Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 18 czerwca 2024

Puchar Polski

1. runda
WT/19/09 17:00

Miedź II Legnica

0-3

Stal Rzeszów

Oleksy 60 (k), Wachowiak 76, 79
WT/26/09 12:30

Jagiellonia II Białystok

Wasilewski 6
1-2

Korona Kielce

Dalmau 21, Deaconu 42
WT/26/09 15:00

Pogoń Siedlce

Nowak 32
1-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Chlumecky 21, Hlavica 63, Bida 90
WT/26/09 15:00

Start Krasnystaw

0-4

Zawisza Bydgoszcz

Okuniewicz 79, Koziara 83, Sanocki 90, Nowak 90
WT/26/09 15:00

Wieczysta Kraków

0-4

Piast Gliwice

Felix 5, Szczepański 56, Kądzior 63, Dziczek 84 (k)
WT/26/09 17:00

Wisła Puławy

Klichowicz 56, 60, Retlewski 77
3-1

Chrobry Głogów

Bartlewicz 4
WT/26/09 18:00

Concordia Elbląg

0-4

Widzew Łódź

Ciganiks 28, Rondić 34, Kerk 50, Jakubowski 68 (s)
WT/26/09 18:00

Motor Lublin

0-1

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 1
WT/26/09 18:00

Miedź Legnica

0-2

Arka Gdynia

Skóra 2, Adamczyk 26
WT/26/09 18:30

Odra Opole

Galan 55
1-2

Stal Mielec

Meriluoto 1, Czapliński 32 (s)
WT/26/09 18:30

KKS Kalisz

Żebrowski 11, Gordillo 82
2-3

ŁKS Łódź

Fase 39, Janczukowicz 45, Jurić 65
WT/26/09 19:00

Skra Częstochowa

Maćkowiak 38, Wojciechowski 52
2-3
pd.

Polonia Warszawa

Kowalski-Haberek 1, Tomczyk 50, Kobusiński 96
WT/26/09 21:00

Jagiellonia Białystok

Nene 62, Imaz 90
2-0

Śląsk Wrocław

ŚR/27/09 15:00

Stal Brzeg

Podgórski 23, 59, 70 (k), Sypek 27
4-0

Unia Skierniewice

ŚR/27/09 15:00

Sokół Kleczew

Kaptur 7, Wzięch 66
2-3
pd.

Zagłębie Lubin

Gaprindaszwili 14, Mróz 22, Munoz 101
ŚR/27/09 15:00

Carina Gubin

Matuszewski 43, Zwoźny 45 (s), Haraszkiewicz 67, Konstanty 88
4-1

Radunia Stężyca

Biskup 50
ŚR/27/09 15:00

Legia II Warszawa

Stangret 12, Waniek 49, Ryczkowski 87
3-2

Ruch Chorzów

Foszmańczyk 38 (k), Wnorowski 73 (s)
ŚR/27/09 15:00

Garbarnia Kraków

Klec 26 (k), Wątroba 39
2-1

Radomiak Radom

Kaput 64
ŚR/27/09 15:30

Gryf Wejherowo

Iwański 39
1-3

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 31, 32, Bębenek 68
ŚR/27/09 18:00

Stal Stalowa Wola

Iwao 73 (k), Klisiewicz 90 (k)
2-0

Znicz Pruszków

ŚR/27/09 18:00

Górnik Łęczna

Kallman 45 (s), Deja 60, Kryeziu 89 (k)
3-4

Cracovia

Jaroszyński 45, Woźniak 53 (s), Oshima 56, Atanasov 58
ŚR/27/09 19:29

KSZO Ostrowiec Św.

Nawrot 5 (k)
1-2

Warta Poznań

Kamiński 16, Vizinger 32
ŚR/27/09 19:30

Chojniczanka Chojnice

Firmino 47, Nowacki 90
2-3

Resovia

Eizenchart 2, Górski 27, Ibe-Torti 90
ŚR/27/09 21:00

GKS Katowice

0-4

Górnik Zabrze

Musiolik 20, Lukoszek 36, Ennali 77, 89
CZ/28/09 17:00

Pogoń II Szczecin

Frączczak 42 (k)
1-4

Polonia Bytom

Zieliński 21, Stefański 36, Wolny 48, Krzemień 90 (k)
CZ/28/09 18:00

GKS Tychy

Kamiński 45 (s), Rumin 60, Radecki 88
3-1

Wisła Płock

Czajka 12
CZ/28/09 19:00

Kotwica Kołobrzeg

Junior 41, Soljić 45, Kozłowski 69, Nowak 114
4-4
pd. k. 3-4

Termalica Nieciecza

Radwański 8 (k), Trubeha 50, Poznar 61, Biedrzycki 95 (k)
CZ/28/09 21:00

Wisła Kraków

Olejarka 21, Baena 105
2-1
pd.

Lechia Gdańsk

Fernandez 90 (k)
1/16 finału
WT/31/10 12:00

Legia II Warszawa

Rose 45, Ryczkowski 65 (k)
2-4
pd.

Korona Kielce

Błanik 34, Czyżycki 51, Remacle 101, 116
WT/31/10 13:00

Stal Brzeg

0-4

Warta Poznań

Kowalski 7 (s), Kamiński 13, Savić 57, Luis 85
WT/31/10 13:00

Carina Gubin

Nahrebecki 25
1-0

Stal Stalowa Wola

WT/31/10 18:00

Termalica Nieciecza

0-1

Piast Gliwice

Ameyaw 90
WT/31/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Ryndak 23
1-2
pd.

Górnik Zabrze

Kapralik 37, Olkowski 104
WT/31/10 19:00

Stal Rzeszów

Thill 45
1-0

Puszcza Niepołomice

WT/31/10 21:00

Zawisza Bydgoszcz

0-4

Lech Poznań

Szymczak 24, Velde 42, Wilak 64, 70
CZ/02/11 15:00

Cracovia

Śmiglewski 85
1-0

Zagłębie Lubin

CZ/02/11 18:00

ŁKS Łódź

0-2
pd.

Raków Częstochowa

Koczerhin 109, Lederman 120
CZ/02/11 21:00

GKS Tychy

0-3

Legia Warszawa

Kramer 10, 35, Gual 13
WT/07/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Pogoń Szczecin

Grosicki 90
WT/07/11 21:00

Wisła Kraków

Sobczak 68, Jaroch 84, Rodado 89
3-0

Polonia Warszawa

ŚR/08/11 13:00

Garbarnia Kraków

Żurek 65, Durda 76
2-4
pd.

Stal Mielec

Trąbka 54, Szkurin 86, 101, Getinger 94
ŚR/08/11 18:00

Polonia Bytom

Stefański 48
1-3
pd.

Arka Gdynia

Stolc 42, Lipkowski 91, Kobacki 105
ŚR/08/11 20:00

Resovia

Bąk 71
1-3

Jagiellonia Białystok

Naranjo 20, 57, Marczuk 90
ŚR/08/11 21:00

Wisła Puławy

Flak 73
1-4

Widzew Łódź

Nunes 26, 42, Sanchez 31, 38
1/8 finału
WT/05/12 18:00

Pogoń Szczecin

Grosicki 72, Borges 95
2-1
pd.

Górnik Zabrze

Musiolik 90
WT/05/12 21:00

Jagiellonia Białystok

Imaz 63, Nene 75
2-0

Warta Poznań

ŚR/06/12 15:00

Stal Mielec

Wołkowicz 69
1-2

Widzew Łódź

Rondić 38, Sanchez 85
ŚR/06/12 18:00

Raków Częstochowa

Rundić 93
1-0
pd.

Cracovia

ŚR/06/12 21:00

Korona Kielce

Dalmau 17, Remacle 120
2-1
pd.

Legia Warszawa

Pekhart 42
CZ/07/12 12:00

Carina Gubin

Matuszewski 51, 64
2-5

Piast Gliwice

Tomasiewicz 20, Dziczek 27, Ameyaw 83, Mosór 87, Chrapek 90 (k)
CZ/07/12 18:00

Wisła Kraków

Szot 7, Rodado 50, Talar 52, Gogół 67
4-1

Stal Rzeszów

Kądziołka 66
CZ/07/12 21:00

Arka Gdynia

0-1

Lech Poznań

Marchwiński 45
1/4 finału
WT/27/02 17:30

Piast Gliwice

Huk 25, Czerwiński 49, Felix 68
3-0

Raków Częstochowa

WT/27/02 20:30

Lech Poznań

0-1
pd.

Pogoń Szczecin

Gamboa 119
ŚR/28/02 17:30

Jagiellonia Białystok

Pululu 80, 120
2-1
pd.

Korona Kielce

Remacle 58
ŚR/28/02 20:30

Wisła Kraków

Rodado 90, Sobczak 119
2-1
pd.

Widzew Łódź

Pawłowski 80 (k)
1/2 finału
ŚR/03/04 17:30

Wisła Kraków

Sobczak 1, Alfaro 37
2-1

Piast Gliwice

Mosór 54
ŚR/03/04 20:30

Pogoń Szczecin

Koulouris 59, Ulvestad 98
2-1
pd.

Jagiellonia Białystok

Wdowik 79
Finał
CZ/02/05 16:00

Pogoń Szczecin

Koulouris 75
1-2

Wisła Kraków

Satrustegui 90, Rodado 93

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

15:00 TVP 1 ME: Rumunia - Ukraina (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Belgia - Słowacja (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Austria - Francja (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Turcja - Gruzja (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Portugalia - Czechy (na żywo)