Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Fortuna 1 Liga

  • 1 Liga: Bogdanka 0-2 Sandecja
    Sobota, 22 października 2011, 16:55 1 Liga: Bogdanka 0-2 Sandecja

    1 Liga, 22 października 2011, 15:00
    Bogdanka Łęczna 0-2 Sandecja Nowy Sącz
    Gawęcki 45, Woźniak 89

  • 1 Liga, Dolcan Z. 2-2 Olimpia E.
    Sobota, 22 października 2011, 16:50 1 Liga, Dolcan Z. 2-2 Olimpia E.

    1 Liga, 22 października 2011, 15:00
    Dolcan Ząbki 2-2 Olimpia Elbląg
    Piesio 11, Świerblewski 86 (k) - Pietroń 64 (k), 73

  • Piotr Kornacki odchodzi z Polonii Bytom
    Sobota, 22 października 2011, 11:20 Piotr Kornacki odchodzi z Polonii Bytom

    Grająca w 1 lidze Polonia Bytom rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Piotrem Kornackim.

  • 1 Liga: Polkowice 3-1 Ruch Radzionków
    Piątek, 21 października 2011, 18:52 1 Liga: Polkowice 3-1 Ruch Radzionków

    1 Liga, 21 Października 2011, 17:00
    KS Polkowice 3-1 Ruch Radzionków
    Podstawek 14, 48, Piotrowski 30 - Mat. Mak 22

  • PZPN dzieli wpływy od bukmacherów
    Czwartek, 20 października 2011, 14:55 PZPN dzieli wpływy od bukmacherów

    Polski Związek Piłki Nożnej dokonał podziału wpływów od firm bukmacherskich pomiędzy klubami 1 i 2 ligi. Chodzi o wykorzystanie wyników spotkań w sezonie 2011/2012.

« 1 2 3   ...   930 931 932   ...   948 949 950 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warta Poznań6139-54-1-12-1-02-0-1
2Wigry Suwałki6117-53-2-12-1-11-1-0
3GKS Bełchatów 6109-43-1-23-0-00-1-2
4Miedź Legnica5107-33-1-11-1-02-0-1
5Podbeskidzie Bielsko-Biała6109-63-1-22-0-01-1-2
6Stal Mielec5108-73-1-12-1-01-0-1
7Puszcza Niepołomice6104-43-1-20-1-23-0-0
8Stomil Olsztyn6105-63-1-22-0-01-1-2
9GKS Tychy6913-83-0-32-0-01-0-3
10Termalica Nieciecza 697-43-0-32-0-11-0-2
11Sandecja Nowy Sącz696-83-0-32-0-11-0-2
12Radomiak Radom686-92-2-22-1-10-1-1
13GKS Jastrzębie677-71-4-11-1-00-3-1
14Zagłębie Sosnowiec675-62-1-31-1-21-0-1
15Chojniczanka Chojnice677-92-1-31-0-31-1-0
16Olimpia Grudziądz6611-112-0-41-0-21-0-2
17Odra Opole621-70-2-40-1-20-1-2
18Chrobry Głogów612-140-1-50-1-20-0-3
SO/24/08 14:30
Podbeskidzie B.
2-1
Olimpia G.
SO/24/08 19:00
Chrobry G.
0-0
Stomil O.
SO/24/08 19:45
Odra O.
0-0
Radomiak R.
ND/25/08 14:45
Zagłębie S.
1-2
GKS T.
ND/25/08 16:00
Warta P.
1-1
GKS J.
ND/25/08 17:00
Sandecja N.
2-1
GKS B.
ND/25/08 18:00
Chojniczanka C.
0-1
Puszcza N.
ND/25/08 19:00
Wigry S.
1-0
Termalica N.
PN/26/08 19:39
Stal M.
-
Miedź L.
- -
Stomil O.
-
Podbeskidzie B.
- -
Miedź L.
-
Wigry S.
- -
Puszcza N.
-
Stal M.
- -
Stomil O.
-
Zagłębie S.
- -
GKS B.
-
Chrobry G.
- -
Radomiak R.
-
Sandecja N.
- -
GKS J.
-
Odra O.
- -
Chojniczanka C.
-
GKS T.
SO/31/08 17:00
Olimpia G.
-
Warta P.
1 kolejka
PT/26/07 19:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 24, 32, 68, Łukowski 45 (k), Criciuma 89
5-0

Chrobry Głogów

PT/26/07 20:30

Stal Mielec

Getinger 22, Soljić 26 (k)
2-1

Warta Poznań

Jaroch 64
SO/27/07 18:00

Miedź Legnica

0-0

Odra Opole

SO/27/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 46
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 26
SO/27/07 18:00

Radomiak Radom

Nowak 16, Karwot 70
2-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 65 (k)
SO/27/07 19:00

Puszcza Niepołomice

0-0

GKS Jastrzębie

SO/27/07 19:00

GKS Bełchatów

Golański 9, Zdybowicz 44, Wołkowicz 56
3-0

Stomil Olsztyn

SO/27/07 19:47

Wigry Suwałki

Huertas 31 (k)
1-1

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 36 (k)
SO/27/07 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 23, Gutkovskis 38, de Amo 76
3-0

Sandecja Nowy Sącz

2 kolejka
PT/02/08 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 71
PT/02/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 30
1-2

Miedź Legnica

Ojamaa 18, Socha 40 (s)
PT/02/08 19:39

Stal Mielec

Dobrotka 23 (k)
1-1

Wigry Suwałki

Sauczek 77
PT/02/08 19:45

Odra Opole

0-1

Puszcza Niepołomice

Embalo 27
SO/03/08 17:00

Warta Poznań

Boczek 71
1-0

GKS Bełchatów

SO/03/08 18:00

Radomiak Radom

Michalski 13, Mikita 88
2-1

Stomil Olsztyn

Siemaszko 5
SO/03/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Olimpia Grudziądz

Alves 75
SO/03/08 20:00

GKS Jastrzębie

K. Adamek 7, Tront 32
2-1

GKS Tychy

Piątkowski 38
ND/04/08 17:45

Chojniczanka Chojnice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 30
3 kolejka
PT/09/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Alves 46, 75, Haydary 72
3-5

Chojniczanka Chojnice

Sylwestrzak 5, Papikjan 13, Wachowiak 78, Michalski 86, Wolski 90
PT/09/08 19:45

Stomil Olsztyn

Lech 26 (k), Pałaszewski 67
2-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 73 (k)
SO/10/08 17:45

Miedź Legnica

Marquitos 45, Mislov 86
2-1

Chrobry Głogów

Pawlik 13
SO/10/08 18:00

GKS Tychy

Mańka 44, Kristo 47, Grzeszczyk 72 (k), Moneta 87
4-1

Odra Opole

Czyżycki 41
SO/10/08 19:00

Puszcza Niepołomice

Embalo 61
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 16, Piter-Bućko 74
SO/10/08 19:00

GKS Bełchatów

Zdybowicz 9, Biel 34, Kocyła 89
3-0

Radomiak Radom

SO/10/08 20:00

Termalica Nieciecza

Miković 56, Wlazło 69 (k)
2-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/11/08 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 35, 62, 72, Martin 90
4-1

Stal Mielec

Paluchowski 11
ND/11/08 18:00

Wigry Suwałki

Żebrakowski 87
1-2

Warta Poznań

Długosz 19, Jaroch 48
4 kolejka
PT/16/08 17:30

Odra Opole

0-1

Stomil Olsztyn

Lech 45
PT/16/08 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Puszcza Niepołomice

Bąk 88
PT/16/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 85
1-0

GKS Tychy

PT/16/08 19:39

Stal Mielec

Tomasiewicz 37, Paluchowski 45
2-0

Olimpia Grudziądz

PT/16/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Obrocnik 3
1-0

Termalica Nieciecza

SO/17/08 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Góral 12
1-0

Miedź Legnica

SO/17/08 18:00

Radomiak Radom

0-2

Warta Poznań

Jaroch 49, Janicki 77
SO/17/08 19:00

Wigry Suwałki

Najemski 35
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/17/08 20:00

GKS Jastrzębie

Gojny 49 (k)
1-1

GKS Bełchatów

Marzec 79
5 kolejka
ŚR/21/08 17:00

Warta Poznań

Kupczak 10 (k), 83 (k)
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sieracki 25
ŚR/21/08 17:30

Radomiak Radom

Nowak 37, Mikita 75 (k)
2-2

GKS Jastrzębie

Adamek 55, Tront 72
ŚR/21/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 7
1-2

Wigry Suwałki

Aftyka 2, Najemski 74
ŚR/21/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 37, Nawotka 89
ŚR/21/08 19:00

GKS Tychy

Połap 24, Szeliga 43, Biernat 57, Szumilas 72, Kasprzyk 90
5-1

Chrobry Głogów

Kowalczyk 56
ŚR/21/08 19:00

GKS Bełchatów

Marzec 40
1-0

Odra Opole

ŚR/21/08 20:00

Termalica Nieciecza

Purece 71
1-2

Stal Mielec

Nowak 39, Tomasiewicz 40
ŚR/21/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

0-3

Miedź Legnica

Danielewicz 3, Ojamaa 25 (k), Mislov 59
ŚR/21/08 20:30

Stomil Olsztyn

Sobczak 7
1-0

Sandecja Nowy Sącz

6 kolejka
SO/24/08 14:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Komor 14, Nowak 54
2-1

Olimpia Grudziądz

Łukowski 80
SO/24/08 19:00

Chrobry Głogów

0-0

Stomil Olsztyn

SO/24/08 19:45

Odra Opole

0-0

Radomiak Radom

ND/25/08 14:45

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 55
1-2

GKS Tychy

Hołota 35 (s), Piątkowski 58
ND/25/08 16:00

Warta Poznań

Janicki 79 (k)
1-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 90 (k)
ND/25/08 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 63, Baran 79
2-1

GKS Bełchatów

Marzec 44
ND/25/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

0-1

Puszcza Niepołomice

Żytek 38
ND/25/08 19:00

Wigry Suwałki

Sosnowski 32
1-0

Termalica Nieciecza

PN/26/08 19:39

Stal Mielec

-

Miedź Legnica

7 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Miedź Legnica

-

Wigry Suwałki

- -

Puszcza Niepołomice

-

Stal Mielec

- -

Stomil Olsztyn

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

GKS Bełchatów

-

Chrobry Głogów

- -

Radomiak Radom

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

GKS Jastrzębie

-

Odra Opole

- -

Chojniczanka Chojnice

-

GKS Tychy

SO/31/08 17:00

Olimpia Grudziądz

-

Warta Poznań

8 kolejka
- -

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Jastrzębie

- -

Chrobry Głogów

-

Radomiak Radom

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Bełchatów

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Stomil Olsztyn

- -

Stal Mielec

-

GKS Tychy

- -

Wigry Suwałki

-

Puszcza Niepołomice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Miedź Legnica

- -

Olimpia Grudziądz

-

Termalica Nieciecza

ŚR/07/08 16:00

Warta Poznań

-

Odra Opole

9 kolejka
- -

Miedź Legnica

-

Olimpia Grudziądz

- -

Puszcza Niepołomice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Tychy

-

Wigry Suwałki

- -

Stomil Olsztyn

-

Stal Mielec

- -

Radomiak Radom

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

GKS Jastrzębie

-

Chrobry Głogów

- -

Odra Opole

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Chojniczanka Chojnice

-

GKS Bełchatów

SO/14/09 20:00

Termalica Nieciecza

-

Warta Poznań

10 kolejka
- -

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Jastrzębie

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Radomiak Radom

- -

Stal Mielec

-

GKS Bełchatów

- -

Wigry Suwałki

-

Stomil Olsztyn

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Tychy

- -

Olimpia Grudziądz

-

Puszcza Niepołomice

- -

Termalica Nieciecza

-

Miedź Legnica

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Warta Poznań

PT/20/09 18:00

Chrobry Głogów

-

Odra Opole

11 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Olimpia Grudziądz

- -

Stomil Olsztyn

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Bełchatów

-

Wigry Suwałki

- -

Radomiak Radom

-

Stal Mielec

- -

Odra Opole

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chrobry Głogów

- -

Warta Poznań

-

Miedź Legnica

- -

Chojniczanka Chojnice

-

GKS Jastrzębie

ND/29/09 17:00

Puszcza Niepołomice

-

Termalica Nieciecza

12 kolejka
- -

Chojniczanka Chojnice

-

Odra Opole

- -

Stal Mielec

-

GKS Jastrzębie

- -

Wigry Suwałki

-

Radomiak Radom

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Bełchatów

- -

Olimpia Grudziądz

-

Stomil Olsztyn

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Tychy

- -

Miedź Legnica

-

Puszcza Niepołomice

- -

Chrobry Głogów

-

Warta Poznań

SO/05/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Sandecja Nowy Sącz

13 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Miedź Legnica

- -

Stomil Olsztyn

-

Termalica Nieciecza

- -

GKS Bełchatów

-

Olimpia Grudziądz

- -

Radomiak Radom

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Jastrzębie

-

Wigry Suwałki

- -

Odra Opole

-

Stal Mielec

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Chrobry Głogów

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/12/10 17:00

Puszcza Niepołomice

-

Warta Poznań

14 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Wigry Suwałki

-

Odra Opole

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Jastrzębie

- -

Olimpia Grudziądz

-

Radomiak Radom

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Bełchatów

- -

Miedź Legnica

-

Stomil Olsztyn

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Tychy

- -

Chrobry Głogów

-

Chojniczanka Chojnice

SO/19/10 15:00

Warta Poznań

-

Zagłębie Sosnowiec

15 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Bełchatów

-

Miedź Legnica

- -

Radomiak Radom

-

Termalica Nieciecza

- -

GKS Jastrzębie

-

Olimpia Grudziądz

- -

Odra Opole

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Wigry Suwałki

- -

Chrobry Głogów

-

Stal Mielec

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Chojniczanka Chojnice

SO/26/10 18:00

GKS Tychy

-

Warta Poznań

16 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Wigry Suwałki

-

Chrobry Głogów

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Olimpia Grudziądz

-

Odra Opole

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Jastrzębie

- -

Miedź Legnica

-

Radomiak Radom

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Bełchatów

- -

GKS Tychy

-

Stomil Olsztyn

ND/03/11 13:00

Warta Poznań

-

Chojniczanka Chojnice

17 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

GKS Tychy

- -

Radomiak Radom

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Jastrzębie

-

Miedź Legnica

- -

Odra Opole

-

Termalica Nieciecza

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Olimpia Grudziądz

- -

Chrobry Głogów

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Wigry Suwałki

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Stal Mielec

SO/09/11 17:00

Stomil Olsztyn

-

Warta Poznań

18 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Radomiak Radom

- -

Stomil Olsztyn

-

GKS Bełchatów

- -

Warta Poznań

-

Stal Mielec

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Wigry Suwałki

- -

Chrobry Głogów

-

Olimpia Grudziądz

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Termalica Nieciecza

- -

Odra Opole

-

Miedź Legnica

- -

GKS Jastrzębie

-

Puszcza Niepołomice

SO/16/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Zagłębie Sosnowiec

19 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

Radomiak Radom

- -

GKS Tychy

-

GKS Jastrzębie

- -

Puszcza Niepołomice

-

Odra Opole

- -

Miedź Legnica

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Termalica Nieciecza

-

Chrobry Głogów

- -

Olimpia Grudziądz

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Wigry Suwałki

-

Stal Mielec

SO/23/11 17:00

GKS Bełchatów

-

Warta Poznań

20 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Olimpia Grudziądz

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Termalica Nieciecza

- -

Chrobry Głogów

-

Miedź Legnica

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Puszcza Niepołomice

- -

Odra Opole

-

GKS Tychy

- -

GKS Jastrzębie

-

Stomil Olsztyn

- -

Radomiak Radom

-

GKS Bełchatów

SO/30/11 00:00

Warta Poznań

-

Wigry Suwałki

Piłka na żywo

PT/23/08 20:30
Jagiellonia B.
3-2
Wisła K.
SO/24/08 15:00
Cracovia
3-1
Arka G.
SO/24/08 17:30
Lechia G.
1-1
Śląsk W.
SO/24/08 20:00
Raków C.
2-3
Lech P.
ND/25/08 15:00
Górnik Z.
3-0
Korona K.
ND/25/08 17:30
ŁKS Ł.
2-3
Legia W.
ND/25/08 17:30
Zagłębie L.
0-3
Piast G.
PN/26/08 18:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
PT/30/08 18:00
Arka G.
-
Górnik Z.
PT/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
SO/31/08 15:00
Wisła P.
-
ŁKS Ł.
SO/31/08 17:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/31/08 20:00
Wisła K.
-
Zagłębie L.
ND/01/09 15:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/01/09 17:30
Lech P.
-
Cracovia
ND/01/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 Polsat S. 1. liga - magazyn (na żywo)
18:00 Canal+Sport Pogoń - Wisła P. (na żywo)
18:55 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:00 TVP Sport GOL Extra (na żywo)
15:05 TVP Sport 4-4-2 (powt.)
16:10 TVP Sport GOL Extra (powt.)