Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 16 czerwca 2024

Reprezentacja

• Dwie bramki Ludovica Obraniaka
    Niedziela, 12 lutego 2012, 16:55 Dwie bramki Ludovica Obraniaka

Ludovic Obraniak strzelił dwie bramki dla Bordeaux w wygranym 5-4 wyjazdowym spotkaniu z Lille. Mecz odbył się w ramach 23. kolejki ekstraklasy francuskiej. Był to już drugi i trzeci gol...

• Tomasz Zahorski zadebiutował w MSV Duisburg
    Niedziela, 12 lutego 2012, 15:37 Tomasz Zahorski zadebiutował w MSV Duisburg

Tomasz Zahorski zaliczył debiut w MSV Duisburg. Jego zespół przegrał 2-4 z Hansą Rostock w 21. kolejce 2. ligi niemieckiej, a Polak przebywał na boisku do 79. minuty.

• Czerwona kartka Błażeja Augustyna
    Niedziela, 12 lutego 2012, 15:19 Czerwona kartka Błażeja Augustyna

Obrońca Vicenzy Błażej Augustyn zobaczył czerwoną kartkę w zremisowanym 1-1 wyjazdowym meczu 27. kolejki włoskiej Serie B z Livorno.

• Wasilewski walczy na dwieście procent!
    Niedziela, 12 lutego 2012, 13:10 Wasilewski walczy na dwieście procent!

Marcin Wasilewski odważną grą na boisku udowadnia, że potrafi grać na pełen gwizdek oraz nie odczuwa strachu po poważnej kontuzji. Piłkarze Anderlechtu Bruksela są pod wrażeniem gry polskiego obrońcy.

• Sobiech: To bardzo ważna dla mnie bramka
    Niedziela, 12 lutego 2012, 11:55 Sobiech: To bardzo ważna dla mnie bramka

Dzisiejsze niemieckie media sporo uwagi poświęcają wczorajszemu, udanemu występowi Artura Sobiecha. W ostatnich minutach meczu pomiędzy Hannoverem 96 a FSV Mainz Polak został bohaterem swojej drużyny...

« 1 2 3   ...   1382 1383 1384   ...   1463 1464 1465 »