Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 03 marca 2024

Puchar Polski

1/16
WT/29/10 13:00

Resovia

0-4

Lech Poznań

WT/29/10 13:00

Radomiak Radom

1-2

GKS Tychy

WT/29/10 13:00

Stilon Gorzów Wlkp.

1-5

Zagłębie Lubin

WT/29/10 13:00

Rekord Bielsko-Biała

0-2

Górnik Łęczna

WT/29/10 13:00

Błękitni Stargard

3-0

Sandecja Nowy Sącz

WT/29/10 17:30

Bytovia Bytów

2-3
pd.

Cracovia

WT/29/10 19:00

Miedź Legnica

1-0
pd.

GKS Jastrzębie

WT/29/10 20:30

ŁKS Łódź

2-0

Górnik Zabrze

ŚR/30/10 13:00

Stal Stalowa Wola

1-1
pd. k. 4-3

GKS Katowice

ŚR/30/10 13:00

Chełmianka Chełm

0-2

Lechia Gdańsk

ŚR/30/10 17:30

Stal Mielec

2-0

Pogoń Szczecin

ŚR/30/10 18:00

Legia II Warszawa

Konik 75
1-0

Odra Opole

ŚR/30/10 18:00

Olimpia Elbląg

0-4

Raków Częstochowa

ŚR/30/10 18:30

Pogoń Siedlce

0-4

Piast Gliwice

ŚR/30/10 20:30

Widzew Łódź

2-3

Legia Warszawa

CZ/31/10 17:30

Stomil Olsztyn

0-0
pd. k. 4-1

Wisła Płock

1/8
WT/03/12 17:45

Legia II Warszawa

0-2

Piast Gliwice

Badia 14, 85 (k)
WT/03/12 20:45

Górnik Łęczna

0-2

Legia Warszawa

Gwilia 40, Kante 48
ŚR/04/12 12:15

Stal Stalowa Wola

0-2

Lech Poznań

Puchacz 2, Dejewski 69
ŚR/04/12 17:45

Lechia Gdańsk

Makowski 54, Haraslin 55, Paixao 63 (k)
3-2

Zagłębie Lubin

Zivec 27, Bohar 43
ŚR/04/12 20:45

GKS Tychy

Szumilas 72, Biernat 80
2-0

ŁKS Łódź

CZ/05/12 12:15

Błękitni Stargard

Kurbiel 36
1-2

Stal Mielec

Paluchowski 27, Mak 70
CZ/05/12 17:45

Miedź Legnica

Makuch 90
1-1
pd. k. 4-3

Stomil Olsztyn

Sobczak 57 (k)
CZ/05/12 20:45

Cracovia

0-0
pd. k. 4-1

Raków Częstochowa

1/4
WT/10/03 18:00

GKS Tychy

Szumilas 90
1-2
pd.

Cracovia

Wdowiak 51, van Amersfoort 115
ŚR/11/03 18:00

Lechia Gdańsk

Gomes 57, Paixao 64
2-1

Piast Gliwice

Vida 82
WT/26/05 20:10

Miedź Legnica

Zieliński 88
1-2

Legia Warszawa

Gwilia 17, Cholewiak 49
ŚR/27/05 20:10

Stal Mielec

Nowak 45
1-3

Lech Poznań

Ramirez 5, Żamaletdinow 34, Jóźwiak 82
1/2
WT/07/07 20:00

Cracovia

Wdowiak 5, 82, Helik 14
3-0

Legia Warszawa

ŚR/08/07 20:00

Lech Poznań

Ramirez 65
1-1
pd. k. 3-4

Lechia Gdańsk

Paixao 62
Finał
PT/24/07 20:00

Cracovia

van Amersfoort 65, Jablonsky 88, Wdowiak 117
3-2
pd.

Lechia Gdańsk

Haydary 21, Lipski 85

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Śląsk Wrocław234533-18
2Jagiellonia Białystok234251-33
3Pogoń Szczecin234044-26
4Lech Poznań224036-26
5Legia Warszawa233835-28
6Raków Częstochowa213639-25
7Górnik Zabrze233531-27
8Stal Mielec223229-30
9Widzew Łódź232829-33
10Warta Poznań232723-27
11Zagłębie Lubin222725-36
12Cracovia232629-30
13Piast Gliwice222520-23
14Radomiak Radom222524-33
15Korona Kielce212225-28
16Puszcza Niepołomice212228-39
17Ruch Chorzów231826-36
18ŁKS Łódź221016-45
PT/01/03 18:00
Cracovia
0-1
Warta P.
PT/01/03 20:30
Ruch C.
3-0
Piast G.
SO/02/03 15:00
Górnik Z.
2-1
Jagiellonia B.
SO/02/03 17:30
Śląsk W.
2-1
Widzew Ł.
SO/02/03 20:00
Legia W.
1-1
Pogoń S.
ND/03/03 12:30
ŁKS Ł.
-
Puszcza N.
ND/03/03 15:00
Zagłębie L.
-
Korona K.
ND/03/03 17:30
Raków C.
-
Lech P.
PN/04/03 19:00
Radomiak R.
-
Stal M.
PT/08/03 18:00
Piast G.
-
Radomiak R.
PT/08/03 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
SO/09/03 15:00
Korona K.
-
Cracovia
SO/09/03 17:30
Puszcza N.
-
Raków C.
SO/09/03 20:00
Górnik Z.
-
Lech P.
ND/10/03 12:30
Stal M.
-
Ruch C.
ND/10/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
ND/10/03 17:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
PN/11/03 19:00
Warta P.
-
ŁKS Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport ŁKS - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Górnik - Motor (na żywo)
15:00 Canal+Sport Zagłębie - Korona (na żywo)
17:30 TVP Sport Raków - Lech (na żywo)
21:00 Eleven 1 Bilbao - Barcelona (na żywo)
18:00 Premium 1 1. liga: Lechia - Resovia (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Wisła - KKS Kalisz (na żywo)
19:00 Canal+Sport Radomiak - Stal (na żywo)
20:20 TVP Sport Gol (na żywo)
21:30 Pol. Sp. E. Magazyn 1. ligi (premiera)