Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Hutnik Kraków

  • 28. kolejka eWinner 2. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 15 kwietnia 2021, 13:44 28. kolejka eWinner 2. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 28. kolejki eWinner 2. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 17-20 kwietnia.

  • 2. liga: Hutnik wygrał z Błękitnymi
    Środa, 14 kwietnia 2021, 18:35 2. liga: Hutnik wygrał z Błękitnymi

    14 kwietnia 2021, 16:30 - Kraków
    Hutnik Kraków 4-1 Błękitni Stargard
    Wojcinowicz 6, Hafez 40, Bernal 68, Jodłowski 90 - Polkowski 43 (k)

  • 26. kolejka eWinner 2. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 08 kwietnia 2021, 15:11 26. kolejka eWinner 2. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 26. kolejki eWinner 2. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 8-11 kwietnia.

  • 25. kolejka eWinner 2. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 01 kwietnia 2021, 15:06 25. kolejka eWinner 2. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 25. kolejki eWinner 2. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 2-3 kwietnia.

  • 24. kolejka eWinner 2. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 25 marca 2021, 13:53 24. kolejka eWinner 2. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 24. kolejki eWinner 2. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 27-28 marca.

1 2 3   ...   16 17 18 »

O klubie

Hutnik Kraków:

Rok założenia: 1950
Barwy: biało-błękitno-niebieskie
Przydomek: Suche Stawy

Prezes: Artur Trębacz
Trener: Szymon Szydełko

Mistrzostwo Polski: -
Wicemistrzostwo Polski: -
Puchar Polski: -

Adres:

ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4
31-979 Kraków
telefon: (537) 559-067

O stadionie

Stadion Miejski Hutnik Kraków

Pojemność: 6 000
Oświetlenie: 1 400 luksów

Adres stadionu:

ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4
31-979 Kraków

Ostatni mecz

Sobota, 17 kwietnia 2021, 16:00
Skra Częstochowa

Skra Częstochowa

0-1

Hutnik Kraków

Następny mecz

Sobota, 29 maja 2021, 00:00
Stal Rzeszów

Stal Rzeszów

-

Hutnik Kraków

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa255345-24
2Pogoń Szczecin254732-17
3Raków Częstochowa244337-24
4Piast Gliwice253833-25
5Lechia Gdańsk253835-29
6Warta Poznań253627-26
7Śląsk Wrocław253528-24
8Zagłębie Lubin253531-32
9Górnik Zabrze253327-27
10Jagiellonia Białystok253233-39
11Lech Poznań253032-33
12Wisła Kraków252834-34
13Wisła Płock252629-39
14Cracovia252425-30
15Podbeskidzie Bielsko-Biała252124-52
16Stal Mielec242024-41
PT/16/04 18:00
Podbeskidzie B.
0-2
Pogoń S.
PT/16/04 20:30
Górnik Z.
1-1
Śląsk W.
SO/17/04 15:00
Lechia G.
2-2
Piast G.
SO/17/04 17:30
Raków C.
3-1
Lech P.
SO/17/04 20:00
Wisła K.
0-1
Warta P.
ND/18/04 12:30
Stal M.
0-2
Zagłębie L.
ND/18/04 15:00
Wisła P.
2-2
Jagiellonia B.
ND/18/04 17:30
Legia W.
0-0
Cracovia
WT/20/04 18:00
Pogoń S.
-
Górnik Z.
WT/20/04 18:00
Warta P.
-
Raków C.
WT/20/04 20:30
Lech P.
-
Lechia G.
WT/20/04 20:30
Śląsk W.
-
Podbeskidzie B.
ŚR/21/04 18:00
Jagiellonia B.
-
Stal M.
ŚR/21/04 18:00
Zagłębie L.
-
Wisła K.
ŚR/21/04 20:30
Cracovia
-
Wisła P.
ŚR/21/04 20:30
Piast G.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sp. Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Stal - Zagłębie (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Odra - Korona (na żywo)
15:00 Canal+ Wisła P. - Jagiellonia (na żywo)
17:30 Canal+ Legia - Cracovia (na żywo)
19:00 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:05 TVP Sport Gol (na żywo)
20:30 Polsat Sp. Magazyn 1. ligi (na żywo)