Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 20 listopada 2019

PKO Ekstraklasa

  • Kontuzja pomocnika Lecha Poznań
    Wtorek, 19 listopada 2019, 13:46 Kontuzja pomocnika Lecha Poznań

    Tomasz Cywka uszkodził więzadło poboczne w kolanie i w najbliższym czasie przejdzie zabieg. Potem czeka go rehabilitacja, a najwcześniej do treningów wróci za dwa miesiące.

  • Zawodnicy rezerw na treningu Legii
    Sobota, 16 listopada 2019, 09:31 Zawodnicy rezerw na treningu Legii

    We wczorajszym treningu Legii Warszawa wzięła udział grupa zawodników z trzecioligowych rezerw.

  • Wiktor Kamiński na treningu Legii
    Piątek, 15 listopada 2019, 09:20 Wiktor Kamiński na treningu Legii

    W czwartkowym treningu Legii Warszawa wziął udział 15-letni napastnik Wiktor Kamiński.

  • Nowi trenerzy w sztabie szkoleniowym Wisły
    Piątek, 15 listopada 2019, 08:44 Nowi trenerzy w sztabie szkoleniowym Wisły

    Do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Wisły Kraków dołączyli dwaj trenerzy - Grzegorz Żmija i Dawid Szulczek.

  • Komisja Ligi ukarała Górnika Zabrze
    Czwartek, 14 listopada 2019, 17:45 Komisja Ligi ukarała Górnika Zabrze

    Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Górnika Zabrze za zachowanie kibiców podczas domowego meczu 14. kolejki PKO Ekstraklasy z Piastem Gliwice.

1 2 3   ...   3717 3718 3719 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legia Warszawa152928-149-2-45-1-24-1-2
2Piast Gliwice152819-118-4-35-2-13-2-2
3Pogoń Szczecin152817-128-4-33-2-25-2-1
4Cracovia152722-148-3-45-1-23-2-2
5Śląsk Wrocław152721-147-6-24-3-03-3-2
6Wisła Płock152620-228-2-55-2-13-0-4
7Jagiellonia Białystok152325-206-5-44-1-22-4-2
8Lechia Gdańsk152117-155-6-42-4-23-2-2
9Lech Poznań152024-185-5-52-2-33-3-2
10Zagłębie Lubin151925-235-4-63-3-22-1-4
11Raków Częstochowa151917-216-1-84-0-42-1-4
12Górnik Zabrze151614-193-7-53-3-10-4-4
13Arka Gdynia151312-233-4-81-4-22-0-6
14Korona Kielce15127-193-3-92-1-41-2-5
15ŁKS Łódź151115-263-2-102-1-51-1-5
16Wisła Kraków151114-263-2-103-0-40-2-6
PT/08/11 18:00
ŁKS Ł.
0-1
Śląsk W.
PT/08/11 20:30
Piast G.
3-1
Jagiellonia B.
SO/09/11 15:00
Wisła P.
0-0
Cracovia
SO/09/11 17:30
Legia W.
5-1
Górnik Z.
SO/09/11 20:00
Wisła K.
0-1
Arka G.
ND/10/11 12:30
Zagłębie L.
2-2
Raków C.
ND/10/11 15:00
Lech P.
0-0
Korona K.
ND/10/11 17:30
Lechia G.
0-1
Pogoń S.
PT/22/11 18:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
PT/22/11 20:30
Lech P.
-
Piast G.
SO/23/11 15:00
Korona K.
-
Raków C.
SO/23/11 17:30
Pogoń S.
-
Legia W.
SO/23/11 20:00
Lechia G.
-
ŁKS Ł.
ND/24/11 15:00
Jagiellonia B.
-
Arka G.
ND/24/11 17:30
Śląsk W.
-
Wisła K.
PN/25/11 18:00
Cracovia
-
Zagłębie L.
Strzelcy
9 Felix (Piast)
9 Imaz (Jagiellonia)
9 Niezgoda (Legia)
8 Gytkjaer (Lech)
7 Bohar (Zagłębie)
7 Brożek (Wisła K.)
6 Klimala (Jagiellonia)
6 Lopes (Cracovia)
1 kolejka
PT/19/07 18:00

Arka Gdynia

0-3

Jagiellonia Białystok

Bida 6, Imaz 18, Romanczuk 80
PT/19/07 20:30

ŁKS Łódź

0-0

Lechia Gdańsk

SO/20/07 15:00

Raków Częstochowa

0-1

Korona Kielce

Kovacević 49 (k)
SO/20/07 17:30

Wisła Kraków

0-1

Śląsk Wrocław

Stiglec 62
SO/20/07 20:00

Piast Gliwice

Felix 6
1-1

Lech Poznań

Tomczyk 82
ND/21/07 15:00

Zagłębie Lubin

Bohar 5
1-1

Cracovia

Lopes 23
ND/21/07 17:30

Legia Warszawa

Kulenović 58
1-2

Pogoń Szczecin

Buksa 61, Kożulj 83
PN/22/07 18:00

Wisła Płock

Furman 48 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 75
2 kolejka
PT/26/07 18:00

Górnik Zabrze

Jimenez 73
1-0

Zagłębie Lubin

PT/26/07 20:30

Lech Poznań

Jevtić 13 (k), Gytkjaer 72, 90, Jóźwiak 90
4-0

Wisła Płock

SO/27/07 17:30

Cracovia

Hanca 90
1-2

ŁKS Łódź

Sekulski 16, Rozwandowicz 56 (k)
SO/27/07 20:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Raków Częstochowa

Petrasek 81
ND/28/07 15:00

Korona Kielce

Papadopulos 45
1-2

Legia Warszawa

Novikovas 25, Gwilia 90
ND/28/07 17:30

Lechia Gdańsk

0-0

Wisła Kraków

ND/28/07 17:30

Śląsk Wrocław

Exposito 84, Broź 88 (k)
2-1

Piast Gliwice

Felix 31
PN/29/07 18:00

Pogoń Szczecin

Kożulj 76, Spiridonović 90
2-0

Arka Gdynia

3 kolejka
PT/02/08 18:00

Arka Gdynia

Deja 51
1-1

Korona Kielce

Żubrowski 18
PT/02/08 20:30

Zagłębie Lubin

Szysz 70, Poręba 78
2-2

Jagiellonia Białystok

Klimala 39, Imaz 66
SO/03/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 19
1-3

Cracovia

Hanca 8, Lopes 45, Rapa 56
SO/03/08 20:00

ŁKS Łódź

Ramirez 32
1-2

Lech Poznań

Amaral 4, Jevtić 34
ND/04/08 15:00

Wisła Płock

1-2

Lechia Gdańsk

ND/04/08 17:30

Legia Warszawa

0-0

Śląsk Wrocław

ND/04/08 17:30

Piast Gliwice

0-0

Pogoń Szczecin

PN/05/08 18:00

Wisła Kraków

Chuca 90
1-0

Górnik Zabrze

4 kolejka
PT/09/08 20:30

Lech Poznań

Jevtić 14
1-3

Śląsk Wrocław

Pich 6 (k), Broź 16, 26
SO/10/08 15:00

Pogoń Szczecin

Triantafyllopoulos 55
1-0

Wisła Kraków

SO/10/08 17:30

Zagłębie Lubin

Zivec 3, Szysz 65
2-0

Arka Gdynia

SO/10/08 20:00

Górnik Zabrze

Sapała 63 (s)
1-0

Raków Częstochowa

ND/11/08 15:00

ŁKS Łódź

0-1

Piast Gliwice

Bogusz 77 (s)
ND/11/08 17:30

Cracovia

Hanca 35
1-0

Korona Kielce

PN/12/08 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 25
1-1

Jagiellonia Białystok

Mudrinski 74
ŚR/18/09 18:00

Wisła Płock

Kuświk 40
1-0

Legia Warszawa

5 kolejka
PT/16/08 20:30

Wisła Kraków

Brożek 23, 90, Niepsuj 44, Savićević 61
4-0

ŁKS Łódź

SO/17/08 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 30, Cholewiak 87
2-1

Cracovia

Rubio 71
SO/17/08 17:30

Arka Gdynia

0-0

Lech Poznań

SO/17/08 20:00

Jagiellonia Białystok

Runje 5, Bida 45, Imaz 70
3-1

Górnik Zabrze

Wolsztyński 58
ND/18/08 15:00

Piast Gliwice

Parzyszek 32
1-0

Wisła Płock

ND/18/08 17:30

Legia Warszawa

Vesović 19
1-0

Zagłębie Lubin

ND/18/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 41, Sapała 51
2-1

Lechia Gdańsk

Sobiech 90 (k)
PN/19/08 18:00

Korona Kielce

0-1

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 17
6 kolejka
PT/23/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 33, 38, 66
3-2

Wisła Kraków

Brożek 44, Buksa 90
SO/24/08 15:00

Cracovia

Lopes 30, Hanca 45 (k), van Amersfoort 89
3-1

Arka Gdynia

Schirtladze 90
SO/24/08 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 54
1-1

Śląsk Wrocław

Płacheta 37
SO/24/08 20:00

Raków Częstochowa

Schwarz 51 (k), 74 (k)
2-3

Lech Poznań

Muhar 30, Gytkjaer 32, 84
ND/25/08 15:00

Górnik Zabrze

Zapolnik 24, Jimenez 45, Angulo 90 (k)
3-0

Korona Kielce

ND/25/08 17:30

ŁKS Łódź

Sekulski 4, 60 (k)
2-3

Legia Warszawa

Nagy 51, Niezgoda 72, 81
ND/25/08 17:30

Zagłębie Lubin

0-3

Piast Gliwice

Felix 10, Parzyszek 52, Badia 90
PN/26/08 18:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 14
1-2

Wisła Płock

Ricardinho 11, Furman 48
7 kolejka
PT/30/08 18:00

Arka Gdynia

Schirtladze 55
1-0

Górnik Zabrze

PT/30/08 20:30

Korona Kielce

0-2

Jagiellonia Białystok

Runje 43, Imaz 58
SO/31/08 15:00

Wisła Płock

Kuświk 3, Merebaszwili 75
2-1

ŁKS Łódź

Sekulski 18
SO/31/08 17:30

Piast Gliwice

Felix 87 (k)
1-2

Lechia Gdańsk

Peszko 55, Udovicić 69
SO/31/08 20:00

Wisła Kraków

Mak 19, Brożek 23, 84, Wojtkowski 58
4-2

Zagłębie Lubin

Zivec 27, Balić 37
ND/01/09 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 4
1-1

Pogoń Szczecin

Buksa 22
ND/01/09 17:30

Lech Poznań

Tomczyk 88
1-2

Cracovia

Rapa 27, van Amersfoort 68
ND/01/09 20:00

Legia Warszawa

Niezgoda 5, 10, 52 (k)
3-1

Raków Częstochowa

Petrasek 90
8 kolejka
PT/13/09 18:00

Zagłębie Lubin

Zivec 14, Czerwiński 29, Bohar 44, Slisz 90, Pakulski 90
5-0

Wisła Płock

PT/13/09 20:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Legia Warszawa

SO/14/09 15:00

Raków Częstochowa

Jach 31, Forbes 80
2-0

Arka Gdynia

SO/14/09 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 23, Nalepa 33
2-1

Lech Poznań

Gytkjaer 45
SO/14/09 20:00

Korona Kielce

Pacinda 47
1-1

Wisła Kraków

Brożek 38 (k)
ND/15/09 15:00

Pogoń Szczecin

Buksa 64
1-0

ŁKS Łódź

ND/15/09 17:30

Górnik Zabrze

0-0

Śląsk Wrocław

PN/16/09 18:00

Cracovia

Huk 42 (s), Rakoczy 47
2-0

Piast Gliwice

9 kolejka
PT/20/09 18:00

Piast Gliwice

Felix 78 (k), Skóraś 81 (s)
2-1

Raków Częstochowa

Forbes 6
PT/20/09 20:30

Lech Poznań

Tomczyk 39 (k)
1-1

Jagiellonia Białystok

Klimala 22
SO/21/09 15:00

ŁKS Łódź

Kujawa 52
1-4

Arka Gdynia

Schirtladze 21, 43, Nalepa 58, Jankowski 72
SO/21/09 17:30

Lechia Gdańsk

Gajos 36, Haraslin 52
2-0

Korona Kielce

SO/21/09 20:00

Śląsk Wrocław

Exposito 22, 38, 90, Stiglec 65
4-4

Zagłębie Lubin

Starzyński 32 (k), Kopacz 45, Zivec 63, Slisz 68
ND/22/09 12:30

Wisła Płock

Furman 16, Michalski 76
2-1

Wisła Kraków

Brożek 28
ND/22/09 15:00

Pogoń Szczecin

Matynia 24
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 73
ND/22/09 17:30

Cracovia

Wdowiak 66
1-2

Legia Warszawa

Niezgoda 33 (k), Gwilia 47
10 kolejka
PT/27/09 20:30

Korona Kielce

Radin 79
1-0

Śląsk Wrocław

SO/28/09 15:00

Raków Częstochowa

Forbes 42
1-2

Wisła Płock

Szwoch 53, Tomasik 90
SO/28/09 17:30

Legia Warszawa

Wieteska 12
1-2

Lechia Gdańsk

Nalepa 38, Augustyn 52
SO/28/09 20:00

Górnik Zabrze

Jimenez 39
1-3

Lech Poznań

Jóźwiak 24, Puchacz 43, Gytkjaer 90
ND/29/09 12:30

Arka Gdynia

0-0

Piast Gliwice

ND/29/09 15:00

Jagiellonia Białystok

Camara 41, Imaz 90
2-3

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 56, Buksa 74 (k), Frączczak 85
ND/29/09 17:30

Wisła Kraków

0-1

Cracovia

Hanca 73
PN/30/09 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 16, 57, Zivec 20
3-1

ŁKS Łódź

Pyrdoł 50
11 kolejka
PT/04/10 18:00

Wisła Płock

Ricardinho 29, Michalski 35, Tomasik 59, Kwietniewski 90
4-1

Arka Gdynia

Nalepa 74
PT/04/10 20:30

Śląsk Wrocław

Pich 57
1-1

Jagiellonia Białystok

Camara 69
SO/05/10 15:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 2
1-2

Raków Częstochowa

Bartkowski 8 (s), Kościelny 14
SO/05/10 17:30

Lech Poznań

Jevtić 40, Gytkjaer 73, Jóźwiak 77, Marchwiński 84
4-0

Wisła Kraków

SO/05/10 20:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 67
1-2

Zagłębie Lubin

Augustyn 9 (s), Bohar 63
ND/06/10 12:30

ŁKS Łódź

Kujawa 27, 29, 66, Grzesik 59
4-1

Korona Kielce

Kovacević 43 (k)
ND/06/10 15:00

Cracovia

Dytiatjew 35
1-1

Górnik Zabrze

Matuszek 13
ND/06/10 17:30

Piast Gliwice

Parzyszek 57, Felix 68
2-0

Legia Warszawa

12 kolejka
PT/18/10 18:00

Zagłębie Lubin

0-1

Pogoń Szczecin

Buksa 6
PT/18/10 20:30

Wisła Kraków

Niepsuj 57
1-2

Piast Gliwice

Parzyszek 25, 50
SO/19/10 15:00

Korona Kielce

0-1

Wisła Płock

Ricardinho 22
SO/19/10 17:30

Legia Warszawa

Novikovas 63, Rosołek 76
2-1

Lech Poznań

Jevtić 55
SO/19/10 20:00

Jagiellonia Białystok

Klimala 11, 55, Romanczuk 82
3-2

Cracovia

Lopes 9, 59
ND/20/10 15:00

Arka Gdynia

Nalepa 75, Vejinović 90
2-2

Lechia Gdańsk

Paixao 51, Sobiech 53
ND/20/10 17:30

Górnik Zabrze

Angulo 79
1-1

ŁKS Łódź

Ramirez 50
PN/21/10 18:00

Raków Częstochowa

Malinowski 90
1-0

Śląsk Wrocław

13 kolejka
PT/25/10 18:00

Cracovia

Rapa 58, Lopes 71
2-0

Pogoń Szczecin

PT/25/10 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 90
1-2

Zagłębie Lubin

Tosik 23, Bohar 67
SO/26/10 15:00

ŁKS Łódź

Ramirez 7, Guima 25
2-0

Raków Częstochowa

SO/26/10 17:30

Piast Gliwice

Felix 57
1-0

Korona Kielce

SO/26/10 20:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 52 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Jimenez 82
ND/27/10 12:30

Wisła Płock

Uryga 25, Szwoch 69, Rzeźniczak 81
3-1

Jagiellonia Białystok

Klimala 56
ND/27/10 15:00

Śląsk Wrocław

Chrapek 2, Exposito 58
2-1

Arka Gdynia

Vejinović 81 (k)
ND/27/10 17:30

Legia Warszawa

Luquinhas 1, Kante 18, 32, 53, Novikovas 74, Wszołek 80, Niezgoda 90
7-0

Wisła Kraków

14 kolejka
SO/02/11 15:00

Korona Kielce

Papadopulos 20
1-0

Zagłębie Lubin

SO/02/11 17:30

Cracovia

van Amersfoort 90
1-0

Lechia Gdańsk

SO/02/11 20:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 21
1-1

Lech Poznań

Rogne 82
ND/03/11 12:30

Jagiellonia Białystok

Kwiecień 65, Klimala 78
2-0

ŁKS Łódź

ND/03/11 15:00

Górnik Zabrze

Matuszek 56
1-1

Piast Gliwice

Wiśniewski 51 (s)
ND/03/11 17:30

Arka Gdynia

0-1

Legia Warszawa

Niezgoda 78
PN/04/11 18:00

Śląsk Wrocław

Mączyński 13, Pich 42, Chrapek 62
3-1

Wisła Płock

Michalski 78
PN/04/11 20:30

Raków Częstochowa

Petrasek 83
1-0

Wisła Kraków

15 kolejka
PT/08/11 18:00

ŁKS Łódź

0-1

Śląsk Wrocław

Sobociński 13 (s)
PT/08/11 20:30

Piast Gliwice

Felix 7, 76, Badia 25
3-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 50
SO/09/11 15:00

Wisła Płock

0-0

Cracovia

SO/09/11 17:30

Legia Warszawa

Wszołek 28, 55, Bochniewicz 54 (s), Novikovas 58, Niezgoda 63
5-1

Górnik Zabrze

Wiśniewski 75
SO/09/11 20:00

Wisła Kraków

0-1

Arka Gdynia

Jankowski 72
ND/10/11 12:30

Zagłębie Lubin

Bohar 14, Białek 42
2-2

Raków Częstochowa

Schwarz 20, Musiolik 83
ND/10/11 15:00

Lech Poznań

0-0

Korona Kielce

ND/10/11 17:30

Lechia Gdańsk

0-1

Pogoń Szczecin

Kożulj 9
16 kolejka
PT/22/11 18:00

Górnik Zabrze

-

Wisła Płock

PT/22/11 20:30

Lech Poznań

-

Piast Gliwice

SO/23/11 15:00

Korona Kielce

-

Raków Częstochowa

SO/23/11 17:30

Pogoń Szczecin

-

Legia Warszawa

SO/23/11 20:00

Lechia Gdańsk

-

ŁKS Łódź

ND/24/11 15:00

Jagiellonia Białystok

-

Arka Gdynia

ND/24/11 17:30

Śląsk Wrocław

-

Wisła Kraków

PN/25/11 18:00

Cracovia

-

Zagłębie Lubin

17 kolejka
PT/29/11 18:00

Zagłębie Lubin

-

Górnik Zabrze

PT/29/11 20:30

Wisła Płock

-

Lech Poznań

SO/30/11 15:00

Arka Gdynia

-

Pogoń Szczecin

SO/30/11 17:30

Piast Gliwice

-

Śląsk Wrocław

SO/30/11 20:00

Legia Warszawa

-

Korona Kielce

ND/01/12 12:30

Raków Częstochowa

-

Jagiellonia Białystok

ND/01/12 15:00

ŁKS Łódź

-

Cracovia

ND/01/12 17:30

Wisła Kraków

-

Lechia Gdańsk

18 kolejka
PT/06/12 18:00

Korona Kielce

-

Arka Gdynia

PT/06/12 20:30

Górnik Zabrze

-

Wisła Kraków

SO/07/12 15:00

Jagiellonia Białystok

-

Zagłębie Lubin

SO/07/12 17:30

Lech Poznań

-

ŁKS Łódź

SO/07/12 20:00

Lechia Gdańsk

-

Wisła Płock

ND/08/12 12:30

Cracovia

-

Raków Częstochowa

ND/08/12 15:00

Pogoń Szczecin

-

Piast Gliwice

ND/08/12 17:30

Śląsk Wrocław

-

Legia Warszawa

19 kolejka
PT/13/12 18:00

Arka Gdynia

-

Zagłębie Lubin

PT/13/12 20:30

Wisła Kraków

-

Pogoń Szczecin

SO/14/12 15:00

Raków Częstochowa

-

Górnik Zabrze

SO/14/12 17:30

Śląsk Wrocław

-

Lech Poznań

SO/14/12 20:00

Legia Warszawa

-

Wisła Płock

ND/15/12 12:30

Piast Gliwice

-

ŁKS Łódź

ND/15/12 15:00

Korona Kielce

-

Cracovia

ND/15/12 17:30

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

20 kolejka
CZ/19/12 18:00

ŁKS Łódź

-

Wisła Kraków

CZ/19/12 20:30

Lech Poznań

-

Arka Gdynia

PT/20/12 18:00

Cracovia

-

Śląsk Wrocław

PT/20/12 18:00

Pogoń Szczecin

-

Korona Kielce

PT/20/12 20:30

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

SO/21/12 15:00

Lechia Gdańsk

-

Raków Częstochowa

SO/21/12 17:30

Wisła Płock

-

Piast Gliwice

SO/21/12 20:00

Górnik Zabrze

-

Jagiellonia Białystok

21 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Górnik Zabrze

- -

Lech Poznań

-

Raków Częstochowa

- -

Legia Warszawa

-

ŁKS Łódź

- -

Piast Gliwice

-

Zagłębie Lubin

- -

Śląsk Wrocław

-

Lechia Gdańsk

- -

Wisła Kraków

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Płock

-

Pogoń Szczecin

SO/08/02 00:00

Arka Gdynia

-

Cracovia

22 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Arka Gdynia

- -

Jagiellonia Białystok

-

Korona Kielce

- -

Lechia Gdańsk

-

Piast Gliwice

- -

ŁKS Łódź

-

Wisła Płock

- -

Pogoń Szczecin

-

Śląsk Wrocław

- -

Raków Częstochowa

-

Legia Warszawa

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Kraków

SO/15/02 00:00

Cracovia

-

Lech Poznań

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Podbeskidzie Bielsko-Biała183433-18
2Warta Poznań183428-17
3Stal Mielec183225-17
4Radomiak Radom183228-23
5GKS Tychy182838-27
6GKS Jastrzębie172826-20
7Miedź Legnica172826-20
8Olimpia Grudziądz172427-26
9GKS Bełchatów 182423-23
10Termalica Nieciecza 182324-21
11Zagłębie Sosnowiec182326-29
12Stomil Olsztyn182214-21
13Sandecja Nowy Sącz182225-33
14Wigry Suwałki181917-25
15Chrobry Głogów171916-25
16Puszcza Niepołomice171912-21
17Chojniczanka Chojnice181625-34
18Odra Opole171311-24
SO/16/11 12:40
Podbeskidzie B.
4-1
Zagłębie S.
SO/16/11 15:00
Stomil O.
0-1
GKS B.
SO/16/11 16:00
Chojniczanka C.
1-3
Wigry S.
SO/16/11 17:00
GKS T.
2-2
Radomiak R.
SO/16/11 17:00
Sandecja N.
2-2
Termalica N.
ND/17/11 12:40
Warta P.
0-2
Stal M.
WT/26/11 17:00
GKS J.
-
Puszcza N.
ŚR/27/11 17:30
Odra O.
-
Miedź L.
ŚR/27/11 18:00
Chrobry G.
-
Olimpia G.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 TVP 1 e.ME: Polska - Słowenia (na żywo)
20:45 Pol. Sp. E. e.ME: Niemcy - Irlandia P. (na żywo)
12:30 Polsat Sport e.ME: Polska - Słowenia (powt.)
15:25 TVP Sport e.ME: Polska - Słowenia (powt.)
20:05 TVP Sport Euro 2020 - magazyn