Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
powołania - AktualnoĹci
- Środa, 13 marca 2024, 13:44 U-20: Powołania na mecze z Anglią i Rumunią
Trener reprezentacji Polski do lat 20 Miłosz Stępiński ogłosił listę zawodników powołanych na marcowe mecze towarzyskie z Anglią (22 marca, godz. 17:45, Białystok) oraz Rumunią (26 marca, godz....
- Środa, 06 marca 2024, 19:35 e.MME: Zagraniczne powołania na najbliższe mecze
Selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski Adam Majewski powołał zawodników z lig zagranicznych na spotkania eliminacji mistrzostw Europy z Izraelem (21 marca, 17:30, Jena) i Bułgarią (26 marca,...
- Wtorek, 05 marca 2024, 12:28 U-18: Powołania na dwumecz z Cyprem
PZPN opublikował listę zawodników powołanych do reprezentacji Polski U-18 na towarzyski dwumecz z Cyprem (21 i 24 marca).
- Czwartek, 18 stycznia 2024, 14:25 U-17: Powołania na zgrupowanie w Hiszpanii
Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 17 Rafał Lasocki ogłosił listę piłkarzy powołanych na zgrupowanie w Hiszpanii. W jego ramach Biało-czerwoni rozegrają trzy mecze towarzyskie: ze Szwecją (2...
- Poniedziałek, 04 grudnia 2023, 16:48 U-16: Powołania na zgrupowanie w Gdańsku
Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 16 Dariusz Gęsior ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie selekcyjne, które odbędzie się w dniach 8-9 grudnia w Gdańsku.
- Poniedziałek, 13 listopada 2023, 08:51 e.ME: Dodatkowe powołania Michała Probierza
Mateusz Łęgowski (Salernitana, Włochy), Tymoteusz Puchacz (Kaiserslautern, Niemcy) i Karol Struski (Aris Limassol, Cypr) zostali dodatkowo powołani na mecz eliminacji mistrzostw Europy z Czechami (17...
- Piątek, 10 listopada 2023, 09:34 e.ME: Powołania Probierza na najbliższe mecze
Selekcjoner Michał Probierz ogłosił kadrę reprezentacji Polski na mecz eliminacji mistrzostw Europy z Czechami (17 listopada, 20:45, Warszawa) i towarzyskie spotkanie z Łotwą (21 listopada, 20:45,...
- Poniedziałek, 16 października 2023, 09:07 Zieliński po meczu Polska - Mołdawia
Po meczu eliminacji ME 2024 Polska - Mołdawia (1-1) głos zabrał pomocnik reprezentacji Polski Piotr Zieliński. Oto co powiedział:
- Wtorek, 10 października 2023, 13:32 U-17: Powołania na mecze towarzyskie
Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 17 Rafał Lasocki ogłosił listę zawodników powołanych na październikowe zgrupowanie i mecze towarzyskie z Portugalią (24 października), Holandią (27...
- Poniedziałek, 09 października 2023, 08:38 e.ME: Dodatkowe powołania Probierza
Marcin Bułka (Nice, Francja) i Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok) zostali powołani do reprezentacji Polski na mecze eliminacji do mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi (12 października, 20:45,...
- Piątek, 06 października 2023, 08:56 e.ME: Powołania Probierza na najbliższe mecze
Selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz powołał kadrę na mecze eliminacji do mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi (12 października, 20:45, Thorshavn) i Mołdawią (15 października, 20:45,...
- Czwartek, 05 października 2023, 20:32 U-20: Powołania na mecz z Włochami
Trener reprezentacji Polski do lat 20 Miłosz Stępiński ogłosił listę zawodników powołanych na październikowe zgrupowanie. W jego trakcie Biało-czerwoni zagrają spotkanie w ramach turnieju Elite...
- Czwartek, 28 września 2023, 19:13 U-18: Powołania na październikowe zgrupowania
Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 18 Marcin Włodarski ogłosił nazwiska 37 zawodników, którzy wezmą udział w październikowych zgrupowaniach reprezentacji Polski. W ciągu sześciu dni...
- Wtorek, 12 września 2023, 18:58 U-15: Powołania na konsultację w Siedlcach
Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 15 ogłosił listę powołanych zawodników na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 17-20 września w Siedlcach.
- Wtorek, 05 września 2023, 08:56 e.ME: Znamy sędziego meczu Polska - Wyspy Owcze
David Smajc (Słowenia) został wyznaczony na sędziego głównego spotkania 5. kolejki grupy E eliminacji mistrzostw Europy, w którym Polska zmierzy się z Wyspami Owczymi.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |