Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 08 grudnia 2019

Fortuna 1 Liga

  • Ruchy kadrowe w Odrze Opole
    Piątek, 06 grudnia 2019, 09:19 Ruchy kadrowe w Odrze Opole

    Dwóch zawodników Odry Opole otrzymało wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Są to Adam Mesjasz oraz German Ruiz.

  • Plan sparingów Chrobrego Głogów
    Piątek, 06 grudnia 2019, 08:52 Plan sparingów Chrobrego Głogów

    Sześć lub siedem sparingów zaplanował sztab szkoleniowy Chrobrego Głogów w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.

  • Plan sparingów Olimpii Grudziądz
    Czwartek, 05 grudnia 2019, 10:14 Plan sparingów Olimpii Grudziądz

    Piłkarze Olimpii Grudziądz rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej Fortuna 1. ligi 7 stycznia. Klub ma w planach wyjazd na zgrupowanie do Władysławowa-Cetniewa, które odbędzie się w dniach 24-31...

  • Plan przygotowań Podbeskidzia
    Czwartek, 05 grudnia 2019, 09:17 Plan przygotowań Podbeskidzia

    7 stycznia piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. W planach jest wyjazd na zgrupowanie do Turcji, przed którym jeszcze w Polsce 1-ligowcy rozegrają cztery...

  • Lista transferowa Stali Mielec
    Środa, 04 grudnia 2019, 09:31 Lista transferowa Stali Mielec

    Pierwszoligowa Stal Mielec ogłosiła listę transferową. Znaleźli się na niej Seweryn Kiełpin, Martin Dobrotka, Josip Soljić, Kristijan Soljić, Łukasz Janoszka oraz Josip Barisić.

« 1 2 3   ...   988 989 990 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warta Poznań204033-1812-4-46-1-26-3-2
2Stal Mielec203830-1812-2-67-2-15-0-5
3Podbeskidzie Bielsko-Biała203736-2111-4-57-1-14-3-4
4Radomiak Radom203630-2310-6-47-2-23-4-2
5Olimpia Grudziądz203134-309-4-76-2-23-2-5
6Miedź Legnica203129-269-4-75-2-14-2-6
7GKS Tychy203040-298-6-65-3-13-3-5
8GKS Jastrzębie203030-257-9-45-3-12-6-3
9Termalica Nieciecza 202628-227-5-85-3-22-2-6
10Zagłębie Sosnowiec202628-317-5-84-3-33-2-5
11Stomil Olsztyn202616-227-5-84-3-33-2-5
12Sandecja Nowy Sącz202528-357-4-95-3-32-1-6
13GKS Bełchatów 202424-277-3-105-1-32-2-7
14Puszcza Niepołomice202315-246-5-91-1-85-4-1
15Odra Opole202016-255-5-103-4-32-1-7
16Chrobry Głogów202018-335-5-104-4-41-1-6
17Wigry Suwałki201917-315-4-113-3-42-1-7
18Chojniczanka Chojnice201627-394-4-123-1-91-3-3
PT/29/11 18:00
Zagłębie S.
1-0
Termalica N.
SO/30/11 12:40
Stal M.
2-1
Podbeskidzie B.
SO/30/11 13:00
GKS J.
1-2
Stomil O.
SO/30/11 16:00
Chojniczanka C.
1-3
Olimpia G.
SO/30/11 17:00
Sandecja N.
0-1
Puszcza N.
ND/01/12 12:40
Radomiak R.
2-0
GKS B.
ND/01/12 13:30
Warta P.
3-0
Wigry S.
ND/01/12 15:00
Odra O.
0-0
GKS T.
ND/01/12 19:30
Chrobry G.
0-2
Miedź L.
- -
Warta P.
-
Radomiak R.
- -
GKS B.
-
GKS J.
- -
Stomil O.
-
Odra O.
- -
GKS T.
-
Sandecja N.
- -
Puszcza N.
-
Chrobry G.
- -
Miedź L.
-
Zagłębie S.
- -
Termalica N.
-
Chojniczanka C.
- -
Olimpia G.
-
Stal M.
- -
Podbeskidzie B.
-
Wigry S.
Strzelcy
12 Haydary (Olimpia)
11 Marzec (GKS Bełchatów)
10 Danielak (Podbeskidzie)
10 Piasecki (Zagłębie)
9 Kuzimski (Chojniczanka)
8 Gutkovskis (Termalica)
8 Kupczak (Warta)
8 Mikita (Radomiak)
8 Nowak (Stal)
1 kolejka
PT/26/07 19:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 24, 32, 68, Łukowski 45 (k), Criciuma 89
5-0

Chrobry Głogów

PT/26/07 20:30

Stal Mielec

Getinger 22, Soljić 26 (k)
2-1

Warta Poznań

Jaroch 64
SO/27/07 18:00

Miedź Legnica

0-0

Odra Opole

SO/27/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 46
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 26
SO/27/07 18:00

Radomiak Radom

Nowak 16, Karwot 70
2-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 65 (k)
SO/27/07 19:00

Puszcza Niepołomice

0-0

GKS Jastrzębie

SO/27/07 19:00

GKS Bełchatów

Golański 9, Zdybowicz 44, Wołkowicz 56
3-0

Stomil Olsztyn

SO/27/07 19:47

Wigry Suwałki

Huertas 31 (k)
1-1

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 36 (k)
SO/27/07 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 23, Gutkovskis 38, de Amo 76
3-0

Sandecja Nowy Sącz

2 kolejka
PT/02/08 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 71
PT/02/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 30
1-2

Miedź Legnica

Ojamaa 18, Socha 40 (s)
PT/02/08 19:39

Stal Mielec

Dobrotka 23 (k)
1-1

Wigry Suwałki

Sauczek 77
PT/02/08 19:45

Odra Opole

0-1

Puszcza Niepołomice

Embalo 27
SO/03/08 17:00

Warta Poznań

Boczek 71
1-0

GKS Bełchatów

SO/03/08 18:00

Radomiak Radom

Michalski 13, Mikita 88
2-1

Stomil Olsztyn

Siemaszko 5
SO/03/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Olimpia Grudziądz

Alves 75
SO/03/08 20:00

GKS Jastrzębie

K. Adamek 7, Tront 32
2-1

GKS Tychy

Piątkowski 38
ND/04/08 17:45

Chojniczanka Chojnice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 30
3 kolejka
PT/09/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Alves 46, 75, Haydary 72
3-5

Chojniczanka Chojnice

Sylwestrzak 5, Papikjan 13, Wachowiak 78, Michalski 86, Wolski 90
PT/09/08 19:45

Stomil Olsztyn

Lech 26 (k), Pałaszewski 67
2-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 73 (k)
SO/10/08 17:45

Miedź Legnica

Marquitos 45, Mislov 86
2-1

Chrobry Głogów

Pawlik 13
SO/10/08 18:00

GKS Tychy

Mańka 44, Kristo 47, Grzeszczyk 72 (k), Moneta 87
4-1

Odra Opole

Czyżycki 41
SO/10/08 19:00

Puszcza Niepołomice

Embalo 61
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 16, Piter-Bućko 74
SO/10/08 19:00

GKS Bełchatów

Zdybowicz 9, Biel 34, Kocyła 89
3-0

Radomiak Radom

SO/10/08 20:00

Termalica Nieciecza

Miković 56, Wlazło 69 (k)
2-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/11/08 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 35, 62, 72, Martin 90
4-1

Stal Mielec

Paluchowski 11
ND/11/08 18:00

Wigry Suwałki

Żebrakowski 87
1-2

Warta Poznań

Długosz 19, Jaroch 48
4 kolejka
PT/16/08 17:30

Odra Opole

0-1

Stomil Olsztyn

Lech 45
PT/16/08 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Puszcza Niepołomice

Bąk 88
PT/16/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 85
1-0

GKS Tychy

PT/16/08 19:39

Stal Mielec

Tomasiewicz 37, Paluchowski 45
2-0

Olimpia Grudziądz

PT/16/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Obrocnik 3
1-0

Termalica Nieciecza

SO/17/08 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Góral 12
1-0

Miedź Legnica

SO/17/08 18:00

Radomiak Radom

0-2

Warta Poznań

Jaroch 49, Janicki 77
SO/17/08 19:00

Wigry Suwałki

Najemski 35
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/17/08 20:00

GKS Jastrzębie

Gojny 49 (k)
1-1

GKS Bełchatów

Marzec 79
5 kolejka
ŚR/21/08 17:00

Warta Poznań

Kupczak 10 (k), 83 (k)
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sieracki 25
ŚR/21/08 17:30

Radomiak Radom

Nowak 37, Mikita 75 (k)
2-2

GKS Jastrzębie

Adamek 55, Tront 72
ŚR/21/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 7
1-2

Wigry Suwałki

Aftyka 2, Najemski 74
ŚR/21/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 37, Nawotka 89
ŚR/21/08 19:00

GKS Tychy

Połap 24, Szeliga 43, Biernat 57, Szumilas 72, Kasprzyk 90
5-1

Chrobry Głogów

Kowalczyk 56
ŚR/21/08 19:00

GKS Bełchatów

Marzec 40
1-0

Odra Opole

ŚR/21/08 20:00

Termalica Nieciecza

Purece 71
1-2

Stal Mielec

Nowak 39, Tomasiewicz 40
ŚR/21/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

0-3

Miedź Legnica

Danielewicz 3, Ojamaa 25 (k), Mislov 59
ŚR/21/08 20:30

Stomil Olsztyn

Sobczak 7
1-0

Sandecja Nowy Sącz

6 kolejka
SO/24/08 14:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Komor 14, Nowak 54
2-1

Olimpia Grudziądz

Łukowski 80
SO/24/08 19:00

Chrobry Głogów

0-0

Stomil Olsztyn

SO/24/08 19:45

Odra Opole

0-0

Radomiak Radom

ND/25/08 14:45

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 55
1-2

GKS Tychy

Hołota 35 (s), Piątkowski 58
ND/25/08 16:00

Warta Poznań

Janicki 79 (k)
1-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 90 (k)
ND/25/08 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 63, Baran 79
2-1

GKS Bełchatów

Marzec 44
ND/25/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

0-1

Puszcza Niepołomice

Żytek 38
ND/25/08 19:00

Wigry Suwałki

Sosnowski 32
1-0

Termalica Nieciecza

PN/26/08 19:39

Stal Mielec

Paluchowski 48
1-0

Miedź Legnica

7 kolejka
PT/30/08 17:30

Stomil Olsztyn

Lech 11
1-3

Zagłębie Sosnowiec

Małecki 26, 60, Pawłowski 90
PT/30/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Wolski 32
1-1

GKS Tychy

Kristo 47
SO/31/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 43, Kamiński 48
2-1

Warta Poznań

Janicki 53
SO/31/08 17:30

Radomiak Radom

Abramowicz 19
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/31/08 19:00

GKS Jastrzębie

Ali 24, 66
2-0

Odra Opole

SO/31/08 20:00

Termalica Nieciecza

Grzybek 15, Putiwcew 90
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 11, Sierpina 51
ND/01/09 15:00

Miedź Legnica

Łukowski 65, Makuch 76
2-1

Wigry Suwałki

Sauczek 90
ND/01/09 17:00

GKS Bełchatów

Marzec 53 (k)
1-2

Chrobry Głogów

Mandrysz 49, Ziemann 74
ND/01/09 19:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Stal Mielec

Nowak 25
8 kolejka
PT/06/09 18:00

Chrobry Głogów

0-2

Radomiak Radom

Lewandowski 17, Makowski 57
SO/07/09 14:45

Chojniczanka Chojnice

Wachowiak 11
1-3

Stomil Olsztyn

Lech 29, Siemaszko 70, Skrzecz 90
SO/07/09 18:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 81, 83
2-3

Puszcza Niepołomice

Czarny 17, Bąk 53, Embalo 58
SO/07/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Kun 51
1-1

GKS Jastrzębie

Żak 69
ND/08/09 14:00

Zagłębie Sosnowiec

Biłeńkyj 84
1-1

GKS Bełchatów

Marzec 62 (k)
ŚR/18/09 19:00

Stal Mielec

Nowak 64
1-2

GKS Tychy

Piątkowski 8, Steblecki 65
ŚR/18/09 19:00

Olimpia Grudziądz

Monterde 40
1-0

Termalica Nieciecza

ŚR/18/09 19:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 45 (k), Roginić 47
2-1

Miedź Legnica

Bartczak 70
ŚR/18/09 20:00

Warta Poznań

Janicki 33, Rybicki 55, Kiełb 81
3-0

Odra Opole

9 kolejka
PT/13/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Paprzycki 9, Kuzimski 26, 63
3-0

GKS Bełchatów

PT/13/09 19:45

Stomil Olsztyn

Sobczak 60
1-0

Stal Mielec

PT/13/09 19:45

Odra Opole

Skrzypczak 19
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Kun 5
SO/14/09 16:00

Radomiak Radom

Cichocki 28, Michalski 62
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Nawotka 64
SO/14/09 18:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 19
SO/14/09 18:00

GKS Tychy

Piątek 15, Kristo 90
2-1

Wigry Suwałki

Szeliga 78 (s)
SO/14/09 19:00

Termalica Nieciecza

Jelić 47
1-1

Warta Poznań

Kupczak 87 (k)
SO/14/09 19:00

GKS Jastrzębie

Adamek 82
1-0

Chrobry Głogów

ND/15/09 12:45

Miedź Legnica

2-2

Olimpia Grudziądz

10 kolejka
PT/20/09 19:47

Wigry Suwałki

0-0

Stomil Olsztyn

SO/21/09 17:00

Stal Mielec

Nowak 5 (k)
1-0

GKS Bełchatów

SO/21/09 18:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 4, Benedyczak 42, Ilków-Gołąb 90
3-2

Odra Opole

Kamiński 84, Czyżycki 86
SO/21/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Grzelak 59, Radwanek 63
2-4

GKS Jastrzębie

Wróbel 18, 38, 58, Bojdys 31
SO/21/09 18:00

Chojniczanka Chojnice

Drozdowicz 14
1-3

Radomiak Radom

Górski 8, Leandro 24, Abramowicz 39
SO/21/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 90
1-2

Warta Poznań

Jaroch 54, Janicki 66 (k)
SO/21/09 20:00

Termalica Nieciecza

0-1

Miedź Legnica

Pikk 64
ND/22/09 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 29, 48
2-2

GKS Tychy

Osyra 51 (s), Mańka 90
ND/22/09 19:00

Olimpia Grudziądz

Monterde 90 - Bąk 90
1-1

Puszcza Niepołomice

Bąk 90
11 kolejka
PT/27/09 17:30

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 4, Ogorzały 44, Gabrych 88
3-2

Chrobry Głogów

Praznovsky 74, Ilków-Gołąb
SO/28/09 15:30

Radomiak Radom

Mikita 20, 64
2-0

Stal Mielec

SO/28/09 17:00

GKS Tychy

Biernat 10, Grzeszczyk 50
2-3

Olimpia Grudziądz

Haydary 87, 90 (k), Criciuma 90
SO/28/09 18:00

Stomil Olsztyn

Remisz 82
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ND/29/09 15:00

Warta Poznań

Trałka 83, Laskowski 85
2-1

Miedź Legnica

Ojamaa 89
ND/29/09 17:00

Puszcza Niepołomice

0-3

Termalica Nieciecza

Wlazło 68, 90, Gutkovskis 77
ND/29/09 17:00

GKS Bełchatów

Biel 45, Marzec 52, 73
3-0

Wigry Suwałki

ND/29/09 18:00

Odra Opole

Błanik 52
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 32
ND/29/09 18:00

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 15, Papikjan 52, Drozdowicz 87
3-1

GKS Jastrzębie

Tront 3 (k)
12 kolejka
PT/04/10 19:00

Miedź Legnica

Zieliński 16
1-0

Puszcza Niepołomice

PT/04/10 20:45

Stal Mielec

Prokić 18, Getinger 71, Paluchowski 90
3-1

GKS Jastrzębie

Ali 32
SO/05/10 17:00

Wigry Suwałki

Bartczak 60
1-4

Radomiak Radom

Leandro 34, 45 (k), Karwot 72, Mikita 90
SO/05/10 17:45

Chrobry Głogów

0-0

Warta Poznań

SO/05/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Biłeńkyj 17, Piasecki 82 (k), Pawłowski 90
3-1

Sandecja Nowy Sącz

Ogorzały 90
SO/05/10 18:00

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 49
1-2

Odra Opole

Skrzypczak 3 (k), Trojak 34
SO/05/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 54, 55, Danielak 63, Sopoćko 81
4-0

GKS Bełchatów

SO/05/10 19:00

Termalica Nieciecza

Purece 9, Kiełb 34, 65, Gutkovskis 84
4-3

GKS Tychy

Lewicki 2, Szumilas 12, Piątek 41
ND/06/10 19:00

Olimpia Grudziądz

Wawszczyk 4
1-0

Stomil Olsztyn

13 kolejka
PT/11/10 17:45

Stomil Olsztyn

Sobczak 63
1-1

Termalica Nieciecza

Miković 48
PT/11/10 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Thiago 7, Flis 18, Kanach 33, Piter-Bućko 54
4-4

Chojniczanka Chojnice

Conejo 1, Drozdowicz 45, Bartosiak 47, Kuzimski 63
SO/12/10 14:00

Radomiak Radom

Nowak 73
1-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 22, Sierpina 50, Martin 90
SO/12/10 17:00

GKS Bełchatów

Marzec 78
1-0

Olimpia Grudziądz

WT/22/10 17:30

GKS Tychy

Szumilas 42, Grzeszczyk 54 (k), Połap 63, Piątkowski 67
4-1

Miedź Legnica

Kort 81
WT/22/10 18:00

GKS Jastrzębie

Wróbel 35
1-0

Wigry Suwałki

WT/22/10 19:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Warta Poznań

Kiełb 18, Kieliba 83
ŚR/23/10 18:00

Chrobry Głogów

Benedyczak 14, Praznovsky 40 (k), Kowalczyk 90
3-0

Zagłębie Sosnowiec

CZ/24/10 17:30

Odra Opole

Adamec 83
1-0

Stal Mielec

14 kolejka
PT/18/10 18:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 8
1-0

Odra Opole

PT/18/10 18:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 14, Tomalski 40
2-1

GKS Tychy

Lewicki 80
PT/18/10 18:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 42 (k)
1-0

Chojniczanka Chojnice

PT/18/10 19:00

Stal Mielec

Janoszka 38, Nowak 53 (k), Mak 81, 85, Lisowski 88
5-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 5
PT/18/10 20:45

Miedź Legnica

Warcholak 33, Sabala 45, Łukowski 49, Kort 84
4-1

Stomil Olsztyn

M. Gancarczyk 25
SO/19/10 17:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 38 (k), 44
2-2

Radomiak Radom

Leandro 64 (k), Michalski 83
SO/19/10 17:45

Warta Poznań

Jakóbowski 78, Kupczak 87
2-3

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 28, Mularczyk 64, Grzelak 73
SO/19/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

GKS Jastrzębie

Bojdys 38, Wróbel 81
SO/19/10 19:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 1, 74
2-1

GKS Bełchatów

Biel 64
15 kolejka
PT/25/10 18:00

Stomil Olsztyn

0-0

Puszcza Niepołomice

PT/25/10 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 74
1-0

Wigry Suwałki

PT/25/10 20:45

GKS Bełchatów

Kocyła 66
1-1

Miedź Legnica

Kort 88 (k)
SO/26/10 14:00

Radomiak Radom

Makowski 53
1-0

Termalica Nieciecza

SO/26/10 16:00

GKS Jastrzębie

Jaroszek 20, Tront 55 (k)
2-0

Olimpia Grudziądz

SO/26/10 18:00

GKS Tychy

Mańka 56
1-1

Warta Poznań

Jakóbowski 66
SO/26/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 12, Szwed 54, Pawłowski 78 (k)
3-3

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 6, 27 (k), Michalski 59
ND/27/10 12:45

Chrobry Głogów

Lebedyński 59
1-0

Stal Mielec

ND/27/10 15:00

Odra Opole

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Figiel 16, Roginić 55
16 kolejka
SO/02/11 12:40

Miedź Legnica

Zieliński 12, Purzycki 17, Łukowski 42
3-1

Radomiak Radom

Górski 86
SO/02/11 17:00

Olimpia Grudziądz

Monterde 56, Haydary 75, Kona 85
3-1

Odra Opole

Piech 62
SO/02/11 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 23 (k), Miković 54
2-2

GKS Jastrzębie

Ali 27, Wróbel 64
ND/03/11 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 41, Jaroch 60, Danielak 78 - Korzym 30
3-1

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 30
ND/03/11 13:00

Warta Poznań

Kupczak 18, Jakóbowski 36
2-0

Chojniczanka Chojnice

ND/03/11 15:00

Puszcza Niepołomice

Bartków 70
1-4

GKS Bełchatów

Marzec 3, Kocyła 49, Marzec 76, Bartosiak 87
ND/03/11 15:00

GKS Tychy

Mańka 41
1-0

Stomil Olsztyn

ND/03/11 16:00

Wigry Suwałki

Huertas 41 (k)
1-1

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 50 (k)
ND/03/11 17:00

Stal Mielec

Soljić 80
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Mularczyk 75
17 kolejka
PT/08/11 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 32 (k), Thiago 43, Piter-Bućko 84 (k)
3-1

Olimpia Grudziądz

Criciuma 90
SO/09/11 12:40

Stomil Olsztyn

Sobczak 71
1-3

Warta Poznań

Kupczak 57 (k), 78 (k), Jaroch 90
SO/09/11 14:00

Radomiak Radom

Cichocki 79
1-1

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 37
SO/09/11 16:00

GKS Jastrzębie

Wróbel 38, Ali 66
2-2

Miedź Legnica

Musa 80, Marquitos 88
SO/09/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

0-2

Stal Mielec

Mak 40, 85
SO/09/11 17:00

GKS Bełchatów

Marzec 26 (k)
1-4

GKS Tychy

Biernat 12, Grolik 39 (s), Mańka 81, Grzeszczyk 90 (k)
SO/09/11 17:00

Odra Opole

Czyżycki 52, Janus 77 (k)
2-0

Termalica Nieciecza

SO/09/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Małecki 8, Kraczunow 13
2-0

Wigry Suwałki

ND/10/11 12:40

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 52
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 50 (k)
18 kolejka
SO/16/11 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Figiel 13, Roginić 29, Danielak 41, Seedorf 83 (s)
4-1

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 50 (k)
SO/16/11 15:00

Stomil Olsztyn

0-1

GKS Bełchatów

Biel 84
SO/16/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 83
1-3

Wigry Suwałki

Ozga 4, Huertas 70 (k), Żebrakowski 82
SO/16/11 17:00

GKS Tychy

Moneta 37, Sołowiej 72
2-2

Radomiak Radom

Mikita 80, Nowak 90
SO/16/11 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 14, Gabrych 27
2-2

Termalica Nieciecza

Gergel 80 (k), Orzechowski 83
ND/17/11 12:40

Warta Poznań

0-2

Stal Mielec

Mak 9, Prokić 90
WT/26/11 17:00

GKS Jastrzębie

Mróz 43
1-1

Puszcza Niepołomice

Embalo 74
ŚR/27/11 17:30

Odra Opole

Mikinić 75 (k), 86, Janus 79
3-0

Miedź Legnica

ŚR/27/11 18:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 8 (k), Piła 66
2-2

Olimpia Grudziądz

Criciuma 43, Bogusławski 56
19 kolejka
PT/22/11 16:30

Wigry Suwałki

0-3

Stal Mielec

Nowak 1, 74 (k), 90
PT/22/11 18:00

Puszcza Niepołomice

Embalo 25
1-2

Odra Opole

Janus 27, Bonecki 60
PT/22/11 18:00

Miedź Legnica

Sabala 90
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 46, Kanach 51, Walski 66
PT/22/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Modelski 57, Danielak 69
2-1

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 82 (k)
SO/23/11 12:40

GKS Bełchatów

Biel 74
1-2

Warta Poznań

Jaroch 53, Spławski 89
SO/23/11 16:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 82, Duriska 85
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 55
SO/23/11 17:00

GKS Tychy

Piątkowski 11, Grzeszczyk 55
2-2

GKS Jastrzębie

Ali 43, 60
SO/23/11 17:00

Termalica Nieciecza

Gergel 45, 68, Gutkovskis 76, 79
4-0

Chrobry Głogów

ND/24/11 12:40

Stomil Olsztyn

0-0

Radomiak Radom

20 kolejka
PT/29/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 78
1-0

Termalica Nieciecza

SO/30/11 12:40

Stal Mielec

Żyro 13, Mak 15
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 43 (k)
SO/30/11 13:00

GKS Jastrzębie

Wróbel 3
1-2

Stomil Olsztyn

Hajda 29, Lech 88 (k)
SO/30/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 42
1-3

Olimpia Grudziądz

Podgórski 17 (s), Criciuma 58, 77
SO/30/11 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Puszcza Niepołomice

Embalo 62 (k)
ND/01/12 12:40

Radomiak Radom

Michalski 6, Mikita 49 (k)
2-0

GKS Bełchatów

ND/01/12 13:30

Warta Poznań

Jaroch 27, Kupczak 52 (k), Ozga 90 (s)
3-0

Wigry Suwałki

ND/01/12 15:00

Odra Opole

0-0

GKS Tychy

ND/01/12 19:30

Chrobry Głogów

0-2

Miedź Legnica

Łukowski 45, Marquitos 67
21 kolejka
- -

Warta Poznań

-

Radomiak Radom

- -

GKS Bełchatów

-

GKS Jastrzębie

- -

Stomil Olsztyn

-

Odra Opole

- -

GKS Tychy

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Puszcza Niepołomice

-

Chrobry Głogów

- -

Miedź Legnica

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Termalica Nieciecza

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Olimpia Grudziądz

-

Stal Mielec

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Wigry Suwałki

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Cracovia183327-15
2Śląsk Wrocław173326-15
3Legia Warszawa173233-17
4Pogoń Szczecin173221-14
5Lechia Gdańsk183023-16
6Lech Poznań182931-18
7Piast Gliwice172819-17
8Wisła Płock182722-28
9Jagiellonia Białystok182628-23
10Zagłębie Lubin182528-25
11Raków Częstochowa182219-28
12Górnik Zabrze182020-25
13Arka Gdynia181714-26
14Korona Kielce181510-24
15ŁKS Łódź181417-31
16Wisła Kraków181117-33
PT/06/12 18:00
Korona K.
0-1
Arka G.
PT/06/12 20:30
Górnik Z.
4-2
Wisła K.
SO/07/12 15:00
Jagiellonia B.
0-1
Zagłębie L.
SO/07/12 17:30
Lech P.
2-0
ŁKS Ł.
SO/07/12 20:00
Lechia G.
2-0
Wisła P.
ND/08/12 12:30
Cracovia
3-0
Raków C.
ND/08/12 15:00
Pogoń S.
-
Piast G.
ND/08/12 17:30
Śląsk W.
-
Legia W.
PT/13/12 18:00
Arka G.
-
Zagłębie L.
PT/13/12 20:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
SO/14/12 15:00
Raków C.
-
Górnik Z.
SO/14/12 17:30
Śląsk W.
-
Lech P.
SO/14/12 20:00
Legia W.
-
Wisła P.
ND/15/12 12:30
Piast G.
-
ŁKS Ł.
ND/15/12 15:00
Korona K.
-
Cracovia
ND/15/12 17:30
Jagiellonia B.
-
Lechia G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Cracovia - Raków (na żywo)
15:00 Canal+Sport Pogoń - Piast (na żywo)
17:30 Canal+ Śląsk - Legia (na żywo)
19:00 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:05 TVP Sport GOL Extra (na żywo)