Piłka za granicą
Fortuna 1 Liga
- Poniedziałek, 03 czerwca 2024, 13:24 Łobodziński po meczu Arka - Motor
Po meczu barażowym o awans do Ekstraklasy Arka Gdynia - Motor Lublin (1-2) głos zabrał trener Arki, Wojciech Łobodziński. Oto co powiedział:
- Poniedziałek, 03 czerwca 2024, 10:10 Czterech piłkarzy odchodzi z Miedzi
Miedź Legnica nie przedłuży wygasających z końcem sezonu kontraktów z dwoma obrońcami, Jurichem Caroliną i Andrzejem Niewulisem. Ponadto z klubu odchodzi bramkarz Jakub Mądrzyk i pomocnik Iban...
- Niedziela, 02 czerwca 2024, 19:57 Motor Lublin awansował do Ekstraklasy
2 czerwca 2024, 18:00 - Gdynia
Arka Gdynia 1-2 Motor Lublin
Kobacki 13 - Wolski 87, N'Diaye 90 - Niedziela, 02 czerwca 2024, 13:21 Dwaj piłkarze odchodzą z Ruchu Chorzów
Po zakończeniu wypożyczeń Wiktor Długosz i Filip Wilak odchodzą z Ruchu Chorzów.
- Sobota, 01 czerwca 2024, 18:30 2. liga: Stal Stalowa Wola z awansem do 1. ligi
1 czerwca 2024, 16:30 - Kalisz
KKS Kalisz 1-2 Stal Stalowa Wola
Sobol 3 - Górski 51 (k), 52
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Raków Częstochowa | 34 | 70 | 54-22 | 20- 10- 4 | 12- 4- 1 | 8- 6- 3 |
2 | ŁKS Łódź | 34 | 69 | 58-23 | 20- 9- 5 | 11- 2- 4 | 9- 7- 1 |
3 | Stal Mielec | 34 | 64 | 59-28 | 18- 10- 6 | 10- 5- 2 | 8- 5- 4 |
4 | Sandecja Nowy Sącz | 34 | 55 | 35-29 | 14- 13- 7 | 10- 5- 2 | 4- 8- 5 |
5 | GKS Jastrzębie | 34 | 48 | 43-38 | 12- 12- 10 | 7- 4- 6 | 5- 8- 4 |
6 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 34 | 48 | 52-46 | 13- 9- 12 | 7- 5- 5 | 6- 4- 7 |
7 | GKS Tychy | 34 | 47 | 48-41 | 12- 11- 11 | 9- 4- 4 | 3- 7- 7 |
8 | Termalica Nieciecza | 34 | 46 | 45-46 | 12- 10- 12 | 7- 6- 4 | 5- 4- 8 |
9 | Puszcza Niepołomice | 34 | 44 | 37-45 | 12- 8- 14 | 8- 2- 7 | 4- 6- 7 |
10 | Chojniczanka Chojnice | 34 | 42 | 49-49 | 10- 12- 12 | 7- 7- 3 | 3- 5- 9 |
11 | Stomil Olsztyn | 34 | 40 | 38-43 | 11- 10- 13 | 6- 6- 5 | 5- 4- 8 |
12 | Odra Opole | 34 | 40 | 47-58 | 10- 10- 14 | 8- 5- 4 | 2- 5- 10 |
13 | Warta Poznań | 34 | 39 | 31-43 | 10- 9- 15 | 6- 5- 6 | 4- 4- 9 |
14 | Chrobry Głogów | 34 | 39 | 29-39 | 10- 9- 15 | 5- 5- 7 | 5- 4- 8 |
15 | Wigry Suwałki | 34 | 37 | 40-56 | 9- 10- 15 | 6- 4- 7 | 3- 6- 8 |
16 | Bytovia Bytów | 34 | 37 | 45-50 | 7- 16- 11 | 2- 12- 3 | 5- 4- 8 |
17 | GKS Katowice | 34 | 37 | 34-45 | 9- 10- 15 | 1- 8- 8 | 8- 2- 7 |
18 | Garbarnia Kraków | 34 | 21 | 21-64 | 5- 6- 23 | 2- 3- 12 | 3- 3- 11 |
Strzelcy | |
12 | Sabala (Podbeskidzie) |
11 | Lech (Stomil) |
10 | Błąd (GKS Katowice) |
10 | Grzeszczyk (GKS Tychy) |
10 | Kujawa (ŁKS) |
10 | Nowak (Stal Mielec) |
9 | K. Adamek (GKS Jastrzębie) |
9 | Danielewicz (Chojniczanka) |
9 | Gutkovskis (Termalica) |
1 kolejka | ||
PT/20/07 | 17:45 |
Garbarnia Kraków 0-2
Stal Mielec Dobrotka 13, Banaszewski 57 |
PT/20/07 | 19:30 |
Chrobry Głogów 0-1
ŁKS Łódź Radionow 37 |
PT/20/07 | 20:00 |
Chojniczanka Chojnice Trochim 3, Wołąkiewicz 10 (k), Boczek 613-3
Sandecja Nowy Sącz Klichowicz 13, Gabrych 85, Korzym 90 |
SO/21/07 | 17:00 |
Termalica Nieciecza Purece 801-2
Bytovia Bytów Kuzimski 12, Szeliga 48 (s) |
SO/21/07 | 17:45 |
Odra Opole Czyżycki 50, Martin 902-1
GKS Tychy Zapolnik 27 |
SO/21/07 | 18:00 |
GKS Katowice 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sabala 21 |
SO/21/07 | 20:00 |
Raków Częstochowa Kościelny 30, Bartl 54, Musiolik 673-0
Puszcza Niepołomice |
SO/21/07 | 20:30 |
GKS Jastrzębie Tront 531-2
Wigry Suwałki Straus 51, Bartczak 83 |
ŚR/03/10 | 19:00 |
Stomil Olsztyn 0-1
Warta Poznań Jasiński 75 |
2 kolejka | ||
PT/27/07 | 17:45 |
Warta Poznań Kieliba 771-1
Garbarnia Kraków Wróbel 35 |
SO/28/07 | 15:00 |
Bytovia Bytów 0-0
Stomil Olsztyn |
SO/28/07 | 17:00 |
Wigry Suwałki Adamec 901-1
Chojniczanka Chojnice Surdykowski 24 |
SO/28/07 | 17:45 |
ŁKS Łódź 0-1
GKS Katowice Rumin 34 |
SO/28/07 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Kostorz 591-2
Termalica Nieciecza Purece 18, Gutkovskis 65 |
SO/28/07 | 18:00 |
Odra Opole Rybicki 421-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/28/07 | 19:00 |
GKS Tychy Tanżyna 61-1
Chrobry Głogów Trytko 90 (k) |
SO/28/07 | 20:00 |
Raków Częstochowa Kasperkiewicz 27, Domański 512-2
GKS Jastrzębie Skórecki 52, Pacholski 88 |
ND/29/07 | 19:23 |
Puszcza Niepołomice Stępień 781-0
Stal Mielec |
3 kolejka | ||
PT/03/08 | 19:00 |
Odra Opole Rybicki 31, Moder 512-2
Wigry Suwałki Kwaśniewski 13, Szota 63 (s) |
PT/03/08 | 20:00 |
Chojniczanka Chojnice Trochim 11, Wołąkiewicz 78 (k)2-1
Raków Częstochowa Malinowski 68 |
PT/03/08 | 20:30 |
GKS Katowice Rumin 331-1
GKS Tychy Tanżyna 20 |
SO/04/08 | 17:00 |
GKS Jastrzębie 0-2
Puszcza Niepołomice Tomalski 9, Drzazga 46 |
SO/04/08 | 17:00 |
Termalica Nieciecza Gutkovskis 901-1
ŁKS Łódź Sobociński 56 |
SO/04/08 | 17:00 |
Warta Poznań Biegański 211-0
Stal Mielec |
SO/04/08 | 17:45 |
Chrobry Głogów 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/04/08 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sołowiej 50 (s)1-3
Stomil Olsztyn Lech 16, Głowacki 63, 67 |
ND/05/08 | 17:00 |
Garbarnia Kraków 0-3
Bytovia Bytów Garzeł 3 (s), Jakóbowski 68, 85 |
4 kolejka | ||
PT/10/08 | 20:30 |
Raków Częstochowa Szczepański 891-0
Odra Opole |
SO/11/08 | 16:00 |
Bytovia Bytów Jakóbowski 591-2
Stal Mielec Soljić 20, Wroński 82 |
SO/11/08 | 17:00 |
ŁKS Łódź Rozwandowicz 56 (k)1-0
Stomil Olsztyn |
SO/11/08 | 17:00 |
Wigry Suwałki 0-1
Chrobry Głogów Kowalczyk 44 |
SO/11/08 | 17:45 |
GKS Jastrzębie 0-0
Chojniczanka Chojnice |
SO/11/08 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
Garbarnia Kraków |
SO/11/08 | 19:00 |
Puszcza Niepołomice 0-1
Warta Poznań Biegański 84 |
SO/11/08 | 19:00 |
GKS Tychy Zapolnik 21, Abramowicz 412-1
Termalica Nieciecza Śpiączka 11 |
SO/11/08 | 19:10 |
Sandecja Nowy Sącz Klichowicz 641-0
GKS Katowice |
5 kolejka | ||
PT/17/08 | 19:00 |
Odra Opole Bonecki 771-2
GKS Jastrzębie Jaroszek 18, Ali 70 |
PT/17/08 | 19:00 |
Termalica Nieciecza Gutkovskis 291-1
Sandecja Nowy Sącz Małkowski 58 |
PT/17/08 | 19:00 |
GKS Tychy 0-3
Stomil Olsztyn Tanczyk 39, Lech 67, Góral 71 |
PT/17/08 | 20:00 |
Chojniczanka Chojnice Trochim 301-1
Puszcza Niepołomice Kuzma 90 |
PT/17/08 | 20:30 |
Stal Mielec 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sierpina 66 |
SO/18/08 | 17:00 |
Garbarnia Kraków Ogar 3, Sobociński 54 (s), Kalemba 87 (k)3-2
ŁKS Łódź Radionow 18, Bryła 29 |
SO/18/08 | 17:45 |
Chrobry Głogów 0-1
Raków Częstochowa Mondek 13 |
SO/18/08 | 20:00 |
GKS Katowice Bronisławski 26, Błąd 622-0
Wigry Suwałki |
ŚR/05/09 | 16:45 |
Warta Poznań Zulciak 68, Dampc 83 (s)2-2
Bytovia Bytów Burkhardt 42, Wróbel 71 (k) |
7 kolejka | ||
SO/25/08 | 16:00 |
Bytovia Bytów Kuzimski 391-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sabala 49 |
SO/25/08 | 17:00 |
Warta Poznań 0-2
ŁKS Łódź Sobociński 6, Bogusz 11 |
SO/25/08 | 20:00 |
GKS Katowice 0-1
GKS Jastrzębie Gancarczyk 21 |
ND/26/08 | 17:00 |
Odra Opole Martin 791-1
Puszcza Niepołomice Orłowski 67 |
ND/26/08 | 17:00 |
Garbarnia Kraków 0-1
Sandecja Nowy Sącz Małkowski 85 (k) |
ND/26/08 | 17:00 |
Wigry Suwałki Sabiłło 32, Karbowy 442-0
Stomil Olsztyn |
ND/26/08 | 19:00 |
Chrobry Głogów Kaczmarek 3, Machaj 452-0
Chojniczanka Chojnice |
ND/26/08 | 20:00 |
Termalica Nieciecza 0-1
Raków Częstochowa Szczepański 61 |
PN/27/08 | 18:00 |
Stal Mielec Dobrotka 141-1
GKS Tychy Steblecki 82 |
10 kolejka | ||
PT/14/09 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice 0-2
ŁKS Łódź Bryła 68, Ramirez 84 |
PT/14/09 | 18:00 |
Wigry Suwałki Adamec 661-1
Warta Poznań Cierpka 81 |
PT/14/09 | 19:00 |
Odra Opole Janus 6, Rybicki 51, 67, Moder 844-1
Termalica Nieciecza Gutkovskis 44 |
PT/14/09 | 19:00 |
Chrobry Głogów Machaj 86, Kowalczyk 902-0
GKS Katowice |
SO/15/09 | 12:45 |
GKS Tychy Grzeszczyk 61, Adamczyk 712-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Rzuchowski 44, Kostorz 45 |
SO/15/09 | 15:00 |
GKS Jastrzębie Gancarczyk 901-2
Garbarnia Kraków Ogar 66, Masiuda 83 |
SO/15/09 | 19:00 |
Chojniczanka Chojnice Boczek 45, Drozdowicz 762-1
Stomil Olsztyn Góral 76 |
SO/15/09 | 19:10 |
Sandecja Nowy Sącz Małkowski 161-1
Bytovia Bytów Letniowski 71 |
ND/16/09 | 12:30 |
Raków Częstochowa Listkowski 101-1
Stal Mielec Nowak 27 |
11 kolejka | ||
SO/22/09 | 12:45 |
Warta Poznań 0-2
Raków Częstochowa Musiolik 45, Niewulis 53 |
SO/22/09 | 13:00 |
Garbarnia Kraków Wróbel 831-2
Chojniczanka Chojnice Surdykowski 3, Piotrowski 40 |
SO/22/09 | 16:00 |
Bytovia Bytów Wróbel 471-1
Wigry Suwałki Stasiak 35 |
SO/22/09 | 16:00 |
ŁKS Łódź 0-0
GKS Tychy |
SO/22/09 | 17:00 |
Termalica Nieciecza Putiwcew 371-2
Chrobry Głogów Borecki 65, Kowalczyk 82 |
SO/22/09 | 19:00 |
Stomil Olsztyn Lech 18, Stromecki 442-1
Odra Opole Martin 78 |
SO/22/09 | 19:00 |
Stal Mielec 0-0
GKS Jastrzębie |
ND/23/09 | 12:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sabala 651-1
Sandecja Nowy Sącz Korzym 87 |
ND/23/09 | 12:45 |
GKS Katowice Błąd 13 (k)1-1
Puszcza Niepołomice Tomalski 26 |
12 kolejka | ||
PT/28/09 | 18:00 |
Chrobry Głogów Michalec 7, Kowalczyk 852-0
Stomil Olsztyn |
SO/29/09 | 12:45 |
Odra Opole Skrzypczak 18, Janus 23 (k), 373-0
Garbarnia Kraków |
SO/29/09 | 15:00 |
GKS Jastrzębie 0-0
Warta Poznań |
SO/29/09 | 18:00 |
GKS Katowice Grzelak 68 (s)1-2
Termalica Nieciecza Putiwcew 62, Kupczak 90 |
SO/29/09 | 20:00 |
Raków Częstochowa Szczepański 43, Musiolik 622-1
Bytovia Bytów Burkhardt 48 |
ND/30/09 | 17:00 |
Wigry Suwałki 0-5
Podbeskidzie Bielsko-Biała Płacheta 17, 22, Sabala 53, 59, Kozak 90 |
ND/30/09 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Stefanik 451-0
GKS Tychy |
ND/30/09 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
ŁKS Łódź |
ND/30/09 | 19:00 |
Chojniczanka Chojnice Wołąkiewicz 45 (k), Soljić 86 (s)2-2
Stal Mielec Kuświk 7, Nowak 69 |
13 kolejka | ||
PT/05/10 | 20:45 |
Stal Mielec Tomasiewicz 77 (k)1-1
Odra Opole Mikinić 86 |
SO/06/10 | 15:00 |
Warta Poznań Janicki 641-1
Chojniczanka Chojnice Zawistowski 31 |
SO/06/10 | 15:00 |
ŁKS Łódź Kujawa 43, Rozwandowicz 65 (k)2-1
Wigry Suwałki Sobociński 62 (s) |
SO/06/10 | 16:00 |
Bytovia Bytów Jakóbowski 901-2
GKS Jastrzębie Szymura 72 (k), Żak 90 |
SO/06/10 | 17:00 |
Termalica Nieciecza Gutkovskis 1, Vilhjalmsson 442-2
Puszcza Niepołomice Tomalski 33, Drzazga 57 |
SO/06/10 | 17:00 |
Garbarnia Kraków 0-1
Chrobry Głogów Wasiluk 13 |
SO/06/10 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
Raków Częstochowa |
SO/06/10 | 18:00 |
GKS Tychy 0-1
Sandecja Nowy Sącz Chmiel 58 |
SO/06/10 | 19:00 |
Stomil Olsztyn 0-1
GKS Katowice Łyszczarz 32 |
14 kolejka | ||
SO/13/10 | 16:00 |
Wigry Suwałki Sabiłło 45, Mackiewicz 852-2
GKS Tychy Adamczyk 8, 44 |
SO/13/10 | 17:00 |
Chojniczanka Chojnice Grzelczak 431-1
Bytovia Bytów Letniowski 83 |
SO/13/10 | 17:00 |
Chrobry Głogów 0-0
Stal Mielec |
WT/23/10 | 17:00 |
GKS Katowice Woźniak 901-2
Garbarnia Kraków Ogar 12, 28 |
ŚR/24/10 | 17:00 |
Puszcza Niepołomice Tomalski 211-0
Sandecja Nowy Sącz |
ŚR/24/10 | 17:00 |
Raków Częstochowa Kasperkiewicz 90 (k)1-1
ŁKS Łódź Kujawa 14 |
ŚR/24/10 | 18:00 |
GKS Jastrzębie Adamek 39, Żak 882-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Jaroch 57 |
ŚR/24/10 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Gergel 521-1
Stomil Olsztyn Trojak 84 |
ŚR/24/10 | 19:00 |
Odra Opole Moder 3, Janus 82-1
Warta Poznań Marciniak 26 (k) |
15 kolejka | ||
PT/19/10 | 18:00 |
Garbarnia Kraków Węsierski 571-3
Termalica Nieciecza Gutkovskis 62, Gergel 77, Wlazło 88 (k) |
PT/19/10 | 19:10 |
Sandecja Nowy Sącz Chmiel 16, Flaszka 512-0
Wigry Suwałki |
PT/19/10 | 20:45 |
Stal Mielec Tomasiewicz 65, Prokić 882-0
GKS Katowice |
SO/20/10 | 15:00 |
ŁKS Łódź Kujawa 59, Rozwandowicz 82 (k)2-0
GKS Jastrzębie |
SO/20/10 | 15:30 |
Stomil Olsztyn Śledź 40, Tanczyk 892-2
Puszcza Niepołomice Czarny 5, Drzazga 21 |
SO/20/10 | 16:00 |
Bytovia Bytów Hebel 901-1
Odra Opole Martin 8 |
SO/20/10 | 17:45 |
GKS Tychy 0-0
Raków Częstochowa |
SO/20/10 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Płacheta 14, Oleksy 482-1
Chojniczanka Chojnice Danielewicz 73 |
ND/21/10 | 14:00 |
Warta Poznań Fadecki 40, Spławski 562-1
Chrobry Głogów Repka 16 |
16 kolejka | ||
PT/26/10 | 18:00 |
Chrobry Głogów 0-0
Bytovia Bytów |
SO/27/10 | 17:45 |
GKS Katowice 0-2
Warta Poznań Spławski 17, Fadecki 38 |
SO/27/10 | 18:00 |
Odra Opole 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Chopi 77 |
SO/27/10 | 18:00 |
Stomil Olsztyn Mętlicki 821-0
Garbarnia Kraków |
SO/27/10 | 19:00 |
Raków Częstochowa Niewulis 14, Domański 532-0
Sandecja Nowy Sącz |
ND/28/10 | 16:00 |
Termalica Nieciecza Gergel 34 (k)1-2
Stal Mielec Dobrotka 62, Soljić 87 |
ND/28/10 | 17:00 |
Puszcza Niepołomice Stawarczyk 651-1
Wigry Suwałki Bartczak 49 |
ND/28/10 | 17:00 |
Chojniczanka Chojnice Danielewicz 641-2
ŁKS Łódź Ramirez 14, Łuczak 52 |
ND/28/10 | 17:45 |
GKS Jastrzębie Szymura 551-1
GKS Tychy Monterde 45 |
17 kolejka | ||
PT/02/11 | 18:00 |
GKS Tychy 0-1
Chojniczanka Chojnice Podgórski 85 |
SO/03/11 | 13:00 |
Warta Poznań Onsorge 471-2
Termalica Nieciecza Gergel 65, Skóraś 66 |
SO/03/11 | 14:00 |
ŁKS Łódź Widejko 38, Ramirez 51, Bogusz 54, Kujawa 62, Rozwandowicz 74 (k)5-1
Odra Opole Sobociński 53 (s) |
SO/03/11 | 15:00 |
Wigry Suwałki 0-3
Raków Częstochowa Petrasek 41, 83, Lewicki 70 |
SO/03/11 | 16:00 |
Stal Mielec Nowak 36, Prokić 53, Wroński 61, Sadłocha 814-0
Stomil Olsztyn |
SO/03/11 | 16:00 |
Bytovia Bytów Letniowski 55, Wawrzyniak 70 (s)2-2
GKS Katowice Śpiączka 61, Wawrzyniak 87 |
SO/03/11 | 17:00 |
Garbarnia Kraków 0-1
Puszcza Niepołomice Drzazga 66 |
SO/03/11 | 17:45 |
Sandecja Nowy Sącz Klichowicz 11-1
GKS Jastrzębie Żak 88 |
ND/04/11 | 13:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sabala 20, Rakowski 48, Sierpina 873-0
Chrobry Głogów |
19 kolejka | ||
SO/17/11 | 12:45 |
Garbarnia Kraków Wróbel 88, 902-1
Warta Poznań Szymusik 44 |
SO/17/11 | 16:00 |
Stomil Olsztyn Lech 12, 45, Kun 193-2
Bytovia Bytów Kuzdra 57, Wróbel 60 |
SO/17/11 | 16:00 |
Chrobry Głogów 0-1
GKS Tychy Tanżyna 74 |
SO/17/11 | 17:00 |
GKS Jastrzębie Szymura 441-5
Raków Częstochowa Petrasek 10, 80, Domański 31, 70, Szczepański 58 |
ŚR/28/11 | 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz Dudzic 43, Małkowski 88 (k)2-0
Odra Opole |
ŚR/28/11 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Purece 811-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
ŚR/28/11 | 18:00 |
GKS Katowice Rozmus 66 (s)1-1
ŁKS Łódź Radionow 90 (k) |
ŚR/28/11 | 19:00 |
Stal Mielec Stawarczyk 33 (s)1-0
Puszcza Niepołomice |
ŚR/28/11 | 19:00 |
Chojniczanka Chojnice Przybecki 16, Mikołajczak 24, Piotrowski 853-1
Wigry Suwałki Adamec 66 |
20 kolejka | ||
PT/23/11 | 19:00 |
Stal Mielec Dobrotka 25, de Amo 902-0
Warta Poznań |
PT/23/11 | 20:45 |
Raków Częstochowa Lewicki 71-0
Chojniczanka Chojnice |
SO/24/11 | 13:00 |
ŁKS Łódź Kujawa 231-1
Termalica Nieciecza Kiełb 50 |
SO/24/11 | 16:00 |
Stomil Olsztyn 0-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sierpina 29, 64 (k) |
SO/24/11 | 16:00 |
Puszcza Niepołomice Stefanik 60, Orłowski 902-0
GKS Jastrzębie |
SO/24/11 | 16:00 |
Bytovia Bytów Kuzimski 361-1
Garbarnia Kraków Wróbel 69 |
SO/24/11 | 17:00 |
Sandecja Nowy Sącz Chmiel 51-0
Chrobry Głogów |
SO/24/11 | 17:45 |
GKS Tychy 4-0
GKS Katowice |
ŚR/27/02 | 00:00 |
Wigry Suwałki Huertas 80 (k), Bida 862-3
Odra Opole Moder 30, Janus 47 (k), Niziołek 90 |
21 kolejka | ||
SO/01/12 | 13:00 |
Warta Poznań Janicki 83, Spławski 902-0
Puszcza Niepołomice |
SO/01/12 | 15:00 |
Chrobry Głogów 0-2
Wigry Suwałki Bartczak 75, Bida 90 |
SO/01/12 | 16:00 |
Garbarnia Kraków 0-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sierpina 23, Cabaj 75 (s) |
SO/01/12 | 16:00 |
Stomil Olsztyn Kubań 25, Zając 872-2
ŁKS Łódź Łuczak 17, Wolski 49 |
SO/01/12 | 16:00 |
Termalica Nieciecza Gergel 31 (k), Purece 48, Kiełb 903-1
GKS Tychy Grzeszczyk 64 |
ND/02/12 | 12:45 |
Odra Opole 0-2
Raków Częstochowa Petrasek 68, Schwarz 85 (k) |
ND/02/12 | 16:00 |
Stal Mielec Nowak 36, Soljić 45 (k)2-1
Bytovia Bytów Kuzimski 15 |
ND/02/12 | 16:00 |
GKS Katowice 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
PN/03/12 | 13:00 |
Chojniczanka Chojnice Surdykowski 21-1
GKS Jastrzębie Adamek 11 |
22 kolejka | ||
PT/01/03 | 18:00 |
Raków Częstochowa Musiolik 841-0
Chrobry Głogów |
SO/02/03 | 13:45 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2
Stal Mielec Getinger 84, Janoszka 88 |
SO/02/03 | 16:00 |
Stomil Olsztyn M. Gancarczyk 19, Sobczak 70 (k)2-0
GKS Tychy |
SO/02/03 | 16:00 |
Bytovia Bytów 0-0
Warta Poznań |
SO/02/03 | 17:00 |
Puszcza Niepołomice 0-2
Chojniczanka Chojnice Piotrowski 40, Danielewicz 49 |
SO/02/03 | 17:00 |
GKS Jastrzębie Gojny 18, Wróbel 35, Jadach 753-1
Odra Opole Skrzypczak 4 |
SO/02/03 | 17:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-0
Termalica Nieciecza |
SO/02/03 | 17:00 |
ŁKS Łódź Ramirez 37, 45, Kujawa 573-0
Garbarnia Kraków |
ND/03/03 | 15:00 |
Wigry Suwałki Biedrzycki 33, Huertas 452-0
GKS Katowice |
23 kolejka | ||
PT/08/03 | 18:00 |
Stal Mielec 0-1
ŁKS Łódź Rozwandowicz 53 (k) |
PT/08/03 | 18:00 |
Odra Opole Janus 55, Urynowicz 61, Niziołek 873-0
Chojniczanka Chojnice |
SO/09/03 | 16:00 |
Bytovia Bytów 0-0
Puszcza Niepołomice |
SO/09/03 | 16:00 |
Stomil Olsztyn 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/09/03 | 17:00 |
Garbarnia Kraków Steblecki 88 (s)1-3
GKS Tychy Mańka 11, Piątkowski 65 (k), Monterde 6 |
SO/09/03 | 18:00 |
GKS Katowice 0-3
Raków Częstochowa Petrasek 36, Musiolik 82, 90 |
SO/09/03 | 18:00 |
Chrobry Głogów Pestka 551-0
GKS Jastrzębie |
SO/09/03 | 20:00 |
Termalica Nieciecza Wlazło 13 (k)1-0
Wigry Suwałki |
ND/10/03 | 15:00 |
Warta Poznań Jakóbowski 22, Janicki 60, Kiełb 65, Żebrakowski 704-3
Podbeskidzie Bielsko-Biała Płacheta 35, Oleksy 55, Chopi 81 |
24 kolejka | ||
PT/15/03 | 18:00 |
GKS Tychy Sołowiej 511-1
Stal Mielec Nowak 25 |
SO/16/03 | 16:00 |
Stomil Olsztyn Lech 30, Sobczak 422-1
Wigry Suwałki Bida 82 |
SO/16/03 | 17:00 |
Chojniczanka Chojnice Boczek 91-2
Chrobry Głogów Sędziak 4, Michalec 90 |
SO/16/03 | 17:00 |
GKS Jastrzębie Szymura 58 (k)1-2
GKS Katowice Błąd 28 (k), 64 |
SO/16/03 | 17:00 |
Sandecja Nowy Sącz 0-1
Garbarnia Kraków Nowak 76 |
SO/16/03 | 17:00 |
ŁKS Łódź Kujawa 31, Bielak 41, Sekulski 793-0
Warta Poznań |
SO/16/03 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Jaroch 11, 74, Chopi 35 (k)3-1
Bytovia Bytów Duda 45 |
ND/17/03 | 17:00 |
Puszcza Niepołomice 0-0
Odra Opole |
ND/17/03 | 18:00 |
Raków Częstochowa Friday Eze 181-0
Termalica Nieciecza |
25 kolejka | ||
SO/23/03 | 15:00 |
Stomil Olsztyn Lech 801-1
Raków Częstochowa Szczepański 3 |
SO/23/03 | 17:00 |
Garbarnia Kraków 0-0
Wigry Suwałki |
ND/24/03 | 15:00 |
Warta Poznań Szymusik 321-1
GKS Tychy Grzeszczyk 89 |
ŚR/03/04 | 17:45 |
Stal Mielec 0-0
Sandecja Nowy Sącz |
ŚR/03/04 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Oleksy 6, Sabala 47, Rakowski 773-1
Puszcza Niepołomice Stefanik 56 |
ŚR/03/04 | 18:00 |
Bytovia Bytów 0-2
ŁKS Łódź Bryła 14, Ramirez 29 |
ŚR/03/04 | 18:00 |
Termalica Nieciecza 0-0
GKS Jastrzębie |
ŚR/03/04 | 18:00 |
Chrobry Głogów Lebedyński 901-2
Odra Opole Czyżycki 81, Skrzypczak 90 |
ŚR/03/04 | 19:00 |
GKS Katowice Puchacz 1, Śpiączka 902-2
Chojniczanka Chojnice Danielewicz 16, Surdykowski 30 |
26 kolejka | ||
PT/29/03 | 17:45 |
ŁKS Łódź Bryła 18, Kalinkowski 42, Kujawa 593-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
PT/29/03 | 18:00 |
Puszcza Niepołomice Stawarczyk 13 (k), Orłowski 71, Szczepaniak 76 (k)3-0
Chrobry Głogów |
SO/30/03 | 14:00 |
Wigry Suwałki 0-1
Stal Mielec Nowak 23 |
SO/30/03 | 17:00 |
Chojniczanka Chojnice Piotrowski 781-1
Termalica Nieciecza Wlazło 71 (k) |
SO/30/03 | 17:00 |
Sandecja Nowy Sącz Kun 8, Piter-Bućko 56 (k)2-1
Warta Poznań Fadecki 70 |
SO/30/03 | 17:45 |
Odra Opole 0-4
GKS Katowice Anon 27, Baranowski 28 (s), Puchacz 33, Błąd 78 |
SO/30/03 | 18:00 |
Stomil Olsztyn Sobczak 361-1
GKS Jastrzębie Wolniewicz 90 |
SO/30/03 | 18:00 |
Raków Częstochowa Niewulis 331-0
Garbarnia Kraków |
SO/30/03 | 19:00 |
GKS Tychy Grzeszczyk 121-0
Bytovia Bytów |
27 kolejka | ||
SO/06/04 | 15:00 |
Stal Mielec Getinger 5, Janoszka 38, Gojko 903-1
Raków Częstochowa Niewulis 90 |
SO/06/04 | 16:00 |
Bytovia Bytów Kuzimski 56 (k)1-1
Sandecja Nowy Sącz Piter-Bućko 22 (k) |
SO/06/04 | 16:00 |
Warta Poznań Żebrakowski 45 (k)1-0
Wigry Suwałki |
SO/06/04 | 18:00 |
Stomil Olsztyn 0-0
Chojniczanka Chojnice |
ND/07/04 | 15:00 |
Garbarnia Kraków 0-1
GKS Jastrzębie Ali 77 |
ND/07/04 | 16:00 |
GKS Katowice Błąd 35, Śpiączka 522-2
Chrobry Głogów Ratajczak 3, Machaj 41 (k) |
ND/07/04 | 17:45 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sabala 30, 712-0
GKS Tychy |
ND/07/04 | 18:00 |
Termalica Nieciecza Purece 6, 28, Misak 473-0
Odra Opole |
ND/07/04 | 19:08 |
ŁKS Łódź 0-1
Puszcza Niepołomice Widejko 26 |
29 kolejka | ||
CZ/18/04 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Rzuchowski 6, Rakowski 48 (k), Jaroch 593-3
Wigry Suwałki Karbowy 35, Huertas 39 (k), Piekarski 90 |
CZ/18/04 | 18:00 |
Bytovia Bytów Wolski 41, 762-2
Raków Częstochowa Petrasek 39, 45 |
CZ/18/04 | 19:45 |
Stomil Olsztyn 0-2
Chrobry Głogów Drewniak 65, M. Machaj 71 |
PT/19/04 | 20:30 |
ŁKS Łódź Sekulski 42 (k), Ramirez 612-0
Sandecja Nowy Sącz |
SO/20/04 | 13:00 |
Garbarnia Kraków 0-0
Odra Opole |
SO/20/04 | 16:00 |
Warta Poznań 0-0
GKS Jastrzębie |
SO/20/04 | 16:30 |
Termalica Nieciecza Grzelak 871-1
GKS Katowice Błąd 37 |
SO/20/04 | 17:30 |
Stal Mielec Getinger 18, Nowak 21, 42, Soljić 77 (k)4-2
Chojniczanka Chojnice Mikołajczak 31, 51 (k) |
SO/20/04 | 18:00 |
GKS Tychy Grzeszczyk 44, 59, Vojtus 863-0
Puszcza Niepołomice |
30 kolejka | ||
ŚR/24/04 | 17:00 |
Wigry Suwałki Huertas 87 (k)1-1
ŁKS Łódź Rozwandowicz 90 (k) |
ŚR/24/04 | 17:30 |
Raków Częstochowa Lewicki 49, Listkowski 512-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
ŚR/24/04 | 18:00 |
Chrobry Głogów Kowalczyk 31, Lebedyński 67, Machaj 713-0
Garbarnia Kraków |
ŚR/24/04 | 18:00 |
GKS Jastrzębie Wróbel 37, 67, K. Adamek 75, 774-0
Bytovia Bytów |
ŚR/24/04 | 19:00 |
Puszcza Niepołomice Bąk 301-0
Termalica Nieciecza |
ŚR/24/04 | 19:00 |
Odra Opole Skrzypczak 231-1
Stal Mielec Nowak 78 |
ŚR/24/04 | 19:10 |
Sandecja Nowy Sącz Klichowicz 661-3
GKS Tychy Mańka 37, 57, Vojtus 68 |
ŚR/24/04 | 20:00 |
GKS Katowice Remisz 571-1
Stomil Olsztyn M. Gancarczyk 78 |
ŚR/24/04 | 20:00 |
Chojniczanka Chojnice 0-2
Warta Poznań Janicki 7 (k), Cierpka 12 |
32 kolejka | ||
PT/03/05 | 18:00 |
Chrobry Głogów Zejdler 581-1
Warta Poznań Kiełb 90 |
PT/03/05 | 20:45 |
GKS Katowice 0-2
Stal Mielec Prokić 60, Janoszka 80 |
SO/04/05 | 19:00 |
Raków Częstochowa 0-0
GKS Tychy |
SO/04/05 | 19:45 |
Odra Opole Skrzypczak 39, 742-1
Bytovia Bytów Kuzimski 10 |
SO/04/05 | 20:00 |
Termalica Nieciecza Gustovskis 451-0
Garbarnia Kraków |
SO/04/05 | 20:45 |
GKS Jastrzębie 0-2
ŁKS Łódź Sekulski 29, 45 |
ND/05/05 | 17:00 |
Wigry Suwałki Bartczak 121-2
Sandecja Nowy Sącz Małkowski 45, 88 (k) |
ND/05/05 | 18:00 |
Chojniczanka Chojnice Paprzycki 66, Drozdowicz 902-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Płacheta 64, Sabala 72 |
ND/05/05 | 19:00 |
Puszcza Niepołomice Szczepaniak 5 (k)1-2
Stomil Olsztyn Jegliński 56, Góral 87 |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 34 | 63 | 77-45 |
2 | Śląsk Wrocław | 34 | 63 | 50-31 |
3 | Legia Warszawa | 34 | 59 | 51-39 |
4 | Pogoń Szczecin | 34 | 55 | 59-38 |
5 | Lech Poznań | 34 | 53 | 47-41 |
6 | Górnik Zabrze | 34 | 53 | 45-41 |
7 | Raków Częstochowa | 34 | 52 | 54-39 |
8 | Zagłębie Lubin | 34 | 47 | 43-50 |
9 | Widzew Łódź | 34 | 46 | 45-46 |
10 | Piast Gliwice | 34 | 43 | 38-35 |
11 | Stal Mielec | 34 | 43 | 42-48 |
12 | Puszcza Niepołomice | 34 | 40 | 39-49 |
13 | Cracovia | 34 | 39 | 45-46 |
14 | Korona Kielce | 34 | 38 | 40-44 |
15 | Radomiak Radom | 34 | 38 | 41-58 |
16 | Warta Poznań | 34 | 37 | 33-43 |
17 | Ruch Chorzów | 34 | 32 | 40-55 |
18 | ŁKS Łódź | 34 | 24 | 34-75 |