Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 kwietnia 2024

Euro 2024

Grupa A
MPktBrZRP
1Węgry000-0000
2Szwajcaria000-0000
3Szkocja000-0000
4Niemcy000-0000
PT/14/06 21:00

Niemcy

-

Szkocja

SO/15/06 15:00

Węgry

-

Szwajcaria

ŚR/19/06 18:00

Niemcy

-

Węgry

ŚR/19/06 21:00

Szkocja

-

Szwajcaria

ND/23/06 21:00

Szkocja

-

Węgry

ND/23/06 21:00

Szwajcaria

-

Niemcy

Grupa B
MPktBrZRP
1 Włochy 0 0 0-0 0 0 0
2 Hiszpania 0 0 0-0 0 0 0
3 Chorwacja 0 0 0-0 0 0 0
4 Albania 0 0 0-0 0 0 0
SO/15/06 18:00

Hiszpania

-

Chorwacja

SO/15/06 21:00

Włochy

-

Albania

ŚR/19/06 15:00

Chorwacja

-

Albania

CZ/20/06 21:00

Hiszpania

-

Włochy

PN/24/06 21:00

Chorwacja

-

Włochy

PN/24/06 21:00

Albania

-

Hiszpania

Grupa C
MPktBrZRP
1 Słowenia 0 0 0-0 0 0 0
2 Serbia 0 0 0-0 0 0 0
3 Dania 0 0 0-0 0 0 0
4 Anglia 0 0 0-0 0 0 0
ND/16/06 18:00

Słowenia

-

Dania

ND/16/06 21:00

Serbia

-

Anglia

CZ/20/06 15:00

Słowenia

-

Serbia

CZ/20/06 18:00

Dania

-

Anglia

WT/25/06 21:00

Dania

-

Serbia

WT/25/06 21:00

Anglia

-

Słowenia

Grupa D
MPktBrZRP
1 Polska 0 0 0-0 0 0 0
2 Holandia 0 0 0-0 0 0 0
3 Francja 0 0 0-0 0 0 0
4 Austria 0 0 0-0 0 0 0
ND/16/06 15:00

Polska

-

Holandia

PN/17/06 21:00

Austria

-

Francja

PT/21/06 18:00

Polska

-

Austria

PT/21/06 21:00

Holandia

-

Francja

WT/25/06 18:00

Holandia

-

Austria

WT/25/06 18:00

Francja

-

Polska

Grupa E
MPktBrZRP
1 Ukraina 0 0 0-0 0 0 0
2 Słowacja 0 0 0-0 0 0 0
3 Rumunia 0 0 0-0 0 0 0
4 Belgia 0 0 0-0 0 0 0
PN/17/06 15:00

Rumunia

-

Ukraina

PN/17/06 18:00

Belgia

-

Słowacja

PT/21/06 15:00

Słowacja

-

Ukraina

SO/22/06 21:00

Belgia

-

Rumunia

ŚR/26/06 18:00

Ukraina

-

Belgia

ŚR/26/06 18:00

Słowacja

-

Rumunia

Grupa F
MPktBrZRP
1 Turcja 0 0 0-0 0 0 0
2 Portugalia 0 0 0-0 0 0 0
3 Gruzja 0 0 0-0 0 0 0
4 Czechy 0 0 0-0 0 0 0
WT/18/06 18:00

Turcja

-

Gruzja

WT/18/06 21:00

Portugalia

-

Czechy

SO/22/06 15:00

Gruzja

-

Czechy

SO/22/06 18:00

Turcja

-

Portugalia

ŚR/26/06 21:00

Czechy

-

Turcja

ŚR/26/06 21:00

Gruzja

-

Portugalia

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok295566-39
2Śląsk Wrocław285038-26
3Lech Poznań284840-32
4Górnik Zabrze294839-32
5Pogoń Szczecin294754-34
6Raków Częstochowa294650-32
7Legia Warszawa284643-33
8Widzew Łódź294239-38
9Stal Mielec283833-34
10Piast Gliwice293530-32
11Zagłębie Lubin293531-43
12Radomiak Radom293534-47
13Cracovia283238-39
14Warta Poznań283126-33
15Korona Kielce293034-38
16Puszcza Niepołomice282934-46
17ŁKS Łódź282126-58
18Ruch Chorzów292031-50
PT/19/04 18:00
Korona K.
4-0
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
0-1
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
0-2
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
2-3
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
1-2
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
-
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
-
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
-
Stal M.
PT/26/04 18:00
Piast G.
-
Warta P.
PT/26/04 20:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
SO/27/04 15:00
Górnik Z.
-
ŁKS Ł.
SO/27/04 17:30
Śląsk W.
-
Ruch C.
SO/27/04 20:00
Widzew Ł.
-
Raków C.
ND/28/04 12:30
Radomiak R.
-
Zagłębie L.
ND/28/04 15:00
Stal M.
-
Legia W.
ND/28/04 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/29/04 19:00
Puszcza N.
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Cracovia - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Arka - Wisła P. (na żywo)
14:00 TVP Sport 2. liga: Kotwica - ŁKS II (na żywo)
15:00 Canal+Sport ŁKS - Lech (na żywo)
17:30 TVP 2 Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 Eleven Real M. - Barcelona (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Olimpia E. - Stomil (na żywo)
19:00 Canal+Sport Warta - Stal (na żywo)
20:25 TVP Sport Gol (na żywo)
21:30 Pol. Sp. E. Magazyn 1. ligi (premiera)