Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 czerwca 2024

Euro 2024

Grupa A
MPktBrZRP
1 Niemcy 3 7 8-2 2 1 0
2 Szwajcaria 3 5 5-3 1 2 0
3 Węgry 3 3 2-5 1 0 2
4 Szkocja 3 1 2-7 0 1 2
PT/14/06 21:00

Niemcy

Wirtz 10, Musiala 19, Havertz 45 (k), Fullkrug 68, Can 90
5-1

Szkocja

Rudiger 87 (s)
SO/15/06 15:00

Węgry

Varga 66
1-3

Szwajcaria

Duah 12, Aebischer 45, Embolo
ŚR/19/06 18:00

Niemcy

Musiala 22, Gundogan 67
2-0

Węgry

ŚR/19/06 21:00

Szkocja

McTominay 13
1-1

Szwajcaria

Shaqiri 26
ND/23/06 21:00

Szkocja

0-1

Węgry

Csoboth 90
ND/23/06 21:00

Szwajcaria

Ndoye 28
1-1

Niemcy

Fullkrug 90
Grupa B
MPktBrZRP
1 Hiszpania 2 6 4-0 2 0 0
2 Włochy 2 3 2-2 1 0 1
3 Albania 2 1 3-4 0 1 1
4 Chorwacja 2 1 2-5 0 1 1
SO/15/06 18:00

Hiszpania

Morata 29, Ruiz 32, Carvajal 45
3-0

Chorwacja

SO/15/06 21:00

Włochy

Bastoni 11, Barella 16
2-1

Albania

Bajrami 1
ŚR/19/06 15:00

Chorwacja

Kramarić 74, Gjasula 76 (s)
2-2

Albania

Laçi 11, Gjasula 90
CZ/20/06 21:00

Hiszpania

Calafiori 55 (s)
1-0

Włochy

PN/24/06 21:00

Chorwacja

-

Włochy

PN/24/06 21:00

Albania

-

Hiszpania

Grupa C
MPktBrZRP
1 Anglia 2 4 2-1 1 1 0
2 Słowenia 2 2 2-2 0 2 0
3 Dania 2 2 2-2 0 2 0
4 Serbia 2 1 1-2 0 1 1
ND/16/06 18:00

Słowenia

Janza 77
1-1

Dania

Eriksen 17
ND/16/06 21:00

Serbia

0-1

Anglia

Bellingham 13
CZ/20/06 15:00

Słowenia

Karnicnik 69
1-1

Serbia

Jović 90
CZ/20/06 18:00

Dania

Hjulmand 34
1-1

Anglia

Kane 18
WT/25/06 21:00

Dania

-

Serbia

WT/25/06 21:00

Anglia

-

Słowenia

Grupa D
MPktBrZRP
1 Holandia 2 4 2-1 1 1 0
2 Francja 2 4 1-0 1 1 0
3 Austria 2 3 3-2 1 0 1
4 Polska 2 0 2-5 0 0 2
ND/16/06 15:00

Polska

Buksa 16
1-2

Holandia

Gakpo 29, Weghorst 83
PN/17/06 21:00

Austria

0-1

Francja

Wober 38 (s)
PT/21/06 18:00

Polska

Piątek 30
1-3

Austria

Trauner 9, Baumgartner 66, Arnautović 78 (k)
PT/21/06 21:00

Holandia

0-0

Francja

WT/25/06 18:00

Holandia

-

Austria

WT/25/06 18:00

Francja

-

Polska

Grupa E
MPktBrZRP
1 Rumunia 2 3 3-2 1 0 1
2 Belgia 2 3 2-1 1 0 1
3 Słowacja 2 3 2-2 1 0 1
4 Ukraina 2 3 2-4 1 0 1
PN/17/06 15:00

Rumunia

Stanciu 29, Marin 53, Dragus 57
3-0

Ukraina

PN/17/06 18:00

Belgia

0-1

Słowacja

Schranz 7
PT/21/06 15:00

Słowacja

Schranz 17
1-2

Ukraina

Szaparenko 54, Jaremczuk 80
SO/22/06 21:00

Belgia

Tielemans 2, De Bruyne 80
2-0

Rumunia

ŚR/26/06 18:00

Ukraina

-

Belgia

ŚR/26/06 18:00

Słowacja

-

Rumunia

Grupa F
MPktBrZRP
1 Portugalia 2 6 5-1 2 0 0
2 Turcja 2 3 3-4 1 0 1
3 Czechy 2 1 2-3 0 1 1
4 Gruzja 2 1 2-4 0 1 1
WT/18/06 18:00

Turcja

Muldur 25, Guler 65, Akturkoglu 90
3-1

Gruzja

Mikautadze 32
WT/18/06 21:00

Portugalia

Hranać 69 (s), Conceicao 90
2-1

Czechy

Provod 62
SO/22/06 15:00

Gruzja

Mikautadze 45 (k)
1-1

Czechy

Schick 59
SO/22/06 18:00

Turcja

0-3

Portugalia

Bernardo 21, Akaydin 28 (s), Fernandes 56
ŚR/26/06 21:00

Czechy

-

Turcja

ŚR/26/06 21:00

Gruzja

-

Portugalia

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

21:00 TVP 2 ME: Chorwacja - Włochy (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Albania - Hiszpania (na żywo)
18:00 TVP 1 ME: Francja - Polska (na żywo)
18:00 TVP Sport ME: Holandia - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Dania - Serbia (na żywo)
21:00 TVP 2 ME: Anglia - Słowenia (na żywo)