Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 17 czerwca 2024

Puchar Polski

1/16 finału
PT/30/10 12:30

Garbarnia Kraków

Kuczak 88
1-3
pd.

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 85, Mikołajczak 107, Górecki 109 (s)
PT/30/10 18:00

KSZO Ostrowiec Św.

Trochim 3, Zaklika 62
2-3

Górnik Zabrze

Evangelou 39, Wiśniewski 90, Manneh 90
PT/30/10 18:00

Termalica Nieciecza

0-2

Raków Częstochowa

Gutkovskis 13, Lopez 73
PT/30/10 18:00

Sokół Ostróda

Wolny 111
1-3
pd.

Warta Poznań

Trałka 100, Kuzimski 101, 116
SO/31/10 12:00

Unia Janikowo

0-2

ŁKS Łódź

be-Torti 22, Corral 27
SO/31/10 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Radomiak Radom

Jakubik 90
PN/02/11 20:00

Znicz Pruszków

Wichtowski 28, Zagórski 68
2-3

Lech Poznań

Awwad 18, Ramirez 50, 58
WT/03/11 12:30

Ślęza Wrocław

0-2

Górnik Łęczna

Śpiączka 64, Banaszak 71
ŚR/04/11 12:30

GKS Jastrzębie

0-2

Puszcza Niepołomice

Tomalski 38, Stefanik 86 (k)
ŚR/04/11 17:30

Arka Gdynia

Vinicius 18 (k), Jankowski 76
2-0

Korona Kielce

SO/14/11 12:30

Świt Szczecin

0-1

Cracovia

Pik 59
ŚR/18/11 17:40

Olimpia Grudziądz

0-1

Lechia Gdańsk

Zwoliński 64 (k)
PT/20/11 12:30

Wisła Płock

Lewandowski 18
1-1
pd. k. 3-4

Pogoń Szczecin

Drygas 33 (k)
ŚR/25/11 17:40

Widzew Łódź

0-1

Legia Warszawa

Cholewiak 6
WT/01/12 17:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Miakuszko 63 (k), 102 (k)
2-4
pd.

Zagłębie Lubin

Drazić 78 (k), 112 (k), Simić 94, Mraz 106
ŚR/02/12 17:40

Stal Mielec

Dadok 45
1-1
pd. k. 3-4

Piast Gliwice

Alves 10
1/8 finału
WT/09/02 14:30

Puszcza Niepołomice

Nalepa 17 (s), Tomalski 54, Cikos 62
3-1

Lechia Gdańsk

Ceesay 3
WT/09/02 17:30

Warta Poznań

0-1

Cracovia

Rivaldinho 12
WT/09/02 20:30

ŁKS Łódź

Sobociński 42, Janczukowicz 56
2-3

Legia Warszawa

Slisz 14, Luquinhas 49, Pekhart 82
ŚR/10/02 17:30

Pogoń Szczecin

Zahović 90
1-2

Piast Gliwice

Chrapek 14 (k), Winciersz 68
ŚR/10/02 20:30

Raków Częstochowa

Gutkovskis 3, Lopez 13, 87 (k), Jach 90
4-2

Górnik Zabrze

Jimenez 55, 72 (k)
CZ/11/02 17:30

Chojniczanka Chojnice

0-0
pd. k. 5-6

Zagłębie Lubin

CZ/11/02 20:30

Radomiak Radom

Radecki 102 (k)
1-1
pd. k. 3-4

Lech Poznań

Puchacz 117 (k)
WT/16/02 18:00

Arka Gdynia

Deja 20, Marcjanik 85
2-1

Górnik Łęczna

Śpiączka 41
1/4 finału
WT/02/03 17:30

Puszcza Niepołomice

Stefanik 45 (k), Cikos 90
2-5

Arka Gdynia

Żebrowski 37, Rosołek 53, Vinicius 71 (k), 88, Valcarce 90
WT/02/03 20:30

Lech Poznań

0-2

Raków Częstochowa

Niewulis 69, Gutkovskis 77
ŚR/03/03 17:30

Chojniczanka Chojnice

0-3

Cracovia

van Amersfoort 14, 57, Pik 55
ŚR/03/03 20:30

Legia Warszawa

Lopes 66
1-2

Piast Gliwice

Świerczok 8, Alves 78
1/2 finału
ŚR/07/04 17:30

Arka Gdynia

0-0
pd. k. 4-3

Piast Gliwice

ŚR/14/04 17:30

Cracovia

Rodin 87
1-2

Raków Częstochowa

Arak 27, Gutkovskis 89
Finał
ND/02/05 16:00

Raków Częstochowa

Lopez 81, Tijanić 89
2-1

Arka Gdynia

Żebrowski 57

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

15:00 TVP 1 ME: Polska - Holandia (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Słowenia - Dania (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Serbia - Anglia (na żywo)
15:00 TVP 1 ME: Rumunia - Ukraina (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Belgia - Słowacja (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Austria - Francja (na żywo)