bytom Michalik 31 |
SO/31/10 | 16:00 |
Stal Mielec Cholewiak 31, Prokić 472-0
Wisła Puławy |
16 kolejka | ||
PT/06/11 | 17:00 |
ROW Rybnik 0-1
Wisła Puławy Niezgoda 58 |
SO/07/11 | 13:00 |
Olimpia Zambrów 0-1
Stal Mielec Zalepa 45 |
SO/07/11 | 13:00 |
Puszcza Niepołomice Abramowicz 581-0
Nadwiślan Góra |
SO/07/11 | 13:00 |
Stal Stalowa Wola Płonka 27, 77, Łanucha 37 (k)3-0
Kotwica Kołobrzeg |
SO/07/11 | 13:00 |
Raków Częstochowa Warchoł 21, Kamiński 48, Pawlusiński 90 (k)3-0
Legionovia Legionowo |
SO/07/11 | 13:00 |
Błękitni Stargard 0-1
Gryf Wejherowo Wicki 12 |
SO/07/11 | 17:00 |
GKS Tychy Boczek 64, Okuniewicz 842-1
Siarka Tarnobrzeg Stefanik 45 (k) |
SO/07/11 | 18:00 |
Polonia Bytom Cisse 86, Lachowski 902-1
Radomiak Radom Cisse 89 (s) |
SO/07/11 | 18:00 |
Znicz Pruszków Mysiak 551-0
Okocimski Brzesko |
17 kolejka | ||
SO/14/11 | 13:00 |
Okocimski Brzesko Jacek 81-0
Stal Stalowa Wola |
SO/14/11 | 13:00 |
Siarka Tarnobrzeg Stromecki 42, Koczon 662-1
Polonia Bytom Broniewicz 68 |
SO/14/11 | 15:00 |
Wisła Puławy Budzyński 641-2
Olimpia Zambrów Hryszko 45, Zapolnik 76 |
SO/14/11 | 16:00 |
Stal Mielec Nowak 121-0
GKS Tychy |
SO/14/11 | 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg Berg 41, 53, Szutenberg 433-5
Raków Częstochowa Warchoł 5, Kamiński 33, Okińczyc 40 (k), Witt 58 (s), Małecki 86 (s) |
ND/15/11 | 13:00 |
Gryf Wejherowo 0-4
ROW Rybnik Nowak 12, Mandrysz 29, Krotofil 36, Popiela 83 |
ND/15/11 | 13:00 |
Legionovia Legionowo Jankowski 77 (k)1-2
Błękitni Stargard Gajda 56, Więcek 69 |
ND/15/11 | 13:00 |
Nadwiślan Góra 0-2
Znicz Pruszków Kopciński 31, Kubicki 71 |
ND/15/11 | 13:00 |
Radomiak Radom 0-0
Puszcza Niepołomice |
18 kolejka | ||
SO/21/11 | 12:00 |
Siarka Tarnobrzeg 0-1
Puszcza Niepołomice Maluga 39 |
SO/21/11 | 13:00 |
Okocimski Brzesko Garzeł 34, Bryła 40, Janik 903-1
Raków Częstochowa Klepczyński 35 |
SO/21/11 | 15:00 |
Znicz Pruszków Kubicki 13, Banaszewski 22, Kaczmarek 58, Jędrych 844-2
Radomiak Radom Leandro 80 (k), 90 |
SO/21/11 | 15:00 |
ROW Rybnik Jary 521-1
Olimpia Zambrów Zapolnik 20 |
SO/21/11 | 15:00 |
Wisła Puławy Pożak 7, Olszak 85, Pielach 883-0
GKS Tychy |
SO/21/11 | 16:00 |
Stal Mielec Prokić 3, 11, Bierzało 34, Żubrowski 804-3
Polonia Bytom Setlak 75 (k), 78, Cisse 77 |
SO/21/11 | 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg Świechowski 77, Soczyński 852-1
Błękitni Stargard Flis 2 |
ND/22/11 | 13:00 |
Nadwiślan Góra Matysek 61, Kowalczyk 752-2
Stal Stalowa Wola Bartkiewicz 2, Mikołajczak 72 |
ND/22/11 | 13:00 |
Legionovia Legionowo Jankowski 90 (k)1-1
Gryf Wejherowo Kuzimski 18 |
19 kolejka | ||
SO/28/11 | 13:00 |
Błękitni Stargard Siwek 23, Wiśniewski 30, Gutowski 40, 88, Flis 865-0
Okocimski Brzesko |
SO/28/11 | 13:00 |
Stal Stalowa Wola Oziębała 68, Przezak 742-3
Radomiak Radom Leandro 13, Świdzikowski 70, 78 |
SO/28/11 | 15:00 |
Znicz Pruszków 0-4
Siarka Tarnobrzeg Stefanik 23 (k), Buczek 35, Koczon 56, Chłoń 67 |
SO/28/11 | 17:00 |
GKS Tychy Zganiacz 43 (k), Dymowski 63, Grzeszczyk 67 (k)3-2
Olimpia Zambrów Szymański 15, Kuczałek 89 |
SO/28/11 | 18:00 |
Polonia Bytom 0-3
Wisła Puławy Pielach 64, Maksymiuk 82, Wiejak 90 |
ND/29/11 | 12:00 |
Raków Częstochowa Warchoł 5, 32, 36, 45, 84, Kamiński 216-0
Nadwiślan Góra |
ND/29/11 | 12:00 |
Puszcza Niepołomice 0-0
Stal Mielec |
ND/29/11 | 13:00 |
Legionovia Legionowo 0-0
ROW Rybnik |
ND/29/11 | 13:00 |
Gryf Wejherowo 0-1
Kotwica Kołobrzeg Bejuk 45 |
20 kolejka | ||
- | - |
Okocimski Brzesko 0-3
(wo) Gryf Wejherowo |
PT/04/03 | 18:00 |
ROW Rybnik 0-0
GKS Tychy |
SO/05/03 | 14:00 |
Olimpia Zambrów Brzęczek 581-0
Polonia Bytom |
SO/05/03 | 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg Stępień 12 (k)1-0
Stal Stalowa Wola |
SO/05/03 | 15:00 |
Radomiak Radom Puton 891-0
Raków Częstochowa |
SO/05/03 | 16:00 |
Wisła Puławy Sedlewski 751-1
Puszcza Niepołomice Uwakwe 51 |
SO/05/03 | 17:00 |
Stal Mielec Nowak 12, Prokić 35, 903-1
Znicz Pruszków Chałas 88 |
SO/05/03 | 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg Szubert 761-0
Legionovia Legionowo |
ND/06/03 | 14:00 |
Nadwiślan Góra Wasiluk 64 (k)1-2
Błękitni Stargard Lisowski 26, Bartosz Flis 49 |
21 kolejka | ||
- | - |
Legionovia Legionowo 3-0
(wo) Okocimski Brzesko |
PT/11/03 | 18:00 |
ROW Rybnik Nowak 42, Gładkowski 712-1
Kotwica Kołobrzeg Poznański 87 |
SO/12/03 | 13:00 |
Błękitni Stargard Siwek 891-0
Radomiak Radom |
SO/12/03 | 14:00 |
Gryf Wejherowo Kołc 9, Wicki 12, 483-0
Nadwiślan Góra |
SO/12/03 | 14:00 |
Raków Częstochowa Carlinhos 57, Figiel 77, 87 (k)3-1
Siarka Tarnobrzeg Buczek 79 |
SO/12/03 | 14:00 |
Puszcza Niepołomice Reiman 18 (k), 70 (k)2-1
Olimpia Zambrów Gogol 46 |
SO/12/03 | 18:30 |
Znicz Pruszków Jędrych 16 (k)1-0
Wisła Puławy |
ND/13/03 | 14:00 |
Stal Stalowa Wola Łanucha 89 (k)1-1
Stal Mielec Lech 72 |
ND/13/03 | 16:00 |
Polonia Bytom 0-1
GKS Tychy Grzeszczyk 21 (k) |
22 kolejka | ||
- | - |
Okocimski Brzesko 0-3
(wo) Kotwica Kołobrzeg |
PT/18/03 | 18:00 |
ROW Rybnik 0-1
Polonia Bytom Januszkiewicz 52 |
SO/19/03 | 12:30 |
GKS Tychy Grzeszczyk 771-1
Puszcza Niepołomice Kotwica 63 |
SO/19/03 | 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg 0-1
Błękitni Stargard |
SO/19/03 | 15:00 |
Radomiak Radom Chrabąszcz 5 (k), 33 (k)2-1
Gryf Wejherowo Kuzimski 63 |
SO/19/03 | 15:00 |
Nadwiślan Góra Essam 11, Bętkowski 272-0
Legionovia Legionowo |
SO/19/03 | 16:00 |
Olimpia Zambrów 0-4
Znicz Pruszków Kopciński 22, Chałas 47 (k), 76, Banaszewski 83 |
SO/19/03 | 17:00 |
Stal Mielec Prokić 27, Sobczak 43, Cholewiak 753-0
Raków Częstochowa |
SO/19/03 | 18:00 |
Wisła Puławy Kalita 20, 23, Kanarek 31, Nowak 494-1
Stal Stalowa Wola Łanucha 14 (k) |
23 kolejka | ||
- | - |
Okocimski Brzesko 0-3
(wo) ROW Rybnik |
CZ/24/03 | 15:00 |
Stal Stalowa Wola 0-1
Olimpia Zambrów Tunkiewicz 72 |
CZ/24/03 | 18:30 |
Znicz Pruszków 0-0
GKS Tychy |
PT/25/03 | 18:00 |
Kotwica Kołobrzeg 0-0
Nadwiślan Góra |
SO/26/03 | 12:00 |
Legionovia Legionowo Kalinowski 101-1
Radomiak Radom Cupriak 18 |
SO/26/03 | 13:00 |
Gryf Wejherowo Kuzimski 14, Wicki 45 (k)2-0
Siarka Tarnobrzeg |
SO/26/03 | 13:00 |
Błękitni Stargard 0-0
Stal Mielec |
SO/26/03 | 15:00 |
Raków Częstochowa Klepczyński 6, Figiel 122-1
Wisła Puławy Budzyński 74 |
SO/26/03 | 15:00 |
Puszcza Niepołomice Kotwica 31, Abramowicz 41, Domański 443-0
Polonia Bytom |
24 kolejka | ||
- | - |
Nadwiślan Góra 3-0
(wo) Okocimski Brzesko |
PT/01/04 | 18:30 |
ROW Rybnik Gładkowski 481-2
Puszcza Niepołomice Czarny 37, Stepankow 54 |
SO/02/04 | 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg Wróbel 59, Buczek 862-0
Legionovia Legionowo |
SO/02/04 | 16:00 |
Olimpia Zambrów Twardowski 551-1
Raków Częstochowa Klepczyński 72 |
SO/02/04 | 17:00 |
Polonia Bytom Januszkiewicz 901-4
Znicz Pruszków Niewulis 21, Banaszewski 34, Kaczmarek 77, Kubicki 80 |
SO/02/04 | 17:00 |
GKS Tychy Mączyński 2, Tanżyna 612-0
Stal Stalowa Wola |
SO/02/04 | 18:00 |
Wisła Puławy 0-0
Błękitni Stargard |
SO/02/04 | 18:00 |
Stal Mielec Sulewski 49, Nowak 762-1
Gryf Wejherowo Kuzimski 77 |
ND/03/04 | 15:00 |
Radomiak Radom 0-1
Kotwica Kołobrzeg Świechowski 70 |
25 kolejka | ||
- | - |
Okocimski Brzesko 0-3
(wo) Radomiak Radom |
PT/08/04 | 18:30 |
Znicz Pruszków Kubicki 681-1
Puszcza Niepołomice Czarny 27 |
SO/09/04 | 15:00 |
Błękitni Stargard Inczewski 45, Fadecki 742-0
Olimpia Zambrów |
SO/09/04 | 16:00 |
Nadwiślan Góra Margol 37, Essam 452-1
ROW Rybnik Mandrysz 25 |
SO/09/04 | 16:00 |
Gryf Wejherowo 0-0
Wisła Puławy |
SO/09/04 | 16:00 |
Raków Częstochowa Mesjasz 901-8
GKS Tychy Bukowiec 8, Klepczyński 14 (s), Grzeszczyk 17 (k), Radzewicz 22, Varadi 25, 70, Mańka 54, Hirśkyj 60 |
SO/09/04 | 16:30 |
Legionovia Legionowo Wieczorek 72 (k), Wolsztyński 902-0
Stal Mielec |
SO/09/04 | 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg 0-0
Siarka Tarnobrzeg |
ND/10/04 | 15:00 |
Stal Stalowa Wola Kantor 30, Łanucha 76 (k)2-3
Polonia Bytom Zieliński 14, Setlak 19, Lachowski 73 |
26 kolejka | ||
- | - |
Siarka Tarnobrzeg 3-0
(wo) Okocimski Brzesko |
PT/15/04 | 19:00 |
ROW Rybnik Slisz 131-1
Znicz Pruszków Niewulis 48 |
SO/16/04 | 16:00 |
Olimpia Zambrów 0-0
Gryf Wejherowo |
SO/16/04 | 17:00 |
Polonia Bytom Stefański 31-0
Raków Częstochowa |
SO/16/04 | 17:00 |
Radomiak Radom 0-1
Nadwiślan Góra Wasiluk 82 |
SO/16/04 | 18:00 |
GKS Tychy Grzeszczyk 601-0
Błękitni Stargard |
SO/16/04 | 18:00 |
Stal Mielec 0-1
Kotwica Kołobrzeg Bottcher 67 |
SO/16/04 | 19:00 |
Wisła Puławy 0-2
Legionovia Legionowo Wiktorski 61, Wolsztyński 63 |
ND/17/04 | 16:00 |
Puszcza Niepołomice 0-0
Stal Stalowa Wola |
27 kolejka | ||
- | - |
Okocimski Brzesko 0-3
(wo) Stal Mielec |
SO/23/04 | 15:00 |
Błękitni Stargard 0-0
Polonia Bytom |
SO/23/04 | 16:00 |
Raków Częstochowa 0-0
Puszcza Niepołomice |
SO/23/04 | 17:00 |
Radomiak Radom Kościelny 901-1
ROW Rybnik Muszalik 45 |
SO/23/04 | 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg 0-0
Wisła Puławy |
SO/23/04 | 17:00 |
Legionovia Legionowo Jankowski 691-0
Olimpia Zambrów |
SO/23/04 | 17:00 |
Gryf Wejherowo 0-1
GKS Tychy Hirśkyj 82 |
ND/24/04 | 15:00 |
Stal Stalowa Wola Płonka 511-3
Znicz Pruszków Machalski 11, Jagiełło 79, Kubicki 89 |
ND/24/04 | 17:00 |
Nadwiślan Góra Bedronka 19, Ceglarz 472-2
Siarka Tarnobrzeg Stefanik 58, 83 |
28 kolejka | ||
- | - |
Wisła Puławy 3-0
(wo) Okocimski Brzesko |
PT/29/04 | 19:00 |
ROW Rybnik Gładkowski 44, Mandrysz 49, Muszalik 583-0
Stal Stalowa Wola |
SO/30/04 | 16:00 |
Olimpia Zambrów Grzybowski 301-3
Kotwica Kołobrzeg Poznański 10, Zieliński 63, 90 |
SO/30/04 | 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg Stefanik 8 (k), Chłoń 522-4
Radomiak Radom Kościelny 14, 63, Sulkowski 36 (k), Śliwiński 41 |
SO/30/04 | 18:00 |
Polonia Bytom Janosik 45, Kowalczyk 842-0
Gryf Wejherowo |
SO/30/04 | 18:00 |
GKS Tychy Grzeszczyk 151-2
Legionovia Legionowo Wójcik 38, 51 |
SO/30/04 | 19:00 |
Znicz Pruszków Jędrych 82 (k)1-0
Raków Częstochowa |
SO/30/04 | 19:00 |
Stal Mielec Prokić 48, Zalepa 69, Prejs 873-0
Nadwiślan Góra |
ND/01/05 | 16:00 |
Puszcza Niepołomice Lepiarz 1, Czarny 12, Maluga 503-1
Błękitni Stargard Wawszczyk 70 |
29 kolejka | ||
- | - |
Okocimski Brzesko 0-3
Olimpia Zambrów |
SO/07/05 | 15:00 |
Błękitni Stargard 0-0
Znicz Pruszków |
SO/07/05 | 16:00 |
Radomiak Radom Sulkowski 641-1
Stal Mielec Sobczak 54 |
SO/07/05 | 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg Buczek 621-0
ROW Rybnik |
SO/07/05 | 17:00 |
Nadwiślan Góra 0-1
Wisła Puławy Nowak 90 |
SO/07/05 | 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg 0-2
GKS Tychy Bukowiec 19, Grzeszczyk 60 |
SO/07/05 | 17:00 |
Legionovia Legionowo Wolsztyński 101-0
Polonia Bytom |
SO/07/05 | 17:00 |
Gryf Wejherowo Czychowski 28, Mońka 472-1
Puszcza Niepołomice Mikołajczyk 90 |
SO/07/05 | 17:00 |
Raków Częstochowa Warchoł 40, Malinowski 562-3
Stal Stalowa Wola Mistrzyk 51, Przezak 87, Bartosiak 90 |
30 kolejka | ||
- | - |
GKS Tychy 3-0
(wo) Okocimski Brzesko |
ŚR/11/05 | 17:00 |
Stal Stalowa Wola 0-1
Błękitni Stargard Siwek 53 |
ŚR/11/05 | 17:00 |
Puszcza Niepołomice 0-0
Legionovia Legionowo |
ŚR/11/05 | 17:00 |
Olimpia Zambrów Twardowski 631-4
Nadwiślan Góra Essam 11, 59, Piwowarczyk 13, Musiolik 90 |
ŚR/11/05 | 18:00 |
Polonia Bytom Stefański 401-0
Kotwica Kołobrzeg |
ŚR/11/05 | 18:00 |
Wisła Puławy Olszak 121-1
Radomiak Radom Radecki 20 |
ŚR/11/05 | 19:00 |
ROW Rybnik Mandrysz 30, Siwek 63, Gładkowski 723-1
Raków Częstochowa Radler 32 |
ŚR/11/05 | 19:00 |
Znicz Pruszków Jagiełło 67, Mysiak 872-1
Gryf Wejherowo Mońka 19 |
ŚR/11/05 | 19:00 |
Stal Mielec Sobczak 20, Nowak 222-0
Siarka Tarnobrzeg |
31 kolejka | ||
- | - |
Okocimski Brzesko 0-3
(wo) Polonia Bytom |
SO/14/05 | 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg Głaz 311-0
Wisła Puławy |
SO/14/05 | 16:00 |
Radomiak Radom Cupriak 301-2
Olimpia Zambrów Twardowski 47, Kowal 77 |
SO/14/05 | 17:00 |
Legionovia Legionowo R. Wolsztyński 33, 45, W. Wolsztyński 41, Wiktorski 674-0
Znicz Pruszków |
SO/14/05 | 17:00 |
Gryf Wejherowo Okuniewicz 581-1
Stal Stalowa Wola Bartosiak 89 |
SO/14/05 | 18:00 |
Nadwiślan Góra 0-4
GKS Tychy Górkiewicz 35, Boczek 74, Wodecki 86, Grzeszczyk 90 |
ND/15/05 | 13:00 |
Błękitni Stargard Magnuski 341-2
Raków Częstochowa Mesjasz 63, Kmieć 73 |
ND/15/05 | 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg 0-0
Puszcza Niepołomice |
ND/15/05 | 19:00 |
Stal Mielec Nowak 45, Sobczak 59, 653-0
ROW Rybnik |
32 kolejka | ||
- | - |
Puszcza Niepołomice 3-0
(wo) Okocimski Brzesko |
PT/20/05 | 19:00 |
ROW Rybnik 0-4
Błękitni Stargard Okuszko 13, 26, Fadecki 17, 38 |
SO/21/05 | 17:00 |
Raków Częstochowa Sabiłło 381-1
Gryf Wejherowo Brzuzy 90 |
SO/21/05 | 17:00 |
Stal Stalowa Wola 0-5
Legionovia Legionowo Wolsztyński 7, 76, 81, Tylec 39, Wieczorek 69 (k) |
SO/21/05 | 17:00 |
Olimpia Zambrów 0-3
Siarka Tarnobrzeg Buczek 38, Stefanik 71 (k), 90 |
SO/21/05 | 18:00 |
Polonia Bytom Lachowski 511-0
Nadwiślan Góra |
SO/21/05 | 18:00 |
Wisła Puławy Gusočenko 831-2
Stal Mielec Żubrowski 3, Prokić 88 |
SO/21/05 | 19:00 |
Znicz Pruszków Mysiak 18, Niewulis 412-0
Kotwica Kołobrzeg |
ND/22/05 | 18:00 |
GKS Tychy 0-1
Radomiak Radom Radecki 86 |
33 kolejka | ||
- | - |
Okocimski Brzesko 0-3
(wo) Znicz Pruszków |
SO/28/05 | 17:00 |
Wisła Puławy Głaz 22 (k), Sedlewski 882-2
ROW Rybnik Muszalik 24, Slisz 61 |
SO/28/05 | 17:00 |
Stal Mielec 0-0
Olimpia Zambrów |
SO/28/05 | 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg Koczon 40, Stefanik 552-0
GKS Tychy |
SO/28/05 | 17:00 |
Radomiak Radom Cupriak 191-0
Polonia Bytom |
SO/28/05 | 17:00 |
Nadwiślan Góra Wasiluk 4 (k), 19 (k), Ceglarz 213-2
Puszcza Niepołomice Lepiarz 28, Reiman 30 |
SO/28/05 | 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg Łysiak 141-0
Stal Stalowa Wola |
SO/28/05 | 17:00 |
Legionovia Legionowo 0-0
Raków Częstochowa |
SO/28/05 | 17:00 |
Gryf Wejherowo Czychowski 20, 23, Klimczak 73, Łysiak 884-0
Błękitni Stargard |
34 kolejka | ||
- | - |
Stal Stalowa Wola 3-0
(wo) Okocimski Brzesko |
SO/04/06 | 17:00 |
ROW Rybnik Muszalik 51, Gładkowski 862-2
Gryf Wejherowo Brzuzy 37, Łysiak 75 |
SO/04/06 | 17:00 |
Błękitni Stargard Jasitczak 7, Magnuski 712-0
Legionovia Legionowo |
SO/04/06 | 17:00 |
Raków Częstochowa Mizgała 20, Okińczyc 40, Malinowski 853-1
Kotwica Kołobrzeg Witt 75 |
SO/04/06 | 17:00 |
Znicz Pruszków Chałas 14, 53, 72 (k)3-1
Nadwiślan Góra Musiolik 62 |
SO/04/06 | 17:00 |
Puszcza Niepołomice Domański 761-0
Radomiak Radom |
SO/04/06 | 17:00 |
Polonia Bytom Kowalczyk 601-0
Siarka Tarnobrzeg |
SO/04/06 | 17:00 |
GKS Tychy Hirśkyj 761-0
Stal Mielec |
SO/04/06 | 17:00 |
Olimpia Zambrów 0-3
Wisła Puławy Wiejak 4, Olszak 30, Głaz 80 (k) |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |