Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 21 lutego 2024

Fortuna 1 Liga

« 1 2 3   ...   1628 1629 1630 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1ŁKS Łódź346658-3619-9-613-3-16-6-5
2Ruch Chorzów346248-3317-11-610-5-27-6-4
3Termalica Nieciecza 346155-3716-13-510-6-16-7-4
4Wisła Kraków346061-3818-6-1010-4-38-2-7
5Puszcza Niepołomice345849-3616-10-810-5-26-5-6
6Stal Rzeszów345157-4414-9-1111-3-33-6-8
7Podbeskidzie Bielsko-Biała344956-4712-13-97-5-55-8-4
8Arka Gdynia344856-4513-9-123-7-710-2-5
9Chrobry Głogów344644-5312-10-125-7-57-3-7
10GKS Katowice344441-3910-14-105-6-65-8-4
11Zagłębie Sosnowiec344233-4310-12-128-4-52-8-7
12Górnik Łęczna344040-459-13-125-9-34-4-9
13GKS Tychy343946-5210-9-155-6-65-3-9
14Resovia343843-519-11-144-5-85-6-6
15Odra Opole343739-4810-7-175-4-85-3-9
16Skra Częstochowa343119-509-4-213-3-116-1-10
17Chojniczanka Chojnice342735-575-12-175-6-60-6-11
18Sandecja Nowy Sącz342728-545-12-174-4-91-8-8
SO/03/06 17:30
Górnik Ł.
0-3
Wisła K.
SO/03/06 17:30
Zagłębie S.
1-1
Sandecja N.
SO/03/06 17:30
Podbeskidzie B.
4-3
Resovia
SO/03/06 17:30
Termalica N.
2-1
Arka G.
SO/03/06 17:30
ŁKS Ł.
1-0
Odra O.
SO/03/06 17:30
Chojniczanka C.
3-3
GKS K.
SO/03/06 17:30
Ruch C.
1-0
GKS T.
SO/03/06 17:30
Stal R.
2-1
Skra C.
SO/03/06 17:30
Puszcza N.
0-1
Chrobry G.
Strzelcy
21 Czubak (Arka)
20 Fernandez (Wisła)
16 Biliński (Podbeskidzie)
16 Pirulo (ŁKS Łódź)
16 Roman (Podbeskidzie)
14 Szczepan (Ruch)
10 Michalik (Stal)
10 Mróz (Resovia)
9 Czyżycki (GKS Tychy)
1 kolejka
PT/15/07 18:00

Termalica Nieciecza

Radwański 16, Błachewicz 80
2-1

Odra Opole

Mikinić 39 (k)
PT/15/07 20:30

Ruch Chorzów

0-0

Skra Częstochowa

SO/16/07 15:00

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 10, Grolik 26
2-2

GKS Tychy

Rumin 9, Wołkowicz 78 (k)
SO/16/07 17:30

Wisła Kraków

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/16/07 20:00

ŁKS Łódź

0-2

GKS Katowice

Repka 8, Roginić 24
ND/17/07 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Arka Gdynia

Skóra 57
ND/17/07 15:00

Puszcza Niepołomice

Koj 1
1-0

Górnik Łęczna

ND/17/07 18:00

Stal Rzeszów

Olejarka 25, Prokić 45, Góra 61
3-3

Chrobry Głogów

Steblecki 4, Machaj 36 (k), Głowacki 87 (s)
PN/18/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 41, Fabry 77
2-1

Resovia

Mikulec 2
2 kolejka
PT/22/07 18:00

Skra Częstochowa

Kozłowski 3, Hilbrycht 49
2-0

Chojniczanka Chojnice

PT/22/07 20:30

Resovia

0-2

Wisła Kraków

Żyro 18, Łasicki 79
SO/23/07 15:00

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 42, Tomalski 54
2-1

Stal Rzeszów

Danielewicz 22
SO/23/07 17:30

Arka Gdynia

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/23/07 20:00

Chrobry Głogów

0-2

Ruch Chorzów

Wójtowicz 75, Pląskowski 78
ND/24/07 12:40

GKS Tychy

0-1

ŁKS Łódź

Pirulo 61
ND/24/07 15:00

Górnik Łęczna

Turek 8
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Walski 6 (k)
ND/24/07 18:00

GKS Katowice

Jędrych 9 (k), Błąd 16, Urynowicz 53
3-3

Termalica Nieciecza

Poznar 34, 48, Pietraszkiewicz 90
PN/25/07 18:00

Odra Opole

Tkocz 90
1-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rodriguez 87, Biliński 88
3 kolejka
PT/29/07 18:00

Resovia

0-0

Sandecja Nowy Sącz

PT/29/07 20:30

Odra Opole

Mikinić 45 (k)
1-4

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 31 (k), 38, Bryła 35, Fabry 85 (k)
SO/30/07 15:00

ŁKS Łódź

Kowalczyk 31, Janczukowicz 72
2-1

Skra Częstochowa

Sajdak 45
SO/30/07 17:30

Wisła Kraków

Żyro 60 (k)
1-0

Arka Gdynia

SO/30/07 20:00

Ruch Chorzów

Szur 56, Michalski 85
2-0

Puszcza Niepołomice

ND/31/07 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 62
1-0

GKS Katowice

ND/31/07 15:00

Stal Rzeszów

Marczuk 8
1-0

Górnik Łęczna

ND/31/07 18:00

Chojniczanka Chojnice

0-2

Chrobry Głogów

Steblecki 44, Bochnak 53
PN/01/08 18:00

Termalica Nieciecza

0-2

GKS Tychy

Dominguez 40, Mańka 78
4 kolejka
PT/05/08 18:00

Arka Gdynia

Czubak 14
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Marcjanik 90 (s)
PT/05/08 20:30

Odra Opole

0-1

Wisła Kraków

Młyński 47
SO/06/08 15:00

Górnik Łęczna

Szramowski 49
1-1

Resovia

Garcia 45
SO/06/08 17:30

GKS Katowice

Szwedzik 30, 46, Urynowicz 67
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 65 (k)
SO/06/08 20:00

Chrobry Głogów

Bochnak 51, 90
2-3

ŁKS Łódź

Pirulo 10 (k), 15, Kowalczyk 76
ND/07/08 12:40

GKS Tychy

Czyżycki 45
1-4

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bernard 12, Jodłowiec 52, Biliński 68, Sitek 90
ND/07/08 15:00

Skra Częstochowa

0-2

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 15, Karasek 66
ND/07/08 18:00

Puszcza Niepołomice

Klisiewicz 38 (k), 80, 84
3-2

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 7, Grolik 90
PN/08/08 18:00

Stal Rzeszów

Kłos 5, Olejarka 50
2-3

Ruch Chorzów

Moneta 34, Pląskowski 43, Kasolik 73
5 kolejka
WT/09/08 18:00

Odra Opole

Niziołek 35 (k), Guzdek 41, Łapiński 82, Szrek 86
4-2

Sandecja Nowy Sącz

Słaby 20, Walski 87
WT/09/08 20:30

Wisła Kraków

Fernandez 71, 75
2-1

GKS Katowice

Błąd 3
ŚR/10/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Skra Częstochowa

Mesjasz 88 (k)
ŚR/10/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Banaszewski 19
1-0

GKS Tychy

ŚR/10/08 18:00

Resovia

Antonik 74
1-3

Arka Gdynia

Czubak 6, Kuzimski 61 (k), Haydary 76
ŚR/10/08 20:30

ŁKS Łódź

Dankowski 3, Trąbka 7
2-0

Puszcza Niepołomice

CZ/11/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 3
1-1

Stal Rzeszów

Sadłocha 5
CZ/11/08 18:00

Termalica Nieciecza

Radwański 52, Mesanović 56, Grabowski 66
3-1

Chrobry Głogów

Wolsztyński 6
CZ/11/08 20:30

Ruch Chorzów

Kasolik 20
1-1

Górnik Łęczna

Kryeziu 81
6 kolejka
PT/12/08 20:30

GKS Katowice

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/13/08 15:00

Skra Częstochowa

Mesjasz 73 (k)
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/13/08 17:30

GKS Tychy

Żyro 44 (s), Rumin 58, Czyżycki 70
3-1

Wisła Kraków

Fernandez 36 (k)
SO/13/08 20:00

Odra Opole

Łapiński 31
1-1

Resovia

Mróz 19
ND/14/08 12:40

Stal Rzeszów

Szeliga 47 (s)
1-0

ŁKS Łódź

ND/14/08 15:00

Górnik Łęczna

Biernat 16
1-2

Arka Gdynia

Haydary 37, Czubak 78
ND/14/08 18:00

Chrobry Głogów

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 76
PN/15/08 15:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Termalica Nieciecza

PN/15/08 18:00

Ruch Chorzów

Swędrowski 35
1-1

Chojniczanka Chojnice

Tuszyński 90
7 kolejka
PT/19/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 29, Cegiełka 88
2-1

Górnik Łęczna

Grzeszczyk 44
PT/19/08 20:30

ŁKS Łódź

Pirulo 35, Lorenc 48
2-0

Ruch Chorzów

SO/20/08 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 82 (k)
SO/20/08 17:30

Wisła Kraków

Fernandez 37 (k), Młyński 46, Gruszkowski 90
3-0

Skra Częstochowa

SO/20/08 20:00

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 19 (k), Mesanović 59
2-1

Stal Rzeszów

Marczuk 21
ND/21/08 12:40

Arka Gdynia

Adamczyk 70
1-2

Odra Opole

Kamiński 65, Klec 90
ND/21/08 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 33 (k)
1-2

Chrobry Głogów

Bochnak 66, 69
ND/21/08 18:00

Resovia

0-1

GKS Katowice

Szwedzik 8
PN/22/08 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-5

GKS Tychy

Czyżycki 45, Dominguez 51, Wołkowicz 63 (k), Szymura 68, Nedić 90 (k)
8 kolejka
PT/26/08 18:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Zagłębie Sosnowiec

PT/26/08 20:30

Chrobry Głogów

Machaj 65 (k), 90 (k)
2-1

Wisła Kraków

Rodado 6
SO/27/08 15:00

Górnik Łęczna

Krykun 4, 45, Gąska 27 (k), Biernat 71
4-1

Odra Opole

Niziołek 57 (k)
SO/27/08 15:00

Stal Rzeszów

Poczobut 7, Piątek 10, Rodriguez 26 (s), Olejarka 51, Wolski 54
5-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/27/08 17:30

Ruch Chorzów

Sikora 18, Swędrowski 48
2-1

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 23 (k)
SO/27/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Tuszyński 42
1-0

ŁKS Łódź

ND/28/08 12:40

GKS Katowice

0-1

Arka Gdynia

Haydary 65
ND/28/08 15:00

Skra Częstochowa

0-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/28/08 18:00

GKS Tychy

Żytek 23
1-1

Resovia

Antonik 80
9 kolejka
PT/02/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Poczobut 44 (s)
1-0

Stal Rzeszów

PT/02/09 20:30

Wisła Kraków

Rodado 3, Basha 85
2-3

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 22 (k), Thiakane 25, Mroziński 45
SO/03/09 15:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Chrobry Głogów

Mucha 45 (k)
SO/03/09 17:30

Termalica Nieciecza

Poznar 23, 29
2-2

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 82, Mikołajczak 89
SO/03/09 20:00

Resovia

Chuchro 76
1-2

Skra Częstochowa

Kozłowski 52, Krzyżak 78
ND/04/09 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Ruch Chorzów

Szczepan 68
ND/04/09 18:00

Arka Gdynia

Haydary 21, 23, Czubak 33, 59, Stępień 51
5-0

GKS Tychy

PN/05/09 18:00

Odra Opole

0-1

GKS Katowice

Jędrych 17
PN/05/09 20:00

ŁKS Łódź

Pirulo 8, 88 (k), Kowalczyk 17
3-2

Górnik Łęczna

Tkacz 10, 48
10 kolejka
PT/09/09 18:00

GKS Tychy

Żytek 51, Mikita 80
2-0

Odra Opole

PT/09/09 20:30

Ruch Chorzów

Swędrowski 10, Michalski 89
2-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/10/09 15:00

Skra Częstochowa

Kozłowski 66
1-2

Arka Gdynia

Adamczyk 51, Haydary 74
SO/10/09 17:30

Stal Rzeszów

Michalik 22, 56
2-1

Wisła Kraków

Żyro 16
SO/10/09 20:00

Górnik Łęczna

Gąska 23, Krykun 34
2-2

GKS Katowice

Kołodziejski 70, Roginić 81
ND/11/09 12:40

ŁKS Łódź

Trąbka 2
1-1

Termalica Nieciecza

Radwański 50
ND/11/09 15:00

Puszcza Niepołomice

Bartosz 2, Mroziński 22, Sołowiej 53 (k), Tomalski 57, Thiakane 62
5-2

Sandecja Nowy Sącz

Fall 35, Wróbel 75
ND/11/09 18:00

Chojniczanka Chojnice

Karbowy 45, Skrzypczak 73
2-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 6, 54, Simonsen 90
PN/12/09 18:00

Chrobry Głogów

Hoogenhout 8 (s)
1-1

Resovia

Mróz 26
11 kolejka
CZ/15/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Stal Rzeszów

Michalik 74
PT/16/09 18:00

Arka Gdynia

Czubak 22, Haydary 36, Marcjanik 49
3-4

Chrobry Głogów

Machaj 29, Steblecki 76, 81, Jóźwiak 90
PT/16/09 20:30

Wisła Kraków

Fernandez 27 (k)
1-1

Ruch Chorzów

Szczepan 59
SO/17/09 17:30

GKS Katowice

Błąd 13
1-1

GKS Tychy

Czyżycki 6
SO/17/09 20:00

Termalica Nieciecza

Poznar 56, 72
2-2

Górnik Łęczna

Gąska 33 (k), Krykun 37
SO/17/09 20:00

Resovia

Wasiluk 23 (k), Krasa 60
2-1

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 90
ND/18/09 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 77
1-1

ŁKS Łódź

Rodriguez 36 (s)
ND/18/09 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Banaszewski 66
1-1

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 19
ND/18/09 18:00

Odra Opole

Kamiński 84
1-0

Skra Częstochowa

12 kolejka
PT/30/09 18:00

ŁKS Łódź

Kort 77
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 84
PT/30/09 20:30

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 50 (k)
1-0

Wisła Kraków

SO/01/10 15:00

Skra Częstochowa

0-1

GKS Katowice

Arak 72
SO/01/10 17:30

Stal Rzeszów

Bondarenko 49 (s), Prokić 53, 90
3-4

Resovia

Wasiluk 32 (k), Górski 44, Antonik 70, Kwiecień 82
SO/01/10 20:00

Górnik Łęczna

Gąska 14 (k), Biernat 86, Sobol 90
3-2

GKS Tychy

Biernat 81 (s), Wołkowicz 90 (k)
ND/02/10 12:40

Ruch Chorzów

Kasolik 54, Foszmańczyk 89
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Walski 27 (k)
ND/02/10 15:00

Puszcza Niepołomice

Boguski 19, Mroziński 45
2-0

Arka Gdynia

ND/02/10 18:00

Termalica Nieciecza

Karasek 41, Mesanović 62 (k)
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Celtik 32, Biliński 43
PN/03/10 18:00

Chrobry Głogów

Bochnak 9, Steblecki 62
2-2

Odra Opole

Makuszewski 4, Marzec 21
13 kolejka
PT/07/10 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 68, Mas 72
2-1

Chojniczanka Chojnice

Mazek 51
PT/07/10 20:30

Wisła Kraków

Jaroch 30, Fernandez 38 (k)
2-2

ŁKS Łódź

Monsalve 56, Pirulo 77
SO/08/10 15:00

GKS Katowice

Arak 58
1-0

Chrobry Głogów

SO/08/10 17:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 30
1-0

Górnik Łęczna

SO/08/10 20:00

Resovia

Vieira 9
1-1

Ruch Chorzów

Szczepan 66 (k)
ND/09/10 12:40

Arka Gdynia

Adamczyk 5 (k), Gol 16
2-2

Stal Rzeszów

Głowacki 12 (k), Poczobut 44
ND/09/10 15:00

GKS Tychy

Biegański 42, 45, Czyżycki 46, 53, Mikita 85
5-0

Skra Częstochowa

ND/09/10 18:00

Odra Opole

Tkocz 48, Marzec 82
2-3

Puszcza Niepołomice

Mroziński 6, Klisiewicz 31 (k), Wojcinowicz 58
PN/10/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Rozwandowicz 40, Banaszewski 59
2-1

Termalica Nieciecza

Rep 26
14 kolejka
PT/14/10 18:00

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 79
1-2

Resovia

Eizenchart 60, Antonik 62
PT/14/10 20:30

ŁKS Łódź

Janczukowicz 63
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/15/10 15:00

Górnik Łęczna

Łychowydko 43, Kryeziu 59, Sobol 83
3-0

Skra Częstochowa

SO/15/10 15:00

Puszcza Niepołomice

Mroziński 79
1-1

GKS Katowice

Arak 45 (k)
SO/15/10 17:30

Termalica Nieciecza

0-0

Wisła Kraków

SO/15/10 20:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 14, 60
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 46, Jończy 90
ND/16/10 12:40

Ruch Chorzów

Szczepan 8 (k), Swędrowski 90
2-4

Arka Gdynia

Czubak 29, 43, Haydary 45, Adamczyk 90
ND/16/10 15:00

Chrobry Głogów

Bochnak 10, 73, Bogusz 67, Wolsztyński 85 (k)
4-1

GKS Tychy

Jaroch 88
ND/16/10 18:00

Stal Rzeszów

Góra 29, Prokić 51, 69, Głowacki 77 (k)
4-2

Odra Opole

Niziołek 23 (k), Guzdek 87
15 kolejka
PT/21/10 20:30

Odra Opole

Klec 77
1-1

Ruch Chorzów

Sikora 63
SO/22/10 15:00

Sandecja Nowy Sącz

Fall 81
1-1

Termalica Nieciecza

Mesanović 70
SO/22/10 17:30

Wisła Kraków

Fernandez 50 (k), 63, Jaroch 81
3-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 13, Roman 70, Drzazga 90
SO/22/10 20:00

Arka Gdynia

Mazek 43 (s), Skóra 49
2-1

Chojniczanka Chojnice

Tuszyński 25
ND/23/10 12:40

GKS Tychy

Mikita 38, Biegański 46
2-3

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 9, Mroziński 29, 83
ND/23/10 15:00

Resovia

0-3

ŁKS Łódź

Janczukowicz 62, Pirulo 75, 90 (k)
ND/23/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 41 (k), Masłowski 90
2-2

Górnik Łęczna

Krykun 4, Tkacz 75
PN/24/10 18:00

Skra Częstochowa

Szymański 73
1-2

Chrobry Głogów

Kusztal 32, Mucha 34
PN/24/10 20:30

GKS Katowice

0-0

Stal Rzeszów

16 kolejka
PT/28/10 18:00

Termalica Nieciecza

Polarus 5, Poznar 22, Ambrosiewicz 32
3-0

Resovia

PT/28/10 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 13
1-2

Wisła Kraków

Fernandez 39, 53
SO/29/10 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 62, Bieroński 75
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/29/10 17:30

Ruch Chorzów

Pląskowski 69
1-0

GKS Katowice

SO/29/10 20:00

Stal Rzeszów

Poczobut 69 (k)
1-2

GKS Tychy

Kozina 14, 86
ND/30/10 12:40

ŁKS Łódź

Monsalve 36, Szeliga 65, Jurić 90
3-1

Arka Gdynia

Haydary 2
ND/30/10 15:00

Chojniczanka Chojnice

Janicki 71
1-2

Odra Opole

Czapliński 11, Marzec 30
ND/30/10 18:00

Górnik Łęczna

0-2

Chrobry Głogów

Steblecki 76, Wolsztyński 88
PN/31/10 18:00

Puszcza Niepołomice

Bartosz 1, Tomalski 29, Klisiewicz 42
3-0

Skra Częstochowa

17 kolejka
PT/04/11 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Wróbel 45, Iskra 63, Mas 81, Lusiusz 90
4-1

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 44
PT/04/11 20:30

Wisła Kraków

Szot 44
1-2

Górnik Łęczna

Grzeszczyk 16, Krykun 61
SO/05/11 15:00

Resovia

Antonik 28, Kwiecień 33
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 51, Biliński 60
SO/05/11 15:00

Odra Opole

Marzec 71
1-2

ŁKS Łódź

Dankowski 14, Jurić 84
SO/05/11 17:30

GKS Tychy

Rumin 16, 47
2-2

Ruch Chorzów

Swędrowski 40, Pląskowski 45
SO/05/11 20:00

GKS Katowice

Arak 48, Jędrych 82 (k), Błąd 88
3-0

Chojniczanka Chojnice

ND/06/11 12:40

Arka Gdynia

Czubak 7
1-2

Termalica Nieciecza

Karasek 71, Mesanović 80
ND/06/11 15:00

Chrobry Głogów

Wolsztyński 80
1-0

Puszcza Niepołomice

ND/06/11 18:00

Skra Częstochowa

0-1

Stal Rzeszów

Poczobut 75
18 kolejka
PT/11/11 18:00

GKS Tychy

Żytek 90
1-1

Chojniczanka Chojnice

Stróżyński 77
PT/11/11 20:30

GKS Katowice

Arak 60
1-5

ŁKS Łódź

Kowalczyk 3, Jurić 33, 45, Szeliga 39, Trąbka 52
SO/12/11 15:00

Odra Opole

Tekijaski 19 (s)
1-2

Termalica Nieciecza

Karasek 60, Polarus 70
SO/12/11 17:30

Arka Gdynia

Czubak 12, Adamczyk 33 (k)
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 50, Biliński 80 (k)
SO/12/11 20:00

Skra Częstochowa

Olejnik 45
1-1

Ruch Chorzów

Szczepan 90 (k)
ND/13/11 12:40

Sandecja Nowy Sącz

Balta 86 (s)
1-1

Wisła Kraków

Łasicki 17
ND/13/11 15:00

Chrobry Głogów

Wojtyra 70, 90, Machaj 84 (k)
3-3

Stal Rzeszów

Michalik 9, Wrona 37, Olejarka 63
ND/13/11 18:00

Górnik Łęczna

Sołowiej 55 (s), Cisse 58
2-2

Puszcza Niepołomice

Serafin 87, 90
ND/13/11 18:00

Resovia

Górski 12, Adamski 77
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 43, Bodzioch 90
19 kolejka
PT/10/02 18:00

Sandecja Nowy Sącz

3-0

Górnik Łęczna

PT/10/02 20:30

Wisła Kraków

Seweryn 16 (s), Fernandez 36
2-0

Resovia

SO/11/02 15:00

Stal Rzeszów

Prokić 73
1-0

Puszcza Niepołomice

SO/11/02 17:30

Ruch Chorzów

Foszmańczyk 90 (k)
1-0

Chrobry Głogów

SO/11/02 20:00

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 49
1-2

Arka Gdynia

Skóra 57, Rymaniak 62
ND/12/02 12:40

ŁKS Łódź

Pirulo 83 (k)
1-1

GKS Tychy

Wołkowicz 73 (k)
ND/12/02 15:00

Termalica Nieciecza

Radwański 58
1-1

GKS Katowice

Marzec 14
ND/12/02 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Odra Opole

PN/13/02 18:00

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 8, Ryczkowski 65
2-0

Skra Częstochowa

20 kolejka
PT/17/02 18:00

GKS Tychy

0-1

Termalica Nieciecza

Radwański 37
PT/17/02 20:30

Puszcza Niepołomice

0-1

Ruch Chorzów

Janoszka 90
SO/18/02 15:00

Górnik Łęczna

Pęksa 55 (s)
1-0

Stal Rzeszów

SO/18/02 17:30

Arka Gdynia

Gojny 39
1-3

Wisła Kraków

Moltenis 55, 60, Młyński 64
SO/18/02 20:00

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Odra Opole

Pikk 32, Czapliński 52
ND/19/02 12:40

GKS Katowice

Rogala 62
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 56
ND/19/02 15:00

Skra Częstochowa

Lukoszek 61
1-2

ŁKS Łódź

Szeliga 4, Mokrzycki 18
ND/19/02 18:00

Chrobry Głogów

Machaj 30 (k), 68 (k), Wojtyra 53
3-1

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 90 (k)
PN/20/02 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Wróbel 40 (k)
1-1

Resovia

Mikulec 58
21 kolejka
PT/24/02 18:00

Resovia

Wasiluk 33 (k)
1-0

Górnik Łęczna

PT/24/02 20:30

Wisła Kraków

Fernandez 68, 86
2-1

Odra Opole

Galan 37
SO/25/02 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Simonsen 90
1-0

GKS Tychy

SO/25/02 17:30

Zagłębie Sosnowiec

Karwot 7, Troć 55
2-1

GKS Katowice

Jędrych 90 (k)
SO/25/02 20:00

ŁKS Łódź

Dankowski 37, Pirulo 38, 63, Szeliga 43, Janczukowicz 90
5-2

Chrobry Głogów

Wojtyra 51 (k), 55 (k)
ND/26/02 12:40

Ruch Chorzów

Szczepan 31, Kobusiński 90
2-0

Stal Rzeszów

ND/26/02 15:00

Sandecja Nowy Sącz

0-3

Arka Gdynia

Czubak 18, 57, 73
ND/26/02 18:00

Chojniczanka Chojnice

Czajkowski 45
1-1

Puszcza Niepołomice

Zapolnik 61
PN/27/02 18:00

Termalica Nieciecza

Trubeha 75
1-0

Skra Częstochowa

22 kolejka
PT/03/03 18:00

Arka Gdynia

Capanni 5 (k), Czubak 40, 78, Skóra 45
4-0

Resovia

PT/03/03 20:30

Puszcza Niepołomice

Wojcinowicz 24
1-0

ŁKS Łódź

SO/04/03 15:00

Chrobry Głogów

0-2

Termalica Nieciecza

Karasek 30, Poznar 40
SO/04/03 17:30

GKS Katowice

Arak 69
1-3

Wisła Kraków

Fernandez 49, 54 (k), Rodado 64
SO/04/03 20:00

GKS Tychy

Żytek 76
1-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/05/03 12:40

Górnik Łęczna

Podliński 21
1-1

Ruch Chorzów

Kobusiński 61
ND/05/03 15:00

Stal Rzeszów

Prokić 16, Czajkowski 21 (s), Michalik 60
3-1

Chojniczanka Chojnice

Tuszyński 84
ND/05/03 18:00

Skra Częstochowa

Sangowski 49
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PN/06/03 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-2

Odra Opole

Niziołek 21 (k), Kamiński 48
23 kolejka
PT/10/03 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 24, 58, 65, Misztal 32, Biliński 41, Bonifacio 89
6-0

Chrobry Głogów

PT/10/03 20:30

Chojniczanka Chojnice

0-1

Ruch Chorzów

Szczepan 45
SO/11/03 15:00

Sandecja Nowy Sącz

Wróbel 68
1-1

GKS Katowice

Nekić 33 (s)
SO/11/03 17:30

Wisła Kraków

Jaroch 53, Fernandez 90 (k)
2-1

GKS Tychy

Wołkowicz 66 (k)
ND/12/03 12:40

ŁKS Łódź

Ochronczuk 90
1-0

Stal Rzeszów

ND/12/03 15:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Skra Częstochowa

Flak 40
ND/12/03 18:00

Resovia

Mikulec 29, Hoogenhout 90
2-0

Odra Opole

PN/13/03 18:00

Arka Gdynia

0-1

Górnik Łęczna

Kozak 19
ŚR/12/04 18:00

Termalica Nieciecza

Trubeha 1, Dombrowskyj 20
2-1

Puszcza Niepołomice

Kidrić 48
24 kolejka
PT/17/03 20:30

Skra Częstochowa

0-3

Wisła Kraków

Mula 28, Machała 53 (s), Villar 62
SO/18/03 15:00

Górnik Łęczna

0-0

Chojniczanka Chojnice

SO/18/03 17:30

Puszcza Niepołomice

Thiakane 42
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 89 (k)
SO/18/03 20:00

GKS Katowice

0-1

Resovia

Mróz 33
ND/19/03 14:45

Ruch Chorzów

Wójtowicz 30, Szczepan 37, Foszmańczyk 90 (k)
3-3

ŁKS Łódź

Janczukowicz 26, Dąbrowski 45, Sadlok 81 (s)
ND/19/03 18:00

Stal Rzeszów

Olejarka 71, Poczobut 77 (k)
2-2

Termalica Nieciecza

Błachewicz 80, Mesanović 88
ND/19/03 18:00

Chrobry Głogów

0-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/19/03 18:00

GKS Tychy

Boczek 18 (s), Czyżycki 65
2-3

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 38, Wróbel 56, Boczek 84
ND/19/03 18:00

Odra Opole

Kamiński 31
1-1

Arka Gdynia

Adamczyk 52 (k)
25 kolejka
PT/31/03 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Walski 73
1-2

Skra Częstochowa

Nocoń 80, Boczek 85 (s)
PT/31/03 20:30

Termalica Nieciecza

Karasek 11, Radwański 60
2-1

Ruch Chorzów

Foszmańczyk 69 (k)
SO/01/04 15:00

Odra Opole

0-1

Górnik Łęczna

Tkacz 79
SO/01/04 17:30

Wisła Kraków

Villar 16, Fernandez 22, 45, Rodado 77
4-1

Chrobry Głogów

Wolsztyński 39
SO/01/04 20:00

Arka Gdynia

Czubak 12, 45
2-2

GKS Katowice

Arak 16, Jędrych 78
ND/02/04 12:40

ŁKS Łódź

Szeliga 28, Dankowski 77
2-1

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 90 (k)
ND/02/04 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 61 (k)
1-1

Puszcza Niepołomice

Kidrić 55
ND/02/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Misztal 59, Roman 69
2-2

Stal Rzeszów

Michalik 33, 67
PN/03/04 18:00

Resovia

0-1

GKS Tychy

Żytek 26
26 kolejka
CZ/06/04 18:00

Chojniczanka Chojnice

0-0

Termalica Nieciecza

CZ/06/04 18:00

Chrobry Głogów

0-0

Sandecja Nowy Sącz

CZ/06/04 20:30

Ruch Chorzów

Szywacz 30, Szczepan 90 (k)
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Neugebauer 71, Roman 88 (k)
SO/08/04 12:40

Skra Częstochowa

0-5

Resovia

Flak 1 (s), Mróz 15, 65, Górski 63, Sylvestr 73
SO/08/04 15:00

GKS Tychy

Wołkowicz 60, 90
2-2

Arka Gdynia

Czubak 14, 90
SO/08/04 17:30

Puszcza Niepołomice

Koj 24, Kidrić 45 (k)
2-1

Wisła Kraków

Moltenis 51
SO/08/04 20:00

Stal Rzeszów

Wolski 23, Danielewicz 45, Prokić 61, Poczobut 71, Sadłocha 82, Oleksy 90
6-0

Zagłębie Sosnowiec

WT/11/04 18:00

GKS Katowice

0-2

Odra Opole

Galan 6, Makuszewski 32
WT/11/04 20:30

Górnik Łęczna

Kryeziu 17
1-1

ŁKS Łódź

Jurić 90
27 kolejka
PT/14/04 18:00

Resovia

Górski 20
1-1

Chrobry Głogów

Mucha 23
PT/14/04 20:30

Wisła Kraków

Fernandez 32 (k), Junca 34, Rodado 45
3-1

Stal Rzeszów

Poczobut 69 (k)
SO/15/04 15:00

Odra Opole

Czapliński 3, Galan 67, Mikinić 81
3-0

GKS Tychy

SO/15/04 17:30

Zagłębie Sosnowiec

Szumilas 78, Banaszewski 87
2-0

Ruch Chorzów

SO/15/04 20:00

GKS Katowice

Bergier 13, 24
2-0

Górnik Łęczna

ND/16/04 12:40

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 53 (k), 80 (k)
2-2

ŁKS Łódź

Pirulo 13, Śliwa 30
ND/16/04 15:00

Arka Gdynia

0-1

Skra Częstochowa

Szymański 86
ND/16/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 16, Hartherz 30, Simonsen 43, Janota 50
4-1

Chojniczanka Chojnice

Czajkowski 52
PN/17/04 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Wróbel 9 (k), Toporkiewicz 85
2-3

Puszcza Niepołomice

Fall 2 (s), Kidrić 15 (k), Kramarz 44
28 kolejka
PT/21/04 18:00

Chrobry Głogów

0-3

Arka Gdynia

Czubak 19, Milewski 20, Gol 26 (k)
PT/21/04 20:30

ŁKS Łódź

Kowalczyk 69, Rodriguez 90 (s)
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 53 (k)
SO/22/04 15:00

Skra Częstochowa

Nocoń 74
1-1

Odra Opole

Nowak 25
SO/22/04 17:30

Ruch Chorzów

Feliks 31, Moneta 69
2-0

Wisła Kraków

SO/22/04 20:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Resovia

ND/23/04 12:40

GKS Tychy

0-3

GKS Katowice

Błąd 38, Bergier 50, Kościelniak 53
ND/23/04 15:00

Chojniczanka Chojnice

0-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/23/04 18:00

Górnik Łęczna

Kozak 13, Krykun 31
2-1

Termalica Nieciecza

Trubeha 56
PN/24/04 18:00

Stal Rzeszów

Poczobut 8 (k), Palacz 22 (s), Kłos 30
3-0

Sandecja Nowy Sącz

29 kolejka
PT/28/04 18:00

GKS Katowice

0-1

Skra Częstochowa

Gołębiowski 68
PT/28/04 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Rozwandowicz 9
1-0

ŁKS Łódź

SO/29/04 15:00

GKS Tychy

Rumin 32, Mikita 55
2-1

Górnik Łęczna

Szymura 12 (s)
SO/29/04 17:30

Wisła Kraków

Tachi 40, Villar 51, Igbekeme 75
3-0

Chojniczanka Chojnice

SO/29/04 20:00

Resovia

Mróz 46
1-2

Stal Rzeszów

Małecki 13, Michalik 45
ND/30/04 12:40

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Ruch Chorzów

Szczepan 38
ND/30/04 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 19, Simonsen 49
2-2

Termalica Nieciecza

Ambrosiewicz 25, Hartherz 30 (s)
ND/30/04 18:00

Arka Gdynia

Milewski 71
1-1

Puszcza Niepołomice

Koj 33
PN/01/05 18:00

Odra Opole

Kamiński 77
1-0

Chrobry Głogów

30 kolejka
PT/05/05 18:00

Chojniczanka Chojnice

Mazek 36, Tuszyński 73
2-0

Sandecja Nowy Sącz

PT/05/05 20:30

ŁKS Łódź

Janczukowicz 11, Pirulo 41 (k), Szeliga 53
3-2

Wisła Kraków

Rodado 26, Fernandez 36
SO/06/05 15:00

Puszcza Niepołomice

Frelek 28
1-0

Odra Opole

SO/06/05 17:30

Ruch Chorzów

Sadlok 2
1-3

Resovia

Bąk 14, Mróz 62, 66
SO/06/05 20:00

Górnik Łęczna

Pierzak 24, Kryeziu 47, Tkacz 67
3-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mikołajewski 5, Roman 39, Sitek 52
ND/07/05 12:40

Stal Rzeszów

Małecki 11, Michalik 13
2-1

Arka Gdynia

Adamczyk 45 (k)
ND/07/05 15:00

Skra Częstochowa

0-1

GKS Tychy

Czyżycki 69
ND/07/05 18:00

Chrobry Głogów

0-0

GKS Katowice

PN/08/05 18:00

Termalica Nieciecza

Jończy 31 (s), Ambrosiewicz 50
2-0

Zagłębie Sosnowiec

31 kolejka
PT/12/05 18:00

Skra Częstochowa

0-1

Górnik Łęczna

de Amo 90
PT/12/05 20:30

Wisła Kraków

Villar 10, Jaroch 60
2-1

Termalica Nieciecza

Karasek 22
SO/13/05 15:00

GKS Katowice

Kozubal 41, Bergier 50
2-2

Puszcza Niepołomice

Mroziński 17, Kidrić 83
SO/13/05 17:30

Arka Gdynia

0-2

Ruch Chorzów

Wójtowicz 7, Szczepan 44
SO/13/05 20:00

Odra Opole

Makuszewski 8, Bednarski 28
2-0

Stal Rzeszów

ND/14/05 12:40

Sandecja Nowy Sącz

Szeliga 26 (s)
1-0

ŁKS Łódź

ND/14/05 15:00

GKS Tychy

Wołkowicz 15 (k), Czyżycki 82
2-2

Chrobry Głogów

Mucha 23, Steblecki 45 (k)
ND/14/05 18:00

Resovia

Mikulec 3, Mróz 30, Antonik 39
3-1

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 62 (k)
PN/15/05 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 54 (k)
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

32 kolejka
PT/19/05 18:00

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 80 (k)
1-3

Arka Gdynia

Czubak 24, Azaćkyj 42, Stępień 63
PT/19/05 20:30

Ruch Chorzów

Szrek 40 (s), Sikora 61, Szczepan 84
3-0

Odra Opole

SO/20/05 15:00

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 78, Kadlec 81, Wacławek 90
3-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/20/05 17:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-3

Wisła Kraków

Szot 45, Rodado 53, 70
SO/20/05 20:00

Stal Rzeszów

Michalik 62
1-1

GKS Katowice

Arak 86 (k)
ND/21/05 12:40

ŁKS Łódź

Pirulo 30, Chuchro 61 (s)
2-1

Resovia

Garcia 86
ND/21/05 15:00

Górnik Łęczna

0-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/21/05 18:00

Puszcza Niepołomice

Kidrić 40 (k), Sołowiej 43
2-1

GKS Tychy

Mikita 51
PN/22/05 18:00

Chrobry Głogów

Wojtyra 14
1-0

Skra Częstochowa

33 kolejka
PT/26/05 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lusiusz 20 (s), Drzazga 90, Roman 90
PT/26/05 20:30

Arka Gdynia

Stolc 13
1-1

ŁKS Łódź

Kowalczyk 84
SO/27/05 15:00

Resovia

Kałahur 17
1-2

Termalica Nieciecza

Chuchro 58 (s), Mesanović 80
SO/27/05 17:30

GKS Katowice

Bergier 31, Kościelniak 90
2-1

Ruch Chorzów

Szczepan 74
SO/27/05 20:00

Chrobry Głogów

Wojtyra 49 (k)
1-1

Górnik Łęczna

Podliński 67
ND/28/05 12:40

Wisła Kraków

Moltenis 2
1-2

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 55, Wrzesiński 79
ND/28/05 15:00

Odra Opole

Galan 33
1-1

Chojniczanka Chojnice

Mazek 85
ND/28/05 18:00

GKS Tychy

0-0

Stal Rzeszów

PN/29/05 18:00

Skra Częstochowa

0-3

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 25, Kidrić 81 (k), Klisiewicz 90
34 kolejka
SO/03/06 17:30

Górnik Łęczna

0-3

Wisła Kraków

Żyro 14, Szot 30, Młyński 81
SO/03/06 17:30

Zagłębie Sosnowiec

Klupś 88
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Mas 32
SO/03/06 17:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Neugebauer 29, Sitek 49, Drzazga 52, Biliński 74
4-3

Resovia

Antonik 9, Wasiluk 18 (k), 25 (k)
SO/03/06 17:30

Termalica Nieciecza

Radwański 29 (k), Śpiewak 90
2-1

Arka Gdynia

Capanni 85
SO/03/06 17:30

ŁKS Łódź

Pirulo 23
1-0

Odra Opole

SO/03/06 17:30

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 22 (k), Mazek 29, Mikołajczak 90 (k)
3-3

GKS Katowice

Rogala 11, Jędrych 60 (k), Bergier 73 (k)
SO/03/06 17:30

Ruch Chorzów

Szczepan 63
1-0

GKS Tychy

SO/03/06 17:30

Stal Rzeszów

Prokić 64, Pajnowski 90
2-1

Skra Częstochowa

Lukoszek 4
SO/03/06 17:30

Puszcza Niepołomice

0-1

Chrobry Głogów

Górski 89

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok214149-30
2Śląsk Wrocław214131-17
3Lech Poznań213936-26
4Pogoń Szczecin213639-23
5Legia Warszawa213631-24
6Raków Częstochowa203539-25
7Górnik Zabrze213228-23
8Stal Mielec202828-30
9Zagłębie Lubin212623-34
10Cracovia212529-29
11Widzew Łódź212525-30
12Piast Gliwice202420-20
13Radomiak Radom212424-33
14Warta Poznań212322-27
15Korona Kielce202122-25
16Puszcza Niepołomice202126-37
17Ruch Chorzów211422-35
18ŁKS Łódź201014-40
PT/16/02 18:00
Radomiak R.
0-4
Pogoń S.
PT/16/02 20:30
Śląsk W.
0-1
Stal M.
SO/17/02 15:00
Ruch C.
0-0
Warta P.
SO/17/02 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Lech P.
SO/17/02 20:00
Raków C.
3-1
Piast G.
ND/18/02 12:30
Zagłębie L.
1-1
Cracovia
ND/18/02 15:00
Legia W.
1-1
Puszcza N.
ND/18/02 17:30
ŁKS Ł.
0-2
Widzew Ł.
PN/19/02 19:00
Górnik Z.
3-1
Korona K.
PT/23/02 18:00
Piast G.
-
Cracovia
PT/23/02 20:30
Pogoń S.
-
ŁKS Ł.
SO/24/02 15:00
Jagiellonia B.
-
Ruch C.
SO/24/02 17:30
Lech P.
-
Śląsk W.
SO/24/02 20:00
Stal M.
-
Raków C.
ND/25/02 12:30
Puszcza N.
-
Zagłębie L.
ND/25/02 15:00
Widzew Ł.
-
Górnik Z.
ND/25/02 17:30
Korona K.
-
Legia W.
PN/26/02 19:00
Warta P.
-
Radomiak R.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 Premium 1 LM: Napoli - Barcelona (na żywo)
21:00 TVP 2 LKE: Legia - Molde (na żywo)