Piłka za granicą
Lotto Ekstraklasa
- Wtorek, 13 września 2011, 16:21 Lech sprzedał 10 tysięcy karnetów
Poznański Lech sprzedał prawie 10 tysięcy karnetów na rundę jesienną Ekstraklasy. Wynik ten jest dużo gorszy od sprzedaży kart na rundę wiosenną tego roku, która była rekordowa i wyniosła nieco ponad...
- Wtorek, 13 września 2011, 14:41 Piłkarze Legii zapłacą karę za porażkę z Podbeskidziem
Władze warszawskiej Legii postanowiły nałożyć karę finansową na swoich piłkarzy za ostatnią porażkę z Podbeskidziem (1-2). Wielkość kary nie jest znana.
- Wtorek, 13 września 2011, 13:15 ŁKS wraca na swój stadion
Wszystko wskazuje na to, że remont stadionu ŁKS-u zakończy się w terminie i piłkarze już wkrótce wrócą na swój obiekt. Stanie się to prawdopodobnie 30 września w meczu ligowym z Podbeskidziem.
- Wtorek, 13 września 2011, 11:44 Kasperczak w Zagłębiu?
Henryk Kasperczak jest jednym z kandydatów do objęcia funkcji trenera Zagłębia Lubin. Obecnie trenerem Miedziowych jest Jan Urban jednak jego szanse na pozostanie w klubie są coraz mniejsze.
- Wtorek, 13 września 2011, 09:03 Śląsk - Lechia na inaugurację nowego stadionu
Z powodu wolnego tempa prac wykończeniowych opóźni się termin pierwszego meczu Śląska na nowym obiekcie. Według założeń na inaugurację Śląsk Wrocław zagra mecz ligowy z Lechią Gdańsk.
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Legia Warszawa | 37 | 70 | 54-35 | 22-4-11 | 14-1-4 | 8-3-7 |
2 | Jagiellonia Białystok | 37 | 67 | 55-41 | 20-7-10 | 10-4-5 | 10-3-5 |
3 | Lech Poznań | 37 | 60 | 53-33 | 16-12-9 | 12-3-4 | 4-9-5 |
4 | Górnik Zabrze | 37 | 60 | 68-54 | 16-12-9 | 8-8-2 | 8-4-7 |
5 | Wisła Płock | 37 | 57 | 53-45 | 17-6-14 | 10-3-6 | 7-3-8 |
6 | Wisła Kraków | 37 | 55 | 51-42 | 15-10-12 | 8-4-6 | 7-6-6 |
7 | Zagłębie Lubin | 37 | 52 | 45-42 | 13-13-11 | 7-6-5 | 6-7-6 |
8 | Korona Kielce | 37 | 49 | 49-54 | 12-13-12 | 9-3-6 | 3-10-6 |
9 | Cracovia | 37 | 50 | 51-52 | 13-11-13 | 7-8-4 | 6-3-9 |
10 | Śląsk Wrocław | 37 | 50 | 50-54 | 13-11-13 | 11-6-2 | 2-5-11 |
11 | Pogoń Szczecin | 37 | 45 | 46-54 | 12-9-16 | 7-6-6 | 5-3-10 |
12 | Arka Gdynia | 37 | 43 | 46-48 | 11-10-16 | 8-6-5 | 3-4-11 |
13 | Lechia Gdańsk | 37 | 39 | 46-58 | 9-13-15 | 4-7-7 | 5-6-8 |
14 | Piast Gliwice | 37 | 37 | 40-48 | 8-13-16 | 4-7-7 | 4-6-9 |
15 | Termalica Nieciecza | 37 | 36 | 39-66 | 9-9-19 | 7-4-7 | 2-5-12 |
16 | Sandecja Nowy Sącz | 37 | 33 | 34-54 | 6-15-16 | 4-8-6 | 2-7-10 |
Strzelcy | |
24 | Carlitos (Wisła K.) |
23 | Angulo (Górnik) |
21 | Piątek (Cracovia) |
19 | Gytkjaer (Lech) |
19 | Robak (Śląsk) |
16 | M. Paixao (Lechia) |
16 | Świerczok (Zagłębie) |
14 | Frączczak (Pogoń) |
1 kolejka | ||
PT/14/07 | 18:00 |
Wisła Płock 0-2
Lechia Gdańsk M. Paixao 24, Matras 37 |
PT/14/07 | 20:30 |
Pogoń Szczecin Gyurcso 33 (k)1-2
Wisła Kraków Carlitos 16, Brlek 19 |
SO/15/07 | 18:00 |
Cracovia Zenjov 131-1
Piast Gliwice Badia 14 |
SO/15/07 | 20:30 |
Górnik Zabrze Suarez 17, Angulo 43, 653-1
Legia Warszawa Sadiku 80 |
ND/16/07 | 15:30 |
Arka Gdynia Kun 69, Nalepa 782-0
Śląsk Wrocław |
ND/16/07 | 15:30 |
Termalica Nieciecza 0-1
Jagiellonia Białystok Sekulski 47 (k) |
ND/16/07 | 18:00 |
Lech Poznań 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
PN/17/07 | 18:00 |
Korona Kielce 0-1
Zagłębie Lubin Starzyński 71 (k) |
2 kolejka | ||
PT/21/07 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
Arka Gdynia |
PT/21/07 | 20:30 |
Wisła Kraków Brlek 891-0
Termalica Nieciecza |
SO/22/07 | 15:30 |
Piast Gliwice Papadopulos 781-2
Pogoń Szczecin Formella 75, Rudol 90 |
SO/22/07 | 18:00 |
Lechia Gdańsk 0-1
Cracovia Helik 6 |
SO/22/07 | 20:30 |
Legia Warszawa Kucharczyk 791-1
Korona Kielce Kosakiewicz 85 |
ND/23/07 | 15:30 |
Wisła Płock Furman 661-0
Lech Poznań |
ND/23/07 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Novikovas 70 (k), Sekulski 90 (k)2-1
Górnik Zabrze Angulo 56 |
PN/24/07 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Świerczok 901-0
Śląsk Wrocław |
4 kolejka | ||
PT/04/08 | 18:00 |
Piast Gliwice Dziczek 291-1
Śląsk Wrocław Robak 9 |
PT/04/08 | 20:30 |
Wisła Płock 0-1
Wisła Kraków Carlitos 90 |
SO/05/08 | 15:30 |
Lechia Gdańsk M. Paixao 57 (k)1-1
Górnik Zabrze Angulo 39 |
SO/05/08 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Nespor 6, Świerczok 33, 903-0
Pogoń Szczecin |
SO/05/08 | 20:30 |
Termalica Nieciecza Piątek 541-0
Legia Warszawa |
ND/06/08 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok Sheridan 351-3
Sandecja Nowy Sącz Kolew 25, Cetnarski 50, Trochim 86 (k) |
ND/06/08 | 18:00 |
Cracovia 0-2
Lech Poznań Jóźwiak 82, Gytkjaer 84 |
PN/07/08 | 18:00 |
Arka Gdynia 0-0
Korona Kielce |
5 kolejka | ||
PT/11/08 | 20:30 |
Legia Warszawa Nagy 17, Mączyński 78, Guilherme 793-1
Piast Gliwice Papadopulos 89 |
SO/12/08 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Wisła Płock Biliński 33 |
SO/12/08 | 18:00 |
Lech Poznań Situm 531-1
Zagłębie Lubin Czerwiński 81 |
SO/12/08 | 20:30 |
Wisła Kraków Carlitos 80, 892-1
Cracovia Piątek 26 |
ND/13/08 | 15:30 |
Górnik Zabrze R. Wolsztyński 851-1
Arka Gdynia Jurado 84 |
ND/13/08 | 18:00 |
Korona Kielce Aankour 23, Rymaniak 632-3
Jagiellonia Białystok Pospisil 6, Sheridan 57, Kallaste 90 (s) |
PN/14/08 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-0
Lechia Gdańsk |
WT/15/08 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Robak 511-1
Termalica Nieciecza Słaby 90 |
7 kolejka | ||
PT/25/08 | 18:00 |
Górnik Zabrze Angulo 38, 44, 58, Wieteska 534-0
Wisła Płock |
PT/25/08 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Piech 36, Pich 89 (k)2-1
Cracovia Wdowiak 45 |
SO/26/08 | 15:30 |
Korona Kielce Kiełb 35, Jukić 742-1
Termalica Nieciecza Kovacević 83 (s) |
SO/26/08 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok 0-1
Piast Gliwice Guilherme 46 (s) |
SO/26/08 | 20:30 |
Wisła Kraków Carlitos 391-1
Lechia Gdańsk Oliveira 79 |
ND/27/08 | 15:30 |
Lech Poznań Gajos 20, Makuszewski 74, Situm 833-0
Arka Gdynia |
ND/27/08 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz Kolew 56, 752-1
Pogoń Szczecin Formella 20 |
ND/27/08 | 18:00 |
Legia Warszawa Sadiku 57, Szymański 632-1
Zagłębie Lubin Starzyński 90 (k) |
8 kolejka | ||
PT/08/09 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Świerczok 34, Pawłowski 362-2
Wisła Płock Piątkowski 57, Varela 69 (k) |
PT/08/09 | 20:30 |
Arka Gdynia Siemaszko 33, Kakoko 38, Jurado 813-1
Wisła Kraków Małecki 5 |
SO/09/09 | 15:30 |
Korona Kielce Soriano 491-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/09/09 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Robak 62 (k), 682-1
Legia Warszawa Niezgoda 36 |
SO/09/09 | 20:30 |
Cracovia Piątek 23 (k)1-1
Jagiellonia Białystok Wlazło 89 |
ND/10/09 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Stefanik 371-2
Górnik Zabrze Kądzior 20, Ł. Wolsztyński 70 |
ND/10/09 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-0
Lech Poznań |
PN/11/09 | 18:00 |
Piast Gliwice Vranjes 301-2
Lechia Gdańsk M. Paixao 11, Balde 87 |
9 kolejka | ||
PT/15/09 | 18:00 |
Arka Gdynia Zbozień 621-1
Zagłębie Lubin Tuszyński 79 |
PT/15/09 | 20:30 |
Lech Poznań Trałka 351-0
Korona Kielce |
SO/16/09 | 15:30 |
Wisła Płock Szymański 53, Piątkowski 61, Reca 903-1
Pogoń Szczecin Drygas 16 |
SO/16/09 | 18:00 |
Górnik Zabrze Angulo 24, Wieteska 712-2
Śląsk Wrocław Robak 58 (k), 83 |
SO/16/09 | 20:30 |
Wisła Kraków Carlitos 89 (k), 902-0
Piast Gliwice |
ND/17/09 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz Danek 841-0
Termalica Nieciecza |
ND/17/09 | 18:00 |
Legia Warszawa Moulin 721-0
Cracovia |
PN/18/09 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Augustyn 11, M. Paixao 59, 903-3
Jagiellonia Białystok Augustyn 24 (s), Frankowski 29, Cernych 49 |
10 kolejka | ||
PT/22/09 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-1
Arka Gdynia Siemaszko 50 |
PT/22/09 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Pich 25, Robak 45 (k)2-0
Lech Poznań |
SO/23/09 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Szeliga 47, Iancu 90 (k)2-1
Lechia Gdańsk Wolski 60 |
SO/23/09 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Zwoliński 881-2
Górnik Zabrze Wieteska 51, Kądzior 66 |
SO/23/09 | 20:30 |
Korona Kielce Górski 37, Cvijanović 562-1
Wisła Kraków Carlitos 31 |
ND/24/09 | 15:30 |
Zagłębie Lubin Kubicki 801-0
Sandecja Nowy Sącz |
ND/24/09 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Cernych 871-0
Legia Warszawa |
PN/25/09 | 18:00 |
Cracovia Hernandez 701-3
Wisła Płock Varela 49, Merebaszwili 80, Furman 89 |
11 kolejka | ||
PT/29/09 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Kolew 441-1
Śląsk Wrocław Robak 32 |
PT/29/09 | 20:30 |
Arka Gdynia Marciniak 621-1
Cracovia Helik 69 |
SO/30/09 | 15:30 |
Lechia Gdańsk F. Paixao 601-0
Zagłębie Lubin |
SO/30/09 | 18:00 |
Pogoń Szczecin 0-0
Korona Kielce |
SO/30/09 | 20:30 |
Wisła Kraków 0-0
Jagiellonia Białystok |
ND/01/10 | 15:30 |
Górnik Zabrze Angulo 82 (k)1-0
Piast Gliwice |
ND/01/10 | 15:30 |
Wisła Płock Varela 571-0
Termalica Nieciecza |
ND/01/10 | 18:00 |
Lech Poznań Gajos 12, Trałka 38, Makuszewski 653-0
Legia Warszawa |
12 kolejka | ||
PT/13/10 | 18:00 |
Korona Kielce Możdżeń 45, Jukić 792-0
Wisła Płock |
PT/13/10 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok Novikovas 871-1
Lech Poznań Jevtić 27 |
SO/14/10 | 15:30 |
Piast Gliwice Sedlar 29, Mak 902-2
Sandecja Nowy Sącz Cetnarski 45, Piszczek 79 |
SO/14/10 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Gergel 31-1
Arka Gdynia Szwoch 39 (k) |
SO/14/10 | 20:30 |
Śląsk Wrocław 0-2
Wisła Kraków Imaz 50, Carlitos 70 (k) |
ND/15/10 | 15:30 |
Zagłębie Lubin Pawłowski 7, Świerczok 42, 743-2
Górnik Zabrze Koj 26, Wieteska 90 |
ND/15/10 | 18:00 |
Legia Warszawa Niezgoda 81-0
Lechia Gdańsk |
PN/16/10 | 18:00 |
Cracovia Malarczyk 2, Hernandez 51, Piątek 793-0
Pogoń Szczecin |
14 kolejka | ||
PT/27/10 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Robak 4, 35, Piech 673-0
Pogoń Szczecin |
PT/27/10 | 20:30 |
Lech Poznań Jevtić 901-1
Wisła Kraków Carlitos 8 |
SO/28/10 | 15:30 |
Piast Gliwice Papadopulos 17, Bukata 712-1
Wisła Płock Kante 62 |
SO/28/10 | 18:00 |
Cracovia Helik 811-1
Termalica Nieciecza Jovanović 90 |
SO/28/10 | 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz Piter-Bučko 301-2
Górnik Zabrze Matuszek 57, Angulo 62 |
ND/29/10 | 15:30 |
Jagiellonia Białystok Cernych 2, Świderski 17, Frankowski 783-1
Zagłębie Lubin Świerczok 54 |
ND/29/10 | 18:00 |
Legia Warszawa Niezgoda 37, Kucharczyk 852-0
Arka Gdynia |
PN/30/10 | 18:00 |
Lechia Gdańsk 0-5
Korona Kielce Kaczarawa 26, 43, Górski 31, Rymaniak 39, Soriano 74 |
16 kolejka | ||
PT/17/11 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok 0-0
Termalica Nieciecza |
PT/17/11 | 20:30 |
Wisła Kraków Bartkowski 741-0
Pogoń Szczecin |
SO/18/11 | 15:30 |
Piast Gliwice Jankowski 631-0
Cracovia |
SO/18/11 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
Lech Poznań |
SO/18/11 | 20:30 |
Lechia Gdańsk M. Paixao 3, 45, Krasić 173-0
Wisła Płock |
ND/19/11 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Piech 661-2
Arka Gdynia Łukasiewicz 45, Zbozień 52 |
ND/19/11 | 18:00 |
Legia Warszawa Hamalainen 851-0
Górnik Zabrze |
PN/20/11 | 18:00 |
Zagłębie Lubin 0-0
Korona Kielce |
18 kolejka | ||
PT/01/12 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Sheridan 91-0
Pogoń Szczecin |
PT/01/12 | 20:30 |
Lechia Gdańsk M. Paixao 40, 80, F. Paixao 56 (k)3-1
Śląsk Wrocław Madej 82 |
SO/02/12 | 15:30 |
Wisła Płock Kante 22, Varela 412-0
Arka Gdynia |
SO/02/12 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Świerczok 36, 41, 45, Balić 484-2
Termalica Nieciecza Piątek 10, 77 |
SO/02/12 | 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz Trochim 36, Piter-Bućko 812-2
Legia Warszawa Dąbrowski 60, Niezgoda 90 |
ND/03/12 | 15:30 |
Piast Gliwice 0-0
Lech Poznań |
ND/03/12 | 18:00 |
Wisła Kraków Boguski 21, Carlitos 772-3
Górnik Zabrze Angulo 55 (k), Kurzawa 63, Żurkowski 72 |
PN/04/12 | 18:00 |
Cracovia Hernandez 9, Piątek 472-2
Korona Kielce Cebula 37, Dejmek 49 |
19 kolejka | ||
PT/08/12 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Jagiellonia Białystok Novikovas 67 (k) |
PT/08/12 | 20:30 |
Górnik Zabrze Suarez 491-1
Lechia Gdańsk F. Paixao 70 |
SO/09/12 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Piech 2, 652-2
Piast Gliwice Papadopulos 36, Angielski 87 |
SO/09/12 | 18:00 |
Korona Kielce 0-3
Arka Gdynia Siemaszko 36, Warcholak 49, Szwoch 60 |
SO/09/12 | 20:30 |
Legia Warszawa Guilherme 53 (k), Pasquato 56, Hamalainen 653-0
Termalica Nieciecza |
ND/10/12 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Delew 30, Piotrowski 38, Niepsuj 443-3
Zagłębie Lubin Świerczok 41, 51 (k), 90 |
ND/10/12 | 15:30 |
Wisła Kraków 0-1
Wisła Płock Szymański 42 |
ND/10/12 | 18:00 |
Lech Poznań Dilaver 381-0
Cracovia |
20 kolejka | ||
WT/12/12 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Novikovas 11, Sekulski 29, 64, Świderski 45, Kwiecień 675-1
Korona Kielce Kiełb 21 |
WT/12/12 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-1
Legia Warszawa Guilherme 45 (k) |
WT/12/12 | 20:30 |
Arka Gdynia Zbozień 901-0
Górnik Zabrze |
WT/12/12 | 20:30 |
Termalica Nieciecza Iancu 13, Stefanik 202-1
Śląsk Wrocław Piech 57 |
ŚR/13/12 | 18:00 |
Lechia Gdańsk M. Paixao 831-3
Pogoń Szczecin Frączczak 17, 72 (k), Piotrowski 33 |
ŚR/13/12 | 18:00 |
Zagłębie Lubin 0-0
Lech Poznań |
ŚR/13/12 | 20:30 |
Cracovia Helik 891-4
Wisła Kraków Wasilewski 42, Imaz 45, 46, Carlitos 67 |
ŚR/13/12 | 20:30 |
Wisła Płock Merebaszwili 27, Szymański 302-2
Sandecja Nowy Sącz Kolew 2, Danek 36 |
21 kolejka | ||
PT/15/12 | 18:00 |
Korona Kielce Kaczarawa 891-1
Piast Gliwice Vassiljev 85 |
PT/15/12 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Piech 531-0
Jagiellonia Białystok |
SO/16/12 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Frączczak 601-0
Arka Gdynia |
SO/16/12 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Kolew 16, Mraz 902-2
Lechia Gdańsk F. Paixao 51, Oliveira 87 |
SO/16/12 | 20:30 |
Legia Warszawa 0-2
Wisła Płock Varela 10 (k), Czerwiński 17 (s) |
ND/17/12 | 15:30 |
Lech Poznań Gytkjaer 36, 38, 803-1
Termalica Nieciecza Putiwcew 74 |
ND/17/12 | 18:00 |
Wisła Kraków Carlitos 391-2
Zagłębie Lubin Guldan 4, Świerczok 45 |
PN/18/12 | 18:00 |
Górnik Zabrze 0-4
Cracovia Fink 28, Karwot 31 (s), Hernandez 79, Zenjov 84 |
23 kolejka | ||
PT/16/02 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Piszczek 23, Piter-Bućko 48, Diaw 71 (s)3-3
Korona Kielce Cvijanović 8, Kaczarawa 40, Diaw 80 |
PT/16/02 | 20:30 |
Legia Warszawa Hamalainen 23, 30, 33, Niezgoda 454-1
Śląsk Wrocław Pich 35 |
SO/17/02 | 15:30 |
Wisła Płock Kante 48, 872-0
Zagłębie Lubin |
SO/17/02 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Pospisil 601-0
Cracovia |
SO/17/02 | 20:30 |
Wisła Kraków Imaz 44, Arsenić 51, 833-2
Arka Gdynia Kun 11, Marcjanik 60 |
ND/18/02 | 15:30 |
Lechia Gdańsk 0-2
Piast Gliwice Szczepaniak 65, Papadopulos 90 |
ND/18/02 | 18:00 |
Lech Poznań Jevtić 20, Dilaver 812-0
Pogoń Szczecin |
PN/19/02 | 18:00 |
Górnik Zabrze Ł. Wolsztyński 30, Kurzawa 53, Kądzior 743-0
Termalica Nieciecza |
24 kolejka | ||
PT/23/02 | 18:00 |
Zagłębie Lubin 0-0
Arka Gdynia |
PT/23/02 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok Wlazło 29, Bezjak 42, Pospisil 54, Świderski 904-1
Lechia Gdańsk M. Paixao 26 |
SO/24/02 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Basta 80 (s)1-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/24/02 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Drygas 33, Rasmussen 692-1
Wisła Płock Łasicki 58 |
SO/24/02 | 20:30 |
Cracovia 0-0
Legia Warszawa |
ND/25/02 | 15:30 |
Piast Gliwice 0-0
Wisła Kraków |
ND/25/02 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Piech 661-1
Górnik Zabrze Koj 7 |
ND/25/02 | 18:00 |
Korona Kielce Gumny 69 (s)1-0
Lech Poznań |
25 kolejka | ||
WT/27/02 | 18:00 |
Lechia Gdańsk M. Paixao 44 (k), Chrzanowski 562-2
Termalica Nieciecza Gergel 26, Toivio 90 |
WT/27/02 | 18:00 |
Wisła Płock 0-1
Cracovia Piątek 75 |
WT/27/02 | 20:30 |
Legia Warszawa 0-2
Jagiellonia Białystok Novikovas 44 (k), Świderski 88 |
WT/27/02 | 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Zagłębie Lubin Mazek 43 |
ŚR/28/02 | 18:00 |
Górnik Zabrze 0-0
Pogoń Szczecin |
ŚR/28/02 | 18:00 |
Wisła Kraków Imaz 371-1
Korona Kielce Kiełb 20 |
ŚR/28/02 | 20:30 |
Arka Gdynia 0-0
Piast Gliwice |
ŚR/28/02 | 20:30 |
Lech Poznań Chobłenko 80, Gytkjaer 892-1
Śląsk Wrocław Robak 82 |
26 kolejka | ||
PT/02/03 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Stefanik 91-2
Wisła Płock Stilić 53, Merebaszwili 83 |
PT/02/03 | 20:30 |
Zagłębie Lubin 0-0
Lechia Gdańsk |
SO/03/03 | 15:30 |
Śląsk Wrocław 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/03/03 | 18:00 |
Korona Kielce 0-0
Pogoń Szczecin |
SO/03/03 | 20:30 |
Piast Gliwice 0-3
(wo) Górnik Zabrze |
ND/04/03 | 15:30 |
Cracovia Helik 42, Piątek 892-1
Arka Gdynia Kriwiec 59 |
ND/04/03 | 18:00 |
Legia Warszawa Vesović 2, Kucharczyk 86 (k)2-1
Lech Poznań Gytkjaer 63 |
PN/05/03 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Frankowski 41, Mitrović 772-0
Wisła Kraków |
28 kolejka | ||
PT/16/03 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-0
Zagłębie Lubin |
PT/16/03 | 20:30 |
Lech Poznań Trałka 17, Gytkjaer 45, Jevtić 553-0
Lechia Gdańsk |
SO/17/03 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Gergel 30, Pawłowski 362-4
Pogoń Szczecin Delew 21, 80, Dwali 54, 58 |
SO/17/03 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Bezjak 40,Burliga 90, Wójcicki 903-2
Arka Gdynia Szwoch 20 (k), 64 |
SO/17/03 | 20:30 |
Korona Kielce Cvijanović 2 (k), Kaczarawa 632-2
Górnik Zabrze Kądzior 69, Wieteska 74 |
ND/18/03 | 15:30 |
Cracovia Piątek 39, Dimun 762-1
Sandecja Nowy Sącz Piszczek 78 |
ND/18/03 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Robak 45 (k)1-1
Wisła Płock Stilić 37 (k) |
ND/18/03 | 18:00 |
Legia Warszawa 0-2
Wisła Kraków Carlitos 26 (k), Velez 30 |
29 kolejka | ||
SO/31/03 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Pawłowski 77, Stefanik 902-0
Cracovia |
SO/31/03 | 15:30 |
Górnik Zabrze Angulo 75 (k), Suarez 792-2
Sandecja Nowy Sącz Trochim 56, Kolew 82 |
SO/31/03 | 18:00 |
Korona Kielce Cvijanović 181-0
Lechia Gdańsk |
SO/31/03 | 20:30 |
Arka Gdynia Bohdanow 341-0
Legia Warszawa |
PN/02/04 | 15:30 |
Wisła Płock Uryga 871-0
Piast Gliwice |
PN/02/04 | 15:30 |
Zagłębie Lubin Starzyński 251-0
Jagiellonia Białystok |
PN/02/04 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Delew 44, Frączczak 59, Hołota 803-2
Śląsk Wrocław Celeban 70, Robak 90 |
PN/02/04 | 18:00 |
Wisła Kraków Carlitos 301-3
Lech Poznań Gytkjaer 43 (k), 52, 83 |
30 kolejka | ||
SO/07/04 | 18:00 |
Cracovia Piątek 72 (k), 762-2
Zagłębie Lubin Mares 51, Pawłowski 90 |
SO/07/04 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Pospisil 541-3
Wisła Płock Reca 9, 26, Stilić 77 |
SO/07/04 | 18:00 |
Lech Poznań Jóźwiak 45, Trałka 81, Majewski 903-1
Górnik Zabrze Kądzior 76 (k) |
SO/07/04 | 18:00 |
Lechia Gdańsk F. Paixao 14, 28 (k), 39, Peszko 254-2
Arka Gdynia Zarandia 66, Esqueda 90 |
SO/07/04 | 18:00 |
Legia Warszawa Hamalainen 26, Niezgoda 48, Szymański 713-0
Pogoń Szczecin |
SO/07/04 | 18:00 |
Piast Gliwice Czerwiński 151-1
Termalica Nieciecza Gutkovskis 90 |
SO/07/04 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
Wisła Kraków |
SO/07/04 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Robak 45 (k)1-1
Korona Kielce Jukić 53 |
31 kolejka | ||
PT/13/04 | 18:00 |
Arka Gdynia Szwoch 9 (k)1-2
Lechia Gdańsk Vitoria 22, F. Paixao 43 |
PT/13/04 | 20:30 |
Lech Poznań 0-1
Korona Kielce Kapidzić 35 |
SO/14/04 | 15:30 |
Cracovia Dimun 44, Piątek 662-1
Piast Gliwice Żivec 60 |
SO/14/04 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Świderski 891-2
Górnik Zabrze Angulo 81, 85 |
SO/14/04 | 20:30 |
Legia Warszawa 0-1
Zagłębie Lubin Starzyński 63 |
ND/15/04 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Buksa 51, 552-0
Termalica Nieciecza |
ND/15/04 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Cholewiak 11-0
Sandecja Nowy Sącz |
PN/16/04 | 18:00 |
Wisła Płock Uryga 24, Cywka 46 (s)2-2
Wisła Kraków Bartkowski 12, Halilović 32 |
32 kolejka | ||
PT/20/04 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Stefanik 261-2
Śląsk Wrocław Robak 23 (k), 39 (k) |
PT/20/04 | 20:30 |
Zagłębie Lubin 0-1
Lech Poznań Gytkjaer 52 |
SO/21/04 | 15:30 |
Piast Gliwice 0-0
Pogoń Szczecin |
SO/21/04 | 18:00 |
Górnik Zabrze 0-1
Wisła Płock Uryga 45 |
SO/21/04 | 20:30 |
Korona Kielce 0-3
Jagiellonia Białystok Bezjak 63, Novikovas 71, 90 |
ND/22/04 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz Zbozień 50 (s), Warcholak 90 (s), Danek 903-1
Arka Gdynia Esqueda 72 |
ND/22/04 | 18:00 |
Wisła Kraków 0-1
Legia Warszawa Pasquato 43 |
PN/23/04 | 18:00 |
Lechia Gdańsk 0-0
Cracovia |
34 kolejka | ||
PT/04/05 | 18:00 |
Cracovia Helik 40, Piątek 42, Dimun 663-3
Śląsk Wrocław Robak 28 (k), Celeban 50, Piech 71 |
PT/04/05 | 20:30 |
Lechia Gdańsk 0-1
Termalica Nieciecza Gutkovskis 74 |
SO/05/05 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz Piszczek 28, Trochim 902-1
Piast Gliwice Jodłowiec 66 |
SO/05/05 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Drygas 33, Frączczak 56, Buksa 823-2
Arka Gdynia Szwoch 40 (k), Jurado 63 |
SO/05/05 | 20:30 |
Wisła Płock 0-0
Lech Poznań |
ND/06/05 | 15:30 |
Korona Kielce 0-3
Wisła Kraków Carlitos 5, 70, Imaz 43 |
ND/06/05 | 15:30 |
Zagłębie Lubin 0-2
Górnik Zabrze Urynowicz 7, Kądzior 34 |
ND/06/05 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok 0-0
Legia Warszawa |
35 kolejka | ||
WT/08/05 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-2
Lechia Gdańsk Nalepa 45, Oliveira 78 |
WT/08/05 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Śpiączka 71-1
Sandecja Nowy Sącz Małkowski 77 |
WT/08/05 | 20:30 |
Arka Gdynia Siemaszko 10, Szwoch 80 (k)2-0
Cracovia |
WT/08/05 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Chrapek 45, Piech 492-0
Pogoń Szczecin |
ŚR/09/05 | 18:00 |
Legia Warszawa Cafu 35, 87, Kucharczyk 713-2
Wisła Płock Uryga 79, Biliński 83 |
ŚR/09/05 | 18:00 |
Górnik Zabrze Urynowicz 1, Bochniewicz 582-2
Korona Kielce Soriano 21, 28 |
ŚR/09/05 | 20:30 |
Lech Poznań 0-2
Jagiellonia Białystok Sheridan 16, Kwiecień 56 |
ŚR/09/05 | 20:30 |
Wisła Kraków Carlitos 33, Boguski 83, 903-0
Zagłębie Lubin |
36 kolejka | ||
SO/12/05 | 15:30 |
Termalica Nieciecza Śpiączka 45, Gutkovskis 592-1
Arka Gdynia Janus 20 |
SO/12/05 | 15:30 |
Śląsk Wrocław Pich 30, 86, Robak 423-1
Piast Gliwice Żivec 66 |
SO/12/05 | 15:30 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Cracovia Helik 29 |
SO/12/05 | 15:30 |
Pogoń Szczecin Frączczak 291-1
Lechia Gdańsk Lipski 21 |
ND/13/05 | 18:00 |
Wisła Kraków Brożek 901-1
Lech Poznań Gytkjaer 49 |
ND/13/05 | 18:00 |
Legia Warszawa Szymański 22, Hamalainen 752-0
Górnik Zabrze |
ND/13/05 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Tosik 871-2
Jagiellonia Białystok Romanczuk 24, Kwiecień 52 |
ND/13/05 | 18:00 |
Wisła Płock Kante 2, 41, Biliński 14, Varela 88 (k)4-1
Korona Kielce Kapidžić 78 (k) |
37 kolejka | ||
SO/19/05 | 18:00 |
Arka Gdynia 0-1
Śląsk Wrocław Łuczak 1 |
SO/19/05 | 18:00 |
Piast Gliwice Mak 23, Bukata 35, Żivec 78, Badia 904-0
Termalica Nieciecza |
SO/19/05 | 18:00 |
Cracovia Piątek 45 (k)1-4
Pogoń Szczecin Drygas 9, Frączczak 20, 60, 78 |
SO/19/05 | 18:00 |
Lechia Gdańsk F. Paixao 561-1
Sandecja Nowy Sącz Trochim 29 |
ND/20/05 | 18:00 |
Lech Poznań 0-3
(wo) Legia Warszawa |
ND/20/05 | 18:00 |
Górnik Zabrze Matuszek 32, Angulo 872-0
Wisła Kraków |
ND/20/05 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Runje 44, Sheridan 652-1
Wisła Płock Kante 35 |
ND/20/05 | 18:00 |
Korona Kielce 0-2
Zagłębie Lubin Tuszyński 9, 69 |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 31 | 56 | 70-44 |
2 | Śląsk Wrocław | 31 | 54 | 42-30 |
3 | Lech Poznań | 31 | 52 | 44-36 |
4 | Górnik Zabrze | 31 | 51 | 43-38 |
5 | Legia Warszawa | 31 | 50 | 46-37 |
6 | Raków Częstochowa | 31 | 49 | 51-34 |
7 | Pogoń Szczecin | 30 | 48 | 56-36 |
8 | Widzew Łódź | 31 | 42 | 40-41 |
9 | Stal Mielec | 31 | 41 | 39-44 |
10 | Zagłębie Lubin | 31 | 41 | 37-46 |
11 | Piast Gliwice | 31 | 39 | 33-33 |
12 | Radomiak Radom | 31 | 38 | 40-51 |
13 | Warta Poznań | 31 | 37 | 33-38 |
14 | Cracovia | 31 | 36 | 43-40 |
15 | Puszcza Niepołomice | 30 | 33 | 36-47 |
16 | Korona Kielce | 31 | 32 | 36-40 |
17 | Ruch Chorzów | 31 | 26 | 36-53 |
18 | ŁKS Łódź | 31 | 21 | 30-67 |