Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 kwietnia 2024

stal rzeszów - Aktualności

  • 1. liga: Cztery bramki w meczu Stali z Podbeskidziem
    Piątek, 19 kwietnia 2024, 20:04 1. liga: Cztery bramki w meczu Stali z Podbeskidziem

    19 kwietnia 2024, 18:00 - Rzeszów
    Stal Rzeszów 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Bukowski 6 (k), Oleksy 15 - Mikołajewski 56, Bida 68

  • 28. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 18 kwietnia 2024, 17:33 28. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 28. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 19-21 kwietnia.

  • U-16: Kadra Polski na turniej w Rumunii
    Środa, 17 kwietnia 2024, 13:02 U-16: Kadra Polski na turniej w Rumunii

    Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 16 Dariusz Gęsior ogłosił listę powołanych zawodników na towarzyski turniej, który odbędzie się w Rumunii. Polacy zagrają z Danią (23 kwietnia, 17:00, Buftea),...

  • U-15: Kadra Polski na turniej na Słowacji
    Środa, 17 kwietnia 2024, 12:51 U-15: Kadra Polski na turniej na Słowacji

    Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 15 Marcin Włodarski ogłosił listę powołanych zawodników na towarzyski turniej, który odbędzie się na Słowacji. Polacy zagrają z Finlandią (6 maja, 11:00,...

  • 1. liga: Resovia 0-2 Stal Rzeszów
    Piątek, 12 kwietnia 2024, 22:41 1. liga: Resovia 0-2 Stal Rzeszów

    12 kwietnia 2024, 20:30 - Rzeszów
    Resovia 0-2 Stal Rzeszów
    Prokić 23, Warczak 52

  • 27. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 11 kwietnia 2024, 14:20 27. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 27. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 12-14 kwietnia.

  • 1. liga: Stal wygrała ze Zniczem
    Niedziela, 07 kwietnia 2024, 19:57 1. liga: Stal wygrała ze Zniczem

    7 kwietnia 2024, 18:00 - Rzeszów
    Stal Rzeszów 2-0 Znicz Pruszków
    Diaz 37, Bukowski

  • U-15: Powołania na obozy selekcyjne w Warszawie
    Piątek, 05 kwietnia 2024, 07:40 U-15: Powołania na obozy selekcyjne w Warszawie

    PZPN ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowania selekcyjne reprezentacji Polski do lat 15, które odbędą się w Warszawie w dniach 8-10 i 10-12 kwietnia.

  • 26. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 04 kwietnia 2024, 17:05 26. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 26. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 5-8 kwietnia.

  • 1. liga: Wisła zgubiła punkty ze Stalą
    Wtorek, 02 kwietnia 2024, 20:05 1. liga: Wisła zgubiła punkty ze Stalą

    2 kwietnia 2024, 18:00 - Płock
    Wisła Płock 1-2 Stal Rzeszów
    Sekulski 77 - Łysiak 27, Kościelny 87

  • 25. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 28 marca 2024, 13:01 25. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 25. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 30 marca - 2 kwietnia.

  • Wisła Kraków przegrała w sparingu
    Piątek, 22 marca 2024, 17:23 Wisła Kraków przegrała w sparingu

    22 marca 2024, 12:30 - Myślenice
    Wisła Kraków 1-2 Stal Rzeszów
    Bregu 43 - Łysiak 45 (k), Danielewicz 78

  • 1. liga: Stal pokonała Motor
    Sobota, 16 marca 2024, 19:33 1. liga: Stal pokonała Motor

    16 marca 2024, 17:30 - Rzeszów
    Stal Rzeszów 2-1 Motor Lublin
    Da Silva 51, Bukowski 70 - Ceglarz 66 (k)

  • 24. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 14 marca 2024, 18:07 24. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 24. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 15-17 marca.

  • U-16: Kadra na zgrupowanie w Warszawie
    Środa, 13 marca 2024, 14:03 U-16: Kadra na zgrupowanie w Warszawie

    Ogłoszono listę piłkarzy powołanych do reprezentacji Polski U-16 na zgrupowanie, które w dniach 18-20 marca odbędzie się w Warszawie.

1 2 3   ...   30 31 32 »

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok295566-39
2Śląsk Wrocław285038-26
3Lech Poznań284840-32
4Górnik Zabrze294839-32
5Pogoń Szczecin294754-34
6Raków Częstochowa294650-32
7Legia Warszawa284643-33
8Widzew Łódź294239-38
9Stal Mielec283833-34
10Piast Gliwice293530-32
11Zagłębie Lubin293531-43
12Radomiak Radom293534-47
13Cracovia283238-39
14Warta Poznań283126-33
15Korona Kielce293034-38
16Puszcza Niepołomice282934-46
17ŁKS Łódź282126-58
18Ruch Chorzów292031-50
PT/19/04 18:00
Korona K.
4-0
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
0-1
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
0-2
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
2-3
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
1-2
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
-
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
-
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
-
Stal M.
PT/26/04 18:00
Piast G.
-
Warta P.
PT/26/04 20:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
SO/27/04 15:00
Górnik Z.
-
ŁKS Ł.
SO/27/04 17:30
Śląsk W.
-
Ruch C.
SO/27/04 20:00
Widzew Ł.
-
Raków C.
ND/28/04 12:30
Radomiak R.
-
Zagłębie L.
ND/28/04 15:00
Stal M.
-
Legia W.
ND/28/04 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/29/04 19:00
Puszcza N.
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Cracovia - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Arka - Wisła P. (na żywo)
14:00 TVP Sport 2. liga: Kotwica - ŁKS II (na żywo)
15:00 Canal+Sport ŁKS - Lech (na żywo)
17:30 TVP 2 Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 Eleven Real M. - Barcelona (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Olimpia E. - Stomil (na żywo)
19:00 Canal+Sport Warta - Stal (na żywo)
20:25 TVP Sport Gol (na żywo)