Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 20 lutego 2020

PKO Ekstraklasa

  • Polak na testach w Manchester United
    Czwartek, 20 lutego 2020, 17:30 Polak na testach w Manchester United

    16-letni obrońca Korony Kielce Radosław Seweryś otrzymał zaproszenie na tygodniowe testy w angielskim Manchesterze United. Seweryś przebywać będzie w akademii od 8 do 15 marca.

  • Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk
    Czwartek, 20 lutego 2020, 12:25 Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

    Rafał Pietrzak z belgijskiego Mouscron przeniósł się do Lechii Gdańsk. Polski obrońca podpisał trzyipółletni kontrakt z nowym klubem.

  • Sylwester Lusiusz na dłużej w Cracovii
    Czwartek, 20 lutego 2020, 10:05 Sylwester Lusiusz na dłużej w Cracovii

    Sylwester Lusiusz przedłużył umowę z Cracovią do czerwca 2024 roku.

  • Orest Tkaczuk piłkarzem Jagiellonii
    Czwartek, 20 lutego 2020, 09:28 Orest Tkaczuk piłkarzem Jagiellonii

    22-letni ukraiński napastnik Orest Tkaczuk został nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok.

  • Flavio Paixao na dłużej w Lechii
    Czwartek, 20 lutego 2020, 09:15 Flavio Paixao na dłużej w Lechii

    25-letni Flavio Paixao podpisał nowy kontrakt z Lechią Gdańsk.

1 2 3   ...   3805 3806 3807 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legia Warszawa224245-2313-3-68-1-25-2-4
2Cracovia224232-1713-3-69-1-24-2-4
3Pogoń Szczecin223925-1811-6-55-3-36-3-2
4Śląsk Wrocław223629-239-9-45-5-14-4-3
5Lech Poznań223437-229-7-65-3-34-4-3
6Lechia Gdańsk223426-249-7-65-4-34-3-3
7Piast Gliwice223424-2210-4-87-2-23-2-6
8Wisła Płock223127-359-4-96-2-33-2-6
9Jagiellonia Białystok223031-298-6-86-2-32-4-5
10Raków Częstochowa222926-349-2-116-1-43-1-7
11Zagłębie Lubin222831-318-4-105-3-33-1-7
12Górnik Zabrze222726-276-9-76-4-10-5-6
13Wisła Kraków222326-357-2-135-0-52-2-8
14Korona Kielce222312-246-5-114-2-52-3-6
15Arka Gdynia222117-315-6-112-5-33-1-8
16ŁKS Łódź221521-404-3-153-2-61-1-9
PT/14/02 18:00
Górnik Z.
2-0
Arka G.
PT/14/02 20:30
Lechia G.
1-0
Piast G.
SO/15/02 15:00
ŁKS Ł.
0-0
Wisła P.
SO/15/02 17:30
Pogoń S.
0-0
Śląsk W.
SO/15/02 20:00
Raków C.
2-2
Legia W.
ND/16/02 12:30
Jagiellonia B.
0-0
Korona K.
ND/16/02 15:00
Zagłębie L.
0-1
Wisła K.
ND/16/02 17:30
Cracovia
2-1
Lech P.
PT/21/02 18:00
ŁKS Ł.
-
Pogoń S.
PT/21/02 20:30
Śląsk W.
-
Górnik Z.
SO/22/02 15:00
Arka G.
-
Raków C.
SO/22/02 17:30
Legia W.
-
Jagiellonia B.
SO/22/02 20:00
Piast G.
-
Cracovia
ND/23/02 12:30
Wisła P.
-
Zagłębie L.
ND/23/02 15:00
Wisła K.
-
Korona K.
ND/23/02 17:30
Lech P.
-
Lechia G.
Strzelcy
14 Niezgoda (Legia)
12 Gytkjaer (Lech)
11 Felix (Piast)
11 Imaz (Jagiellonia)
10 Bohar (Zagłębie)
9 Angulo (Górnik)
8 Brożek (Wisła K.)
8 Jimenez (Górnik)
1 kolejka
PT/19/07 18:00

Arka Gdynia

0-3

Jagiellonia Białystok

Bida 6, Imaz 18, Romanczuk 80
PT/19/07 20:30

ŁKS Łódź

0-0

Lechia Gdańsk

SO/20/07 15:00

Raków Częstochowa

0-1

Korona Kielce

Kovacević 49 (k)
SO/20/07 17:30

Wisła Kraków

0-1

Śląsk Wrocław

Stiglec 62
SO/20/07 20:00

Piast Gliwice

Felix 6
1-1

Lech Poznań

Tomczyk 82
ND/21/07 15:00

Zagłębie Lubin

Bohar 5
1-1

Cracovia

Lopes 23
ND/21/07 17:30

Legia Warszawa

Kulenović 58
1-2

Pogoń Szczecin

Buksa 61, Kożulj 83
PN/22/07 18:00

Wisła Płock

Furman 48 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 75
2 kolejka
PT/26/07 18:00

Górnik Zabrze

Jimenez 73
1-0

Zagłębie Lubin

PT/26/07 20:30

Lech Poznań

Jevtić 13 (k), Gytkjaer 72, 90, Jóźwiak 90
4-0

Wisła Płock

SO/27/07 17:30

Cracovia

Hanca 90
1-2

ŁKS Łódź

Sekulski 16, Rozwandowicz 56 (k)
SO/27/07 20:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Raków Częstochowa

Petrasek 81
ND/28/07 15:00

Korona Kielce

Papadopulos 45
1-2

Legia Warszawa

Novikovas 25, Gwilia 90
ND/28/07 17:30

Lechia Gdańsk

0-0

Wisła Kraków

ND/28/07 17:30

Śląsk Wrocław

Exposito 84, Broź 88 (k)
2-1

Piast Gliwice

Felix 31
PN/29/07 18:00

Pogoń Szczecin

Kożulj 76, Spiridonović 90
2-0

Arka Gdynia

3 kolejka
PT/02/08 18:00

Arka Gdynia

Deja 51
1-1

Korona Kielce

Żubrowski 18
PT/02/08 20:30

Zagłębie Lubin

Szysz 70, Poręba 78
2-2

Jagiellonia Białystok

Klimala 39, Imaz 66
SO/03/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 19
1-3

Cracovia

Hanca 8, Lopes 45, Rapa 56
SO/03/08 20:00

ŁKS Łódź

Ramirez 32
1-2

Lech Poznań

Amaral 4, Jevtić 34
ND/04/08 15:00

Wisła Płock

1-2

Lechia Gdańsk

ND/04/08 17:30

Legia Warszawa

0-0

Śląsk Wrocław

ND/04/08 17:30

Piast Gliwice

0-0

Pogoń Szczecin

PN/05/08 18:00

Wisła Kraków

Chuca 90
1-0

Górnik Zabrze

4 kolejka
PT/09/08 20:30

Lech Poznań

Jevtić 14
1-3

Śląsk Wrocław

Pich 6 (k), Broź 16, 26
SO/10/08 15:00

Pogoń Szczecin

Triantafyllopoulos 55
1-0

Wisła Kraków

SO/10/08 17:30

Zagłębie Lubin

Zivec 3, Szysz 65
2-0

Arka Gdynia

SO/10/08 20:00

Górnik Zabrze

Sapała 63 (s)
1-0

Raków Częstochowa

ND/11/08 15:00

ŁKS Łódź

0-1

Piast Gliwice

Bogusz 77 (s)
ND/11/08 17:30

Cracovia

Hanca 35
1-0

Korona Kielce

PN/12/08 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 25
1-1

Jagiellonia Białystok

Mudrinski 74
ŚR/18/09 18:00

Wisła Płock

Kuświk 40
1-0

Legia Warszawa

5 kolejka
PT/16/08 20:30

Wisła Kraków

Brożek 23, 90, Niepsuj 44, Savićević 61
4-0

ŁKS Łódź

SO/17/08 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 30, Cholewiak 87
2-1

Cracovia

Rubio 71
SO/17/08 17:30

Arka Gdynia

0-0

Lech Poznań

SO/17/08 20:00

Jagiellonia Białystok

Runje 5, Bida 45, Imaz 70
3-1

Górnik Zabrze

Wolsztyński 58
ND/18/08 15:00

Piast Gliwice

Parzyszek 32
1-0

Wisła Płock

ND/18/08 17:30

Legia Warszawa

Vesović 19
1-0

Zagłębie Lubin

ND/18/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 41, Sapała 51
2-1

Lechia Gdańsk

Sobiech 90 (k)
PN/19/08 18:00

Korona Kielce

0-1

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 17
6 kolejka
PT/23/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 33, 38, 66
3-2

Wisła Kraków

Brożek 44, Buksa 90
SO/24/08 15:00

Cracovia

Lopes 30, Hanca 45 (k), van Amersfoort 89
3-1

Arka Gdynia

Schirtladze 90
SO/24/08 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 54
1-1

Śląsk Wrocław

Płacheta 37
SO/24/08 20:00

Raków Częstochowa

Schwarz 51 (k), 74 (k)
2-3

Lech Poznań

Muhar 30, Gytkjaer 32, 84
ND/25/08 15:00

Górnik Zabrze

Zapolnik 24, Jimenez 45, Angulo 90 (k)
3-0

Korona Kielce

ND/25/08 17:30

ŁKS Łódź

Sekulski 4, 60 (k)
2-3

Legia Warszawa

Nagy 51, Niezgoda 72, 81
ND/25/08 17:30

Zagłębie Lubin

0-3

Piast Gliwice

Felix 10, Parzyszek 52, Badia 90
PN/26/08 18:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 14
1-2

Wisła Płock

Ricardinho 11, Furman 48
7 kolejka
PT/30/08 18:00

Arka Gdynia

Schirtladze 55
1-0

Górnik Zabrze

PT/30/08 20:30

Korona Kielce

0-2

Jagiellonia Białystok

Runje 43, Imaz 58
SO/31/08 15:00

Wisła Płock

Kuświk 3, Merebaszwili 75
2-1

ŁKS Łódź

Sekulski 18
SO/31/08 17:30

Piast Gliwice

Felix 87 (k)
1-2

Lechia Gdańsk

Peszko 55, Udovicić 69
SO/31/08 20:00

Wisła Kraków

Mak 19, Brożek 23, 84, Wojtkowski 58
4-2

Zagłębie Lubin

Zivec 27, Balić 37
ND/01/09 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 4
1-1

Pogoń Szczecin

Buksa 22
ND/01/09 17:30

Lech Poznań

Tomczyk 88
1-2

Cracovia

Rapa 27, van Amersfoort 68
ND/01/09 20:00

Legia Warszawa

Niezgoda 5, 10, 52 (k)
3-1

Raków Częstochowa

Petrasek 90
8 kolejka
PT/13/09 18:00

Zagłębie Lubin

Zivec 14, Czerwiński 29, Bohar 44, Slisz 90, Pakulski 90
5-0

Wisła Płock

PT/13/09 20:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Legia Warszawa

SO/14/09 15:00

Raków Częstochowa

Jach 31, Forbes 80
2-0

Arka Gdynia

SO/14/09 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 23, Nalepa 33
2-1

Lech Poznań

Gytkjaer 45
SO/14/09 20:00

Korona Kielce

Pacinda 47
1-1

Wisła Kraków

Brożek 38 (k)
ND/15/09 15:00

Pogoń Szczecin

Buksa 64
1-0

ŁKS Łódź

ND/15/09 17:30

Górnik Zabrze

0-0

Śląsk Wrocław

PN/16/09 18:00

Cracovia

Huk 42 (s), Rakoczy 47
2-0

Piast Gliwice

9 kolejka
PT/20/09 18:00

Piast Gliwice

Felix 78 (k), Skóraś 81 (s)
2-1

Raków Częstochowa

Forbes 6
PT/20/09 20:30

Lech Poznań

Tomczyk 39 (k)
1-1

Jagiellonia Białystok

Klimala 22
SO/21/09 15:00

ŁKS Łódź

Kujawa 52
1-4

Arka Gdynia

Schirtladze 21, 43, Nalepa 58, Jankowski 72
SO/21/09 17:30

Lechia Gdańsk

Gajos 36, Haraslin 52
2-0

Korona Kielce

SO/21/09 20:00

Śląsk Wrocław

Exposito 22, 38, 90, Stiglec 65
4-4

Zagłębie Lubin

Starzyński 32 (k), Kopacz 45, Zivec 63, Slisz 68
ND/22/09 12:30

Wisła Płock

Furman 16, Michalski 76
2-1

Wisła Kraków

Brożek 28
ND/22/09 15:00

Pogoń Szczecin

Matynia 24
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 73
ND/22/09 17:30

Cracovia

Wdowiak 66
1-2

Legia Warszawa

Niezgoda 33 (k), Gwilia 47
10 kolejka
PT/27/09 20:30

Korona Kielce

Radin 79
1-0

Śląsk Wrocław

SO/28/09 15:00

Raków Częstochowa

Forbes 42
1-2

Wisła Płock

Szwoch 53, Tomasik 90
SO/28/09 17:30

Legia Warszawa

Wieteska 12
1-2

Lechia Gdańsk

Nalepa 38, Augustyn 52
SO/28/09 20:00

Górnik Zabrze

Jimenez 39
1-3

Lech Poznań

Jóźwiak 24, Puchacz 43, Gytkjaer 90
ND/29/09 12:30

Arka Gdynia

0-0

Piast Gliwice

ND/29/09 15:00

Jagiellonia Białystok

Camara 41, Imaz 90
2-3

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 56, Buksa 74 (k), Frączczak 85
ND/29/09 17:30

Wisła Kraków

0-1

Cracovia

Hanca 73
PN/30/09 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 16, 57, Zivec 20
3-1

ŁKS Łódź

Pyrdoł 50
11 kolejka
PT/04/10 18:00

Wisła Płock

Ricardinho 29, Michalski 35, Tomasik 59, Kwietniewski 90
4-1

Arka Gdynia

Nalepa 74
PT/04/10 20:30

Śląsk Wrocław

Pich 57
1-1

Jagiellonia Białystok

Camara 69
SO/05/10 15:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 2
1-2

Raków Częstochowa

Bartkowski 8 (s), Kościelny 14
SO/05/10 17:30

Lech Poznań

Jevtić 40, Gytkjaer 73, Jóźwiak 77, Marchwiński 84
4-0

Wisła Kraków

SO/05/10 20:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 67
1-2

Zagłębie Lubin

Augustyn 9 (s), Bohar 63
ND/06/10 12:30

ŁKS Łódź

Kujawa 27, 29, 66, Grzesik 59
4-1

Korona Kielce

Kovacević 43 (k)
ND/06/10 15:00

Cracovia

Dytiatjew 35
1-1

Górnik Zabrze

Matuszek 13
ND/06/10 17:30

Piast Gliwice

Parzyszek 57, Felix 68
2-0

Legia Warszawa

12 kolejka
PT/18/10 18:00

Zagłębie Lubin

0-1

Pogoń Szczecin

Buksa 6
PT/18/10 20:30

Wisła Kraków

Niepsuj 57
1-2

Piast Gliwice

Parzyszek 25, 50
SO/19/10 15:00

Korona Kielce

0-1

Wisła Płock

Ricardinho 22
SO/19/10 17:30

Legia Warszawa

Novikovas 63, Rosołek 76
2-1

Lech Poznań

Jevtić 55
SO/19/10 20:00

Jagiellonia Białystok

Klimala 11, 55, Romanczuk 82
3-2

Cracovia

Lopes 9, 59
ND/20/10 15:00

Arka Gdynia

Nalepa 75, Vejinović 90
2-2

Lechia Gdańsk

Paixao 51, Sobiech 53
ND/20/10 17:30

Górnik Zabrze

Angulo 79
1-1

ŁKS Łódź

Ramirez 50
PN/21/10 18:00

Raków Częstochowa

Malinowski 90
1-0

Śląsk Wrocław

13 kolejka
PT/25/10 18:00

Cracovia

Rapa 58, Lopes 71
2-0

Pogoń Szczecin

PT/25/10 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 90
1-2

Zagłębie Lubin

Tosik 23, Bohar 67
SO/26/10 15:00

ŁKS Łódź

Ramirez 7, Guima 25
2-0

Raków Częstochowa

SO/26/10 17:30

Piast Gliwice

Felix 57
1-0

Korona Kielce

SO/26/10 20:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 52 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Jimenez 82
ND/27/10 12:30

Wisła Płock

Uryga 25, Szwoch 69, Rzeźniczak 81
3-1

Jagiellonia Białystok

Klimala 56
ND/27/10 15:00

Śląsk Wrocław

Chrapek 2, Exposito 58
2-1

Arka Gdynia

Vejinović 81 (k)
ND/27/10 17:30

Legia Warszawa

Luquinhas 1, Kante 18, 32, 53, Novikovas 74, Wszołek 80, Niezgoda 90
7-0

Wisła Kraków

14 kolejka
SO/02/11 15:00

Korona Kielce

Papadopulos 20
1-0

Zagłębie Lubin

SO/02/11 17:30

Cracovia

van Amersfoort 90
1-0

Lechia Gdańsk

SO/02/11 20:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 21
1-1

Lech Poznań

Rogne 82
ND/03/11 12:30

Jagiellonia Białystok

Kwiecień 65, Klimala 78
2-0

ŁKS Łódź

ND/03/11 15:00

Górnik Zabrze

Matuszek 56
1-1

Piast Gliwice

Wiśniewski 51 (s)
ND/03/11 17:30

Arka Gdynia

0-1

Legia Warszawa

Niezgoda 78
PN/04/11 18:00

Śląsk Wrocław

Mączyński 13, Pich 42, Chrapek 62
3-1

Wisła Płock

Michalski 78
PN/04/11 20:30

Raków Częstochowa

Petrasek 83
1-0

Wisła Kraków

15 kolejka
PT/08/11 18:00

ŁKS Łódź

0-1

Śląsk Wrocław

Sobociński 13 (s)
PT/08/11 20:30

Piast Gliwice

Felix 7, 76, Badia 25
3-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 50
SO/09/11 15:00

Wisła Płock

0-0

Cracovia

SO/09/11 17:30

Legia Warszawa

Wszołek 28, 55, Bochniewicz 54 (s), Novikovas 58, Niezgoda 63
5-1

Górnik Zabrze

Wiśniewski 75
SO/09/11 20:00

Wisła Kraków

0-1

Arka Gdynia

Jankowski 72
ND/10/11 12:30

Zagłębie Lubin

Bohar 14, Białek 42
2-2

Raków Częstochowa

Schwarz 20, Musiolik 83
ND/10/11 15:00

Lech Poznań

0-0

Korona Kielce

ND/10/11 17:30

Lechia Gdańsk

0-1

Pogoń Szczecin

Kożulj 9
16 kolejka
PT/22/11 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 11, 71
2-2

Wisła Płock

Ricardinho 16, Merebaszwili 40
PT/22/11 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 45 (k), 56, Amaral 90
3-0

Piast Gliwice

SO/23/11 15:00

Korona Kielce

Piątkowski 4 (s), Kovacević 26 (k), Pacinda 82
3-0

Raków Częstochowa

SO/23/11 17:30

Pogoń Szczecin

Buksa 37, 74 (k), Spiridonović 67
3-1

Legia Warszawa

Niezgoda 82
SO/23/11 20:00

Lechia Gdańsk

Haraslin 23, Paixao 28, 49
3-1

ŁKS Łódź

Sobociński 9
ND/24/11 15:00

Jagiellonia Białystok

Klimala 65, Danch 83 (s)
2-0

Arka Gdynia

ND/24/11 17:30

Śląsk Wrocław

Golla 45, Mączyński 77
2-1

Wisła Kraków

Błaszczykowski 9 (k)
PN/25/11 18:00

Cracovia

Jablonsky 75, Ferraresso 90
2-0

Zagłębie Lubin

17 kolejka
PT/29/11 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 18, Białek 60
2-0

Górnik Zabrze

PT/29/11 20:30

Wisła Płock

0-2

Lech Poznań

Puchacz 33, Gytkjaer 90
SO/30/11 15:00

Arka Gdynia

Nalepa 45 (k)
1-1

Pogoń Szczecin

Matynia 72
SO/30/11 17:30

Piast Gliwice

0-3

Śląsk Wrocław

Pich 57 (k), Łabojko 76, Płacheta 86
SO/30/11 20:00

Legia Warszawa

Luquinhas 35, Niezgoda 44 (k), Gwilia 69, Kante 90
4-0

Korona Kielce

ND/01/12 12:30

Raków Częstochowa

Wójcicki 65 (s), Musiolik 90
2-1

Jagiellonia Białystok

Bida 28
ND/01/12 15:00

ŁKS Łódź

Ramirez 52 (k)
1-0

Cracovia

ND/01/12 17:30

Wisła Kraków

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 31
18 kolejka
PT/06/12 18:00

Korona Kielce

0-1

Arka Gdynia

Jankowski 10
PT/06/12 20:30

Górnik Zabrze

Wolsztyński 56, Jimenez 75, 90, Angulo 87 (k)
4-2

Wisła Kraków

Brożek 3, Chuca 58
SO/07/12 15:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Zagłębie Lubin

Bohar 18
SO/07/12 17:30

Lech Poznań

Amaral 59, Jóźwiak 90
2-0

ŁKS Łódź

SO/07/12 20:00

Lechia Gdańsk

Paixao 34, 57 (k)
2-0

Wisła Płock

ND/08/12 12:30

Cracovia

Gol 52, Pestka 58, van Amersfoort 90
3-0

Raków Częstochowa

ND/08/12 15:00

Pogoń Szczecin

Stec 8
1-0

Piast Gliwice

ND/08/12 17:30

Śląsk Wrocław

0-3

Legia Warszawa

Wszołek 14, Kante 73, Luquinhas 83
19 kolejka
PT/13/12 18:00

Arka Gdynia

Młyński 12, Jankowski 75
2-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 22 (k)
PT/13/12 20:30

Wisła Kraków

Klemenz 39
1-0

Pogoń Szczecin

SO/14/12 15:00

Raków Częstochowa

Musiolik 18, Schwarz 82 (k)
2-1

Górnik Zabrze

Jimenez 5
SO/14/12 17:30

Śląsk Wrocław

Cholewiak 26
1-1

Lech Poznań

Jevtić 84
SO/14/12 20:00

Legia Warszawa

Niezgoda 22, 74, Kante 27
3-1

Wisła Płock

Furman 35 (k)
ND/15/12 12:30

Piast Gliwice

Parzyszek 53, Felix 88
2-1

ŁKS Łódź

Wolski 25
ND/15/12 15:00

Korona Kielce

Pacinda 43
1-0

Cracovia

ND/15/12 17:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 44, 82, Prikryl 90
3-0

Lechia Gdańsk

20 kolejka
CZ/19/12 18:00

ŁKS Łódź

Ramirez 33 (k), 90 (k)
2-4

Wisła Kraków

Sadlok 14, Błaszczykowski 43 (k), Rozwandowicz 45 (s), Basha 77
CZ/19/12 20:30

Lech Poznań

Satka 74
1-1

Arka Gdynia

Serrarens 45
PT/20/12 18:00

Cracovia

Vestenicky 57, Lopes 73
2-0

Śląsk Wrocław

PT/20/12 18:00

Pogoń Szczecin

0-1

Korona Kielce

Pućko 50
PT/20/12 20:30

Zagłębie Lubin

Białek 56, Bohar 82
2-1

Legia Warszawa

Niezgoda 32
SO/21/12 15:00

Lechia Gdańsk

0-3

Raków Częstochowa

Bartl 59 (k), Musiolik 63, Skóraś 82
SO/21/12 17:30

Wisła Płock

Merebaszwili 16, 57
2-1

Piast Gliwice

Badia 35
SO/21/12 20:00

Górnik Zabrze

Angulo 4, 86, Jimenez 59
3-0

Jagiellonia Białystok

21 kolejka
PT/07/02 18:00

Arka Gdynia

0-1

Cracovia

Hanca 37
PT/07/02 20:30

Śląsk Wrocław

Mączyński 71 (k), Chrapek 90
2-2

Lechia Gdańsk

Paixao 6, 46
SO/08/02 15:00

Korona Kielce

0-0

Górnik Zabrze

SO/08/02 17:30

Lech Poznań

Gytkjaer 67 (k), Puchacz 81, Moder 87
3-0

Raków Częstochowa

SO/08/02 20:00

Wisła Kraków

Turgeman 28, Wojtkowski 56, Buksa 87
3-0

Jagiellonia Białystok

ND/09/02 12:30

Wisła Płock

Manias 9 (s), Rzeźniczak 72
2-3

Pogoń Szczecin

Spiridonović 77 (k), Listkowski 80, Cibicki 82
ND/09/02 15:00

Piast Gliwice

Felix 17 (k), Czerwiński 78
2-0

Zagłębie Lubin

ND/09/02 17:30

Legia Warszawa

Rosołek 70, Antolić 85 (k), Kante 88
3-1

ŁKS Łódź

Piątek 53
22 kolejka
PT/14/02 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 83, Bochniewicz 90
2-0

Arka Gdynia

PT/14/02 20:30

Lechia Gdańsk

Paixao 63
1-0

Piast Gliwice

SO/15/02 15:00

ŁKS Łódź

0-0

Wisła Płock

SO/15/02 17:30

Pogoń Szczecin

0-0

Śląsk Wrocław

SO/15/02 20:00

Raków Częstochowa

Musiolik 22, Schwarz 79 (k)
2-2

Legia Warszawa

Luquinhas 46, Kante 74
ND/16/02 12:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Korona Kielce

ND/16/02 15:00

Zagłębie Lubin

0-1

Wisła Kraków

Savicević 64
ND/16/02 17:30

Cracovia

Satka 47 (s), Hanca 68 (k)
2-1

Lech Poznań

Jóźwiak 23
23 kolejka
PT/21/02 18:00

ŁKS Łódź

-

Pogoń Szczecin

PT/21/02 20:30

Śląsk Wrocław

-

Górnik Zabrze

SO/22/02 15:00

Arka Gdynia

-

Raków Częstochowa

SO/22/02 17:30

Legia Warszawa

-

Jagiellonia Białystok

SO/22/02 20:00

Piast Gliwice

-

Cracovia

ND/23/02 12:30

Wisła Płock

-

Zagłębie Lubin

ND/23/02 15:00

Wisła Kraków

-

Korona Kielce

ND/23/02 17:30

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

24 kolejka
PT/28/02 18:00

Raków Częstochowa

-

Piast Gliwice

PT/28/02 20:30

Jagiellonia Białystok

-

Lech Poznań

SO/29/02 15:00

Wisła Kraków

-

Wisła Płock

SO/29/02 17:30

Górnik Zabrze

-

Pogoń Szczecin

SO/29/02 20:00

Legia Warszawa

-

Cracovia

ND/01/03 12:30

Korona Kielce

-

Lechia Gdańsk

ND/01/03 15:00

Arka Gdynia

-

ŁKS Łódź

ND/01/03 17:30

Zagłębie Lubin

-

Śląsk Wrocław

25 kolejka
WT/03/03 18:00

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

WT/03/03 18:00

Wisła Płock

-

Raków Częstochowa

WT/03/03 20:30

Cracovia

-

Wisła Kraków

WT/03/03 20:30

Pogoń Szczecin

-

Jagiellonia Białystok

ŚR/04/03 18:00

ŁKS Łódź

-

Zagłębie Lubin

ŚR/04/03 18:00

Śląsk Wrocław

-

Korona Kielce

ŚR/04/03 20:30

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

ŚR/04/03 20:30

Piast Gliwice

-

Arka Gdynia

26 kolejka
PT/06/03 20:30

Górnik Zabrze

-

Cracovia

SO/07/03 15:00

Arka Gdynia

-

Wisła Płock

SO/07/03 17:30

Zagłębie Lubin

-

Lechia Gdańsk

SO/07/03 20:00

Jagiellonia Białystok

-

Śląsk Wrocław

ND/08/03 12:30

Raków Częstochowa

-

Pogoń Szczecin

ND/08/03 15:00

Wisła Kraków

-

Lech Poznań

ND/08/03 17:30

Legia Warszawa

-

Piast Gliwice

PN/09/03 18:00

Korona Kielce

-

ŁKS Łódź

27 kolejka
PT/13/03 18:00

ŁKS Łódź

-

Górnik Zabrze

PT/13/03 20:30

Śląsk Wrocław

-

Raków Częstochowa

SO/14/03 15:00

Pogoń Szczecin

-

Zagłębie Lubin

SO/14/03 17:30

Piast Gliwice

-

Wisła Kraków

SO/14/03 20:00

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

ND/15/03 15:00

Cracovia

-

Jagiellonia Białystok

ND/15/03 17:30

Lechia Gdańsk

-

Arka Gdynia

PN/16/03 18:00

Wisła Płock

-

Korona Kielce

28 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Lechia Gdańsk

- -

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Płock

- -

Korona Kielce

-

Piast Gliwice

- -

Pogoń Szczecin

-

Cracovia

- -

Raków Częstochowa

-

ŁKS Łódź

- -

Wisła Kraków

-

Legia Warszawa

- -

Zagłębie Lubin

-

Lech Poznań

SO/21/03 00:00

Arka Gdynia

-

Śląsk Wrocław

29 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Cracovia

- -

Legia Warszawa

-

Arka Gdynia

- -

ŁKS Łódź

-

Jagiellonia Białystok

- -

Piast Gliwice

-

Górnik Zabrze

- -

Wisła Kraków

-

Raków Częstochowa

- -

Wisła Płock

-

Śląsk Wrocław

- -

Zagłębie Lubin

-

Korona Kielce

SO/04/04 00:00

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

30 kolejka
- -

Cracovia

-

Wisła Płock

- -

Górnik Zabrze

-

Legia Warszawa

- -

Jagiellonia Białystok

-

Piast Gliwice

- -

Korona Kielce

-

Lech Poznań

- -

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

- -

Raków Częstochowa

-

Zagłębie Lubin

- -

Śląsk Wrocław

-

ŁKS Łódź

SO/11/04 00:00

Arka Gdynia

-

Wisła Kraków

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Warta Poznań204033-18
2Stal Mielec203830-18
3Podbeskidzie Bielsko-Biała203736-21
4Radomiak Radom203630-23
5Olimpia Grudziądz203134-30
6Miedź Legnica203129-26
7GKS Tychy203040-29
8GKS Jastrzębie203030-25
9Termalica Nieciecza 202628-22
10Zagłębie Sosnowiec202628-31
11Stomil Olsztyn202616-22
12Sandecja Nowy Sącz202528-35
13GKS Bełchatów 202424-27
14Puszcza Niepołomice202315-24
15Odra Opole202016-25
16Chrobry Głogów202018-33
17Wigry Suwałki201917-31
18Chojniczanka Chojnice201627-39
- -
GKS B.
-
GKS J.
- -
Stomil O.
-
Odra O.
- -
GKS T.
-
Sandecja N.
- -
Puszcza N.
-
Chrobry G.
- -
Miedź L.
-
Zagłębie S.
- -
Termalica N.
-
Chojniczanka C.
- -
Olimpia G.
-
Stal M.
- -
Podbeskidzie B.
-
Wigry S.
SO/29/02 00:00
Warta P.
-
Radomiak R.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:55 Premium 1 LE: Brugge - Man. U. (na żywo)
21:00 Premium 1 LE: Olympiakos - Arsenal (na żywo)
18:00 Canal+Sport ŁKS - Pogoń (na żywo)
20:30 Canal+Sport Śląsk - Górnik (na żywo)
20:30 Eleven 1 Bayern - Paderborn (na żywo)