Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
stal rzeszów - AktualnoĹci
- Czwartek, 28 marca 2024, 13:01 25. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 25. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 30 marca - 2 kwietnia.
- Piątek, 22 marca 2024, 17:23 Wisła Kraków przegrała w sparingu
22 marca 2024, 12:30 - Myślenice
Wisła Kraków 1-2 Stal Rzeszów
Bregu 43 - Łysiak 45 (k), Danielewicz 78 - Sobota, 16 marca 2024, 19:33 1. liga: Stal pokonała Motor
16 marca 2024, 17:30 - Rzeszów
Stal Rzeszów 2-1 Motor Lublin
Da Silva 51, Bukowski 70 - Ceglarz 66 (k) - Czwartek, 14 marca 2024, 18:07 24. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 24. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 15-17 marca.
- Środa, 13 marca 2024, 14:03 U-16: Kadra na zgrupowanie w Warszawie
Ogłoszono listę piłkarzy powołanych do reprezentacji Polski U-16 na zgrupowanie, które w dniach 18-20 marca odbędzie się w Warszawie.
- Sobota, 09 marca 2024, 17:04 1. liga: Stal wraca z Głogowa bez punktów
9 marca 2024, 15:00 - Głogów
Chrobry Głogów 2-1 Stal Rzeszów
Tabiś 89, Hanc 90 - Thill 90
- Czwartek, 07 marca 2024, 14:04 23. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 23. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 8-11 marca.
- Piątek, 01 marca 2024, 19:57 1. liga: Miedź silniejsza niż Stal
1 marca 2024, 18:00 - Rzeszów
Stal Rzeszów 1-3 Miedź Legnica
Oleksy 66 - Oleksy 34 (s), Kaczmarski 74, Mijusković 89 (k) - Czwartek, 29 lutego 2024, 17:51 22. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 22. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 1-4 marca.
- Niedziela, 25 lutego 2024, 14:39 1. liga: Arka rozbiła Stal
25 lutego 2024, 12:40 - Gdynia
Arka Gdynia 5-1 Stal Rzeszów
Dobrotka 36, Czubak 45, 64, Sidibe 78, Turski 88 - Thill 18 (k) - Czwartek, 22 lutego 2024, 14:05 21. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 21. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 23-26 lutego.
- Niedziela, 18 lutego 2024, 14:42 1. liga: Stal za słaba dla Wisły Kraków
18 lutego 2024, 12:40 - Rzeszów
Stal Rzeszów 1-2 Wisła Kraków
Bukowski 28 - Rodado 43, Satrustegui 90 - Czwartek, 15 lutego 2024, 19:29 20. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 20. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 16-19 lutego.
- Poniedziałek, 05 lutego 2024, 19:02 U-15: Kadra na dwumecz z Włochami
Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 15 Marcin Włodarski ogłosił listę zawodników powołanych na lutowe zgrupowanie. W jego ramach Biało-Czerwoni rozegrają towarzyski dwumecz z Włochami (20 lutego,...
- Poniedziałek, 05 lutego 2024, 17:39 Kadra Stali na obóz w Woli Chorzelowskiej
25 piłkarzy weźmie udział w zgrupowaniu Stali Rzeszów w Woli Chorzelowskiej (5-9 lutego).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |