Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 25 maja 2020

PKO Ekstraklasa

  • Fortuna została sponsorem Podbeskidzia
    Wtorek, 17 stycznia 2012, 14:59 Fortuna została sponsorem Podbeskidzia

    Firma bukmacherska "Fortuna" podpisała umowę sponsorską z Podbeskidziem Bielsko-Biała - podała "Gazeta Wyborcza". Współpraca rozpocznie się 18 lutego i będzie obejmować siedem...

  • Bandrowski nie dla Lecha. Może Jaga?
    Wtorek, 17 stycznia 2012, 12:36 Bandrowski nie dla Lecha. Może Jaga?

    Tomasz Bandrowski przez ponad rok leczył kontuzję stawu biodrowego. W tym czasie wygasł jego kontrakt z "Kolejorzem". Poznaniacy mieli pierwszeństwo przy podpisywaniu nowej umowy, ale nie...

  • Obrońca na testach w ŁKS-ie
    Wtorek, 17 stycznia 2012, 11:49 Obrońca na testach w ŁKS-ie

    Adrian Jurkowski przebywa na testach w Łódzkim Klubie Sportowym. 19-letni środkowy obrońca jest piłkarzem Hutnika Nowa Huta. Zawodnik wziął udział w porannych zajęciach łódzkiej drużyny.

  • Polonia powalczy o mistrzostwo
    Wtorek, 17 stycznia 2012, 09:25 Polonia powalczy o mistrzostwo

    Przed rozpoczęciem sezonu Polonia Warszawa była wymieniana w gronie faworytów do walki o tytuł mistrza Polski. Po ligowej jesieni "Czarne Koszule" zajmują trzecie miejsce ze stratą sześciu...

  • Budżet Lecha Poznań na transfery
    Wtorek, 17 stycznia 2012, 09:05 Budżet Lecha Poznań na transfery

    Dzisiejszy "Przegląd Sportowy" informuje, że budżet Lecha na zakupy nowych piłkarzy w zimowym okienku transferowym wynosi... 0 złotych. To pierwsza taka sytuacja od przejęcia klubu przez...

« 1 2 3   ...   3674 3675 3676   ...   3860 3861 3862 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legia Warszawa265154-2616-3-710-1-36-2-4
2Piast Gliwice264328-2513-4-99-2-24-2-7
3Lech Poznań264245-2511-9-67-3-34-6-3
4Cracovia264235-2513-3-109-1-34-2-7
5Śląsk Wrocław264234-2911-9-67-5-14-4-5
6Pogoń Szczecin264127-2311-8-75-3-46-5-3
7Lechia Gdańsk263832-3310-8-85-4-45-4-4
8Jagiellonia Białystok263735-3510-7-97-3-33-4-6
9Raków Częstochowa263632-3711-3-127-2-44-1-8
10Wisła Płock263632-4110-6-106-3-44-3-6
11Zagłębie Lubin263341-409-6-116-4-33-2-8
12Górnik Zabrze263334-368-9-98-4-10-5-8
13Wisła Kraków263133-389-4-136-2-53-2-8
14Korona Kielce262615-307-5-145-2-62-3-8
15Arka Gdynia262522-376-7-133-6-43-1-9
16ŁKS Łódź262025-445-5-164-3-61-2-10
PT/05/06 18:00
Raków C.
-
ŁKS Ł.
PT/05/06 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
SO/06/06 15:00
Jagiellonia B.
-
Wisła P.
SO/06/06 17:30
Zagłębie L.
-
Lech P.
SO/06/06 20:00
Pogoń S.
-
Cracovia
ND/07/06 12:30
Korona K.
-
Piast G.
ND/07/06 15:00
Arka G.
-
Śląsk W.
ND/07/06 17:30
Wisła K.
-
Legia W.
WT/09/06 18:00
Lechia G.
-
Cracovia
WT/09/06 18:00
Piast G.
-
Górnik Z.
WT/09/06 20:30
Lech P.
-
Pogoń S.
WT/09/06 20:30
Zagłębie L.
-
Korona K.
ŚR/10/06 18:00
Wisła K.
-
Raków C.
ŚR/10/06 18:00
Wisła P.
-
Śląsk W.
ŚR/10/06 20:30
Legia W.
-
Arka G.
ŚR/10/06 20:30
ŁKS Ł.
-
Jagiellonia B.
Strzelcy
15 Gytkjaer (Lech)
14 Niezgoda (Legia)
12 Felix (Piast)
11 Angulo (Górnik)
11 Bohar (Zagłębie)
11 Imaz (Jagiellonia)
10 Jimenez (Górnik)
10 Kante (Legia)
1 kolejka
PT/19/07 18:00

Arka Gdynia

0-3

Jagiellonia Białystok

Bida 6, Imaz 18, Romanczuk 80
PT/19/07 20:30

ŁKS Łódź

0-0

Lechia Gdańsk

SO/20/07 15:00

Raków Częstochowa

0-1

Korona Kielce

Kovacević 49 (k)
SO/20/07 17:30

Wisła Kraków

0-1

Śląsk Wrocław

Stiglec 62
SO/20/07 20:00

Piast Gliwice

Felix 6
1-1

Lech Poznań

Tomczyk 82
ND/21/07 15:00

Zagłębie Lubin

Bohar 5
1-1

Cracovia

Lopes 23
ND/21/07 17:30

Legia Warszawa

Kulenović 58
1-2

Pogoń Szczecin

Buksa 61, Kożulj 83
PN/22/07 18:00

Wisła Płock

Furman 48 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 75
2 kolejka
PT/26/07 18:00

Górnik Zabrze

Jimenez 73
1-0

Zagłębie Lubin

PT/26/07 20:30

Lech Poznań

Jevtić 13 (k), Gytkjaer 72, 90, Jóźwiak 90
4-0

Wisła Płock

SO/27/07 17:30

Cracovia

Hanca 90
1-2

ŁKS Łódź

Sekulski 16, Rozwandowicz 56 (k)
SO/27/07 20:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Raków Częstochowa

Petrasek 81
ND/28/07 15:00

Korona Kielce

Papadopulos 45
1-2

Legia Warszawa

Novikovas 25, Gwilia 90
ND/28/07 17:30

Lechia Gdańsk

0-0

Wisła Kraków

ND/28/07 17:30

Śląsk Wrocław

Exposito 84, Broź 88 (k)
2-1

Piast Gliwice

Felix 31
PN/29/07 18:00

Pogoń Szczecin

Kożulj 76, Spiridonović 90
2-0

Arka Gdynia

3 kolejka
PT/02/08 18:00

Arka Gdynia

Deja 51
1-1

Korona Kielce

Żubrowski 18
PT/02/08 20:30

Zagłębie Lubin

Szysz 70, Poręba 78
2-2

Jagiellonia Białystok

Klimala 39, Imaz 66
SO/03/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 19
1-3

Cracovia

Hanca 8, Lopes 45, Rapa 56
SO/03/08 20:00

ŁKS Łódź

Ramirez 32
1-2

Lech Poznań

Amaral 4, Jevtić 34
ND/04/08 15:00

Wisła Płock

1-2

Lechia Gdańsk

ND/04/08 17:30

Legia Warszawa

0-0

Śląsk Wrocław

ND/04/08 17:30

Piast Gliwice

0-0

Pogoń Szczecin

PN/05/08 18:00

Wisła Kraków

Chuca 90
1-0

Górnik Zabrze

4 kolejka
PT/09/08 20:30

Lech Poznań

Jevtić 14
1-3

Śląsk Wrocław

Pich 6 (k), Broź 16, 26
SO/10/08 15:00

Pogoń Szczecin

Triantafyllopoulos 55
1-0

Wisła Kraków

SO/10/08 17:30

Zagłębie Lubin

Zivec 3, Szysz 65
2-0

Arka Gdynia

SO/10/08 20:00

Górnik Zabrze

Sapała 63 (s)
1-0

Raków Częstochowa

ND/11/08 15:00

ŁKS Łódź

0-1

Piast Gliwice

Bogusz 77 (s)
ND/11/08 17:30

Cracovia

Hanca 35
1-0

Korona Kielce

PN/12/08 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 25
1-1

Jagiellonia Białystok

Mudrinski 74
ŚR/18/09 18:00

Wisła Płock

Kuświk 40
1-0

Legia Warszawa

5 kolejka
PT/16/08 20:30

Wisła Kraków

Brożek 23, 90, Niepsuj 44, Savićević 61
4-0

ŁKS Łódź

SO/17/08 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 30, Cholewiak 87
2-1

Cracovia

Rubio 71
SO/17/08 17:30

Arka Gdynia

0-0

Lech Poznań

SO/17/08 20:00

Jagiellonia Białystok

Runje 5, Bida 45, Imaz 70
3-1

Górnik Zabrze

Wolsztyński 58
ND/18/08 15:00

Piast Gliwice

Parzyszek 32
1-0

Wisła Płock

ND/18/08 17:30

Legia Warszawa

Vesović 19
1-0

Zagłębie Lubin

ND/18/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 41, Sapała 51
2-1

Lechia Gdańsk

Sobiech 90 (k)
PN/19/08 18:00

Korona Kielce

0-1

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 17
6 kolejka
PT/23/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 33, 38, 66
3-2

Wisła Kraków

Brożek 44, Buksa 90
SO/24/08 15:00

Cracovia

Lopes 30, Hanca 45 (k), van Amersfoort 89
3-1

Arka Gdynia

Schirtladze 90
SO/24/08 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 54
1-1

Śląsk Wrocław

Płacheta 37
SO/24/08 20:00

Raków Częstochowa

Schwarz 51 (k), 74 (k)
2-3

Lech Poznań

Muhar 30, Gytkjaer 32, 84
ND/25/08 15:00

Górnik Zabrze

Zapolnik 24, Jimenez 45, Angulo 90 (k)
3-0

Korona Kielce

ND/25/08 17:30

ŁKS Łódź

Sekulski 4, 60 (k)
2-3

Legia Warszawa

Nagy 51, Niezgoda 72, 81
ND/25/08 17:30

Zagłębie Lubin

0-3

Piast Gliwice

Felix 10, Parzyszek 52, Badia 90
PN/26/08 18:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 14
1-2

Wisła Płock

Ricardinho 11, Furman 48
7 kolejka
PT/30/08 18:00

Arka Gdynia

Schirtladze 55
1-0

Górnik Zabrze

PT/30/08 20:30

Korona Kielce

0-2

Jagiellonia Białystok

Runje 43, Imaz 58
SO/31/08 15:00

Wisła Płock

Kuświk 3, Merebaszwili 75
2-1

ŁKS Łódź

Sekulski 18
SO/31/08 17:30

Piast Gliwice

Felix 87 (k)
1-2

Lechia Gdańsk

Peszko 55, Udovicić 69
SO/31/08 20:00

Wisła Kraków

Mak 19, Brożek 23, 84, Wojtkowski 58
4-2

Zagłębie Lubin

Zivec 27, Balić 37
ND/01/09 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 4
1-1

Pogoń Szczecin

Buksa 22
ND/01/09 17:30

Lech Poznań

Tomczyk 88
1-2

Cracovia

Rapa 27, van Amersfoort 68
ND/01/09 20:00

Legia Warszawa

Niezgoda 5, 10, 52 (k)
3-1

Raków Częstochowa

Petrasek 90
8 kolejka
PT/13/09 18:00

Zagłębie Lubin

Zivec 14, Czerwiński 29, Bohar 44, Slisz 90, Pakulski 90
5-0

Wisła Płock

PT/13/09 20:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Legia Warszawa

SO/14/09 15:00

Raków Częstochowa

Jach 31, Forbes 80
2-0

Arka Gdynia

SO/14/09 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 23, Nalepa 33
2-1

Lech Poznań

Gytkjaer 45
SO/14/09 20:00

Korona Kielce

Pacinda 47
1-1

Wisła Kraków

Brożek 38 (k)
ND/15/09 15:00

Pogoń Szczecin

Buksa 64
1-0

ŁKS Łódź

ND/15/09 17:30

Górnik Zabrze

0-0

Śląsk Wrocław

PN/16/09 18:00

Cracovia

Huk 42 (s), Rakoczy 47
2-0

Piast Gliwice

9 kolejka
PT/20/09 18:00

Piast Gliwice

Felix 78 (k), Skóraś 81 (s)
2-1

Raków Częstochowa

Forbes 6
PT/20/09 20:30

Lech Poznań

Tomczyk 39 (k)
1-1

Jagiellonia Białystok

Klimala 22
SO/21/09 15:00

ŁKS Łódź

Kujawa 52
1-4

Arka Gdynia

Schirtladze 21, 43, Nalepa 58, Jankowski 72
SO/21/09 17:30

Lechia Gdańsk

Gajos 36, Haraslin 52
2-0

Korona Kielce

SO/21/09 20:00

Śląsk Wrocław

Exposito 22, 38, 90, Stiglec 65
4-4

Zagłębie Lubin

Starzyński 32 (k), Kopacz 45, Zivec 63, Slisz 68
ND/22/09 12:30

Wisła Płock

Furman 16, Michalski 76
2-1

Wisła Kraków

Brożek 28
ND/22/09 15:00

Pogoń Szczecin

Matynia 24
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 73
ND/22/09 17:30

Cracovia

Wdowiak 66
1-2

Legia Warszawa

Niezgoda 33 (k), Gwilia 47
10 kolejka
PT/27/09 20:30

Korona Kielce

Radin 79
1-0

Śląsk Wrocław

SO/28/09 15:00

Raków Częstochowa

Forbes 42
1-2

Wisła Płock

Szwoch 53, Tomasik 90
SO/28/09 17:30

Legia Warszawa

Wieteska 12
1-2

Lechia Gdańsk

Nalepa 38, Augustyn 52
SO/28/09 20:00

Górnik Zabrze

Jimenez 39
1-3

Lech Poznań

Jóźwiak 24, Puchacz 43, Gytkjaer 90
ND/29/09 12:30

Arka Gdynia

0-0

Piast Gliwice

ND/29/09 15:00

Jagiellonia Białystok

Camara 41, Imaz 90
2-3

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 56, Buksa 74 (k), Frączczak 85
ND/29/09 17:30

Wisła Kraków

0-1

Cracovia

Hanca 73
PN/30/09 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 16, 57, Zivec 20
3-1

ŁKS Łódź

Pyrdoł 50
11 kolejka
PT/04/10 18:00

Wisła Płock

Ricardinho 29, Michalski 35, Tomasik 59, Kwietniewski 90
4-1

Arka Gdynia

Nalepa 74
PT/04/10 20:30

Śląsk Wrocław

Pich 57
1-1

Jagiellonia Białystok

Camara 69
SO/05/10 15:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 2
1-2

Raków Częstochowa

Bartkowski 8 (s), Kościelny 14
SO/05/10 17:30

Lech Poznań

Jevtić 40, Gytkjaer 73, Jóźwiak 77, Marchwiński 84
4-0

Wisła Kraków

SO/05/10 20:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 67
1-2

Zagłębie Lubin

Augustyn 9 (s), Bohar 63
ND/06/10 12:30

ŁKS Łódź

Kujawa 27, 29, 66, Grzesik 59
4-1

Korona Kielce

Kovacević 43 (k)
ND/06/10 15:00

Cracovia

Dytiatjew 35
1-1

Górnik Zabrze

Matuszek 13
ND/06/10 17:30

Piast Gliwice

Parzyszek 57, Felix 68
2-0

Legia Warszawa

12 kolejka
PT/18/10 18:00

Zagłębie Lubin

0-1

Pogoń Szczecin

Buksa 6
PT/18/10 20:30

Wisła Kraków

Niepsuj 57
1-2

Piast Gliwice

Parzyszek 25, 50
SO/19/10 15:00

Korona Kielce

0-1

Wisła Płock

Ricardinho 22
SO/19/10 17:30

Legia Warszawa

Novikovas 63, Rosołek 76
2-1

Lech Poznań

Jevtić 55
SO/19/10 20:00

Jagiellonia Białystok

Klimala 11, 55, Romanczuk 82
3-2

Cracovia

Lopes 9, 59
ND/20/10 15:00

Arka Gdynia

Nalepa 75, Vejinović 90
2-2

Lechia Gdańsk

Paixao 51, Sobiech 53
ND/20/10 17:30

Górnik Zabrze

Angulo 79
1-1

ŁKS Łódź

Ramirez 50
PN/21/10 18:00

Raków Częstochowa

Malinowski 90
1-0

Śląsk Wrocław

13 kolejka
PT/25/10 18:00

Cracovia

Rapa 58, Lopes 71
2-0

Pogoń Szczecin

PT/25/10 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 90
1-2

Zagłębie Lubin

Tosik 23, Bohar 67
SO/26/10 15:00

ŁKS Łódź

Ramirez 7, Guima 25
2-0

Raków Częstochowa

SO/26/10 17:30

Piast Gliwice

Felix 57
1-0

Korona Kielce

SO/26/10 20:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 52 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Jimenez 82
ND/27/10 12:30

Wisła Płock

Uryga 25, Szwoch 69, Rzeźniczak 81
3-1

Jagiellonia Białystok

Klimala 56
ND/27/10 15:00

Śląsk Wrocław

Chrapek 2, Exposito 58
2-1

Arka Gdynia

Vejinović 81 (k)
ND/27/10 17:30

Legia Warszawa

Luquinhas 1, Kante 18, 32, 53, Novikovas 74, Wszołek 80, Niezgoda 90
7-0

Wisła Kraków

14 kolejka
SO/02/11 15:00

Korona Kielce

Papadopulos 20
1-0

Zagłębie Lubin

SO/02/11 17:30

Cracovia

van Amersfoort 90
1-0

Lechia Gdańsk

SO/02/11 20:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 21
1-1

Lech Poznań

Rogne 82
ND/03/11 12:30

Jagiellonia Białystok

Kwiecień 65, Klimala 78
2-0

ŁKS Łódź

ND/03/11 15:00

Górnik Zabrze

Matuszek 56
1-1

Piast Gliwice

Wiśniewski 51 (s)
ND/03/11 17:30

Arka Gdynia

0-1

Legia Warszawa

Niezgoda 78
PN/04/11 18:00

Śląsk Wrocław

Mączyński 13, Pich 42, Chrapek 62
3-1

Wisła Płock

Michalski 78
PN/04/11 20:30

Raków Częstochowa

Petrasek 83
1-0

Wisła Kraków

15 kolejka
PT/08/11 18:00

ŁKS Łódź

0-1

Śląsk Wrocław

Sobociński 13 (s)
PT/08/11 20:30

Piast Gliwice

Felix 7, 76, Badia 25
3-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 50
SO/09/11 15:00

Wisła Płock

0-0

Cracovia

SO/09/11 17:30

Legia Warszawa

Wszołek 28, 55, Bochniewicz 54 (s), Novikovas 58, Niezgoda 63
5-1

Górnik Zabrze

Wiśniewski 75
SO/09/11 20:00

Wisła Kraków

0-1

Arka Gdynia

Jankowski 72
ND/10/11 12:30

Zagłębie Lubin

Bohar 14, Białek 42
2-2

Raków Częstochowa

Schwarz 20, Musiolik 83
ND/10/11 15:00

Lech Poznań

0-0

Korona Kielce

ND/10/11 17:30

Lechia Gdańsk

0-1

Pogoń Szczecin

Kożulj 9
16 kolejka
PT/22/11 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 11, 71
2-2

Wisła Płock

Ricardinho 16, Merebaszwili 40
PT/22/11 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 45 (k), 56, Amaral 90
3-0

Piast Gliwice

SO/23/11 15:00

Korona Kielce

Piątkowski 4 (s), Kovacević 26 (k), Pacinda 82
3-0

Raków Częstochowa

SO/23/11 17:30

Pogoń Szczecin

Buksa 37, 74 (k), Spiridonović 67
3-1

Legia Warszawa

Niezgoda 82
SO/23/11 20:00

Lechia Gdańsk

Haraslin 23, Paixao 28, 49
3-1

ŁKS Łódź

Sobociński 9
ND/24/11 15:00

Jagiellonia Białystok

Klimala 65, Danch 83 (s)
2-0

Arka Gdynia

ND/24/11 17:30

Śląsk Wrocław

Golla 45, Mączyński 77
2-1

Wisła Kraków

Błaszczykowski 9 (k)
PN/25/11 18:00

Cracovia

Jablonsky 75, Ferraresso 90
2-0

Zagłębie Lubin

17 kolejka
PT/29/11 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 18, Białek 60
2-0

Górnik Zabrze

PT/29/11 20:30

Wisła Płock

0-2

Lech Poznań

Puchacz 33, Gytkjaer 90
SO/30/11 15:00

Arka Gdynia

Nalepa 45 (k)
1-1

Pogoń Szczecin

Matynia 72
SO/30/11 17:30

Piast Gliwice

0-3

Śląsk Wrocław

Pich 57 (k), Łabojko 76, Płacheta 86
SO/30/11 20:00

Legia Warszawa

Luquinhas 35, Niezgoda 44 (k), Gwilia 69, Kante 90
4-0

Korona Kielce

ND/01/12 12:30

Raków Częstochowa

Wójcicki 65 (s), Musiolik 90
2-1

Jagiellonia Białystok

Bida 28
ND/01/12 15:00

ŁKS Łódź

Ramirez 52 (k)
1-0

Cracovia

ND/01/12 17:30

Wisła Kraków

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 31
18 kolejka
PT/06/12 18:00

Korona Kielce

0-1

Arka Gdynia

Jankowski 10
PT/06/12 20:30

Górnik Zabrze

Wolsztyński 56, Jimenez 75, 90, Angulo 87 (k)
4-2

Wisła Kraków

Brożek 3, Chuca 58
SO/07/12 15:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Zagłębie Lubin

Bohar 18
SO/07/12 17:30

Lech Poznań

Amaral 59, Jóźwiak 90
2-0

ŁKS Łódź

SO/07/12 20:00

Lechia Gdańsk

Paixao 34, 57 (k)
2-0

Wisła Płock

ND/08/12 12:30

Cracovia

Gol 52, Pestka 58, van Amersfoort 90
3-0

Raków Częstochowa

ND/08/12 15:00

Pogoń Szczecin

Stec 8
1-0

Piast Gliwice

ND/08/12 17:30

Śląsk Wrocław

0-3

Legia Warszawa

Wszołek 14, Kante 73, Luquinhas 83
19 kolejka
PT/13/12 18:00

Arka Gdynia

Młyński 12, Jankowski 75
2-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 22 (k)
PT/13/12 20:30

Wisła Kraków

Klemenz 39
1-0

Pogoń Szczecin

SO/14/12 15:00

Raków Częstochowa

Musiolik 18, Schwarz 82 (k)
2-1

Górnik Zabrze

Jimenez 5
SO/14/12 17:30

Śląsk Wrocław

Cholewiak 26
1-1

Lech Poznań

Jevtić 84
SO/14/12 20:00

Legia Warszawa

Niezgoda 22, 74, Kante 27
3-1

Wisła Płock

Furman 35 (k)
ND/15/12 12:30

Piast Gliwice

Parzyszek 53, Felix 88
2-1

ŁKS Łódź

Wolski 25
ND/15/12 15:00

Korona Kielce

Pacinda 43
1-0

Cracovia

ND/15/12 17:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 44, 82, Prikryl 90
3-0

Lechia Gdańsk

20 kolejka
CZ/19/12 18:00

ŁKS Łódź

Ramirez 33 (k), 90 (k)
2-4

Wisła Kraków

Sadlok 14, Błaszczykowski 43 (k), Rozwandowicz 45 (s), Basha 77
CZ/19/12 20:30

Lech Poznań

Satka 74
1-1

Arka Gdynia

Serrarens 45
PT/20/12 18:00

Cracovia

Vestenicky 57, Lopes 73
2-0

Śląsk Wrocław

PT/20/12 18:00

Pogoń Szczecin

0-1

Korona Kielce

Pućko 50
PT/20/12 20:30

Zagłębie Lubin

Białek 56, Bohar 82
2-1

Legia Warszawa

Niezgoda 32
SO/21/12 15:00

Lechia Gdańsk

0-3

Raków Częstochowa

Bartl 59 (k), Musiolik 63, Skóraś 82
SO/21/12 17:30

Wisła Płock

Merebaszwili 16, 57
2-1

Piast Gliwice

Badia 35
SO/21/12 20:00

Górnik Zabrze

Angulo 4, 86, Jimenez 59
3-0

Jagiellonia Białystok

21 kolejka
PT/07/02 18:00

Arka Gdynia

0-1

Cracovia

Hanca 37
PT/07/02 20:30

Śląsk Wrocław

Mączyński 71 (k), Chrapek 90
2-2

Lechia Gdańsk

Paixao 6, 46
SO/08/02 15:00

Korona Kielce

0-0

Górnik Zabrze

SO/08/02 17:30

Lech Poznań

Gytkjaer 67 (k), Puchacz 81, Moder 87
3-0

Raków Częstochowa

SO/08/02 20:00

Wisła Kraków

Turgeman 28, Wojtkowski 56, Buksa 87
3-0

Jagiellonia Białystok

ND/09/02 12:30

Wisła Płock

Manias 9 (s), Rzeźniczak 72
2-3

Pogoń Szczecin

Spiridonović 77 (k), Listkowski 80, Cibicki 82
ND/09/02 15:00

Piast Gliwice

Felix 17 (k), Czerwiński 78
2-0

Zagłębie Lubin

ND/09/02 17:30

Legia Warszawa

Rosołek 70, Antolić 85 (k), Kante 88
3-1

ŁKS Łódź

Piątek 53
22 kolejka
PT/14/02 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 83, Bochniewicz 90
2-0

Arka Gdynia

PT/14/02 20:30

Lechia Gdańsk

Paixao 63
1-0

Piast Gliwice

SO/15/02 15:00

ŁKS Łódź

0-0

Wisła Płock

SO/15/02 17:30

Pogoń Szczecin

0-0

Śląsk Wrocław

SO/15/02 20:00

Raków Częstochowa

Musiolik 22, Schwarz 79 (k)
2-2

Legia Warszawa

Luquinhas 46, Kante 74
ND/16/02 12:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Korona Kielce

ND/16/02 15:00

Zagłębie Lubin

0-1

Wisła Kraków

Savicević 64
ND/16/02 17:30

Cracovia

Satka 47 (s), Hanca 68 (k)
2-1

Lech Poznań

Jóźwiak 23
23 kolejka
PT/21/02 18:00

ŁKS Łódź

0-0

Pogoń Szczecin

PT/21/02 20:30

Śląsk Wrocław

Stiglec 3, Raicević 6
2-1

Górnik Zabrze

Puerto 84 (s)
SO/22/02 15:00

Arka Gdynia

Młyński 72, Vejinović 88, Mihajlović 90
3-2

Raków Częstochowa

Szczepański 4, Petrasek 39
SO/22/02 17:30

Legia Warszawa

Vesović 7, Kante 30, 57, Pekhart 90
4-0

Jagiellonia Białystok

SO/22/02 20:00

Piast Gliwice

Milewski 59
1-0

Cracovia

ND/23/02 12:30

Wisła Płock

Gjertsen 75
1-1

Zagłębie Lubin

Bohar 70
ND/23/02 15:00

Wisła Kraków

Buksa 5, Błaszczykowski 63
2-0

Korona Kielce

ND/23/02 17:30

Lech Poznań

Kuciak 81 (s), Marchwiński 89
2-0

Lechia Gdańsk

24 kolejka
PT/28/02 18:00

Raków Częstochowa

Bartl 16, Forbes 80
2-0

Piast Gliwice

PT/28/02 20:30

Jagiellonia Białystok

Tiru 41
1-1

Lech Poznań

Moder 62
SO/29/02 15:00

Wisła Kraków

Tupta 10, Błaszczykowski 50 (k)
2-2

Wisła Płock

Furman 23, Uryga 90
SO/29/02 17:30

Górnik Zabrze

Jirka 20, Angulo 33, Jimenez 62
3-1

Pogoń Szczecin

Cibicki 76
SO/29/02 20:00

Legia Warszawa

Antolić 20, Gwilia 44
2-1

Cracovia

Hanca 51 (k)
ND/01/03 12:30

Korona Kielce

Papadopulos 61
1-2

Lechia Gdańsk

Paixao 18, Gajos 89
ND/01/03 15:00

Arka Gdynia

Vejinović 57
1-1

ŁKS Łódź

Guima 90
ND/01/03 17:30

Zagłębie Lubin

Zivec 56, 79, Szysz 68
3-1

Śląsk Wrocław

Marković 83
25 kolejka
WT/03/03 18:00

Lech Poznań

Ramirez 3, Jóźwiak 54, Gytkjaer 80, 86
4-1

Górnik Zabrze

Krawczyk 35
WT/03/03 18:00

Wisła Płock

0-2

Raków Częstochowa

Michalski 9 (s), Petrasek 60
WT/03/03 20:30

Cracovia

0-2

Wisła Kraków

Błaszczykowski 53 (k), Hebert 90
WT/03/03 20:30

Pogoń Szczecin

1-2

Jagiellonia Białystok

ŚR/04/03 18:00

ŁKS Łódź

Gracia 18, Dominguez 33 (k), Ratajczyk 55
3-2

Zagłębie Lubin

Gracia 29 (s), Białek 74
ŚR/04/03 18:00

Śląsk Wrocław

Płacheta 43, Exposito 84
2-1

Korona Kielce

Pacinda 64
ŚR/04/03 20:30

Lechia Gdańsk

0-2

Legia Warszawa

Wszołek 57, Cholewiak 90
ŚR/04/03 20:30

Piast Gliwice

Parzyszek 29
1-0

Arka Gdynia

26 kolejka
PT/06/03 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 26, Jirka 56, Vassilantonopoulos 71
3-2

Cracovia

Lopes 5, Helik 68
SO/07/03 15:00

Arka Gdynia

Vejinović 90
1-2

Wisła Płock

Gjertsen 18, Uryga 62
SO/07/03 17:30

Zagłębie Lubin

Balić 16, Starzyński 40 (k), 59, Białek 83
4-4

Lechia Gdańsk

Conrado 4, Zwoliński 23 (k), Mihalik 41, 55
SO/07/03 20:00

Jagiellonia Białystok

Pospisil 56 (k)
1-0

Śląsk Wrocław

ND/08/03 12:30

Raków Częstochowa

0-0

Pogoń Szczecin

ND/08/03 15:00

Wisła Kraków

Savicević 6
1-1

Lech Poznań

Gytkjaer 39
ND/08/03 17:30

Legia Warszawa

Antolić 12
1-2

Piast Gliwice

Felix 35, Badia 52
PN/09/03 18:00

Korona Kielce

Kovacević 53 (k)
1-0

ŁKS Łódź

27 kolejka
PT/29/05 18:00

Śląsk Wrocław

-

Raków Częstochowa

PT/29/05 20:30

Pogoń Szczecin

-

Zagłębie Lubin

SO/30/05 15:00

ŁKS Łódź

-

Górnik Zabrze

SO/30/05 17:30

Piast Gliwice

-

Wisła Kraków

SO/30/05 20:00

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

ND/31/05 12:30

Wisła Płock

-

Korona Kielce

ND/31/05 15:00

Cracovia

-

Jagiellonia Białystok

ND/31/05 17:30

Lechia Gdańsk

-

Arka Gdynia

28 kolejka
PT/05/06 18:00

Raków Częstochowa

-

ŁKS Łódź

PT/05/06 20:30

Górnik Zabrze

-

Lechia Gdańsk

SO/06/06 15:00

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Płock

SO/06/06 17:30

Zagłębie Lubin

-

Lech Poznań

SO/06/06 20:00

Pogoń Szczecin

-

Cracovia

ND/07/06 12:30

Korona Kielce

-

Piast Gliwice

ND/07/06 15:00

Arka Gdynia

-

Śląsk Wrocław

ND/07/06 17:30

Wisła Kraków

-

Legia Warszawa

29 kolejka
WT/09/06 18:00

Lechia Gdańsk

-

Cracovia

WT/09/06 18:00

Piast Gliwice

-

Górnik Zabrze

WT/09/06 20:30

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

WT/09/06 20:30

Zagłębie Lubin

-

Korona Kielce

ŚR/10/06 18:00

Wisła Kraków

-

Raków Częstochowa

ŚR/10/06 18:00

Wisła Płock

-

Śląsk Wrocław

ŚR/10/06 20:30

Legia Warszawa

-

Arka Gdynia

ŚR/10/06 20:30

ŁKS Łódź

-

Jagiellonia Białystok

30 kolejka
ND/14/06 18:00

Arka Gdynia

-

Wisła Kraków

ND/14/06 18:00

Cracovia

-

Wisła Płock

ND/14/06 18:00

Górnik Zabrze

-

Legia Warszawa

ND/14/06 18:00

Jagiellonia Białystok

-

Piast Gliwice

ND/14/06 18:00

Korona Kielce

-

Lech Poznań

ND/14/06 18:00

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

ND/14/06 18:00

Raków Częstochowa

-

Zagłębie Lubin

ND/14/06 18:00

Śląsk Wrocław

-

ŁKS Łódź

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Podbeskidzie Bielsko-Biała224342-21
2Warta Poznań224336-20
3Stal Mielec224135-21
4Radomiak Radom223632-29
5GKS Jastrzębie223433-27
6Miedź Legnica223434-30
7Olimpia Grudziądz223436-36
8GKS Tychy223143-36
9Termalica Nieciecza 222932-24
10Zagłębie Sosnowiec222933-36
11Sandecja Nowy Sącz222933-37
12Stomil Olsztyn222920-27
13Chrobry Głogów222626-35
14Puszcza Niepołomice222621-30
15GKS Bełchatów 222524-28
16Odra Opole222319-29
17Chojniczanka Chojnice221931-45
18Wigry Suwałki221918-37
PN/01/06 16:00
Puszcza N.
-
Chojniczanka C.
PN/01/06 18:00
Stomil O.
-
Chrobry G.
WT/02/06 18:00
GKS B.
-
Sandecja N.
WT/02/06 20:00
Termalica N.
-
Wigry S.
WT/02/06 20:30
Miedź L.
-
Stal M.
ŚR/03/06 12:30
Olimpia G.
-
Podbeskidzie B.
ŚR/03/06 18:00
GKS J.
-
Warta P.
CZ/04/06 18:00
Radomiak R.
-
Odra O.
CZ/04/06 20:30
GKS T.
-
Zagłębie S.
PT/05/06 12:30
Wigry S.
-
Miedź L.
PT/05/06 17:30
Stal M.
-
Puszcza N.
PT/05/06 20:00
Chrobry G.
-
GKS B.
SO/06/06 12:30
Podbeskidzie B.
-
Termalica N.
SO/06/06 15:00
Warta P.
-
Olimpia G.
ND/07/06 12:30
Zagłębie S.
-
Stomil O.
ND/07/06 15:00
GKS T.
-
Chojniczanka C.
ND/07/06 17:00
Sandecja N.
-
Radomiak R.
ND/07/06 17:00
Odra O.
-
GKS J.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
18:00 Canal+Sport Koeln - Dusseldorf (na żywo)
14:40 TVP Sport GOL magazyn Ekstraklasy
17:30 Pol. Sp. E. Cafe Futbol (powt.)