Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 23 kwietnia 2024

Aktualności

Piątek, 16 lipca 2021, 19:55

Terminarz 3. ligi, grupy 3 2021/2022

PZPN ogłosił terminarz 3. ligi, grupy 3 na sezon 2021/2022. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 7 sierpnia do 21 listopada.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Odra Wodzisław Śląski - Piast Żmigród
Miedź II Legnica - Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski - Foto-Higiena Gać
LKS Goczałkowice Zdrój - Ślęza Wrocław
Carina Gubin - MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice
Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała
Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice - Karkonosze Jelenia Góra
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Carina Gubin
Foto-Higiena Gać - LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Bytom - Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Wodzisław Śląski - Miedź II Legnica

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Miedź II Legnica - Piast Żmigród
Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Wodzisław Śląski
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Bytom
Carina Gubin - Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - MKS Kluczbork
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice
Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Piast Żmigród - Lechia Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice - Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze
Polonia Bytom - Carina Gubin
Odra Wodzisław Śląski - LKS Goczałkowice Zdrój
Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród
LKS Goczałkowice Zdrój - Miedź II Legnica
Carina Gubin - Odra Wodzisław Śląski
Górnik II Zabrze - Polonia Bytom
Karkonosze Jelenia Góra - Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice
Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 6 - 4-5 września

Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg
Polonia Bytom - Karkonosze Jelenia Góra
Odra Wodzisław Śląski - Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica - Carina Gubin
Warta Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 7 - 8 września

LKS Goczałkowice Zdrój - Piast Żmigród
Carina Gubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław Śląski
Stal Brzeg - Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice

Kolejka 8 - 11-12 września

Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice
MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
Foto-Higiena Gać - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
Odra Wodzisław Śląski - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice Zdrój - Carina Gubin

Kolejka 9 - 18-19 września

Carina Gubin - Piast Żmigród
Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice Zdrój
Karkonosze Jelenia Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin - Odra Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Lechia Zielona Góra - Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork

Kolejka 10 - 25-26 września

Piast Żmigród - MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice
Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra
Odra Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
LKS Goczałkowice Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra
Carina Gubin - Górnik II Zabrze

Kolejka 11 - 2-3 października

Górnik II Zabrze - Piast Żmigród
Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin
Stal Brzeg - LKS Goczałkowice Zdrój
Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław Śląski
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice - Foto-Higiena Gać
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław

Kolejka 12 - 9-10 października

Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice
Odra Wodzisław Śląski - Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój - Zagłębie II Lubin
Carina Gubin - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 13 - 16-17 października

Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin - Carina Gubin
Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice Zdrój
Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice - Odra Wodzisław Śląski
MKS Kluczbork - Polonia Bytom
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać

Kolejka 14 - 23-24 października

Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
Polonia Bytom - Ślęza Wrocław
Odra Wodzisław Śląski - MKS Kluczbork
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Goczałkowice Zdrój - Lechia Zielona Góra
Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg

Kolejka 15 - 30-31 października

Stal Brzeg - Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra - Carina Gubin
Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice Zdrój
Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork - Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - Odra Wodzisław Śląski
Foto-Higiena Gać - Polonia Bytom

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Piast Żmigród - Polonia Bytom
Odra Wodzisław Śląski - Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
LKS Goczałkowice Zdrój - Pniówek Pawłowice
Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra - Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice - Carina Gubin
MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice Zdrój
Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica
Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 18 - 20-21 listopada

Piast Żmigród - Odra Wodzisław Śląski
Polonia Bytom - Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać - Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork - Carina Gubin
Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin

Kolejka 19 - 12-13 marca

Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin - Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
Karkonosze Jelenia Góra - Pniówek Pawłowice
Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork
Carina Gubin - Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój - Foto-Higiena Gać
Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Bytom
Miedź II Legnica - Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 20 - 19-20 marca

Piast Żmigród - Miedź II Legnica
Odra Wodzisław Śląski - Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Bytom - LKS Goczałkowice Zdrój
Foto-Higiena Gać - Carina Gubin
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra
Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin
Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 21 - 26-27 marca

Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg - MKS Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - Foto-Higiena Gać
Carina Gubin - Polonia Bytom
LKS Goczałkowice Zdrój - Odra Wodzisław Śląski
Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Piast Żmigród - Warta Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice Zdrój
Odra Wodzisław Śląski - Carina Gubin
Polonia Bytom - Górnik II Zabrze
Foto-Higiena Gać - Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród
Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice
Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław
Stal Brzeg - Foto-Higiena Gać
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Bytom
Górnik II Zabrze - Odra Wodzisław Śląski
Carina Gubin - Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 24 - 16 kwietnia

Piast Żmigród - LKS Goczałkowice Zdrój
Warta Gorzów Wielkopolski - Carina Gubin
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
Odra Wodzisław Śląski - Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Bytom - Stal Brzeg
Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

Pniówek Pawłowice - Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom
Stal Brzeg - Odra Wodzisław Śląski
Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 26 - 27 kwietnia

Piast Żmigród - Carina Gubin
LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik II Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica - Stal Brzeg
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała
Foto-Higiena Gać - Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

MKS Kluczbork - Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry - Foto-Higiena Gać
Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica
Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
Górnik II Zabrze - Carina Gubin

Kolejka 28 - 7-8 maja

Piast Żmigród - Górnik II Zabrze
Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Góra
LKS Goczałkowice Zdrój - Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski - Lechia Zielona Góra
Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry
Foto-Higiena Gać - Pniówek Pawłowice
Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork

Kolejka 29 - 14-15 maja

Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
MKS Kluczbork - Foto-Higiena Gać
Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry - Odra Wodzisław Śląski
Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin - LKS Goczałkowice Zdrój
Stal Brzeg - Carina Gubin
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze

Kolejka 30 - 21-22 maja

Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
Carina Gubin - Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice Zdrój - Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra
Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry
Odra Wodzisław Śląski - Pniówek Pawłowice
Polonia Bytom - MKS Kluczbork
Foto-Higiena Gać - Ślęza Wrocław

Kolejka 31 - 28-29 maja

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród
Ślęza Wrocław - Polonia Bytom
MKS Kluczbork - Odra Wodzisław Śląski
Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
Rekord Bielsko-Biała - Carina Gubin
Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze
Stal Brzeg - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Piast Żmigród - Stal Brzeg
Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Carina Gubin - Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice Zdrój - Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice
Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
Odra Wodzisław Śląski - Ślęza Wrocław
Polonia Bytom - Foto-Higiena Gać

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Polonia Bytom - Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać - Odra Wodzisław Śląski
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry - Carina Gubin
Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała - Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Zielona Góra
Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin - Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Foto-Higiena Gać
Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom

Źródło: własne/90 minut/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok295566-39
2Śląsk Wrocław295138-26
3Lech Poznań295143-34
4Górnik Zabrze294839-32
5Pogoń Szczecin294754-34
6Legia Warszawa294743-33
7Raków Częstochowa294650-32
8Widzew Łódź294239-38
9Stal Mielec293835-39
10Piast Gliwice293530-32
11Zagłębie Lubin293531-43
12Radomiak Radom293534-47
13Warta Poznań293431-35
14Cracovia293238-40
15Puszcza Niepołomice293235-46
16Korona Kielce293034-38
17ŁKS Łódź292128-61
18Ruch Chorzów292031-50
PT/19/04 18:00
Korona K.
4-0
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
0-1
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
0-2
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
2-3
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
1-2
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
0-1
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
2-3
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
0-0
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
5-2
Stal M.
PT/26/04 18:00
Piast G.
-
Warta P.
PT/26/04 20:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
SO/27/04 15:00
Górnik Z.
-
ŁKS Ł.
SO/27/04 17:30
Śląsk W.
-
Ruch C.
SO/27/04 20:00
Widzew Ł.
-
Raków C.
ND/28/04 12:30
Radomiak R.
-
Zagłębie L.
ND/28/04 15:00
Stal M.
-
Legia W.
ND/28/04 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/29/04 19:00
Puszcza N.
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Premium 1 1. liga: Podbesk. - Tychy (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Resovia - Wisła K. (na żywo)
21:00 Viaplay Arsenal - Chelsea (na żywo)
18:00 Premium 1 1. liga: Wisła P. - Miedź (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Lechia - Polonia (na żywo)
21:00 Viaplay Everton - Liverpool (na żywo)