Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 22 kwietnia 2021

Fortuna 1 Liga

1 2 3   ...   1177 1178 1179 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Termalica Nieciecza 224837-1614-6-28-3-16-3-1
2Górnik Łęczna254636-1813-7-59-3-14-4-4
3GKS Tychy254433-1912-8-59-3-23-5-3
4ŁKS Łódź254345-2813-4-87-3-36-1-5
5Radomiak Radom244334-1712-7-56-3-26-4-3
6Arka Gdynia254033-2511-7-75-4-36-3-4
7Odra Opole253625-279-9-74-5-35-4-4
8Widzew Łódź253523-279-8-87-4-12-4-7
9Puszcza Niepołomice253426-289-7-96-2-43-5-5
10Miedź Legnica243335-288-9-74-6-34-3-4
11Sandecja Nowy Sącz253333-369-6-106-3-43-3-6
12Korona Kielce243218-279-5-105-2-54-3-5
13Chrobry Głogów243027-358-6-104-3-54-3-5
14Stomil Olsztyn252624-387-5-132-3-85-2-5
15Resovia252418-326-6-134-5-32-1-10
16Zagłębie Sosnowiec252023-345-5-155-2-60-3-9
17GKS Jastrzębie242020-396-2-163-1-63-1-10
18GKS Bełchatów 251718-344-7-143-2-71-5-7
- -
Górnik Ł.
-
Termalica N.
- -
Puszcza N.
-
GKS T.
- -
GKS J.
-
Odra O.
- -
Chrobry G.
-
ŁKS Ł.
- -
Radomiak R.
-
Stomil O.
- -
Korona K.
-
Zagłębie S.
- -
Resovia
-
GKS B.
SO/01/05 00:00
Widzew Ł.
-
Miedź L.
ŚR/19/05 18:00
Arka G.
-
Sandecja N.
- -
GKS B.
-
Arka G.
- -
Sandecja N.
-
Korona K.
- -
Zagłębie S.
-
Radomiak R.
- -
Stomil O.
-
Chrobry G.
- -
ŁKS Ł.
-
GKS J.
- -
Odra O.
-
Puszcza N.
- -
GKS T.
-
Górnik Ł.
- -
Termalica N.
-
Miedź L.
SO/08/05 00:00
Resovia
-
Widzew Ł.
Strzelcy
16 Gergel (Termalica)
11 Zapolnik (Miedź)
10 Angielski (Radomiak)
10 Pirulo (ŁKS)
9 Letniowski (Arka)
8 Dominguez (ŁKS)
8 Śpiączka (Górnik)
7 Banaszewski (Chrobry)
7 Oliveira (Zagłębie)
1 kolejka
PT/28/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-4

Arka Gdynia

Letniowski 26, 39, Mazek 29, Drewniak 48
PT/28/08 17:40

Odra Opole

0-4

ŁKS Łódź

Trąbka 6, Corral 43, Pirulo 71, Sekulski 90
SO/29/08 12:40

Radomiak Radom

Angielski 46, Podliński 50, Leandro 73, Kozak 90
4-1

Widzew Łódź

Robak 4
SO/29/08 16:00

Miedź Legnica

Zapolnik 10, 45, Mijusković 40
3-1

Sandecja Nowy Sącz

Ogorzały 90
SO/29/08 17:00

Górnik Łęczna

Sasin 38, Śpiączka 60, Goliński 67
3-0

GKS Bełchatów

SO/29/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-3

Resovia

Kubowicz 25 (k), Zalepa 47, Twardowski 90
SO/29/08 19:00

GKS Tychy

0-0

Stomil Olsztyn

SO/29/08 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 51
1-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/30/08 12:40

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 43 (k)
1-1

Korona Kielce

Juraszek 90 (s)
2 kolejka
PT/04/09 18:00

Arka Gdynia

Letniowski 45 (k), Jankowski 63, Młyński 79
3-2

Puszcza Niepołomice

Tomalski 56, Radionow 77
SO/05/09 12:40

Korona Kielce

Kiełb 2, Łysiak 21, Thiakane 89 (k)
3-2

GKS Jastrzębie

Rumin 27, Mróz 82
SO/05/09 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Termalica Nieciecza

Putiwcew 61
SO/05/09 18:00

GKS Bełchatów

Wroński 55
1-0

Miedź Legnica

ND/06/09 12:40

Zagłębie Sosnowiec

Gregorio 75 (k), Karbowy 88, 90
3-0

GKS Tychy

ND/06/09 16:00

Górnik Łęczna

Cierpka 34, Śpiączka 55
2-0

Resovia

ŚR/16/09 19:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 48
1-2

Radomiak Radom

Angielski 21, Leandro 80 (k)
ŚR/16/09 19:10

Widzew Łódź

0-2

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 15, Klimczak 64
ŚR/16/09 19:45

Stomil Olsztyn

0-1

Odra Opole

Kort 34
3 kolejka
CZ/10/09 20:30

Chrobry Głogów

Kolenc 7, Banaszewski 53, Lebedyński 90
3-0

Widzew Łódź

PT/11/09 16:00

GKS Jastrzębie

0-1

Radomiak Radom

Angielski 10
PT/11/09 19:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Korona Kielce

PT/11/09 19:00

Miedź Legnica

Roman 19, 41, 48, Zapolnik 25
4-0

Resovia

PT/11/09 19:45

Odra Opole

Kort 58
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/12/09 12:40

ŁKS Łódź

Pirulo 36, Wolski 41, Corral 66
3-0

Stomil Olsztyn

SO/12/09 19:00

GKS Tychy

Biel 4, Szeliga 56
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/12/09 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 40, Zeman 90
2-0

GKS Bełchatów

ŚR/21/10 17:40

Górnik Łęczna

Kalinkowski 80, Banaszak 89
2-0

Arka Gdynia

4 kolejka
PT/18/09 17:40

Arka Gdynia

Jankowski 3, Żebrowski 46, 65, Letniowski 53
4-0

Miedź Legnica

SO/19/09 12:40

Widzew Łódź

Fundambu 32, Robak 58 (k)
2-0

Stomil Olsztyn

SO/19/09 16:30

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 55 (k)
1-2

Odra Opole

Piech 41, Kort 90 (k)
SO/19/09 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Gregorio 57
1-2

ŁKS Łódź

Trąbka 16, Pirulo 50
SO/19/09 18:00

GKS Bełchatów

Makuch 70
1-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 10 (k)
SO/19/09 18:00

Chrobry Głogów

Machaj 69
1-0

GKS Jastrzębie

SO/19/09 20:00

Termalica Nieciecza

Putiwcew 10, Gergel 90
2-0

Resovia

ND/20/09 12:40

Korona Kielce

0-2

Górnik Łęczna

Śpiączka 24, Wojciechowski 55 (k)
ŚR/21/10 17:00

Radomiak Radom

Gąska 34, Jakubik 41
2-0

Puszcza Niepołomice

5 kolejka
PT/25/09 17:40

GKS Jastrzębie

0-1

Widzew Łódź

Możdżeń 37
PT/25/09 18:00

Termalica Nieciecza

0-1

Arka Gdynia

Wolsztyński 89
PT/25/09 19:00

GKS Tychy

Steblecki 41, Mikulec 82 (s)
2-1

Resovia

Radulj 86
PT/25/09 19:45

Odra Opole

Janus 55
1-0

GKS Bełchatów

PT/25/09 19:45

Stomil Olsztyn

Loshi 64
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/26/09 12:40

Miedź Legnica

Zapolnik 79 (k)
1-1

Korona Kielce

Gąsior 2
SO/26/09 16:00

Górnik Łęczna

Wojciechowski 13, Śpiączka 28
2-1

Radomiak Radom

Podliński 46
ND/27/09 12:40

ŁKS Łódź

Sekulski 31, 45, 60, Rozwandowicz 68
4-1

Sandecja Nowy Sącz

Kasprzak 63
ND/27/09 16:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 36, Radionow 72
2-0

Chrobry Głogów

6 kolejka
WT/29/09 18:10

Widzew Łódź

Mucha 70
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Oliveira 61
WT/29/09 20:40

Arka Gdynia

0-2

GKS Tychy

Biel 18, Wołkowicz 67
ŚR/30/09 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 86
1-4

Stomil Olsztyn

Szota 24, Hinokio 45, Łuczak 48, Straus 80
ŚR/30/09 18:00

Chrobry Głogów

Stromecki 34 (s)
1-1

Górnik Łęczna

Śpiączka 80
ŚR/30/09 18:10

Korona Kielce

0-3

Termalica Nieciecza

Gergel 17, Putiwcew 40, Śpiewak 68
ŚR/30/09 18:30

Odra Opole

Piech 11
1-0

Resovia

ŚR/30/09 19:00

GKS Bełchatów

Makuch 10
1-3

ŁKS Łódź

Sekulski 16, Pirulo 27, 44
ŚR/30/09 19:00

Radomiak Radom

0-2

Miedź Legnica

Drzazga 28 (k), Łukowski 85
ŚR/30/09 19:00

Puszcza Niepołomice

Tomalski 80, Spławski 85
2-1

GKS Jastrzębie

Szczepan 90 (k)
7 kolejka
SO/03/10 12:40

GKS Tychy

0-1

Korona Kielce

Thiakane 8
SO/03/10 12:40

Zagłębie Sosnowiec

Grudziński 20, Szwed 45, Gregorio 67
3-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/03/10 16:00

Miedź Legnica

Zapolnik 45 (k), Hewelt 90
2-2

Chrobry Głogów

Banaszewski 14, Lebedyński 34
ND/04/10 12:40

Puszcza Niepołomice

Cikos 13
1-0

Widzew Łódź

ND/04/10 12:40

ŁKS Łódź

Dominguez 40 (k), 84 (k)
2-1

Resovia

Adamski 70
ND/04/10 15:00

Odra Opole

0-0

Arka Gdynia

ND/04/10 17:00

Stomil Olsztyn

0-0

GKS Bełchatów

ND/04/10 19:00

Termalica Nieciecza

Gergel 22, 51, Wlazło 45 (k)
3-2

Radomiak Radom

Kozak 15, Podliński 88
ŚR/11/11 17:00

Górnik Łęczna

Struski 12, Cierpka 90
2-1

GKS Jastrzębie

Rumin 19
8 kolejka
PT/09/10 17:40

Widzew Łódź

Robak 35, 52
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Ogorzały 6
PT/09/10 18:00

Miedź Legnica

Drzazga 82
1-1

GKS Jastrzębie

Szczepan 42
SO/10/10 12:40

Arka Gdynia

0-0

ŁKS Łódź

SO/10/10 17:00

Stomil Olsztyn

Kuświk 90
1-1

Resovia

Wasiluk 45
SO/10/10 18:00

GKS Bełchatów

Eizenchart 31
1-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/11/10 12:40

Korona Kielce

0-2

Odra Opole

Nowak 50, Szarek 53 (s)
ŚR/28/10 13:00

Radomiak Radom

Angielski 29, 50 (k)
2-2

GKS Tychy

Paprzycki 7, Grzeszczyk 87 (k)
ŚR/04/11 12:30

Chrobry Głogów

0-2

Termalica Nieciecza

Gergel 23, Śpiewak 60
ŚR/18/11 14:00

Puszcza Niepołomice

Stępień 40
1-0

Górnik Łęczna

9 kolejka
PT/16/10 18:00

Miedź Legnica

Roman 50
1-1

Puszcza Niepołomice

Czarny 58
PT/16/10 18:00

Termalica Nieciecza

Putiwcew 10, Gergel 78 (k)
2-0

GKS Jastrzębie

PT/16/10 19:45

Odra Opole

Bonecki 11
1-1

Radomiak Radom

Leandro 78 (k)
PT/16/10 20:30

GKS Tychy

Lewicki 24, 28, Grzeszczyk 70, Nowak 76
4-0

Chrobry Głogów

SO/17/10 12:40

Górnik Łęczna

0-0

Widzew Łódź

SO/17/10 14:00

Stomil Olsztyn

Biedrzycki 56
1-1

Arka Gdynia

Letniowski 42 (k)
ND/18/10 14:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

GKS Bełchatów

ŚR/04/11 15:00

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Resovia

Kuczałek 22, Płatek 52
ŚR/11/11 18:00

ŁKS Łódź

Pirulo 14, Corral 54
2-0

Korona Kielce

10 kolejka
PT/23/10 17:40

GKS Tychy

Biel 11, Paprzycki 24, Połap 90
3-1

GKS Jastrzębie

Rumin 84
ND/25/10 15:00

Górnik Łęczna

Śpiączka 90
1-0

Miedź Legnica

WT/10/11 18:00

Widzew Łódź

0-0

GKS Bełchatów

ŚR/18/11 12:00

Resovia

0-0

Sandecja Nowy Sącz

ŚR/18/11 15:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 18, Banaszewski 85
2-3

Odra Opole

Kamiński 50, Nowak 82, Piech 90
ŚR/18/11 16:00

Arka Gdynia

Letniowski 43 (k), Żebrowski 79
2-0

Zagłębie Sosnowiec

ŚR/18/11 17:00

Korona Kielce

Tzimopoulos 77
1-3

Stomil Olsztyn

Byrtek 23, Łuczak 41, Hinokio 89
ŚR/18/11 18:00

Radomiak Radom

Leandro 86 (k)
1-0

ŁKS Łódź

ŚR/25/11 12:30

Puszcza Niepołomice

0-0

Termalica Nieciecza

11 kolejka
PT/06/11 17:40

Miedź Legnica

Mijusković 90
1-1

Widzew Łódź

Becht 83
PT/06/11 17:40

Stomil Olsztyn

0-1

Radomiak Radom

Leandro 59
SO/07/11 12:40

Termalica Nieciecza

Gergel 51, Zeman 86
2-1

Górnik Łęczna

Banaszak 70
SO/07/11 12:40

Odra Opole

0-2

GKS Jastrzębie

Szczepan 25 (k), Ali 52
SO/07/11 12:40

ŁKS Łódź

Corral 63, 67, Pirulo 77, Dominguez 90
4-0

Chrobry Głogów

SO/07/11 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Małecki 58
1-3

Korona Kielce

Grudziński 1 (s), Długosz 29, Kiełb 71
SO/07/11 17:00

GKS Bełchatów

Makuch 6, Winsztal 41, Magiera 83
3-0

Resovia

ND/08/11 12:40

GKS Tychy

Lewicki 6
1-1

Puszcza Niepołomice

Stefanik 73 (k)
ND/08/11 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Dudik 32
1-5

Arka Gdynia

Vinicius 15, 38, Jankowski 49, Letniowski 60, Wolsztyński 88
12 kolejka
PT/13/11 16:00

Arka Gdynia

Letniowski 74 (k)
1-2

GKS Bełchatów

Zdybowicz 20, 51
PT/13/11 17:40

Chrobry Głogów

Machaj 33 (k), Lebedyński 63, Banaszewski 72 (k)
3-0

Stomil Olsztyn

SO/14/11 12:30

GKS Jastrzębie

0-3

ŁKS Łódź

Dominguez 19, Nawotka 76, Sekulski 88 (k)
SO/14/11 12:30

Puszcza Niepołomice

Serafin 68
1-0

Odra Opole

SO/14/11 12:40

Widzew Łódź

Mucha 64, Robak 82
2-0

Resovia

SO/14/11 13:00

Radomiak Radom

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/14/11 18:00

Korona Kielce

Kiełb 17
1-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/15/11 12:40

Miedź Legnica

Matuszek 62, Zapolnik 71 (k)
2-3

Termalica Nieciecza

Śpiewak 60, Wlazło 65 (k), Zeman 77
ND/15/11 16:00

Górnik Łęczna

Kalinkowski 54
1-1

GKS Tychy

Nedić 58
13 kolejka
PT/20/11 17:40

Termalica Nieciecza

Radwański 9, Misak 89
2-0

Widzew Łódź

SO/21/11 12:00

Resovia

Hebel 90
1-2

Arka Gdynia

Deja 43, Letniowski 48 (k)
SO/21/11 12:40

Stomil Olsztyn

0-1

GKS Jastrzębie

Ali 9
SO/21/11 17:00

GKS Tychy

0-2

Miedź Legnica

Zapolnik 34, Matuszek 54
SO/21/11 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Karbowy 27
1-2

Chrobry Głogów

Kolenc 9, Lebedyński 65
SO/21/11 17:00

GKS Bełchatów

0-1

Korona Kielce

Podgórski 85 (k)
ND/22/11 12:40

Odra Opole

Winiarczyk 54
1-1

Górnik Łęczna

Krykun 21
ND/22/11 12:40

ŁKS Łódź

Dominguez 9 (k), 37 (k), 59, Wolski 11
4-4

Puszcza Niepołomice

Żytek 28, 70, 75, Spławski 56
ND/22/11 12:40

Sandecja Nowy Sącz

Sovsić 10
1-1

Radomiak Radom

Bodzioch 25
14 kolejka
PT/27/11 17:40

Górnik Łęczna

Midzierski 72, Wojciechowski 84
2-0

ŁKS Łódź

PT/27/11 17:40

Miedź Legnica

Zieliński 9, Zapolnik 35, Matuszek 66, Panka 90
4-2

Odra Opole

Bonecki 28, Winiarczyk 57
SO/28/11 12:30

GKS Jastrzębie

Mróz 41, Feruga 70
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Oliveira 68
SO/28/11 12:30

Puszcza Niepołomice

0-2

Stomil Olsztyn

Łuczak 68, Hinokio 90
SO/28/11 12:40

Termalica Nieciecza

0-0

GKS Tychy

SO/28/11 15:00

Chrobry Głogów

0-2

Sandecja Nowy Sącz

Kasprzak 30, Małkowski 85
SO/28/11 18:00

Korona Kielce

Thiakane 69
1-0

Resovia

SO/28/11 19:10

Radomiak Radom

Podliński 11, Leandro 87
2-0

GKS Bełchatów

ND/29/11 12:40

Widzew Łódź

Czubak 22, Robak 61
2-1

Arka Gdynia

Żebrowski 47
15 kolejka
WT/01/12 13:00

Stomil Olsztyn

Szramka 28, 82
2-1

Górnik Łęczna

Wojciechowski 74
WT/01/12 20:30

ŁKS Łódź

Pirulo 62, Trąbka 65, Srnić 82
3-4

Miedź Legnica

Zapolnik 14, 57, Roman 75, 87
ŚR/02/12 16:00

Zagłębie Sosnowiec

Oliveira 84, Małecki 90
2-0

Puszcza Niepołomice

ŚR/02/12 17:00

GKS Bełchatów

Gancarczyk 54
1-2

Chrobry Głogów

Banaszewski 41, Praznovsky 74 (k)
CZ/03/12 12:00

Arka Gdynia

Marcjanik 15
1-0

Korona Kielce

CZ/03/12 18:00

GKS Tychy

Lewicki 23, Biel 63
2-1

Widzew Łódź

Możdżeń 8
ŚR/09/12 12:00

Resovia

0-0

Radomiak Radom

ŚR/09/12 13:00

Sandecja Nowy Sącz

Sovsić 6, Chmiel 34, Walski 87
3-0

GKS Jastrzębie

ŚR/09/12 16:00

Termalica Nieciecza

Śpiewak 90
1-1

Odra Opole

Nowak 5
16 kolejka
PT/04/12 17:40

Miedź Legnica

Matuszek 40, Zapolnik 45 (k)
2-2

Stomil Olsztyn

Łuczak 38, Biedrzycki 43 (k)
SO/05/12 12:30

GKS Jastrzębie

Rumin 2 (k), 45, Bondarenko 74
3-2

GKS Bełchatów

Magiera 28, Gancarczyk 39
SO/05/12 12:40

Termalica Nieciecza

Gergel 45, 87 (k)
2-0

ŁKS Łódź

SO/05/12 15:00

Chrobry Głogów

Banaszewski 29, Bryła 30, Cywka 90
3-0

Resovia

ND/06/12 12:30

Puszcza Niepołomice

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 64 (k)
ND/06/12 12:40

Radomiak Radom

0-0

Arka Gdynia

ND/06/12 16:00

Górnik Łęczna

Krykun 36, 67, Sasin 58, Wojciechowski 69
4-1

Zagłębie Sosnowiec

Gregorio 75 (k)
ND/06/12 17:00

GKS Tychy

Lewicki 15, Moneta 89
2-0

Odra Opole

SO/20/02 17:40

Widzew Łódź

Tomczyk 11 (k), Samiec-Talar 39
2-0

Korona Kielce

17 kolejka
SO/12/12 12:00

Resovia

Adamski 90
1-2

GKS Jastrzębie

Rumin 59, Ali 85
SO/12/12 12:30

Stomil Olsztyn

Biedrzycki 64 (k)
1-4

Termalica Nieciecza

Gergel 14, 16, 80, Grabowski 31
SO/12/12 12:40

GKS Bełchatów

0-2

Puszcza Niepołomice

Michalski 7 (s), Radionow 86
SO/12/12 14:00

Arka Gdynia

Deja 52
1-1

Chrobry Głogów

Oleksy 81
SO/12/12 16:00

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Miedź Legnica

Matuszek 72, 82
ND/13/12 12:40

Korona Kielce

0-2

Radomiak Radom

Angielski 20, Banasiak 90
ND/13/12 13:00

Sandecja Nowy Sącz

Boczek 75
1-1

Górnik Łęczna

Midzierski 8
SO/20/02 12:40

ŁKS Łódź

0-3

GKS Tychy

Biel 40, Szeliga 55, Kargulewicz 57
ŚR/10/03 17:40

Odra Opole

0-0

Widzew Łódź

18 kolejka
PT/26/02 14:00

Resovia

Wróbel 15, Słaby 19
2-1

Puszcza Niepołomice

Radionow 17 (k)
PT/26/02 16:00

Arka Gdynia

Rosołek 12
1-0

GKS Jastrzębie

PT/26/02 17:40

Widzew Łódź

Mucha 72
1-1

Radomiak Radom

Angielski 38
SO/27/02 12:40

ŁKS Łódź

Janczukowicz 6, Sekulski 22
2-1

Odra Opole

Nowak 62
SO/27/02 13:00

Sandecja Nowy Sącz

Victor 34, 89
2-0

Miedź Legnica

SO/27/02 13:00

Stomil Olsztyn

Szczutowski 33
1-2

GKS Tychy

Lewicki 11, Steblecki 85
SO/27/02 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Korzeniecki 58
1-1

Termalica Nieciecza

Grzybek 90
SO/27/02 16:00

GKS Bełchatów

Bator 48
1-2

Górnik Łęczna

Wojciechowski 22, 65
ND/28/02 12:40

Korona Kielce

Podgórski 16, Szymusik 59
2-2

Chrobry Głogów

Lebedyński 27, Banaszewski 90
19 kolejka
PT/05/03 14:00

Odra Opole

Żak 45
1-2

Stomil Olsztyn

Carolina 13, Szczutowski 67
PT/05/03 17:00

Miedź Legnica

Makuch 15, Roman 50, Purzycki 53 (k)
3-0

GKS Bełchatów

PT/05/03 17:40

Termalica Nieciecza

Stefanik 8, Grzybek 90
2-2

Sandecja Nowy Sącz

Śpiewak 52 (s), Dziwniel 78
SO/06/03 12:40

ŁKS Łódź

Pirulo 49, Ricardinho 85
2-2

Widzew Łódź

Nowak 25, Ameyaw 28
SO/06/03 14:00

Resovia

0-2

Górnik Łęczna

Krykun 37, Kukułowicz 90
SO/06/03 14:30

GKS Jastrzębie

Rumin 64, Szczepan 84 (k)
2-0

Korona Kielce

SO/06/03 17:00

Radomiak Radom

Angielski 85
1-2

Chrobry Głogów

Mandrysz 5, Dziąbek 45
ND/07/03 12:40

GKS Tychy

Biel 39, Szeliga 55, Nowak 86
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 10
ND/07/03 14:30

Puszcza Niepołomice

Kobusiński 46, 71, Memić 55 (s), Stefanik 60 (k)
4-0

Arka Gdynia

20 kolejka
PT/12/03 17:40

GKS Bełchatów

Mas 8
1-2

Termalica Nieciecza

Gergel 65 (k), Śpiewak 85
SO/13/03 12:40

Arka Gdynia

0-2

Górnik Łęczna

Mak 53, Śpiączka 68
SO/13/03 13:00

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 25, 50
2-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 45
SO/13/03 13:00

Stomil Olsztyn

0-2

ŁKS Łódź

Ricardinho 68, Pirulo 83
SO/13/03 15:00

Resovia

0-0

Miedź Legnica

SO/13/03 16:00

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Odra Opole

Nowak 49, Drewniak 60
SO/13/03 17:00

Korona Kielce

Szymusik 37
1-0

Puszcza Niepołomice

SO/13/03 19:10

Radomiak Radom

Leandro 33, Karwot 69
2-0

GKS Jastrzębie

ND/14/03 12:40

Widzew Łódź

Robak 77 (k)
1-0

Chrobry Głogów

21 kolejka
PT/19/03 14:00

Odra Opole

Niziołek 51
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 4 (k)
PT/19/03 20:30

Górnik Łęczna

0-1

Korona Kielce

Podgórski 59 (k)
SO/20/03 12:40

Miedź Legnica

Drzazga 42
1-2

Arka Gdynia

Aleman 33, Żebrowski 83 (k)
SO/20/03 14:30

GKS Jastrzębie

0-1

Chrobry Głogów

Bougaidis 70
SO/20/03 15:00

Resovia

Jaroch 56, 63, Wróbel 59
3-1

Termalica Nieciecza

Gergel 45 (k)
SO/20/03 17:00

GKS Tychy

0-0

GKS Bełchatów

SO/20/03 18:00

ŁKS Łódź

0-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/21/03 12:40

Stomil Olsztyn

0-1

Widzew Łódź

Ameyaw 54
ŚR/14/04 13:00

Puszcza Niepołomice

0-4

Radomiak Radom

Radecki 17, 82, Angielski 39, Sokół 86
22 kolejka
PT/26/03 20:30

Korona Kielce

0-0

Miedź Legnica

SO/27/03 12:40

Radomiak Radom

Angielski 29, Radecki 47, Gąska 56
3-0

Górnik Łęczna

SO/27/03 13:00

Sandecja Nowy Sącz

Ogorzały 33, Piter-Bućko 90 (k)
2-1

ŁKS Łódź

Rygaard 63
SO/27/03 15:00

Resovia

0-0

GKS Tychy

SO/27/03 16:00

Chrobry Głogów

0-2

Puszcza Niepołomice

Bartosz 8, 27
SO/27/03 16:00

GKS Bełchatów

Hilbrycht 27
1-1

Odra Opole

Mikinić 49
SO/27/03 16:00

Zagłębie Sosnowiec

Oliveira 34, 47
2-1

Stomil Olsztyn

Mosakowski 3 (k)
ND/28/03 12:40

Widzew Łódź

Tanżyna 51, Michalski 67
2-0

GKS Jastrzębie

ŚR/21/04 18:00

Arka Gdynia

Rosołek 66
1-1

Termalica Nieciecza

Grzybek 90
23 kolejka
CZ/01/04 17:00

Górnik Łęczna

Śpiączka 61, Goliński 83, Kukułowicz 90
3-0

Chrobry Głogów

CZ/01/04 17:40

GKS Tychy

Żytek 41
1-0

Arka Gdynia

SO/03/04 12:40

GKS Jastrzębie

Szczepan 13 (k)
1-2

Puszcza Niepołomice

Bartosz 8, Czarny 16
SO/03/04 12:40

Miedź Legnica

0-1

Radomiak Radom

Jakubik 50
SO/03/04 13:00

Resovia

Kubowicz 70
1-1

Odra Opole

Kubowicz 40 (s)
SO/03/04 14:00

Stomil Olsztyn

0-5

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 3, Rubio 15, 32, Victor 73, 90
SO/03/04 16:00

Zagłębie Sosnowiec

Seedorf 22, 25, Oliveira 57
3-0

Widzew Łódź

SO/03/04 17:00

ŁKS Łódź

Dominguez 87 (k)
1-0

GKS Bełchatów

ŚR/05/05 00:00

Termalica Nieciecza

-

Korona Kielce

24 kolejka
PT/09/04 17:40

Widzew Łódź

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/10/04 12:40

Korona Kielce

Łukowski 52
1-0

GKS Tychy

SO/10/04 15:00

Resovia

Wróbel 57
1-0

ŁKS Łódź

SO/10/04 16:00

GKS Jastrzębie

Szczepan 21
1-1

Górnik Łęczna

Śpiączka 72
SO/10/04 16:00

GKS Bełchatów

Sabala 47, Hilbrycht 65 (k)
2-3

Stomil Olsztyn

Hinokio 7, Mysiorski 26, van Huffel 83
SO/10/04 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Rubio 21, Błanik 70
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Pietrzkiewicz 60 (s)
ND/11/04 12:40

Chrobry Głogów

0-0

Miedź Legnica

ND/11/04 12:40

Arka Gdynia

Danch 86
1-1

Odra Opole

Szrek 18
ŚR/12/05 00:00

Radomiak Radom

-

Termalica Nieciecza

25 kolejka
PT/16/04 17:40

ŁKS Łódź

Ricardinho 42
1-2

Arka Gdynia

Rosołek 69, Vinicius 73
SO/17/04 12:40

Górnik Łęczna

0-0

Puszcza Niepołomice

SO/17/04 15:00

Resovia

Jaroch 85
1-0

Stomil Olsztyn

SO/17/04 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Rubio 12, Piter-Bućko 33 (k), 84 (k)
3-1

Widzew Łódź

Michalski 58
ND/18/04 12:40

Zagłębie Sosnowiec

Oliveira 3
1-1

GKS Bełchatów

Mas 82
ND/18/04 12:40

Odra Opole

Drewniak 74
1-0

Korona Kielce

WT/20/04 17:40

GKS Tychy

Grzeszczyk 44 (k)
1-0

Radomiak Radom

ŚR/05/05 17:00

GKS Jastrzębie

-

Miedź Legnica

ŚR/19/05 00:00

Termalica Nieciecza

-

Chrobry Głogów

26 kolejka
PT/23/04 17:40

Widzew Łódź

-

Górnik Łęczna

SO/24/04 12:40

Korona Kielce

-

ŁKS Łódź

SO/24/04 16:00

GKS Jastrzębie

-

Termalica Nieciecza

SO/24/04 16:00

Chrobry Głogów

-

GKS Tychy

SO/24/04 16:00

Resovia

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/24/04 16:00

GKS Bełchatów

-

Sandecja Nowy Sącz

SO/24/04 19:10

Radomiak Radom

-

Odra Opole

ND/25/04 12:40

Arka Gdynia

-

Stomil Olsztyn

ŚR/19/05 00:00

Puszcza Niepołomice

-

Miedź Legnica

27 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

Widzew Łódź

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Resovia

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Arka Gdynia

- -

Stomil Olsztyn

-

Korona Kielce

- -

ŁKS Łódź

-

Radomiak Radom

- -

Odra Opole

-

Chrobry Głogów

- -

Termalica Nieciecza

-

Puszcza Niepołomice

- -

Miedź Legnica

-

Górnik Łęczna

ŚR/28/04 00:00

GKS Jastrzębie

-

GKS Tychy

28 kolejka
- -

Górnik Łęczna

-

Termalica Nieciecza

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Tychy

- -

GKS Jastrzębie

-

Odra Opole

- -

Chrobry Głogów

-

ŁKS Łódź

- -

Radomiak Radom

-

Stomil Olsztyn

- -

Korona Kielce

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Resovia

-

GKS Bełchatów

SO/01/05 00:00

Widzew Łódź

-

Miedź Legnica

ŚR/19/05 18:00

Arka Gdynia

-

Sandecja Nowy Sącz

29 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

Arka Gdynia

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Korona Kielce

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Radomiak Radom

- -

Stomil Olsztyn

-

Chrobry Głogów

- -

ŁKS Łódź

-

GKS Jastrzębie

- -

Odra Opole

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Tychy

-

Górnik Łęczna

- -

Termalica Nieciecza

-

Miedź Legnica

SO/08/05 00:00

Resovia

-

Widzew Łódź

30 kolejka
- -

Miedź Legnica

-

GKS Tychy

- -

Górnik Łęczna

-

Odra Opole

- -

Puszcza Niepołomice

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Jastrzębie

-

Stomil Olsztyn

- -

Chrobry Głogów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Radomiak Radom

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Korona Kielce

-

GKS Bełchatów

- -

Arka Gdynia

-

Resovia

SO/15/05 00:00

Widzew Łódź

-

Termalica Nieciecza

31 kolejka
- -

Resovia

-

Korona Kielce

- -

GKS Bełchatów

-

Radomiak Radom

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chrobry Głogów

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Jastrzębie

- -

Stomil Olsztyn

-

Puszcza Niepołomice

- -

ŁKS Łódź

-

Górnik Łęczna

- -

Odra Opole

-

Miedź Legnica

- -

GKS Tychy

-

Termalica Nieciecza

SO/22/05 00:00

Arka Gdynia

-

Widzew Łódź

32 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Odra Opole

- -

Miedź Legnica

-

ŁKS Łódź

- -

Górnik Łęczna

-

Stomil Olsztyn

- -

Puszcza Niepołomice

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

GKS Jastrzębie

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Bełchatów

- -

Radomiak Radom

-

Resovia

- -

Korona Kielce

-

Arka Gdynia

SO/29/05 00:00

Widzew Łódź

-

GKS Tychy

33 kolejka
- -

Arka Gdynia

-

Radomiak Radom

- -

Resovia

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Bełchatów

-

GKS Jastrzębie

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Puszcza Niepołomice

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Górnik Łęczna

- -

Stomil Olsztyn

-

Miedź Legnica

- -

ŁKS Łódź

-

Termalica Nieciecza

- -

Odra Opole

-

GKS Tychy

SO/05/06 00:00

Korona Kielce

-

Widzew Łódź

34 kolejka
- -

GKS Tychy

-

ŁKS Łódź

- -

Termalica Nieciecza

-

Stomil Olsztyn

- -

Miedź Legnica

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Górnik Łęczna

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Bełchatów

- -

GKS Jastrzębie

-

Resovia

- -

Chrobry Głogów

-

Arka Gdynia

- -

Radomiak Radom

-

Korona Kielce

SO/12/06 00:00

Widzew Łódź

-

Odra Opole

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa265646-24
2Pogoń Szczecin265033-17
3Raków Częstochowa254639-24
4Piast Gliwice263833-26
5Śląsk Wrocław263832-27
6Lechia Gdańsk263835-32
7Zagłębie Lubin263835-33
8Warta Poznań263627-28
9Lech Poznań263335-33
10Górnik Zabrze263327-28
11Jagiellonia Białystok263336-42
12Wisła Kraków262835-38
13Cracovia262726-30
14Wisła Płock262629-40
15Stal Mielec252127-44
16Podbeskidzie Bielsko-Biała262127-56
WT/20/04 18:00
Pogoń S.
1-0
Górnik Z.
WT/20/04 18:00
Warta P.
0-2
Raków C.
WT/20/04 20:30
Lech P.
3-0
Lechia G.
WT/20/04 20:30
Śląsk W.
4-3
Podbeskidzie B.
ŚR/21/04 18:00
Jagiellonia B.
3-3
Stal M.
ŚR/21/04 18:00
Zagłębie L.
4-1
Wisła K.
ŚR/21/04 20:30
Cracovia
1-0
Wisła P.
ŚR/21/04 20:30
Piast G.
0-1
Legia W.
PT/23/04 18:00
Raków C.
-
Śląsk W.
PT/23/04 20:30
Podbeskidzie B.
-
Lech P.
SO/24/04 15:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
SO/24/04 17:30
Zagłębie L.
-
Piast G.
SO/24/04 20:00
Wisła K.
-
Cracovia
ND/25/04 12:30
Warta P.
-
Jagiellonia B.
ND/25/04 15:00
Stal M.
-
Pogoń S.
ND/25/04 17:30
Lechia G.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 Eleven 1 Napoli - Lazio (na żywo)
17:40 Polsat Sp. 1. liga: Widzew - Górnik (na żywo)
18:00 Canal+Sport Raków - Lech (na żywo)
20:30 Canal+Sport Podbesk. - Lech (na żywo)