Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 17 września 2019

PKO Ekstraklasa

  • Partyk Małecki zawieszony
    Środa, 07 września 2011, 14:07 Partyk Małecki zawieszony

    Wisła Kraków zawiesiła w prawach zawodnika Patryka Małeckiego. Okres zawieszenia to tydzień. Dodatkowo pomocnik Wisły zapłaci karę finansową.

  • Słaba sprzedaż karnetów Lecha
    Środa, 07 września 2011, 12:10 Słaba sprzedaż karnetów Lecha

    Jeszcze niedawno na mecze Lecha Poznań przychodziła największa liczba kibiców w Polsce. Teraz sytuacja ta się zmienia, a mniejsza liczba widzów przekłada się na spadającą sprzedaż karnetów.

  • Melikson wraca szybciej ze zgrupowania kadry
    Wtorek, 06 września 2011, 17:46 Melikson wraca szybciej ze zgrupowania kadry

    Z powodu urazu piłkarz Wisły Kraków nie zagrał w meczu reprezentacji Izraela z Grecją.

  • Korona osłabiona na miesiąc czasu
    Wtorek, 06 września 2011, 16:55 Korona osłabiona na miesiąc czasu

    Groźnej kontuzji ręki nabawił się piłkarz Korony Kielce - Grzegorz Lech.

  • Hubnik wraca po kontuzji
    Wtorek, 06 września 2011, 09:14 Hubnik wraca po kontuzji

    Legia Warszawa przygotowuje się do ligowego spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Do treningów ze stołeczną drużyną wrócił Michal Hubnik.

« 1 2 3   ...   3668 3669 3670   ...   3674 3675 3676 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pogoń Szczecin8179-45-2-13-0-12-2-0
2Cracovia81614-85-1-23-0-12-1-1
3Śląsk Wrocław81610-54-4-02-1-02-3-0
4Jagiellonia Białystok81514-74-3-12-1-12-2-0
5Legia Warszawa71410-64-2-12-1-12-1-0
6Lechia Gdańsk8139-73-4-11-3-02-1-1
7Wisła Kraków81112-83-2-33-0-10-2-2
8Lech Poznań81113-113-2-31-0-22-2-1
9Piast Gliwice8118-73-2-31-2-12-0-2
10Górnik Zabrze8117-63-2-33-1-00-1-3
11Raków Częstochowa899-123-0-52-0-31-0-2
12Zagłębie Lubin8812-122-2-42-2-10-0-3
13Wisła Płock776-152-1-41-1-11-0-3
14Korona Kielce854-111-2-50-1-31-1-2
15Arka Gdynia853-131-2-51-2-10-0-4
16ŁKS Łódź846-141-1-60-1-31-0-3
PT/13/09 18:00
Zagłębie L.
5-0
Wisła P.
PT/13/09 20:30
Jagiellonia B.
0-0
Legia W.
SO/14/09 15:00
Raków C.
2-0
Arka G.
SO/14/09 17:30
Lechia G.
2-1
Lech P.
SO/14/09 20:00
Korona K.
1-1
Wisła K.
ND/15/09 15:00
Pogoń S.
1-0
ŁKS Ł.
ND/15/09 17:30
Górnik Z.
0-0
Śląsk W.
PN/16/09 18:00
Cracovia
2-0
Piast G.
PT/20/09 18:00
Piast G.
-
Raków C.
PT/20/09 20:30
Lech P.
-
Jagiellonia B.
SO/21/09 15:00
ŁKS Ł.
-
Arka G.
SO/21/09 17:30
Lechia G.
-
Korona K.
SO/21/09 20:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
ND/22/09 12:30
Wisła P.
-
Wisła K.
ND/22/09 15:00
Pogoń S.
-
Górnik Z.
ND/22/09 17:30
Cracovia
-
Legia W.
Strzelcy
7 Imaz (Jagiellonia)
6 Brożek (Wisła K.)
5 Gytkjaer (Lech)
5 Niezgoda (Legia)
4 Felix (Piast)
4 Sekulski (ŁKS)
3 Broź (Śląsk)
3 Buksa (Pogoń)
1 kolejka
PT/19/07 18:00

Arka Gdynia

0-3

Jagiellonia Białystok

Bida 6, Imaz 18, Romanczuk 80
PT/19/07 20:30

ŁKS Łódź

0-0

Lechia Gdańsk

SO/20/07 15:00

Raków Częstochowa

0-1

Korona Kielce

Kovacević 49 (k)
SO/20/07 17:30

Wisła Kraków

0-1

Śląsk Wrocław

Stiglec 62
SO/20/07 20:00

Piast Gliwice

Felix 6
1-1

Lech Poznań

Tomczyk 82
ND/21/07 15:00

Zagłębie Lubin

Bohar 5
1-1

Cracovia

Lopes 23
ND/21/07 17:30

Legia Warszawa

Kulenović 58
1-2

Pogoń Szczecin

Buksa 61, Kożulj 83
PN/22/07 18:00

Wisła Płock

Furman 48 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 75
2 kolejka
PT/26/07 18:00

Górnik Zabrze

Jimenez 73
1-0

Zagłębie Lubin

PT/26/07 20:30

Lech Poznań

Jevtić 13 (k), Gytkjaer 72, 90, Jóźwiak 90
4-0

Wisła Płock

SO/27/07 17:30

Cracovia

Hanca 90
1-2

ŁKS Łódź

Sekulski 16, Rozwandowicz 56 (k)
SO/27/07 20:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Raków Częstochowa

Petrasek 81
ND/28/07 15:00

Korona Kielce

Papadopulos 45
1-2

Legia Warszawa

Novikovas 25, Gwilia 90
ND/28/07 17:30

Lechia Gdańsk

0-0

Wisła Kraków

ND/28/07 17:30

Śląsk Wrocław

Exposito 84, Broź 88 (k)
2-1

Piast Gliwice

Felix 31
PN/29/07 18:00

Pogoń Szczecin

Kożulj 76, Spiridonović 90
2-0

Arka Gdynia

3 kolejka
PT/02/08 18:00

Arka Gdynia

Deja 51
1-1

Korona Kielce

Żubrowski 18
PT/02/08 20:30

Zagłębie Lubin

Szysz 70, Poręba 78
2-2

Jagiellonia Białystok

Klimala 39, Imaz 66
SO/03/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 19
1-3

Cracovia

Hanca 8, Lopes 45, Rapa 56
SO/03/08 20:00

ŁKS Łódź

Ramirez 32
1-2

Lech Poznań

Amaral 4, Jevtić 34
ND/04/08 15:00

Wisła Płock

1-2

Lechia Gdańsk

ND/04/08 17:30

Legia Warszawa

0-0

Śląsk Wrocław

ND/04/08 17:30

Piast Gliwice

0-0

Pogoń Szczecin

PN/05/08 18:00

Wisła Kraków

Chuca 90
1-0

Górnik Zabrze

4 kolejka
PT/09/08 20:30

Lech Poznań

Jevtić 14
1-3

Śląsk Wrocław

Pich 6 (k), Broź 16, 26
SO/10/08 15:00

Pogoń Szczecin

Triantafyllopoulos 55
1-0

Wisła Kraków

SO/10/08 17:30

Zagłębie Lubin

Zivec 3, Szysz 65
2-0

Arka Gdynia

SO/10/08 20:00

Górnik Zabrze

Sapała 63 (s)
1-0

Raków Częstochowa

ND/11/08 15:00

ŁKS Łódź

0-1

Piast Gliwice

Bogusz 77 (s)
ND/11/08 17:30

Cracovia

Hanca 35
1-0

Korona Kielce

PN/12/08 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 25
1-1

Jagiellonia Białystok

Mudrinski 74
ŚR/18/09 18:00

Wisła Płock

-

Legia Warszawa

5 kolejka
PT/16/08 20:30

Wisła Kraków

Brożek 23, 90, Niepsuj 44, Savićević 61
4-0

ŁKS Łódź

SO/17/08 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 30, Cholewiak 87
2-1

Cracovia

Rubio 71
SO/17/08 17:30

Arka Gdynia

0-0

Lech Poznań

SO/17/08 20:00

Jagiellonia Białystok

Runje 5, Bida 45, Imaz 70
3-1

Górnik Zabrze

Wolsztyński 58
ND/18/08 15:00

Piast Gliwice

Parzyszek 32
1-0

Wisła Płock

ND/18/08 17:30

Legia Warszawa

Vesović 19
1-0

Zagłębie Lubin

ND/18/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 41, Sapała 51
2-1

Lechia Gdańsk

Sobiech 90 (k)
PN/19/08 18:00

Korona Kielce

0-1

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 17
6 kolejka
PT/23/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 33, 38, 66
3-2

Wisła Kraków

Brożek 44, Buksa 90
SO/24/08 15:00

Cracovia

Lopes 30, Hanca 45 (k), van Amersfoort 89
3-1

Arka Gdynia

Schirtladze 90
SO/24/08 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 54
1-1

Śląsk Wrocław

Płacheta 37
SO/24/08 20:00

Raków Częstochowa

Schwarz 51 (k), 74 (k)
2-3

Lech Poznań

Muhar 30, Gytkjaer 32, 84
ND/25/08 15:00

Górnik Zabrze

Zapolnik 24, Jimenez 45, Angulo 90 (k)
3-0

Korona Kielce

ND/25/08 17:30

ŁKS Łódź

Sekulski 4, 60 (k)
2-3

Legia Warszawa

Nagy 51, Niezgoda 72, 81
ND/25/08 17:30

Zagłębie Lubin

0-3

Piast Gliwice

Felix 10, Parzyszek 52, Badia 90
PN/26/08 18:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 14
1-2

Wisła Płock

Ricardinho 11, Furman 48
7 kolejka
PT/30/08 18:00

Arka Gdynia

Schirtladze 55
1-0

Górnik Zabrze

PT/30/08 20:30

Korona Kielce

0-2

Jagiellonia Białystok

Runje 43, Imaz 58
SO/31/08 15:00

Wisła Płock

Kuświk 3, Merebaszwili 75
2-1

ŁKS Łódź

Sekulski 18
SO/31/08 17:30

Piast Gliwice

Felix 87 (k)
1-2

Lechia Gdańsk

Peszko 55, Udovicić 69
SO/31/08 20:00

Wisła Kraków

Mak 19, Brożek 23, 84, Wojtkowski 58
4-2

Zagłębie Lubin

Zivec 27, Balić 37
ND/01/09 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 4
1-1

Pogoń Szczecin

Buksa 22
ND/01/09 17:30

Lech Poznań

Tomczyk 88
1-2

Cracovia

Rapa 27, van Amersfoort 68
ND/01/09 20:00

Legia Warszawa

Niezgoda 5, 10, 52 (k)
3-1

Raków Częstochowa

Petrasek 90
8 kolejka
PT/13/09 18:00

Zagłębie Lubin

Zivec 14, Czerwiński 29, Bohar 44, Slisz 90, Pakulski 90
5-0

Wisła Płock

PT/13/09 20:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Legia Warszawa

SO/14/09 15:00

Raków Częstochowa

Jach 31, Forbes 80
2-0

Arka Gdynia

SO/14/09 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 23, Nalepa 33
2-1

Lech Poznań

Gytkjaer 45
SO/14/09 20:00

Korona Kielce

Pacinda 47
1-1

Wisła Kraków

Brożek 38 (k)
ND/15/09 15:00

Pogoń Szczecin

Buksa 64
1-0

ŁKS Łódź

ND/15/09 17:30

Górnik Zabrze

0-0

Śląsk Wrocław

PN/16/09 18:00

Cracovia

Huk 42 (s), Rakoczy 47
2-0

Piast Gliwice

9 kolejka
PT/20/09 18:00

Piast Gliwice

-

Raków Częstochowa

PT/20/09 20:30

Lech Poznań

-

Jagiellonia Białystok

SO/21/09 15:00

ŁKS Łódź

-

Arka Gdynia

SO/21/09 17:30

Lechia Gdańsk

-

Korona Kielce

SO/21/09 20:00

Śląsk Wrocław

-

Zagłębie Lubin

ND/22/09 12:30

Wisła Płock

-

Wisła Kraków

ND/22/09 15:00

Pogoń Szczecin

-

Górnik Zabrze

ND/22/09 17:30

Cracovia

-

Legia Warszawa

10 kolejka
PT/27/09 20:30

Korona Kielce

-

Śląsk Wrocław

SO/28/09 15:00

Raków Częstochowa

-

Wisła Płock

SO/28/09 17:30

Legia Warszawa

-

Lechia Gdańsk

SO/28/09 20:00

Górnik Zabrze

-

Lech Poznań

ND/29/09 12:30

Arka Gdynia

-

Piast Gliwice

ND/29/09 15:00

Jagiellonia Białystok

-

Pogoń Szczecin

ND/29/09 17:30

Wisła Kraków

-

Cracovia

PN/30/09 18:00

Zagłębie Lubin

-

ŁKS Łódź

11 kolejka
PT/04/10 18:00

Wisła Płock

-

Arka Gdynia

PT/04/10 20:30

Śląsk Wrocław

-

Jagiellonia Białystok

SO/05/10 15:00

Pogoń Szczecin

-

Raków Częstochowa

SO/05/10 17:30

Lech Poznań

-

Wisła Kraków

SO/05/10 20:00

Lechia Gdańsk

-

Zagłębie Lubin

ND/06/10 12:30

ŁKS Łódź

-

Korona Kielce

ND/06/10 15:00

Cracovia

-

Górnik Zabrze

ND/06/10 17:30

Piast Gliwice

-

Legia Warszawa

12 kolejka
PT/18/10 18:00

Zagłębie Lubin

-

Pogoń Szczecin

PT/18/10 20:30

Wisła Kraków

-

Piast Gliwice

SO/19/10 15:00

Korona Kielce

-

Wisła Płock

SO/19/10 17:30

Legia Warszawa

-

Lech Poznań

SO/19/10 20:00

Jagiellonia Białystok

-

Cracovia

ND/20/10 15:00

Arka Gdynia

-

Lechia Gdańsk

ND/20/10 17:30

Górnik Zabrze

-

ŁKS Łódź

PN/21/10 18:00

Raków Częstochowa

-

Śląsk Wrocław

13 kolejka
- -

Lech Poznań

-

Zagłębie Lubin

- -

Lechia Gdańsk

-

Górnik Zabrze

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Kraków

- -

ŁKS Łódź

-

Raków Częstochowa

- -

Piast Gliwice

-

Korona Kielce

- -

Śląsk Wrocław

-

Arka Gdynia

- -

Wisła Płock

-

Jagiellonia Białystok

SO/26/10 00:00

Cracovia

-

Pogoń Szczecin

14 kolejka
- -

Cracovia

-

Lechia Gdańsk

- -

Górnik Zabrze

-

Piast Gliwice

- -

Jagiellonia Białystok

-

ŁKS Łódź

- -

Korona Kielce

-

Zagłębie Lubin

- -

Pogoń Szczecin

-

Lech Poznań

- -

Raków Częstochowa

-

Wisła Kraków

- -

Śląsk Wrocław

-

Wisła Płock

SO/02/11 00:00

Arka Gdynia

-

Legia Warszawa

15 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Pogoń Szczecin

- -

Legia Warszawa

-

Górnik Zabrze

- -

ŁKS Łódź

-

Śląsk Wrocław

- -

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Kraków

-

Arka Gdynia

- -

Wisła Płock

-

Cracovia

- -

Zagłębie Lubin

-

Raków Częstochowa

SO/09/11 00:00

Lech Poznań

-

Korona Kielce

16 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Wisła Płock

- -

Jagiellonia Białystok

-

Arka Gdynia

- -

Korona Kielce

-

Raków Częstochowa

- -

Lech Poznań

-

Piast Gliwice

- -

Lechia Gdańsk

-

ŁKS Łódź

- -

Pogoń Szczecin

-

Legia Warszawa

- -

Śląsk Wrocław

-

Wisła Kraków

SO/23/11 00:00

Cracovia

-

Zagłębie Lubin

17 kolejka
- -

Legia Warszawa

-

Korona Kielce

- -

ŁKS Łódź

-

Cracovia

- -

Piast Gliwice

-

Śląsk Wrocław

- -

Raków Częstochowa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Kraków

-

Lechia Gdańsk

- -

Wisła Płock

-

Lech Poznań

- -

Zagłębie Lubin

-

Górnik Zabrze

SO/30/11 00:00

Arka Gdynia

-

Pogoń Szczecin

18 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Wisła Kraków

- -

Jagiellonia Białystok

-

Zagłębie Lubin

- -

Korona Kielce

-

Arka Gdynia

- -

Lech Poznań

-

ŁKS Łódź

- -

Lechia Gdańsk

-

Wisła Płock

- -

Pogoń Szczecin

-

Piast Gliwice

- -

Śląsk Wrocław

-

Legia Warszawa

SO/07/12 00:00

Cracovia

-

Raków Częstochowa

19 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

- -

Korona Kielce

-

Cracovia

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Płock

- -

Piast Gliwice

-

ŁKS Łódź

- -

Raków Częstochowa

-

Górnik Zabrze

- -

Śląsk Wrocław

-

Lech Poznań

- -

Wisła Kraków

-

Pogoń Szczecin

SO/14/12 00:00

Arka Gdynia

-

Zagłębie Lubin

20 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Jagiellonia Białystok

- -

Lech Poznań

-

Arka Gdynia

- -

Lechia Gdańsk

-

Raków Częstochowa

- -

ŁKS Łódź

-

Wisła Kraków

- -

Pogoń Szczecin

-

Korona Kielce

- -

Wisła Płock

-

Piast Gliwice

- -

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

SO/21/12 00:00

Cracovia

-

Śląsk Wrocław

21 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Górnik Zabrze

- -

Lech Poznań

-

Raków Częstochowa

- -

Legia Warszawa

-

ŁKS Łódź

- -

Piast Gliwice

-

Zagłębie Lubin

- -

Śląsk Wrocław

-

Lechia Gdańsk

- -

Wisła Kraków

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Płock

-

Pogoń Szczecin

SO/08/02 00:00

Arka Gdynia

-

Cracovia

22 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Arka Gdynia

- -

Jagiellonia Białystok

-

Korona Kielce

- -

Lechia Gdańsk

-

Piast Gliwice

- -

ŁKS Łódź

-

Wisła Płock

- -

Pogoń Szczecin

-

Śląsk Wrocław

- -

Raków Częstochowa

-

Legia Warszawa

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Kraków

SO/15/02 00:00

Cracovia

-

Lech Poznań

Piłka na żywo

PT/13/09 19:00
Chojniczanka C.
3-0
GKS B.
PT/13/09 19:45
Stomil O.
1-0
Stal M.
PT/13/09 19:45
Odra O.
1-1
Sandecja N.
SO/14/09 16:00
Radomiak R.
2-1
Zagłębie S.
SO/14/09 18:00
Puszcza N.
0-1
Podbeskidzie B.
SO/14/09 18:00
GKS T.
2-1
Wigry S.
SO/14/09 19:00
Termalica N.
1-1
Warta P.
SO/14/09 19:00
GKS J.
1-0
Chrobry G.
ND/15/09 12:45
Miedź L.
2-2
Olimpia G.
- -
Zagłębie S.
-
GKS J.
- -
Chojniczanka C.
-
Radomiak R.
- -
Stal M.
-
GKS B.
- -
Wigry S.
-
Stomil O.
- -
Podbeskidzie B.
-
GKS T.
- -
Olimpia G.
-
Puszcza N.
- -
Termalica N.
-
Miedź L.
- -
Sandecja N.
-
Warta P.
PT/20/09 18:00
Chrobry G.
-
Odra O.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 Premium 2 LM: Borussia D. - Barcelona (na żywo)
21:00 Premium 1 LM: Napoli - Liverpool (na żywo)
18:00 TVP Sport Wisła P. - Legia (na żywo)
20:00 Pol. Sp. E. 1. liga: Warta - Odra (na żywo)
21:00 TVP 1 LM: PSG - Real (na żywo)