Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 24 lipca 2024

PKO Ekstraklasa

  • Górnik dostanie 4 miliony złotych od miasta
    Wtorek, 15 maja 2012, 10:45 Górnik dostanie 4 miliony złotych od miasta

    Górnik Zabrze otrzyma od miasta cztery miliony złotych. Taką decyzję podjęto na sesji rady miasta. Przypomnijmy, że gmina Zabrze jest większościowym udziałowcem Górnika.

  • Lechia zainteresowana Grodzickim
    Wtorek, 15 maja 2012, 08:30 Lechia zainteresowana Grodzickim

    Lechia Gdańsk szuka wzmocnień w defensywie. Kandydatem do zasilenia klubu jest piłkarz Ruchu Chorzów Rafał Grodzicki.

  • Boniek: To głupota i idiotyzm
    Poniedziałek, 14 maja 2012, 21:30 Boniek: To głupota i idiotyzm

    Głupota i idiotyzm - tak zachowanie Semira Stilicia i piłkarzy Śląska Wrocław, skomentował Zbigniew Boniek. Były reprezentant Polski skrytykował zachowanie podopiecznych Oresta Lenczyka, którzy...

  • Widzew pójdzie na sprzedaż?
    Poniedziałek, 14 maja 2012, 20:03 Widzew pójdzie na sprzedaż?

    Widzew Łódź może w niedługim czasie zmienić swojego właściciela, obecny rozważa sprzedaż klubu lub oddanie go w inne ręce w zamian za spłatę długów.

  • Bramkarz Milanu na testach w Wiśle Kraków
    Poniedziałek, 14 maja 2012, 18:09 Bramkarz Milanu na testach w Wiśle Kraków

    Przez najbliższe dni na testach w Wiśle Kraków będzie przebywał bramkarz AC Milan, Michał Miśkiewicz.

« 1 2 3   ...   4851 4852 4853   ...   5278 5279 5280 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Raków Częstochowa347563-2423-6-514-2-19-4-4
2Legia Warszawa346657-3719-9-612-5-07-4-6
3Lech Poznań346151-2917-10-79-2-68-8-1
4Pogoń Szczecin346057-4617-9-810-4-37-5-5
5Piast Gliwice345340-3115-8-117-4-68-4-5
6Górnik Zabrze344845-4313-9-126-5-67-4-6
7Cracovia344641-3512-10-128-5-44-5-8
8Warta Poznań344537-3512-9-135-7-57-2-8
9Zagłębie Lubin344535-4412-9-134-5-88-4-5
10Radomiak Radom344434-4112-8-145-4-87-4-6
11Stal Mielec344336-4011-10-136-7-45-3-9
12Jagiellonia Białystok344148-499-14-118-4-51-10-6
13Korona Kielce344139-4811-8-158-3-63-5-9
14Widzew Łódź344138-4711-8-155-3-96-5-6
15Śląsk Wrocław343835-489-11-146-6-53-5-9
16Wisła Płock343741-5010-7-178-4-52-3-12
17Lechia Gdańsk343028-568-6-205-4-83-2-12
18Miedź Legnica342333-554-11-193-7-71-4-12
SO/27/05 17:30
Cracovia
3-0
Wisła P.
SO/27/05 17:30
Lech P.
2-0
Jagiellonia B.
SO/27/05 17:30
Legia W.
3-1
Śląsk W.
SO/27/05 17:30
Miedź L.
0-0
Górnik Z.
SO/27/05 17:30
Piast G.
3-0
Lechia G.
SO/27/05 17:30
Pogoń S.
4-0
Radomiak R.
SO/27/05 17:30
Raków C.
1-1
Zagłębie L.
SO/27/05 17:30
Stal M.
1-0
Warta P.
SO/27/05 17:30
Widzew Ł.
0-3
Korona K.
Strzelcy
15 Gual (Jagiellonia)
14 Imaz (Jagiellonia)
13 Grosicki (Pogoń)
12 Josue (Legia)
12 Łukowski (Korona)
11 Ishak (Lech)
11 Nowak (Raków)
10 Pawłowski (Widzew)
10 Yeboah (Śląsk)
1 kolejka
PT/15/07 18:00

Raków Częstochowa

Gutkovskis 79
1-0

Warta Poznań

PT/15/07 20:30

Zagłębie Lubin

0-0

Śląsk Wrocław

SO/16/07 15:00

Lech Poznań

0-2

Stal Mielec

Wlazło 14, Domański 64
SO/16/07 17:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 29, Kowalski 90
2-0

Piast Gliwice

SO/16/07 20:00

Korona Kielce

Łukowski 83
1-1

Legia Warszawa

Muci 73
ND/17/07 12:30

Radomiak Radom

Abramowicz 80
1-1

Miedź Legnica

Śliwa 53
ND/17/07 15:00

Wisła Płock

Sekulski 43, Davo 77, Kocyła 90
3-0

Lechia Gdańsk

ND/17/07 17:30

Pogoń Szczecin

Zahović 45, Biczachczjan 71
2-1

Widzew Łódź

Pawłowski 19
PN/18/07 19:00

Górnik Zabrze

0-2

Cracovia

Loshaj 24, Rakoczy 41
2 kolejka
PT/22/07 18:00

Warta Poznań

0-4

Wisła Płock

Wolski 14, 21, Davo 45, 47
PT/22/07 20:30

Jagiellonia Białystok

0-2

Widzew Łódź

Pawłowski 72, Sanchez 84
SO/23/07 17:30

Cracovia

Szymusik 29 (s), Rasmussen 90
2-0

Korona Kielce

SO/23/07 20:00

Legia Warszawa

Wszołek 25, 90 (k)
2-0

Zagłębie Lubin

ND/24/07 17:30

Śląsk Wrocław

Jastrzembski 4, Gretarsson 55
2-1

Pogoń Szczecin

Biczachczjan 30
PN/25/07 19:00

Stal Mielec

Hamulic 70
1-1

Radomiak Radom

Abramowicz 55
CZ/06/10 20:45

Piast Gliwice

0-1

Raków Częstochowa

Tudor 90
PT/18/11 20:30

Lechia Gdańsk

Maloca 84, Zwoliński 90
2-1

Górnik Zabrze

Bergstrom 45
ŚR/01/02 19:00

Miedź Legnica

Narsingh 16, Massouras 76
2-2

Lech Poznań

Marchwiński 36, Ishak 67 (k)
3 kolejka
PT/29/07 18:00

Piast Gliwice

0-1

Zagłębie Lubin

Gaprindaszwili 61
PT/29/07 20:30

Cracovia

Rakoczy 37, Makuch 51 (k), Kallman 90
3-0

Legia Warszawa

SO/30/07 17:30

Radomiak Radom

0-3

Górnik Zabrze

Włodarczyk 28, 64, Nowak 32
SO/30/07 20:00

Miedź Legnica

Henriquez 23
1-2

Warta Poznań

Zrelak 22, Żurawski 60
ND/31/07 15:00

Pogoń Szczecin

Almqvist 8
1-0

Jagiellonia Białystok

ND/31/07 17:30

Lech Poznań

Skóraś 69
1-3

Wisła Płock

Vallo 45, Wolski 50, Kolar 89
ND/31/07 17:30

Raków Częstochowa

Sorescu 4, Piasecki 57, Lopez 71 (k)
3-2

Stal Mielec

Wlazło 31, Kasperkiewicz 85
ND/31/07 20:00

Widzew Łódź

Pawłowski 12 (k), Sanchez 71
2-3

Lechia Gdańsk

Gajos 5, Zwoliński 40, Paixao 86
PN/01/08 19:00

Korona Kielce

Śpiączka 27, 90, Łukowski 35
3-1

Śląsk Wrocław

Yeboah 48
4 kolejka
PT/05/08 18:00

Stal Mielec

Pestka 43 (s), Domański 59 (k)
2-0

Cracovia

PT/05/08 20:30

Legia Warszawa

Muci 47, Mladenović 51
2-0

Piast Gliwice

SO/06/08 15:00

Lechia Gdańsk

0-1

Korona Kielce

Nalepa 22 (s)
SO/06/08 17:30

Jagiellonia Białystok

Gual 12
1-2

Radomiak Radom

Nascimento 63 (k), Maurides 90
SO/06/08 20:00

Śląsk Wrocław

0-0

Widzew Łódź

ND/07/08 15:00

Warta Poznań

Zrelak 47
1-2

Pogoń Szczecin

Grosicki 22, Ivanov 25 (s)
ND/07/08 17:30

Zagłębie Lubin

Łakomy 58
1-1

Lech Poznań

Ishak 66 (k)
ND/07/08 20:00

Górnik Zabrze

Paluszek 45
1-0

Raków Częstochowa

PN/08/08 19:00

Wisła Płock

Vallo 26, Davo 38, Lewandowski 90, Kolar 90
4-1

Miedź Legnica

Chuca 36
5 kolejka
PT/12/08 18:00

Miedź Legnica

0-1

Zagłębie Lubin

Aurtenetxe 52 (s)
PT/12/08 20:30

Widzew Łódź

Lipski 90
1-2

Legia Warszawa

Johansson 30, Kapustka 42
SO/13/08 15:00

Cracovia

0-1

Piast Gliwice

Felix 70
SO/13/08 17:30

Górnik Zabrze

Olkowski 13
1-3

Stal Mielec

Hamulic 42, Domański 45, 46
SO/13/08 20:00

Pogoń Szczecin

Łęgowski 21, Zahović 75
2-2

Wisła Płock

Wolski 48 (k), Krywociuk 88
ND/14/08 15:00

Radomiak Radom

Maurides 4, Alves 18, Nascimento 55 (k), Feliks 76
4-1

Lechia Gdańsk

Paixao 26 (k)
ND/14/08 17:30

Raków Częstochowa

Nowak 3, Nastić 10 (s)
2-2

Jagiellonia Białystok

Nene 63, Imaz 85
ND/14/08 20:00

Lech Poznań

0-1

Śląsk Wrocław

Schwarz 26
PN/15/08 19:00

Korona Kielce

0-1

Warta Poznań

Kopczyński 36 (k)
6 kolejka
PT/19/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Gual 69 (k), Nene 90
2-1

Miedź Legnica

Henriquez 32 (k)
PT/19/08 20:30

Legia Warszawa

Josue 83 (k), Rose 90
2-2

Górnik Zabrze

Paluszek 26, Krawczyk 55
SO/20/08 15:00

Wisła Płock

Wolski 16, Davo 60
2-1

Korona Kielce

Śpiączka 90 (k)
SO/20/08 17:30

Śląsk Wrocław

Łyszczarz 45
1-1

Cracovia

Makuch 15
SO/20/08 20:00

Warta Poznań

0-1

Widzew Łódź

Lipski 90
ND/21/08 15:00

Zagłębie Lubin

0-1

Radomiak Radom

Rossi 76
ND/21/08 17:30

Piast Gliwice

Wilczek 23, 50, 55, Kądzior 73
4-0

Stal Mielec

ŚR/31/08 18:00

Raków Częstochowa

Wdowiak 55
1-0

Pogoń Szczecin

ŚR/31/08 20:30

Lechia Gdańsk

0-3

Lech Poznań

Kwekweskiri 19, Velde 42, Skóraś 60
7 kolejka
PT/26/08 18:00

Górnik Zabrze

Janza 90
1-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 45
PT/26/08 20:30

Stal Mielec

0-1

Legia Warszawa

Carlitos 74
SO/27/08 12:30

Radomiak Radom

0-2

Korona Kielce

Śpiączka 35, Błanik 83
SO/27/08 15:00

Miedź Legnica

Naveda 5, Narsingh 46
2-1

Lechia Gdańsk

Gajos 47
SO/27/08 17:30

Pogoń Szczecin

Dąbrowski 26, Grosicki 62, Almqvist 64
3-0

Zagłębie Lubin

SO/27/08 20:00

Widzew Łódź

Danielak 5, Pawłowski 54
2-1

Wisła Płock

Davo 90 (k)
ND/28/08 12:30

Cracovia

0-2

Warta Poznań

Zrelak 87, Szymonowicz 90
ND/28/08 15:00

Śląsk Wrocław

Exposito 58 (k)
1-4

Raków Częstochowa

Piasecki 13, Koczerhin 47, Nowak 64, Wdowiak 80
ND/28/08 17:30

Lech Poznań

Sousa 5
1-0

Piast Gliwice

8 kolejka
PT/02/09 20:30

Legia Warszawa

Augustyniak 83
1-0

Radomiak Radom

SO/03/09 15:00

Stal Mielec

Hamulic 24, Hyjek 69 (s)
2-0

Śląsk Wrocław

SO/03/09 17:30

Lechia Gdańsk

0-0

Warta Poznań

SO/03/09 20:00

Cracovia

Konoplanka 28, Rakoczy 32, 49
3-0

Raków Częstochowa

ND/04/09 12:30

Zagłębie Lubin

Makowski 59
1-1

Jagiellonia Białystok

Bortniczuk 85
ND/04/09 15:00

Korona Kielce

Błanik 58
1-2

Pogoń Szczecin

Dąbrowski 5, Smoliński 33
ND/04/09 17:30

Lech Poznań

Amaral 80, Ishak 81
2-0

Widzew Łódź

PN/05/09 18:00

Piast Gliwice

Reiner 42, Czerwiński 66
2-1

Miedź Legnica

Kobacki 19
PN/05/09 20:30

Wisła Płock

Davo 36
1-1

Górnik Zabrze

Dadok 64
9 kolejka
PT/09/09 18:00

Warta Poznań

Grzesik 28, Zrelak 71
2-2

Zagłębie Lubin

Doleżal 33, Adamski 67
PT/09/09 20:30

Widzew Łódź

Kun 4, Hanousek 53 (k)
2-0

Cracovia

SO/10/09 15:00

Śląsk Wrocław

Exposito 71, Poprawa 90
2-1

Lechia Gdańsk

Janasik 29 (s)
SO/10/09 17:30

Radomiak Radom

Rzeźniczak 19 (s), Alves 49
2-0

Wisła Płock

SO/10/09 20:00

Górnik Zabrze

Janza 17, Krawczyk 42 (k), Jensen 90
3-3

Piast Gliwice

Jensen 5 (s), Wilczek 14, Kądzior 49
ND/11/09 12:30

Miedź Legnica

Henriquez 30, 80 (k)
2-2

Korona Kielce

Łukowski 53, Petrow 83
ND/11/09 15:00

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 8, Drygas 90 (k)
2-2

Lech Poznań

Ishak 20, Skóraś 48
ND/11/09 17:30

Raków Częstochowa

Lopez 30 (k), Nowak 79, 90, Piasecki 90
4-0

Legia Warszawa

PN/12/09 19:00

Jagiellonia Białystok

Imaz 32, 65, Gual 37, 40
4-0

Stal Mielec

10 kolejka
PT/16/09 18:00

Piast Gliwice

Reiner 35
1-1

Śląsk Wrocław

Olsen 29 (k)
PT/16/09 20:30

Legia Warszawa

Wszołek 20, Mladenović 44, 56
3-2

Miedź Legnica

Henriquez 2, Narsingh 14
SO/17/09 12:30

Stal Mielec

0-3

Widzew Łódź

Sanchez 53, Kun 82, Sypek 87
SO/17/09 15:00

Lechia Gdańsk

Paixao 52, 73 (k)
2-2

Jagiellonia Białystok

Gual 3, Imaz 55
SO/17/09 17:30

Raków Częstochowa

Piasecki 45, Svarnas 46, Lopez 52
3-0

Radomiak Radom

SO/17/09 20:00

Cracovia

Kallman 73
1-1

Pogoń Szczecin

Grosicki 70
ND/18/09 12:30

Korona Kielce

Łukowski 16
1-2

Górnik Zabrze

Okunuki 45, 57
ND/18/09 15:00

Zagłębie Lubin

Doleżal 20, Chodyna 62
2-1

Wisła Płock

Pawlak 3
ND/18/09 17:30

Warta Poznań

0-1

Lech Poznań

Sousa 53
11 kolejka
PT/30/09 18:00

Radomiak Radom

0-2

Cracovia

Myszor 21, Kallman 73
PT/30/09 20:30

Wisła Płock

Kolar 88
1-0

Piast Gliwice

SO/01/10 15:00

Górnik Zabrze

Dadok 18, 58
2-3

Zagłębie Lubin

Bohar 11, 64, Starzyński 32
SO/01/10 17:30

Lech Poznań

0-0

Legia Warszawa

SO/01/10 20:30

Pogoń Szczecin

Almqvist 37, Grosicki 39
2-1

Lechia Gdańsk

Gajos 14
ND/02/10 12:30

Miedź Legnica

0-2

Stal Mielec

Hamulic 20, Ratajczyk 45
ND/02/10 15:00

Jagiellonia Białystok

Prikryl 31, Gual 52 (k), Cernych 62 (k), Imaz 85
4-1

Korona Kielce

Łukowski 35
ND/02/10 17:30

Widzew Łódź

0-0

Raków Częstochowa

PN/03/10 19:00

Śląsk Wrocław

0-2

Warta Poznań

Destan 10, Corryn 90
12 kolejka
PT/07/10 18:00

Stal Mielec

Hiszpański 10, Hamulic 45, 68, Gerbowski 88
4-2

Pogoń Szczecin

Grosicki 5, Biczachczjan 81
PT/07/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 65
1-1

Wisła Płock

Davo 34
SO/08/10 15:00

Śląsk Wrocław

Leiva 11, Exposito 20, Bejger 90, Olsen 90
4-1

Górnik Zabrze

Włodarczyk 55 (k)
SO/08/10 17:30

Legia Warszawa

Rosołek 23
1-0

Warta Poznań

SO/08/10 20:00

Cracovia

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 84 (k)
ND/09/10 15:00

Zagłębie Lubin

Adamski 45
1-1

Korona Kielce

Trojak 90
ND/09/10 17:30

Lech Poznań

Citaiszwili 12
1-0

Radomiak Radom

PN/10/10 18:00

Raków Częstochowa

Lopez 2
1-0

Miedź Legnica

PN/10/10 20:30

Piast Gliwice

Ameyaw 90
1-2

Widzew Łódź

Sanchez 27, Hansen 82
13 kolejka
PT/14/10 18:00

Korona Kielce

0-2

Stal Mielec

Matras 5, Hamulic 45
PT/14/10 20:30

Wisła Płock

Lewandowski 56, Sekulski 73
2-1

Legia Warszawa

Josue 62 (k)
SO/15/10 12:30

Radomiak Radom

Maurides 90, 90
2-0

Śląsk Wrocław

SO/15/10 15:00

Lechia Gdańsk

0-3

Raków Częstochowa

Kun 6, Nowak 21, Wdowiak 47
SO/15/10 17:30

Warta Poznań

Stavropoulos 64, Żurawski 90
2-0

Jagiellonia Białystok

SO/15/10 20:00

Pogoń Szczecin

Silva 59
1-1

Piast Gliwice

Sappinen 16
ND/16/10 12:30

Miedź Legnica

Henriquez 52
1-1

Cracovia

Myszor 35
ND/16/10 15:00

Widzew Łódź

Kreuzriegler 33 (k), Terpiłowski 47, Hanousek 66
3-0

Zagłębie Lubin

ND/16/10 18:30

Górnik Zabrze

Włodarczyk 10 (k)
1-2

Lech Poznań

Ishak 4, 67 (k)
14 kolejka
PT/21/10 20:30

Widzew Łódź

Pawłowski 8
1-0

Miedź Legnica

SO/22/10 15:00

Stal Mielec

Wlazło 19 (k)
1-1

Wisła Płock

Warchoł 90
SO/22/10 17:30

Legia Warszawa

Mladenović 44
1-1

Pogoń Szczecin

Bartkowski 51
SO/22/10 20:00

Raków Częstochowa

Lopez 63 (k)
1-0

Korona Kielce

ND/23/10 12:30

Warta Poznań

0-0

Górnik Zabrze

ND/23/10 15:00

Śląsk Wrocław

Schwarz 45, Samiec-Talar 58
2-2

Jagiellonia Białystok

Gual 24, Lewicki 66
ND/23/10 17:30

Cracovia

0-0

Lech Poznań

PN/24/10 18:00

Piast Gliwice

Ameyaw 36
1-2

Radomiak Radom

Machado 32, Alves 72
PN/24/10 20:30

Zagłębie Lubin

0-3

Lechia Gdańsk

Paixao 18, Kubicki 67, Nalepa 78
15 kolejka
PT/28/10 18:00

Miedź Legnica

Obieta 6, 45
2-4

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 11 (k), 13, 75 (k), Grosicki 67
PT/28/10 20:30

Górnik Zabrze

Włodarczyk 18, 45, Podolski 24
3-0

Widzew Łódź

SO/29/10 15:00

Korona Kielce

Łukowski 16
1-1

Piast Gliwice

Wilczek 77
SO/29/10 17:30

Jagiellonia Białystok

Gual 16, Kowalski 77
2-5

Legia Warszawa

Josue 28, 40, 72, Mladenović 30, Nawrocki 47
SO/29/10 20:00

Wisła Płock

Warchoł 84
1-2

Śląsk Wrocław

Yeboah 61, Olsen 90
ND/30/10 12:30

Zagłębie Lubin

0-2

Cracovia

Kallman 67, Makuch 86
ND/30/10 15:00

Lechia Gdańsk

Zwoliński 73
1-0

Stal Mielec

ND/30/10 17:30

Lech Poznań

Skóraś 67
1-2

Raków Częstochowa

Kun 49, Piasecki 90
PN/31/10 19:00

Radomiak Radom

Machado 46, Nascimento 64 (k)
2-3

Warta Poznań

Luis 20, 32, Zrelak 65
16 kolejka
PT/04/11 18:00

Stal Mielec

Wlazło 56 (k), Hamulić 75, Żyra 85
3-0

Zagłębie Lubin

PT/04/11 20:30

Legia Warszawa

Kuciak 74 (s), Ribeiro 87
2-1

Lechia Gdańsk

Zwoliński 57
SO/05/11 12:30

Piast Gliwice

0-2

Warta Poznań

Luis 31, Stavropoulos 80
SO/05/11 15:00

Cracovia

Rodin 77
1-0

Jagiellonia Białystok

SO/05/11 17:30

Pogoń Szczecin

Zahović 42
1-4

Górnik Zabrze

Paluszek 5, Okunuki 53, Włodarczyk 56, Podolski 73
SO/05/11 20:00

Raków Częstochowa

Gutkovskis 3, 7, 37 (k), 41, Nowak 60, Koczerhin 88, 90
7-1

Wisła Płock

Davo 45
ND/06/11 12:30

Miedź Legnica

Chuca 41
1-0

Śląsk Wrocław

ND/06/11 15:00

Widzew Łódź

Sanchez 50
1-3

Radomiak Radom

Grzybek 2, Semedo 27, Machado 90
ND/06/11 17:30

Lech Poznań

Ishak 41 (k), Amaral 47, Szymczak 90
3-2

Korona Kielce

Łukowski 56 (k), Podgórski 79 (k)
17 kolejka
PT/11/11 18:00

Warta Poznań

Grzesik 90
1-1

Stal Mielec

Hamulić 66
PT/11/11 20:30

Wisła Płock

Wolski 66
1-0

Cracovia

SO/12/11 12:30

Korona Kielce

0-1

Widzew Łódź

Milos 90
SO/12/11 15:00

Górnik Zabrze

0-3

Miedź Legnica

Narsingh 34, Matuszek 40, Chuca 73
SO/12/11 17:30

Jagiellonia Białystok

Skrzypczak 45
1-2

Lech Poznań

Ishak 45, Szymczak 90
SO/12/11 20:00

Zagłębie Lubin

Chodyna 88 (k)
1-2

Raków Częstochowa

Sorescu 18, Svarnas 28
ND/13/11 12:30

Radomiak Radom

Grzybek 69
1-2

Pogoń Szczecin

Grosicki 52 (k), Dąbrowski 90
ND/13/11 15:00

Lechia Gdańsk

Nalepa 86
1-3

Piast Gliwice

Kuciak 43 (s), Dziczek 63 (k), Chrapek 90
ND/13/11 17:30

Śląsk Wrocław

0-0

Legia Warszawa

18 kolejka
PT/27/01 18:00

Miedź Legnica

0-0

Radomiak Radom

PT/27/01 20:30

Stal Mielec

0-0

Lech Poznań

SO/28/01 15:00

Warta Poznań

Rundić 26 (s)
1-1

Raków Częstochowa

Svarnas 58
SO/28/01 17:30

Widzew Łódź

Pawłowski 67, Terpiłowski 79, Kreuzriegler 90 (k)
3-3

Pogoń Szczecin

Grosicki 20, Kowalczyk 75, Zahović 86
SO/28/01 20:00

Śląsk Wrocław

0-3

Zagłębie Lubin

Chodyna 33, Zivec 67, Pieńko 90
ND/29/01 12:30

Piast Gliwice

Wilczek 68
1-1

Jagiellonia Białystok

Łaski 61
ND/29/01 15:00

Legia Warszawa

Josue 24 (k), Nawrocki 36, Kapustka 47
3-2

Korona Kielce

Szykawka 65, 79
ND/29/01 17:30

Lechia Gdańsk

Zwoliński 53
1-0

Wisła Płock

PN/30/01 19:00

Cracovia

Ghita 17, Jablonsky 53
2-0

Górnik Zabrze

19 kolejka
PT/03/02 20:30

Widzew Łódź

Kun 78
1-1

Jagiellonia Białystok

Kreuzriegler 90 (s)
SO/04/02 15:00

Raków Częstochowa

Czerwiński 40 (s)
1-0

Piast Gliwice

SO/04/02 17:30

Górnik Zabrze

Włodarczyk 45 (k)
1-1

Lechia Gdańsk

Zwoliński 71
SO/04/02 20:00

Zagłębie Lubin

Łakomy 66
1-2

Legia Warszawa

Wszołek 37, Muci 59
ND/05/02 12:30

Radomiak Radom

Rossi 24
1-0

Stal Mielec

ND/05/02 15:00

Lech Poznań

Ishak 17
1-0

Miedź Legnica

ND/05/02 17:30

Pogoń Szczecin

0-2

Śląsk Wrocław

Exposito 48, Yeboah 86 (k)
PN/06/02 19:00

Korona Kielce

Malarczyk 30, Łukowski 56 (k)
2-1

Cracovia

Knap 66 (k)
ŚR/08/03 18:45

Wisła Płock

Szwoch 54
1-0

Warta Poznań

20 kolejka
PT/10/02 18:00

Stal Mielec

0-0

Raków Częstochowa

PT/10/02 20:30

Lechia Gdańsk

0-0

Widzew Łódź

SO/11/02 15:00

Śląsk Wrocław

Yeboah 68
1-1

Korona Kielce

Łukowski 87 (k)
SO/11/02 17:30

Wisła Płock

0-1

Lech Poznań

Murawski 20
SO/11/02 20:00

Jagiellonia Białystok

Kupisz 58, Imaz 78
2-0

Pogoń Szczecin

ND/12/02 12:30

Zagłębie Lubin

0-2

Piast Gliwice

Kądzior 13, Wilczek 38
ND/12/02 15:00

Górnik Zabrze

0-0

Radomiak Radom

ND/12/02 17:30

Legia Warszawa

Nawrocki 80, Pekhart 87
2-2

Cracovia

Rakoczy 9, Jugas 82
PN/13/02 19:00

Warta Poznań

Szczepański 74
1-1

Miedź Legnica

Drygas 62
21 kolejka
PT/17/02 18:00

Cracovia

Kakabadze 47, Makuch 85
2-1

Stal Mielec

Hinokio 37
PT/17/02 20:30

Widzew Łódź

Hansen 90
1-0

Śląsk Wrocław

SO/18/02 15:00

Korona Kielce

Deaconu 37
1-0

Lechia Gdańsk

SO/18/02 17:30

Raków Częstochowa

Gutkovskis 10, Silva 90
2-0

Górnik Zabrze

SO/18/02 20:00

Pogoń Szczecin

Koutris 5, Zahović 54, Grosicki 56
3-1

Warta Poznań

Żurawski 38
ND/19/02 12:30

Miedź Legnica

Henriquez 45 (k), Mijusković 61
2-1

Wisła Płock

Kolar 22
ND/19/02 15:00

Lech Poznań

Sobiech 45
1-2

Zagłębie Lubin

Kurminowski 23, Łakomy 35
ND/19/02 17:30

Piast Gliwice

0-1

Legia Warszawa

Josue 76 (k)
PN/20/02 19:00

Radomiak Radom

0-0

Jagiellonia Białystok

22 kolejka
PT/24/02 18:00

Jagiellonia Białystok

Imaz 3
1-2

Raków Częstochowa

Silva 38, Petrasek 75
PT/24/02 20:30

Legia Warszawa

Wszołek 18, Hanousek 76 (s)
2-2

Widzew Łódź

Hansen 70, Pawłowski 83
SO/25/02 15:00

Piast Gliwice

Tomasiewicz 47, Dziczek 56 (k)
2-1

Cracovia

Hoskonen 64
SO/25/02 17:30

Warta Poznań

Szykawka 8 (s), Grzesik 31, Szczepański 45, 60, Ivanov 73
5-1

Korona Kielce

Kostorz 90
SO/25/02 20:00

Lechia Gdańsk

Zwoliński 82 (k)
1-3

Radomiak Radom

Rocha 21, 52 (k), Abramowicz 41
ND/26/02 12:30

Stal Mielec

0-1

Górnik Zabrze

van den Hurk 76
ND/26/02 15:00

Wisła Płock

0-1

Pogoń Szczecin

Biczachczjan 90
ND/26/02 17:30

Śląsk Wrocław

Exposito 34, Yeboah 57
2-1

Lech Poznań

Skóraś 88
PN/27/02 19:00

Zagłębie Lubin

Chodyna 52, Jach 82
2-1

Miedź Legnica

Narsingh 90
23 kolejka
PT/03/03 18:00

Stal Mielec

0-2

Piast Gliwice

Dziczek 80 (k), Wilczek 88
PT/03/03 20:30

Lech Poznań

Milić 25, Skóraś 44, Ishak 67, Velde 83, 88
5-0

Lechia Gdańsk

SO/04/03 15:00

Widzew Łódź

0-2

Warta Poznań

Zrelak 12, Żurawski 65
SO/04/03 17:30

Korona Kielce

Malarczyk 67
1-0

Wisła Płock

SO/04/03 20:00

Górnik Zabrze

0-1

Legia Warszawa

Pekhart 38
ND/05/03 12:30

Miedź Legnica

Mijusković 29
1-1

Jagiellonia Białystok

Nene 24
ND/05/03 15:00

Pogoń Szczecin

0-2

Raków Częstochowa

Koczerhin 39, Silva 53
ND/05/03 17:30

Cracovia

Bochnak 54
1-1

Śląsk Wrocław

Bejger 9
PN/06/03 19:00

Radomiak Radom

0-1

Zagłębie Lubin

Bohar 33
24 kolejka
PT/10/03 18:00

Lechia Gdańsk

Zwoliński 48, 88 (k), Durmus 75, Paixao 90
4-0

Miedź Legnica

PT/10/03 20:30

Raków Częstochowa

Koczerhin 36, Lopez 49, 62, Nowak 55
4-1

Śląsk Wrocław

Yeboah 68
SO/11/03 15:00

Korona Kielce

Szykawka 44, Kostorz 90
2-1

Radomiak Radom

Rocha 6
SO/11/03 17:30

Zagłębie Lubin

0-1

Pogoń Szczecin

Wędrychowski 90
SO/11/03 20:00

Jagiellonia Białystok

Nene 28, Gual 45
2-1

Górnik Zabrze

Podolski 24
ND/12/03 12:30

Warta Poznań

0-0

Cracovia

ND/12/03 15:00

Piast Gliwice

Chrapek 64
1-1

Lech Poznań

Kwekweskiri 90
ND/12/03 17:30

Legia Warszawa

Pekhart 49, Mladenović 85
2-0

Stal Mielec

PN/13/03 19:00

Wisła Płock

Wolski 40
1-1

Widzew Łódź

Sanchez 90
25 kolejka
PT/17/03 18:00

Górnik Zabrze

Rasak 57, Podolski 61, 87
3-2

Wisła Płock

Szwoch 17, Kocyła 45
PT/17/03 20:30

Radomiak Radom

0-2

Legia Warszawa

Josue 45 (k), Rosołek 73
SO/18/03 12:30

Śląsk Wrocław

Exposito 7
1-1

Stal Mielec

Sappinen 10
SO/18/03 15:00

Jagiellonia Białystok

Gual 54, Pazdan 72
2-2

Zagłębie Lubin

Zivec 1, Chodyna 75
SO/18/03 17:30

Pogoń Szczecin

0-0

Korona Kielce

SO/18/03 20:00

Raków Częstochowa

Gutkovskis 38, Nowak 59, Lopez 65, Cebula 84 (k)
4-1

Cracovia

Rakoczy 16
ND/19/03 12:30

Warta Poznań

Szmyt 26, Savić 81
2-0

Lechia Gdańsk

ND/19/03 15:00

Miedź Legnica

0-1

Piast Gliwice

Felix 23
ND/19/03 17:30

Widzew Łódź

Pawłowski 71
1-2

Lech Poznań

Marchwiński 73, Velde 78
26 kolejka
PT/31/03 18:00

Zagłębie Lubin

0-0

Warta Poznań

PT/31/03 20:30

Piast Gliwice

Tomasiewicz 12
1-0

Górnik Zabrze

SO/01/04 15:00

Korona Kielce

Deaconu 12
1-0

Miedź Legnica

SO/01/04 17:30

Legia Warszawa

Pekhart 15, Augustyniak 30, Wszołek 63
3-1

Raków Częstochowa

Nowak 32
SO/01/04 20:00

Lechia Gdańsk

0-0

Śląsk Wrocław

ND/02/04 12:30

Wisła Płock

Sekulski 69
1-1

Radomiak Radom

Rocha 53
ND/02/04 15:00

Cracovia

Oshima 81
1-1

Widzew Łódź

Kreuzriegler 90 (k)
ND/02/04 17:30

Lech Poznań

Karlstrom 26, Ishak 65
2-2

Pogoń Szczecin

Grosicki 45 (k), Gorgon 63
PN/03/04 19:00

Stal Mielec

Mak 50
1-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 3
27 kolejka
CZ/06/04 18:00

Śląsk Wrocław

0-1

Piast Gliwice

Felix 82
CZ/06/04 20:30

Górnik Zabrze

Krawczyk 66
1-1

Korona Kielce

Łukowski 17
SO/08/04 12:30

Wisła Płock

Sekulski 54, Warchoł 71
2-0

Zagłębie Lubin

SO/08/04 15:00

Widzew Łódź

0-2

Stal Mielec

Ciepiela 10, Mak 52
SO/08/04 17:30

Pogoń Szczecin

Koutris 15, Biczachczjan 17, Gorgon 88
3-2

Cracovia

Bochnak 3, Atanasov 54
SO/08/04 20:00

Lech Poznań

Skóraś 34, 88
2-0

Warta Poznań

PN/10/04 15:00

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 84
1-0

Lechia Gdańsk

PN/10/04 17:30

Radomiak Radom

0-0

Raków Częstochowa

PN/10/04 20:00

Miedź Legnica

Dominguez 27, Chuca 50
2-2

Legia Warszawa

Josue 41, 90 (k)
28 kolejka
PT/14/04 18:00

Warta Poznań

Zrelak 11, Szmyt 29, Szczepański 69
3-1

Śląsk Wrocław

Ivanov 3 (s)
PT/14/04 20:30

Zagłębie Lubin

0-2

Górnik Zabrze

Bergstrom 51, Pacheco 90
SO/15/04 15:00

Cracovia

Rakoczy 19, Ghita 90, Makuch 90
3-0

Radomiak Radom

SO/15/04 17:30

Korona Kielce

Zator 79, Szykawka 90
2-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 36
SO/15/04 20:00

Lechia Gdańsk

0-1

Pogoń Szczecin

Abu Hanna 82 (s)
ND/16/04 12:30

Piast Gliwice

Gradecki 20 (s)
1-0

Wisła Płock

ND/16/04 15:00

Raków Częstochowa

Lopez 9 (k), Tudor 90
2-0

Widzew Łódź

ND/16/04 17:30

Legia Warszawa

Pekhart 13, Wszołek 87
2-2

Lech Poznań

Sousa 47, 69
PN/17/04 19:00

Stal Mielec

Matras 90
1-1

Miedź Legnica

Chuca 57
29 kolejka
PT/21/04 18:00

Wisła Płock

Śpiączka 2, Sekulski 10
2-4

Jagiellonia Białystok

Gual 35, 46, 58, Imaz 70
PT/21/04 20:30

Warta Poznań

Zrelak 67
1-0

Legia Warszawa

SO/22/04 15:00

Lechia Gdańsk

Bartkowski 89
1-2

Cracovia

Kallman 8, 75
SO/22/04 17:30

Miedź Legnica

0-2

Raków Częstochowa

Nowak 35, Racovitan 76
SO/22/04 20:00

Pogoń Szczecin

Grosicki 5 (k), Matras 45 (s), Kowalczyk 56 (k), Almqvist 75
4-2

Stal Mielec

Sappinen 60, 68
ND/23/04 12:30

Korona Kielce

Szykawka 29, 40
2-2

Zagłębie Lubin

Poletanović 19, Kurminowski 44
ND/23/04 15:00

Widzew Łódź

Letniowski 77, Pawłowski 83
2-3

Piast Gliwice

Tomasiewicz 22, Wilczek 36, Pyrka 72
ND/23/04 17:30

Górnik Zabrze

Krawczyk 11, Okunuki 44
2-0

Śląsk Wrocław

PN/24/04 19:00

Radomiak Radom

Rocha 9
1-1

Lech Poznań

Sobiech 84
30 kolejka
PT/28/04 18:00

Legia Warszawa

Josue 13 (k), Muci 90
2-0

Wisła Płock

PT/28/04 20:30

Raków Częstochowa

Piasecki 45, Koczerhin 75, Papanikolaou 81, Gutkovskis 90
4-0

Lechia Gdańsk

SO/29/04 15:00

Jagiellonia Białystok

Gual 9, Szymonowicz 17 (s), Nene 31
3-1

Warta Poznań

Savić 81
SO/29/04 17:30

Zagłębie Lubin

Kurminowski 33, Chodyna 90
2-0

Widzew Łódź

SO/29/04 20:00

Piast Gliwice

0-0

Pogoń Szczecin

ND/30/04 12:30

Śląsk Wrocław

0-1

Radomiak Radom

Rocha 9
ND/30/04 15:00

Stal Mielec

Kruk 40, 72
2-1

Korona Kielce

Petrow 9
ND/30/04 17:30

Lech Poznań

0-1

Górnik Zabrze

Yokota 44
PN/01/05 19:00

Cracovia

Konoplanka 69
1-1

Miedź Legnica

Drachal 45
31 kolejka
PT/05/05 18:00

Jagiellonia Białystok

Gual 65 (k)
1-1

Śląsk Wrocław

Yeboah 43
PT/05/05 20:30

Górnik Zabrze

Rasak 36, Dadok 74
2-0

Warta Poznań

SO/06/05 15:00

Radomiak Radom

0-1

Piast Gliwice

Chrapek 15
SO/06/05 17:30

Lech Poznań

Velde 22, Marchwiński 24, Skóraś 45
3-0

Cracovia

SO/06/05 20:00

Lechia Gdańsk

Kubicki 16
1-3

Zagłębie Lubin

Kopacz 40, Chodyna 70, Pieńko 89
ND/07/05 12:30

Wisła Płock

0-0

Stal Mielec

ND/07/05 15:00

Korona Kielce

Łukowski 36 (k)
1-0

Raków Częstochowa

ND/07/05 17:30

Pogoń Szczecin

Łęgowski 10, Biczachczjan 88
2-1

Legia Warszawa

Rosołek 48
PN/08/05 19:00

Miedź Legnica

0-1

Widzew Łódź

Kun 87
32 kolejka
PT/12/05 18:00

Piast Gliwice

Pyrka 55, Ameyaw 69
2-1

Korona Kielce

Godinho 90
PT/12/05 20:30

Legia Warszawa

Josue 22, Muci 48, Rosołek 64, Nawrocki 75, Kramer 88
5-1

Jagiellonia Białystok

Nawrocki 15 (s)
SO/13/05 15:00

Śląsk Wrocław

Leiva 36, Yeboah 55, Jastrzembski 90
3-1

Wisła Płock

Śpiączka 30
SO/13/05 17:30

Cracovia

0-1

Zagłębie Lubin

Łakomy 83
SO/13/05 20:00

Widzew Łódź

Pawłowski 20, Ciganiks 82
2-3

Górnik Zabrze

Pacheco 39, Sekulić 44, Yokota 72
ND/14/05 12:30

Stal Mielec

0-0

Lechia Gdańsk

ND/14/05 15:00

Pogoń Szczecin

Dąbrowski 42, Grosicki 65 (k), Mijusković 77 (s)
3-2

Miedź Legnica

Chuca 26, Drygas 73
ND/14/05 17:30

Raków Częstochowa

0-2

Lech Poznań

Marchwiński 32, Velde 73 (k)
PN/15/05 19:00

Warta Poznań

Savić 53
1-2

Radomiak Radom

Kościelny 23 (s), Semedo 28
33 kolejka
PT/19/05 18:00

Zagłębie Lubin

Gaprindaszwili 33, Kurminowski 45
2-0

Stal Mielec

PT/19/05 20:30

Korona Kielce

0-3

Lech Poznań

Velde 33, 56, Marchwiński 53
SO/20/05 15:00

Jagiellonia Białystok

Imaz 14
1-1

Cracovia

Romanczuk 58 (s)
SO/20/05 17:30

Górnik Zabrze

Włodarczyk 78 (k), Podolski 90
2-1

Pogoń Szczecin

Almqvist 83
SO/20/05 20:00

Lechia Gdańsk

Gajos 90
1-0

Legia Warszawa

ND/21/05 12:30

Śląsk Wrocław

Schwarz 38, Yeboah 40, 74, Leiva 56
4-2

Miedź Legnica

Niewulis 52, Obieta 90
ND/21/05 15:00

Radomiak Radom

Castaneda 6, Abramowicz 45, Semedo 85
3-1

Widzew Łódź

Terpiłowski 7
ND/21/05 17:30

Wisła Płock

Sekulski 10
1-2

Raków Częstochowa

Koczerhin 81, 86
PN/22/05 19:00

Warta Poznań

Szmyt 23 (k)
1-1

Piast Gliwice

Chrapek 5
34 kolejka
SO/27/05 17:30

Cracovia

Knap 37, Ghita 62, Makuch 65
3-0

Wisła Płock

SO/27/05 17:30

Lech Poznań

Sobiech 29, Satka 56
2-0

Jagiellonia Białystok

SO/27/05 17:30

Legia Warszawa

Augustyniak 37, 49, Rosołek 44
3-1

Śląsk Wrocław

Exposito 6
SO/27/05 17:30

Miedź Legnica

0-0

Górnik Zabrze

SO/27/05 17:30

Piast Gliwice

3-0
(wo)

Lechia Gdańsk

SO/27/05 17:30

Pogoń Szczecin

Grosicki 34 (k), Łęgowski 47, Zahović 51, Gorgon 90
4-0

Radomiak Radom

SO/27/05 17:30

Raków Częstochowa

Berggren 76
1-1

Zagłębie Lubin

Pieńko 73
SO/27/05 17:30

Stal Mielec

Gerbowski 24
1-0

Warta Poznań

SO/27/05 17:30

Widzew Łódź

0-3

Korona Kielce

Błanik 5, Malarczyk 40, Łukowski 60

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Jagiellonia B.
2-0
Puszcza N.
PT/19/07 20:30
Śląsk W.
1-1
Lechia G.
SO/20/07 14:45
GKS K.
1-2
Radomiak R.
SO/20/07 17:30
Pogoń S.
3-0
Korona K.
SO/20/07 20:15
Legia W.
2-0
Zagłębie L.
ND/21/07 14:45
Cracovia
1-1
Piast G.
ND/21/07 17:30
Lech P.
2-0
Górnik Z.
ND/21/07 20:15
Motor L.
0-2
Raków C.
PN/22/07 19:00
Stal M.
1-1
Widzew Ł.
PT/26/07 18:00
Puszcza N.
-
Górnik Z.
PT/26/07 20:30
Lechia G.
-
Motor L.
SO/27/07 14:45
Stal M.
-
GKS K.
SO/27/07 17:30
Radomiak R.
-
Jagiellonia B.
SO/27/07 20:15
Widzew Ł.
-
Lech P.
ND/28/07 14:45
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
ND/28/07 17:30
Piast G.
-
Śląsk W.
ND/28/07 20:15
Korona K.
-
Legia W.
PN/29/07 19:00
Raków C.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 TVP Sport LM: Poniewież - Jagiellonia (na żywo)
18:00 Polsat Sp.1 LK: Ryga - Śląsk (na żywo)