Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 21 sierpnia 2019

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Resovia4109-13-1-01-0-02-1-0
2Bytovia Bytów499-53-0-12-0-01-0-1
3Stal Rzeszów499-53-0-13-0-00-0-1
4Garbarnia Kraków497-33-0-11-0-12-0-0
5Znicz Pruszków498-53-0-11-0-02-0-1
6Olimpia Elbląg488-22-2-01-2-01-0-0
7Widzew Łódź476-42-1-11-0-01-1-1
8GKS Katowice467-62-0-20-0-22-0-0
9Elana Toruń465-52-0-21-0-11-0-1
10Błękitni Stargard464-62-0-21-0-11-0-1
11Górnik Łęczna453-41-2-10-1-11-1-0
12Pogoń Siedlce445-51-1-20-1-11-0-1
13Lech II Poznań442-61-1-21-0-00-1-2
14Legionovia Legionowo434-81-0-31-0-20-0-1
15Skra Częstochowa432-71-0-31-0-10-0-2
16Górnik Polkowice423-50-2-20-1-10-1-1
17Gryf Wejherowo411-70-1-30-0-30-1-0
18Stal Stalowa Wola413-110-1-30-1-10-0-2
SO/17/08 16:00
Błękitni S.
1-3
GKS K.
SO/17/08 16:00
Skra C.
1-0
Górnik P.
SO/17/08 17:00
Pogoń S.
0-1
Znicz P.
SO/17/08 17:00
Gryf W.
0-3
Resovia
SO/17/08 17:00
Stal R.
2-0
Lech I.
SO/17/08 17:30
Legionovia L.
0-2
Garbarnia K.
SO/17/08 18:00
Bytovia B.
4-1
Stal S.
SO/17/08 19:00
Olimpia E.
1-1
Widzew Ł.
ND/18/08 13:05
Górnik Ł.
1-3
Elana T.
ŚR/21/08 17:00
Garbarnia K.
-
Pogoń S.
ŚR/21/08 17:00
Lech I.
-
Legionovia L.
ŚR/21/08 17:00
Elana T.
-
Skra C.
ŚR/21/08 17:00
Stal S.
-
Błękitni S.
ŚR/21/08 17:00
Resovia
-
Bytovia B.
ŚR/21/08 18:50
Widzew Ł.
-
Górnik Ł.
ŚR/21/08 19:00
Górnik P.
-
Stal R.
ŚR/21/08 19:00
GKS K.
-
Olimpia E.
ŚR/21/08 19:00
Znicz P.
-
Gryf W.
1 kolejka
SO/27/07 15:00

Górnik Polkowice

Sobków 90
1-2

Błękitni Stargard

Fadecki 16 (k), Paczuk 20
SO/27/07 15:30

Elana Toruń

Kołodziej 71, Kościelniak 90
2-1

Bytovia Bytów

Czubak 90
SO/27/07 17:00

Stal Rzeszów

Margol 36 (s), Mozler 73, Nawrot 85
3-2

Pogoń Siedlce

Brodziński 78, Wiktoruk 90
SO/27/07 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Górnik Łęczna

Wojciechowski 7
SO/27/07 17:00

Stal Stalowa Wola

Zjawiński 59
1-3

Resovia

Dziubiński 27, Feret 38, Świderski 81
SO/27/07 18:00

Legionovia Legionowo

Koziara 43, Imiela 77
2-0

Skra Częstochowa

SO/27/07 18:00

Gryf Wejherowo

Hebel 46
1-2

Widzew Łódź

Robak 85 (k), Kita 87
ND/28/07 13:05

GKS Katowice

Jędrych 63
1-3

Znicz Pruszków

Moskwik 26, Machalski 36 (k), Czarnowski 43
ND/28/07 19:00

Olimpia Elbląg

Kuczałek 1, 64, Ryk 45, Szuprytowski 82
4-0

Lech II Poznań

2 kolejka
SO/03/08 15:00

Skra Częstochowa

Nocoń 6
1-3

Garbarnia Kraków

Słoma 42, Kowalski 53 (k), Szewczyk 67
SO/03/08 16:00

Błękitni Stargard

Sanocki 37
1-0

Elana Toruń

SO/03/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-0

Resovia

SO/03/08 17:00

Gryf Wejherowo

0-2

GKS Katowice

Jędrych 45, Błąd 64
SO/03/08 18:00

Znicz Pruszków

Moskwik 47, Noiszewski 52, Czarnowski 81, Zjawiński 88
4-1

Stal Stalowa Wola

Mroziński 37
SO/03/08 18:00

Bytovia Bytów

Czubak 45, Hołtyn 70
2-1

Widzew Łódź

Kita 52
SO/03/08 19:00

Olimpia Elbląg

Miller 42
1-1

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 36
SO/03/08 20:09

Górnik Łęczna

0-0

Lech II Poznań

ND/04/08 13:05

Stal Rzeszów

Kostkowski 5, Pląskowski 49, 55
3-1

Legionovia Legionowo

Straus 60
3 kolejka
PT/09/08 19:10

Widzew Łódź

Kita 15, Robak 86 (k)
2-0

Błękitni Stargard

SO/10/08 15:00

Resovia

Kubowicz 35, Krykun 76, Płatek 81
3-0

Znicz Pruszków

SO/10/08 17:00

Garbarnia Kraków

Marszalik 10, Wyjadłowski 72
2-1

Stal Rzeszów

Reiman 44
SO/10/08 17:00

Elana Toruń

0-2

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 21, 41
SO/10/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-0

Gryf Wejherowo

SO/10/08 17:30

Legionovia Legionowo

Podliński 50
1-3

Pogoń Siedlce

Firlej 19, 82, Brodziński 26
SO/10/08 19:00

Górnik Polkowice

Radziemski 75
1-1

Górnik Łęczna

Stasiak 20
SO/10/08 19:00

GKS Katowice

Urynowicz 71
1-2

Bytovia Bytów

Czubak 6, Rutkowski 79
ND/11/08 13:05

Lech II Poznań

Smajdor 40, Tupaj 88
2-0

Skra Częstochowa

4 kolejka
SO/17/08 16:00

Błękitni Stargard

Fadecki 26 (k)
1-3

GKS Katowice

Błąd 19 (k), Jędrych 43, Kompanicki 71
SO/17/08 16:00

Skra Częstochowa

Niedojad 89
1-0

Górnik Polkowice

SO/17/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Znicz Pruszków

Zjawiński 35
SO/17/08 17:00

Gryf Wejherowo

0-3

Resovia

Feret 39, Świderski 50, Radulj 64 (k)
SO/17/08 17:00

Stal Rzeszów

Chromiński 44, Goncerz 61
2-0

Lech II Poznań

SO/17/08 17:30

Legionovia Legionowo

0-2

Garbarnia Kraków

Słoma 26, Feliks 90
SO/17/08 18:00

Bytovia Bytów

Bąk 11, Hołtyn 22, Feruga 45 (k), Czubak 65
4-1

Stal Stalowa Wola

Wójcik 53
SO/17/08 19:00

Olimpia Elbląg

Brychlik 89
1-1

Widzew Łódź

Robak 42
ND/18/08 13:05

Górnik Łęczna

Lewandowski 35
1-3

Elana Toruń

Kryszak 24 (k), Boniecki 34, Lenkiewicz 63
5 kolejka
ŚR/21/08 17:00

Garbarnia Kraków

-

Pogoń Siedlce

ŚR/21/08 17:00

Lech II Poznań

-

Legionovia Legionowo

ŚR/21/08 17:00

Elana Toruń

-

Skra Częstochowa

ŚR/21/08 17:00

Stal Stalowa Wola

-

Błękitni Stargard

ŚR/21/08 17:00

Resovia

-

Bytovia Bytów

ŚR/21/08 18:50

Widzew Łódź

-

Górnik Łęczna

ŚR/21/08 19:00

Górnik Polkowice

-

Stal Rzeszów

ŚR/21/08 19:00

GKS Katowice

-

Olimpia Elbląg

ŚR/21/08 19:00

Znicz Pruszków

-

Gryf Wejherowo

6 kolejka
SO/24/08 17:00

Stal Rzeszów

-

Elana Toruń

SO/24/08 17:30

Garbarnia Kraków

-

Lech II Poznań

ND/25/08 13:05

Górnik Łęczna

-

GKS Katowice

ND/25/08 16:00

Błękitni Stargard

-

Resovia

ND/25/08 16:00

Skra Częstochowa

-

Widzew Łódź

ND/25/08 17:00

Legionovia Legionowo

-

Górnik Polkowice

ND/25/08 18:00

Bytovia Bytów

-

Znicz Pruszków

ND/25/08 19:00

Pogoń Siedlce

-

Gryf Wejherowo

ND/25/08 19:00

Olimpia Elbląg

-

Stal Stalowa Wola

7 kolejka
- -

Elana Toruń

-

Legionovia Legionowo

- -

Widzew Łódź

-

Stal Rzeszów

- -

GKS Katowice

-

Skra Częstochowa

- -

Stal Stalowa Wola

-

Górnik Łęczna

- -

Resovia

-

Olimpia Elbląg

- -

Znicz Pruszków

-

Błękitni Stargard

- -

Gryf Wejherowo

-

Bytovia Bytów

- -

Pogoń Siedlce

-

Lech II Poznań

SO/31/08 00:00

Górnik Polkowice

-

Garbarnia Kraków

8 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

Znicz Pruszków

- -

Górnik Łęczna

-

Resovia

- -

Skra Częstochowa

-

Stal Stalowa Wola

- -

Stal Rzeszów

-

GKS Katowice

- -

Legionovia Legionowo

-

Widzew Łódź

- -

Garbarnia Kraków

-

Elana Toruń

- -

Lech II Poznań

-

Górnik Polkowice

- -

Bytovia Bytów

-

Pogoń Siedlce

SO/07/09 00:00

Błękitni Stargard

-

Gryf Wejherowo

9 kolejka
- -

Elana Toruń

-

Lech II Poznań

- -

Widzew Łódź

-

Garbarnia Kraków

- -

GKS Katowice

-

Legionovia Legionowo

- -

Stal Rzeszów

-

Stal Stalowa Wola

- -

Resovia

-

Skra Częstochowa

- -

Znicz Pruszków

-

Górnik Łęczna

- -

Gryf Wejherowo

-

Olimpia Elbląg

- -

Bytovia Bytów

-

Błękitni Stargard

SO/14/09 00:00

Górnik Polkowice

-

Pogoń Siedlce

10 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

Bytovia Bytów

- -

Górnik Łęczna

-

Gryf Wejherowo

- -

Skra Częstochowa

-

Znicz Pruszków

- -

Stal Rzeszów

-

Resovia

- -

Legionovia Legionowo

-

Stal Stalowa Wola

- -

Garbarnia Kraków

-

GKS Katowice

- -

Lech II Poznań

-

Widzew Łódź

- -

Górnik Polkowice

-

Elana Toruń

SO/21/09 16:00

Pogoń Siedlce

-

Błękitni Stargard

11 kolejka
- -

Widzew Łódź

-

Górnik Polkowice

- -

GKS Katowice

-

Lech II Poznań

- -

Resovia

-

Legionovia Legionowo

- -

Znicz Pruszków

-

Stal Rzeszów

- -

Gryf Wejherowo

-

Skra Częstochowa

- -

Bytovia Bytów

-

Górnik Łęczna

- -

Błękitni Stargard

-

Olimpia Elbląg

- -

Garbarnia Kraków

-

Stal Stalowa Wola

SO/28/09 17:00

Elana Toruń

-

Pogoń Siedlce

12 kolejka
- -

Górnik Łęczna

-

Błękitni Stargard

- -

Skra Częstochowa

-

Bytovia Bytów

- -

Stal Rzeszów

-

Gryf Wejherowo

- -

Legionovia Legionowo

-

Znicz Pruszków

- -

Garbarnia Kraków

-

Resovia

- -

Lech II Poznań

-

Stal Stalowa Wola

- -

Górnik Polkowice

-

GKS Katowice

- -

Elana Toruń

-

Widzew Łódź

SO/05/10 15:00

Pogoń Siedlce

-

Olimpia Elbląg

13 kolejka
- -

GKS Katowice

-

Elana Toruń

- -

Stal Stalowa Wola

-

Górnik Polkowice

- -

Resovia

-

Lech II Poznań

- -

Znicz Pruszków

-

Garbarnia Kraków

- -

Gryf Wejherowo

-

Legionovia Legionowo

- -

Bytovia Bytów

-

Stal Rzeszów

- -

Błękitni Stargard

-

Skra Częstochowa

- -

Olimpia Elbląg

-

Górnik Łęczna

SO/12/10 19:10

Widzew Łódź

-

Pogoń Siedlce

14 kolejka
- -

Skra Częstochowa

-

Olimpia Elbląg

- -

Stal Rzeszów

-

Błękitni Stargard

- -

Legionovia Legionowo

-

Bytovia Bytów

- -

Garbarnia Kraków

-

Gryf Wejherowo

- -

Lech II Poznań

-

Znicz Pruszków

- -

Górnik Łęczna

-

Resovia

- -

Elana Toruń

-

Stal Stalowa Wola

- -

Widzew Łódź

-

GKS Katowice

SO/19/10 15:00

Pogoń Siedlce

-

Górnik Łęczna

15 kolejka
- -

Stal Stalowa Wola

-

Widzew Łódź

- -

Resovia

-

Elana Toruń

- -

Znicz Pruszków

-

Górnik Polkowice

- -

Gryf Wejherowo

-

Lech II Poznań

- -

Bytovia Bytów

-

Garbarnia Kraków

- -

Błękitni Stargard

-

Legionovia Legionowo

- -

Olimpia Elbląg

-

Stal Rzeszów

- -

Górnik Łęczna

-

Skra Częstochowa

SO/26/10 18:00

GKS Katowice

-

Pogoń Siedlce

16 kolejka
- -

Stal Rzeszów

-

Górnik Łęczna

- -

Legionovia Legionowo

-

Olimpia Elbląg

- -

Garbarnia Kraków

-

Błękitni Stargard

- -

Lech II Poznań

-

Bytovia Bytów

- -

Górnik Polkowice

-

Gryf Wejherowo

- -

Elana Toruń

-

Znicz Pruszków

- -

Widzew Łódź

-

Resovia

- -

GKS Katowice

-

Stal Stalowa Wola

SO/02/11 13:00

Pogoń Siedlce

-

Skra Częstochowa

17 kolejka
- -

Resovia

-

GKS Katowice

- -

Znicz Pruszków

-

Widzew Łódź

- -

Gryf Wejherowo

-

Elana Toruń

- -

Bytovia Bytów

-

Górnik Polkowice

- -

Błękitni Stargard

-

Lech II Poznań

- -

Olimpia Elbląg

-

Garbarnia Kraków

- -

Górnik Łęczna

-

Legionovia Legionowo

- -

Skra Częstochowa

-

Stal Rzeszów

SO/09/11 00:00

Stal Stalowa Wola

-

Pogoń Siedlce

18 kolejka
- -

Widzew Łódź

-

Gryf Wejherowo

- -

Pogoń Siedlce

-

Stal Rzeszów

- -

Skra Częstochowa

-

Legionovia Legionowo

- -

Górnik Łęczna

-

Garbarnia Kraków

- -

Błękitni Stargard

-

Górnik Polkowice

- -

Bytovia Bytów

-

Elana Toruń

- -

Znicz Pruszków

-

GKS Katowice

- -

Resovia

-

Stal Stalowa Wola

SO/16/11 00:00

Lech II Poznań

-

Olimpia Elbląg

19 kolejka
- -

Stal Stalowa Wola

-

Znicz Pruszków

- -

GKS Katowice

-

Gryf Wejherowo

- -

Widzew Łódź

-

Bytovia Bytów

- -

Elana Toruń

-

Błękitni Stargard

- -

Górnik Polkowice

-

Olimpia Elbląg

- -

Lech II Poznań

-

Górnik Łęczna

- -

Garbarnia Kraków

-

Skra Częstochowa

- -

Legionovia Legionowo

-

Stal Rzeszów

SO/23/11 12:00

Resovia

-

Pogoń Siedlce

20 kolejka
- -

Stal Rzeszów

-

Garbarnia Kraków

- -

Skra Częstochowa

-

Lech II Poznań

- -

Górnik Łęczna

-

Górnik Polkowice

- -

Olimpia Elbląg

-

Elana Toruń

- -

Błękitni Stargard

-

Widzew Łódź

- -

Bytovia Bytów

-

GKS Katowice

- -

Gryf Wejherowo

-

Stal Stalowa Wola

- -

Znicz Pruszków

-

Resovia

ND/01/12 13:00

Pogoń Siedlce

-

Legionovia Legionowo

Piłka na żywo

PT/16/08 20:30
Wisła K.
4-0
ŁKS Ł.
SO/17/08 15:00
Śląsk W.
2-1
Cracovia
SO/17/08 17:30
Arka G.
0-0
Lech P.
SO/17/08 20:00
Jagiellonia B.
3-1
Górnik Z.
ND/18/08 15:00
Piast G.
1-0
Wisła P.
ND/18/08 17:30
Legia W.
1-0
Zagłębie L.
ND/18/08 17:30
Raków C.
2-1
Lechia G.
PN/19/08 18:00
Korona K.
0-1
Pogoń S.
PT/23/08 20:30
Jagiellonia B.
-
Wisła K.
SO/24/08 15:00
Cracovia
-
Arka G.
SO/24/08 17:30
Górnik Z.
-
Korona K.
SO/24/08 20:00
Raków C.
-
Lech P.
ND/25/08 15:00
Lechia G.
-
Śląsk W.
ND/25/08 17:30
ŁKS Ł.
-
Legia W.
ND/25/08 17:30
Zagłębie L.
-
Piast G.
PN/26/08 18:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Polsat S. 1. liga: Radomiak - Jastrzębie (na żywo)
20:30 Polsat S. 1. liga: Stomil - Sandecja (na żywo)
20:00 TVP Sport LE: Legia - Rangers (na żywo)