Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 kwietnia 2024

PKO Ekstraklasa

  • Siemieniec po wygranej Jagi z Zagłębiem
    Niedziela, 21 kwietnia 2024, 09:52 Siemieniec po wygranej Jagi z Zagłębiem

    Po wczorajszym meczu 29. kolejki Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (1-2) głos zabrał trener Jagi, Adrian Siemieniec. Oto co powiedział:

  • Fornalik po meczu Zagłębia z Jagiellonią
    Niedziela, 21 kwietnia 2024, 09:50 Fornalik po meczu Zagłębia z Jagiellonią

    Po wczorajszym meczu 29. kolejki Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (1-2) głos zabrał trener Miedziowych, Waldemar Fornalik. Oto co powiedział:

  • Piłkarze Widzewa po wygranej z Ruchem
    Niedziela, 21 kwietnia 2024, 09:07 Piłkarze Widzewa po wygranej z Ruchem

    Po wczorajszym meczu 29. kolejki Ekstraklasy Ruch Chorzów - Widzew Łódź (2-3) głos zabrali piłkarze Widzewa. Oto co powiedzieli:

  • Niedźwiedź po przegranej Ruchu z Widzewem
    Niedziela, 21 kwietnia 2024, 09:06 Niedźwiedź po przegranej Ruchu z Widzewem

    Po wczorajszym meczu 29. kolejki Ekstraklasy Ruch Chorzów - Widzew Łódź (2-3) głos zabrał trener Niebieskich, Janusz Niedźwiedź. Oto co powiedział:

  • Myśliwiec po meczu Widzewa z Ruchem
    Niedziela, 21 kwietnia 2024, 08:59 Myśliwiec po meczu Widzewa z Ruchem

    Po wczorajszym meczu 29. kolejki Ekstraklasy Ruch Chorzów - Widzew Łódź (2-3) głos zabrał trener Widzewa, Daniel Myśliwiec. Oto co powiedział:

1 2 3   ...   5180 5181 5182 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Jagiellonia Białystok295566-3916-7-610-2-26-5-4
2Śląsk Wrocław285038-2614-8-67-4-37-4-3
3Lech Poznań284840-3213-9-69-3-24-6-4
4Górnik Zabrze294839-3214-6-98-3-36-3-6
5Pogoń Szczecin294754-3414-5-107-2-67-3-4
6Raków Częstochowa294650-3212-10-79-5-13-5-6
7Legia Warszawa284643-3312-10-67-5-25-5-4
8Widzew Łódź294239-3812-6-119-0-53-6-6
9Stal Mielec283833-3410-8-107-5-23-3-8
10Piast Gliwice293530-327-14-85-6-32-8-5
11Zagłębie Lubin293531-439-8-125-5-54-3-7
12Radomiak Radom293534-479-8-124-5-55-3-7
13Cracovia283238-396-14-83-7-43-7-4
14Warta Poznań283126-337-10-113-5-64-5-5
15Korona Kielce293034-386-12-115-7-31-5-8
16Puszcza Niepołomice282934-466-11-115-7-21-4-9
17ŁKS Łódź282126-585-6-174-5-51-1-12
18Ruch Chorzów292031-502-14-132-7-60-7-7
PT/19/04 18:00
Korona K.
4-0
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
0-1
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
0-2
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
2-3
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
1-2
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
-
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
-
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
-
Stal M.
PT/26/04 18:00
Piast G.
-
Warta P.
PT/26/04 20:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
SO/27/04 15:00
Górnik Z.
-
ŁKS Ł.
SO/27/04 17:30
Śląsk W.
-
Ruch C.
SO/27/04 20:00
Widzew Ł.
-
Raków C.
ND/28/04 12:30
Radomiak R.
-
Zagłębie L.
ND/28/04 15:00
Stal M.
-
Legia W.
ND/28/04 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/29/04 19:00
Puszcza N.
-
Korona K.
Strzelcy
16 Exposito (Śląsk)
12 Koulouris (Pogoń)
12 Szkurin (Stal)
11 Grosicki (Pogoń)
10 Wdowik (Jagiellonia)
9 Imaz (Jagiellonia)
9 Szczepan (Ruch)
9 Velde (Lech)
8 Dziczek (Piast)
1 kolejka
PT/21/07 18:00

Warta Poznań

0-1

Pogoń Szczecin

Koulouris 36
PT/21/07 20:30

Legia Warszawa

Pekhart 25, 56, 68
3-0

ŁKS Łódź

SO/22/07 15:00

Stal Mielec

Szkurin 24, Domański 36
2-2

Cracovia

Jaroszyński 54, Rakoczy 61
SO/22/07 17:30

Raków Częstochowa

Zwoliński 45, 63 (k), Nowak 65
3-0

Jagiellonia Białystok

SO/22/07 20:00

Piast Gliwice

Dziczek 43 (k)
1-2

Lech Poznań

Marchwiński 46, 54
ND/23/07 15:00

Górnik Zabrze

0-2

Radomiak Radom

Henrique 60, Wolski 65
ND/23/07 17:30

Zagłębie Lubin

Makowski 71, Kłudka 81
2-1

Ruch Chorzów

Ławniczak 28 (s)
ND/23/07 20:00

Widzew Łódź

Alvarez 35, Stępiński 55, Ciganiks 90
3-2

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 8, Kidrić 90
PN/24/07 19:00

Korona Kielce

Dalmau 83
1-1

Śląsk Wrocław

Konczkowski 48
2 kolejka
PT/28/07 20:30

Ruch Chorzów

Michalski 14, Swędrowski 75
2-0

ŁKS Łódź

SO/29/07 15:00

Warta Poznań

Szmyt 35 (k), Kupczak 87
2-0

Górnik Zabrze

SO/29/07 17:30

Jagiellonia Białystok

Łaski 45, Nene 66, Pululu 81, Lewicki 88
4-1

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 76
SO/29/07 20:00

Śląsk Wrocław

Exposito 24 (k)
1-2

Zagłębie Lubin

Kurminowski 53, Bohar 57
ND/30/07 15:00

Stal Mielec

0-0

Piast Gliwice

ND/30/07 17:30

Lech Poznań

Ishak 40, Szymczak 83
2-0

Radomiak Radom

ND/30/07 20:00

Pogoń Szczecin

Zahović 46, Koulouris 64
2-1

Widzew Łódź

Pawłowski 4
ŚR/20/12 19:00

Cracovia

Kallman 25, 57
2-0

Legia Warszawa

ŚR/13/03 18:30

Korona Kielce

0-2

Raków Częstochowa

Crnac 3, Koczerhin 6
3 kolejka
PT/04/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Pululu 79 (k), Wdowik 86
2-1

Widzew Łódź

Terpiłowski 36
PT/04/08 20:30

ŁKS Łódź

Ramirez 28 (k), Tutyskinas 90
2-1

Korona Kielce

Dalmau 88 (k)
SO/05/08 15:00

Raków Częstochowa

Zwoliński 50 (k), Carlos 83
2-2

Warta Poznań

Luis 5, Żurawski 57
SO/05/08 17:30

Górnik Zabrze

0-0

Piast Gliwice

SO/05/08 20:00

Radomiak Radom

0-1

Cracovia

Kallman 24
ND/06/08 17:30

Zagłębie Lubin

Kurminowski 41
1-1

Lech Poznań

Blazić 76
ND/06/08 20:00

Legia Warszawa

Gual 19, Pekhart 43, Josue 68
3-0

Ruch Chorzów

PN/07/08 19:00

Puszcza Niepołomice

Walski 65
1-0

Stal Mielec

ŚR/30/08 18:00

Pogoń Szczecin

0-2

Śląsk Wrocław

Schwarz 21, Samiec-Talar 85
4 kolejka
PT/11/08 18:00

Cracovia

Makuch 10, 35
2-1

Zagłębie Lubin

Chodyna 90 (k)
PT/11/08 20:30

Piast Gliwice

Dziczek 72 (k), Arsenić 90 (s)
2-1

Raków Częstochowa

Koczerhin 81
SO/12/08 15:00

Stal Mielec

Hinokio 45, 53, Trąbka 55
3-1

Śląsk Wrocław

Exposito 90 (k)
SO/12/08 17:30

Korona Kielce

0-1

Górnik Zabrze

Janicki 90
SO/12/08 20:00

Widzew Łódź

Sanchez 45
1-0

ŁKS Łódź

ND/13/08 15:00

Pogoń Szczecin

0-2

Radomiak Radom

L. Semedo 20, Cichocki 27
ND/13/08 17:30

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 26
1-1

Legia Warszawa

Josue 34
PN/14/08 19:00

Warta Poznań

Żurawski 16, Szmyt 45 (k)
2-2

Ruch Chorzów

Swędrowski 21, Feliks 86
WT/24/10 18:00

Lech Poznań

Ba Loua 3, 51, Ishak 43
3-3

Jagiellonia Białystok

Hansen 54, Skrzypczak 66, Wdowik 90 (k)
5 kolejka
PT/18/08 18:00

Zagłębie Lubin

Chodyna 50
1-0

Puszcza Niepołomice

PT/18/08 20:30

Górnik Zabrze

Kapralik 24
1-1

Widzew Łódź

Sanchez 90
SO/19/08 15:00

Radomiak Radom

Donis 4, Henrique 22, Rocha 90
3-2

Warta Poznań

Szmyt 20 (k), Vizinger 48
SO/19/08 17:30

Raków Częstochowa

Papanikolaou 45, Nowak 63
2-0

Stal Mielec

SO/19/08 20:00

Ruch Chorzów

0-1

Jagiellonia Białystok

Nene 84
ND/20/08 15:00

ŁKS Łódź

Hoti 90
1-0

Pogoń Szczecin

ND/20/08 17:30

Śląsk Wrocław

Exposito 37, 73, Szwedzik 90
3-1

Lech Poznań

Velde 51 (k)
ND/20/08 20:00

Legia Warszawa

Baku 26
1-0

Korona Kielce

PN/21/08 19:00

Cracovia

Kallman 44
1-1

Piast Gliwice

Dziczek 90 (k)
6 kolejka
PT/25/08 18:00

Stal Mielec

Esselink 22, Gerstenstein 45
2-0

Radomiak Radom

PT/25/08 20:30

Widzew Łódź

0-2

Śląsk Wrocław

Leiva 12, Paluszek 80
SO/26/08 15:00

Warta Poznań

0-0

Cracovia

SO/26/08 17:30

Puszcza Niepołomice

Craciun 25 (k), Cholewiak 73
2-1

ŁKS Łódź

Tejan 46
SO/26/08 20:00

Piast Gliwice

0-0

Ruch Chorzów

ND/27/08 15:00

Korona Kielce

Nono 15, Dalmau 22
2-0

Zagłębie Lubin

ND/27/08 17:30

Jagiellonia Białystok

Naranjo 7, Imaz 17, Wdowik 45, Marczuk 64
4-1

Górnik Zabrze

Musiolik 38
ŚR/27/09 20:00

Pogoń Szczecin

Grosicki 29, Koulouris 51, Biczachczjan 71
3-4

Legia Warszawa

Pekhart 33, Wszołek 69, Elitim 78, Kapuadi 84
CZ/28/09 20:00

Lech Poznań

Gurgul 7, Marchwiński 25, Velde 72, Ba Loua 90
4-1

Raków Częstochowa

Sorescu 2
7 kolejka
PT/01/09 18:00

ŁKS Łódź

0-2

Warta Poznań

Savić 10, Szmyt 62 (k)
PT/01/09 20:30

Ruch Chorzów

Szczepan 18
1-1

Stal Mielec

Szkurin 45
SO/02/09 15:00

Radomiak Radom

Henrique 54
1-1

Piast Gliwice

Chrapek 73 (k)
SO/02/09 17:30

Cracovia

0-0

Korona Kielce

SO/02/09 20:00

Lech Poznań

Czerwiński 70
1-1

Górnik Zabrze

Yokota 45 (k)
ND/03/09 12:30

Śląsk Wrocław

Exposito 47, 81 (k)
2-1

Jagiellonia Białystok

Wdowik 61 (k)
ND/03/09 15:00

Zagłębie Lubin

Kopacz 78
1-0

Pogoń Szczecin

ND/03/09 17:30

Legia Warszawa

Muci 5, 75, Josue 90 (k)
3-1

Widzew Łódź

Sanchez 44
ND/03/09 20:00

Raków Częstochowa

Kittel 19, Nowak 26
2-0

Puszcza Niepołomice

8 kolejka
PT/15/09 18:00

Puszcza Niepołomice

Craciun 20 (k)
1-3

Śląsk Wrocław

Exposito 82 (k), 90 (k), Ince 89
PT/15/09 20:30

Górnik Zabrze

Podolski 51
1-0

Ruch Chorzów

SO/16/09 15:00

Pogoń Szczecin

Biczachczjan 45, Gorgon 66, Loncar 81
3-1

Korona Kielce

Nono 36 (k)
SO/16/09 17:30

Raków Częstochowa

Papanikolaou 8
1-0

ŁKS Łódź

SO/16/09 20:00

Piast Gliwice

Krykun 45
1-1

Legia Warszawa

Muci 69
ND/17/09 12:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 27, Naranjo 45, Pululu 46
3-2

Radomiak Radom

Henrique 3, 12
ND/17/09 15:00

Widzew Łódź

Pawłowski 36, Jugas 71 (s)
2-0

Cracovia

ND/17/09 17:30

Warta Poznań

0-2

Lech Poznań

Marchwiński 28, Dagerstal 81
PN/18/09 19:00

Stal Mielec

Szkurin 21, Domański 45, Meriluoto 69, Getinger 71
4-2

Zagłębie Lubin

Munoz 26, Wdowiak 90
9 kolejka
PT/22/09 18:00

Korona Kielce

Czyżycki 2
1-1

Widzew Łódź

Pawłowski 42 (k)
PT/22/09 20:30

ŁKS Łódź

Tejan 23, Ramirez 90 (k)
2-2

Jagiellonia Białystok

Pululu 40 (k), 77
SO/23/09 12:30

Radomiak Radom

Henrique 50
1-1

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 49
SO/23/09 15:00

Śląsk Wrocław

Leiva 41
1-0

Piast Gliwice

SO/23/09 17:30

Cracovia

Rakoczy 90
1-5

Pogoń Szczecin

Grosicki 8 (k), Gorgon 21, 50, Koulouris 64, Smoliński 87
SO/23/09 20:00

Lech Poznań

Velde 37, Marchwiński 40
2-1

Stal Mielec

Domański 23
ND/24/09 12:30

Zagłębie Lubin

Makowski 56
1-0

Warta Poznań

ND/24/09 15:00

Ruch Chorzów

Wójtowicz 7, Podstawski 71, Szczepan 80 (k)
3-5

Raków Częstochowa

Drachal 20, 28, 42, Plavsić 68, Koczerhin 87
ND/24/09 17:30

Legia Warszawa

Pekhart 8, Strzałek 90
2-1

Górnik Zabrze

Musiolik 12
10 kolejka
PT/29/09 18:00

Stal Mielec

Getinger 33 (k), Esselink 90
2-3

Korona Kielce

Szykawka 20, Remacle 22, Konstantyn 74
PT/29/09 20:30

Piast Gliwice

Krykun 24, 38, Dziczek 68 (k)
3-2

Widzew Łódź

Plach 47 (s), Rondić 90
SO/30/09 15:00

ŁKS Łódź

0-2

Cracovia

Ghita 14, Atanasov 21
SO/30/09 17:30

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 35, 45 (k)
2-2

Ruch Chorzów

Swędrowski 66, Feliks 90
SO/30/09 20:00

Warta Poznań

0-1

Śląsk Wrocław

Ince 18
ND/01/10 15:00

Raków Częstochowa

Racovitan 3, 61, Yeboah 82
3-0

Radomiak Radom

ND/01/10 17:30

Pogoń Szczecin

Ulvestad 17, Gorgon 33, Biczachczjan 39, Grosicki 47, Fornalczyk 90
5-0

Lech Poznań

ND/01/10 20:00

Jagiellonia Białystok

Naranjo 13, Imaz 29
2-0

Legia Warszawa

PN/02/10 19:00

Górnik Zabrze

0-2

Zagłębie Lubin

Bułeca 36, Wdowiak 90
11 kolejka
PT/06/10 18:00

Korona Kielce

Remacle 90
1-1

Warta Poznań

Kupczak 50
PT/06/10 20:30

Lech Poznań

Ba Loua 2, Karlstrom 43, Ishak 51, Milić 90
4-1

Puszcza Niepołomice

Zapolnik 4
SO/07/10 12:30

Radomiak Radom

Henrique 20, Flis 36 (s), E. Semedo 69
3-0

ŁKS Łódź

SO/07/10 15:00

Widzew Łódź

Ciganiks 73
1-0

Stal Mielec

SO/07/10 17:30

Zagłębie Lubin

Ławniczak 45
1-1

Piast Gliwice

Tomasiewicz 73
SO/07/10 20:00

Ruch Chorzów

0-3

Pogoń Szczecin

Ulvestad 28, Grosicki 57 (k), Sadlok 63 (s)
ND/08/10 12:30

Śląsk Wrocław

Exposito 33
1-1

Górnik Zabrze

Czyż 90
ND/08/10 15:00

Cracovia

Ghita 57, Glik 60
2-4

Jagiellonia Białystok

Wdowik 7, Hansen 9, 49, Marczuk 55
ND/08/10 17:30

Legia Warszawa

Wszołek 45
1-2

Raków Częstochowa

Koczerhin 26, Augustyniak 73 (s)
12 kolejka
PT/20/10 18:00

Piast Gliwice

0-0

Pogoń Szczecin

PT/20/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Skrzypczak 28, Pululu 44 (k), Wdowik 66
3-0

Zagłębie Lubin

SO/21/10 15:00

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 41
1-1

Cracovia

Knap 85
SO/21/10 17:30

Śląsk Wrocław

Schwarz 46, Exposito 71, 77, Samiec-Talar 73
4-0

Legia Warszawa

SO/21/10 20:00

Lech Poznań

Ishak 18, 44, Velde 81
3-1

ŁKS Łódź

Jurić 64
ND/22/10 12:30

Radomiak Radom

Castaneda 63
1-1

Korona Kielce

Deaconu 71
ND/22/10 17:30

Górnik Zabrze

Yokota 10, 22
2-1

Raków Częstochowa

Crnac 82
PN/23/10 19:00

Stal Mielec

0-1

Warta Poznań

Luis 75
SO/18/11 17:30

Widzew Łódź

Nunes 47, Sanchez 87
2-1

Ruch Chorzów

Bartolewski 16
13 kolejka
PT/27/10 18:00

Korona Kielce

Szykawka 6, Remacle 18, Craciun 32 (s), Deaconu 88, 90
5-3

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 63, Poczobut 65, Cholewiak 90
PT/27/10 20:30

ŁKS Łódź

0-5

Górnik Zabrze

Siplak 42, Yokota 65 (k), 82, Szcześniak 75, Rasak 80
SO/28/10 12:30

Warta Poznań

Szmyt 3
1-1

Piast Gliwice

Ameyaw 23
SO/28/10 15:00

Pogoń Szczecin

Koulouris 44, Grosicki 48 (k)
2-1

Jagiellonia Białystok

Malec 35 (s)
SO/28/10 17:30

Cracovia

Ghita 80
1-1

Lech Poznań

Velde 45
SO/28/10 20:00

Ruch Chorzów

Szczepan 19 (k), 81 (k)
2-2

Śląsk Wrocław

Bejger 4, Leiva 45
ND/29/10 12:30

Zagłębie Lubin

Dąbrowski 72, Wdowiak 77
2-3

Radomiak Radom

E. Semedo 1, 78, Henrique 15
ND/29/10 15:00

Legia Warszawa

Kramer 89
1-3

Stal Mielec

Szkurin 38, Wołkowicz 50, Hinokio 82
ND/29/10 17:30

Raków Częstochowa

Silva 66
1-1

Widzew Łódź

Żyro 3
14 kolejka
PT/03/11 18:00

Piast Gliwice

0-0

Korona Kielce

PT/03/11 20:30

Jagiellonia Białystok

Hansen 19, Wdowik 23 (k), 83, Imaz 79
4-0

Stal Mielec

SO/04/11 15:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Pogoń Szczecin

Grosicki 61, Koulouris 79
SO/04/11 17:30

Widzew Łódź

0-1

Warta Poznań

Eppel 20
SO/04/11 20:00

Lech Poznań

Ishak 36, Velde 53
2-0

Ruch Chorzów

ND/05/11 12:30

Śląsk Wrocław

Exposito 12, Samiec-Talar 90
2-1

ŁKS Łódź

Jurić 78
ND/05/11 15:00

Raków Częstochowa

Racovitan 4, Yeboah 39, 51, Crnac 54, Kittel 66
5-0

Zagłębie Lubin

ND/05/11 17:30

Radomiak Radom

0-1

Legia Warszawa

Josue 28 (k)
PN/06/11 19:00

Górnik Zabrze

Olkowski 82
1-0

Cracovia

15 kolejka
PT/10/11 18:00

Warta Poznań

0-2

Puszcza Niepołomice

Jakuba 14, Craciun 24
PT/10/11 20:30

Cracovia

0-1

Śląsk Wrocław

Leiva 15
SO/11/11 15:00

ŁKS Łódź

Ramirez 45 (k), Tejan 48, Janczukowicz 67
3-3

Piast Gliwice

Kądzior 10, Mosór 20, Ameyaw 38
SO/11/11 17:30

Zagłębie Lubin

1-1

Widzew Łódź

SO/11/11 20:00

Korona Kielce

Nono 45 (k), Remacle 68
2-2

Jagiellonia Białystok

Imaz 56, Lewicki 81
ND/12/11 12:30

Stal Mielec

Matras 15, Szkurin 51
2-1

Górnik Zabrze

Czyż 9
ND/12/11 15:00

Pogoń Szczecin

Gorgon 67
1-1

Raków Częstochowa

Nowak 54
ND/12/11 17:30

Legia Warszawa

0-0

Lech Poznań

PN/13/11 19:00

Ruch Chorzów

0-0

Radomiak Radom

16 kolejka
PT/24/11 18:00

ŁKS Łódź

0-2

Zagłębie Lubin

Kopacz 9, Ławniczak 49
PT/24/11 20:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Piast Gliwice

SO/25/11 15:00

Raków Częstochowa

Nowak 88 (k)
1-1

Cracovia

Ghita 25
SO/25/11 17:30

Pogoń Szczecin

Biczachczjan 21, Koulouris 27
2-3

Stal Mielec

Szkurin 6, 55, 84
SO/25/11 20:00

Legia Warszawa

Josue 45 (k), Muci 63
2-2

Warta Poznań

Prikryl 7, Eppel 40 (k)
ND/26/11 12:30

Puszcza Niepołomice

Mroziński 54, Siemaszko 71
2-1

Górnik Zabrze

Yokota 45 (k)
ND/26/11 15:00

Ruch Chorzów

Szczepan 49
1-1

Korona Kielce

Trojak 90
ND/26/11 17:30

Lech Poznań

Karlstrom 88
1-3

Widzew Łódź

Alvarez 16, Klimek 90, Pawłowski 90
PN/27/11 19:00

Radomiak Radom

0-1

Śląsk Wrocław

Exposito 55
17 kolejka
PT/01/12 18:00

Warta Poznań

Żurawski 32
1-2

Jagiellonia Białystok

Hansen 1, Naranjo 66
PT/01/12 20:30

Górnik Zabrze

Ennali 5
1-0

Pogoń Szczecin

SO/02/12 17:30

Widzew Łódź

0-3

Radomiak Radom

L. Semedo 38, E. Semedo 45, Wolski 74
SO/02/12 20:00

Korona Kielce

0-1

Lech Poznań

Velde 86
ND/03/12 12:30

Cracovia

Rakoczy 18, Knap 60, 89 (k), Makuch 77
4-4

Ruch Chorzów

Szczepan 32 (k), 64, Bartolewski 45, Swędrowski 81
ND/03/12 15:00

Zagłębie Lubin

0-3

Legia Warszawa

Augustyniak 2, Pankov 4, Josue 64 (k)
ND/03/12 17:30

Śląsk Wrocław

Samiec-Talar 67
1-1

Raków Częstochowa

Kittel 24
ŚR/28/02 18:30

Stal Mielec

Szkurin 27
1-0

ŁKS Łódź

WT/12/03 18:30

Piast Gliwice

Felix 43
1-0

Puszcza Niepołomice

18 kolejka
PT/08/12 18:00

Ruch Chorzów

Feliks 78, Letniowski 82
2-2

Zagłębie Lubin

Kurminowski 9, Chodyna 50
PT/08/12 20:30

Pogoń Szczecin

Fornalczyk 50, Bartkowski 61 (s), Grosicki 78
3-3

Warta Poznań

Żurawski 9, Stavropoulos 82, Szmyt 90
SO/09/12 15:00

Radomiak Radom

Rossi 44
1-1

Górnik Zabrze

Ennali 19
SO/09/12 17:30

Cracovia

Kallman 69, Knap 80 (k)
2-2

Stal Mielec

Meriluoto 86, Getinger 87
SO/09/12 20:00

Śląsk Wrocław

0-0

Korona Kielce

ND/10/12 12:30

Lech Poznań

0-1

Piast Gliwice

Dziczek 86 (k)
ND/10/12 15:00

ŁKS Łódź

Zając 45
1-1

Legia Warszawa

Wszołek 51
ND/10/12 17:30

Jagiellonia Białystok

Naranjo 12, 33, Nene 46, 63
4-2

Raków Częstochowa

Svarnas 22, Zwoliński 86
PN/11/12 19:00

Puszcza Niepołomice

Craciun 61 (k)
1-0

Widzew Łódź

19 kolejka
PT/15/12 18:00

Górnik Zabrze

Yokota 28, Kapalik 47, Podolski 90
3-0

Warta Poznań

PT/15/12 20:30

Zagłębie Lubin

Munoz 84
1-2

Śląsk Wrocław

Rzuchowski 46, Exposito 75
SO/16/12 15:00

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 50, Craciun 63 (k), 83 (k)
3-3

Jagiellonia Białystok

Wdowik 9, Nene 17, Imaz 28
SO/16/12 17:30

Widzew Łódź

Alvarez 43
1-2

Pogoń Szczecin

Grosicki 45, Koulouris 52
SO/16/12 20:00

Radomiak Radom

Abramowicz 79, Rocha 90
2-2

Lech Poznań

Kwekweskiri 30, Pereira 50
ND/17/12 12:30

ŁKS Łódź

Hoti 32
1-1

Ruch Chorzów

Szur 90
ND/17/12 15:00

Raków Częstochowa

Malarczyk 87 (s)
1-0

Korona Kielce

ND/17/12 17:30

Legia Warszawa

Kun 46, Kramer 86 (k)
2-0

Cracovia

PN/18/12 19:00

Piast Gliwice

Huk 51, Felix 62, Kądzior 73
3-0

Stal Mielec

20 kolejka
PT/09/02 18:00

Stal Mielec

Szkurin 83, Wlazło 90
2-1

Puszcza Niepołomice

Cholewiak 23
PT/09/02 20:30

Ruch Chorzów

0-1

Legia Warszawa

Gual 56
SO/10/02 15:00

Cracovia

Jaroszyński 8, 90, Kallman 18, Abramowicz 32 (s), Cestor 62 (s), Atanasov 65
6-0

Radomiak Radom

SO/10/02 17:30

Piast Gliwice

Felix 83
1-3

Górnik Zabrze

Kapralik 15, 60, Podolski 65
SO/10/02 20:00

Lech Poznań

Szymczak 3, Murawski 72
2-0

Zagłębie Lubin

ND/11/02 12:30

Warta Poznań

Szmyt 3, Savić 20
2-1

Raków Częstochowa

Nowak 45 (k)
ND/11/02 15:00

Widzew Łódź

Pawłowski 11
1-3

Jagiellonia Białystok

Pululu 9, Marczuk 33, Imaz 50
ND/11/02 17:30

Śląsk Wrocław

0-1

Pogoń Szczecin

Ulvestad 72
PN/12/02 19:00

Korona Kielce

Hofmeister 36, Trejo 90
2-1

ŁKS Łódź

Balić 45
21 kolejka
PT/16/02 18:00

Radomiak Radom

0-4

Pogoń Szczecin

Ulvestad 27, 43, Grosicki 35 (k), Paryzek 90
PT/16/02 20:30

Śląsk Wrocław

0-1

Stal Mielec

Szkurin 45
SO/17/02 15:00

Ruch Chorzów

0-0

Warta Poznań

SO/17/02 17:30

Jagiellonia Białystok

Hansen 82
1-2

Lech Poznań

Marchwiński 18, Szymczak 30 (k)
SO/17/02 20:00

Raków Częstochowa

Crnac 79, Zwoliński 90 (k), Cebula 90
3-1

Piast Gliwice

Dziczek 56 (k)
ND/18/02 12:30

Zagłębie Lubin

Chodyna 45
1-1

Cracovia

Atanasov 73 (k)
ND/18/02 15:00

Legia Warszawa

Rosołek 86
1-1

Puszcza Niepołomice

Koj 42
ND/18/02 17:30

ŁKS Łódź

0-2

Widzew Łódź

Sanchez 54, Nunes 90
PN/19/02 19:00

Górnik Zabrze

Zator 35 (s), Musiolik 39, Kapralik 76
3-1

Korona Kielce

Szykawka 68
22 kolejka
PT/23/02 18:00

Piast Gliwice

0-0

Cracovia

PT/23/02 20:30

Pogoń Szczecin

Kurzawa 13, Gorgon 63, 70, Grosicki 82
4-2

ŁKS Łódź

Ramirez 47, Młynarczyk 85
SO/24/02 15:00

Jagiellonia Białystok

Imaz 90
1-1

Ruch Chorzów

Szczepan 41
SO/24/02 17:30

Lech Poznań

0-0

Śląsk Wrocław

SO/24/02 20:00

Stal Mielec

0-0

Raków Częstochowa

ND/25/02 12:30

Puszcza Niepołomice

Jakuba 8, Zapolnik 63
2-2

Zagłębie Lubin

Ławniczak 31, Kurminowski 40
ND/25/02 15:00

Widzew Łódź

Klimek 30, Ibiza 34, Diliberto 90
3-1

Górnik Zabrze

Janicki 51
ND/25/02 17:30

Korona Kielce

Remacle 45, Szykawka 69, Dalmau 90
3-3

Legia Warszawa

Kramer 6, 30, Gual 60
PN/26/02 19:00

Warta Poznań

0-0

Radomiak Radom

23 kolejka
PT/01/03 18:00

Cracovia

0-1

Warta Poznań

Prikryl 79
PT/01/03 20:30

Ruch Chorzów

Dadok 34, Szczepan 56 (k), Sikora 66
3-0

Piast Gliwice

SO/02/03 15:00

Górnik Zabrze

Rasak 24, Ennali 68
2-1

Jagiellonia Białystok

Caliskaner 70
SO/02/03 17:30

Śląsk Wrocław

Leiva 53 (k), 78
2-1

Widzew Łódź

Rondić 90
SO/02/03 20:00

Legia Warszawa

Wszołek 49
1-1

Pogoń Szczecin

Koulouris 60
ND/03/03 12:30

ŁKS Łódź

Ramirez 38 (k), Balić 58, 76
3-2

Puszcza Niepołomice

Zapolnik 29, 90 (k)
ND/03/03 15:00

Zagłębie Lubin

Kurminowski 17
1-0

Korona Kielce

ND/03/03 17:30

Raków Częstochowa

Nowak 14, Berggren 25, 36, Mrozek 69 (s)
4-0

Lech Poznań

PN/04/03 19:00

Radomiak Radom

Vusković 17, Rocha 65
2-1

Stal Mielec

Matras 63
24 kolejka
PT/08/03 18:00

Piast Gliwice

Dziczek 33 (k), Ameyaw 60
2-3

Radomiak Radom

Vusković 5, Rocha 57, Semedo 75 (k)
PT/08/03 20:30

Jagiellonia Białystok

Marczuk 7, 31, Sacek 17
3-1

Śląsk Wrocław

Samiec-Talar 53
SO/09/03 15:00

Korona Kielce

Trojak 71
1-1

Cracovia

Olafsson 37
SO/09/03 17:30

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 90 (k)
1-1

Raków Częstochowa

Craciun 26 (s)
SO/09/03 20:00

Górnik Zabrze

0-0

Lech Poznań

ND/10/03 12:30

Stal Mielec

Szkurin 11, Guillaumier 29, 58
3-1

Ruch Chorzów

Josema 64
ND/10/03 15:00

Pogoń Szczecin

0-2

Zagłębie Lubin

Chodyna 21 (k), Kurminowski 86
ND/10/03 17:30

Widzew Łódź

Alvarez 90
1-0

Legia Warszawa

PN/11/03 19:00

Warta Poznań

0-1

ŁKS Łódź

Janczukowicz 75
25 kolejka
PT/15/03 18:00

Zagłębie Lubin

0-0

Stal Mielec

PT/15/03 20:30

Lech Poznań

Velde 52, 80
2-0

Warta Poznań

SO/16/03 12:30

Cracovia

Bitri 10, Rakoczy 90
2-2

Widzew Łódź

Żyro 21, Pawłowski 85
SO/16/03 15:00

Radomiak Radom

0-2

Jagiellonia Białystok

Skrzypczak 15, Caliskaner 73
SO/16/03 17:30

Ruch Chorzów

Novothny 86
1-2

Górnik Zabrze

Kapralik 45, Kozuki 81
SO/16/03 20:00

Śląsk Wrocław

0-0

Puszcza Niepołomice

ND/17/03 12:30

Korona Kielce

Nono 22, Błanik 42
2-2

Pogoń Szczecin

Grosicki 54 (k), Gorgon 67
ND/17/03 15:00

ŁKS Łódź

Ramirez 69 (k)
1-1

Raków Częstochowa

Papanikolaou 90
ND/17/03 17:30

Legia Warszawa

Josue 17, Gual 41, 47
3-1

Piast Gliwice

Piasecki 33
26 kolejka
SO/30/03 12:30

Raków Częstochowa

Crnac 14
1-1

Ruch Chorzów

Moneta 90
SO/30/03 15:00

Jagiellonia Białystok

Nene 12, 83, Marczuk 41, Imaz 64, Pululu 70 (k), Kubicki 77
6-0

ŁKS Łódź

SO/30/03 17:30

Piast Gliwice

Felix 54, Dziczek 86
2-2

Śląsk Wrocław

Exposito 62 (k), Schwarz 68
SO/30/03 20:00

Pogoń Szczecin

Ulvestad 1, Bitri 15 (s), Biczachczjan 87
3-1

Cracovia

Kallman 3
PN/01/04 12:30

Puszcza Niepołomice

Jakuba 4
1-1

Radomiak Radom

Kobylak 66
PN/01/04 15:00

Stal Mielec

0-0

Lech Poznań

PN/01/04 17:30

Widzew Łódź

Rondić 45, Alvarez 56, Klimek 86
3-1

Korona Kielce

Szykawka 75
PN/01/04 20:00

Górnik Zabrze

Ennali 61 (k)
1-3

Legia Warszawa

Pekhart 42, Kapustka 68, Josue 75
WT/02/04 19:00

Warta Poznań

Kupczak 26
1-1

Zagłębie Lubin

Kurminowski 57
27 kolejka
PT/05/04 18:00

Cracovia

Kallman 19, Kakabadze 77
2-2

ŁKS Łódź

Ramirez 73 (k), Jurić 86
PT/05/04 20:30

Radomiak Radom

Svarnas 25 (s), Jardel 44
2-1

Raków Częstochowa

Papanikolaou 49
SO/06/04 15:00

Korona Kielce

Kwiecień 43
1-0

Stal Mielec

SO/06/04 17:30

Ruch Chorzów

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/06/04 20:00

Śląsk Wrocław

Leiva 26, Exposito 90
2-1

Warta Poznań

Bejger 56 (s)
ND/07/04 12:30

Widzew Łódź

Pawłowski 75 (k)
1-0

Piast Gliwice

ND/07/04 15:00

Lech Poznań

Ishak 77
1-0

Pogoń Szczecin

ND/07/04 17:30

Legia Warszawa

Gual 30
1-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 83
PN/08/04 19:00

Zagłębie Lubin

Kurminowski 28
1-2

Górnik Zabrze

Czyż 37, Krawczyk 66
28 kolejka
PT/12/04 18:00

Warta Poznań

Zrelak 10
1-0

Korona Kielce

PT/12/04 20:30

Pogoń Szczecin

Bartolewski 2 (s), Przyborek 35, Koulouris 47, 54, 59
5-0

Ruch Chorzów

SO/13/04 15:00

Stal Mielec

0-0

Widzew Łódź

SO/13/04 17:30

Puszcza Niepołomice

Majchrzak 7, Craciun 23
2-1

Lech Poznań

Ishak 87
SO/13/04 20:00

Raków Częstochowa

Cmac 82
1-1

Legia Warszawa

Pekhart 17
ND/14/04 12:30

ŁKS Łódź

Tejan 19, 55, Hoti 71
3-2

Radomiak Radom

Jardel 49, Zimovski 90
ND/14/04 15:00

Jagiellonia Białystok

Wdowik 10
1-3

Cracovia

Rakoczy 22, Hoskonen 25, Atanasov 49
ND/14/04 17:30

Górnik Zabrze

Lukoszek 40, 85
2-0

Śląsk Wrocław

PN/15/04 19:00

Piast Gliwice

Czerwiński 17, Piasecki 27
2-0

Zagłębie Lubin

29 kolejka
PT/19/04 18:00

Korona Kielce

Vusković 19 (s), Trejo 28, Szykawka 54, 88
4-0

Radomiak Radom

PT/19/04 20:30

Raków Częstochowa

0-1

Górnik Zabrze

Musiolik 90
SO/20/04 15:00

Pogoń Szczecin

0-2

Piast Gliwice

Huk 11, Felix 21
SO/20/04 17:30

Ruch Chorzów

Kozak 76, 90
2-3

Widzew Łódź

Silva 2, Sanchez 49, Pawłowski 90 (k)
SO/20/04 20:00

Zagłębie Lubin

Munoz 90
1-2

Jagiellonia Białystok

Hansen 15, 74
ND/21/04 12:30

Cracovia

-

Puszcza Niepołomice

ND/21/04 15:00

ŁKS Łódź

-

Lech Poznań

ND/21/04 17:30

Legia Warszawa

-

Śląsk Wrocław

PN/22/04 19:00

Warta Poznań

-

Stal Mielec

30 kolejka
PT/26/04 18:00

Piast Gliwice

-

Warta Poznań

PT/26/04 20:30

Jagiellonia Białystok

-

Pogoń Szczecin

SO/27/04 15:00

Górnik Zabrze

-

ŁKS Łódź

SO/27/04 17:30

Śląsk Wrocław

-

Ruch Chorzów

SO/27/04 20:00

Widzew Łódź

-

Raków Częstochowa

ND/28/04 12:30

Radomiak Radom

-

Zagłębie Lubin

ND/28/04 15:00

Stal Mielec

-

Legia Warszawa

ND/28/04 17:30

Lech Poznań

-

Cracovia

PN/29/04 19:00

Puszcza Niepołomice

-

Korona Kielce

31 kolejka
PT/03/05 18:00

Cracovia

-

Górnik Zabrze

PT/03/05 20:30

Ruch Chorzów

-

Lech Poznań

SO/04/05 15:00

ŁKS Łódź

-

Śląsk Wrocław

SO/04/05 17:30

Zagłębie Lubin

-

Raków Częstochowa

SO/04/05 20:00

Stal Mielec

-

Jagiellonia Białystok

ND/05/05 12:30

Warta Poznań

-

Widzew Łódź

ND/05/05 15:00

Korona Kielce

-

Piast Gliwice

ND/05/05 17:30

Legia Warszawa

-

Radomiak Radom

PN/06/05 19:00

Pogoń Szczecin

-

Puszcza Niepołomice

32 kolejka
PT/10/05 18:00

Piast Gliwice

-

ŁKS Łódź

PT/10/05 20:30

Śląsk Wrocław

-

Cracovia

SO/11/05 15:00

Górnik Zabrze

-

Stal Mielec

SO/11/05 17:30

Jagiellonia Białystok

-

Korona Kielce

SO/11/05 20:00

Raków Częstochowa

-

Pogoń Szczecin

ND/12/05 12:30

Puszcza Niepołomice

-

Warta Poznań

ND/12/05 15:00

Widzew Łódź

-

Zagłębie Lubin

ND/12/05 17:30

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

PN/13/05 19:00

Radomiak Radom

-

Ruch Chorzów

33 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Puszcza Niepołomice

- -

Korona Kielce

-

Ruch Chorzów

- -

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

- -

Stal Mielec

-

Pogoń Szczecin

- -

Śląsk Wrocław

-

Radomiak Radom

- -

Warta Poznań

-

Legia Warszawa

- -

Widzew Łódź

-

Lech Poznań

- -

Zagłębie Lubin

-

ŁKS Łódź

SO/18/05 00:00

Cracovia

-

Raków Częstochowa

34 kolejka
SO/25/05 17:30

Jagiellonia Białystok

-

Warta Poznań

SO/25/05 17:30

Lech Poznań

-

Korona Kielce

SO/25/05 17:30

Legia Warszawa

-

Zagłębie Lubin

SO/25/05 17:30

ŁKS Łódź

-

Stal Mielec

SO/25/05 17:30

Pogoń Szczecin

-

Górnik Zabrze

SO/25/05 17:30

Puszcza Niepołomice

-

Piast Gliwice

SO/25/05 17:30

Radomiak Radom

-

Widzew Łódź

SO/25/05 17:30

Raków Częstochowa

-

Śląsk Wrocław

SO/25/05 17:30

Ruch Chorzów

-

Cracovia

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Lechia Gdańsk285647-22
2Arka Gdynia275245-27
3GKS Katowice274547-28
4Wisła Kraków284552-35
5Motor Lublin274538-33
6Górnik Łęczna284530-25
7GKS Tychy284536-34
8Odra Opole284335-28
9Wisła Płock274239-36
10Miedź Legnica273835-28
11Stal Rzeszów283640-45
12Chrobry Głogów283329-44
13Znicz Pruszków283124-36
14Termalica Nieciecza 273040-42
15Polonia Warszawa283035-41
16Resovia282831-50
17Podbeskidzie Bielsko-Biała282223-45
18Zagłębie Sosnowiec281519-46
PT/19/04 18:00
Stal R.
2-2
Podbeskidzie B.
PT/19/04 18:00
Polonia W.
3-3
Zagłębie S.
PT/19/04 20:30
Znicz P.
2-3
Wisła K.
SO/20/04 15:00
GKS T.
1-3
Resovia
SO/20/04 17:30
Górnik Ł.
0-1
Lechia G.
SO/20/04 20:00
Odra O.
3-0
Chrobry G.
ND/21/04 12:40
Arka G.
-
Wisła P.
ND/21/04 15:00
Miedź L.
-
Motor L.
ND/21/04 18:00
Termalica N.
-
GKS K.
WT/23/04 18:00
Zagłębie S.
-
Stal R.
WT/23/04 18:00
Podbeskidzie B.
-
GKS T.
WT/23/04 20:30
Resovia
-
Wisła K.
ŚR/24/04 18:00
Znicz P.
-
Arka G.
ŚR/24/04 18:00
Wisła P.
-
Miedź L.
ŚR/24/04 20:30
Lechia G.
-
Polonia W.
CZ/25/04 18:00
Termalica N.
-
Odra O.
CZ/25/04 18:00
Motor L.
-
Chrobry G.
CZ/25/04 20:30
GKS K.
-
Górnik Ł.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Cracovia - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Arka - Wisła P. (na żywo)
14:00 TVP Sport 2. liga: Kotwica - ŁKS II (na żywo)
15:00 Canal+Sport ŁKS - Lech (na żywo)
17:30 TVP 2 Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 Eleven Real M. - Barcelona (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Olimpia E. - Stomil (na żywo)
19:00 Canal+Sport Warta - Stal (na żywo)
20:25 TVP Sport Gol (na żywo)
21:30 Pol. Sp. E. Magazyn 1. ligi (premiera)