Piłka za granicą
Lotto Ekstraklasa
- Piątek, 07 października 2011, 19:20 Czołowy piłkarz lidera Ekstraklasy wraca do pełni sił
Przemysław Kaźmierczak najprawdopodobniej już w poniedziałek wznowi treningi z pełnym obciążeniem. Piłkarz Śląska Wrocław od kwietnia pauzował z powodu rehabilitacji po operacji kolana.
- Czwartek, 06 października 2011, 15:21 Andrej Komac odchodzi z Ruchu
Ruch Chorzów rozwiązał kontrakt z Andrejem Komacem. Słoweński pomocnik w czasie swojego rocznego pobytu w Ruchu rozegrał 22 spotkania w Ekstraklasie.
- Czwartek, 06 października 2011, 11:37 CBA zatrzymało kolejnych sędziów
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało trzech kolejnych sędziów piłkarskich. Zatrzymania mają związek ze śledztwem w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej.
- Czwartek, 06 października 2011, 09:09 Widzew Łódź wykupi Dzalamidze
Widzew Łódź postanowił wykupić w grudniu Nika Dzalamidze. Łódź klub będzie musiał zapłacić za piłkarza około 1,2 mln złotych.
- Środa, 05 października 2011, 19:24 Bartosz Bosacki wciąż łakomym kąskiem
36-letni piłkarz opuścił Lecha Poznań, ponieważ jego kontrakt nie został przedłużony. Doświadczony defensor nie zamierza jednak kończyć kariery.
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Legia Warszawa | 37 | 70 | 54-35 | 22-4-11 | 14-1-4 | 8-3-7 |
2 | Jagiellonia Białystok | 37 | 67 | 55-41 | 20-7-10 | 10-4-5 | 10-3-5 |
3 | Lech Poznań | 37 | 60 | 53-33 | 16-12-9 | 12-3-4 | 4-9-5 |
4 | Górnik Zabrze | 37 | 60 | 68-54 | 16-12-9 | 8-8-2 | 8-4-7 |
5 | Wisła Płock | 37 | 57 | 53-45 | 17-6-14 | 10-3-6 | 7-3-8 |
6 | Wisła Kraków | 37 | 55 | 51-42 | 15-10-12 | 8-4-6 | 7-6-6 |
7 | Zagłębie Lubin | 37 | 52 | 45-42 | 13-13-11 | 7-6-5 | 6-7-6 |
8 | Korona Kielce | 37 | 49 | 49-54 | 12-13-12 | 9-3-6 | 3-10-6 |
9 | Cracovia | 37 | 50 | 51-52 | 13-11-13 | 7-8-4 | 6-3-9 |
10 | Śląsk Wrocław | 37 | 50 | 50-54 | 13-11-13 | 11-6-2 | 2-5-11 |
11 | Pogoń Szczecin | 37 | 45 | 46-54 | 12-9-16 | 7-6-6 | 5-3-10 |
12 | Arka Gdynia | 37 | 43 | 46-48 | 11-10-16 | 8-6-5 | 3-4-11 |
13 | Lechia Gdańsk | 37 | 39 | 46-58 | 9-13-15 | 4-7-7 | 5-6-8 |
14 | Piast Gliwice | 37 | 37 | 40-48 | 8-13-16 | 4-7-7 | 4-6-9 |
15 | Termalica Nieciecza | 37 | 36 | 39-66 | 9-9-19 | 7-4-7 | 2-5-12 |
16 | Sandecja Nowy Sącz | 37 | 33 | 34-54 | 6-15-16 | 4-8-6 | 2-7-10 |
Strzelcy | |
24 | Carlitos (Wisła K.) |
23 | Angulo (Górnik) |
21 | Piątek (Cracovia) |
19 | Gytkjaer (Lech) |
19 | Robak (Śląsk) |
16 | M. Paixao (Lechia) |
16 | Świerczok (Zagłębie) |
14 | Frączczak (Pogoń) |
1 kolejka | ||
PT/14/07 | 18:00 |
Wisła Płock 0-2
Lechia Gdańsk M. Paixao 24, Matras 37 |
PT/14/07 | 20:30 |
Pogoń Szczecin Gyurcso 33 (k)1-2
Wisła Kraków Carlitos 16, Brlek 19 |
SO/15/07 | 18:00 |
Cracovia Zenjov 131-1
Piast Gliwice Badia 14 |
SO/15/07 | 20:30 |
Górnik Zabrze Suarez 17, Angulo 43, 653-1
Legia Warszawa Sadiku 80 |
ND/16/07 | 15:30 |
Arka Gdynia Kun 69, Nalepa 782-0
Śląsk Wrocław |
ND/16/07 | 15:30 |
Termalica Nieciecza 0-1
Jagiellonia Białystok Sekulski 47 (k) |
ND/16/07 | 18:00 |
Lech Poznań 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
PN/17/07 | 18:00 |
Korona Kielce 0-1
Zagłębie Lubin Starzyński 71 (k) |
2 kolejka | ||
PT/21/07 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
Arka Gdynia |
PT/21/07 | 20:30 |
Wisła Kraków Brlek 891-0
Termalica Nieciecza |
SO/22/07 | 15:30 |
Piast Gliwice Papadopulos 781-2
Pogoń Szczecin Formella 75, Rudol 90 |
SO/22/07 | 18:00 |
Lechia Gdańsk 0-1
Cracovia Helik 6 |
SO/22/07 | 20:30 |
Legia Warszawa Kucharczyk 791-1
Korona Kielce Kosakiewicz 85 |
ND/23/07 | 15:30 |
Wisła Płock Furman 661-0
Lech Poznań |
ND/23/07 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Novikovas 70 (k), Sekulski 90 (k)2-1
Górnik Zabrze Angulo 56 |
PN/24/07 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Świerczok 901-0
Śląsk Wrocław |
4 kolejka | ||
PT/04/08 | 18:00 |
Piast Gliwice Dziczek 291-1
Śląsk Wrocław Robak 9 |
PT/04/08 | 20:30 |
Wisła Płock 0-1
Wisła Kraków Carlitos 90 |
SO/05/08 | 15:30 |
Lechia Gdańsk M. Paixao 57 (k)1-1
Górnik Zabrze Angulo 39 |
SO/05/08 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Nespor 6, Świerczok 33, 903-0
Pogoń Szczecin |
SO/05/08 | 20:30 |
Termalica Nieciecza Piątek 541-0
Legia Warszawa |
ND/06/08 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok Sheridan 351-3
Sandecja Nowy Sącz Kolew 25, Cetnarski 50, Trochim 86 (k) |
ND/06/08 | 18:00 |
Cracovia 0-2
Lech Poznań Jóźwiak 82, Gytkjaer 84 |
PN/07/08 | 18:00 |
Arka Gdynia 0-0
Korona Kielce |
5 kolejka | ||
PT/11/08 | 20:30 |
Legia Warszawa Nagy 17, Mączyński 78, Guilherme 793-1
Piast Gliwice Papadopulos 89 |
SO/12/08 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Wisła Płock Biliński 33 |
SO/12/08 | 18:00 |
Lech Poznań Situm 531-1
Zagłębie Lubin Czerwiński 81 |
SO/12/08 | 20:30 |
Wisła Kraków Carlitos 80, 892-1
Cracovia Piątek 26 |
ND/13/08 | 15:30 |
Górnik Zabrze R. Wolsztyński 851-1
Arka Gdynia Jurado 84 |
ND/13/08 | 18:00 |
Korona Kielce Aankour 23, Rymaniak 632-3
Jagiellonia Białystok Pospisil 6, Sheridan 57, Kallaste 90 (s) |
PN/14/08 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-0
Lechia Gdańsk |
WT/15/08 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Robak 511-1
Termalica Nieciecza Słaby 90 |
7 kolejka | ||
PT/25/08 | 18:00 |
Górnik Zabrze Angulo 38, 44, 58, Wieteska 534-0
Wisła Płock |
PT/25/08 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Piech 36, Pich 89 (k)2-1
Cracovia Wdowiak 45 |
SO/26/08 | 15:30 |
Korona Kielce Kiełb 35, Jukić 742-1
Termalica Nieciecza Kovacević 83 (s) |
SO/26/08 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok 0-1
Piast Gliwice Guilherme 46 (s) |
SO/26/08 | 20:30 |
Wisła Kraków Carlitos 391-1
Lechia Gdańsk Oliveira 79 |
ND/27/08 | 15:30 |
Lech Poznań Gajos 20, Makuszewski 74, Situm 833-0
Arka Gdynia |
ND/27/08 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz Kolew 56, 752-1
Pogoń Szczecin Formella 20 |
ND/27/08 | 18:00 |
Legia Warszawa Sadiku 57, Szymański 632-1
Zagłębie Lubin Starzyński 90 (k) |
8 kolejka | ||
PT/08/09 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Świerczok 34, Pawłowski 362-2
Wisła Płock Piątkowski 57, Varela 69 (k) |
PT/08/09 | 20:30 |
Arka Gdynia Siemaszko 33, Kakoko 38, Jurado 813-1
Wisła Kraków Małecki 5 |
SO/09/09 | 15:30 |
Korona Kielce Soriano 491-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/09/09 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Robak 62 (k), 682-1
Legia Warszawa Niezgoda 36 |
SO/09/09 | 20:30 |
Cracovia Piątek 23 (k)1-1
Jagiellonia Białystok Wlazło 89 |
ND/10/09 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Stefanik 371-2
Górnik Zabrze Kądzior 20, Ł. Wolsztyński 70 |
ND/10/09 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-0
Lech Poznań |
PN/11/09 | 18:00 |
Piast Gliwice Vranjes 301-2
Lechia Gdańsk M. Paixao 11, Balde 87 |
9 kolejka | ||
PT/15/09 | 18:00 |
Arka Gdynia Zbozień 621-1
Zagłębie Lubin Tuszyński 79 |
PT/15/09 | 20:30 |
Lech Poznań Trałka 351-0
Korona Kielce |
SO/16/09 | 15:30 |
Wisła Płock Szymański 53, Piątkowski 61, Reca 903-1
Pogoń Szczecin Drygas 16 |
SO/16/09 | 18:00 |
Górnik Zabrze Angulo 24, Wieteska 712-2
Śląsk Wrocław Robak 58 (k), 83 |
SO/16/09 | 20:30 |
Wisła Kraków Carlitos 89 (k), 902-0
Piast Gliwice |
ND/17/09 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz Danek 841-0
Termalica Nieciecza |
ND/17/09 | 18:00 |
Legia Warszawa Moulin 721-0
Cracovia |
PN/18/09 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Augustyn 11, M. Paixao 59, 903-3
Jagiellonia Białystok Augustyn 24 (s), Frankowski 29, Cernych 49 |
10 kolejka | ||
PT/22/09 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-1
Arka Gdynia Siemaszko 50 |
PT/22/09 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Pich 25, Robak 45 (k)2-0
Lech Poznań |
SO/23/09 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Szeliga 47, Iancu 90 (k)2-1
Lechia Gdańsk Wolski 60 |
SO/23/09 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Zwoliński 881-2
Górnik Zabrze Wieteska 51, Kądzior 66 |
SO/23/09 | 20:30 |
Korona Kielce Górski 37, Cvijanović 562-1
Wisła Kraków Carlitos 31 |
ND/24/09 | 15:30 |
Zagłębie Lubin Kubicki 801-0
Sandecja Nowy Sącz |
ND/24/09 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Cernych 871-0
Legia Warszawa |
PN/25/09 | 18:00 |
Cracovia Hernandez 701-3
Wisła Płock Varela 49, Merebaszwili 80, Furman 89 |
11 kolejka | ||
PT/29/09 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Kolew 441-1
Śląsk Wrocław Robak 32 |
PT/29/09 | 20:30 |
Arka Gdynia Marciniak 621-1
Cracovia Helik 69 |
SO/30/09 | 15:30 |
Lechia Gdańsk F. Paixao 601-0
Zagłębie Lubin |
SO/30/09 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-0
Korona Kielce |
SO/30/09 | 20:30 |
Wisła Kraków 0-0
Jagiellonia Białystok |
ND/01/10 | 15:30 |
Górnik Zabrze Angulo 82 (k)1-0
Piast Gliwice |
ND/01/10 | 15:30 |
Wisła Płock Varela 571-0
Termalica Nieciecza |
ND/01/10 | 18:00 |
Lech Poznań Gajos 12, Trałka 38, Makuszewski 653-0
Legia Warszawa |
12 kolejka | ||
PT/13/10 | 18:00 |
Korona Kielce Możdżeń 45, Jukić 792-0
Wisła Płock |
PT/13/10 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok Novikovas 871-1
Lech Poznań Jevtić 27 |
SO/14/10 | 15:30 |
Piast Gliwice Sedlar 29, Mak 902-2
Sandecja Nowy Sącz Cetnarski 45, Piszczek 79 |
SO/14/10 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Gergel 31-1
Arka Gdynia Szwoch 39 (k) |
SO/14/10 | 20:30 |
Śląsk Wrocław 0-2
Wisła Kraków Imaz 50, Carlitos 70 (k) |
ND/15/10 | 15:30 |
Zagłębie Lubin Pawłowski 7, Świerczok 42, 743-2
Górnik Zabrze Koj 26, Wieteska 90 |
ND/15/10 | 18:00 |
Legia Warszawa Niezgoda 81-0
Lechia Gdańsk |
PN/16/10 | 18:00 |
Cracovia Malarczyk 2, Hernandez 51, Piątek 793-0
Pogoń Szczecin |
14 kolejka | ||
PT/27/10 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Robak 4, 35, Piech 673-0
Pogoń Szczecin |
PT/27/10 | 20:30 |
Lech Poznań Jevtić 901-1
Wisła Kraków Carlitos 8 |
SO/28/10 | 15:30 |
Piast Gliwice Papadopulos 17, Bukata 712-1
Wisła Płock Kante 62 |
SO/28/10 | 18:00 |
Cracovia Helik 811-1
Termalica Nieciecza Jovanović 90 |
SO/28/10 | 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz Piter-Bučko 301-2
Górnik Zabrze Matuszek 57, Angulo 62 |
ND/29/10 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok Cernych 2, Świderski 17, Frankowski 783-1
Zagłębie Lubin Świerczok 54 |
ND/29/10 | 18:00 |
Legia Warszawa Niezgoda 37, Kucharczyk 852-0
Arka Gdynia |
PN/30/10 | 18:00 |
Lechia Gdańsk 0-5
Korona Kielce Kaczarawa 26, 43, Górski 31, Rymaniak 39, Soriano 74 |
16 kolejka | ||
PT/17/11 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok 0-0
Termalica Nieciecza |
PT/17/11 | 20:30 |
Wisła Kraków Bartkowski 741-0
Pogoń Szczecin |
SO/18/11 | 15:30 |
Piast Gliwice Jankowski 631-0
Cracovia |
SO/18/11 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
Lech Poznań |
SO/18/11 | 20:30 |
Lechia Gdańsk M. Paixao 3, 45, Krasić 173-0
Wisła Płock |
ND/19/11 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Piech 661-2
Arka Gdynia Łukasiewicz 45, Zbozień 52 |
ND/19/11 | 18:00 |
Legia Warszawa Hamalainen 851-0
Górnik Zabrze |
PN/20/11 | 18:00 |
Zagłębie Lubin 0-0
Korona Kielce |
18 kolejka | ||
PT/01/12 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Sheridan 91-0
Pogoń Szczecin |
PT/01/12 | 20:30 |
Lechia Gdańsk M. Paixao 40, 80, F. Paixao 56 (k)3-1
Śląsk Wrocław Madej 82 |
SO/02/12 | 15:30 |
Wisła Płock Kante 22, Varela 412-0
Arka Gdynia |
SO/02/12 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Świerczok 36, 41, 45, Balić 484-2
Termalica Nieciecza Piątek 10, 77 |
SO/02/12 | 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz Trochim 36, Piter-Bućko 812-2
Legia Warszawa Dąbrowski 60, Niezgoda 90 |
ND/03/12 | 15:30 |
Piast Gliwice 0-0
Lech Poznań |
ND/03/12 | 18:00 |
Wisła Kraków Boguski 21, Carlitos 772-3
Górnik Zabrze Angulo 55 (k), Kurzawa 63, Żurkowski 72 |
PN/04/12 | 18:00 |
Cracovia Hernandez 9, Piątek 472-2
Korona Kielce Cebula 37, Dejmek 49 |
19 kolejka | ||
PT/08/12 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Jagiellonia Białystok Novikovas 67 (k) |
PT/08/12 | 20:30 |
Górnik Zabrze Suarez 491-1
Lechia Gdańsk F. Paixao 70 |
SO/09/12 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Piech 2, 652-2
Piast Gliwice Papadopulos 36, Angielski 87 |
SO/09/12 | 18:00 |
Korona Kielce 0-3
Arka Gdynia Siemaszko 36, Warcholak 49, Szwoch 60 |
SO/09/12 | 20:30 |
Legia Warszawa Guilherme 53 (k), Pasquato 56, Hamalainen 653-0
Termalica Nieciecza |
ND/10/12 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Delew 30, Piotrowski 38, Niepsuj 443-3
Zagłębie Lubin Świerczok 41, 51 (k), 90 |
ND/10/12 | 15:30 |
Wisła Kraków 0-1
Wisła Płock Szymański 42 |
ND/10/12 | 18:00 |
Lech Poznań Dilaver 381-0
Cracovia |
20 kolejka | ||
WT/12/12 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Novikovas 11, Sekulski 29, 64, Świderski 45, Kwiecień 675-1
Korona Kielce Kiełb 21 |
WT/12/12 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-1
Legia Warszawa Guilherme 45 (k) |
WT/12/12 | 20:30 |
Arka Gdynia Zbozień 901-0
Górnik Zabrze |
WT/12/12 | 20:30 |
Termalica Nieciecza Iancu 13, Stefanik 202-1
Śląsk Wrocław Piech 57 |
ŚR/13/12 | 18:00 |
Lechia Gdańsk M. Paixao 831-3
Pogoń Szczecin Frączczak 17, 72 (k), Piotrowski 33 |
ŚR/13/12 | 18:00 |
Zagłębie Lubin 0-0
Lech Poznań |
ŚR/13/12 | 20:30 |
Cracovia Helik 891-4
Wisła Kraków Wasilewski 42, Imaz 45, 46, Carlitos 67 |
ŚR/13/12 | 20:30 |
Wisła Płock Merebaszwili 27, Szymański 302-2
Sandecja Nowy Sącz Kolew 2, Danek 36 |
21 kolejka | ||
PT/15/12 | 18:00 |
Korona Kielce Kaczarawa 891-1
Piast Gliwice Vassiljev 85 |
PT/15/12 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Piech 531-0
Jagiellonia Białystok |
SO/16/12 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Frączczak 601-0
Arka Gdynia |
SO/16/12 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Kolew 16, Mraz 902-2
Lechia Gdańsk F. Paixao 51, Oliveira 87 |
SO/16/12 | 20:30 |
Legia Warszawa 0-2
Wisła Płock Varela 10 (k), Czerwiński 17 (s) |
ND/17/12 | 15:30 |
Lech Poznań Gytkjaer 36, 38, 803-1
Termalica Nieciecza Putiwcew 74 |
ND/17/12 | 18:00 |
Wisła Kraków Carlitos 391-2
Zagłębie Lubin Guldan 4, Świerczok 45 |
PN/18/12 | 18:00 |
Górnik Zabrze 0-4
Cracovia Fink 28, Karwot 31 (s), Hernandez 79, Zenjov 84 |
23 kolejka | ||
PT/16/02 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Piszczek 23, Piter-Bućko 48, Diaw 71 (s)3-3
Korona Kielce Cvijanović 8, Kaczarawa 40, Diaw 80 |
PT/16/02 | 20:30 |
Legia Warszawa Hamalainen 23, 30, 33, Niezgoda 454-1
Śląsk Wrocław Pich 35 |
SO/17/02 | 15:30 |
Wisła Płock Kante 48, 872-0
Zagłębie Lubin |
SO/17/02 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Pospisil 601-0
Cracovia |
SO/17/02 | 20:30 |
Wisła Kraków Imaz 44, Arsenić 51, 833-2
Arka Gdynia Kun 11, Marcjanik 60 |
ND/18/02 | 15:30 |
Lechia Gdańsk 0-2
Piast Gliwice Szczepaniak 65, Papadopulos 90 |
ND/18/02 | 18:00 |
Lech Poznań Jevtić 20, Dilaver 812-0
Pogoń Szczecin |
PN/19/02 | 18:00 |
Górnik Zabrze Ł. Wolsztyński 30, Kurzawa 53, Kądzior 743-0
Termalica Nieciecza |
24 kolejka | ||
PT/23/02 | 18:00 |
Zagłębie Lubin 0-0
Arka Gdynia |
PT/23/02 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok Wlazło 29, Bezjak 42, Pospisil 54, Świderski 904-1
Lechia Gdańsk M. Paixao 26 |
SO/24/02 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Basta 80 (s)1-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/24/02 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Drygas 33, Rasmussen 692-1
Wisła Płock Łasicki 58 |
SO/24/02 | 20:30 |
Cracovia 0-0
Legia Warszawa |
ND/25/02 | 15:30 |
Piast Gliwice 0-0
Wisła Kraków |
ND/25/02 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Piech 661-1
Górnik Zabrze Koj 7 |
ND/25/02 | 18:00 |
Korona Kielce Gumny 69 (s)1-0
Lech Poznań |
25 kolejka | ||
WT/27/02 | 18:00 |
Lechia Gdańsk M. Paixao 44 (k), Chrzanowski 562-2
Termalica Nieciecza Gergel 26, Toivio 90 |
WT/27/02 | 18:00 |
Wisła Płock 0-1
Cracovia Piątek 75 |
WT/27/02 | 20:30 |
Legia Warszawa 0-2
Jagiellonia Białystok Novikovas 44 (k), Świderski 88 |
WT/27/02 | 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Zagłębie Lubin Mazek 43 |
ŚR/28/02 | 18:00 |
Górnik Zabrze 0-0
Pogoń Szczecin |
ŚR/28/02 | 18:00 |
Wisła Kraków Imaz 371-1
Korona Kielce Kiełb 20 |
ŚR/28/02 | 20:30 |
Arka Gdynia 0-0
Piast Gliwice |
ŚR/28/02 | 20:30 |
Lech Poznań Chobłenko 80, Gytkjaer 892-1
Śląsk Wrocław Robak 82 |
26 kolejka | ||
PT/02/03 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Stefanik 91-2
Wisła Płock Stilić 53, Merebaszwili 83 |
PT/02/03 | 20:30 |
Zagłębie Lubin 0-0
Lechia Gdańsk |
SO/03/03 | 15:30 |
Śląsk Wrocław 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/03/03 | 18:00 |
Korona Kielce 0-0
Pogoń Szczecin |
SO/03/03 | 20:30 |
Piast Gliwice 0-3
(wo) Górnik Zabrze |
ND/04/03 | 15:30 |
Cracovia Helik 42, Piątek 892-1
Arka Gdynia Kriwiec 59 |
ND/04/03 | 18:00 |
Legia Warszawa Vesović 2, Kucharczyk 86 (k)2-1
Lech Poznań Gytkjaer 63 |
PN/05/03 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Frankowski 41, Mitrović 772-0
Wisła Kraków |
28 kolejka | ||
PT/16/03 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-0
Zagłębie Lubin |
PT/16/03 | 20:30 |
Lech Poznań Trałka 17, Gytkjaer 45, Jevtić 553-0
Lechia Gdańsk |
SO/17/03 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Gergel 30, Pawłowski 362-4
Pogoń Szczecin Delew 21, 80, Dwali 54, 58 |
SO/17/03 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Bezjak 40,Burliga 90, Wójcicki 903-2
Arka Gdynia Szwoch 20 (k), 64 |
SO/17/03 | 20:30 |
Korona Kielce Cvijanović 2 (k), Kaczarawa 632-2
Górnik Zabrze Kądzior 69, Wieteska 74 |
ND/18/03 | 15:30 |
Cracovia Piątek 39, Dimun 762-1
Sandecja Nowy Sącz Piszczek 78 |
ND/18/03 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Robak 45 (k)1-1
Wisła Płock Stilić 37 (k) |
ND/18/03 | 18:00 |
Legia Warszawa 0-2
Wisła Kraków Carlitos 26 (k), Velez 30 |
29 kolejka | ||
SO/31/03 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Pawłowski 77, Stefanik 902-0
Cracovia |
SO/31/03 | 15:30 |
Górnik Zabrze Angulo 75 (k), Suarez 792-2
Sandecja Nowy Sącz Trochim 56, Kolew 82 |
SO/31/03 | 18:00 |
Korona Kielce Cvijanović 181-0
Lechia Gdańsk |
SO/31/03 | 20:30 |
Arka Gdynia Bohdanow 341-0
Legia Warszawa |
PN/02/04 | 15:30 |
Wisła Płock Uryga 871-0
Piast Gliwice |
PN/02/04 | 15:30 |
Zagłębie Lubin Starzyński 251-0
Jagiellonia Białystok |
PN/02/04 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Delew 44, Frączczak 59, Hołota 803-2
Śląsk Wrocław Celeban 70, Robak 90 |
PN/02/04 | 18:00 |
Wisła Kraków Carlitos 301-3
Lech Poznań Gytkjaer 43 (k), 52, 83 |
30 kolejka | ||
SO/07/04 | 18:00 |
Cracovia Piątek 72 (k), 762-2
Zagłębie Lubin Mares 51, Pawłowski 90 |
SO/07/04 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Pospisil 541-3
Wisła Płock Reca 9, 26, Stilić 77 |
SO/07/04 | 18:00 |
Lech Poznań Jóźwiak 45, Trałka 81, Majewski 903-1
Górnik Zabrze Kądzior 76 (k) |
SO/07/04 | 18:00 |
Lechia Gdańsk F. Paixao 14, 28 (k), 39, Peszko 254-2
Arka Gdynia Zarandia 66, Esqueda 90 |
SO/07/04 | 18:00 |
Legia Warszawa Hamalainen 26, Niezgoda 48, Szymański 713-0
Pogoń Szczecin |
SO/07/04 | 18:00 |
Piast Gliwice Czerwiński 151-1
Termalica Nieciecza Gutkovskis 90 |
SO/07/04 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
Wisła Kraków |
SO/07/04 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Robak 45 (k)1-1
Korona Kielce Jukić 53 |
31 kolejka | ||
PT/13/04 | 18:00 |
Arka Gdynia Szwoch 9 (k)1-2
Lechia Gdańsk Vitoria 22, F. Paixao 43 |
PT/13/04 | 20:30 |
Lech Poznań 0-1
Korona Kielce Kapidzić 35 |
SO/14/04 | 15:30 |
Cracovia Dimun 44, Piątek 662-1
Piast Gliwice Żivec 60 |
SO/14/04 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Świderski 891-2
Górnik Zabrze Angulo 81, 85 |
SO/14/04 | 20:30 |
Legia Warszawa 0-1
Zagłębie Lubin Starzyński 63 |
ND/15/04 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Buksa 51, 552-0
Termalica Nieciecza |
ND/15/04 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Cholewiak 11-0
Sandecja Nowy Sącz |
PN/16/04 | 18:00 |
Wisła Płock Uryga 24, Cywka 46 (s)2-2
Wisła Kraków Bartkowski 12, Halilović 32 |
32 kolejka | ||
PT/20/04 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Stefanik 261-2
Śląsk Wrocław Robak 23 (k), 39 (k) |
PT/20/04 | 20:30 |
Zagłębie Lubin 0-1
Lech Poznań Gytkjaer 52 |
SO/21/04 | 15:30 |
Piast Gliwice 0-0
Pogoń Szczecin |
SO/21/04 | 18:00 |
Górnik Zabrze 0-1
Wisła Płock Uryga 45 |
SO/21/04 | 20:30 |
Korona Kielce 0-3
Jagiellonia Białystok Bezjak 63, Novikovas 71, 90 |
ND/22/04 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz Zbozień 50 (s), Warcholak 90 (s), Danek 903-1
Arka Gdynia Esqueda 72 |
ND/22/04 | 18:00 |
Wisła Kraków 0-1
Legia Warszawa Pasquato 43 |
PN/23/04 | 18:00 |
Lechia Gdańsk 0-0
Cracovia |
34 kolejka | ||
PT/04/05 | 18:00 |
Cracovia Helik 40, Piątek 42, Dimun 663-3
Śląsk Wrocław Robak 28 (k), Celeban 50, Piech 71 |
PT/04/05 | 20:30 |
Lechia Gdańsk 0-1
Termalica Nieciecza Gutkovskis 74 |
SO/05/05 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz Piszczek 28, Trochim 902-1
Piast Gliwice Jodłowiec 66 |
SO/05/05 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Drygas 33, Frączczak 56, Buksa 823-2
Arka Gdynia Szwoch 40 (k), Jurado 63 |
SO/05/05 | 20:30 |
Wisła Płock 0-0
Lech Poznań |
ND/06/05 | 15:30 |
Korona Kielce 0-3
Wisła Kraków Carlitos 5, 70, Imaz 43 |
ND/06/05 | 15:30 |
Zagłębie Lubin 0-2
Górnik Zabrze Urynowicz 7, Kądzior 34 |
ND/06/05 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok 0-0
Legia Warszawa |
35 kolejka | ||
WT/08/05 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-2
Lechia Gdańsk Nalepa 45, Oliveira 78 |
WT/08/05 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Śpiączka 71-1
Sandecja Nowy Sącz Małkowski 77 |
WT/08/05 | 20:30 |
Arka Gdynia Siemaszko 10, Szwoch 80 (k)2-0
Cracovia |
WT/08/05 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Chrapek 45, Piech 492-0
Pogoń Szczecin |
ŚR/09/05 | 18:00 |
Legia Warszawa Cafu 35, 87, Kucharczyk 713-2
Wisła Płock Uryga 79, Biliński 83 |
ŚR/09/05 | 18:00 |
Górnik Zabrze Urynowicz 1, Bochniewicz 582-2
Korona Kielce Soriano 21, 28 |
ŚR/09/05 | 20:30 |
Lech Poznań 0-2
Jagiellonia Białystok Sheridan 16, Kwiecień 56 |
ŚR/09/05 | 20:30 |
Wisła Kraków Carlitos 33, Boguski 83, 903-0
Zagłębie Lubin |
36 kolejka | ||
SO/12/05 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Śpiączka 45, Gutkovskis 592-1
Arka Gdynia Janus 20 |
SO/12/05 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Pich 30, 86, Robak 423-1
Piast Gliwice Żivec 66 |
SO/12/05 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Cracovia Helik 29 |
SO/12/05 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Frączczak 291-1
Lechia Gdańsk Lipski 21 |
ND/13/05 | 18:00 |
Wisła Kraków Brożek 901-1
Lech Poznań Gytkjaer 49 |
ND/13/05 | 18:00 |
Legia Warszawa Szymański 22, Hamalainen 752-0
Górnik Zabrze |
ND/13/05 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Tosik 871-2
Jagiellonia Białystok Romanczuk 24, Kwiecień 52 |
ND/13/05 | 18:00 |
Wisła Płock Kante 2, 41, Biliński 14, Varela 88 (k)4-1
Korona Kielce Kapidžić 78 (k) |
37 kolejka | ||
SO/19/05 | 18:00 |
Arka Gdynia 0-1
Śląsk Wrocław Łuczak 1 |
SO/19/05 | 18:00 |
Piast Gliwice Mak 23, Bukata 35, Żivec 78, Badia 904-0
Termalica Nieciecza |
SO/19/05 | 18:00 |
Cracovia Piątek 45 (k)1-4
Pogoń Szczecin Drygas 9, Frączczak 20, 60, 78 |
SO/19/05 | 18:00 |
Lechia Gdańsk F. Paixao 561-1
Sandecja Nowy Sącz Trochim 29 |
ND/20/05 | 18:00 |
Lech Poznań 0-3
(wo) Legia Warszawa |
ND/20/05 | 18:00 |
Górnik Zabrze Matuszek 32, Angulo 872-0
Wisła Kraków |
ND/20/05 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Runje 44, Sheridan 652-1
Wisła Płock Kante 35 |
ND/20/05 | 18:00 |
Korona Kielce 0-2
Zagłębie Lubin Tuszyński 9, 69 |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 34 | 63 | 77-45 |
2 | Śląsk Wrocław | 34 | 63 | 50-31 |
3 | Legia Warszawa | 34 | 59 | 51-39 |
4 | Pogoń Szczecin | 34 | 55 | 59-38 |
5 | Lech Poznań | 34 | 53 | 47-41 |
6 | Górnik Zabrze | 34 | 53 | 45-41 |
7 | Raków Częstochowa | 34 | 52 | 54-39 |
8 | Zagłębie Lubin | 34 | 47 | 43-50 |
9 | Widzew Łódź | 34 | 46 | 45-46 |
10 | Piast Gliwice | 34 | 43 | 38-35 |
11 | Stal Mielec | 34 | 43 | 42-48 |
12 | Puszcza Niepołomice | 34 | 40 | 39-49 |
13 | Cracovia | 34 | 39 | 45-46 |
14 | Korona Kielce | 34 | 38 | 40-44 |
15 | Radomiak Radom | 34 | 38 | 41-58 |
16 | Warta Poznań | 34 | 37 | 33-43 |
17 | Ruch Chorzów | 34 | 32 | 40-55 |
18 | ŁKS Łódź | 34 | 24 | 34-75 |